>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25$ Free

G 0

greg9872

Użytkownik
witam niechce nikogo martwic ale raczej nie ma co liczyc na wypłatę tych pieniedzy zadzwoniłem sobie dzisiaj do nich i pytam sie czy toprawda ze bonus wystarczy obrucic 10 razy przed wypłatą i nie trzeba depozytu facet gadał jedno i to samo ,Ze bonus bedzie za 3 godziny ale nieodpowiedział mi czy niepotrzeba depozytu ,jak dlamnie zbyt piękne zeby dali 25$ i mozna sobie będzie wypłacic.Niewiem ,ale wątpie zeby ktoś wypłacił
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Freebet to zabezpieczenie przed przegranym zakładem czyli wpłacasz 25$ stawiasz i jak przegrasz, to Ci zwracają kasę. Tutaj nie musisz nic wpłacać, więc to nie jest freebet, tylko no deposit zwykłe.
Hah, BananQu trochę nieścisłości. Freebet to zakład darmowy, który grasz stawia i od ewentualnej wygranej odliczana jest wartość freebeta ????
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
-------------------------------------------------------------------------------

State- w naszym przypadku jest to wojewodztwo !!!!! a w innym przypadku np. USA - stan !!!!!




BAH mogę zapytac ???? Ty masz więcej lat jak 15 ???
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ostrzeżenia rozdane. Posty zbędne usunięte.
Tematu nie zamykam. Bo jeśli ktoś otrzyma kasę to będzie mógł zaraz tutaj napisać. Poza tym ktoś może mieć jakieś inne &quot;normalne&quot; pytania. Każdy bez sensowny post będzie usuwany i odpowiednio &quot;nagradzany&quot;.
Zdaje się, że nie przybył Nam żaden nowy moderator... Mimo, że niektórzy mocno &quot;wczuli&quot; się w rolę moda.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Zrobiłeś ten sam błąd, no w sumie ja z nieuwagi, co ja i zostawiłes kursy &quot;eastern&quot; no ale trudno jakoś się przeżyje, wiem, bo ktoś już pisał, że +100 to tak jak u nas 2.0, +200 to tak jak u nas 3.0 itd. Zastanawia mnie jak policzyć np -125, to będzie 1,75? ????

ja pisałem jak sie to oblicza...tak,-125 to jest dokladnie 1.75 w naszym zapisie...jesli ktos ma problem to polecam pinnacle do porownaia sobie kursow i powinien zczaić o co biega na lajcie
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ludzie kursy są tez i takie jak 1.75 tylko trzeba wybrać przy rejestracji &quot;Decimal&quot;
Kazdy o tym wie, tylko ludzie maja problem juz po zarejestrowaniu, bo pozniej nie mozna tego zmienic. Przeczytaj najpierw caly temat, a pozniej pisz.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
sprawdzcie sobie opcje wplat tym buku ???? mtransfer ipko itp hehe ale wszystko przez MB ???? no ale dbaja o polskiego klienta ????
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Zaraz po rejestracji przychodzi mail z potwierdzeniem zalozenia konta... Twoj USERNAME i hasło ktore wczesniej podales... W tym mailu nie ma zadnego kodu...

! NAJWCZESNIEJ PO 72 GODZINACH OD REJESTRACJI PRZYCHODZI DRUGI MAIL A W NIM KOD BONUSOWY !

Mam nadzieje, ze wyrazilem sie jasno :jezora:

I jeszcze pytanie :p jak tu sie robi zaklad wielokrotny, bo narazie widze kolo kazdego typu miejsce na stawke a nie da sie kliknac na przyklad w jednym meczu 1 a w drugim 2 :p tak zeby powstal kupon...
 
Do góry Bottom