>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 freebeta mnie skusiło u BETDIRECT/ Ostrzeżenie

robin29 0

robin29

Użytkownik
i teraz ciekaw jestem czy odzyskam mój depozyt 25 funtów ?
http://www.betdirect.com/Areas/offers/Template_542_UK/index.html#action=offers
Przeczytałem, założyłem konto, wpłaciłem 25 funtów, postawiłem zakład i się wylogowałem. Podczas ponownego logowania wystąpił błąd, próbowałem kilka razy i to samo, przez weryfikacje pytania pomocniczego i datę urodzin i nadal błąd.
Napisałem do supportu i odpowiedzieli mi:
Dear,
Thank you for your recent email.
Your account has been closed by our Security department, we no longer accept new accounts from Polish citizens.
Regards,
Darren.
( Niestety z naszego kraju nie można otwierać konta )
Szkoda, ze nie ma żadnej wzmianki w regulaminie.
Napisałem teraz co z moją kasą czy będzie zwrot na MB ? Cisza
Miał ktoś podobną sytuacje ?
ok. Kasa wróciła na konto MB.
Więc zostaje mi tylko powiedzieć żebyście nie otwierali tam konta, stracicie tylko czas i 5pln ???? 108.40 z konta wyszło a wróciło 103.66. Całe szczęście że to było tylko 25 a nie 250 funtów.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
dziwne, mam konto w betdirect i grałem tam niejednokrotnie (ostatnio jakoś 2-3 mies. temu)...
zaskakująca polityka firmy...
chyba nie ma więc co wpłacać tam więcej kasy, dzięki za info ;)
EDIT: aż sprawdziłem z ciekawości... też się nie mogę zalogować tam :/ na szczęście miałem puste konto... byłem na koncie może z 40-50 euro na plus więc niewiele ;]
 
A 0

artix

Użytkownik
A ja mam konto w BetDirect. Ostatnio grałem w lipcu. Wypłacili mi wygraną (100E) na moneyb w kilka minut. Byłem bardzo zaskoczony szybkością. Konto nadal mam więc nie wiem o co sie rozchodzi :p
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja mam tez konto w Betdirect i Stan James, otrzymuje od nich maile z wiadomosciami, jak i jakies reklamy tradycyjna poczta. Wplacalem i wyplacalem bez problemu, wiec tez nie wiem co im sie nagle zmienilo...
 
O 0

odil007

Użytkownik
Ja rejestrowałem się kiedyś konto w betdirect wszystko było ok.
Po godzinie otrzymałem maila, że moje konto zostało zablokowane. Na szczęście nie zrobiłem w tym czasie wpłaty.
 
Do góry Bottom