>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Ekstraklasy (01.03 - 02.03.2016)

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dzisiaj piękna sprawa, ekstraklasa wraca po zaledwie dniu przerwy. Dzisiaj cztery mecze, na które postaram się poszukać ciekawych betów. Zdecydowanie najciekawszy mecz dzisiaj w Lubinie, ale i reszta meczy dość ważna dla układu tabeli.

Korona - Wisła

Zacznę od tego, że murawa w Kielcach nie powala. I nie powala także gra jednego i drugiego zespołu. Korona w Łęcznej trzeba to sobie powiedzieć strzeliła dwie bramki z niczego, a i tak prowadząc 2:0 potrafili przegrać 3:2. O Wiśle juz było dużo mówione, grają już bez wesołego Tadzia, który wpadł sobie na 3 kolejki. Wisła potrzebuje punktów jak powietrza, żeby się odbić i gdzie te punkty zdobyć jak nie z Koroną? Gram na Wisłe, oczywiscie bez szaleństw ze stawką, śmierdzi tu także underem.

Korona - Wisła 2 @2,7 3/10
Wisła wygra&amp;no bts @4,7 1/10 Zawody przełożone ;d

Podbeskidzie - Łęczna
Obie ekipy ostatnio dobre mecze. Podbeskidzie przełamało się u siebie po długim czasie i to z Lechem. Dzisiaj przyjeżdża Górnik ze Świerczokiem. Obrońcy Podbeskidzia muszą mieć się na baczności, bo robił co chciał z obroną Korony. Dla mnie osobiscie ten mecz taki remisowy, nawet się pobawię za drobne w dokładny wynik;d
Podbeskidzie - Łęczna X @3,1 3/10 ⛔
DW: 1:1 @6,5 1/10 ⛔
Piast - Śląsk
Mecz dwóch ekip, które nie szaleją w ofensywie. Do tego, o ile mecz się odbędzie, murawa nie będzie sprzyjała ofensywnemu futbolowi, dlatego śmiało idę w under.
Under 1,5 @3,2 2/10 Kolejny odwołany, ehhhh....

Zagłębie - Lechia
Ostatnio rozgorzała tutaj gorąca dyskusja na temat Lechii i teraz mamy pierwszy tak na prawdę poważny sprawdzian. Na tle Zagłębia okaże się jak na prawdę jest dysponowana Lechia w tej rundzie. Patrząc szerzej to co się dzieje w Lubinie to piękna sprawa. Pamiętamy cały czas jak spadali z ligi, jak zawodnicy przychodzili tylko odebrać wypłatę co miesiąc, bo pieniądze tam zawsze były z KGHMu. Teraz Stokowiec robi świetną robotę, na Zagłebie przyjemnie się patrzy. Starcie dwóch ofensyw, to może być wymiana na ciosy. Lechii bardzo by pomogło przełamanie na wyjeździe, ale z tak dysponowanym Zagłebiem może być bardzo ciężko. Bardzo fajnie w napadzie radzi sobie Piątek, natomiast po drugiej stronie odżył Grzesiek Kuświk, chociaż co do Kuświka to po ostatnich meczach widać, że zaczął się cofać po piłkę i rozgrywać w środku, nie czeka już tylko na podania kolegów. Jest to jak najbardziej na plus, ale powoduje, że nie ma go aż tyle z przodu, co robi miejsce innym graczom.

Over 2,5 @2,04 5/10 ⛔
K.Piątek score @3,95 2/10 ⛔
1 poł. over 1,5 @3 3/10 ⛔
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: Powyżej 4.5 kartki
Kurs:1.80 Buk: STS ZWROT
Typ: Arkadiusz Głowacki otrzyma kartkę
Kurs:2.25 Buk: STS
ZWROT
Ostatnio także grałem kartki i bilans 2-2 oraz 1 zwrot mnie zadawala. Dziś również uderzam w kartki. Na początku gram powyżej 4.5 kartek w tym mecz bo sędziuje Frankowski który ma średnią kartek na mecz na poziomie 5 kartek. Ostatnio pokazał ich 7 i teraz powinno być podobnie. Korona i Wisła są to zespoły które popełniają sporo fauli. Wisła w ostatnich dwóch spotkaniach po 19 fauli, natomiast Korona po 22 faule. W Koronie zabraknie Dejmka który trzymał środek obrony. Ale kartki i tak ma kto dostać. Zagrożony jest Fertovs i takich zawodników szukamy do gry jednak nikt nie wystawił go w ofercie. Kartkę otrzyma zapewne Jovanovi, zapewne o kartkę postara się Rymaniak i już Korona ma 3 kartki. Wisła na pewno nie pozostanie dłużna tak jak postawiłem Głowacki po pauzie w ostatniej kolejce pełen energii wejdzie do gry i zaliczy kolejną kartkę, do tego Cywka i Jovic to kolejni kandydaci do kartki. Koledzy wyżej wspominali o kiepskiej pogodzie w Kielcach. Dla mnie to jeszcze większy plus ponieważ łokcie pójdą w ruch będzie gra wysokimi piłkami a jak wiadomo Głowa nie przybiera w środkach w pojedynkach powietrznych. Według mnie przynajmniej 6 kartek w tym spotkaniu zostanie pokazanych. No chyba że zawodnicy na początku spotkania dojdą do wniosku że będą grali tak aby nie było za bardzo kontuzji i będą odstawiali nogi. Jednak sytuacja Wisły jest tak zła że nie przewiduję tutaj takiego scenariusza.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna
Typ: Łęczna strzeli w I połowie ⛔
Kurs: 2.16 Buk: Unibet

Powiem szczerze że najpierw chciałem zagrać X2 w całym spotkaniu bo nie wierzę w wygraną Podbeskidzia w dzisiejszym spotkaniu. Jednak przeglądając ofertę wpadł mi w oko typ na bramkę Łęcznian w I połowie po bardzo fajnym kursie. Łęczna dobrze zaczyna spotkania od początku zapewne zagra wysoko z przodu przez co Podbeskidzie będzie trochę zaskoczone. W ostatnim spotkaniu popisał się Świerczok który jest w gazie myślę że dziś też coś ustrzeli.Co do kartek to poniżej 4.5 jak najbardziej do gry.
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Typ: Zagłębie/Remis ✅
Kurs: 1.40 Buk: Bet365

Jedno z ciekawszych spotkań jakie są do rozegrania w 25 kolejce Ekstraklasy. W tym typie głownie opieram się na dyspozycji Zagłębia. Oglądałem wszystkie mecze Zagłębia po przerwie zimowej i strasznie podoba mi się ich organizacja gry. Wysoki pressing przez co przeciwnicy strasznie się gubią. Starzyński odzyskuje formę jaką prezentował przed w Ruchu przed wyjazdem do Belgii. Do tego dochodzi Janoszka który prezentuje bardzo dobrą formę. Widać w tej drużynie kolektyw, Piotr Stokowiec poukładał drużynę Zagłębia aż chce się ich oglądać. Naprawdę polecam obejrzeć dziś to spotkanie, bo będzie to inne spotkanie niż te do którzy jesteśmy przyzwyczajeni w Ekstraklasie. W Lechii zabraknie Sebastian Mili który jest chory oraz kontuzjowanego Peszki. Podsumowując uważam że Zagłębie nie przegra tego spotkania, a to spotkanie będzie bardzo ciekawe dla postronnego kibica.
Podobno zagrożone spotkania w Kielcach i Gliwicach, zapewne mecz w Kielcach przełożą ale warto zagrać typy najwyżej dostaniemy zwroty.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Korona - Wisła

Typowałem dużo bramek, ale teraz cholera wie co z tego będzie. W Kielcach boisko w nie najlepszym stanie i cały czas pada śnieg, który się roztapia, czyli będzie to mecz z cyklu piłka nożna w błocie. Praktycznie o wyniku i bramkach może zadecydować przypadek.
W nie najlepszym stanie to lekko powiedziane. Mecz Korona - Wisła przeniesiony na 8 marca godz. 18:00!


Powodem oczywiście murawa, sędzia nie dopuścił do gry. Zagrożony też mecz w Gliwicach, Piast - Śląsk.
 
D 9

denixior

Użytkownik
A wiadomo coś na temat stanu murawy w Lubinie?
Ja na prawdę tego nie rozumiem, w innych krajach naszego regionu przy podobnej pogodzie murawy wyglądają o niebo lepiej. Już nawet nie chodzi o dzisiaj, chodzi o całokształt. Jak może wyglądać mecz, w którym piłka po podaniu podskakuje na 30 cm albo odbija się tak jak przy bramce Maka z Piastem? Canal+ i Eurosport powinni wymusić na klubach dobre murawy, w końcu płacą za ten &quot;produkt&quot; grube miliony.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Rzecznik Piasta Gliwice:
Decyzja należy do delegata i sędziów, którzy pojawią się
pewnie koło 16:30 - 17:00
Co do murawy w Lubinie z tego co mówił Mi znajomy jest w miarę ok chociaz bywało lepiej. Da się grać.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Czy ktoś wie jak wygląda boisko w Gliwicach ? Biorąc pod uwagę jak obie ekipy prezentują się w ofensywie w tym roku, dodając do tego bajeczną technikę to ciężko powinno być o bramki, jednak warto by wiedzieć jak to wygląda.
Nie używam twittera więc jakby ktoś wspomógł byłbym rad.
 
R 36

rafal919

Użytkownik
W nie najlepszym stanie to lekko powiedziane. Mecz Korona - Wisła przeniesiony na 8 marca godz. 18:00!


Powodem oczywiście murawa, sędzia nie dopuścił do gry. Zagrożony też mecz w Gliwicach, Piast - Śląsk.
Trochę zenujaca sytuacja z tym do jakiego stanu doprowadzone jest boisko.. Czy tam w tych Kielcach w ogóle ktoś dba o murawę?
Oglądając zdjęcia że stadionu trudno oprzeć się wrażeniu, że po tej &quot;trawie&quot; czołgi czy inne ustrojstwa jeździły.
Drenaż na super poziomie tam musi byc..

Za takie coś powinni dawać walkowery, może by się kluby nauczyły rozumu.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Czy ktoś wie jak wygląda boisko w Gliwicach ? Biorąc pod uwagę jak obie ekipy prezentują się w ofensywie w tym roku, dodając do tego bajeczną technikę to ciężko powinno być o bramki, jednak warto by wiedzieć jak to wygląda.
Nie używam twittera więc jakby ktoś wspomógł byłbym rad.

Murawa w Lubinie!
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dzięki. Ciężko coś wyrokować z takiej odległości bo tak naprawdę nie widać dokładnie jak zachowuje się piłką na boisku. Mimo wszystko w Katowicach wciąż sypie więc na pewno nie będzie lepiej to raz a dwa po chwili jak wyjdą na boisko to murawa będzie bardzo szybko robić się grząska, nierówna.
Patrząc na spotkania obu ekip i ich indolencje ofensywną w tej rundzie to naprawdę ciężko mi wyobrazić sobie grad goli w tym spotkaniu. Piast strzelił jednego gola i to przez błąd Budziłka, i nawet 11 na 10 nie potrafili stworzyć jakiejś wyraźnej przewagi przeciwko Lechii.
Śląsk również tragedia. O ile w pierwszej połowie potrafił zagrozić Górnikowi tak z upływem czasu było coraz gorzej. Jedyne czego się boje to tego że zarówno Śląsk jak i Piast próbują czasami na siłę wyprowadzać piłkę od tyłu a wiemy jak słabi technicznie są środkowi obrońcy i kończy to się w obu przypadkach groźnymi sytuacjami. Dodatkowo Pawełek zawsze może coś wymyślić. Tylko dlatego nie wchodzę tutaj z petardą bo inaczej to under 2,5 wygląda jak promocja w biedronce.
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław under 2,5 1,813 pinnacle zwrot
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław under 2 2,53 pinnacle zwrot

Super kolega niżej już pisze, że spotkanie w Gliwicach też prawdopodobnie przełożone. Ale jak się rozegra to dokładam do stawki bo to znaczy, że ta murawa jest w fatalnym stanie.
Ode mnie.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna over 2,5 2,14 ⛔ 2
Fajne kursiwo. Podbeskidzie może i zagrało słabo te 60 minut z Wisłą, ale u siebie po pierwsze są mocniejsi a po drugie Łęczna ma wg. mnie sporo więcej do zaoferowania z przodu. Wcześniej już fajnie ich ktoś opisał, więc szkoda się powtarzać. Podbeskidzie jak ruszy to potrafi stwarzać sytuację i dlatego spodziewam się fajnego spotkania. Podbeskidzie remis tu nie urządza bo takie spotkania u siebie będą chcieli wygrywać. Poza tym dzielimy punkty więc to czy masz 0 czy 0,5 to niewiele zmienia. Murawa wygląda bardzo fajnie z tego co patrzyłem i nie sądzę, by były większe problemy.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Nie rozumiem Ekstraklasy, problem jest tak prosty do rozwiązania, że się w pale nie mieści. Sztuczne murawy najnowszej generacji są tak dobre, że nie czuć żadnej różnicy jak grasz właśnie na sztucznej a na naturalnej nawierzchni w najlepszym wydaniu (wiem z doświadczenia). Przykładem Grodzisk Wlkp. czy Lubin. Zrobić wymóg licencyjny na budowę takich płyt w okresie zimowym, niech każdy klub zainwestuje 2-3 miliony złotych i niech liga normalnie funkcjonuje kiedy jest zimno.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Nie rozumiem Ekstraklasy, problem jest tak prosty do rozwiązania, że się w pale nie mieści. Sztuczne murawy najnowszej generacji są tak dobre, że nie czuć żadnej różnicy jak grasz właśnie na sztucznej a na naturalnej nawierzchni w najlepszym wydaniu (wiem z doświadczenia). Przykładem Grodzisk Wlkp. czy Lubin. Zrobić wymóg licencyjny na budowę takich płyt w okresie zimowym, niech każdy klub zainwestuje 2-3 miliony złotych i niech liga normalnie funkcjonuje kiedy jest zimno.
to zdanie jest kluczowe i chyba nie wiesz jakie polskie drużyny mają budżety na sezon, no nie oszukujmy się szału nie ma.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jakby taki Ruch dla przykładu miał jeszcze wykładać 2miliony na murawę to nie wiem jak oni by funkcjonowali. Ostatnio gdzieś widziałem analizę ich raportu finansowego i to była katastrofa. A pewnie kilka jeszcze klubów ma podobne problemy.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
to zdanie jest kluczowe i chyba nie wiesz jakie polskie drużyny mają budżety na sezon, no nie oszukujmy się szału nie ma.
Nie masz pieniędzy to nie graj w lidze, proste. Komisja Licencyjna daje 2 lata klubom na zbudowanie muraw i kluby mają się z tego wywiązać, jak nie masz za co bawić się w piłkę na poziomie Ekstraklasy to idź tam gdzie Cię stać, czyli I lub II liga. Ile jeszcze będzie patyczkowania się z klubami w tych sprawach to ja nie wiem. W interesie klubów powinno być to, żeby takie płyty powstały, tym bardziej że Canal+ płaci coraz więcej pieniędzy. Mniej ściągania szrotu, wypoziomowanie kontraktów i rozbudowana infrastruktury - to chyba są priorytety dla Ekstraklasy, ale może ja widzę to inaczej.
EOT, bo temat nie traktuje o tym tylko o typach.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie masz pieniędzy to nie graj w lidze, proste. Komisja Licencyjna daje 2 lata klubom na zbudowanie muraw i kluby mają się z tego wywiązać, jak nie masz za co bawić się w piłkę na poziomie Ekstraklasy to idź tam gdzie Cię stać, czyli I lub II liga. Ile jeszcze będzie patyczkowania się z klubami w tych sprawach to ja nie wiem. W interesie klubów powinno być to, żeby takie płyty powstały, tym bardziej że Canal+ płaci coraz więcej pieniędzy. Mniej ściągania szrotu, wypoziomowanie kontraktów i rozbudowana infrastruktury - to chyba są priorytety dla Ekstraklasy, ale może ja widzę to inaczej.
EOT, bo temat nie traktuje o tym tylko o typach.
Też jestem tego zdania. Ale jestem też realistą i wiem, jak to wygląda.
A dopiero co były plany rozszerzania Ekstraklasy co dla mnie jest poronionym pomysłem. Bo widać jak kluby walczą by nie spaść bo potem widać co może się z nimi dziać kiedy nie ma zdrowego finansowania. Na zapleczu też prócz pojedynczych wyjątków ciężko znaleźć rozsądnie prowadzone kluby.
Jak coś proszę moderatorów o przeniesienie do innego działu by nie zaśmiecać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom