>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Ekstraklasy 06.05-08.05.2011

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP




kursy według oferty Unibet

Zapraszam do analizowania spotkań.
Z ostatniej chwili: mecz Legia Warszawa - Korona Kielce, decyzją Wojewody Mazowieckiego odbędzie się bez udziału publiczności
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Stadion Lecha też będzie zamknięty, więc powstaje pytanie czy jedna z aren euro 2012 nie jest odpowiednio bezpieczna ? Bo przecież nic na tym stadionie od ostatniego spotkania się nie zmieniło, a nie do euro sie nie zmieni ? To samo ze stadionem Legii. Witamy w Tuskolandii.
PS. Napisałem wczoraj 2 stronicowego posta na temat zajśc po PP i firefox mnie zawiódł ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Stadion Lecha też będzie zamknięty, więc powstaje pytanie czy jedna z aren euro 2012 nie jest odpowiednio bezpieczna ? Bo przecież nic na tym stadionie od ostatniego spotkania się nie zmieniło, a nie do euro sie nie zmieni ? To samo ze stadionem Legii. Witamy w Tuskolandii.
PS. Napisałem wczoraj 2 stronicowego posta na temat zajśc po PP i firefox mnie zawiódł ????
Decyzja rzeczywiście śmieszna.
Pomijając już ocenę zachowania samych kibiców to zamknięcie stadionów jest kompletnie niedorzeczne. Wiadomo, że jest to umyślnie nałożona kara dla klubów. Za co? Za zachowanie kibiców! Przecież nie za organizację/zabezpieczenie stadionu bo to nie był ich zadanie.
PZPN i władze będą teraz całą winę przerzucać na kluby... niestety.

edit: Najśmieszniejsze jest to, że dzień później Warta Poznań zagra na Bułgarskiej z Sandecją ????



Co do posta to szkoda bo chętnie bym przeczytał
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
Ruch vs Zagłębie X ✅
Obydwie drużyny grają w kratkę, Ruch raz wygrywa, raz remisuje, raz przegrywa. Podobnie Zagłębie. Obydwie drużyny ostatnio wygrały. Czuję, że padnie remis.
Legia vs Korona 1 ✅
Legia gra z nożem na gardle, jednak Legia te najważniejsze mecze u siebie wygrywa. Powinno być podobnie.
Cracovia vs Polonia W. X ⛔
Mecz ostatniej drużyny w tabeli z walczącą o europejskie puchary Polonią. Cracovia nie przegrywa u siebie, jednak ostatnia porażka może podciąć skrzydła gospodarzom. Polonia natomiast podłamana ostatnią porażką ze Śląskiem.

Śląsk vs Polonia B.
1 ⛔
Rozpędzony Śląsk kontra podbudowana ostatnią wygraną nad Jagiellonią, Polonia. Śląsk jeśli chce walczyć o podium, a może coś więcej - misy wygrać
Lech vs Górnik X ⛔
Lech z nożem na gardle kontra Górnik, który niespodziewanie pokonał Wisłę. Pachnie mi remisem.
Jagiellonia vs Widzew 1 ⛔
Kapitalna Jagiellonia u siebie gra ze średnim Widzewem. Jaga powinna wygrać i zmniejszyć stratę do Wisły.
Lechia vs Wisła X
Pachnie mi remisem. Mecz przyjaźni na trybunach, możliwe, że też na boisku.

GKS vs Arka 1

Zdecydowana wygrana Bełchatowian, którzy świetnie sobie radzą w meczach u siebie. Arka natomiast gra fatalnie na wyjazdach i powinna ponieść porażkę
edit.
PIĄTEK - 100% celność
SOBOTA - nic nie weszło... ta liga jest nie przewidywalna ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
legionista1916, nigdy nie widziałem typu przeciwko naszej Legii (jeśli się mylę, proszę popraw mnie). I dlaczego piszesz, że Legia gra z nożem na gardle? Do pucharów już się zakwalifikowaliśmy, a na mistrza szans już raczej wielkich nie ma. Bardziej upatrywałbym niespodzianki i kurs na Koronę w granicach 4,50 (lub draw no bet ok. 3,20) wydaje się zachęcający, ewentualnie jakiś aziatycki handicap +1 na kielczan. Legia jest raczej podmęczona 120 minutową walką we wtorek z Lechem oraz świetowaniem sukcesu;) Dodam, że w Koronie z powodu kartek nie zagrają Stano i Sobolewski, a w zespole Legii, Jędrzejczyk oraz najprawdopodobniej Choto (kontuzja).
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
legionista1916, nigdy nie widziałem typu przeciwko naszej Legii (jeśli się mylę, proszę popraw mnie). I dlaczego piszesz, że Legia gra z nożem na gardle? Do pucharów już się zakwalifikowaliśmy, a na mistrza szans już raczej wielkich nie ma. Bardziej upatrywałbym niespodzianki i kurs na Koronę w granicach 4,50 (lub draw no bet ok. 3,20) wydaje się zachęcający, ewentualnie jakiś aziatycki handicap +1 na kielczan. Legia jest raczej podmęczona 120 minutową walką we wtorek z Lechem oraz świetowaniem sukcesu;) Dodam, że w Koronie z powodu kartek nie zagrają Stano i Sobolewski, a w zespole Legii, Jędrzejczyk oraz najprawdopodobniej Choto (kontuzja).
Raptem typowałem mecz z Widzewem (wszedł), z Lechem (wszedł) i teraz... Żadnych innych typów nie dawałem -,-
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Legia Warszawa - Korona Kielce
W najbliższej kolejce ekipę z Łazienkowskiej czeka trudne wyzwanie w meczu z Koroną Kielce. Zawodnicy muszą pokazać, że jeszcze chcą powalczyć, mimo zdobytego Pucharu Polski, o jak najlepsze wyniki w polskiej ekstraklasie. Warto jednak przypomnieć, że gospodarze wyjdą w tym spotkaniu znacznie osłabieni. Nie inaczej ma się sytuacja z Koroną, która również nie będzie mogła zagrać w swoim optymalnym składzie. Trener Maciej Skorża z pewnością największy problem będzie miał z obsadą linii defensywnej. W wyjściowym składzie z pewnością nie zobaczymy Dicksona Choto oraz Inakiego Astiza, co z pewnością jest dużym osłabieniem. Ponadto Jędrzejczyk również nie będzie mógł wystąpić, gdyż pauzuje za nadmiar żółtych kartek. Istnieje pewna możliwość, że na linię defensywną znów zostanie przesunięty Ivica Vrdoljak, jednak nie ma to większego znaczenia, gdyż pokazał, że jeszcze pamięta, jak powinno grać się na tej pozycji. Być może teraz zawodnicy pokażą, że są jeszcze głodni gry i pokuszą się o zdobycie nawet 3 miejsce w końcowej klasyfikacji.
Ekipa z Kielc również nie będzie miała kilku podstawowych zawodników, z których m.in. zabraknie: Kamila Kuzera, Krzysztof Pilarz, Pavel Stano i Paweł Sobolewski. Przed nimi stoi ciężkie zadanie.
Można powiedzieć, że Legia gra już z pewnego rodzaju komfortem, gdyż sięgnęła po Puchar Polski i to wydaje się być już dla nich sporą zaliczką w tym sezonie, jednak w ostatnich pojedynkach między tymi drużynami to warszawiacy wychodzili zwycięską ręką. Na Łazienkowskiej w 4 ostatnich spotkaniach górą byli gospodarze, więc trzeba mieć nadzieję, że tym razem również nie będzie inaczej. Poza tym, jak widać jestem kibicem Legii, więc dziwne byłoby, jeśli grałbym przeciwko &quot;swoim&quot; po ostatnim triumfie.
Typ: Legia
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 658,5K
Lechia -Wisla 2 //2,50
W tym pojedynku spotkaja sie dwa czolowe kluby ekstraklasy.Mysle ze Wisla ktora zaliczyla dwie porazki z kolei otrzasnie sie i rozegra dobre spotkanie i odniesie zwyciestwo.Przeciesz ten zespol mysli powazn ie o zdobycia tytulu mistrzowskiego i powinien sobiue poradzic wtym pojedynku.Lechia w ostatnim spotkaniu zremisowala z Arka.Prawda jest taka ze wszystkie druzyny graja na korzysc Wisly tak jakby niechcialy zdobyc tytulu mistrzowskiego.jednym slowem potakim kursie pozna postawic na zwycioestwo Wisly.Inna sprawa ze w takim skladzie to wisla niema co szukac w Pucharach.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Legia - Korona

Legia w tygodniu rozegrała ciężki mecz w finale pucharu Polski. Piłkarze z Kilec na przygotowania do spotkania mieli cały tydzień. Będą moim zdaniem lepiej przygotowani pod względem fizycznym niż gracze Legii. To przemawia za Koroną. Drugą sprawą jest to, że Warszawiacy poprzez zwycięstwo w pucharze zakwalifikowali się do europejskich pucharów. Plan minium został wykonany. Teraz powinni grać w lidze bardziej na luzie i nie martwić się o miejsce w LE. To przemawia z kolei za Legią. Trzecia sprawa to wystepy Legii przed własną publicznością. Nie idzie im to za dobrze. Na 12 spotkań 7 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki co daje im dopiero 9 miejsce w tabeli &quot;dom&quot;. Korona to rewelacja wyjazdów. W tabeli &quot;away&quot; zajmują 2 miejsce. Odpowiednio na boiskach rywali zaliczyli: 5 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek. Na polskie realia to doskonały bilans. To przemawia za Koroną Kilece. Jeśli chodzi o formę bierzącą obydwu zespołów to wychodzi na remis... i Korona i Legia jest w dołku. W tabeli &quot;forma&quot; odpowiednio 16 i 14 miejsce. Za Koroną moim zdaniem przemawia jeszcze jedno. Legia w tym sezonie nie ma co oszukiwać ale jest słaba. Przegrali 11 meczy na 24 kolejki i gorszym bilansem może się &quot;poszczycić&quot; jedynie ostatnia w tabeli Cracovia.

Poziom ligi w tym sezonie jest bardzo wyrównany. 13 Widzew na 6 kolejek przed końcem sezonu traci zaledwie 6 punktów do trzeciego zespołu w lidze. W meczu Legia:Korona żaden wynik mnie nie zaskoczy. Moim zdaniem goście są w stanie dzisiaj wywalczyć conajmniej 1 punkt.

Korona lub remis
2.00
Bet365

⛔
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Panowie, panowie. Do typujących zwycięstwo legii: Uważajcie. Legia swój zredefiniowany przez ostatnie mecze cel już zdobyła - awans do Europejskich Pucharów. W lidzie już tylko walczy o małą premię za któreś z czołowych miejsc i tyle - a pamiętajcie, że mecz odbędzie się bez kibiców. To bardzo ważny aspekt, czesto wpływający negatywnie na grę gospodarzy ( nie mówię tylko o Legii ) Jak dla mnie no bet, może remis do przerwy max.

Lechia -Wisla 2 //2,50

W tym pojedynku spotkaja sie dwa czolowe kluby ekstraklasy.Mysle ze Wisla ktora zaliczyla dwie porazki z kolei otrzasnie sie i rozegra dobre spotkanie i odniesie zwyciestwo.Przeciesz ten zespol mysli powazn ie o zdobycia tytulu mistrzowskiego i powinien sobiue poradzic wtym pojedynku.Lechia w ostatnim spotkaniu zremisowala z Arka.Prawda jest taka ze wszystkie druzyny graja na korzysc Wisly tak jakby niechcialy zdobyc tytulu mistrzowskiego.jednym slowem potakim kursie pozna postawic na zwycioestwo Wisly.Inna sprawa ze w takim skladzie to wisla niema co szukac w Pucharach.
Typ popieram, analiza fatalna. Wisła w tym momencie ma chyba najlepszy skład w lidzie. przepraszma, jeśli kogoś tym obrażam, to moje subiektywne zdanie. Naszą najsłabszą formacją w tym momencie jest obrona, która dwoi się i troi a jednak nawet najnowszy nabytek tam wg mnie do końca nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Jednak jeden dobry zakup tu i na pozycji ataku i mamy naprawdę fajny skład + dobrego trenera.

Odnosząc się do meczu, to fakt o czym kolega nie wspomniał, jest taki, że do gry wraca Genkov. Wydaje się, że Wisła po kilku meczach z jego udziałem odwykła od grania bez Niego ( mecze po jego kontuzji na to wyraźnie wskazują, nawet Małecki zapomniał jak się strzela ) a teraz, gdy wraca + motywacja po kilku ostatnich spotkaniach = szansa na wygraną. Sam stawiam ten mecz za low-medium stakes i trzymam kciuki ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Panowie, panowie. Do typujących zwycięstwo legii: Uważajcie. Legia swój zredefiniowany przez ostatnie mecze cel już zdobyła - awans do Europejskich Pucharów. W lidzie już tylko walczy o małą premię za któreś z czołowych miejsc i tyle - a pamiętajcie, że mecz odbędzie się bez kibiców. To bardzo ważny aspekt, czesto wpływający negatywnie na grę gospodarzy ( nie mówię tylko o Legii ) Jak dla mnie no bet, może remis do przerwy max.
Kibice oczywiście mają swój udział w dopingu i mobilizowaniu drużyny do lepszej gry, jednak można też rozpatrywać to też tak, że właśnie teraz zawodnicy pokażą, że kara na nich tak silnie nie wpłynęła, bo to przecież nie oni robili rozróbę. Co do samej decyzji zamknięcia stadionu, to można tylko powiedzieć, że była to fatalna decyzja, gdyż już teraz mogę powiedzieć, że kibice Legii przed meczem zbierają się w określonym miejscu, żeby &quot;strajkować&quot; przeciw takiemu zakazowi. Czy przyniesie to efekt? Prawdopodobnie nie, jednak to nie wina zarządu drużyny, że kibice są jacy są. Udział w Europejskich Pucharach rzeczywiście został osiągnięty, w najbliższym spotkaniu warszawska ekipa nie wystąpi w optymalnym ustawieniu, bo w drużynie znajduje się wielu kontuzjowanych graczy, lecz właśnie może rezerwowi pokażą również, że w niedalekiej przyszłości zasłużą sobie na miejsce w podstawowej &quot;11&quot;. Typuję oczywiście zwycięstwo Legii, jakoż jestem kibicem tej drużyny, jednak mogę się zgodzić z Tobą, że każdy wynik jest tutaj prawdopodobny. (Następnym razem nie pisz post pod postem, tylko je edytuj). ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 5

chrystian99

Użytkownik
pn
mecz-legia - korona
typ- ht/ft podwójna szansa 1X/12
kurs- 1.45
bukmacher- Gamebookers
analiza - Mysle ze Legia ten mecz wygra , zawodnicy sa podniesieni na duchu po zwyciezkim meczu finalowym , panuje dobra atmosfera wiec sadze iz wygraja obydwie polowy,jednakze moj typ jest bezpieczniejszy , przewiduje iz korona walczaca o miejsce w srodku tabeli moze stwarzac opor.4 ostatnie mecze miedzy tymi zespolami wygrala Legia.Korona nie zdobyla bramki od 17 kwietnia.mylse ze typ jest calkiem bezpieczny i z ciekawym kursem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ruch vs Zagłębie X
Ruch u siebie gra w miarę dobrze obydwie drużyny walczą jakby nie patrzeć &quot; O puchary &quot; Jednak patrząc na grę ruchu i tempie ślimaczym widze remis

Legia vs Korona 2
Legia dalej bez formy bez stylu cudem może uciuła pkt jednak bez wsparcia kibiców będzie im niewątpliwie ciężko na dodatek brak pary stoperów

Cracovia vs Polonia W. 2
Polonia po wpadce ze Sląskiem powinna dobić męczącą się Cracovie

Śląsk vs Polonia B.
1
Śląsk zwietrzył szansę na grę w pucharach powinni wygrać z ambitną Polonią jednak wyjazdy im nie leżą
Lech vs Górnik X
W Górniku prawdopodobnie wrócą rekonwalestenci ( trudne słowo ) Lech dalej bez formy . Obydwie drużyny walczą o puchary jednak jak dla mnie Górnikowi bardziej zależy aby wzmocnić budżet . W Lechu może być deja vu w lidze grają słabo w pucharach świetnie kilku zawodników jest zapewne myślami już w innych klubach
Jagiellonia vs Widzew 1
Jaga zwietrzyła szansę na majstra spotkanie muszą wygrać ze słabym Widzewem
Lechia vs Wisła X
Śmierdzi remisem na szczycie . Wisła zaliczyła ostatnio wtopę , Lechia walczy o te magiczne 3 miejsce . Remis zapewne po nudnym meczu

GKS vs Arka ?

NO BET
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Robi się ciekawie, bo zostało już tylko 6 kolejek. A mamy walkę i o mistrzostwo i o puchary Europejskie. Typowanie tej kolejki może byc tragiczne w skutkach.
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Przedsmak wieczornego spotkania. Co byśmy nie powiedzieli, 2 zespoły grają w tym momencie o mistrzostwo. Jagiellonia i Wisła. 3 zespoły grają o utrzymanie. Polonia Bytom, Arka i Cracovia. A reszta gra o puchary Europejskie. 3 Lechię i 13 Widzew dzieli 6pkt. Jedni mają szansę większe, inni mniejsze, ale każdy powinien zostawiac serce na boisku. Ruch nie zwykł przegrywac na własnym stadionie. Ostatni mecz z Cracovią powinien skończyc się wyżej niż 1-0. Jednak Ruch jak zdecydowana większośc polskiej ligi w rundzie wiosennej gra nierówno. Zagłębie też potrafi wyciągnąc wnioski i wygrac spotkanie. Najczęściej jest to spotkanie w roli gospodarzy, ale remis taki jak chociażby z Legią, mógłby znów się dziś przytrafic. I nie było by to jakąś wielką niespodzianką.
Legia Warszawa - Korona Kielce
Niestety kibiców nie będzie. Przemilczę to. Ten mecz przez to straci na atrakcyjności. Legia po pucharze na pewno jest w pewnym stopniu podbudowana. Wreszcie od tej 66 minuty pucharowego finału zaczęli grac jak drużyna, a nie zbiór indywidualności. Korona Kielce przeżywa niemoc strzelecki. Andrzej Niedzielan nie może się przebudzic, choc okazję ma. Pechowo stracony punkt w Bełchatowie może dzialac w dwie strony. Legia natomiast ma problem z środkowymi obrońcami, jednak jak pokazał puchar Polski ten problem da się ominąc pozytywnie. Z Widzewem był mecz przy publiczności, nudny jak flaki z olejem. Teraz bez publiczności może nie będzie tej presji? Może też przebudzi się Andrzej Niedzielan w tej ciszy?
Cracovia Kraków - Polonia Warszawa
Kolejne dwie podrażnione drużyny... Cracovia zagrała wielkie dno na stadionie Ruchu Chorzów tydzień temu. I zmierza ku spadkowi coraz silniejszym prądem. Punkty najlepiej 3, są tu na wagę złota. Jednak przyjeżdza jeden z lepszych personalnie złożonych zespołów, który ostatnio został podrażniony przez łódź podwodną trenera Oresta Lenczyka. Która mówi najczęściej będzie ciężko, będzie cieżko. A mecz często zwycięża. Skromnośc popłaca. Cracovia grając tak jak z Ruchem, zwłaszcza w formacjach obronnych może już po tym meczu miec krytyczną sytuację.
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Teoretycznie Śląsk powinien odnieśc tutaj przekonujące zwycięstwo. Polonia Bytom strzela bramki z kontry, ale traci ich też dużo. Śląsk lepiej czuję się w roli nie faworyta. Bo wtedy on gra z kontry i również strzela bramki. Tutaj albo oba zespoły zagrają z kontry, co może byc przyczyną nudnego meczu. Albo Śląsk będzie zmuszony na atak pozycyjny. A to bez paru zawodników podstawowego składu może byc ciężkie do przełknięcia. Śląsk nadal pozostaję w tym sezonie dla mnie mistrzem niespodzianek. Jednak w tym meczu ich zwycięstwo nie powinna byc niespodzianką i w tym problem.
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Czy Górnik może zagrac drugi tak znakomity mecz jak w Krakowie? Pytanie klucz dotyczące tego spotkania. Lech strzela mało, jednak sytuację w każdym spotkaniu ma. Wygrywając przeskoczą Górnik w tabeli. To powinna byc mobilizacja dla piłkarzy Lecha, ostatni dzwonek na Europejskie Puchary. Jednak tu pojawia się drugie pytanie. Co z psychiką graczy? I z trenerem Bakero na kolejny sezon? Stawiamy cel i próbujemy go osiągnąc, czy rzucamy wszystko w cholerę, w kąt. To pytanie po tym meczu może zostac rozwiązane.
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Widzew nie przekonał mnie niczym na Łazienkowskiej. Jagiellonia gra byc może o zrównanie się punktami z Wisłą Kraków. A do końca pozostało by aż 5 kolejek. Jednak jak pokazuję mecz sprzed tygodnia Wisła - Górnik. Nie takie rzeczy się dzieją. Jagiellonia musi, jednak pewnikiem nazwac tego nie można. Widzew bezpieczna strefa. Oczywiście tracą 6 punktów do trzeciego miejsca pucharowego. Ale ta strata przy takiej grze jest ciężka moim zdaniem do odrobienia. Natomiast spadek blisko w oczy w tym momencie też drużynie Widzewa nie zagląda.
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Mecz przyjaźni. Ale na boisku sentymentów nie powinno byc. Lechia wróciła z dalekiej podróży po derbach z Arką. Nastroje bojowe. Lechia gra lepiej spotkania na Traugutta. Dwie porażki, z Koroną 0-1 po bramce ze spalonego i porażka z Jagiellonią 1-2, gdy w przerwie meczu była ulewa w Gdańsku i druga połowa była loterią. A tak dwa remisy z Ruchem i Bełchatowem 0-0, gdzie Lechia była zdecydowanie lepsza. Jednak żeby ni było tak wesoło. Do Wisły na szpicy wraca Genkov. Ciekawi mnie jego postawa w tym meczu. Widac było, że brakowało rasowego snajpera tej drużynie w ostatnich potyczkach. Mecz powinien byc dużymi momentami rwany, jednak z przebiegu dramaturgii może byc bardzo ciekawy.
GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Pierwsza myśl na ten mecz: Paweł Buzała. Jeśli zagra czy ma w głowie jeszcze występy w Lechii? Ostatni mecz Bełchatowa przemilczę. Aż trener Bartoszek łapał się za głowę. Jak żeśmy ten mecz wygrali? No ale 3 punkty zostały. Czy teraz zostaną? Niekoniecznie. Arka przegrała w sobie tylko znany sposób w derbach. Urok piłki, który w niedzielę znów nakazuję im ruszyc do ataku i nie patrzec się za siebie. Bo Bełchatów skutecznością od dłuższego czasu nie grzeszy. A tak patrząc na mecze Arki to jest jeszcze szansa się utrzymac. Terminarz w miarę do zdobycia paru kompletów punktów. Tylko trzeba chciec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków ✅

Już się nie mogę doczekać tego spotkania. Zarówno Wisła jak i Lechia walczą tu o arcyważne pkt. Dwie porażki Wisły to dla mnie wystarczająca ilość na przełamanie ewentualnego mistrza i nie jest to wg mnie przyczyna tak wyrównanych kursów lecz tego że Lechia jest faktycznie silnym zespołem w tym starciu. Jak już ktoś wyżej wspomniał, śmierdzi tu remisem a bukmacherzy twierdzą w dodatku że mecz ten będzie z obu stron pełny ostrożności i nie obejrzymy wielu bramek. Zastanowiłbym się poważnie nad tym:
Wisła - Lechia 5:2
Wisła - Lechia 3:0
Lechia - Wisła 0:1
Lechia - Wisła 2:4
Wisła - Lechia 3:0
Jagiellonia - Widzew ⛔
Kibice gospodarzy oglądali u siebie bramki Jagi od 11 ostatnich spotkań. Nie ma co ukrywać- zespól ten to król własnego podwórka. Niespodzianka dla mnie będzie nawet podział pkt, Jaga jeśli tego spotkania nie wygra to o mistrzostwie raczej już zapomni. Dla Widzewa sytuacja nie jest najlepsza w kwestii spadku aczkolwiek noża na gardle jeszcze nie mają ;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Ja wybrałem na dzisiejszy wieczór Koronę Kielce bądź remis. Po kursie 2, myślę, że warto zagrać. Legia u siebie ostatnimi czasy całkiem dobrze sobie radzi, okazała wygrana z Lechią w Pucharze i w lidze skromna z Widzewem. Teraz na Łazienkowską przyjedzie Korona, Korona, która ma za sobą pechową porażkę z GKS-em, punkt stracony w ostatnich sekundach meczu na pewno podrażnił podopiecznych Sasala. Dzisiaj mają szansę się odegrać kosztem Legii. Warszawiacy zdobyli Puchar Polski, mają zagwarantowany udział w eliminacjach Ligi Europy. 120 minut na murawie w Bydgoszczy być może odbije się dzisiaj echem. Kurs na gospodarzy jest według mnie mało adekwatny, pod uwagę brana jest może historia? Faktycznie, Korona nie radzi sobie na tle Legii. Ten sezon jest jednak niezwykle wyrównany - sześć miejsc dzieli te drużyny, ale tylko pięć punktów. Na pięknym obiekcie w stolicy zwyciężyły już cztery zespoły, Zagłębie wywiozło remis. Podobnie może być dzisiaj. Zdecydowanym faworytem Legia z pewnością nie jest, Korona jeśli chociaż troszkę się postara, może osiągnąć dobry rezultat, na to liczę.
Korona lub remis - 2,00 Betsafe
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No i udało się zdobyć kolejne zwycięstwo zawodnikom Legii Warszawa. Mimo wielu kontuzji w zespole, zawodnicy pokazali, że jeszcze będą się liczyli w walce o chociażby 3 miejsce w tabeli. Zaczęło się od szczęśliwego zwycięstwa nad Widzewem Łódź i teraz ekipa z Łazienkowskiej również wygrywa. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje Ivica Vrdoljak, który dzisiaj występuje na pozycji obrońcy, jednak wywiązuje się ze swoich zadań znakomicie - pewna, twarda gra w obronie zaprocentowała. Ariel Borysiuk również pokazał, że nie na darmo wyrasta na najlepszego zawodnika tej drużyny. Gra Korony od samego początku nie wyglądała zbyt ciekawie, z resztą jak zwykle nas do tego przyzwyczaili - większa część spotkania to skupianie się na defensywie i w odpowiednim momencie skontrowanie rywala. Jeden raz przyniosło to efekt, jednak niemożliwym było, aby skutkowało to przez całe spotkanie. Niektórzy mówią, że właśnie tak wygląda antyfutbol i chyba mają rację, bo niezbyt miło ogląda się takie spotkanie, jednak punkty nie zdobywa się za wspaniałe akcje. Młody Michał Żyro również rozegrał dobre spotkanie, choć wielu od samego początku skazywało go na pożarcie. Przed nami jeszcze kilka kolejek i z pewnością do samego końca pozycje w tabeli będą zmieniały się wielokrotnie. Mam nadzieję, że przed drużyną z Łazienkowskiej jeszcze niejedno zwycięstwo. ???? ????
 
spindoktor 7

spindoktor

Użytkownik
@rzpek8 Nic dodać nic ująć. Legia wreszcie wygrała zasłużenie. Wreszcie nie było to wymęczone zwycięstwo (czyt. z Lechem i Zagłębiem).
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Czy Górnik może zagrac drugi tak znakomity mecz jak w Krakowie? Pytanie klucz dotyczące tego spotkania. Lech strzela mało, jednak sytuację w każdym spotkaniu ma. Wygrywając przeskoczą Górnik w tabeli. To powinna byc mobilizacja dla piłkarzy Lecha, ostatni dzwonek na Europejskie Puchary. Jednak tu pojawia się drugie pytanie. Co z psychiką graczy? I z trenerem Bakero na kolejny sezon? Stawiamy cel i próbujemy go osiągnąc, czy rzucamy wszystko w cholerę, w kąt. To pytanie po tym meczu może zostac rozwiązane.
Mobilizacja w klubie jest ogromna wszyscye wiemy o co idzie gra jesli teraz przegramy możliwe że skreslimy sie z walki o 3 lokate,poprostu to spotkanie nie wypada przegrać mimo iż bez kibiców mam na dzieje że Lech wygra,trzy mam za nich kciuki chodz na stadion nie wejde :;/:
 
spindoktor 7

spindoktor

Użytkownik
Tak, Legia zaczyna grać wreszcie jak na Legię przystało. Pierwsze 20 min. było dla zespołu z Łazienkowskiej fatalne, ale potem się ogarnęli i wygrali 3:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom