>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka La Liga [28.02 - 2.03.2017r.]

Status
Zamknięty.
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Wczoraj poszło nad wyraz dobrze, więc dziś już bardziej dla zabawy za niską stawkę.
Atletico wygra dokładnie 1 golem 3,4 Bet365 ⛔ 1-1, szkoda Torresa


Na początek starcie Atletico. Wiele osób wejdzie dziś z przekonaniem w ten mecz i nie ma co się temu dziwić. Przyglądając się jednak ostatnim spotkaniom Deportivo u siebie dojdziemy do prostego wniosku - oni nie są tu aż tacy słabi jak wskazywałaby tabela. Z Atletico gra im się u siebie całkiem nieźle (na przekroju historii), może być to taki przykład drużyny, która niezbyt leży danemu rywalowi i zawsze są pewnego rodzaju męczarnie.
Do tego na gwałt potrzebuje punktów, La Coruna u siebie 4-2-4. Atletico na wyjazdach 5-4-3, zatem jak widać - nie jest tu aż tragicznie, jak niektórzy twierdzą. Ostatnie mecze Deportivo bardzo słabe, ale na pewno wyjdą spięci na topowy zespół z La Liga, bo to po prostu spotkanie takiego kalibru. Myślę, że Atletico wygra, ale tylko jedną bramką po ciężkim dla nich meczu, typ bardziej na czuja, ale wydaje się być realny.
Sevilla - Bilbao @ do przerwy/na koniec remis/Sevilla 4,33 Bet365 ⛔ mecz jeszcze trwa, ale Sevilla prowadzi po pierwszej połowie, więc rozliczam
Tutaj także w poszukiwaniu wyższego kursu. Bilbao w tym starciu nadal bez największego działa czyli Aduriza oraz prawdopodobnie bez Laporte. Ta druga absencja martwi mnie o wiele bardziej (zgrany tył na pewno stawiałby dłużej opór rozpędzonej Sevilli), ale mimo wszystko uważam, że Bilbao ma atuty, aby przetrwać początkowy napór.
Z ciekawostek statystycznych, które także mogą wpływać na pomyślność typu. Sevilla tylko 5 razy w tym sezonie prowadziła do przerwy, z czego 2 razy grając u siebie (w grudniu z Malagą oraz ostatnio z Eibar), jest to zespół, który najczęściej w lidze w 2 połowie rozstrzyga losy spotkań u siebie (do tej pory sześciokrotnie). Bilbao z kolei pięciokrotnie remisowało do przerwy na wyjazdach ( a grali 11 takich spotkań). Patrząc luźnym okiem na te statystyki oraz widząc ewentualny przebieg meczu próbuję takiego wariata za mniejszą stawkę kosztem. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Atletico Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
To co się w tej kolejce La Liga wyprawia to jest niemożliwe, tyle bramek padło, że szok aż 33 bramki w 8 meczach ponad 4 bramki średnio na mecz (Valencia-Leganes 1:0 trochę popsuły statystyki). Dziś ostatnie 2 mecze i myślę, że będzie ciąg dalszy festiwalu strzeleckiego w La Liga.
Dziś teoretycznie mecz, gdzie nie powinno paść dużo bramek a więc mecz Atletico Madryt gdzie wiadomo, że grają bardzo minimalistycznie ale ostatnie mecze zaprzeczają temu.
1:2 z Barceloną, 4:2 z Leverkusen w Lidze Mistrzów, 4:1 z Gijon, 3:2 z Celtą Vigo, 1:1 z Barceloną w Pucharze.
Deportivo są w dołku, nie wygrali meczu od 9 kolejek, ostatni raz pokonali 18 grudnia 2:0 Osasunę lecz jesli popatrzymy na mecze u siebie Deportivo to prócz 2 ostatnich meczy gdzie przegrali do 0 w 8 poprzednich meczach strzelali minimum 1 gola i na to również liczę dziś gdyż muszą szukać punktów bo są już praktycznie w strefie spadkowej.
Dziś Atletico Madryt zagra bez takich piłakrzy: S. Niguez, Juanfran, Tiago, A. Fernandez, B. Barragan natomiast Deportivo bez: R. Albentos
Nie ma co się oszukiwać dużym faworytem w tym meczu są goście i brak wygranej będzie tutaj sporą niespodzianką... Lecz ja liczę na ciekawe starcie i myślę, że Deportivo pokaże u siebie ambicję, wolę walki, zaangażowanie lecz czy to starczy na pokonanie tak trudnego rywala? Nie sądzę ale na strzelenie bramki myślę, że tak.
Przewidywalne składy:
Deportivo (1-4-2-3-1): Lux - Navarro, Sidnei, Arribas, Juanfran - Guilherme, Mosquera - Kakuta, Colak, Gil - Andone
Atletico (1-4-4-2): Oblak - Vrsaljko, Savic, Godin, Luis - Correa, Gabi, Koke, Carrasco - Gameiro, Griezmann
Powodzenia.
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Atletico Madryt
Typ: Deportivo rożne powyżej 4,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnich 5 meczach domowych linia ta została pokryta czterokrotnie jedynie z Sewillą 19 Listopada Deportivo wywalczyło 3 cornery. W ostatnich dwóch meczach po 10 rogów. Wiadomo Atletico zespół o klasę lepszy niż Alaves czy Osasuna z którymi Deportivo pokrywało linię ale w meczach wyjazdowych Atletico nawet jeśli rozstrzeliwuje rywala pozwala mu się zbliżyć pod swoje pole karne mecz z Gijon 1-4 dla Atletico gospodarze wywalczyli 12 rogów. Alaves - Atletico ? 7 rogów gospodarzy. Nawet Eibar grając u siebie z ekipą z Madrytu wywalczył 5 rogów. Nie udała się ta sztuka wprawdzie ekipie z Bilbao ale w meczach z udziałem tej drużyny przeważnie pada under w przypadku rożnych w ostatnim meczu u siebie Bilbao nie wywalczyło ani jednego Cornera. Podsumowując 5 rożnych w 90 minut. Dla Deportivo jak najbardziej do wykonania.

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Sewilla - Athletic Bilbao
Typ: Rożne under 10,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Athletic gram od jakiegoś czasu i bardzo często undery wchodzą w meczach z ich udziałem w ostatnim meczu na przykład wywalczyli 0 rożnych a z drugiej strony zdarzają im się takie mecze jak z Apoelem gdzie wywalczyli w dwumeczu podajrze 26 cornerów przy 0 Apoelu. Dużo będzie zależeć moim zdaniem od dyspozycji Sewilli czy typ znajdzie pokrycie czy nie. Tak jak opisał to JanuszBiznesu gracze z Bilbao grają bez największego działa więc myślę że linia under/over 3,5 cornera na Bilbao jest sprawiedliwa ponieważ nie zdziwiłbym się gdyby jak w ostatnim meczu ligowym nie wywalczyli żadnego rogu czy Sewilla ustuka zatem dwucyfrówkę w tej statystyce wątpię ale to tylko moje przewidywania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom