• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

25 Kolejka Ligue 1 [09-11 luty 2018]

Temat na forum 'Francja' rozpoczęty przez Przemovsky23, Luty 8, 2018.

Więcej tematów od Przemovsky23
    1. Przemovsky23 Nowy użytkownik

Przemovsky23
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      73
      upload_2018-2-8_17-1-17.jpeg

25 kolejka Ligue 1 rozpocznie się w piątek na stadionie Geoffroy'a Giucharda , gdzie miejscowe Saint Etienne podejmie Marsylię , która odnotowuje niesamowitą serię 9 meczy we wszystkich oficjalnych rozgrywkach bez porażki. Wśród innych ciekawych spotkań warto wymienić mecz pomiędzy Angers a Monaco , Strasbourg i Troyes , a także Guingamp a Caen.
      Kolejkę zamknie mecz pomiędzy Lyon'em a Rennes.

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA I TYPOWANIA

Załączniki:

Ostatnia edycja: Luty 8, 2018
      Karciarz lubi to.
    2. kondzik222 Nowy użytkownik

kondzik222
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
      Godzina: 20:00
      Spotkanie: Bordeaux - Amiens
      Typ: GIRONDINS DE BORDEAUX I POWYŻEJ 1.5
      Kurs: 1.96
      Bukmacher: LVBET
      Znaczna zwyżka formy zauważalna w ostatnim czasie w drużynie Bordeaux. Osobiście miałem ochotę obstawić ich porażkę w meczu z Nantes ale dobrze że się wstrzymałem. Od 3 meczy same wygrane. Zwłaszcza ta z OL Lyon to było coś imponującego. Widać wracają na właściwe tory w lidze a takie mecze jak ten z Amiens są obowiązkowe do wygrania. Dlaczego ?? Wystarczy, że napiszę, iż Amiens w tym sezonie w meczach wyjazdowych wygrało zaledwie 2 razy oraz 2 razy zremisowało. Ostatnie punkty udało im się zdobyć 17 listopada poprzedniego roku. Od tamtej pory mimo, iż nie tracą wiele bramek w delegacji w lidze to niestety nie strzelają też prawie wcale. Ostatnie 4 ligowe delegacje to 0 strzelonych bramek. Już samo to wyklucza możliwość wygranej a o remis może być niezwykle ciężko. Bordeaux jest w gazie więc 2 bramki mogą paść jeszcze w pierwszej połowie a wtedy już na spokojnie dowiozą zwycięstwo.

3. lukas88 Dobrze znany użytkownik

lukas88
      Polubienia:
      69
      Reputacje:
      1289
      Dwa typy na dzisiejsze popołudnie:

Bordeaux- Amiens
      Typ: X
      Kurs: 4,25
      Tonybet
      Stawka 5/10

Francuska Ligue 1 to jedna z najbardziej przewrotnych lig w Europie. Gospodarze ostatnio fajna dyspozycja, 3 kolejne wygrane, pokonali nawet mocny Lyon. Jednak poluję na remis Żyrondystów, którzy od 10 spotkań nie podzielili się punktami z rywalem. Rywale z kolei na przeciwnym biegunie, ostatnie punkty w wyjazdowym meczu zdobyli pod koniec listopada. Dzisiaj spora masówka na Bordeaux a ja na przekór stawiam remis.

Toulouse- PSG:plus::plus::plus:
      Typ: under 3
      Kurs: 2,17
      Pinnacle
      Stawka 6/10

Paryżanie w lidze dominują, bezpieczna przewaga nad peletonem złożonym z Monaco, OL i OM. Jednak wszyscy w zespole myślą już o środowym hicie w LM z Realem w Madrycie. Nie mam wątpliwości że Unai Emery uwzględni to w wyjściowym składzie. Poza kadrą znaleźli się już Cavani i Kurzawa. Gospodarze będą z kolei chcieli pokazać się w spotkaniu z najlepszym obecnie francuskim zespołem i zapewne postawia autokar we własnym polu karnym i będą próbowali stracić jak najmniej bramek i być może coś ustrzelić z kontry.
      Uważam że nie zobaczymy tutaj zbyt wielu bramek, gdyż obrona Toulousy wygląda całkiem nieźle a PSG myślami jest w Madrycie i nie sadzę aby mieli ciśnienie by zdemolować rywala.

Alternatywnie:
      1(+2,5) @1,64 Marahton 4/10:plus::plus::plus:
      1 (+1,5) @ 2,60 Marathon 3/10:plus::plus::plus:

1X @ 5,25 Unibet 1/10:minus:

Ostatnia edycja: Luty 10, 2018
    4. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      238
      Reputacje:
      3969
      Dyscyplina Piłka nożna Francja
      Godz: 21:00
      Spotkanie Lyon-Rennes
      Typ: 1/1
      Kurs 2.06
      Buk fortuna
      Analiza: Lyon na własnym stadionie w tej kolejce podejmował będzie ekipę Rennes, ekipa gospodarzy już na wstępie jest stawiana w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem Rennes. Gospodarze są obecnie na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji ,ale traca tylko 4 punkty do wicelidera , gdyby nie dwie porażki w dwóch poprzednich spotkaniach ligowych na pewno wynik byłby delikatnie lepszy, teraz jednak mają dobrą szanse żeby się zrehabilitować przed własną publicznością i zdobyć komplet punktów z niżej notowanym od siebie zespołem . Lyon u siebie zdobył tylko 22 punkty z 33 możliwych , natomiast lepsze wyniki notował na wyjazdach . Goście natomiast na wyjazdach grają bardzo w kratkę i czasem uda im się zdobywać komplety punktów, plusem dla nich na pewno jest fakt iż często strzelają bramki . Lyon natomiast u siebie też czasem bramki traci więc myślę że oba zespoły strzelą co najmniej po jednej bramce. Myślę że gospodarze od pierwszych minut zaatakują i szybko będą chcieli zdobyć bramkę , żeby powetować sobie przegrane spotkania z Bordeaux oraz Monaco, Mój typ to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.

Poleć forum