>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 Kolejka Ligue 1 [09-11 luty 2018]

Status
Zamknięty.
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik


25 kolejka Ligue 1 rozpocznie się w piątek na stadionie Geoffroy&#39;a Giucharda , gdzie miejscowe Saint Etienne podejmie Marsylię , która odnotowuje niesamowitą serię 9 meczy we wszystkich oficjalnych rozgrywkach bez porażki. Wśród innych ciekawych spotkań warto wymienić mecz pomiędzy Angers a Monaco , Strasbourg i Troyes , a także Guingamp a Caen.
Kolejkę zamknie mecz pomiędzy Lyon&#39;em a Rennes.
ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA I TYPOWANIA
 
K 0

kondzik222

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bordeaux - Amiens
Typ: GIRONDINS DE BORDEAUX I POWYŻEJ 1.5
Kurs: 1.96
Bukmacher: LVBET
Znaczna zwyżka formy zauważalna w ostatnim czasie w drużynie Bordeaux. Osobiście miałem ochotę obstawić ich porażkę w meczu z Nantes ale dobrze że się wstrzymałem. Od 3 meczy same wygrane. Zwłaszcza ta z OL Lyon to było coś imponującego. Widać wracają na właściwe tory w lidze a takie mecze jak ten z Amiens są obowiązkowe do wygrania. Dlaczego ?? Wystarczy, że napiszę, iż Amiens w tym sezonie w meczach wyjazdowych wygrało zaledwie 2 razy oraz 2 razy zremisowało. Ostatnie punkty udało im się zdobyć 17 listopada poprzedniego roku. Od tamtej pory mimo, iż nie tracą wiele bramek w delegacji w lidze to niestety nie strzelają też prawie wcale. Ostatnie 4 ligowe delegacje to 0 strzelonych bramek. Już samo to wyklucza możliwość wygranej a o remis może być niezwykle ciężko. Bordeaux jest w gazie więc 2 bramki mogą paść jeszcze w pierwszej połowie a wtedy już na spokojnie dowiozą zwycięstwo.
 
lukas88 302K

lukas88

Forum VIP
Dwa typy na dzisiejsze popołudnie:
Bordeaux- Amiens
Typ: X
Kurs: 4,25
Tonybet
Stawka 5/10

Francuska Ligue 1 to jedna z najbardziej przewrotnych lig w Europie. Gospodarze ostatnio fajna dyspozycja, 3 kolejne wygrane, pokonali nawet mocny Lyon. Jednak poluję na remis Żyrondystów, którzy od 10 spotkań nie podzielili się punktami z rywalem. Rywale z kolei na przeciwnym biegunie, ostatnie punkty w wyjazdowym meczu zdobyli pod koniec listopada. Dzisiaj spora masówka na Bordeaux a ja na przekór stawiam remis.
Toulouse- PSG✅✅✅
Typ: under 3
Kurs: 2,17
Pinnacle
Stawka 6/10

Paryżanie w lidze dominują, bezpieczna przewaga nad peletonem złożonym z Monaco, OL i OM. Jednak wszyscy w zespole myślą już o środowym hicie w LM z Realem w Madrycie. Nie mam wątpliwości że Unai Emery uwzględni to w wyjściowym składzie. Poza kadrą znaleźli się już Cavani i Kurzawa. Gospodarze będą z kolei chcieli pokazać się w spotkaniu z najlepszym obecnie francuskim zespołem i zapewne postawia autokar we własnym polu karnym i będą próbowali stracić jak najmniej bramek i być może coś ustrzelić z kontry.
Uważam że nie zobaczymy tutaj zbyt wielu bramek, gdyż obrona Toulousy wygląda całkiem nieźle a PSG myślami jest w Madrycie i nie sadzę aby mieli ciśnienie by zdemolować rywala.
Alternatywnie:
1(+2,5) @1,64 Marahton 4/10✅✅✅
1 (+1,5) @ 2,60 Marathon 3/10✅✅✅

1X @ 5,25 Unibet 1/10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 21:00
Spotkanie Lyon-Rennes
Typ: 1/1
Kurs 2.06
Buk Fortuna
Analiza: Lyon na własnym stadionie w tej kolejce podejmował będzie ekipę Rennes, ekipa gospodarzy już na wstępie jest stawiana w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem Rennes. Gospodarze są obecnie na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji ,ale traca tylko 4 punkty do wicelidera , gdyby nie dwie porażki w dwóch poprzednich spotkaniach ligowych na pewno wynik byłby delikatnie lepszy, teraz jednak mają dobrą szanse żeby się zrehabilitować przed własną publicznością i zdobyć komplet punktów z niżej notowanym od siebie zespołem . Lyon u siebie zdobył tylko 22 punkty z 33 możliwych , natomiast lepsze wyniki notował na wyjazdach . Goście natomiast na wyjazdach grają bardzo w kratkę i czasem uda im się zdobywać komplety punktów, plusem dla nich na pewno jest fakt iż często strzelają bramki . Lyon natomiast u siebie też czasem bramki traci więc myślę że oba zespoły strzelą co najmniej po jednej bramce. Myślę że gospodarze od pierwszych minut zaatakują i szybko będą chcieli zdobyć bramkę , żeby powetować sobie przegrane spotkania z Bordeaux oraz Monaco, Mój typ to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom