>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

25 kolejka Ligue1 [13-15 luty 2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Szlagier na Stade de Gerland z 24 kolejki przyniósł niesamowite emocje i widowisko. Lyon zremisował 1:1 z PSG i w czołówce status quo. Lyon ciągle na czele, a PSG ogląda plecy OL i OM. Walka między tą trójką zapowiada się pasjonująco.
Tym razem Lyon zagra z Lorient, wydaje się, że Anthony Lopes będzie miał mniej pracy niż w niedzielny wieczór w meczu przeciwko PSG kiedy to bronił fenomenalnie, ale czy doprawdy tak będzie ?
Marsylia i PSG tym razem mają na rozkładzie łatwiejszych rywali i powinni wygrać.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Lorient-Lyon✅
Lorient under 0.5 do przerwy
kurs 1.53
bukmacher coral

Witam po pasożytowaniu przez ostatnie 6 miesięcy na waszej wiedzy odważyłem sie napisać swoją pierwszą propozycje:
Podany typ zaczął chodzić mi po głowie już w niedziele wieczorem podczas oglądania spotkania Lyonu z PSG, a to za sprawą fenomenalnej postawy Lopesa, który był zaporą nie do ruszenia w bramce Lyonu pokonał go dopiero z karnego Ibrahimovic i nawet z 11 metrów potrzebował dwóch szans. Dodatkowo sprawdziłem statystyki i wygląda to naprawde ciekawie Lyon na ostatnie pięć meczy pięć razy zachował czyste konto do przerwy, a cztery razy do końca meczu, w trzech ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami lorient nie zdołało zdobyć gola w pierwszych 45 minutach. W tym sezonie Ligue 1 na rozegranych 22 mecze lorient tylko 9 razy strzelało do 45 minuty i cztery ostatnie mecze z rzędu bez bramki w pierwszych 45 minutach.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
PSG - Caen

Okoliczności tego meczu są takie, że mocno zainteresowałem się pójść w stronę beniaminka nawet w stronę ich zwycięstwa. Po takich kuszących kursach wybrałem opcję dnb bo na moje przy obecnej formie gości to jest tak czy siak value. Mimo że ciężko sobie wyobrazić porażkę PSG przed własną publicznością kurs w postaci 10,00 na remis zwrot a samo zwycięstwo nie wiele więcej ma bo 12,00 wydaje się ciekawą opcją. PSG już od kilku tygodni gra systemem trzy dniowym, teraz w ostatnią środę rozgrywali u siebie puchar z Nantes, spokojna wygrana z Zlatanem poza pierwszym składem. Dość powiedzieć, że w tym roku PSG rozegrało już 10 meczów przy połowie tego co Caen ma za sobą. Teraz czas na sobotnie ligowe spotkanie i już we wtorek bezsprzecznie najważniejsze wydarzenie czyli mecz z Chelsea. W tym w głównej mierze upatruje szans u gości, nie dość, że terminy napięte do granic możliwości to sama forma Caen napawa optymizmem. Najlepsza ligowa drużyna 2015 roku, kto by się tego spodziewał, że tak odpalą, to tylko dodaje smaczku przed spotkaniem z mistrzem, który z pewnością myślami przy wtorkowej potyczce. Swoją drogą Mourinho i spółka odpoczywają w ten weekend po tym jak wykluczyli się z FA Cup przegrywając wygrany mecz z Bradford.
Początkowo miałem atakować tylko ich bramkę po atrakcyjnym równym 2,00 kursie później myślałem nad dodatnimi handicapami bo jak to PSG sił nie będą zamierzali tracić aż zatrzymałem się na draw no becie. Luz psychiczny w głowach piłkarzy Caen tylko może im pomóc, wyobraźmy sobie sytuacje, że w 1 połowie Paryżanom nie udaje się przebić muru, początek drugiej połowy też nie przynosi bramek aż w końcu natrafiają na zabójczą kontrę gości gdzieś w 70 minucie i tak dobijają nie poradne ataki gospodarzy, aż w końcu dowożą wynik do końca meczu i sprawa hardkorowej niespodzianki w tej kolejce staje się faktem. Scenariusz wcale nie niemożliwy biorąc pod uwagę jak zachowawczo siłami będą gospodarować Paryżanie. Szkoda, że ten mecz nie jest na boisku Caen tam przed własną publiką jeszcze lepiej by wyglądały kontry w ich wykonaniu, ale jest jak jest, taki kurs nawet jak nie wejdzie to nie będzie wielkiej szkody. Fakt jest taki, że PSG u siebie jest nie pokonane od 20 spotkań, ale to mnie nie odstrasza w żadnym wypadku.

Caen dnb 10,00 ZWROT
bet 3 6 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Lille Nicea
Forma Lille wciąż nieustabilizowana, więc granie po kursie @1.9 w tym wypadku jest mało atrakcyjną opcją zwłaszcza, że Nicea nie przegrała od początku roku i notuje passę 5 spotkań bez porażki.
Nicea nigdy nie należała do wyjazdowych tuzów, ale w tym sezonie znacznie lepiej punktują. W nowym roku na rozkładzie mieli Maryslię czy Bordo, a mimo to nie zaznali goryczy porażki, co więcej, oba spotkania wygrali ! Podwójne gratulacje za pokonanie Olympique, z którym od 53 grali w 10, a mimo to zdołali zwyciężyć. Żyrondystów pokonali rzutem na taśmę, strzelając zwycieską bramkę w 90min. Po za tym, remis w ostatniej kolejce z Nantes, z pewnoścą odczuwają niedosyt, bo byli stroną dominującą, a zakończyło się 0-0. Takim samym wynikiem skończył się mecz z Metz.Tu akurat Nicea zagrała bardzo słabe zawody. I na koniec pewna wygrana z Lorient 3-1.
Co ciekawe, w ostatnim czasie Lille znacznie lepiej punktuje goszcząc w Nicei niż u siebie

były jednak dwa sezony gdzie dwukrotnie triumfowali gospodarze

Dlatego nie ma co się podpalać i szaleć ze stawkami, lecz biorąc pod uwagę ostatnią dobrą passę Nicei oraz że w ostatnim czasie regularnie punktują na Stade Pierre-Mauroy spróbuję pójść w stronę gości

Nicea @5.14 ⛔ grali 11 na 10 i tego nie wykorytsali ... - kurs zaczerpnięty z Pinnacle
Edycja: błąd w rozpisce Guingamp, anulowane
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Spotkanie: PSG - Caen ⛔⛔⛔
Godzina:
16:00
Typ: Gospodarze - Poniżej 2.5 Goli
Kurs: 3,70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Spotkanie w ramach 25 kolejki Ligue 1 pomiędzy PSG i Caen. Gospodarze to aktualnie trzecia siła we Francji, Caen plasuje się w dolnych rejonach tabeli i zdaje się walczyć w tym sezonie tylko o utrzymanie. Paryżanie u siebie jeszcze nie przegrali - 11 spotkań to 8 zwycięstw i 3 remisy przy bilansie bramkowym 22:5. Caen z delegacji przywiozło 13 punktów, na co składają się 3 wygrane, 4 remisy i 5 porażek. Faworyt może być tutaj tylko jeden, mimo fantastycznej postawy w ostatnim czasie zespołu Caen. Goście wygrali 4 ostatnie pojedynki, w których strzelili aż 11 bramek, a stracili tylko dwie. Jak już napisałem PSG na Parc des Princes jest raczej niezawodne, aczkolwiek ich ostatnie wyniki na własnym obiekcie nie są imponujące (m.in. 2:0 z Nantes, 1:0 z Rennes, 2:1 z Bordeaux). Zespół Laurent Blanca z pewnością będzie chciał wykorzystać wczorajszą wpadkę Marsylii, ale mając z tyłu głowy wtorkowy mecz w ramach LM z Chelsea, będą starać się wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
No to PSG dało popis w końcówce ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
johnq 309

johnq

Użytkownik
Lorient - Lyon
Typ: Lyon / @ 2.50 / Bet365 ⛔
(a jednak &quot;cud&quot;)

Tym razem bez statystyk, bez przytaczania H2H. Po wczorajszym dziwnym dniu i śmiesznym remisie PSG (swoja drogą Ibra chyba zbyt wcześnie zaczął świętować bo już w 3 minucie) dziś gra lider tabeli Lyon. Sytuacja dla nich wymarzona na odskoczenie gdyż Ol.Marsylie również straciło punkty. Swoją drogą to liga paradoksów. Ile razy to już Marsylia traciła punkty, i ile razy nie wykorzystał tego PSG. Dziwne to trochę. Ale do rzeczy, ja dziś idę w stronę Lyonu, będą maksymalnie zmotywowani. Raczej mało prawdopodobne aby trzy czołowe zespoły straciły punkty w jednej kolejce, to by już naprawdę raczej zakrawało o mały &quot;cud&quot;.
Kurs na to zdarzenie wyśmienity, a pamiętać trzeba, że w pierwszym spotkaniu goście dzisiejszego spotkania robili Lorient 4:0. Pewno spowodowane jest to brakiem Lacazetty i tym, że Lyon nie wygrał tutaj od 2011 r. ale mimo tego uważam, że powinni sobie poradzić i warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Lorient - Lyon 1X / @1,54 / Unibet ✅✅
Godz: 21:00
Analiza:

Lyon bez Lacazzete bardzo obnizyl loty w ostatnich meczach.Moze przeciwnikow mial z najwyzszej krajowej polki ale patrzac po grze w ofensywie to jest bida z nedza. Co gorsza na Stade Yves Allainmat - Le Moustoir w ostatnich sezonach gra im sie ciezko.Lorient ostatnio odzylo i zaczelo punktowac zwlaszcza na wlasnym stadionie.Dzisiejszego wieczoru czeka ich najciezsze spotkanie ostatnich tygodni i mobilizacji nie zabraknie tym bardziej ze Lyon jak wyzej wspomnialem przyjezdza do Lorient bez swojej najwiekszej gwiazdy.Trener druzyny gosci w nastepcy Lacazzete widzi mlodziutkiego Nabila Fekira ale jest to pomocnik ktory wystawiany w ataku traci czesc swoich mozliwosci.Dlatego ide w druga strone a nizeli kolega JohnQ i stawiam 1X na gospodarzy.Co ciekawe stawki na Lyon znaczaco wzrosly wiec buki zorientowaly sie ze cos jest nie tak z tym meczem.Powodzenia!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Lorient - Lyon
Under 2,5 @ 1,81 Unibet ! ✅ 1-1

Dziś Lyon znowu bez swojego lidera Lazacette, wyrusza w delegacje żeby zmierzyć się z nisko prezentującą się ekipą na dole tabeli Lorient. Gospodarze, tego spotkania grają bez polotu i mają na 24 mecze, tylko 8 wygranych. Co nie wróży to nic dobrego, bo walczą o to aby się utrzymać. Lorient u siebie bardzo mało strzela bramek, bo tylko 12 a ich gra nie napawa optymizmem. Lepiej strzelają na wyjazdach. Lyon też nie najlepiej sobie radzi w delegacjach jeśli chodzi o bramki, mimo że są jeszcze liderem w tabeli ale trzeba przyznać że dzięki Lazacette wybili się i są na dobrej drodze do Mistrzostwa Francji, ale bez rasowego lidera jakim jest Lazacette ta gra nie jet już taka kolorowa. Na pewno będą starać się podnieść swoje miejsce w tabeli po dwóch remisach z rzędu. Nie miej jednak Lorient, będzie próbował coś w tym meczu ukąsić, ale i Lyon też tanio skóry nie sprzeda. Nie wydaję mi się abyśmy widzieli tutaj grad bramek mimo, że h2h mówi co innego. Stawiam na under w całym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
woreq 0

woreq

Użytkownik
Spotkanie: Lorient - Lyon
Godzina: 21:00
Typ: 2
Kurs: 2,54
O godzinie 21:00 rozpoczyna się pojedynek lidera Ligue 1 z drużyną aktualnie zajmująca 17 miejsce. Dla Lyonu jest to idealna okazja aby odskoczyć w tabeli , OM oraz PSG potraciły punkty w tej kolejce a taka szansa może się już nie powtórzyć. Pomiędzy zespołami z top3 jest tylko 1 pkt róznicy także w tym meczu zawodnicy gości zrobią wszystko aby wygrać to spotkanie. Lorient tuż nad strefą spadkową musi walczyć o każdy punkt lecz z takim przeciwnikiem może być to mission impossible. W zespole Lyonu zabraknie najlepszego strzelca lecz pomimo tego myślę,że spokojnie coś ustrzelą. Poza tym forma Lopesa niesamowita, to co wyprawiał w bramce w meczu z PSG było niewiarygodne. Goście mają najmniej straconych bramek w lidze a Lorient do zespołów bramkostrzelnych na pewno nie należy. Jeśli gospodarze nie będą mieli dziś &quot;dnia konia&quot; to myślę, że goście spokojnie wygrają - bardzo prawdopodobne,że do 0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom