>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka LOTTO Ekstraklasy (10.03-13.03.2017)

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Śląsk - Piast
Widzę, że kilku kolegów wyżej odnosiło się do tego meczu i chyba najbardziej podzielam zdanie Robsona. Wdowczyk mecz z Wisłą poprowadził praktycznie z marszu, a o mały włos nie ugrałby punktu. Dzisiaj już jest po tygodniu z zespołem. Tak na prawdę jeśli on nie wyciągnie tego zespołu z dołka to nie zrobiłby tego nikt. Fragmentami w meczu z Wisłą widać było ciekawy Piast, a akcja bramkowa pokazała, że potrafią na prawdę fajnie pograć. Co do Śląska, to źle to wygląda. Absencja Pawełka? Nie ważne kto byłby jego zmiennikiem, jeśli przy jego słabej ostatnio dyspozycji Urban nie dokonuje znać to pokazuje, jak słabi muszą być zmiennicy. Nie liczyłbym też, że nagle obudzi się Zwoliński.
Mecz gatunkowo ciężki, Piast przegrywając pozwoli uciec Śląskowi na 7 punktów, a mimo wszystko muszą utrzymywać jak najmniejszą stratę do zespołów do bezpośredniej walki o utrzymanie. Stąd raczej bramek za dużo nie zobaczymy, dla mnie Piast może to wziąć; wierzę we Wdowczyka, że zaprezentuje coś ciekawego i zaskakującego, czego w Piaście jeszcze nie widzieliśmy.

Under 2,5 @1.8

X2 @1.83

Bet365​
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk - Piast
W dzisiejszym meczu podobnie jak napisał Werg wcześniej idę w kierunku kartek. Z bramkami może dzisiaj być różnie, obie ekipy bardzo słabe jeżeli chodzi o strzelanie bramek.
Wdowczyk przepracował już z zespołem pełny tydzień i powinien w zawodnikach wskrzesić odpowiedni poziom zaangażowania. Piast nie może pozwolić sobie na kolejną porażkę bo Śląsk odskoczy już im wtedy na 7 pkt. Najważniejsze zapewne teraz dla piłkarzy Piasta to przerwać tą fatalną serię porażek wszelkimi sposobami, także zakładam z ich strony dużo walki, agresji i co za tym idzie fauli.
Typ1: powyżej 4,5 żk ⛔
Kurs: 1,9
Typ2: czerwona kartka ✅ (co prawda po czasie ale zaliczone)
Kurs: 3,8
STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roch 19

roch

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Jedynym atutem śląska jest własne boisko nic po za tym, wygrali w tym sezonie jeden mecz i to z Wisłą gdzie kompletnie nic nie grali ale jednak jakimś cudem ten mecz wygrali. Ostatnie dwa wyjazdowe mecze dwie porażki. Piast ostatnio miał dobry mecz z Wisłą dochodził do swoich sytuacji, strzelił gola po dobrej akcji. Myślę że chłopaki w Piaście będą gryźć trawę aby tego nie przegrać.

X2 Piast Gliwice 1,83 becik ✅
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Śląsk - Piast 1 (2.00) betzielonoszary
Śląsk i over 2.5 (3.20) betzielonoszary

Aktualnie Piast to główny pretendent do spadku i na nic zabiegi włodarzy ze zmianą trenera... Nie teraz. Po bardzo dobrym poprzednim sezonie, myśleli, że się trochę wyprzedadzą, kasa będzie się zgadzała i na następny sezon będzie spokojne utrzymanko w ekstraklasie... a tu może być zonk.
Kto wie jakim wynikiem zakończyłby się mecz z tak wychwalaną przez wszystkich Jagielonią własnie ze Śląskiem, gdyby udało się Wrocławianom wykorzystać tą sytuację i podwyższyć na 2:0 ? Kursy wtedy pewnie byłyby 1.60 na Śląsk, bo przecież byłby argumenty: &quot;śląsk bramkostrzelny, bo na wyjeździe w takim Białymstoku sypią bramy, to u siebie z takim Piastem pojadą tym bardziej&#39; hehe.
Na przekór, liczę na bramki dzisiaj, że obie drużyny trochę się otworzą. Piast, bo czas zacząć coś grać jakąś otwartą piłę, a nie na 0 i Śląsk, bo z kim mają grać otwarty futbol ja nie z Piastem który jest w dołku?
Dla mnie zdanie &quot;passa musi się kiedyś skończyć&quot; nie trafia w tym momencie. Może się skończy, ale nie teraz. Zbyt dobry kurs aby go przepuścić.

Pooglądamy i zobaczymy. Biedronkowy VIP w łapę i lecimy panowie.


Śląsk, poniżej 50% celnych podań z tego co widziałem. Śmiech na sali ???? ???? Jedynie tylko overowy mecz mi się potwierdził, ale nie w tą stronę... :-(
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
nie sprawdzałem kursów ale sądzę, że przed ważnymi meczami dla Lecha będą chcieli się wyczyścić Teteh i Trałka. Oboje zagrożeni a na Legię pewnie przewidywani są w duecie jak z Lechią. Muszą łapać kartki teraz żeby pauzować np jeden z Łęczną , drugi z Wisłą.
na Betfair i na Bet365 nie ma niestety kursu na kartki w tym meczu więc nie podam kursu ale może komuś uda się zagrać. Myślę , ze to dość pewny typ
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Piast Gliwice 3:4 (0:1)
Under 1.5 @ 3.35 unibet ⛔
0:0 @ 9.50 bet365⛔
0:1 @ 11.50 unibet⛔
Piast Gliwice @ 3.85 unibet✅
Dobra generalnie, to były moje typy, wyniki jak wyniki , mogły nie wejść, ale to , że wpadł over, no cóż nasza ukochana Ekstraklasa.
Oglądałem mecz z poziomu trybun i powiem tak, Śląsk powinien to wygrać, nie piszę tego, dlatego, żebym ich bronił, ale to co wyczynił Lubos &quot;ręcznik&quot; Kamenar na bramce to woła o pomstę do nieba. 5 strzałów celnych, 4 gole.
Urban nie dał kompletnie nic. JAk mówiłem, brak Kokoszki dał się mocno we znaki.
Soory za typ odnosnie underu, teraz z taką obroną Śląsk te minimum 2 bramki moze stracići zawsze. Dramat.
Za to Piast zagrał dojrzale i mogli jeszcze strzelić kolejne bramki, ale po wpuszczeniu Masłowskiego, trochę siadła gra, generalnie zrobił ten piłkarz mocny zjazd w dół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 0

ironsky

Użytkownik
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
Dla Portowców może to być okazja aby w końcu pokazać, że potrafią wygrywać na wyjeździe. Albo wygrywać w ogóle. Franciszek Smuda wciąż ma problemy z optymalnym ustawieniem drużyny, tak by zdobywała bramki, ale podobny problem ma również Kazimierz Moskal. Patrząc więc na formę obu zespołów najbardziej pewnym wydaje się remis, chociaż osoby bardziej lubiące ryzyko mogą stawiać na wygraną Pogoni.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Wisła Płock - Termalica
Typ: 1
Kurs: 2.35
buk: unibet
Wynik: 1:0 ✅
Drugi rok z rzędu gdy zbliża się końcówka rundy i sezonu Termalica zaczyna grać piach. Jak widać zespół, który walczy i ma jakiś potencjał stać tylko na pierwszą ósemkę, która daje pewne utrzymanie w lidze. Goście w tej rundzie jeszcze nie wygrali odnosząc trzy remisy i dwie porażki i nie zanosi się na to żeby to miało się zmienić w najbliższym czasie, przynajmniej nie w spotkaniach wyjazdowych. Wisła pokazywała się z dobrej strony w tej rundzie i może u siebie zdobyć trzy punkty, które przybliżą ich do pierwszej ósemki. Na korzyść Wisły przemawia fakt, że Płocczanie nie przegrali żadnego z ostatnich pięciu spotkań u siebie, a więc jest duża szansa na podtrzymanie tej passy. W tej kolejce oglądamy jak na razie dużo bramek i nie będę zdziwiony, jak tych goli również padnie dziś dużo. Mimo tego gram zwycięstwo Nafciarzy, którzy wyglądają coraz lepiej i mają tak naprawdę o co walczyć.
18:00 Ruch - Lechia
Typ: BTS
Kurs: 1.85
buk: Sportingbet
Wynik: 2:1 ✅

Po kiepskim początku rundy Ruch gra jednak coraz lepiej i gdyby nie odjęcie czterech punktów za zaniedbania regulaminowe Chorzowianie być może nie broniliby się dziś przed spadkiem, a myśleli o miejscu w pierwszej ósemce. Jednak stało się jak miało się stać i teraz trzeba sercem i walką walczyć o każdy punkt. Lechia zdecydowanie musi poprawić swoją grę na wyjazdach bo tu dużo traci do czołówki, a mecz w Chorzowie do łatwych nie będzie należał., a na dodatek do meczu w Chorzowie będzie przystępował mocno osłabiony po zawieszeniach w ostatnim meczu z Lechem. Zdecydowałem się na BTS, gdyż obie drużyny mają osobne cele. Ruch musi punktować aby po podziale punktów wyjść z głową, natomiast Lechia, która straciła wczoraj fotel lidera zapewne będzie chciała wygrać aby na niego wrócić. Do tego z chęcią będą chcieli poprawić swój bilans spotkań wyjazdowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 17

arktos888

Użytkownik
11.03.2017 godz. 20.30
Jagiellonia - Korona
typ: X ⛔
kurs: 3.85

W ostatnich pięciu meczach Korona zdobyła 9 punktów (bilans 3-0-2). Jagiellonia natomiast w ostatnich pięciu meczach zdobyła 6 punktów (bilans 2-0-3).
Ja widać, z powyższych statystyk forma obydwóch zespołów jest podobna.
Bilans bezpośrednich meczy w Białymstoku to 1-3-1.
Obydwie drużyny mają dosyć długie serie bez remisów: Jagiellonia -12, Korona -21.
Myślę, że dzisiaj obydwie drużyny przerwą te serie - i padnie dziś remis
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jagiellonia - Korona
over 10 rożnych AH @2.0 Bet365⛔

Faworytem spotkania są gospodarze ktrzy walczą o czołowe ligowe lokaty, Korona jednak musi powalczyć jeśli chcą utrzymać pierwszą ósemkę.Kielczanie znajdują się na ósmej ostatniej mistrzowskiej pozycji, jednak w wypadku utraty punktów zrzucić z Top8 może ich Pogoń która ma szansę punktować z Łęczną, ale i Płocka Wisła może podejść na bliską odległość pojedynkując się u siebie z Termaliką.Korona udowodniła w tym roku że jest waleczna, pokazali to nie tylko w wygranych u siebie meczach przesądzając losy spotkań w ostatnich momentach, ale i w tych przegranych meczach chociażby w Gdyni.Mecz w Białymstoku nie powinien być typowo jednostronny, być może to Jaga będzie bardziej skuteczna w swoich atakach, ale nie braknie ich także w wykonaniu Korony.

Górnik Ł-Pogoń ⛔
Pogoń @2.25 unibet

Ekipa z Łęcznej zupełnie do mnie nie przemawia, w ostatnim meczu z Zagłębiem nawet z gry nie wyglądali źle, jakby trochę ożyli po stracie szybkiego gola, ale do końca meczu nie potrafili tego wykorzystać a czasu było aż nadto.Z Pogonią paradoksalnie może być trudniej, ekipa ze Szczecina co prawda nie jest skuteczna tak samo jak w zeszłej rundzie, ale na takim rywalu można się przełamać.Łęczna musi w każdym meczu grać o komplet, remisy mało co dają w ostatecznym rozrachunku podziału punktów, Pogoń może tu zagrać to co lubi czyli z kontry.Pogoń też jest poniekąd pod ścianą, wypuścili przez palce dosyć fajną zaliczkę na pierwszą ósemkę, w chwili obecnej zajmują 9 pozycję i wszystko jest jeszcze w ich rękach.Oczywiście nie jest to żadna pefka, ale zaryzykuję tutaj na gości.
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Witam
Zastanawieam sie nad meczem KORONA_ JAGIELLONIA.
Na pierwszy rzut oka wydaje się oczywista wygrana gospodarzy gdyż Jaga u siebie jest szczególnie mocna,ostatnia forma to potwierdza-wygrywają wyraźnie, wysoko.
Z drugiej strony jednak mamy Korone-bardzo nieprzewidywalna drużyna według mnie.Śledzę wszystkie mecze od początku rundy i wyglądało to następująco.Z Wisłą mecz jak równy z równym , brakło szczęścia-za to wiślakom wyrażnie dopisało(bramka Małeckiego :O, karny).Z Płockiem grali super,tak jak powinni,przewaga była znacząca co potwierdza wynik.Dalej mecz z Arka i początek problemów.Na boisku widziało się nie tych samych piłkarzy, którzy tydzien temu ogrywali Płock.Mecz z Górnikiem klapa totalna.Nic się nie kleiło.Wynik powinien być 1-1 o to byłby sprawiedliwy wynik.
Podsumowując zasadnicze pytanie brzmi w jakiej formie i nastawieniu zobaczymy piłkarzy z Kielc?
PS obecna forma obu drużyn przemawia za Jagą ale mam gdzieś obawe ,że ta nieobliczalna Korona może sprawić niespodzianke i zepsuć sporo kuponów.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
RUCH CHORZÓW - LECHIA GDAŃSK
godz:18:00​
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie przy u. Cichej .Gospodarze ambitnie pokazują ,że zbyt wcześnie ich zdegradowano ,goście natomiast mocno chcą udowodnić swą siłę.Ruch ma fatalny bilans w meczach u siebie (aczkolwiek sporo odrobili wygranymi z Wisłą i Śląskiem). Lechia natomiast odwrotnie- mistrz własnego boiska,natomiast na wyjazdach -słabo delikatnie mówiąc.Porażki z walczakami takimi jak Wisła,Korona czy Lech, a ostatnie zwycięstwo .... mam - 15.10.16r. w Lubiniu z Zagłębiem.Warte uwagi iż jedną z bramek w tamtym meczu zdobył Kuświk,którego dziś zabraknie.Ruch spokojnie na fali , Lechia w skandalu czerwonych kartek.Spora presja na Lechii ,tym bardziej iż wczoraj znowu zaszalał Lech.Niby spotkanie na przełamanie gości ,ale ja stawiam na jedną połowę...wygranie przynajmniej jednej połowy przez Lechię.

Typ:2 drużyna wygra przyn. 1 połowę 1.61 @ Fortuna ⛔
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:Delikatnym faworytem w tym meczu są goście, mimo słabszej gry w ostatnim czasie.
Ruch Chorzów w tym roku o dziwo gra niespodziewanie dobrze, 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka - 0:1 z Cracovią, 3:1 z Legią, 2:0 ze Ślaskiem i 0:0 z Termalicą.
Lechia Gdańsk w tym roku 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka - 3:0 z Jagiellonią, 1:1 z Termalicą, 4:2 z Cracovią i 0:1 z Lechem.
W tym meczu na pewno nie zobaczymy S. Peszkę, G. Kuświk i V. Milinković-Savic którzy zostali ukarani czerwoną kartką w poprzednim meczu.
Mimo wszystko Lechia Gdańsk ma w swoim składzie takich piłkarzy jak bracia Paixao, Krasić, Wolski, Borysiuk, Haraslin, Chrapek czy Van Kessel. którzy są w stanie wygrać z każdym w naszej lidze i dziś liczę na to, że Lechia Gdańsk po zdobyciu 3 punktów wróci na fotel lidera.
Powodzenia.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Legia-Wisła
Kiedyś byłby mecz na szczycie,ale nie dziś,stołeczni dobijają się do pozycji lidera,każdy mecz praktycznie o życie,jedna lub dwie strata punktów i prawdopodobnie mistrz wyjedzie poza stolicę,Wisła nic do stracenia,ambicja podkręcona na maksa.
typ BTTS - 1,76 bet at home ⛔
(chociaż tendencja w górę jeszcze poczekam na podciągnięcie kursów)
/////TommyTSW
Jak nie ma nic do stracenia?Wisła ma 6 kolejek na utrzymanie top8, punkcik to dodatkowa przewaga nad Koroną, i 3 pkt nad Płockiem z którym Wisła zagra następne spotkanie, jest jeszcze Pogoń która gra swoje spotkanie.Punkt ugrany w Warszawie sporo robi w perspektywie następnego meczu, potem o punkty łatwo nie będzie bo jest Lech, Zagłębie, Termalica, Łęczna.Legia sobie może jeszcze poradzić po samym podziale bo te różnice stopnieją.
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Legia - Wisła

Nie wydaje mi się, aby Legia miała Wisłę zdominować. W poprzednich kolejkach nie potrafiła wygrać u siebie z Ruchem i Niecieczą. Teraz przyjeżdża zespół teoretycznie silniejszy niż wspomniana dwójka. W dodatku Wisła znakomicie rozpoczęła wiosnę, notując 3 wygrane oraz 1 porażkę.

Zespół gra coraz lepiej, nowy trener wnosi wiele dobrego do gry, a nawet organizacyjnie można odtrąbić mały sukces, bo po wielu latach udało się znaleźć sponsora na koszulki.

Wiślacy powinni być bardziej zmotywowani, w końcu na taki mecz czeka się miesiącami. Dla Legii Wisła nie stanowi już tego wyzwania, co parę lat temu.

Ofensywnie Wisła stoi coraz lepiej, grę ciągnie przede wszystkim pomoc. Legia za to nie ma żelaznej obrony i dość łatwo można ją ukłuć.

Po cichu liczę na remis w tym spotkaniu, ale gorąco polecam opcję:
handi Wisła Kraków +1,5 1.57 bet365 ✅✅✅✅ 1:0
liczac, że Legia nie wygra więcej niż jedną bramką.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Legia - Wisła
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.47
Typ: powyżej 2.5 gola ⛔
Kurs: 1.65
Buk: betsson
Wynik:​

Jeszcze parę lat temu to spotkanie było by okrzyknięte hitem Ekstraklasy. Teraz jest to kolejne spotkanie, które tylko trochę elektryzuje niektórych kibiców. W roli faworyta do tego meczu przystępują gospodarze dlatego też zagram w ich stronę. Legia po stracie punktów w meczu z Ruchem i Niecieczą, odbiła się wygrywając w Lubinie 3:1. Legia po stracie Nikolica i Prijovica ma duży problem z atakiem. Necid kompletnie nie potrafi się odnaleźć, a Magiera ciągle kombinuje, dając raz Kucharczyka raz Radovicia, którzy również nie wyglądają dobrze na szpicy. Taki obraz rzeczy przekłada się na grę Wojskowych, którzy wyglądają dużo słabiej niż w rundzie jesiennej. Wisła na wyjazdach w ogóle do mnie nie przemawia. Wygrana z Piastem była dopiero drugim zwycięstwem zespołu z Krakowa w tym sezonie na wyjeździe, tylko Korona Kielce zanotowała więcej przegranych w tym sezonie. W Wiśle całe to towarzystwo stara się ciągnąć Boguski z Małeckim. Brożek w każdym spotkaniu siada na ławce, a sprowadzony Stilić rozegrał dotąd tylko 37 minut. Pomimo tego mecz powinien stać na dobrym poziomie i przynieść przynajmniej trzy gole. Obie drużyny potrzebują tych trzech punktów. Legia musi doskoczyć Jagę i Lecha, natomiast Wisła będzie chciala umocnić się w pierwszej szóstce. Szukam gdzieś jeszcze zakładu na kartki, ale nie widzę nigdzie żadnej linii.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin ✅✅
TYP: powyżej 2,5 gola
2.14 Unibet

Powiem szczerzę, że po takim kursie o2,5 można śmiało pograć. Jeżeli oglądacie mecze to widzicie póki co słabą Pogoń, ale w ofensywie mają tak duży potencjał, że kwestia czasu kiedy odpalą. Górnik musi zdobywać punkty, a gdzie jak nie u siebie. Podoba mi się gra ofensywy, mają tak niesamowitą łatwość robienia akcji, dostawania się pod bramkę przeciwnika że czasami myślę sobie, że Górnik jest niedoceniany. Owszem, traci bramek na potęgę, trudno będzie się im utrzymać. Odwołując się do statystyk to nie jest źle. W tym sezonie ogólnie obie drużyny mają współczynnik ponad 2,5 bramki w tym sezonie, lecz w meczach z udziałem Pogoni (na wyjeździe) zaledwie 4 na 12 meczy kończyło się o2,5.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
Typ Górnik lub remis kurs 1.75
Górnik gra coraz lepiej mimo to pkt brakuje,Pogon tragiczna forma. Dziś widze punkty które łapie Łęczna. Po takim kursie żal nie grać. ✅
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna ekstraklasa
12.03.2017 18.00
spotkanie Legia - Wisła
typ: bts tak⛔
Kurs 1,76
Buk bet-at-home
Analiza:
Dziś kolejny klasyk w polskiej ekstraklasie. Na Lazienkowskiej Legia podejmie krakowską Wisłę i zapowiada się ciekawe widowisko. Co prawda ten nie ma juz takiej rangi jak jeszcze kilka lat temu, gdzie między nimi decydowały o mistrzostwie, ale jest to jeden z tych meczy który elektryzuje nue tylko kibiców w Warszawie i Krakowie. Dziś na pewno mecz nie powinien zawieść. Legia po słabszym początku roku w ostatnim meczu w Lubinie pokazało ze nie ma mowy o większym kryzysie. Pewne zwycięstwo 3-1 pozwoliło na utrzymanie kontaktu z czołówką. Wojskowi juz zapomnieli chyba o odpadnieciu z ligi i kiepskich meczach z ruchem i termalika. Dzis jednak przyjeżdża do nich wisla, ktora pod skrzydłami hiszpańskiego trenera kiko ramireza gra całkiem dobrą piłkę. W czterech wiosennych kolejkach zanotowali trzy zwycięstwa i tylko z Wrocławia przyjechali z niczym, a odprawili m.in. Jagiellonię. Wiadomo ze legia u siebie jest mocna i trudno będzie o korzystny wynik, ale krakowianie tez mają kim straszyć, bo dobrze gra Małecki czy Boguski, dwa gole zaliczyl juz w tym roku Brożek, a swoje musza jeszcze udowodnić tacy gracze jak Ondrasek, Zachara czy Stilić. Legia jeszcze nie osiągnęła optymalnej formy, więc Wisła nie stoi na straconej pozycji. Legia jest faworytem, ale myślę, ze nawet jak wygra, to i tak będzie to po wyrównanym meczu. Strzelił tu ruch, strzeliła termalica. Moim zdaniem i tym razem żaden z bramkarzy nie zachowa czystego konta.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: 1/obie strzelą ⛔
Kurs: 2,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami bardzo ważny mecz do jednej jak i drugiej drużyny, z jednej strony Legia, wygrywając mecz zbliża się do lidera już tylko na 3 oczka, z drugiej strony Wisła, która zdobywając jakikolwiek punkt tutaj utrzymuje się coraz mocniej w pierwszej 8-emce.
Patrząc na to jak Wisła gra na wyjazdach nie widzę tutaj dla nich dużych szans, tylko 2 wygrane i aż 8 porażek + 2 remisy. Zdobyli zaledwie 8 punktów na wyjazdach co jest prawie najgorszy wynik w lidze.
Wisła zaczęła ten rok dużo lepiej niż Legia 3 wygrane i 1 porażka, Legia 2 wygrane 1 remis i 1 porażka.
Legia ma dużo lepszy skład, u siebie grają dużo lepiej niż Wisła na wyjeździe. Myślę, że Wisła strzeli tutaj bramkę ale to ich nie uchroni przed porażką. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy oraz obie strzelą gola.
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom