>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. Kolejka PlusLigi (25-26 lutego)

Status
Zamknięty.
S 182

szczur-89

Użytkownik
Skra Belchatow - Jastrzebski Wegiel
(0 - 1,5 ) 2. ✅✅
2.30
Totolotek
26.02, Godz. 14.45

Znowu typ na Jastrzebski, Ressovie kulneli jak chcieli o czy pisalem. Skra z problemami, ich gra mnie nie przekonuje, duze mankamenty na przyjeciu. Wszyscy celuja teraz w Kurka, ktory wiekszosc sezonu byl poza siatkowka, w Radomiu duzo nie brakowalo, zeby w tygodniu wtopili. U siebie graja lepiej pewnie ograli Cuprum tydzien temu, jednak Jastrzebski to wyzsza polka i spokojnie sie postawia gospodarza, Druzyna Lebedieva gra ustabilizowana i rowna siatkowke, licze ze ugraja minimum 2 sety w Belchatowie. Skra musi pamietac od Lidze Mistrzow i kluczowym pojedynku w przyszlym tygodniu z Croiva, w lidze tez nie moga sobie pozwolic na straty punktow, na J.W zbytnio nikt nie liczy. A oni pokazali juz w meczach z tuzami, ze grac potrafia. Wygrali 1:3 w Rzeszowie i przegrali minimalnie 3 tygodnie temu z Zaksa u siebie 2:3.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Bełchatów - Jastrzębie

Over 3.5 setów @1.50 Unibet ✅✅✅


Ligowy klasyk. 5 w tabeli Skra podejmuje 3 w tabeli Jastrzębski.
Sytuacja wygląda następująco:
Zaksa poza zasięgiem - 62 (pkt)
Resovia - 52
Jastrzębski - 52
Olsztyn - 52
Bełchatów -51...
Oj będzie się działo, już po tym zestawieniu widać jak zbliżonym potencjałem dysponują oba zespoły. Jastrzębski w ostatniej kolejce wygrał 3:0 z Espadonem a przed ostatniej wygrał z Resovią w Rzeszowie 3:1... (tam też podawałem wam taki sam typ-weszło).
Skra tym bardziej, na tygodniu będzie grała mecz o życie w LM, musi wygrać za 3 punkty jeżeli chce awansować, może kogoś oszczędzić? Dlatego tym bardziej nie rozumiem tak małego kursu na gospodarzy.
Dodatkowo jesienią w pierwszej części sezonu, ekipy rozegrały mecz w Jastrzębiu, gdzie padł wynik 3:2, czemu więc teraz nie miały by paść minimum 4?
Raczej wątpliwe aby ktoś wygrał tu 3:0...
Życzę powodzenia, pozdrawiam.


Wynik: 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 182

szczur-89

Użytkownik
Lotos Gdansk - Cerrad Czarni Radom
over 180,5 pkt. ✅ 183
1.85
Totolotek
14.30

Mecz sasiadow w tabeli, uwazam ze to spotkanie bedzie wyrownane. Linnia wystawiona na over punktowy jest do gry powinna siasc przy 4 setach. Lotos duzo lepiej gra u siebie potrafi sie postawic faworyta Skrze i Resovii, Radom w tygodniu minimalna porazka u siebie ze Skra 2:3. Zespol Cerradu z kolejki na kolejke gra coraz lepiej dobrze spisuja sie srodkowi Kohut i Smith, w ataku Boladz i Zalinski ciagna gre, mysle ze sa w stanie powalczyc nawet o zgarniecie punktu w dziesiejszym spotkaniu. Kto wie moze zobaczymy w tym spotkaniu tie - break.
 
P 2

parodi

Użytkownik
Skra-Jastrzebski
Która para więcej punktów? Wlazly/Kurek-Muzaj/Oliva typ 2 kurs 1.8
Krótka analiza bo nie mam czasu. Według mnie kursy na Bełchatów zdecydowanie za niskie, goście grają lepszą Siatkówke. Widzę ich spore szanse na zwycięstwo w tym meczu. Para którą wybrałem jest w mojej opinii najlepsza, i najbardziej stabilna. Hidalgo wiadomo odkrycie ligi, a Muzaj swoja grą, zasięgiem, potencjałem pokazuje że jest głównym kandydatem do kadry obok Konarskiego. Kluczem do zwycięstwa w meczu i mojego typu będzie ucelowanie Kurka zagrywką, a Jastrzębski ma świętny celowany serwis, oraz armate w postaci Hidalgo.
Bukmacher forBET
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Skra tym bardziej, na tygodniu będzie grała mecz o życie w LM, musi wygrać za 3 punkty jeżeli chce awansować, może kogoś oszczędzić? Dlatego tym bardziej nie rozumiem tak małego kursu na gospodarzy.
Wiesz jaka jest sytuacja w tabeli plusligi i jak ważny był to mecz dla Skry?
do typu nic nie mam, ale jak mogliby się oszczędzać w tak arcyważnym meczu z Jastrzębiem ????
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Olsztyn - Rzeszów

Olsztyn @2.65 Unibet⛔⛔


25 kolejka naszej ligi, hitowe starcie, tylko 4 drużyny zagrają w półfinałach ligi, a walczy o to pięć drużyn łeb w łeb.
5 Olsztyn z 52 punktami podejmuje 2 w tabeli Rzeszów z 55 punktami. Jeżeli Olsztyn wygra doskoczy znacząco, bo każdy punkt jest teraz na wagę złota, gdy zostało 6 kolejek a różnic tak mało...
Olsztyn na 12 meczów u siebie przegrał tylko jeden.. z Zaksą..pozostałe 11 wygrał. m.in z Gdańskiem, Czarnymi, Jastrzębskim.
Rzeszów na wyjeździe przegrał 3 spotkania a mimo to na nich jest sporo niższy kurs...
Rzeszów nie jest w najlepszej formie, na tygodniu starcił seta ze słabiutka Duklą Liberem i to u siebie.. Nie gra ciągle Gavin Smith, lepiej zaczął grać Johen Schops, ale na ile meczów z rzędu starczy mu sił? Jak dla mnie kurs mocn przesadzony... Zdecydowanie warty zagrania... mecz typowe 50/50 nawet z lekkim wskazaniem na gospodarzy, a kurs 3? Bez jaj. Życzę powodzenia, pozdrawiam!


Wynik: 2:3
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
GKS Katowice - Skra Belchatow
over 172,5 ✅
1,95
Totolotek

Widze, ze kolega wyzej uprzedzil moj typ na Olsztyn, rowniez mysle, ze gra na Olsztyn po takim kursie u siebie to promocja. Wybralem na dzisiaj solidnego beniaminka w meczu ze Skra. Ekipa Gruszki potrafi grac z najlepszymi tej ligi, postawili sie Zaksie choc przegrali 0:3 to w kazdym z setow przegrali minimalnie i to na wyjezdzie. U siebie przegrali 2:3 z Resovia, mysle ze dzisiaj wygraja minimum seta z Belchatowem. Skra w tygodniu wygrana z Croiva i awans do dalszej fazy Ligi Mistrzow. Dzisiaj czeka ich wedlug mnie trudny i wymagajacy rywal. Powinni to wygrac ale nie do 0. Katowice graja ciekawa i roznorodna siatkowke, chlopaki z gks-u to walczaki, seta powinni dzisiaj ugrac


Moje typy:

Olsztyn - Resovia 1 2,65 DW: 3:1 9,00 ⛔
Cerrad Radom - Cuprum L. over 184,5 1,85 ⛔
Gks Katowice - Skra B. over 172,5 1,95 ✅
Totolotek
 
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Hehe faktycznie promocja???? Olsztyn w ostatnich sześciu meczach z czołówką (KK, Bełchatów, Resovia) ugrał setów trzy:grin:
 
vde 119

vde

Użytkownik
@ Olek K.
Resovia jest wyraźnie pod formą. Nie twierdzę, że wygra Olsztyn, ale jest to dość prawdopodobne i nie dziwię się, że ludzie łapią fajne kursy. Ja bardziej widzę +1,5 seta na Olsztyn (np. po 1,80 w STS). Resovia nie potrafiła wygrać na wyjeździe w Berlinie, gdyby była w formie, to ograłaby ich na spokojnie bo niemiecka drużyna grała słabo. Następnie z GKS Katowice potężne męczarnie. Nie, to nie jest ta Resovia Rzeszów, której należy się obawiać. Co do Olsztyna to jedynie martwi dyspozycja z Będzinem, 3:2 u siebie wymęczone nie jest powodem do radości, ale myślę że był to wypadek przy pracy.
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Resovia z czołówką (duży komplement z mojej strony w stronę Olsztyna) daje radę i to też trzeba brać pod uwagę... Rzeszów ma ogromny potencjał kadrowy jeżeli jeden nie gra drugi wchodzi ,a Olsztyn? Nie zagra Śliwka na miare swoich możliwości to Olsztyn stoi i kto wejdzie? Olsztyn gra ciągle jedną szóstka i z Będzinem już powoli rękawami oddychali ale wyszarpali 3:2. Nie neguje typów na Olsztyn bo mają na prawdę mega sezon ,ale czołówka odjeżdża i myślę że Rzeszów dzisiaj wyszarpie mecz za 3 punkty tym bardziej że lige mistrzów mają dopiero za 2tygodnie a nastepny mecz w lidze za tydzień wiec troche czasu zeby sie na Modene przygotować będzie. I nie wierzcie w jakies teorie spiskowe że drużyna gra na zwolnienie Kowala bo to są brednie ,a były juz tutaj takie kwiatki.
Olsztyn-Rzeszów H (1,5-0) @1.8 Totolotek
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Dzisiejsze mecze w wykonaniu Skry i Resovii, tylko przekonywuja mnie jeszcze bardziej, ze w tym sezonie oba zespoly powaznie zawodza. Zle sie dzieje w tych ekipach od jakiegos czas. Nie wiem dlaczego, niby jest kasa, nazwiska, marka, kibice. Nie ma zespolu gra jest duzo, duzo ponizej oczekiwan. Sporym problemem obu zespolow jest nierowne przyjecie a to w siatkowce jest bardzo wazny element. Do konca rundy zasadniczej coraz mniej kolejek, jeszcze w niejednym spotkaniu tuzy straca punkty, co trzeba brac pod uwage typujac nasza lige. Dzisiaj osobiscie przegralem na Olsztynie ale to nie wazne, obejrzalem 2 spotkania telewizyjne i jestem bogatszy w wiedze, ktora mam nadzieje zaoowocuje w nastepnych kolejkach Plusligi.
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Szczur89 100% racji ,ja znam zespół Rzeszowa od podszewki, budowanie zespołu na dwie zbilansowane szóstki to błąd który od kilku lat powtarza zarząd... przede wszystkim mam na myśli przyjmujących, taki Perrin czy Rossard ,nie przyjmie JEDNEJ zagrywki, Kowal sięga po kogoś innego, zbyt szybkie zmiany powodują że zawodnicy są pod mega presją ,nie mają tej pewności siebie... drugą sprawą jest zagrywka... dramat ,dramat ,dramat. Wczoraj w Olsztynie 2 drugim secie policzyłem 13 błedów z 9metra ze strony Resovii.... Lemański nieporozumienie ,każdy blok lotny ,Jochen niby ok ,ale te ataki to plas za plasem... MVP dla Fabiana to chyba nieporozumienie ,to moja opinia. Jak byłem pozytywnie nastawiony na wczorajszy mecz tak teraz z czystym sumieniem mogę dodać że Olsztyn wczoraj po 2 setach oddał mecz. Następny mecz w Bielsku i tam muszą być 3 punkty inaczej w LM nie mamy czego szukać ,niestety ???? a i brak Gavina tez sie odbija czkawką... powiem tak: Zamiast wyłożyć kasę na jednego porządnego przyjmującego który pociągnie grę z wysokiej piłki to rok w rok zbieramy zawodników którzy błysnął w Lidze Światowej ,z później dziwnym trafem ich potencjał gaśnie w trakcie sezonu... brakuje zawodnika typu Grozer ,Ignaczak czy Alek który w szatni zmotywuje powie 2 3 zdania przed wyjściem z szatni ,bo Kowal to raczej statysta pod względem mentalnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Gdańsk - Jastrzebski

Gdańsk @3.25 Bet365⛔⛔


Końcówka sezonu, niesamowita walka o pierwszą czwórkę i półfinały trwa. Gdańsk już się o to nie bije ale na pewno jest jedną z tych drużyn które grając z tą piątka mają realne szanse na zwycięstwo, tym bardziej u siebie.
8 w tabeli Gdańsk z 40 punktami podejmuje w obecnej chwili 5 w tabeli Jastrzebski.*
Tyle, że jeżeli weźmiemy pod uwagę mecze u siebie to Lotos zdobył więcej punktów niż Jastrzebski na wyjezdzie.*
Lotos u siebie na 13 meczów - 29 pkt i bilans setowy 33:20
Jastezebski na wyjeździe na 11 spotkań- 25 pkt i bilans setowy 29:16.
Statystyki mówią, że to typowy mecz 50/50. Czemu więc nie zagrać kursu ponad 3? Przykładowo Lotos u siebie ostatnio pokonał Sovie 3:2. Kto tu gra 1.3 na gości ma mało w głowie. Życzę powodzenia, pozdrawiam.


Wynik: 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 182

szczur-89

Użytkownik
Lotos Gd. - Jastrzebski Wegiel ⛔ 181
over 181,5
1.85
Totolotek
15.00

Dobry mecz sie dzisiaj szykuje, kurs do gry na gosci nieooplacalny. Mysle, ze lepiej isc w over punktowy. Gdansk u siebie sie nie polozy, seta spokojnie ugrac powinni, linia jak najbardziej do gry.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Gdańsk - Jastrzebski

Gdańsk @3.25 Bet365


Końcówka sezonu, niesamowita walka o pierwszą czwórkę i półfinały trwa. Gdańsk już się o to nie bije ale na pewno jest jedną z tych drużyn które grając z tą piątka mają realne szanse na zwycięstwo, tym bardziej u siebie.
8 w tabeli Gdańsk z 40 punktami podejmuje w obecnej chwili 5 w tabeli Jastrzebski.*
Tyle, że jeżeli weźmiemy pod uwagę mecze u siebie to Lotos zdobył więcej punktów niż Jastrzebski na wyjezdzie.*
Lotos u siebie na 13 meczów - 29 pkt i bilans setowy 33:20
Jastezebski na wyjeździe na 11 spotkań- 25 pkt i bilans setowy 29:16.
Statystyki mówią, że to typowy mecz 50/50. Czemu więc nie zagrać kursu ponad 3? Przykładowo Lotos u siebie ostatnio pokonał Sovie 3:2. Kto tu gra 1.3 na gości ma mało w głowie. Życzę powodzenia, pozdrawiam.


Wynik:
patrzac na ostatnie wyniki Lotosu i JW nie postawilbym nawet zlotowki na gospodarzy ale zycze powodzenia
 
K 61

kotwica1223

Użytkownik
Lotos - Jastrzębski
-1,5 seta JW 1.65 STS
Nie ma co się dziwić zdecydowanym faworytem jest tutaj Węgiel i na to wszystko wskazuje albo 0;3 albo 1;3, Oliva, Muzaj, Kampa no i nowy nabytek Schwarz zobaczymy jak się spisze. ???? życzmy powodzenia ;)
 
milanista_12 54

milanista_12

Użytkownik
Gdańsk - Jastrzebski

Gdańsk @3.25 Bet365


Końcówka sezonu, niesamowita walka o pierwszą czwórkę i półfinały trwa. Gdańsk już się o to nie bije ale na pewno jest jedną z tych drużyn które grając z tą piątka mają realne szanse na zwycięstwo, tym bardziej u siebie.
8 w tabeli Gdańsk z 40 punktami podejmuje w obecnej chwili 5 w tabeli Jastrzebski.*
Tyle, że jeżeli weźmiemy pod uwagę mecze u siebie to Lotos zdobył więcej punktów niż Jastrzebski na wyjezdzie.*
Lotos u siebie na 13 meczów - 29 pkt i bilans setowy 33:20
Jastezebski na wyjeździe na 11 spotkań- 25 pkt i bilans setowy 29:16.
Statystyki mówią, że to typowy mecz 50/50. Czemu więc nie zagrać kursu ponad 3? Przykładowo Lotos u siebie ostatnio pokonał Sovie 3:2. Kto tu gra 1.3 na gości ma mało w głowie. Życzę powodzenia, pozdrawiam.


Wynik:
100% racji. Jeśli grać ten mecz to tylko w strone gospodarzy sam w stacjonarnym (sts) mam dziś zagrany Gdańsk +8.5 punkta po kursie 1.85. Owszem JSW gra o 4, natomiast to nie może być jedyny argument w tym meczu. Abstrahując od pozycji w tabeli i aspiracji obu zespołów, to zarówno forma jak i kadra jest podobna. Gdańsk w ostatnich meczach toczył u siebie wyrównane boje z mocnymi drużynami: wygrana z Rzeszowem 3:2 z Radomem 3:1 porażka ze Skrą 2:3. Sądze że będziemi mieli dzisiaj zacięte wyrównane widowisko na niezłym poziomie.

Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom