>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 Kolejka Premier League 08-09.02.2014

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Nie ma na co czekać ;) Wczoraj bardzo dobrym widowiskiem skończyliśmy 24 kolejkę Premier League, a już w sobotę kolejna seria zmagań. Nie napiszę nic odkrywczego, że kolejka zapowiada się niezwykle pasjonująco ;)
Sobota, godzina 13.45 &quot;Siadamy głęboko w fotelach,zapinamy pasy i startujemy!&quot; Idę o dobrą flaszkę, że tymi słowami zainaugurujemy 25 serię gier. Kto wtajemniczony to wie o co chodzi. No ale nie może być inaczej bowiem kolejkę rozpoczniemy z grubej rury. Na Anfield wybierze się &quot;stary-nowy&quot; lider tabeli. Jeden z lepszych duetów napastników vs jeden z lepszych duetów środkowych obrońców. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko? Ciężko stwierdzić, ale pewne jest że ani Arsenal, ani Liverpool z 1pkt się nie zadowoli bowiem grupy pościgowe do miejsca 1 i 4 tylko liczą na stratę pkt jednej z drużyn. Dobry mecz się kroi.
O 16 tradycyjnie sporo spotkań. Na Stamford Bridge wybierze się ekipa Newcastle. Mourinho po tryumfie na Eithad na pewno coraz śmielej spogląda w kierunku pozycji lidera Premier League. Z drugiej strony ledwo kilka dni wcześniej The Blues nie potrafili sforsować podwójnej gardy WHU na swoim stadionie. Nie wiadomo jaki plan nakreśli na ten mecz Jose. Sroki już bez Cabaya i z ciągle zawieszonym Remym mocno tracą na sile. Dobry przykład dali w ostatniej kolejce piłkarze Sunderlandu, którzy zlali NU na ich obiekcie aż 0:3. Po kursie ewidentnie widać, kto tu jest faworytem ale Sroki już nie raz w niedalekiej przeszłości potrafiły CFC sprawdzić psikusa. Sunderland na fali, Sunderland w uderzeniu. 4 spotkania, 3 wygrane, 1 remis i awans do finału pucharu Ligi. Efekt? Szybko wyskoczyli z beznadziejnej sytuacji w lidze i teraz na strefę spadkową spoglądają już z 2pkt przewagą. A w sobotę kolejna znakomita okazja do podtrzymania passy bowiem na Stadium Of Light zawita beniaminek z Hull, który ostatnio radzi sobie zupełnie odwrotnie od Sunderlandu. Porażka, za porażką. Czarne Koty z tak grającym Adamem Johnsonem powinny się rozprawić z Tygrysami. Do bramki Świętych po kontuzji wrócił Artur Boruc i ekipa Southampton znowu zaczęła grać jak na początku sezonu. Na St. Mary&#39;s Stadium zawita drużyna Stoke, która w poprzedniej kolejce dość niespodziewanie (?) rozprawiła się u siebie z Manchesterem United. Jednak Stoke na Brittania, a Stoke w delegacji to dwie całkiem inne drużyny i nie ma co się dziwić patrząc w kursy kto tu jest faworytem. Manchester City wczoraj dość nieoczekiwanie przegrał u siebie z Chelsea i dość szybko stracił pozycję lidera. Tym razem podopieczni Pellegriniego wybiorą się na Carrow Road. W pierwszym spotkaniu City zaaplikowało Kanarkom aż 7 bramek. Tym razem już tak łatwo nie powinno być. City bez Aguero, bez Fernandinho. Wczoraj dobrze było widać co znaczy ta dwójka w składzie The Citizens. W skrócie: sporo goli i stabilność w defensywie. Jak mocno rozpoczniemy sobotnie granie to tak samo z grubej rury je zakończymy. Derby Walii. Swansea na Liberty podejmie Cardiff. Derby tak samo ważne jak inne święte wojny w Anglii. W pierwszym meczu, w stolicy górą byli gospodarze. Zobaczymy czy ekipa Łabędzi weźmie rewanż.
W niedzielę 2 spotkania, ale bardzo interesujące. Tottenham-Everton, czyli bezpośrednia walka o miejsce premiowane grą w el.LM. No i na koniec kolejki starcie drużyn w kryzysie. Na Czerwone Diabły i Moyesa znowu spadła lawina uzasadnionej krytyki. No ale nie może być inaczej bo drużyna gra mocno w kratkę. Z drugiej strony tragicznie grające Fulham, które po serii porażek zamyka tabelę ligową. Jedni będą chcieli się zrehabilitować,drudzy odbić od dna. Również ciekawy mecz się szykuje.
Pełna oferta spotkań oferowana przez WilliamHill


Zachęcam do dyskusji ;)
 
I 0

ikser

Użytkownik
Tottenham - Everton - 1 (2.05) 3/10
Trudny temat, jak zawsze gdy obstawia się mecz drużyny której się kibicuje (The Toffees), ale trzeba zachować zimną głowę. W Evertonie problemy kadrowe - strata Oviedo i Lukaku, a ściągnięci zawodnicy którzy mogliby zagrać na ich pozycjach (McGeady i Traore) jeszcze nie są w odpowiedniej formie. Nie wierzę że kolejny raz wyjdzie Evertonowi kapitalny rzut wolny - zbyt wiele już ich było w tym sezonie, a jakość gry ucierpiała na kontuzjach. Jednym słowem wydaje się, że Tottenham wykorzysta szansę w starciu 2 drużyn, które walczą o puchary.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Crystal Palace - West Bromwich
Wydawałoby się, że zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, ale ja mam odmienne zdanie i trochę wbrew logice stawiam na gości. Crystal Palace ma pod wodzą Pulisa wręcz rewelacyjny bilans domowy, patrząc na to, że drużyna jest beniaminkiem i broni się przed spadkiem. Pod wodzą Pulisa zespół wygrał 4, zremisował 2 i przegrał tylko jedno spotkanie. Jest to naprawdę imponujący wyczyn i sądzę, że ten bilans wkrótce ulegnie pogorszeniu. Spójrzmy też na to, z kim wygrywało Crystal Palace: West Ham, Cardiff, Stoke, Hull. Są to drużyny, które spisują się bardzo słabo na wyjazdach, a trzy ostatnie wymienione przeze mnie zajmują w tabeli meczów wyjazdowych trzy ostatnie pozycje. Także widać, że Crystal Palace nabiło sobie świetny bilans w spotkaniach ze słabiakami. Jestem przekonany, że Orły w końcu będą tracić punkty na potęgę. Ja liczę, że już w spotkaniu z WBA przegrają, ale terminarz kolejnych spotkań jest bezlitosny dla podopiecznych Pulisa. Do końca sezonu podejmą u siebie Man United, Southampton, Chelsea, Aston Villa, Man City i Liverpool. Trzeba również dodać, że Crystal strzela bardzo mało bramek. Do tej pory zdobyli zaledwie 15 w 24 meczach. Już nawet WBA ma prawie dwukrotnie większą zdobycz bramkową.

Jeśli chodzi o ekipę WBA, to widać po ostatnich spotkaniach, że są bardzo nierówni. Piłkarze WBA potrafią grać dobrze, ale niestety swoje umiejętności pokazują tylko momentami np. zagrają jedną połowę bardzo słabą, po czym drugą grają już bardzo dobrze. Liczę, że w końcu zagrają dobry cały mecz. W ostatnich trzech meczach zagrali dobrze. Zremisowali z dwoma zespołami z Liverpoolu oraz przegrali z Aston Villa 3:4, chociaż prowadzili już 2:0. Bolączką zespołu jest na pewno duża liczba remisów, które zespół osiąga i bardzo mało wygranych (zaledwie 4, najmniej w lidze). Drużyna musi w końcu wygrywać, bo na samych remisach nie zbuduje się dorobku punktowego. Patrząc też na ilość porażek WBA w sezonie, jest ona najmniejsza spośród wszystkich drużyn dolnej części tabeli. WBA ma serię aż 9 spotkań wyjazdowych bez wygranej. Liczę na przełamanie tej serii i pierwsze zwycięstwo od wygranej na Old Trafford. WBA warto też pochwalić za umiejętność odrabiania strat, bo wielokrotnie już w tym sezonie tracili bramkę jako pierwsi po czym odrabiali i doprowadzali do remisu.

H2H wygląda bardzo dobrze dla WBA, bo widać, że Crystal Palace nie potrafi wygrywać u siebie: http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/mutual-matches/?home=AovF1Mia&amp;amp;away=CCBWpzjj&amp;amp;where=1. Kluby grały głównie na poziomie Championship i tam zespół WBA był niepokonany na stadionie Crystal. Jedno spotkanie odbyło się w ramach Premier League i tu były lepsze Orły. Mimo to bilans jest wciąż bardzo niekorzystny dla nich.

Crystal Palace - West Bromwich ⛔ 3:1
Typ: 2DNB
Kurs: 2,15
Buk: Bet365



Southampton - Stoke
Właśnie za takie kursy, jakie w tym meczu wystawili bukmacherzy, po prostu kocham Premier League. Mamy spotkanie dwóch średniaków, a bukmacherzy wystawiają śmieszne 1,50 na gospodarzy. Jak to mówi Piotrek Żyła: &quot;Nic ino się cieszyć&quot;. Święci są lepszą drużyną, mają lepszych piłkarzy i grają u siebie, ale kurs na ich zwycięstwo sugeruje, że są jakimś potentatem Premier League, a tak nie jest. Obie drużyny zajmują odpowiednio 9. i 11. miejsce, ale dzieli ich aż 10 punktów. Mimo wszystko, bukmacherzy po prostu przesadzili z tymi kursami. Drużyna Southampton ma to do siebie, że bardzo często jest wyraźnie faworyzowana przez bukmacherów i stosunkowo dużo z tych spotkań nie potrafi wygrać. Wystarczy spojrzeć chociażby na aktualny sezon:

Southampton - WBA 1:0 kurs 1,72
Southampton - Aston Villa 2:3 kurs 1,60
Southampton - Hull 4:1 kurs 1,45
Southampton - Fulham 2:0 kurs 1,53
Southampton - Crystal Palace 2:0 kurs 1,40
Southampton - West Ham 0:0 kurs 1,62
Southampton - Sunderland 1:1 kurs 1,60

Liczę na podobną wtopę ze Stoke. Southampton potrafi grać na zero z tyłu, ale duża w tym zasługa Boruca. Obrońcy Świętych dopuszczają do sytuacji strzeleckich przeciwnika, jak chociażby ostatnio w spotkaniu z Fulham. Mimo wygranej aż 3:0, to początek należał do Fulham, które miało kilka groźnych strzałów obronionych przez Boruca. Na pewno nie zagra także podstawowy środkowy obrońca Lovren, co jest osłabieniem defensywy.

Stoke może przyjechać na St. Mary Stadium podbudowane wygraną z Man United. Stoke ogólnie gra bardzo słabo na wyjazdach, ale gdzieś muszą sobie polepszyć swój bilans meczów. W spotkaniu z Man United też niewielu na nich liczyło i sprawili niespodziankę. The Potters dosyć dawno nie wygrali swojego wyjazdowego spotkania. Ostatni raz pokonali West Ham w 3. kolejce. Aktualnie mają serię aż 10 spotkań wyjazdowych bez wygranej. Po H2H widać, że Stoke przysparza sporo problemów drużynie Świętych. Trzy ostatnie spotkania w ramach Premier League kończyły się remisem.

Ten typ gram bardziej przeciwko Southampton niż na Stoke. Jak widać Święci lubią zaliczać wtopy, a kurs na ich wygraną jest po prostu śmieszny. Bardzo duże value po stronie Stoke i dlatego stawiam na nich.

Southampton - Stoke ZWROT 2:2 //Jednak warto było spróbować Stoke niż grać Southampton po śmiesznym kursie 1,50
Typ: 2DNB
Kurs: 5,90
Buk: Marathonbet


Pod lupą pozostałe spotkania, a w szczególności Norwich - Man City i Swansea - Cardiff. Analizy pojawią się prawdopodobnie jutro.
 
wojt3k 5

wojt3k

Użytkownik
Liverpool - Arsenal / @1,57 +2,5 ✅ 5:1 :;/:

Nie potrafię sobie wyobrazić co może stać się w tym meczu, natomiast na pewno mecz nie zakończy się jak ostatni hit ostatniej kolejki na Etihad. Uważam za najbardziej bliski moim oczekiwaniom będzie wynik zakończony 1-1 lub coś w stylu 2:2. Obie drużyny stać na wygraną, lecz nie zapominajmy, że Arsenal jest mocno zdeterminowany do osiągnięcia w tym roku mistrzostwa. Wiem, że to dopiero połowa za nami, ale nie wydaje mi się, ze Arsenal tak łatwo odpuści ten mecz. Ja, jako wierny kibic Arsenalu nie oddam się stronniczości, dlatego uważam, że zwycięstwo jest jak najbardziej realne, to na pewno ucieszy mnie i remis w tak ultra ważnym meczu. Natomiast remis Liverpoolu z WBA napaja mnie tylko ciekawością, z jakim potencjałem wyjdzie ten zespół na sobotni mecz. Co do składów to dodam, że na mecz zabraknie jeszcze niestety Wilshere&#39;a.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
No ja wręcz przeciwnie do bułeczki powiem, że Southampton powinien łatwo sobie poradzić ze Stoke. Wiemy jak Stoke gra na wyjazdach i argument, że dawno nie wygrali na wyjeździe więc im się to uda w sobotę do mnie nie przemawia. Właściwie poza Britannia Stadium zespół ten nie umie grać. Zwycięstwo z West Ham, które jest w strefie spadkowej, remis z będącą w rozsypce już wtedy Swansea i remis z beniaminkiem Hull. To nie są wyniki napawające optymizmem.
Z kolei gra Southampton może się podobać. Wciąż zespół ten ma szanse na dobry wynik w lidze. Boruc wrócił po kontuzji, broni pewnie, w ataku zespół wygląda dobrze.
Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić wynik korzystny dla gości, nie mają właściwie czym zagrozić gospodarzom. Myślę, że Southampton spokojnie dopisze sobie 3 oczka po meczu,
pozdrawiam
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Też uważam wygraną Stoke za abstrakcję. Granie na siłę przełamania to ryzykowne posunięcię. Remis to max co mogą wyciągnąć a szczerze to wątpię i w to dlatego kurs 1.55 jest wg mnie całkiem ok choć gdyby oscylował w granicach 1.7 na pewno chetniej bym się temu przyjrzał. Podobna sytuacja była jak grała Chelsea z United. Ludzie mówili, że 1.7-1.8 na drużynę ze stamford bridge to śmiech na sali podczas gdy tak na prawdę to była wielka promocja od koncernów bukmacherskich oparta chyba jedynie na nazwie drużyny przeciwnej...
Co do analizy Bułeczki odnośnie WBA jestem w stanie się zgodzić. Widzę value w tym typie. Mimo, że WBA wtopiło z Crystal u siebie 2:0 tak teraz wydaje się, że weszli na dobre tory i spokojnie są w stanie wywieźć stamtąd punkty.
//nie kasujcie tego postu, ponieważ planuję tutaj dodać analizę meczu L`pool - Arsenal, Totek Everton orz AV - WHam(może nie wszystkie, muszę się bliżej przyjrzeć)
@down
ależ oczywiście, że nie ma co ruszać tego spotkania po takim kursie tymbardziej, że kurs spada i przed spotkaniem bedzie w okolicach 1.4 ???? Twój post przeczytałem i szczerze powiedziawszy nic z niego nie wynika. A przynajmniej nic jednoznacznego poza atakowanim kursu. O ile w tamtym tygodniu granie doga w postaci Villi czy Sunderlandu w całości popierałem tak tutaj nie ma co uderzać bo kurs wyższy. Sam jestem przeciwnikiem grania niskich kursów i często staram się poszukać doga jednak w tym konkretnym przypadku nie widzę żadnych podstaw by takie coś ruszać ???? Jestem ciekaw analizy meczu Norwich bo zapowiada się interesująco.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
W swoim poście wyjaśniłem już dlaczego stawiam na Stoke, wystarczy przeczytać. Kurs na Southampton jest mega nieopłacalny. Przez co tworzy się duże value na Stoke i dlatego gram to. Jeśli chcecie to sobie grajcie takie kursy 1,50 w meczach podkreślam dwóch średniaków, a zobaczycie, że nic na tym nie zarobicie. Zapominacie też, że to Premier League i nie takie niespodzianki już padały.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Swansea-Cardiff
Spotkanie 12 z 19 drużyną ligi ale... dzielą je zaledwie 3 oczka. Tak więc typowy mecz o 6 punktów. Swansea utraciło blask, moim zdaniem płacą za grę w Lidze Europy. Do tego kontuzja Michu - 1 wygrana na 10 meczy. Poleciał Laudrup. Jakby tego było mało ze sztabu zwolnieni zostali Morten Wieghorst, Erik Larsen i Oscar Garcia. Spore przetasowania jak na środek sezonu. Swansea u siebie zaledwie 3 zwycięstwa.
Cardiff z Ole, który pozyskał ciekawych zawodników w styczniu z Zaha na czele. Wiadomo,że to starcie dwóch ekip z Walii. Pierwsza potyczka na korzyść Cardiff, moim zdaniem tu będzie podobnie. Mimo fatalnego bilansu spotkań wyjazdowych bo 5 wyjazdów zawodników OGS to 5 porażek ale sorry jakie to były spotkania United, City, Liverpool, Arsenal, Palace. W przypadku gry z Palace mogli się postarać o lepszy wynik. Jednak powierzę im swój hajs bo kursy mocno przesadzone.
Cardiff lub remis 2.10
Bet365
 
A 18

antravis

Użytkownik
Sunderland vs Hull City

Chciałbym zaprosić was na 25 kolejkę Premier League w której zmierzą się Sunderland i Hull City. Jak doskonale można było zobaczyć gra gospodarzy zmieniła się nie do poznania aż miło ogląda się ich futbol, dawodem był mecz z Newcastle (0:3 Sunderland). Teraz na swoim boisku będą podejmowac beniaminek tych rozgrywek, który formą nie zachwyca. Spotkania na wyjeździe idą im raczej jak po trupach co pokazuje bilans 1/2/9. Kompletnie nie radzą sobie na boisku przeciwnika, grają po prostu słabo, natomiast gospodarz i według mnie faworyt tego spotkania przeszedł jakaś metamorfozę. Z bilansem 3/2/7, który nie jest zachwycający i optymistyczny to wydaje mi sie it ak ze są faworytami tego spotkania więc myślę, że śmiało możemy grać czyste 1 na gospodarza tego spotkania.

Kurs Sunderland 2.05zł i pewnie bedzie jeszcze spadał. (TOTOMIX)

Southampton vs Stoke

Ciekawe spotkanie, z racji tego iż gospodarze to bardzo ambitna, młoda i dopiero rozwijająca się drużyna, w której drzemie niesamowity potencjał a co za tym idzie wola walki. Ostatnie spotkanie na wyjeździe zakończyli pewnym zwycięstwem nad Fulham 3:0. Dziś na własnym stadionie zmierza się z drużyną Stoke, która na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej (1/2/9), bilans słabiutki na dodatek srzelili 8 bramek a stracili ich aż 25! . Soutampton z bilasnem u siebie (5/4/3) oraz bramkami 19:14 wyrastają tu na faworytów spotkania, potrafili urwać punkty Arsenalowi na wyjeździe, ponadto grają aktualnie fubtol, który aż cieszy oko. Moim zdaniem mocna 1.

Kurs Southampton 1.53zł (TOTOMIX).



Pozdrawiam i życze powodzenia!
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Norwich - Man City
Manchester City jest faworytem tego spotkania, ale czy 1,30 na ich wygraną w meczu wyjazdowym to jest value. Raczej nie i dlatego wolę pograć coś na Norwich, bo są szanse, że nie przegrają wysoko. Kanarki przegrały ostatnie spotkanie z Cardiff, ale z przebiegu gry nie zasługiwały na porażkę. Strzelili bramkę pierwsi, później oddali inicjatywę Walijczykom, po czym stracili dwie bramki. Później to Norwich objęło inicjatywę i miało kilka doskonałych okazji do strzelenia bramki. Bardzo dobrze spisał się bramkarz Cardiff, który kilkukrotnie ratował swoją drużynę. Norwich naprawdę zasługiwało w tym spotkaniu na co najmniej remis. Liczę, że z podobną zaciętością zagrają w spotkaniu z Man City. Norwich potrafi sprawiać problemy każdej drużynie przyjeżdżającej na Carrow Road. W tym sezonie mierzyli się już z kilkoma mocnymi drużynami. Oto wyniki:

Norwich - Everton 2:2
Norwich - Southampton 1:0
Norwich - Chelsea 1:3 (do 85 min utrzymywał się wynik 1:1)
Norwich - Man United 0:1 (bardzo szczęśliwa wygrana United, to Norwich potrafiło zdominować rywala i powinno wygrać)
Norwich - Newcastle 0:0

W poprzednim sezonie również wyglądało to dobrze:

Norwich - Liverpool 2:5
Norwich - Arsenal 1:0
Norwich - Man United 1:0
Norwich - Chelsea 0:1
Norwich - Man City 3:4
Norwich - Tottenham 1:1
Norwich - Everton 2:1

Jak widać, nawet najmocniejsze drużyny muszą się sporo napocić, aby wywieźć z Carrow Road jakieś punkty. Często wyjeżdżają z niczym.

Manchester przegrał ostatnie spotkanie z Chelsea, co na pewno nieco zburzyło w piłkarzach tą pewność siebie, którą imponowali do tej pory. Okazało się, że City jest do ogrania i City potrafi zagrać słabe spotkanie. Mecz z Norwich będzie okazją do odzyskania tej pewności. Sądzę, że Man City może mieć trochę problemów z Norwich. Raczej nie nastawiam się na to, że Kanarki wygrają (chociaż wszystko jest możliwe), liczę na niewysoką porażkę. The Citizens mogą nieco przystopować w tym spotkaniu, aby oszczędzać siły na kolejne mecze. W najbliższym czasie czeka ich dosyć sporo ważnych spotkań w małym odstępie czasu, w tym ten najważniejszy z Barceloną w LM i warto by było podejść do tego meczu bez kontuzji i bez zmęczenia. Myślę, że gdy goście zdobędą bramkę jako pierwsi, to spuszczą nieco z tonu. Taki właśnie scenariusz mieliśmy już wielokrotnie w meczach wyjazdowych City w tym sezonie. Na Etihad zazwyczaj City idzie za ciosem i niszczy rywala kolejnymi bramkami, ale na wyjazdach prezentuje się bardzo nierówno. Piłkarze City potrafią oddać inicjatywę przeciwnikowi, co czasem kończyło się stratą punktów. Postawa City w spotkaniu z Norwich, to także zagadka, bo nie wiadomo jak porażka z Chelsea i przede wszystkim słaba gra w tym meczu wpłynie na piłkarzy. Dużym osłabieniem będzie brak Aguero, który nie grał także w spotkaniu z Chelsea. Przed tym meczem pojawiły się opinie, że brak Aguero nie będzie odczuwalny. Jednym z powodów, dla którego grałem na Chelsea było właśnie to, że zabraknie Aguero. Wg mnie jest to napastnik, który stanowi dużo większe zagrożenie dla obrońców niż dwójka Dzeko-Negredo. Aguero po prostu masakruje obronę, jest zawsze szybszy i zwrotniejszy niż jego przeciwnik. Kontuzjowany jest również Fernandinho, który może nie wyróżnia się na boisku, ale tym właśnie cechują się dobrzy defensywni pomocnicy. Ich z reguły nie widać na boisku, ale od ich postawy zależy postawa bloku defensywnego. W spotkaniu z Chelsea zastąpił go Demichelis i spisywał się nie najlepiej.

Man City wygrał 4 ostatnie spotkania wyjazdowe, co wbrew pozorom jest dużym wyczynem jak na nich. Nawet, gdy wygrywali mistrzostwo, to nie potrafili wygrać 4 wyjazdów z rzędu. To już o czymś świadczy, mianowicie o tym, że City na wyjazdach gra różnie i nie potrafi seriami wygrywać - zresztą w tym sezonie widać, że różnie idą im te wyjazdy. Liczę, że Norwich nie przegra wysoko, a może nawet sprawi jakąś niespodziankę. Myślę, że zakład Norwich +1,5 ma duże szanse powodzenia.

Norwich - Man City ✅ 0:0
Typ: Norwich +1,5
Kurs: 1,99
Buk: Marathonbet



Swansea - Cardiff
Są to drugie w historii derby Walii w Premier League. Pierwsze zakończyły się trochę niespodziewanie wygraną Cardiff, tak więc piłkarze Swansea będą chcieli się zrewanżować. Jednak nie będzie to takie proste. Swansea jest w rozsypce. Zwolniono Laudrupa oraz trzech członków sztabu szkoleniowego. Tymczasowym trenerem został 34-letni obrońca drużyny Łabędzi - Gary Monk. Jak dla mnie zwolnienie Laudrupa i wyznaczenie na managera człowieka, który nigdy nie prowadził żadnego klubu i nie ma doświadczenia trenerskiego, jest strzałem w kolano. W dodatku zwolniono kilku członków sztabu szkoleniowego, co zazwyczaj przy zwolnieniu managera nie ma miejsca. Zazwyczaj jest tak, że sztab zostaje i tymczasowym trenerem zostaje aktualny asystent lub też od razu powołuje się nowego managera, który sam ustala sobie sztab. Tutaj jest trochę dziwna sytuacja, bo część zwolniono, a część nie. Powodem zwolnienia Laudrupa oficjalnie są słabe wyniki drużyny, a nieoficjalnie dodaje się jeszcze konflikty w drużynie. Pewnie nigdy nie dowiemy się jak to naprawdę było. W każdym razie jest sporo niedomówień i atmosfera nie jest najlepsza. Jeśli chodzi o czysto sportowe możliwości Łabędzi, to fakt, że wymieniają setki podań w trakcie meczu i mają piłkę przez 60% czasu nic nie wnosi do ich gry. Ładnie się ich ogląda, ale nie ma komu podawać do napastników i stwarzać zagrożenia. Na pozycji rozgrywającego gra Shelvey, a ten człowiek wg mnie jedynie partaczy wysiłki kolegów. Drużyna potrzebuje rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Jestem ciekaw, co wymyśli na mecz derbowy Monk, czy drużyna zacznie grać, czy będzie jeszcze gorzej. Warto dodać, że znów nie zagra Michu. Bony, który go zastępuje, wg mnie nie nadaje się do Premier League. Gra po prostu zbyt &quot;miękko&quot;, jest zbyt wolny.

Cardiff odniosło tydzień temu pierwszą wygrana pod wodzą Ole Gunnara Solskjeara. Po strzeleniu bramki na 2:1 Cardiff wyraźnie się cofnęło, oddało inicjatywę i cudem nie straciło bramki. Kunsztem bramkarskim wykazał się Marshall, który przez cały sezon nie zawodzi. Niestety Bluebirds słabo spisują się na wyjazdach, co mnie martwi w kontekście meczu ze Swansea. 5 ostatnich spotkań na wyjeździe to porażki, ale trzeba dodać, że grali z Man City, Man United, Arsenalem, Liverpoolem oraz z Crystal Palace. Widać, że mieli ciężki terminarz. W zimowym okienku transferowym zespół został wzmocniony. Przyszli Zaha i Fabio z Man United oraz Jones ze Stoke. Wszyscy trzej mieli już wkład w wygraną nad Norwich. Widać, że Cardiff poważnie myśli o utrzymaniu się w Premier League.

Kursy na wygraną Swansea, w obliczu ich słabej postawy w tym sezonie oraz sporego zamieszania ze zwolnieniem managera, są zaniżone. Jeszcze niedawno za wygraną Łabędzie można było dostać 1,70, a dziś jest to już 1,85. Mimo, to kursy wciąż uważam za zaniżone. Swansea bardzo często w tym i w poprzednim sezonie potrafiła tracić punkty w spotkaniach, w których kursy na ich wygraną były mocno poniżej 2,00. Obie drużyny dzieli zaledwie 3 punkty różnicy, także różnica poziomów obu drużyn jest mniejsza niż sugerują to kursy wystawione przez bukmacherów. Wobec kłopotów Swansea warto postawić na gości. Argumenty przedstawiłem wyżej. W dodatku są to derby, czyli wszystko może się zdarzyć.
Popieram typ bo86bo i również stawiam w stronę Cardiff.
Swansea - Cardiff ⛔ 3:0
Typ: Cardiff +0,5
Kurs: 2,11
Buk: Pinnacle




Liverpool - Arsenal
W tym spotkaniu trudno wskazać faworyta. W dodatku kursy wystawione są bardzo dobrze i po żadnej ze stron nie ma value, wg mnie. Ja proponuję na ten mecz trochę odjechany zakład, ale nie jest on bez szans na powodzenie. Myślę, że pierwszą połowę wygra Liverpool, a całe spotkanie Arsenal, czyli będzie łamaniec 1/2. Każdy kto śledzi tegoroczne rozgrywki Premier League doskonale wie, że Liverpool zazwyczaj gra bardzo dobrze w pierwszej połowie i dużo słabiej w drugiej. Natomiast Arsenal na odwrót, czyli słabsza pierwsza połowa i lepsza druga. Nie chce mi się tutaj już przytaczać meczów i liczb - to po prostu da się zauważyć i liczę na podobny obrót sprawy. Nie przypominam sobie, aby w tym sezonie już jakiś łamaniec wszedł w jakimś topowym meczu, więc może akurat będzie to ten pierwszy. Myślę, że po kursie ok. 30,00 warto to zagrać za symboliczne 5 czy 10 zł.

Liverpool - Arsenal ⛔ 5:1
Typ: HT/FT 1/2
Kurs: 34,00
Buk: Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Na początek typy na bramki danych zawodników:
Adam Johnson strzeli jako pierwszy?TAK kurs:8,00⛔
Ale kurs????.AJ to w tej chwili najlepszy zawodnik w ekipie Sunderlandu,która zresztą znajduje się na fali i wydaje się być zdecydowanym faworytem w sobotnim spotkaniu z Hull.Mecz u siebie,rywal z nie najwyższej półki,wysoka forma.Myślę,że AJ tutaj coś ustrzeli,a jeśli tak to wolę zagrać po wyższym kursie,że zrobi to jako pierwszy.Johnson walczy jeszcze o powołanie na mundial w Brazylii i musi w każdym kolejnym meczu grać tak dobrze jak robi to do tej pory.Boczni obrońcy Hull,Chester,Figueroa-niezbyt wymagający,AJ coś czuje,że nimi pokręci jak trzeba.Za rozsądną stawkę można spróbować.
Eden Hazard strzeli jako pierwszy?TAK kurs:5,40✅
To co Belg pokazał w meczu z MC można określić jednym słowem-KOSMOS.Sam Hazard niekiedy ogrywał dryblingiem 4-5 zawodników The Citizens na raz.Teraz rywal mniej wymagający,mecz u siebie.Newcastle osłabione nie gra dobrze z przodu,a powoduje to,że łatwo zepchnąć ich do defensywy.Sunderland wypunktował ich w derbach z dziecinną łatwością.W rolę wspomnianego wyżej AJ z tamtego meczu tym razem powinien wcielić się Hazard.Grałem na jego gola z West Hamem,nie udało się ale szans trochę było.Próbuje raz jeszcze,bo forma u Belga rośnie,a po lepszym kursie gram,że strzeli jako pierwszy.
Stevan Jovetic strzeli jako pierwszy?TAK kurs:5,40⛔
Czarnogórzec zmianą w spotkaniu z Chelsea dał Pellegriniemu jasny sygnał-Jestem gotowy w 100% i zasługuje na szansę gry od pierwszych minut w następnym spotkaniu.Stefan to piłkarz nietuzinkowy,potrafi bardzo dużo,do tego jest mega uniwersalny.Bdb drybling,dynamika,potrafi wziąć na siebie ciężar gry,ma wykończenie-czego chcieć więcej.Pokazał większość tego przeciwko The Blues,a gdyby dostał od Pellegriniego więcej zaufania to może grając od pierwszej minuty zrobiłby coś więcej niż tylko dobry występ.Myślę,że tym razem rozpocznie od początku i strzeli kolejną bramkę.Norwich to przeciętniacy,nie powinni w tym meczu zagrozić MC.Obrony też nie mają na poziomie tych wiodących ekip.Kurs ciekawy,można również spróbować.Obywatele powinni stworzyć w tym meczu sporo sytuacji.
Myślałem jeszcze o podobnym zakładzie na to że RvP strzeli jako pierwszy po kursie 3,30.Holender wrócił i od razu 2 gole.W Fulham nie dzieje się najlepiej do tego ich gra na wyjazdach.Myślę,że van Persie może ich ukąsić w niedzielnym pojedynku.
Bukmacher:Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 1

wolverw

Użytkownik
Co do Southampton to powiem wam panowie ze mialem zawsze mieszane uczucia czy ta druzyna to nie tylko jakies poczatkowe zwyciestwa w sezonie i w polowie tak aby pozniej spokojnie utrzymac sie w srodku tabeli i dotrwac do konca rozgrywek ale..........od momentu kiedy zobaczylem takie statystyki posiadania pilki http://www.meczyki.pl/obrazki,11784 to innym okiem spojrzalem na ta druzyne(dodam ze wchodze tam ogladac sportowy humor jak i ogladam mecze z tej strony) i powiem wam ze przyniosla mi duzy zysk wiec co do meczu ze Stoke to mysle ze &quot;Swieci&quot; z naszym Arturkiem zaufajcie Borucowi to swietny golkiper i Stoke raczej w tym meczu zostanie zmiecione z boiska wygraja do zera i to pisze tak dla ciekawostki nie jako typ :p Pozdro
 
K 4

krzysieksz

Użytkownik
Liverpool - Arsenal / @1,57 +2,5
Nie potrafię sobie wyobrazić co może stać się w tym meczu, natomiast na pewno mecz nie zakończy się jak ostatni hit ostatniej kolejki na Etihad. Uważam za najbardziej bliski moim oczekiwaniom będzie wynik zakończony 1-1 lub coś w stylu 2:2. Obie drużyny stać na wygraną, lecz nie zapominajmy, że Arsenal jest mocno zdeterminowany do osiągnięcia w tym roku mistrzostwa. Wiem, że to dopiero połowa za nami, ale nie wydaje mi się, ze Arsenal tak łatwo odpuści ten mecz. Ja, jako wierny kibic Arsenalu nie oddam się stronniczości, dlatego uważam, że zwycięstwo jest jak najbardziej realne, to na pewno ucieszy mnie i remis w tak ultra ważnym meczu. Natomiast remis Liverpoolu z WBA napaja mnie tylko ciekawością, z jakim potencjałem wyjdzie ten zespół na sobotni mecz. Co do składów to dodam, że na mecz zabraknie jeszcze niestety Wilshere&#39;a.
Trochę statystyki ????
- Tylko Arsenal (6) stracił mniej bramek u siebie w tym sezonie niż Liverpool (8).
- Wojciech Szczęsny zachował najwięcej czystych kont w lidze (11).
- Arsenal wygrał 6 i nie przegrał żadnego z ostatnich 7 meczów Premier League, strzelając 2 gole w każdym z ostatnich 5 spotkań.
- Suarez i Sturridge zagrali wspólnie w 11 meczach Premier League trwającego zespołu, jedyny zespół który zatrzymał ten duet to Arsenal.
- Liverpool wygrał zaledwie 1 z ostatnich 13 starć ligowych z Arsenalem (1 wygrana, 7 remisów, 5 porażek), w ostatnich 6 meczach na Anfield the Reds nie wygrali ani razu (0 wygranych, 3 remisy, 3 porażki).
- Kanonierzy są ostatnią drużyną, która powstrzymała Liverpool od strzelenia bramki w Premier League (2 listopad 2013). The Reds od tego czasu zdobyli 41 bramek w 14 meczach.
- W ostatnich 5 meczach ligowych pomiędzy tymi drużynami rozgrywanymi na Anfield padły aż 4 bramki w minucie 90+.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Ale mimo wszystko, Liverpool ma bardzo przekonywujące wyniki z czołówką (w kontekście grania overa). Wygrana 4-0 i remis 3-3 z Everonem, porażki 2-1 z Manchesterem City i Chelsea, wygrana 5-0 z Tottenhamem. Undery mieliśmy jedynie we wspomnianym starciu z Arsenalem i w wygranym meczu z Manchesterem United (to już nie czołówka, ale starcia z nimi to szlagiery).
Everton zanim przyjechał na Anfield to miał prawie najlepszą defensywę w lidze, a jakim wynikiem skończył się mecz - wszyscy wiemy.
 
wojt3k 5

wojt3k

Użytkownik
@KrzysiekSZ
statystyki to jedno, a realia to drugie ???? ten sezon pokazuje nam znacznie zaskakujące wyniki. Mimo, że Arsenal wygrał te ostatnie 6 z 7 spotkań, to były to drużyny nie oszukujmy się z niższej półki, wiec za bardzo nie rozumiem w tym logiki - nie wnikam w szczegóły. Jeżeli chodzi o bramki itd to duet, jaki prezentują nam nasi dwaj znani panowie to istne szaleństwo, może za odważne porównanie ale myślę, że tak można nazwać ich grę. Liverpool w tym sezonie to zupełnie inna bajka, grają u siebie znakomicie, stąd ta analiza.
 
K 4

krzysieksz

Użytkownik
1.9
Chelsea-Newcastle
przedzial bramek 2-3
1.73
Southampton-Stoke
ilosc bramek poniżej 2.5
1.65
Liverpool-Arsenal
2.druzyna strz.gola w 2.pol.
kurs łączny 5.42 (fortuna)
Skumulowałem propozycje tutaj i taki kupon mi wyszedł. Jestem nowy, oglądam Premier League, czy mogę tutaj takie kupony wrzucać?
Kupony wrzucamy do swoich tematów w działach do tego przeznaczonych. Tu dyskutujemy nt meczów./Konrad
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Liverpool - Arsenal​


@KrzysiekSZ

statystyki to jedno, a realia to drugie ???? ten sezon pokazuje nam znacznie zaskakujące wyniki. Mimo, że Arsenal wygrał te ostatnie 6 z 7 spotkań, to były to drużyny nie oszukujmy się z niższej półki, wiec za bardzo nie rozumiem w tym logiki - nie wnikam w szczegóły. Jeżeli chodzi o bramki itd to duet, jaki prezentują nam nasi dwaj znani panowie to istne szaleństwo, może za odważne porównanie ale myślę, że tak można nazwać ich grę. Liverpool w tym sezonie to zupełnie inna bajka, grają u siebie znakomicie, stąd ta analiza.
Nie do końca się zgadzam. Remis z Villą(u siebie) czy West Bromem w porównaniu do remisu z Soton na wyjeździe to dwie różne bajki. Liverpool ostatnimi czasy nie gra tak jak powinien. Niby rozgromił Everton 4:0 ale nie zapominajmy o tych niesamowitych brakach kadrowych w przypadku the toffees. Trzymajmy w pamięci pierwszą ich potyczkę zakończoną 3:3 i będącą pretendentem do najlepszego meczu tego sezonu.. Kolejna sprawa to to, że z przeciwnikami z niższej półki też trzeba umieć wygrywać. Najświeższy przykład to remis Chelsea z West Hamem u siebie by w następnej kolejce wygrać z City na wyjeździe.

Jak już wspomniałem Liverpool ostatnio przygasł a co za tym idzie ich Number 7 też nie prezentuje takiej formy jak ta po powrocie z pauzy. Nie strzela tak wolnych a z west bromem nie wykorzystał banalnej setki. Oczywiście Liverpool z tego sezonu a z tamtego to dwie różne bajki. Mimo wszystko myślę, że ekipa Rodgersa zeszła na ziemie i wie, że nie mają szans na mistrzostwo. Dla nich priorytetem tego sezonu będzie awans do CL(swoją drogą byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał czy w końcu agent Suareza załatwił mu tą klauzule, że jak Lpool nie dostanie się do CL to ma wolną drogę by odejśc?).

Z kolei Arsenal jest na szczycie tabeli i wie, że ten mecz to będzie trudny test. Na treningi wrócił Wilshere więc zapewne pojawi się w wyjściowym składzie. A to duży +. Nie ma Ramsey`a ale eksperyment Wengera by Ox grał w środku pola wyszedł całkiem nieźle. Mam nadzieję, że zamiast Flaminiego zobaczymy Artete. Wenger wypowiadając się jak chce zatrzymac Suareza i Sturridga powiedział, że kluczowa będzie kontrola piłki. Jak wiemy środek pola, rozgrywanie w nim oraz zatrzymywanie wrogich akcji to trademark Arsenalu. Nawet jeśli to zawiedzie to wciąż mamy duo Mertesacker Koscielny ktory jest uznawany za jeden z lepszych argumentów przeciw nadchodzącej potyczce z Bayernem. Z mojego punktu widzenia ten plan ma całkowite prawo wypalić. Jest tylko jedno ale. Wspomniał o nim bułeczka. Słabe pierwsze połowy Arsenalu a dobre Lpoolu. Mówiąc o Arsenalu trzeba jeszcze zadać jedno pytanie - czy Ozil zagra w końcu futbol na miarę swojego nazwiska?

Osobiście bardzo podoba mi się łamaniec bułeczki więc podpisuję się po nim

Moje typy:

Łamańce - HT/FT 1/2 @34 albo X/2 @8
DNB2 @2.5

Ponadto popieram granie w stronę Cardiff
 
K 4

krzysieksz

Użytkownik
Wenger powiedział, że Wilshere nie zagra w podstawie. Flamini ma jeszcze pauze (chyba).
Co do Suareza, to dzisiaj w Metro pojawiła się plotka, że odejdzie do Chelsea w lato. Klauzula co prawda jest 100mln ale już były takie przypadki, ze kluby zgadzały się na mniejszą kwotę ????
Wg mnie Suarez, tak jak i Lewy nie będą dobrze grali w nowych klubach.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Kilka propozycji na sobotę,biorąc już pod uwagę poszczególne mecze:
⚽Chelsea vs Newcastle-Newcastle poniżej 0,5 kurs:1,60✅
&quot;Newcastle midfielder Cheick Tiote will sit out the tough Barclays Premier League trip to Chelsea after suffering an injury in training.
The Ivory Coast international is likely to miss at least the trip to Stamford Bridge and Tottenham&#39;s visit to St James&#39; Park which follows it with a hamstring problem.
Defender Fabricio Coloccini (knee) and strikers Yoan Gouffran (muscle strain) and Papiss Cisse (back) remain on the casualty list, while fellow frontman Loic Remy serves the second match of his three-game ban.&quot;
Goście zwyczajnie nie mają argumentów na spotkanie z Chelsea.Kontuzje 3 napastników+ludzi trzymających defensywę tj.Tiote czy Coloccini są bardzo poważnymi osłabieniami.Gospodarze mają kapitalną defensywę,piszę to nie po raz pierwszy.Kwintesencje mogliśmy zobaczyć w meczu na Etihad przeciwko MC.Mourinho gra żelazną czwórką Ivanovic-Terry-Cahil-Azpilicueta i wygląda to bdb.Chelsea zdominuje w tym meczu środek pola,o tym jestem przekonany.Będą przeważać ale myślę,że dadzą pograć trochę takim piłkarzom jak Ben Arfa po to by po odbiorze wyprowadzić kilka zabójczych kontr.Newcastle nie strzeli bo w tej chwili nie ma kim.Sunderland wypunktował ich niczym rasowy bokser.Chelsea zrobi to samo.Sroki w tamtym meczu tworzyły akcje ale dobrze wyglądało to do 16 metra.Teraz jeszcze lepszy rywal i nawet z takimi akcjami mogą mieć problem.Nie gram jakichś handicapów na Chelsea,bo kto wie czy nie zdarzy się to co z WHU.Ten typ uważam za pewniejszy i tak też gram.
⚽Norwich vs Man City-Do przerwy/Wynik końcowy 2/2 kurs:1,85⛔
Nie żartujmy.Obywatele zasłużenie przegrali z Chelsea ale Pellegrini pozostaje wierny swojej filozofii i można równie dobrze gdybać,że gdyby Silva czy Toure pokonali Cecha w pierwszych 20 minutach meczu na Etihad tamto spotkanie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej.Aguero,Fernandinho,Nasri to spore osłabienia ale na takie mecze kadra jest wystarczająco szeroka.Norwich nie może urwać punktów MC,bo to drużyna która nie ma stylu,a takie zespoły szans z maszynką Pellegriniego nie mają.Fakt kanarki u siebie grają dużo lepiej niż w delegacjach ale na MC to za mało.Za Manciniego City dwa razy pokonało Norwich grając na ich boisku,teraz powinno być podobnie.Tym bardziej mobilizującym faktem może być to iż w przypadku braku wygranej Arsenalu w meczu z Liverpoolem Obywatele wracają na fotel lidera.Nie można mówić o tym,że MC gra słabo na wyjazdach bo to też dawno już uległo zmianie.Ostatnie wyjazdy pokazały,że drużyny z poza TOP 5 nie mają czego szukać w starciach z The Citizens.Kurs przyjemny,polecam.
⚽Sunderland vs Hull |1| kurs:2,08⛔
Krótko.Trzeba iść za ciosem.Poyet zrobił z Sunderlandu groźny zespół,wreszcie prócz charakteru ma do czynienia z footballem na dobrym poziomie.Ostatnie mecze to dobra gra zarówno w defensywie jak i ofensywie.Johnson zgarnął nagrodę dla najlepszego zawodnika w Premier League poprzedniego miesiąca,to o czymś świadczy.Mecz u siebie to oczywiście też kolejny czynnik przemawiający za czarnymi kotami.Hull gra dobrze u siebie,tam potrafi być groźne ale na wyjazdach nie są takim zespołem.Potencjał zespołów na podobnym poziomie ale forma przemawia zdecydowanie za gospodarzami.Kurs powyżej 2,00 optymalny,wygląda dobrze,myślę,że warto spróbować zagrać w stronę Sunderlandu.
⚽Swansea vs Cardiff |2|DNB kurs:3,33⛔
Popieram poprzedników i również skłaniam się ku drużynie Cardiff.Swansea nie zachwyca ostatnimi czasy,zwolnienie Laudrupa-trenerem zostaje kapitan Monk.Nie wiem co o tym myśleć.Może to niezbyt dobre posunięcie przed takim meczem,szczególnie że to derby.Sulszar powoli małymi kroczkami zmienia styl Cardiff.Nowi zawodnicy,bdb wypożyczenie Zahy,który w najbliższych meczach powinien błyszczeć.Mecz moim zdaniem z cyklu 50/50 więc granie na Swansea nie opłacalne.Goście nie są na straconej pozycji,umiejętnościami dużo nie ustępują.Myślę,że można spróbować.
Bukmacher:Unibet
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Wenger powiedział, że Wilshere nie zagra w podstawie.
możesz to poprzeć źródłem?

http://www.arsenal.com/news/news-archive/team-news-who-s-fit-to-face-liverpool-
on the boost of possibly having Wilshere back…
It&#39;s important to have as many players back as possible in the squad. In the big games it is always decided by having the complete squad available. As many top players as possible because most of the time these games are decided by players who come on or strong players who have a big statement in a big game.
bo tutaj mamy odpowiedź wymijającą zamiast konkretów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom