>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka Premier League [10-11.02.2015]

Status
Zamknięty.
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Nie, no jeśli ktoś uważa że, w PL istnieje coś takiego jak &quot;przypadek&quot; to ogólnie rozmowa nie ma sensu. W PL nic nie dzieje się przypadkowo, tym bardziej nie ma czegoś takiego jak &quot;przypadkowe gole&quot; bo to samo mogę powiedzieć że Arsenal strzelił przypadkowo. Pierwsze 10-15 min Arsenal atakował, potem już inicjatywę przejął Tottenham, ok można stwierdzić że Arsenal strzelił i się cofną, jednakże podejrzewam gdyby nadal utrzymywało się 0-0 Totek i tak by atakował i myślę że także by 3 punkty zostały.
A jeśli już mowa o czystych statystykach co w PL także nie idą w parze.
To Totki na wyjazdach także nie grają źle (6-2-4). Totek znów ma szansę walka o tą upragnioną 4 lokatę i nie odpuszczą, mają świetny skład są w wysokiej formie. Zaś Pool jeszcze też niedawno to była istna tragedia męczyli się z niemal każdym ostatnio grają także nieźle. Może i dziś wygrają bo są faworytami gdyż grają u siebie, ale czy aby 1,9? nie sądzę by to był kurs warty ryzyka w takim meczu.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
vs.


Arsenal po derbowej porażce z &quot;Kogutami&quot; , maja okazję się zrehabilitować przed własną publicznością - przeciwnik dla gospodarzy dobry, bo najsłabsza drużyna ligi - Leicester - który w 12-stu spotkaniach wyjazdowych zdołał zdobyć jedynie 7 pkt. Myślę że po dzisiejszym spotkaniu ich dorobek punktowy nie ulegnie zmianie. Do składu gospodarzy na to spotkanie wraca &quot;wiatrak&quot; drużyny - Sanchez który na pewno jest głodny gry. Arsenal jest drużyną która dobrze spisuję się w spotkaniach przed własną publicznością : 7 - 3 - 1 26:10. Ostatnie spotkanie ligowe które przegrali to z Manchesterem United 1:2 22.11.2014 rok.
Leicester w spotkaniach wyjazdowych ma bardzo słabe pierwsze 45 minut więc myślę że po pierwszej połowie Kanonierzy będą prowadzić.
Arsenal za pewne od pierwszych minut przystąpi do groźnych ataków, spotkanie dla nich bardzo ważne bo przecież cel to występy w Lidze Mistrzów.
Moje propozycje:

Arsenal @ 1.28 ✅
Arsenal (-1.5) @ 1.85
Do przerwy / Koniec meczu - Arsenal / Arsenal @ 1.78 ✅


edit: A kolega przegranych typów to już nie rozlicza? To już nie pierwszy raz jak widzę, że rozliczasz tylko to co jest wygrane: http://forum.bukmacherskie.com/f339/24-kolejka-premier-league-07-08-02-2015-a-118165.html#post5133773 . Są ku temu jakieś powody? Jakaś nowa metoda bycia zawsze na plus?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ciechuu 428

ciechuu

Użytkownik
Hull City - Aston Villa
Hull City powyżej 1,5 kartki @1,72
Bet365 ⛔ 1
Czas oficjalnie rozszerzyć działalność poza snookera ???? . Angielską Ekstraklasę obserwuję z mniejszą lub większą częstotliwością od dobrych kilku lat. Na dzisiejszy wieczór typuję co najmniej 2 kartki po stronie Tygrysów. To bardzo ważny mecz dla obu drużyn, przystępują do niego po całkiem udanych pojedynkach z liderami Premier League - Hull urwało punkt na Eithad (mieli swoje okazje, aby zdobyć więcej niż jedną bramkę i wywieźć komplet punktów), natomiast The Villans przełamali serię 659 minut bez gola w Premier League. Statystycznie, jeśli chodzi o kartki Hull City, średnio dostaje ponad 2 kartki na mecz, ostatnie 5 meczy ligowych to 3,3,0,4,4 kartki. W kontekście stawki meczu, sądzę, że będzie to zacięty pojedynek o wydostanie się ze strefy spadkowej, Tygrysy nie odpuszczą, nie odstawią nogi oraz będą przerywać kontry rywali, co według mnie zaowocuje minimum 2 żółtymi kartonikami gospodarzy.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Arsenal - Leicester
Wynik meczu: Arsenal over 2,5 2,10 2:1
Arsenal u siebie ze słabszymi zespołami zawsze pokazuję im gdzie jest ich miejsce. Leicester ostatnia drużyna ligi przyjeżdża dziś do Londynu gdzie czeka na nią rozdrażniony po derbach Arsenal, któremu nadarza się idealna okazja do zmazania plany z poprzedniej kolejki. Wiemy jak Kanonierzy potrafią grać u siebie i dziś z pewnością to pokażą. Stawiam na over Arsenalu.
Liverpool - Tottenham
Wynik meczu: Tottenham DNB 2,90 3:2
Kursy zdecydowanie przesadzone. Liverpool zagrał dwa lepsze mecze i już taki skok?
Z Evertonem zagrali piach jak zawsze. Tottenham na fali wznoszącej, potrafią wygrywać prestiżowe potkania co pokazali w starciu z Chelsea czy Arsenalem. Może powodem tych kursów jest Anfield, ale to także przesada. Stawiam na Tottenham.
Betclic
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Nie mam czasu na szczegółową analizę, ale można pograć w unibecie :

Hull City powyżej 4,5 rzutu rożnego po 1,7.

Lekko ich pogrzało z tą linią, Hull nie jest jakimś mocarzem, ale graja u siebie mecz z Aston Villa a nie z Chelsea czy City. Linia spokojnie to pokrycia, na 90% wejdzie.


Takie linie to ja biorę w angielskiej w ciemno na gospodarzy jak grają na swoim terenie z podobną ekipą czyli z sąsiadem w tabeli. W ostatnim meczu Hull - Aston Villa gospodarze mieli 7 rożnych.


Ktoś chce się odkuć/zarobić to niech to gra !. Pewniejszy typ na dziś po takim kursie się nie znajdzie.

Bet dnia !

Robson //Jak coś podajesz to konsekwentnie się trzymaj swojego zdania, a nie usuwasz nagle treść gdy nie wszedł typ !!!! Takich cyrków nie będziemy tolerowali, więc ogarnij się człowieku, nie dość, że robisz szopkę przed meczem i deprecjonujesz zdanie i wiedzę innych twierdząc jaki to Ty jesteś niesamowity itp, a po meczu usuwasz treść posta ? haha, szanujmy się trochę, powiedziałeś &quot;A&quot; to zachowuj się jak facet, a nie jak &quot;ciota&quot; jak sam siebie nazwałeś gdy z edytowałeś tego posta.
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nie mam czasu na szczegółową analizę, ale można pograć w unibecie :

Hull City powyżej 4,5 rzutu rożnego po 1,7.

Lekko ich pogrzało z tą linią, Hull nie jest jakimś mocarzem, ale graja u siebie mecz z Aston Villa a nie z Chelsea czy City. Linia spokojnie to pokrycia, na 90% wejdzie.

Takie linie to ja biorę w angielskiej w ciemno na gospodarzy jak grają na swoim terenie z podobną ekipą czyli z sąsiadem w tabeli. W ostatnim meczu Hull - Aston Villa gospodarze mieli 7 rożnych.

Ktoś chce się odkuć/zarobić to niech to gra !. Pewniejszy typ na dziś po takim kursie się nie znajdzie.

Bet dnia !

Weź nie pisz, że to jest bet dnia, bo jeszcze ktoś to grubiej pogra i może wtopić. Nie zdziw się jak Ci ten typ nie wejdzie. Linia jest ustawiona tak nisko, bo Hull nabija bardzo mało kornerów. Często nawet tej linii 4,5 nie potrafią pokryć. Przy takiej drużynie jak Hull rożne to loteria. Poza tym to co ma do tego meczu przytaczanie rożnych sprzed roku? To że było ich 7 nie oznacza, że teraz też będzie tyle samo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Weź nie pisz, że to jest bet dnia, bo jeszcze ktoś to grubiej pogra i może wtopić. Nie zdziw się jak Ci ten typ nie wejdzie. Linia jest ustawiona tak nisko, bo Hull nabija bardzo mało kornerów. Często nawet tej linii 4,5 nie potrafią pokryć. Przy takiej drużynie jak Hull rożne to loteria. Poza tym to co ma do tego meczu przytaczanie rożnych sprzed roku? To że było ich 7 nie oznacza, że teraz też będzie tyle samo.
typ wejdzie na luzie, sorry, ale za co ty masz ten tytuł znawca ? Hull z Aston Villa nabije te rożne i tyle w temacie. Trzeba czuć dany mecz, specyfikę zespołu, nie każdy to ma a ja potrafię. To, że ostatnio z Newcastle mieli 3 rożne to nie znaczy, że dziś tak będzie. Ten rywal jest stworzony pod rożne dla Hull i dziś nabiją przynajmniej 5 sztuk. Sam zagrałem te rożne grubo, bo kasa darmowa leży.

Mogę się nawet z tobą założyć, że jak nie wejdzie to już nigdy na tym forum słowa nie napiszę !
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
typ wejdzie na luzie, sorry, ale za co ty masz ten tytuł znawca ? Hull z Aston Villa nabije te rożne i tyle w temacie. Trzeba czuć dany mecz, specyfikę zespołu, nie każdy to ma a ja potrafię. Sam zagrałem te rożne grubo, bo kasa darmowa leży.

Mogę się nawet z tobą założyć, że jak nie wejdzie to już nigdy na tym forum słowa nie napiszę !
Tak z ciekawości sprawdziłem ile razy linia over 4,5 rożnego zostałaby pokryta w meczach Hull u siebie - 11 meczów i tylko 3 razy pokryta linia. Nawet sobie tego nie sprawdziłeś, a grasz grubo. Poza tym coś tam piszesz o czuciu meczu i specyfice zespołu - w takim razie jaka jest wg Ciebie specyfika Hull? Bo wg mnie to nie jest zespół do grania rożnych. Ale co ja tam wiem, rangę Znawca przecież w czipsach znalazłem...

Zakładał się nie będę, bo może jeszcze kiedys będziesz miał jakieś peffki, więc będziesz mógł się nimi podzielić.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
typ wejdzie na luzie, sorry, ale za co ty masz ten tytuł znawca ? Hull z Aston Villa nabije te rożne i tyle w temacie. Trzeba czuć dany mecz, specyfikę zespołu, nie każdy to ma a ja potrafię. To, że ostatnio z Newcastle mieli 3 rożne to nie znaczy, że dziś tak będzie. Ten rywal jest stworzony pod rożne dla Hull i dziś nabiją przynajmniej 5 sztuk. Sam zagrałem te rożne grubo, bo kasa darmowa leży.

Mogę się nawet z tobą założyć, że jak nie wejdzie to już nigdy na tym forum słowa nie napiszę !
Jaki sens ma &quot;jak nie wejdzie to słowa nie napiszę&quot; na prawdę nie mogę zrozumieć takiego podejścia ...Sport to też loteria ,najlepsi się mylą ,a ty jakieś głupie z tego powodu obietnice stawiasz...Po za tym przez takie dziecinne założenia tracisz u mnie na wiarygodności .
Co do samego typu to wydaje się dobrą opcją ,linia atrakcyjna inne buki oferują linie na poziomie 5.5 .Też delikatnie spróbuje.

Sunderland v QPR
Sunderland powyżej 1.5 kartek 1.57✅
Ja polecam zagrać na kartki tych panów. Nazbierali najwięcej w lidze, dzis kolejny mecz walki . Atkinson jest konsekwentny fauli będzie sporo ,na dole bardzo ciasno ,dlatego każdy mecz drużyn z dolnej części to mecz ,który moze decydować u utrzymaniu .
Polecam.

b e t 3 6 5
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Liverpool - Totenham
Mecz ekip,które ostatnio radzą sobie bardzo dobrze. Jest mi trudno zrozumieć skąd ten pęd do grania na Totenham. W mojej opinii ekipa gości grając na wyjazdach traci 50 % ze swej wartości. Liverpool wygrał dwa z ostatnich trzech spotkań u siebie.Kursy na gospodarzy wzrastają a ja lubię grać wzrosty kursowe...
Liverpool kurs 1,87 STS
wynik 3:2

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Nie śledziłem meczu bo sam miałem pograne Tottki/x i musiałem czuwać aby zamknąć zakład w odpowiedniej chwili ale livesports podaje 3 RR Hull w meczu. Tak więc tak...
Podpisuje się pod wszystkim co napisał Bułeczka a propo WBA. Szkoda nie spróbować kursu a i bez &quot;ustawiania&quot; bet ma szansę wejść. Mnie Łabędzie nie rzucają na kolana. Wygrali z Hull ustawiając sobie mecz w 15 minucie a ze Świętymi mieli sporo szczęścia a i na Southampton momentami nie dało się patrzeć. Osobiście uważam że over 3.5 kartek w meczu Stoke z City to niezła linia i rzucam to jako typ poboczny.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Stoke City - Manchester City
Man City @1.77 Betadonis 4/10 ✅

Termin tego meczu nie jest dla Stoke najlepszy bo w kadrze kilka znaczących braków, przede wszystkim w defensywie co w meczu z City będzie miało spore znaczenie, jak nie decydujące. Prasa donosi, że u gospodarzy zabraknie kapitana Ryana Shawcrossa (Obrońca 22M/2G), Pietersa (Obrońca 18M), Wilsona (Obrońca 18M), Odemewinge (Napastnik 2M) a także Bojana (Napastnik 16M/4G). Pod znakiem zapytania stoi występ Irelanda (Pomocnik 8M) oraz Arnatouvicia (Napastnik 17M). The Citizens bez Toure (Pomocnik 18M/7G). Mimo słabej postawy ostatnio przeciwko Hull, warto odnotować remis na Stamford Bridge, gdzie przeważali. Rywal u siebie wymagający, ale City musi wykorzystać braki defensywne rywala a sytuacja w tabeli motywuje by nie tracić punktów.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Obywatelom bardzo ciężko gra się na Britannia Stadium, w ostatnich czterech meczach wygrali tam tylko raz (1:0). A historia wyników pokazuje, że Stoke potrafi też pokąsać. Tym bardziej, patrząc na ostatnią słabą dyspozycję Manchesteru City, skłaniałbym się do pogrania czegoś w stronę gospodarzy. We znaki daje się brak Toure, to jest ostoja tego zespołu, bez niego tracą 30% mocy.
W pięciu ostatnich meczach tych zespołów nie było BTS-a, może czas na przełamanie tej passy, a okazja do tego bardzo dobra, bo piłkarze Stoke są w dobrej dyspozycji, a City mają kim postraszyć i nie mogą pozwolić sobie na kolejną stratę punktów, przy niekorzystnym wyniku (remis takim jest), zaczną się odsłaniać, a obrona City, lubi się czasem potykać o własne nogi.
- bts @1,80 ✅
- Stoke lub remis @ 1,95 ⛔
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Dzisiaj spotykają się dwie moje ulubione drużyny w tym sezonie Southampton-West Ham Będzie to ciężki mecz dla obu drużyn świeci męczyli się z QPR ale udało się wyrwać trzy punkty, natomiast młoty zapomnieli że gra się do końca i stracili brameczke w końcówce można napisać wygranego meczu. Grają o ważne trzy punkty świętych goni arsenal i muszą łapać punkty, a młoty jeśli chcą walczyć o ligę europejską to przydałoby się dodać trzy punkty. Czekam na fajne widowisko ????
Mój typ na ten meczyk to obie drużyny strzelą @1.90
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Stoke (AH+2) - ManCity 2 @ 5,25 (betTrzySześćPięć) ✅ 1:4
Rzecz w tym typie nie tkwi w szukaniu pewności, tylko wartości. MC nie zabraknie motywacji, mają 7 punktów straty do lidera i kolejno tracone punkty mogą w perspektywie kilku kolejek spowodować, że obrońca tytułu zminimalizuje swoje szanse do matematycznego minimum zahaczającego o prawdopodobieństwo czysto teoretyczne. Stoke jest solidną drużyną - prawda: argumenty historyczne i statystyczne przemawiają za scenariuszem bardziej wyrównanego pojedynku. Jednak ten zakład niosący ROI rzędu powyżej 400% dzisiejszego wieczoru moim zdaniem ma sens. Nie musi to być wcale 0:5 w stylu rezultatu niedawnej wizyty Chelsea na walijskich wybrzeżach. Coś w stylu 0:3 lub 1:4 przy udanym otwarciu meczu przez błękitnych nie leży wcale w sferze fantastyki, bo mają oni w ataku ogromny potencjał, a Stoke nie jest drużyną która łatwo potrafi znaleźć antidotum na dobrze dysponowanego rywala z jedną z najlepszych ławek rezerwowych w Europie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Stoke - Manchester City więcej rożnych: 2 @1.55 WH

City ostatnio straciło trochę punktów i muszą nadrabiać. Ja zwróciłem uwagę na statystykę rzutów rożnych. Otóż &quot;Obywatele&quot; szczególnie ze słabszymi drużynami nabijają więcej kornerów od rywali. Szybcy skrzydłowi i boczni obrońcy będą wjeżdżać w osłabione dzisiaj szeregi gospodarzy. Ma zabraknąć wielu kluczowych graczy, jest to okazja dla Manchesteru City. Od początku przycisną i nabiją kornerów - o to jestem spokojny. Nie widzę sensu żeby pisać coś więcej, gdyż chyba wszystko zostało już napisane wyżej.

Bez analizy, za drobne do spróbowania:
Chelsea under 7.5 rożnych @1.66 Bet365
Southampton - West Ham under 12.5 rożnych @1.60 Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Southampton FC - West Ham United
Aż dziw mnie bierze, że nikt nie napisał o value na Młoty. Dla mnie to jest hit tej kolejki. Spotkają się dwie drużyny, które w tym sezonie pozytywnie zaskakują każdego przeciętnego fana Premier League. Święci po sprzedaży większości swoich gwiazd byli skazane na walkę w dolnej połowie tabeli. Ronald Koeman przy pomocy swoje brata zrobił z ekipy z St. Mary&#39;s drużynę, która będzie do końca biła się o awans do Ligi Mistrzów. Z kolei drużyna z Londynu, która przez parę dobrych ostatnich lat była postrzegana jako ligowy średniak, który gra nudny średniowieczny futbol wyrasta także na jedną czołowych ekip w Anglii. W pierwszym meczu na Upton Park w tegorocznych rozgrywkach gospodarze tamtego pojedynku ulegli Soton 1:3. Ale to była trzecia kolejka sezonu, sporo się zmieniło. Zacznę od absencji obu ekip. Holender nie będzie mógł skorzystać z usług Bertranda, Targetta, Mayuki, Longa, Rodrigueza, Alderweirelda, Callaghera, a o możliwym występie Schneiderlina dowiemy się tuż przed meczem. Big Sam nie wystawi w dzisiejszym spotkaniu Demela, Reida oraz Collinsa. Niepewni występu są Tomkins, któremu RvP złamał nos, Carroll oraz Nolan. Od przeszło trzech dni nęka mnie zagwozdka, dlaczego na Świętych jest taki sam kurs jaki był, kiedy podejmowali u siebie Aston Villę albo Lester. Fakt, że Młoty w 4 ostatnich sowich wyjazdowych meczach zdobyli dwa oczka, ale nie można zapomnieć, że Święci w przedostatniej kolejce ulegli u siebie z Łabędziami, którym gra w delegacjach lekko mówiąc nie wychodzi najlepiej. Wcześniej odpali z FA Cup u siebie przegrywając z Orłami z Selhurst Park a także zremisowali w COC z pierwszoligowym Ipswich. Widać wyraźnie, że gra na St. Mary&#39;s ostatnio im się nie klei. W meczu ze Swansea nie potrafili wykorzystać bramkowych okazji i Jonjo Shelvey ich pokarał pięknym strzałem z dystansu. Nową gwiazdą Świętych jest Elia, który po swoim przyjściu do Premier League strzelił już kilka bramek i prezentuje się naprawdę świetnie. W ostatniej kolejce gospodarze dzisiejszego meczu do końca męczyli się z Rangersami by ostatecznie zdobyć trzy oczka po bramce w 93&#39;. Ostateczni mogli jeszcze zremisować, bo arbiter tego pojedynku dopatrzył się faulu przy golu QPR w 95&#39;. Młotom po ostatnich wpadkach czołówka zaczęła uciekać. Jeśli dzisiaj nie zdobędą żadnego punktu to mogą się pożegnać z LM i walczyć jedynie o LE. W ubiegłej kolejce grali na Upton Park z Czerwonymi Diabłami. Z przebiegu spotkania to oni powinni zgarnąć trzy oczka, jednakże o remisie zdecydowała rażąca nieskuteczność w ataku, wspaniała postawa De Gei oraz fartowna bramka Blinda w doliczonym czasie gry. Mimo wszystko to Londyńczycy zaprezentowali się lepiej w tym spotkaniu. Dla mnie siły tego spotkania rozkładają się w stosunku 60-40. Nie rozumiem tego kursu na Młoty, Święci są bardziej osłabieni, jak się jeszcze okaże, że Schneiderlin nie zagra to już w ogóle. Liczę na dobre widowisko, myślałem też o jakimś overze, ale po ostatnich spotkaniach Southampton granie overów w ich meczach to spore ryzyko. Gram DNB na Młoty, to oni grają pod większą presją, tak jak wyżej wspomniałem, jeśli nie zdobędą tutaj punktu to marzenia o wysokiej lokacie odejdą w zapomnienie. Święci potencjalnej porażki aż tak bardzo nie odczują w tabeli, jednakże także liczą na wygraną i zwiększenie przewagi nad goniącymi ich rywalami. Kurs zdecydowanie za wysoki na gości, ja korzystam.
Moja propozycja:
West Ham United DNB @ 4.20 Marathon ZWROT 0:0
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Kuba86 mnie uprzedził. Zgadzam się, że warto iść w stronę West Hamu. Jako ciekawostkę dodam, że Southampton w żadnym z ośmiu poprzednich sezonów nie wygrał z West Hamem dwa razy w jednym sezonie. Jeśli wygrał jeden mecz, następny to był remis lub porażka. West Ham lubi remisować kilka razy z pod rząd. Z kolei Swięci dawno nie zremisowali. W pamięci mam spotkanie West Hamu z Evertonem niedawno w pucharze na wyjeździe gdzie wywarli na mnie bardzo dobre wrażenie.



Typ. Remis lub West Ham /@ 2,10 / Bet365 ✅


Drugim spotkaniem gdzie remis prawdopodobny jest Crystal Palace - Newcastle. Myślę, że będzie to bardzo zacięte spotkanie z elementami również poza boiskowymi gdyż ekipę Crystal Palace prowadzi niedawny szkoleniowiec Newcastle. O dziwo Crystal Palace bardzo dobrze sobie radzi w spotkaniach wyjazdowych, niestety u siebie te wyniki są naprawdę średnie. Jedynie wygrana z Tottenhamem przykłuwa uwagę. Tak to porażki ze słabym Evertonem, Southampton, Aston Villa. Jeśli spojrzymy na Newcastle na wyjazdach również nie ma rewelacji ale moim zdaniem mieli znacznie mocniejszych rywali. Man Utd. - Arsenal - Chelsea - Tottenham i słaby Leicester. W końcu wygrana wyjazdowa z Hull i ostatnio pechowy remis w końcówce spotkania.
Crystal palace jeszcze nigdy nie wygrał z Newcastle, a co ciekawe dopiero w tym sezonie w Capitol One Cup zdołał im strzelić u siebie jakąkolwiek bramkę. Myślę, że obie ekipy podejdą maksymalnie skoncentrowane do spotkania i remis jak najbardziej prawdopodobny. Ja jednak skłaniam się bardziej w stronę Newcastle



Typ: Remis lub Newcastle /@ 1.61 / Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Southampton FC - West Ham United
Jestem, tego samego zdania co Kuba duże Value w stronę Młotów.
Mecz podobny do wczorajszego w Pool.Mecz dwóch mocnych ekip i to będzie mecz wyrównany.
Święci świetny sezon w PL już można stwierdzić, jakiej pozycji by nie zajęli po 38 kolejkach.
Szczerze nie wierzyłem, że po 25 kolejkach znów South będzie w fazie walki o Champions League, sądziłem, że nie będą w stanie utrzymać optymalnej formy. Jednakże pomyliłem się i to bardzo. Forma nadal jest i walka zespołów typu Arsenal,United,Totek czy Pool o tą 3 lokatę nie będzie łatwa.
Jedziemy, teraz do Młotów, co prawda tutaj wyniki są nieco inne 8 lokata po 24 kolejkach, jednak WHU to bardziej niewygodny rywal aniżeli South.Obie ekipy zaskakują nie tylko swoich kibiców a także wszystkch fanów PL, w jednych jak i drugich szeregach są świetni piłkarze.
South: Pelle,Mane, Foster czy Elia.
Po drugiej stronie WHU: Nolan,Downing,Sakho, Valencia oraz świetnie spisujący się w bramce Adrian.
A więc pisać nie trzeba, iż w dzisiejszym meczu na St. Mary&#39;s Stadium emocji nie zabraknie.
Ale znów uważam, iż kursy na gości są przesadzone gdzie znów spotykają się wyrównane drużyny, jeśli ktoś tu wygra to nie więcej niż 1 bramką.
Polecam zagrać bezpieczej w Handicapie Azjatyckim +0.5,+1.0.

Stoke - Manchester City
Długo się zastanawiałem,czy warto przyłożyć grubo Citizens, w ostateczności odpuściłem.
Stoke to niewygodny rywal grając na własnym stadionie, co przekonał się głównie Arsenal czy Manchester United. Dodatkowo w MC nadal brak złotych medalistów PNA 2015r Bony&#39;ego czy Yaya Toure.
O ile Bony to nowy nabytek i może nie jest to brakujący klocek, ale Yaya brakuje City i to bardzo, w ostatnich meczach kreatorem gry starał się być Nasri i niestety niezbyt to wychodziło, efekt 4 mecze z rzędu bez zwycięstwa Chelsea odjechało na 7 punktów.
Dodatkowo, wracający po kontuzji Sergio Aguero na tą chwilę jeszcze nie złapał optymalnej formy.
Tu także mecz łatwy nie będzie, jedyna opcja to Live jeśli chodzi 1 x 2.
Ja w tym meczu, całkiem śmiało mogę polecić over kartek linia 3,5 nie jest zbyt wysoka, a to dlatego, iż sędzią jest Lee Mason, który jest średnio obiektywny na starcia. Jednakże ostatnie 2 mecze i 4-5 kartek pokazał gdzie nie było aż tak walki(może w Lisy-CP było ostro) Ale kary były adekwatne.W tym meczu także nie powinno ich zabraknąć.
Typy: WHU +0.5,+1.0.(Azjan) @1,9 bet365 3/10✅ 0-0
MC-Stoke powyżej 3,5 żk @1,8 bet365 2/10⛔ 3
(bez analizy) CP-Newcastle over 12 RR 3@ bet365 1/10⛔ 7
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 8

puchalke

Użytkownik
szukam jakiegoś kursu ok. 1.3 do dorzucenia do kuponu i zastanawiam się nad machesterem united dziś
powinni sobie poradzić z dziurawa defensywa burnley, brak jakichs wiekszych oslabien w ekipie gospodarzy i ja widze tu ich win dzisiaj
czy może bardziej oplacalne jest granie na chelsea? mysle ze bez costy powinni sobie poradzic, ale everton nawet w tak beznadziejnej formie którą prezentuje teraz jest groźniejszym przeciwnikiem niz burnley dla MU.
Co byście wybrali sposrod tych 2 spotkan?
Planuje dolozyc to do Stoke vs MCity - kto zdobedzie wiecej cornerów - City i to wydaje mi się pewniaczek, przynajmniej statystycznie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom