>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Primera Division [19-21 luty 2016]

Status
Zamknięty.
furman19 928

furman19

Użytkownik
Granada v Valencia
Powyżej 4.5 kartek 1.66 ✅;)

Na początku gdy spojrzałem na linie byłem bardzo zaskoczony. Liga Hiszpańska gdzie 5 kartek bukmacher wystawia na drużynę Barcelony z ogórkami. Moja pewność tego typu lekko spadła gdy zobaczyłem sędziego meczu Iñaki Bikandi Garrido, zdecydowanie jest to sędzia, który nie pokazuje zbyt wiele kartek. Jednak sytuacja tu wygląda następująco Granada w strefie spadkowej gdzie zajmuje przedostatnie miejsce, tyle że rywal wyżej Las Palmas ma mecz z Barceloną także jest szansa aby przeskoczyć Las Palmas, za Grandą Levante, z 3 pkt straty, które ma mecz z Getafe i mają realną szanse na zwycięstwo. Valencia gra w tym sezonie słabo odległe miejsce w tabeli, na wyjeździe w lidze nie wygrali od kilku spotkań. Obie ekipy spotkały się w tym sezonie w Pucharze :

14.01.2016 Granada v Valencia 0:3 3 żółte
06.01.2016 Valencia v Granada 4:0 5 żółtych

Liga :

25.09.2015 Valencia v Granada 1:0 6 żółtych
27.04.2015 Valencia v Granada 4:0 6 żółtych
07.12.2014 Granada v Valencia 1:1 8 żółtych, 1 czerwona


W Jednym meczu nie zostały pokryta linia, tylko sytuacja była już jasna po pierwszym meczu. Taka ciekawostka 40 fauli i 3 kartki.

Myślę, że jednak do weekendu linia zostanie podniesiona,obie ekipy potrafią kartkować, liczę w szczególności na Granadę.

b e t 365
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Spotkanie: Levante - Getafe
Typ: obie strzelą - TAK ⛔
Kurs: 1.95
Bukmacher: betsson

W dniu dzisiejszym zaczynamy 25 kolejkę Primera Division. Zaczynamy ją od niezbyt atrakcyjnego meczu - obydwie drużyny grają ostatnio gorzej niż źle - Levante na ostatnie 5 meczów 4 przegrane, na ostatnie 10 aż 8 przegranych. Getafe natomiast przegrało 4 ostatnie mecze. Levante jest ostatnie w tabeli i dzisiaj, grając przeciwko rywalowi bez formy będą za wszelką cenę chcieli wygrać to spotkanie, dla nich każdy punkt jest na wagę złota. Będą zmuszeni do gry ofensywnej co może skutkować kontratakami Getafe. Goście natomiast z pewnością będą chcieli przerwać swoją fatalną passę, przeciwnik do tego idealny - w końcu komu strzelać bramki, jak nie ostatniej drużynie w tableli. Na korzyść typu BTS świadczy fakt, że obydwie drużyny tracą mnóstwo bramek (gospodarze 45 a goście 36 w 24 meczach). W ostatnich 5 meczach w lidze w spotkaniach Levante padało aż 20 bramek a w meczach z Getafe 14. Obrony są dziurawe jak sito, na dodatek każda z drużyn będzie chciała przerwać serię porażek. Jeśli dołożymy do tego kurs w okolicach 2 to tworzy się z tego świetny typ do postawienia na dzisiejszy wieczór.
 
kagain 12K

kagain

Użytkownik
Espanyol - Deportivo : over 1.5 @ 1.40 ⛔ co za bieda...
Nie wiem czym kierowali się bukmacherzy stawiając takie kursy (h2h? jak dla mnie to niezbyt miarodajna statystyka...) W ostatnich 8 meczach sam Espanyol tracił przynajmniej 2 bramki. Ich obrona ciągle bez formy, a zespół ze świstem leci w dół tabeli. Depor też bez szału, ostatnio długa seria remisów, ale co ważne bramkowych. Może nie będzie to festiwal strzelecki, ale co najmniej dwie bramki powinny wejść.
Celta Vigo - Eibar : over 0.5 w drugiej poł. @ 1.28 ✅
Obie ekipy ostatnio dość overowo, dodatkowo Celta wiele razy w tym sezonie traciła gole w końcówkach meczów. Z kolei Eibar bardzo często strzela w drugiej połowie (na ostatnie 12 meczów nie udało im się to tylko raz, w CdR z Las Palmas).W ekipie Celty kontuzjowany Fontas, a Orellana pauzuje za czerwoną kartkę. W drużynie gości jest trochę nieobecnych : Ekiza, Ramis, Luna (obrońcy), rezerwowy bramkarz Jaime, Keko (napastnik 21/3) oraz Dani Garcia (pomocnik 23/0), ale tylko brak dwóch ostatnich nazwałbym poważniejszym osłabieniem. Sądzę, że padnie tu kilka bramek, z czego przynajmniej jedna w 2 poł.

Rayo Vallecano - Sevilla : over 1,5 @ 1.16 ✅

Dwie bramkostrzelne ekipy, w zasadzie spodziewam się że będzie tu over 2,5 ale ze względu na mecz Sevilli z Molde w LE, w którym wystawili zaskakująco solidny skład, gram mniej ryzykowną opcję. Kurs mizerny ale po prostu nie wierzę że nie wejdzie.
AKO: 2.08
Do tego za grosze: Poł./koniec spotkania: Celta/Eibar @ 51 ⛔
Kursy z Bwin
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Malaga - Real Madryt 2 @ 1,73 3.6.5 ⛔

Ja wszystko rozumiem, że Malaga cięzki teren, ze złapali formę, że Real słabiej na wyjazdach i po LM, ale obok takiego kursu nie przejde obojetnie. La Roselada ciezki teren, Malaga w domu silna, nie traci bramek, ale mimo wszystko Realowi praktycznie za kazdym razem udawało sie wygrywac na tym stadionie. Nie ma porównywać kadr bo Real to kilka klas lepszy zespoł i to pod kazdym wzgledem. BArca ucieka, Atletico tez trzeba wygrywac swoje mecze bo zarty sie skonczyły, licze na zwyciestwo Realu i za drobne dogram Real wygra jedna bramka.
 
leemon 34

leemon

Użytkownik
Spotkanie: Las Palmas - Barcelona
Typ:Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola ✅
Kurs: 2,25
Bukmacher: bwin
Wczoraj jak i dziś na wyspach kanaryjskich pada lub będzie padać cały dzień. W południe zapodawanie są burze z gwałtownymi ulewami. Co za tym idzie murawa na stadionie Estadio de Gran Canaria może być w nie najlepszym stanie. Takie warunki sprzyjają przede wszystkim drużyną broniącym się. Zawodnicy Barcelony mogą mieć kłopoty w spokojnym i długotrwałym rozgrywaniu piłki. Dodatkowo będą chcieli oszczędzić jak najwięcej sił na wyjazdowe spotkanie LM, które rozegrają już w wtorek z Arsenalem.
Goście do Las Palmas lecą bez podstawowego obrońcy Gerarda Piqué (L. Enrique daje mu odpocząć) oraz defensywnego pomocnika Sergio Busquetsa (zawieszony za kartki). Kręgosłup drużyny jest lekko nadszarpnięty.
Gospodarze grając na swoim stadionie tylko w jednym meczu &quot;overowali&quot; ponad 3-ma golami w meczu. http://i.imgur.com/hvpIzBQ.jpg. Barca na wyjazdach w tym sezonie tylko w 3 meczach przekroczyła ten pułap. Do tego strzeliła tylko 19 goli w 11 ligowych potyczkach na obcym terenie.
Uważam, że kurs jak najbardziej zachęcający.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zastanawia mnie dlaczego jeszcze nikt nie podał typu na Celtę Vigo. Bardzo wysoki kurs jak na nich, toż Eibar murować się nie będzie, a Celta na Estadio Balaidos gra u siebie świetnie. Teraz zostaje im liga, ostatnio były momenty kiedy grali w CdR i lidze, to Berrizo odpuścił ligę. Teraz grają tylko w rozgrywkach ligowych, a więc można się spodziewać pełnej mobilizacji w tym spotkaniu. Jak są mocni to pokazali w meczu z Sevillą, z którą przy odrobinie szczęścia mieli szanse nawet odrobić stratę z pierwszej potyczki CdR. Błędy w obronie się zdarzają, dzisiaj też niewykluczone, że taki będzie, a Borja Baston tylko na to będzie czekać.
Niemniej dzisiaj znowu gospodarze bez zawieszonego Orellany (już ostatni mecz pauzy). Ale wraca ktoś, na kogo czekaliśmy miesiącami. Nie kto inny jak Nolito pojawił się w kadrze meczowej. Hiszpańskie media raczej awizują go na ławkę od 1 minuty i to by było rozsądne rozwiązanie. Jednakże mam nadzieje, że będziemy go mogli dziś zobaczyć i trochę namiesza w defensywie gości.
Obie drużyny są blisko w ligowej tabeli, a więc będzie toteż rywalizacja o 6 miejsce. Oczywiście braki kadrowe w Eibar. Nie zagra Keko i Dani Garcia.

o1.5 Celta Vigo @1.83 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Las Palmas - Barcelona
Typ: 2 Handicap (1:0)
Kurs: 1.55
Buk: betsson
Wynik: 1:2 ⛔
Barcelona kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i dziś zapewne będzie chciała dalej podtrzymać zwycięską passę. Goście przyjeżdżają z nastawieniem wygrać to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił. Jednak to nie będzie takie proste bowiem drużyna Las Palmas potrafi się postawić i sprawić trochę problemów. W ekipie gości zobaczymy dziś zapewne trochę rotacji w podstawowym składzie. Na pewno nie zobaczymy Rafinhi i Busquetsa - ten pierwszy dalej leczy kontuzje, a Busi jest zawieszony. Enrique dał na dodatek odpocząć Pique i Adriano. Po stronie gospodarzy wygląda to trochę gorzej. Kontuzję leczą Angel, J. Castellano, Gomez, Hernan, D. Castellano, Simon, a Wakaso jest zawieszony za kartki. Jestem zdania, że Barcelona rozstrzygnie to spotkanie już w pierwszej połowie, a sam mecz zakończy się zwycięstwem dwoma/trzema bramkami. Na koniec dodam, że Barca w siedmiu poprzednich starciach ligowych zdobywała przynajmniej dwa gole.
Przewidywane składy:
Las Palmas (4-2-3-1): Varas – Garrido, Bigas, Aythami, Garcia – Roque, Valeron, Viera, Tana, Zhar - Jose
Barcelona (4-3-3): Bravo – Alba, Mathieu, Mascherano , Alves – Turan, Roberto, Iniesta – Neymar, Suarez, Messi
Bez analizy dodam:
obie drużyny strzelą - NIE. Wynik: 1:2 ⛔
Suarez strzeli - TAK. Wynik: 1:2 ✅ 6 minuta i gol!
Skąd taki Typ?, wystarczy przeczytać poniżej
Luis Suárez podszedł do rzutu karnego w meczu ze Sportingiem Gijón, zachęcony przez Messiego i Neymara, którzy chcą, by Urugwajczyk został najlepszym strzelcem Primera División. Leo i Ney chcą pomóc koledze z boiska zdobyć światowe uznanie, na jakie niewątpliwie zasługuje.
22:05 Celta - Eibar
Typ: 1
Kurs: 1.75
Buk: betsson
Wynik: 3:2 ✅

Wczoraj kurs był jeszcze w granicach 2 zł, dziś jak widać spada. Celta nie wygrała od pięciu spotkań i jestem zdania, że dziś ta passa w końcu zostanie przełamana. Eibar to drużyna, która obecnie okupuje wysokie 6. miejsce w tabeli, lecz mecze wyjazdowe są ich zmorą. Goście na ostatnie dziesięć spotkań wyjazdowych wygrali tylko dwa, jeden zremisowali i siedem aż przegrali!. Jak widać wynik jest bardzo kiepski, a wszyscy którzy śledzą La liga wiedzą, że Vigo jest trudnym terenem do zdobycia jakichkolwiek punktów. Co do składów to oba zespoły nie mają poważnych zmartwień kadrowych. Po zawieszeniu do składu Celty wracają Iago Aspas i Sergi Gomez. To spotkanie zapewne będzie zacięte do ostatnich minut, lecz liczę na przebłysk gospodarzy i ich wygraną
Przewidywane składy:
Celta: Alvarez - Jonny, Gomez, Cabral, Mallo - Wass, Diaz - Aspas, Hernandez, Beauvue - Guidetti
Eibar: Riesgo - Junca, Ansotegi, Santos, Capa - Radosevic, Escalante, Jota, Adrian, Inui - Baston
Nie zagrają:
Celta: Fontas (kontuzja), Orellana (zawieszenie)
Eibar: Jaime, Keko (kontuzje)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
16:00 Las Palmas - Barcelona
Typ: 2 Handicap (1:0)
Kurs: 1.55
Buk: betsson

Wynik:

Barcelona kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i dziś zapewne będzie chciała dalej podtrzymać zwycięską passę. Goście przyjeżdżają z nastawieniem wygrać to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił. Jednak to nie będzie takie proste bowiem drużyna Las Palmas potrafi się postawić i sprawić trochę problemów. W ekipie gości zobaczymy dziś zapewne trochę rotacji w podstawowym składzie. Na pewno nie zobaczymy Rafinhi i Busquetsa - ten pierwszy dalej leczy kontuzje, a Busi jest zawieszony. Enrique dał na dodatek odpocząć Pique i Adriano. Po stronie gospodarzy wygląda to trochę gorzej. Kontuzję leczą Angel, J. Castellano, Gomez, Hernan, D. Castellano, Simon, a Wakaso jest zawieszony za kartki. Jestem zdania, że Barcelona rozstrzygnie to spotkanie już w pierwszej połowie, a sam mecz zakończy się zwycięstwem dwoma/trzema bramkami. Na koniec dodam, że Barca w siedmiu poprzednich starciach ligowych zdobywała przynajmniej dwa gole.



Bez analizy dodam:

obie drużyny strzelą - NIE. Wynik:
Suarez strzeli - TAK. Wynik:

Skąd taki Typ?, wystarczy przeczytać poniżej




22:05 Celta - Eibar
Typ: 1
Kurs: 1.75
Buk: betsson

Wynik:​


Wczoraj kurs był jeszcze w granicach 2 zł, dziś jak widać spada. Celta nie wygrała od pięciu spotkań i jestem zdania, że dziś ta passa w końcu zostanie przełamana. Eibar to drużyna, która obecnie okupuje wysokie 6. miejsce w tabeli, lecz mecze wyjazdowe są ich zmorą. Goście na ostatnie dziesięć spotkań wyjazdowych wygrali tylko dwa, jeden zremisowali i siedem aż przegrali!. Jak widać wynik jest bardzo kiepski, a wszyscy którzy śledzą La liga wiedzą, że Vigo jest trudnym terenem do zdobycia jakichkolwiek punktów. Co do składów to oba zespoły nie mają poważnych zmartwień kadrowych. Po zawieszeniu do składu Celty wracają Iago Aspas i Sergi Gomez. To spotkanie zapewne będzie zacięte do ostatnich minut, lecz liczę na przebłysk gospodarzy i ich wygraną
Analiza przeciwko Barcelonie a typ w ich strone i to jeszcze po kursie 1.55 ????
Co jak co ale sezon pokazuje ze warto grac w strone gospodarzy +2.5 nawet jesli tym razem Barca wygra wysoko.
Las Palmas+2 1,980 ✅ ✅ ✅
Pinnacle
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Analiza przeciwko Barcelonie a typ w ich strone i to jeszcze po kursie 1.55 ????
Co jak co ale sezon pokazuje ze warto grac w strone gospodarzy +2.5 nawet jesli tym razem Barca wygra wysoko.
Las Palmas+2 1,980
Pinnacle

Ja nie widzę tu analizy przeciwko Barcelonie.
Przedstaw lepsze typy po wyższym kursie.
 
uzytkownik-129014 23

uzytkownik-129014

Użytkownik
TAŚMA BESTIA: Under 4,5 + Deportivo over 0,5 + Betis over 0,5 + Celta 1X @ 2.61,
, 2,5/10 j.


-
: Dziś w Las Palmas będzie padało. Las Palmas na własnym stadionie to ostatnimi czasy bardzo underowa drużyna. Barcelonę czeka na tygodniu ważniejszy mecz w Lidze Mistrzów, więc na pewno nie będą się chcieli jakoś strasznie przemęczać. Z drugiej strony mamy beniaminka, który zapewne od początku będzie się po prostu murował, co dziś może znaleźć powodzenie. Tu nie będzie gradu goli.


-
: Deportivo wpadło ostatnimi czasy w mały dołek i ciągle remisuje, ale co powiedzieć w takim razie o gospodarzach, którzy przegrywają mecz za meczem i to oni jako pierwsi ulegli Valencii Gary&#39;ego Neville&#39;a? Po obu stronach zabraknie najlepszych strzelców, czyli obu Perezów. Mimo wszystko lista absencji Espanyolu wygląda gorzej. Ich defensywa wygląda tragicznie, nie wierzę, że Depor tego nie wykorzysta.


-
: Mecz o sześć punktów. Betis jest w formie i dziś nie powinni przegrać. Ja jednak idę w kierunku gola dla nich. Jak już wspomniałem dla obu ekip do ważny mecz, więc na pewno nikt nie będzie chciał popełnić głupiego błędu i szybko stracić gola. Gijon przyjeżdża na Estadio Benito Villamarín bez kilku podstawowych zawodników jak Sanabria(najlepszy strzelec) czy Espinosa(defensor z 16 meczami na koncie). Betis strzelał Realowi czy Deportivo, więc i tu nie powinno być jednak problemów.


-
: To kolejny mecz, który będzie miał kluczowy wpływ na tabelę po tej kolejce, bo obie ekipy dzieli tylko jeden punkcik. Mimo wszystko idę tu w stronę, że Eibar tego nie wygra. Gra bez Keko czy Garcii nie ma prawa się kleić i goście mogą co najwyżej się bronić. Celta może rzucić wszystkie karty na stół, o ile ich forma w ostatnim czasie spadła, o tyle wciąż mają silną ofensywę, więc spodziewam się goli po ich stronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Las Palmas miał podobne osłabienia na Estadio Sanchez Pizjuan i dość dzielnie się bronili. Co więcej był moment przy stanie 1:0 dla Sevilli, kiedy powinni dostać karnego, ale mniejsza z tym. Nie wiem czy to Sevilla była tak zmęczona, czy po prostu goście ich dobrze rozszyfrowali. Zadecydował błysk Banegi. Barcelona na wyjazdach specjalnie dobrze się nie prezentuje, a brak Busquetsa sprawi, że obrona i pomoc nie będą tak świetnie poukładane.
Las Palmas u siebie jest w stanie trochę namieszać, mimo wszystko goście są mocnymi faworytami i raczej tutaj punktów nie oddadzą.
Ale mam nadzieję, że mój typ okaże się dobrym rozwiązaniem. Myślę, że chwile zajmie Barcelonie czasu na zdobycie bramki.

Brak gola przed 22:00 minutą @1.83 b365 ⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ja zwykle nie gram Barcelony, wyznaję zasadę, że to nieprofesjonalne, kiedy grasz sercem, a nie rozumem.
Kursy są jakie są, handi po1,5, połowa pewnie podobnie.
Znalazłem jednak typ, który ma bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia, a mianowicie rzuty rożne.
Barca z napadem 4-3-3 najnormalniej w świecie powinna nabijać je seriami, ale tego nie robi.
Powód jest prosty - Barca chce zdobywać perfekcyjne gole.
Zwykle denerwowało mnie, że nie mogąc rozmontować obrony nie oddawali strzałów z dystansu, tylko próbowali dograć, bądź dryblować...
No właśnie, a wtedy piłka lądowała albo na połowie Barcy i zaczynamy od nowa, albo w dłoniach bramkarza, bądź w samej siatce.
Barca w ostatnich pięciu meczach nabijała odpowiednio: 4, 4, 3,1, 13 ????
Ta trzynastka to pogrom w CDR z Valencią.
Co jednoznacznie pokazuje, że typ under 9,5 rr oferowany w STS to spore value ;)
Z drugiej Strony dzisiejsi gospodarze, którzy grają nieco inaczej.
Ostatnie cztery spotkania to: 3, 5, 7 , 4 rr po ich stronie.
Zwykle to jednak ich przeciwnicy nabijają tych stałych fragmentów więcej, ale Barcelona ma inny plan na ten mecz.
Jest tylko jedna możliwość przeciwko betowi, jeśli Barca nie strzeli szybko bramki, to w końcówce ruszą szturmem, ale to mały minus na tyle plusów.
GRAM TO
Mało brakowało. Bardzo kiepska organizacja gry Barcy, jednak Bark Sergio widoczny jak na dłoni, imiennik Roberto nie zdał tego testu.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
20.02.2016 22:05

Celta Vigo - Eibar
Szybki rzut oka na tabelę i widzimy punkt różnicy pomiędzy tymi zespołami. Gospodarza ostatnimi czasy jakby stracili na impecie. W ostatnich 4 ligowych meczach zdobyli tylko 1 punkt z Sevillą. Pomimo ostatniej porażki 1-6 z Barceloną, piłkarze Celty pokazali się z dość dobrej strony. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy Orellany, który pauzuje za kratki. Do gry wraca jednak Nolito, który wraz z Aspasem są główną siłą napędową ofensywy. Co do gości, to na pewno nikt nie spodziewał się z ich strony tak dobrego początku sezonu. Ostatnio jakby złapali zadyszkę. Szczególnie w meczach wyjazdowych, gdzie w 10 ostatnich spotkaniach w roli gości zdobyli zaledwie 7 pkt. Piłkarze Celty na pewno mają o co walczyć, są tuż za miejscem gwarantującym udział w europejskich pucharach. Po dobrych występach w Pucharze Króla czas skupić się na lidze. Naszym zdaniem, Celta Vigo pewnie sięgnie dzisiaj po pełną pulę punktów.​

Nasze typy:

Celta Vigo
Kurs: 1.70
✅

Celta Vigo (handicap -1)
Kurs: 3.00
⛔

powyżej 2,5
Kurs: 1.95
✅

Rivalo
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Celta-Eibar
Nie wiem skąd te zachwyty nad 1,7 na Celte, ale ja tego kompletnie nie kupuje. Kurs wg mnie niewspółmierny do ryzyka. Nie kwestionuje faktu, że Celta gra ciekawie i stwarza sobie mnóstwo sytuacji, bo to jest fakt, ale przy okazji mnóstwo z tych okazji marnują. Wraca Nolito i pewnie w drugiej połowie dostanie szansę, jeśli sytuacja będzie tego wymagała. Wraca Iago Aspas i powinien wspomóc Guidettiego, a szkoda, że zabraknie Orellany, bo byłaby pełnia szczęścia. Ofensywne braki mniej więcej się neutralizują, bo po stronie Eibar nie zobaczymy Keko, chociaż uważam, że Mendilibar jest w stanie go spokojnie zastąpić. Mi się w ostatnich tygodniach bardzo podoba Japończyk, Inui. Prawonożny grajek, ale występujący na lewej pomocy jako odwrócony skrzydłowy i naprawdę robi robotę. Gole strzela, asystuje i gra bardzo efektownie, do tego dzisiaj powinien się przydać, bo jest strasznie szybki, a Eibar swoje kontry będzie miał. Co ciekawe przed tygodniem Inui zaliczył asystę i trzykrotnie trafiał w obramowanie bramki rywala! Tradycyjnie także Borja Baston, który strzela jak szalony i nie zamierza poprzestać.
Dla mnie dzisiaj over jak w mordę strzelił i do tego delikatnie gram na gole zawodników gości - Inui i Borjy Bastona. Oczywiście dużo wyższa stawka na Borje, bo i jego szansę na trafienie oceniam dużo wyżej.
Over 2,5 @ 2,00 Ónibet✅3:2
Borja Baston strzeli @ 3,15 Betsafe⛔
Inui strzeli @ 6,20✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
up: Rivalo czemu nie edytujesz postów jak Ci mecze nie wchodzą? ;)
⚽ Celta - Eibar
BTS (1,91) B365 ✅ ✅ :gool: ✅ ✅
Chyba najciekawsze spotkanie, sobotniego wieczoru w Vigo. Tutejsza Celta, będzie gościć na swoim terenie zespół Eibar. Ekipę, o której ostatnio napisałem kilka słów w analizie, co okazała się również strzałem w dziesiątkę. Próbujemy dzisiaj również coś z tej strony, ale tym razem inny wariant. Celta potrafi u siebie narzucić swój styl gry i dominować w niemal każdym aspekcie. Ale są też mecze, gdzie im kompletnie nic nie wychodzi. Mnóstwo zmarnowanych stuprocentowych okazji, mnóstwo chaosu i jeszcze więcej fuszerki. Ale dzisiaj czeka ich wysokie wyzwanie, aby z 8mego miejsca w tabeli, awansowali na dwa oczka wyżej. Żeby też tak było trzeba w miarę pewnie wygrać. Z pewnością są tutaj lekkim faworytem, bo Eibar też będzie się na pewno czaić na błędy rywala. Nie są na pewno bez szans, bo Baston co mecz udowadnia jakim jest ważnym zawodnikiem dla tego zespołu, jak uwielbia strzelać bramki i jak często to robi bez kompleksów. Aspas w kręgach Celty też dużo swojej pracy wkłada w mecze. Też jego sezon o niebo lepszy od poprzedniego bo i bramki też się pojawiają, a potrafi zdobywać także seriami. Defensywa Celty, też jakoś do najlepszych nie należy, a mimo to będą starali się powstrzymać dzisiaj zespół gości. Celta, na 24 mecze u siebie, strzeliła jak na razie 20 bramek.. natomiast Eibar w delegacji, na 24 mecze 21. Więc dysproporcja bramek bardzo zbliżona. Powinniśmy być świadkami dobrego meczu, obfitującego mam nadzieje w bramki po obu stronach. Bo kurs chyba najwyższy jaki wypatrzyłem, ze wszystkich innych buków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Ładnie skoczył kurs na Real, bo 1.7 na wyjeździe z 11. drużyną ligi to moim zdaniem sporo. W zeszłym sezonie ten sam kurs wynosił 1.36, sezon wcześniej 1.25. Oba spotkania Real wygrał, choć niebezproblemowo (odpowiednio 1:2 i 0:1).

Malaga w tym tysiącleciu wygrała z Realem 1 raz, było to 22 grudnia 2012 roku, kiedy po świetnym meczu gospodarze zwyciężyli 3:2. Biorąc pod uwagę ostatnie 5 lat - na 7 spotkań Królewscy 5-ciokrotnie wyjeżdzali z trzema puntkami, 2 razy był remis (biorę pod uwagę wyłącznie spotkania na La Rosaleda). Malaga Realowi leży.

Tyle historii. Jeśli chodzi zaś o sprawy bieżące, to można się doszukiwać powodów, dla którego kurs jest tak wysoki - niepowołani na mecz są Benzema, Pepe, Varane (kartki) i Bale. W obronie zagrają więc Marcelo-Nacho-Ramos-Carvajal. Nacho jest dobrym obrońcą, w każdym ligowym średniaku byłby pewniakiem w składzie (w Maladze naturalnie również). Brakuje mu jednak ogrania, nie jest też za szybki, ale nie sądzę, żeby zawiódł. Brak Benzemy jest istotny, zastąpi go zapewne Jesé, przez co Real zagra z przodu ekspertymentalną trójką Cristiano-Jesé-James. Środek pola pozostaje nienaruszony, jestem prawie pewien że zagra Kovacić, świetnie uzupełnia się z Modriciem, daje drużynie równowagę w środku pola, powinno to zdać egzamin.

Osłabienia więc moim zdaniem nie są aż tak znaczące, mając w perspektywie to jakim zespołem jest Malaga, a w tym sezonie są po prostu przeciętni. Z pewnością będą walczyć, ale umięjętności indywidualne stoją po stronie gości. Real nie składa broni w walce o tytuł, po pucharowym zwycięstwie z Romą nastroje w drużynie są bardzo dobre, stawiam na Królewskich.

Real Madryt @ 1.73 ⛔
bet365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie uważacie, że kursy na over bramkowy w meczu Bilbao z Sociedad są zaniżone? Obie ekipy lubią postrzelać w ostatnim czasie. Fajnie też wygląda gra coś w stronę Villarrealu czyli 4 ekipę La Liga! Ja wiem, że Vicente Calderon to twierdza, ale gdyby nie strata kompletu punktów łodzi podwodnej z Espanyloem czy Betisem to mielibyśmy o wiele ciekawszą pogoń za Barceloną, albo bardziej realnie patrząc walkę o miejsca premiowane grą w Lidze Mistrzów bez kwalifikacji ;). Liczę na rzetelną analizę jakiegoś eksperta od hiszpańskiej jak to widzi swoim okiem. Do tego dochodzi przecież jeszcze gra w Champions League ekipy z Madrytu, a ostatni ligowy przykład Juventusu mówi wiele o niespodziankach po wysokim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
martins20 74

martins20

Użytkownik
Założę się, że większość dzisiaj pójdzie przeciw Valencii. Ja jednak zaryzykuję przynajmniej z podpórką na nich. Widać progres w ich grze, demolka w PE na takim szczeblu mimo wszystko zasługuje na szacunek. W końcu Neuville ma praktycznie całą kadrę do dyspozycji, ponieważ w ostatnim czasie zawsze brakowało średnio 2-3 piłkarzy co też mogło mieć wpływ na słabsze wyniki. Dostali elektrowstrząsa w czwartek i myślę, że dzisiaj nie przegrają.

Valencia x2 @1,41 3/10 fortuna
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madryt - Villarreal
Typ: remis + poniżej 2,5 bramek ✅✅✅
Kurs: 4.20
Bukmacher: betsson

To będzie ostatni mecz tej kolejki ligi hiszpańskiej, a zarazem jest to mecz najciekawszy. Obie drużyny radzą sobie ostatnio nie najgorzej ale umówmy się - szału z formą nie ma. Villarreal, które w ogólnym rozrachunku ostatnich meczów wypada trochę lepiej (3-2-0 w tym wygrana z Napoli, bilans Atletico to 2-1-2 w tym przegrana z Barceloną) nadal ma spore szanse, by przy potknięciach czołówki uplasować się na miejscu w pierwszej trójce na koniec sezonu (co dałoby im bezpośredni awans do fazy grupowej LM). Mecze tych drużyn od zawsze są wyrównane, każda z nich ma o co walczyć gdyż Atletico ma realne szanse na wygranie ligi, z tym że będzie o to bardzo ciężko patrząc na 6 punktów straty do Barcelony i formę lidera. Uważam jednak, że dzisiaj Atletico straci punkty a mecz zakończy się remisem. Ostatnie mecze tych drużyn to:

26.09.15 PRI Villarreal Atl. Madryt 1 : 0
29.04.15 PRI Villarreal Atl. Madryt 0 : 1
14.12.14 PRI Atl. Madryt Villarreal 0 : 1
05.04.14 PRI Atl. Madryt Villarreal 1 : 0
10.11.13 PRI Villarreal Atl. Madryt 1 : 1

Atletico nie gra tak jakby sobie tego życzyło, Villarreal obecnie jest w ciut lepszej formie, ma o co walczyć i na pewno zostawią w tym meczu na boisku ogromne pokłady sił. Gospodarze grają za 3 dni w lidze mistrzów, co również może wpłynąć na ich grę, bo mecz z PSV będzie dla nich na pewno ważniejszy (nie twierdzę, że Simeone postawił już kreskę na Primera Division ale na pewno wyniki w LM będą teraz dla niego ważniejsze). Dodatkowo obydwie drużyny strzelają i tracą mało bramek, zarówno w pojedynkach między sobą jak i z innymi rywalami. Under 2.5 padał w ostatnich 6 bezpośrednich meczach tych drużyn, dzisiaj też nie spodziewam się zbyt wielu bramek. Sądzę, że mecz zakończy się wynikiem 1:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom