>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Primera Division [27.02-02.03.2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Niezwykle ciekawa seria gier przed nami. W sobotę Barca zagra w Granadzie i problemów nie powinna mieć, ale to przystawka przed tym co dopiero się wydarzy w tej kolejce. W niedzielne południe Valencia zagra z Sociedad, ciekawe starcie może być pod warunkiem, że dyspozycja Basków bedzie podobna jak z meczu z Sevillą...
Kulminacja wielkich emocji dopiero jednak nastąpi, najpierw Sevilla na Pizjuan zagra z Atletico, a bezpośrednio po tym meczu Real zmierzy swoje siły z Villareal ! Te dwa mecze zapowiadają się wręcz pasjonująco. Czy drużyny z Madrytu są zdecydowanymi faworytami ? Czy rywale utrą im nosa ? Jak przewidujecie ?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
johnq 309

johnq

Użytkownik
Eibar - Athletic Bilbao
Typ: Eibar / @ 3.30 / Bet365
Eibar lub remis / @ 1.61 / Bet365 - do dubla w sam raz
Ja w zasadzie już sobie zagrałem na gospodarzy tego pojedynku. Są to drużyny sąsiadujące w tabeli ligowej mający po tyle samo punktów. Eibar ostatnio obniżył loty, ostatnie 5 spotkań to porażki. Ale do rzeczy, głównym powodem dla którego na nich zagrałem jest ostatnio bardzo napięty terminarz spotkań Bilbao. Od 08.02.2014 grają co 3/4 dni. W czwartek będą mieli ciężkie spotkanie z Torino o awans w LE. Przypuszczam, że w meczu tym stracą sporo sił bo zapowiada się dużo walki. Już ostatnio wymęczyli wygraną u siebie z Rayo. Przypomnę tylko, że po ostatniej kolejce LE w lidze przegrała Sevilla, Guingamp, męczył się Tottenham i Everton. Dodatkowo ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami to trzy remisy. Ja jednak zaryzykuje i zagrałem na zwycięstwo Eibar w singlu. Do dubla można dorzucić Eibar z podpórką. Myślę, że tego spotkania nie przegrają.
Grają u siebie. Z Bilbao jeszcze nigdy nie przegrali. Dodatkowo Bilbao będzie po ciężkim meczu. Czas oczywiście również na przełamanie, a przeciwnik i czas do tego bardzo dobry.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Bardzo ciekawa kolejka nam sie zapowiada, wiele naprawde dobrych spotkań, ja przyjrzałem sie bliżej spotkaniu Realu z Villarrealem. Faworytem zdecydowanym gospodarze jednak ja licze ze przynajmniej jednego gola Zółta Łodz Podwodna zaaplikuje Realowi. Awans do kolejnej rundy LE na pewno wpłynie pozytywnie na drużyne gości, są naprawde solidnym zespołem, w tym sezonie oglądałem ich kilka razy i mają na pewno argumenty aby strzelić cos na Bernabeu. Szczególnie licze tutaj na braci Dos Santos.
Real - Villarreal typ: Goście strzelą TAK @1,8 Fortuna✅
Dokładam do tego typu również że Leo Messi strzeli przeciwko Granadzie. Zaskoczył mnie pozytywnie kurs na to zdarzenie, spodziewałem sie max 1,4 a tu na Uni 1,55 wiec do dubla jak znalazł. Messi po niestrzelonym karnym z City bedzie chciał udowodnić przede wszystkim sobie ze byl to tylko wypadek przy pracy i ustrzelic cos Granadzie. Gospodarze przedostatnie miejsce w lidze, nie spodziewam sie raczej problemów Leo ze strzeleniem czegoś w tym meczu.
Granada - Barcelona typ Messi strzeli TAK @1,55 Unibet✅
Powodzenia;)
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Almeria-La Coruna.
Typ:1 lub -2,5 bramki (Bet-at-home) 2.15zl

W tym meczu remisu nie będzie. Almeria ma tylko punkt przewagi nad miejscem spadkowym i gra u siebie z La Coruną która jest po prostu słaba i tyle.
Almeria myśląc o utrzymaniu musi wygrywać z ekipami walczącymi też o utrzymanie, szczególnie grając u siebie.
Myślę, że to jest typ godny uwagi na sobotę. Ewentualnie -2,5 bramki w meczu.

Robson // Jakies argumenty podasz? Bo jak nie to post do usuniecia gdyż nic nie wnosi.
Pozdr
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
Espanyol - Cordoba
brak kartki przed 24:00
1.83 Bet365

sedzia dzisiejszego meczu bedzie Carlos Del Cerro, ktory w tym sezonie w 11 meczach Primera Division pokazal tylko raz kartke przed 24 minuta, owszem Cordoba i Espanyol zbieraja dosyc duzo kartek, jednak Pan Cerro nie ma zwyczaju rozdawac ich mnostwo, a juz na pewno nie na poczatku spotkania, daje pograc zawodnikom za to skrupulatnie odnotuwuje przewinienia i dopiero rozdaje kartki w pozniejszej fazie spotkania, w odroznieniu od kolegow z Hiszpanii nie ma w zwyczaju rozdawac bezsensownych kartek
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
vs.
Ja w pierwszym spotkaniu 25 kolejki Primiera Division idę w przeciwną stronę co użytkownik matu67. Myślę że będzie to spotkanie obfite w kartoniki.
Dlaczego?
Cordoba to ostatnia drużyna ligi, do tej pory mają na koncie 18 pkt a jest to już 25 kolejka tak więc czasu do końca jest coraz mniej, więc najwyższy czas aby zacząć łapać jakieś punkty jeśli myślą o utrzymaniu się w La Liga.
Jednak dziś faworyt to gospodarze, którzy bardzo dobrze radzą sobie przed własną publicznością, tak więc gościom ciężko będzie dziś o jakieś punkty, więc podejrzewam że będzie duża frustracja i wiele kartek.
Sędzią tego spotkania będzie Carlos Del Cerro Grande, który w 2015 roku pokazał 23 kartki w 4 spotkaniach co daję nam średnią 5,75 kartki na mecz.
Spotkanie pomiędzy tymi drużynami w rundzie jesiennej zakończyło się bezbramkowym remisem, a kibice zobaczyli w tym meczu 8 kartek.
Moje propozycje:
Powyżej 5.5 żółtych kartek @ 1.70
✅
//marathonbet
W spotkaniu 9 żółtych kartek, tak więc duży zapas. Pozdrawiam. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kurs na Rayo to jakieś nieporozumienie. Mecz powinien być względnie wyrównany, bo gospodarze w tym sezonie już nie raz grali taką padlinę, że nie dało się na to patrzyć. U siebie niedawno grali z Villarreal, zainkasowali 3 punkty, ale na wyjeździe z Bilbao wyszło to już dużo gorzej, a zespół w tym sezonie ma problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych, z czego przecież słynęli w poprzednich sezonach. Levante nie ma wielu argumentów, ale ze słabszymi drużynami mogą powalczyć. U siebie pokonali m.in Granadę i Malagę 4:1. Z wyjazdami dużo gorzej, bo tu - wygrali zaledwie raz. Później cała seria remisów i porażek, ale to nie może być wyznacznikiem kursu na Rayo. Większość spotkań przegrywali naprawdę minimalnie, czasami zabrakło farta, a jutro remis na pewno jest w zasięgu. Patrząc na historię spotkań to Rayo też nie miało łatwo. Sporo niespodzianek, ale Levante dziś, a w poprzednich sezonach to dwie zupełnie inne drużyny.
Rayo - Levante
Levante lub remis 2,14 Winmasters ⛔ 4:2

Na koniec dodam jeszcze Malagę. Są mocnym faworytem, ale wierzę w nich. Pyknęli ostatnio Barcelonę, są na fali. Domowy mecz z Espanyolem był nieudany i pechowy, ale źle tam nie grali. Pod koniec niewykorzystany karny, co zemściło się drugą bramką. Getafe na chwilę obecną to drużyna bez przyszłości. Sprzedają najlepszych zawodników po dziwnych ligach na całym świecie, chcą budować stadion, gdzie na obecny przychodzi garstka ludzi, a forma w ostatnich meczach to też nic wielkiego. Argumenty mają głównie na własnym stadionie, bo wyjazdy to bolączka tej ekipy. W tym sezonie muszę się przyznać, że meczów oglądam mniej. Widziałem jednak ich mecz z Sevillą i wyglądało to świetnie, ale tak jak mówię - był to mecz domowy. Z Valencią było trochę kopaniny, a Espanyolu nie oglądałem to się nie wypowiem. Sporo meczów przegrywają nieznacznie to fakt, ale dużo słabsi rywale i tak kasują 3 punkty. Malaga ze swoją grą spokojnie poradziłaby sobie w LE. To taka ekipa która jest wypadkową ekip z czołówki, a resztą stawki. Moim zdaniem jutro wygrają.
Malaga - Getafe
Malaga wygra 1,75 Winmasters ✅ 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
O 33

obserwator1985

Użytkownik
Popieram wcześniejszy typ na bramkę Messiego. Obecnie na Unibecie kurs wynosi 1,65. Gram to za połowę swojego budżetu. Tak jak wspominał użytkownik DawcaMocyWNocy Granada jest idealnym przeciwnikiem żeby Messi powiększył swój dorobek bramkowy, tym bardziej, że po tej wtopie w Lidze Mistrzów nie zabraknie mu motywacji. Barcelona ostatni mecz umoczyła z Malagą i to też jest jakiś argument, bo zawsze po porażakach podwójnie się mobilizują i jadą ostro z przeciwnikiem. Neymar moim zdaniem przygasł ostatnio, już nie jest taki groźny jak wcześniej, a Suarez być może wcale się nie odblokował a jedynie przypomniał sobie na angielskiej ziemii jak się strzela...w La Liga może być już ciężej zdobyć gola. Messi w meczu z City głęboko schowany, ale to był trudny rywal i widocznie taką taktykę obrał trener. Z Granadą na pewno będzie to inaczej wyglądało więc nawet kurs 4,00 na dwie bramki Argentyńczyka jest godny uwagi. Pozdrawiam

Wynik: Messi bramka 70&#39;, ogólnie fatalna skuteczność tego zawodnika, gdyby nie koleżeńska postawa Suareza to bym musiał pożegnać się ze swoją połową kapitału
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
vs.
Kolejne spotkanie w których idę w stronę kartoników. Nie spodziewałem się że zostanie wystawiony tak niski próg z kartkami no i trzeba skorzystać.
Sytuacja w tabeli wskazuję na to że mecz na pewno będzie zacięty, między drużynami są tylko 4 pkt różnicy i żadna z nich nie może czuć się bezpiecznie co do utrzymania się w lidze - szczególnie goście.
Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Inaki Bikandi Garrido, który jeszcze w 2015 roku nie pokazał w żadnym ze spotkań więcej niż 4 kartoniki, ale nie sędziował żadnych spotkań w których mogliśmy się spodziewać dużej ilości kartek. Dziś będzie miał okazję porzucać trochę kartonikami.
:!:W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami była następująca ilość kartek: 7 - 5 - 6 - 6 - 8 - 7 - 7 - 9 . Tak więc w ostatnich 8 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami próg 4.5 został pokryty w każdym spotkaniu z duuużym zapasem.

Moje propozycje:

Ilość kartek Powyżej 4.5 @ 2.00
//bet365
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Messi strzeli i Barcelona wygra @1.67 WilliamHill ::: 1j✅
Wynik: Messi gol 70&#39; i Barcelona wygrywa 3:1

Stawiam dzisiaj na takie połączenie. Leo od bodajże dwóch meczy nie zdobył bramki, zmarnował ostatnio rzut karny w spotkaniu z City. Liczę, że teraz uda mu się ukłuć słabą Granadę. Jeśli chce dogonić Ronaldo w klasyfikacji strzelców, musi strzelać bramki takim drużynom. Co do formy Barcelony - ostatnio ograli Manchester City po wpadce z Malagą. Nie mogą sobie pozwolić na więcej strat punktów, jeśli marzą o mistrzostwie i chcą dogonić lidera. Gospodarze dzisiejszego meczu nie wygrali od 5 spotkań. Ostatnio pokonali Elche 31 stycznia. Od tamtej pory jedynie remisy i porażki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Granada - Barcelona
Santiago Jaime jest moim ulubionym sędzią na którym się jeszcze nie zawiodłem, mam nadzieje że dziś będzie tak samo. W 10 ostatnich meczach w lidze kartkę przed 25 minutą pokazywał 7 razy, linie 5.5 przekraczał 9 razy.
Scenariusz meczu będzie pewnie taki jak zwykle, Granada zamuruje się na własnej połowie i będzie liczyła na kontrataki, sytuacja w tabeli jest dla nich nie za wesoła, 19 miejsce z 19 punktami, żeby liczyć na choćby 1 punk muszą postawić dzisiaj twarde warunki i na to własnie liczę. Jeżeli gospodarze się postawią i zagrają twardo w obronie, to o kartki jestem spokojny.
Kartka przed 25 minutą @1.83 Bet365 ✅
Powyżej 50.5 punktów karnych @2.0 Unibet ⛔
Granada powyżej 30.5 punktów karnych @1.85 Unibet
⛔
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
vs.

Kolejne spotkanie w których idę w stronę kartoników. Nie spodziewałem się że zostanie wystawiony tak niski próg z kartkami no i trzeba skorzystać.

Sytuacja w tabeli wskazuję na to że mecz na pewno będzie zacięty, między drużynami są tylko 4 pkt różnicy i żadna z nich nie może czuć się bezpiecznie co do utrzymania się w lidze - szczególnie goście.

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Inaki Bikandi Garrido, który jeszcze w 2015 roku nie pokazał w żadnym ze spotkań więcej niż 4 kartoniki, ale nie sędziował żadnych spotkań w których mogliśmy się spodziewać dużej ilości kartek. Dziś będzie miał okazję porzucać trochę kartonikami.

:!:W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami była następująca ilość kartek: 7 - 5 - 6 - 6 - 8 - 7 - 7 - 9 . Tak więc w ostatnich 8 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami próg 4.5 został pokryty w każdym spotkaniu z duuużym zapasem.

Moje propozycje:

Ilość kartek Powyżej 4.5 @ 2.00
//bet365
W życiu bym nie zagrał kartek w meczu, który sędziuje ten &quot;arbiter&quot;. Podobny styl sędziowania jak u &quot;pana Lahoza&quot;, który okradł mnie z 500 złotych w meczu Juve z BVB( kto oglądał mecz ten wie). Moim zdaniem zdecydowanie zbyt loteryjny zakład żeby się w ogóle za niego brać. Dużo pewniejsze kartki w meczu Almerii z Deportivo gdzie sędziuje mój ulubiony arbiter Jesus Gil.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w kierunku kartki Alby. Mecz z Realem zbliża się wielkimi krokami, więc trzeba się wyczyścić i zrobić to najlepiej dzisiaj,ponieważ kolejny mecz jest z Rayo u siebie. Kolejni zagrożeni to Neymar i Busquets(dzisiaj na ławce zaczyna). Postawiłbym też parę złoty na Neymara✅, ale óni nie ma go w ofercie. daje plus, może ktoś skorzystał
Alba jak i Neymar ostatnio bardzo elektryczni , pokazali to w meczu z Malagą jak nie szło, ale dzisiaj jakieś brutalności nie powinno być tylko &quot;inteligentna&quot; kartka jakaś.
Alba dostanie kartkę 4,2 óni.⛔ lipa nawet nie było za bardzo okazji po jego stronie boiska :-(
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Almeria - Deportivo la Coruna
2.80 T.Hemed strzeli gola (2/10)
6.00 T.Hemed strzeli pierwszego gola (0.7/10)
gola
Krótko i zwięźle bo czas ucieka. W ostatnich sześciu meczach strzelec sześciu bramek. Większość z nich zdobył na boiskach przeciwników wiec czas na pokazanie się własnej publiczności tym bardziej, że rywalem jest ostatnimi czasy średnie Deportivo. Polecam grać również online
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Mam pytanie do ekspertów na bieżąco śledzących Primera Division.O ile forma Realu jest doskonale mi znana o tyle Villarrealu niestety przez czestotliwość pokazywanych spotkań w tv o wiele mniejsza.Doskonale wiadomo , że techniczny Villarreal raz po raz będzie zagrażał Realowi i &quot;dołujący&quot; mimo wszystko Real też coś ustrzeli to tak z grubsza , o tym wszyscy wiemy.Pytanie brzmi czy kurs na dokładny wynik 4:2 który wynosi aż 42 na betfair ma szanse powodzenia ?? na te chwile w moim odczuciu jest sporo przeszacowany , zwłaszcza na taki mecz i na takie drużyny.
 
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
Sevilla - Atletico
Typ: Over 2,5 + BTS ⛔
Kurs: 2.40


Ładny kurs na to zdarzenie, a w mojej opinii bramki się posypią w tym meczu. Obie drużyny po meczach w środku tygodnia, ale to spotkanie jest również bardzo ważne dla układu tabeli. Atletico nie może pozwolić sobie na stratę punktów bo Barcelona swoje spotkanie wygrała i trzeba zachować dystans. Sevilla natomiast gra o Europejskie puchary, chyba nikt nie wątpi że na LE się załapią, a przy dobrej grze może uda się im zepchnąć Valencię z czwartego miejsca.
Atletico bez Saula i Siqueiry, prawdopodobnie także Koke jeszcze nie będzie gotowy do gry, może wejdzie z ławki. W Sevilli sytuacja trudniejsza, brak Beto, Coke, M&#39;Bii i Iago Aspasa.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Athletic Bilbao/X + Real Madryt @1.74 Marathon ::: 2j
Bilbao zagra z Eibar, które ostatnie 5 meczy w PD przegrało. Ostatni mecz jaki wygrali to spotkanie z Getafe 10 stycznia. Później przyszedł jeszcze jeden remis i już od jakiegoś czasu trwa ich seria porażek. Goście może też nie są w najwyższej formie, lecz potrafili ostatnio pokonać Rayo oraz stoczyć zacięty bój z Torino w Lidze Europejskiej. Nie jestem w 100% przekonany, czy Athletic zdoła wygrać, więc zdecydowałem się na teoretycznie bezpieczną opcję.
Grający swoje Real podejmie dzisiaj u siebie Villareal. Jeśli chcą zachować czteropunktową przewagę nad Barceloną to muszą dzisiaj wygrać. Zabraknie co prawda kilku zawodników, ale czy to powoduje znaczne osłabienie składu? Moim zdaniem nie. Żółta Łódź Podwodna zapewniła sobie kilka dni temu prawo gry w kolejnej rundzie Ligi Europejskiej. Pewnie wyeliminowali Salzburg. Potrafili nawiązać parę tygodni temu walkę z Barceloną w Pucharze Króla i w lidze. Jednak według mnie podobnie jak na Katalończyków byli za słabi, tak i przegrają z Realem.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Valencia - Real Sociedad
Pierwszy z niedzielnych hitów Hiszpańskiej La Liga - &quot;Nietoperze&quot; z Valencii podejmują Basków z San Sebastian. Po krótce o dyspozycji obu ekip.
Valencia na obecną chwilę 4. miejsce w tabeli PD za wielką trójką. Świetny bilans gier na własnym boisku - passa 6. wygranych z rzędu w których odprawiali z kwitkiem takie ekipy jak Sevillę (miano potentata, mimo wszystko słabiej spisującego się na obcym terenie) czy liderujący na obecną chwilę Real Madryt. Na 10. rozegranych spotkań w ostatnim czasie Valencia w 9-ciu z nich traciła przynajmniej jedną bramkę (czyste konto zachowane zaledwie w jednym spotkaniu z Getafe). Przytaczam tą ważną informację ponieważ inwestuję w przynajmniej jedną bramkę ze strony Realu SSS.
W ostatnich pięciu ostatnich spotkaniach Baskowie strzelali przeciwnikowi co najmniej jedną bramkę (nawet w przegranym starciu z Królewskimi - 1:4). Popisem strzeleckich umiejętności był ostatni mecz na własnym boisku z Sevillą. Po emocjonującym spotkaniu w którym obejrzeliśmy 7 bramek Real wygrał w samej końcówce spotkania wynikiem 4:3. Pod nieobecność Veli ciężar zdobywania bramek przejęli na siebie tacy zawodnicy jak Agirretxe (trafiający w 3 ostatnich spotkaniach) oraz kapitan zespołu Xabi Preito (2 bramki w zeszłotygodniowej kolejce). Zaledwie pięć punktów nad strefą spadkową dodatkowo nobilituje ekipę Moyes&#39;a do walki w każdym ligowym starciu. Nie biorę się za sondowanie końcowego rozstrzygnięcia w dzisiejszym meczu ale wszelkie znaki wskazują na to, że gości stać na strzelenie co najmniej jednej bramki.

Real Sociedad powyżej 0,75 @2.030
⛔⛔⛔
Pinnacle
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Sevilla - Atletico
Sevilla -1.5
6.0
Bet365
Typ może się wydawać kosmiczny jak i kurs, jednak na obecną chwilę to rozważałem tylko zwycięstwo Sevilli i pomyślałem że może być bardzo okazałe. Tak naprawdę Atletico w ostatnich tygodniach nie pokazuje nic szczególnego, porażki z Leverkusen i Celtą Vigo są może nie zaskakujące ale na pewno nikt nie brał pod uwagę takich scenariuszy. Celta w spotkaniu u siebie z nimi zagrała tak jak by grała z Deportivo albo z Eibar, albo to goście zagrali jak wyżej wymienione drużyny, mieli cały mecz pod kontrolą i Atletico nie miało nic do powiedzenia. Bayer mimo że grał kawałek meczu z przewagą zawodnika to nie dobił rywala choć wygrali zupełnie zasłużenie, Dzisiaj do składu gospodarzy wraca Krychowiak, będzie studził zapędy ofensywny gości którzy jedyne co mają dzisiaj do zaoferowania to wolę walki która sprawia że dostają w każdym meczu po kilka żółtych kartek lub czerwo które również często im się zdarza. Obie drużyny grały na tygodniu w pucharach z tym że Unai Emery oszczędzał cały blok defensywny na dzisiejsze spotkanie, a to dlatego że jesienią ubiegłego roku Sevilla przegrała 4:0 w Madrycie. Nie dziwi więc dlaczego tak ważne jest to spotkanie dla gospodarzy, walczą oni europejskie puchary, goście wciąż też marzą o mistrzostwie więc na pewno będą walczyć, jednak atut własnego boiska i solidnie odrobiona praca domowa przez Unaia Emerego przekonują mnie do postawienia na gospodarzy którzy powinni wziąć przykład z Celty Vigo i zdominować rywala, dwie bramki różnicy to nie powinien być problem bo goście na wyjazdach ostatnio nie grają najlepiej.
 
deepred 693,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wszyscy chyba wiemy, że u Simeone nikt się celowo nie kartkuje.
Dzisiaj Atleti bez Siquiery w obronie, w jego miejsce najprawdopodobniej zobaczymy Gameza i obrona Atletico nieco się przekwalifikuje. Brakuje także Saula Nigueza i Jose Gimeneza.
Jeżeli chodzi o Sevillę to z tych ważniejszych graczy nie zobaczymy Beto i Iago Aspasa.
Sevilla u siebie jest bardzo zadziorna i waleczna i nie wydaje mi się, żeby dzisiaj było inaczej. Oczywiście to spotkanie to absolutny hit kolejki i jestem przekonany, że będzie to bardzo ciekawe widowisko. Spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze bywało bardzo zacięte i nie chodzi tu o wynik, ale przede wszystkim o twardą grę obydwu zespołów. Spotkanie bardzo ważne dla jednych i drugich. Jeżeli Sevilla przegra to oddali się najprawdopodobniej od Valencii, natomiast porażka Atletico praktycznie przekreśla ich szanse na obronę tytułu. Tutaj nikt nogi nie odstawi, jestem tego pewien. Obydwie ekipy mają w swoim składzie kilku &quot;narwańców&quot;, których można w dosyć łatwy sposób sprowokować. Oto moje propozycje na dzisiejsze spotkanie:
Over 6,5 kartek 1,82 betsson ✅ 11
A. Arribas dostanie kartkę 2,00 betsson ✅
E. Banega dostanie kartkę 2,40 betsson ✅
D. Godin dostanie kartkę 2,20 betsson ⛔ Szkoda, bo zastanawiałem się nad Mirandą.
Tiago dostanie kartkę 2,50 betsson ✅
Gabi dostanie kartkę 2,00 betsson ✅
M. Mandzukić dostanie kartkę 2,35 betsson - Mario nie zaczął spotkania w wyjściowej 11, zwrot.
Czerwona kartka w spotkaniu 2,50 betsson ⛔
Żółtych kartek od cholery, ale koło czerwonej nie było blisko.

Wiadomym jest, że wszystko z pewnością nie wejdzie, ale over kartkowy i dwóch/trzech zawodników w notesiku sędziego w pełni mnie usatysfakcjonuje. Powodzenia.
Edit: Świetny dzień! ???? :browar565: :jupisdfgdfg:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom