>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Primera Division [28.02-1.03.2009r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 25 seria spotkań Primera Division. W niej mamy co najmniej kilka ciekawych spotkań. Na pierwszy rzut oka najciekawiej zapowiadają się pojedynki na linii Barcelona - Madryt. Czy Espanyol, ktory powstrzymał Barcelonę zatrzyma także i Real ? Czy Atletico przebudzi się i będzie kolejnym klubem, który odbierze punkty Barcelonie ?

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Bet-at-home:


 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czyżby nikt nie stawiał spotkań 25 kolejki Primera Division ? Nie chce mi się wierzyć ;) Zapraszam do typowania i analizowania spotkań.


Dla mnie nr 1 to over 2,5 w meczu Atletico - Barcelona. Spodziewam się tam otwartej gry z obu stron. Defensywy jednych i drugich przestały byc monolitem w ostatnich spotkaniach, no.. wlasciwie defensywa Atletico od kilkuanstu kolejek nie jest juz monolitem :wink: W kazdym badz razie przewaga graczy ofensywnych nad defensywnymi jest znaczna i powinnismy się o tym przekonać.
Mój typ: over 2,5 - 1,57 w Unibet ✅
 
M 0

msk82

Użytkownik
Valencia - Valladolid
typ: 1
Expekt
1,80
Analiza:
W niedziele spotkają się obie drużyny po raz 3 w tym sezonie,ale po raz 1 Valencia zagra u siebie, 2 razy na wyjeździe wygrali z drużyną
Valladolid odpowiednio 0:2 i 0:1. Jak wiemy Valencia dość niespodziewanie odpadła z pucharu UEFA a tym samym pozostaje im tylko liga hiszpańska i walka o el. do Ligi Mistrzów. obecnie zajmują 5 pozycje ze stratą 2pkt do Villarreal i 5pkt do Sevilli a do tego drużynie z Valenci depcze po piętach drużyna Malagi, Atl. Madryt i Dep. La Coruna, jak widać ciasno się robi w górnej części tabeli i każdy mecz każdy pkt jest ważny tym bardziej u siebie należy wygrywać mecze, kolejnym argumentem za gospodarzami jest fakt iż u siebie strzelają dużo goli bo aż 31, widać że lubią grać ofensywny futbol i to przynosi efekty, ktoś może się doczepić że drużyna Valladolid własnie na wyjazdach wygrało z takimi drużynami jak Atl. Madryt czy Villarreal a u siebie aż 3:0 z Dep. La Coruna, coż wpadki zdarzają się najlepszym ;) następnym faktem jest to że prawie wszystkie drużyny z górnej tabeli grają na wyjazdach i tu jest większe prawdopodobieństwo że któraś z ekip straci punkty, a więc Valencia może się umocnić w tabeli po tej kolejce jeśli tylko zwycięsko wyjdą z tego pojedynku a na to licze. Wszystkie opinie w szczególności tego meczu lub też innych mile widziana.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Spotkanie: Espanyol - Real ✅ 0:2
Typ: Real
Kurs: 2.06
Buk: Pinnacle
Dziś o 22 na Estadio Montujic bardzo ciekawe stracie po między Espanyolem a Realem. Espanyolem który sprawił ostatnio gigantyczną sensacje wygrywając na Camp-Nou z Barceloną 1:2 , choć dużo słyszałem o tym że ten mecz był poprostu ustawiony , jak i zresztą z przebiegu całego meczu można było wywnioskować że ten mecz jest conajmniej dziwny. Obie drużyny w tym sezonie mają ważne cele. Espanyol utrzymać sie w lidze , Real natomiast odrobić dystans do barcelony który wynosi 7 pkt. Piłkarze z barcelony po za ostatnim sensacyjnym zwyciestwem grają fatalnie. same remisy i porażki. Na własnym obiekcie też żadnej rewelacji nie grają bo z 11 meczów wygrali ledwo dwa a pięc przegrali. Espanyol dzis do rywalizacji przystapi bez Sielvy i Steva Finnana. W ostatnim domowym meczu Espanyol uległ Sevilli 0:2 , sevilli która szukała jeszcze wtedy formy.
Real w lidze ostatnio radzi sobie bardzo dobrze. Wygrywają wszystko jak leci i w ostatnich dwóch kolejkach odrobili dystans do Barsy o 5 pkt. Po tym jak Juande Ramos objał Real to zaczęło się tam dziać lepiej. Real zaczął z poczatku wygrywać a obecnie niszczy swoich rywali jak choć by w ostatniej kolejce gdzie wygrał aż 6:1. W ostatnim swoim wyjazdowym meczu Real rozgromił dużo lepiej ostatnio spisujacy sie od Espanyolu sporting gijon 4:0.
Tak wiec real jest na fali. Mysle ze dzis odniosą pewne zwyciestwo i przynajmniej nie stracą dystansu do barcelony, a moze i odrobia znwou jakies male punkciiki bo barsa gra bardzo trudny wyjazdowym mecz z Athletico. Myślę że robben , huntelaar i raul zdobęda po bramce a real wygra 0:3
 
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
wg mnie ciekawymi typami na dzisiejszy dzien wydają się zwycięstwo Malagi, która ostatnio w niezłej formie:
CF Malaga - Recreativo Huelva 1,75

oraz remisy w meczach:
Racing de Santander - CA Osasuna 3,20
UD Almeria - CF Getafe 3,20
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Atletico-Barca
Pierwszy strzelec bramki - Eto
Kurs: 6.0

Gra w defensywie Atletico ostatnio nie za bardzo się klei, patrząc m.in. na ich ostatni mecz z Porto i to co robili stoperzy w polu karnym mam w głowie jedno słowo: katastrofa. Nie mam wątpliwości, że Atletico ruszy do przodu na początku meczu i tym samym da trochę miejsca na kontrę Barcelonie.
Henry nie jest w formie, nie potrafi trafić do siatki w czystej sytuacji z kilku metrów, z kolei Messi będzie mieć na plecach pewnie z dwóch defensorów i w moim odczuciu będzie ich więcej angażował przy bocznej linii, by zrobić wolne miejsce w środku pola karnego właśnie dla Eto.
Wokół Kameruńczyka było ostatnio głośno i piłkarz &quot;będący sercem z Mallorcą&quot; będzie dzisiaj chciał pokazać socios z Camp Nou nie tyle zaangażowanie ale i skuteczność. Nie mam wątpliwości, że w tej formie stoperzy z Madrytu nie są w stanie zatrzymać Eto i wydaje mi się, że któraś z kontr na początku meczu otworzy wynik, a strzelcem będzie właśnie środkowy napastnik Barcy.
Próbuje za symboliczną stawkę ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Atletico Madryt vs Barcelona
Barcelona ostatnio przeżywa spadek formy, nie wygrała od 3 spotkań dwukrotnie remisując ( 2:2 z Betisem na wyjeździe i 1:1 z Lyonem w CL także na wyjeździe ) oraz raz przegrała ( w derbach Barcelony, Blaugrana przegrała u siebie 2:1 ) ale czy to może kogoś dziwić ? Faktycznie może ale tylko tych co nie znają się na piłce, bo każdy co przynajmniej trochę interesuję się footballem wie że zespół nie może grać cały sezon na najwyższych obrotach a na takich właśnie grała Barcelona od początku sezonu wygrywając nawet po 5:0 lub 4:1, wpadki w lidze były niezbyt &quot;przyjemne&quot; lecz już ostatni mecz w LM z Lyonem pokazał że Barca wraca na właściwy tor, szczególnie 2 połowa tego meczu. We wszystkich 3 meczach Barcelona duży wkład w stracone bramki miała postawa V. Valdesa o którym nie będę pisał zbyt wiele bo moje newry mogą tego nie wytrzymać :] Jednak myślę że już dzisiaj nie popełni żadnego tak fatalnego błędu jak w ostatnich meczach a koledzy z ataku coś strzelą i Barca wyjdźie z tego pojedynku zwycięsko :spokodfhgfh: Athletiko także nie radzi sobie zbyt dobrze w lidze, ostatnie 2 mecze to tylko 1 pkt. ( remis z Getafe u siebie 1:1 oraz porażka na wyjeżdzie z Sevillą 1:0 ) do tego dochodzi remis u siebie z Porto w CL i wychodzi Nam z tego że Athletiko radzi sobie dokładnie tak samo jak Barcelona :] Myślę że przy niższej formie obu zespołów to Barcelona wyjedzie z Madrytu z 3 pkt. i odskoczy Realowi znów na 7 pkt. bo po wczorajszej wygranej Królewskich stopniała ona już tylko do 4 pkt. Tak więc Barcelona ma o co walczyć a ja wierzę że stać ich na to :smile:

pozdROWienia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom