>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

250PLN w Betsafe.com od Hardcorowego Koksa!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betsafe

Hardcorowy Koksu przedstawia:

SUPER PROMOCJA: 5 0% do 25 0PLN - Tylko do 30 .08



Napompowany ekstra bonus 50% do 250PLN


Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:


1. Zarejestruj się w Betsafe ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Betsafe&lt;====

=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)
Przy rejestracji wpisz kod:
&quot; FORUMBUK &quot;

2. Kliknij na depozyt w prawym górnym rogu i wybierze metodę płatności

3. Przejdź do “Dostępne bonusy” w prawym górnym rogu i wybierz bonus sportowy.

4. Po zakończeniu procedury, do Twojego konta zostanie przypisany bonus 50% do 250pln!!!

5. Promocja jest tymczasowa - do 30.08.2013 - NIE ZWLEKAJ!


Nie rób lipy!!&gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ TERAZ!! &lt;&lt;



Regulamin i warunki

1. Maksymalna kwota bonusu dla użytkownika lub konta to 250PLN.
2. Bonus mogą otrzymać gracze, którzy otworzyli konto w Betsafe i dokonali pierwszej wpłaty.
3. Bonus musi zostać obrócony minimum 12 razy w zakładzie podwójnym przy kursie 2.25 lub wyższym zanim środki będą mogły zostać wypłacone lub wykorzystane w produktach innych niż Zakłady Sportowe.
4. Do warunków obrotu wlicza się obrót w całych Zakładach Sportowych, wliczając Zakłady Na Żywo.
5. Obrót w Pokerze i Kasynie nie wlicza się do warunków obrotu.
6. Bonus wygasa po 60 dniach, jeżeli w pełni się go nie użyje.
7. Kiedy upomnisz się o bonus, początkowa wpłata i zarezerwowane pieniądze będą zablokowane w Zakładach Sportowych.
Zarezerwowane pieniądze i bonus mogą być użyte tylko w Zakładach Sportowych, aż do momentu gdy spełnią pełne warunki obrotu.
8. Wszelkie wygrane na bonusowych pieniądzach pozostaną bonusowymi pieniędzmi i nie będą mogły być wypłacone aż do momentu spełnienia warunków obrotu.
9. Jeżeli anulujesz swój bonus, stracisz bonus i wszelkie wygrane na bonusie.
10. Jeżeli kupon zawiera nieważne wydarzenie, kupon ten nie będzie się liczyć do warunków obrotu, bez względu na powód, dla którego wydarzenie jest uznane za nieważne.
11. Grając z aktywnym bonusem prawdziwe pieniądze są na początku zawsze odjęte.
12. Jeden gracz/konto/adres IP może otrzymać JEDEN bonus.
13. Betsafe.com zastrzega sobie prawo do zmian zasad i warunków tej oferty w jakimkolwiek momencie jej trwania, a odpowiedzialnością gracza jest śledzenie wszelkich zmian i modyfikacji zasad tej promocji.
14. Betsafe.com zastrzega sobie prawo do modyfikacji, zmian, wstrzymania i przerwania tej promocji w jakimkolwiek czasie i z powodu jakiejkolwiek przyczyny.
15. Betsafe.com zastrzega prawo do poproszenia Cię o kopię Twojego dowodu osobistego i dowodu wpłaty, aby potwierdzić legalność.
16. Betsafe.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i skonfiskowania wszelkich istniejących funduszy, jeżeli udowodnione zostanie złamanie zasad lub oszustwo.
17. W razie sporu i niejasności decyzja managerów Zakładów Sportowych będzie ostateczna.
18. Jeżeli Twoja waluta jest inna niż PLN, maksymalny bonus to:
EUR: 60
USD: 80
GBP: 50
19. Ten bonus jest dostępny dla graczy z Poland.
20. Przykład: Gdy wpłacisz 500PLN i zarezerwujesz pełną kwotę w formie bonusu, otrzymasz bonus w wysokości 250PLN i tym samym będziesz miał kwotę 750PLN do wykorzystania w Zakładach. Kwotę w wysokości 250PLN należy obrócić 12 razy (12 x 250 = 3000) w zakładach podwójnych przy kursie 2.25 lub wyższym zanim będziesz mógł wypłacić pełną kwotę lub wykorzystać ją w produktach innych niż Zakłady Sportowe.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mobilny bonus depozytowy aż do 100 PLN

Wszystkim klientom serwisu Betsafe oferujemy bonus depozytowy 50% aż do 100 PLN w naszym serwisie mobilnym. Ta ekskluzywna oferta jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonają wpłaty za pośrednictwem urządzenia mobilnego i może zostać wykorzystana w dowolny sposób w Zakładach Sportowych oraz Kasynie dostępnych na komórkę.

Oto, jak otrzymać swój ekskluzywny bonus mobilny w Mobilnych Zakładach i Mobilnym Kasynie:

Odwiedź serwis mobilny Betsafe i zaloguj się do swojego konta.

Dokonaj wpłaty ze swojego urządzenia mobilnego.

Zgłoś się po bonus po dokonaniu wpłaty.

Bonus będzie wydany natychmiast po jego aktywowaniu.

Bonus może zostać wykorzystany w serwisie mobilnym Betsafe w mobilnych Zakładach w tym Zakładach mobilnych na żywo, a także we wszystkich grach kasyna.
 
D 0

deggial

Użytkownik
A ja chcialbym zapytac, jak wyglada sprawa z moim depozytem. Czy jesli juz dokonam wymaganego obrotu bonusem, badz w calosci go przegram, moja wplata rowniez musi zostac obstawiona, czy moge ja wyplacic bez gry? I w koncu, jaki jest wymagany minimalny kurs? W wyciagu z regulamini jest napisane 2.0, natomiast w przykladzie 1.5, i czy dotyczy on zakladow akumulowanych, czy wymagane sa single?
 
G 0

ginga10

Użytkownik
Jest znowu jakis bonus od &quot;was&quot;? bo przy rejestracji po prawej jest napisane specjalny bonus dla czytelnikow forum bukmacherskiego kom 100% do 200 pln po wpisaniu kodu FORUMBUK
 
M 3

maruss84

Użytkownik
Podbijam pytanie kolegi powyżej. Która wersja kursu (1,5 czy 2) jest poprawna?
jake w koncu AKO jest poprawne, ja zagreałem po 1,86 i cofneli mi wyplate, koles w ang. supoercie ( bi nie chciało mi sie czekac do 13 na pl) powiedział że musze postawić jeszcze 750 po nim ako 2,0. wiec skad te 1,5????
 
P 0

pio.czak

Użytkownik
Ale na stronie u nich w warunkach widzę że maja wymóg obrotu po kursie 2,25 !! A było 2.0 . Nie potrzebnie tak się czaiłem na tą promocje :/
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No ja dzisiaj wjechałem w tą promocję i już poszedł jeden dubel z ako ponad 2,25 a mimo tego nie uznano mi go do obrotu. Dlaczego tak?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kurczę ale z tymi minimalnymi kursami to według mnie przeginają. Ja ostatnio przestałem wcale korzystać z takich promocji (głównie indywidualnych). Jak widzę kurs 2.0 lub wyżej to omijam takie promocje. Gram tylko single, a granie singli po 2 lub wyżej to przeważnie szybka droga do bankructwa. Gdzie się podziały fajne promocje z kursami 1.50 maximum 1.80? Czy bukmacherzy mają Polaków za aż tak świetnych typerów?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Kurczę ale z tymi minimalnymi kursami to według mnie przeginają. Ja ostatnio przestałem wcale korzystać z takich promocji (głównie indywidualnych). Jak widzę kurs 2.0 lub wyżej to omijam takie promocje. Gram tylko single, a granie singli po 2 lub wyżej to przeważnie szybka droga do bankructwa. Gdzie się podziały fajne promocje z kursami 1.50 maximum 1.80? Czy bukmacherzy mają Polaków za aż tak świetnych typerów?
Ja tez jestem zwolennikiem singli i korzystam z takich promocji zawsze mozna znalesc ciekawy surek i obrocic a obrot jak tutaj 1500 tj mega malo!!!
 
P 2

parisan

Użytkownik
Niestety z super promocji zrobiło się wielkie *****, single nie liczą się do obrotu, tylko zakłady podwójne, taka &quot;mała&quot; zmiana w regulaminie promocji, koniec betsafe.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Niestety z super promocji zrobiło się wielkie *****, single nie liczą się do obrotu, tylko zakłady podwójne, taka &quot;mała&quot; zmiana w regulaminie promocji, koniec betsafe.
Zgadza sie co kolega pisze zaklad podwojny i co najlepsze jak widze kurs 2,25 i obrot 3000 a bylo 1500 w poprzednej edycji nie zle jajca......
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Jak widzę kurs 2.0 lub wyżej to omijam takie promocje. Gram tylko single, a granie singli po 2 lub wyżej to przeważnie szybka droga do bankructwa.
Ciekawa teoria, ale w praktyce granie pewniaków (czytaj: &lt;1.50) to najlatwiejsza droga do bankructwa. Ja osobiście lubie kursy rzedu 4 lub większe, gdzie skutecznosc nie musi byc taka jak w kursach &lt;1.50.
 
Do góry Bottom