>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

255 zł na czysto (BEZ RYZYKA, ZGODNIE Z REGULAMINEM!)

G 0

gieeenek

Użytkownik
Z tego, co widzę na forum, to niewiele osób w ogóle wie o istnieniu tego serwisu online. Oddział w polskim kredyt banku, transakcje szybkie, polski support. Kto to? Nie mogę tutaj napisać, ponieważ:

Jest tam program lojalnościowy &quot;Moi Przyjaciele&quot; Oto jego treść.

Przekonaj swojego przyjaciela do ***** a dostaniecie od nas w prezencie po 100 złotych na Wasze konta: Tobie za zaproszenie a Twojemu przyjacielowi za pierwszą wpłatę!
Osoba, którą nam polecisz po zarejestrowaniu i dokonaniu pierwszego depozytu automatycznie dostanie bonus w wysokości 100% wpłaconej sumy aż do 100 złotych.

Jeśli następnie Twój przyjaciel postawi zakład/zakłady za przynajmniej 100 złotych Ty dostaniesz od nas bonus w wysokości 100 złotych.

Twój przyjaciel przed wypłaceniem bonusu będzie musiał nim obrócić trzykrotnie. Twój bonus za rekomendację nie jest objęty żadnymi restrykcjami!


To w sumie nic w porówniau z tym, że przy depozycie 200 zł, drugie 200 dodają do Twojego konta od razu! Wykorzystałem to już na dwóch kontach bankowych(swoim i mamy) wszystko przelali, wszystko było bez najmniejszych problemów.

Czyli reasumując:
- Wpłacasz 200, dostajesz drugie 200....
- Zarejestrowałeś się przez mój link, jako &#39;mój przyjaciel&#39;, dostajesz kolejne 100 zł!

Każą zagrać choć jeden zakład za 100zł, żebym i ja dostał te 100zł? Nie ma sprawy, gdyż musicie ich bonusami obrócić trzy razy. A chyba wiele osób wie, jak się najlepiej obraca bonus... Grając przeciwstawne ilości goli ???? Najlepszym wyjściem jest zagrać w ten sposób:
Dostałeś od nich 300 zł bonusu, prawda? trzeba to 3 razy obrócić, czyli zagrać kupony na łączną kwotę 300x3=900 zł.

Wygląda to tak:
Na przykładzie meczu Chelsea-MU.
200zł na il.g 1, drugie 200zł na il.g 2(daje mi to automatycznie wspomniane w programie Moi przyjaciele, 100 zł, bo mieliście za taką kwotę chociaż raz zagrać : ) ) ...kursy 1.90, 1.90, więc wyciagasz z jednego kuponu - 380zł
Obróciłeś już 400zł....
i teraz 150zł na il.g 1, 150zł na il.g 2 w jakimś meczu i wyjmujemy - 285zł
Obróciliśmy już 700zł...
teraz 100złna il.g 1, i 100 zł na il.g 2 w jakimś meczu - wyjmujemy 190 zł[color=555555][/color]

Na tych zakładach, jak widać, straciliśmy łącznie 45 zł, ale ile zyskaliśmy bez ryzyka?! 255zł! Wpłaciliśmy 200, mamy 455 bez fatygi i możemy już wypłacać.... : )




Moje gg: 1878058 Podam serwis, Wy podacie e-mail, ja jako wasz przyjaciel dodam Was do listy, Wy dostaniecie e-mail od tego serwisu, zarejestrujecie się, włożycie depozyt, a dalsze czynności już znacie : ) W 3-4 dni (bo tyle trwają przelewy w tą i w tamtą) zarobicie 255 praktycznie za nic : )
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Hej Solo. Ten Gienek wkręca czy jest to wykonalne?

Tak np dzisiaj mecz w pilke reczna sa kursy under over po 1.85 czyli mamy 370zł W ciagu tygodnia mozna zarobic midzy 150-200 bez problemu jeszcze przeanalizuje dokaldnie regulamin jesli tak jest to wplacam kase:]
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Ale zle obliczyl swoje zyski:

I kupony

Stawka 400zł wygrana 380zł

II Kupony stawka za 300zł w banku zostaje 80zł czyli

wygrywamy 285zl plus bank mamy 365zł

III kupony stawiamy za 200zł w banku 165zł

wygrywamy 190 plus 165zł to mamy 355zł czyli zysk 155zł a nie 255zł!!!
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Nastepna sprawa

kury 1.9 do 1.9 ciezko znalesc jak juz sa kursy 1.85 do 1.85

Czyli przy takim kursie by wygładała cala sytuacja nastepujaco

I kupon 2x200zł wygrana 370zł

II kupony 2x150zł w banku 70zł wygrana 277,5zł czyli plus bank daje nam 347,5zł

III kupony 2x100zł w banku 147.zł wygrana 185zł plus bank 147,5

daje nam 332,5 zł minus kosztt wkładu 200zł czyli na czysto mamy 132zł Dobre i to:]
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Po przeanalizowaniu promocji i kontaktem z suportem jutro wplacam 200zeta do unibetu bede podawal info na bierzaco co i jak :]
 
H 0

h2o

Użytkownik
denerwujące to jest jak admin usuwa posta bez podania żadnej przyczyny!!!
prosiłbym przynajmniej o wyjaśnianie usuwania moich postów i tematów albo o gruntowne przemyslenie decyzji przed usunieciem
tyle postow ile ja widze pustych, nabijajacych tylko licznik, a usuwane sa moje reklamujace promocje!
poza tym biorac pod uwage, ze jest jeszcze promocja dodajaca 100zl za polecenie to zysk rzeczywiscie wynosi 255zł!!!
jak ktos chce link to na priva, bo teraz to juz na forum go nie podam jak mi posty usuwaja!!!
 
G 0

gieeenek

Użytkownik
Cholera, żal mi się Was zrobiło, dlatego malutkie sprostowanie...

Promocja &quot;mikołajkowa&quot;(200+200) i promocja &quot;Moi przyjaciele&quot;(+100) nie jest jednak łączona. Zadzwoniłem do nich i zapytałem się, więc wiem... A 200+200 jest i zysk CZYSTY, BEZPIECZNY wynosi 170 zł. Pożal się Boże admini/moderatorzy tego serwisu się znają :&#39;D.... Są przeciwstawne kursy 1.90 na powyżej/powyżej w kosza : *** I japa już :* Jak coś, to pisać na gg (inteligentni, rozumni ludzie, a nie debile)

Ogolnie twój poziom chec zyskania czegokolwiek za nic jes poniżająca...... Forum służy do rozmowy i do rozwiazywania problemów niestety niekazdy moderator zna wszystkie regualminy.... A co do twojej teori jak widzisz zopstala ona obalona...... Prawda bolli i nie mozesz sie z tym pogodzic....//Hubert_23
 
T 0

tipek

Użytkownik
Ale zle obliczyl swoje zyski:

I kupony

Stawka 400zł wygrana 380zł

II Kupony stawka za 300zł w banku zostaje 80zł czyli

wygrywamy 285zl plus bank mamy 365zł

III kupony stawiamy za 200zł w banku 165zł

wygrywamy 190 plus 165zł to mamy 355zł czyli zysk 155zł a nie 255zł!!!
Myślisz Hubert, że Unibet jest tak głupi i pozwala grać na zdarzenia przeciwstawne?!
Wątpię. Przecież oni by zbankrutowali.
Niemniej jednak spróbuj i daj cynk jak ci idzie.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Myślisz Hubert, że Unibet jest tak głupi i pozwala grać na zdarzenia przeciwstawne?!
Wątpię. Przecież oni by zbankrutowali.
Niemniej jednak spróbuj i daj cynk jak ci idzie.
Luzzz
cytat
&quot;zaklady przeciwstawne, nie wliczaja sie do obrotu&quot;
Wiec teoria obalona:]]
 
T 0

tipek

Użytkownik
Nie można grać na przeciwstawne zdarzenia przy tym samym meczu w przypadku promocji mikołajkowej unibet. Dzwoniłem w tej sprawie właśnie do supportu.
Sam Gienek jesteś debilem skoro myślisz, że ktoś cię będzie sponsorował.
Hubert- gdzie jesteś? Na co czekasz?! Zbanuj go!
 
H 0

h2o

Użytkownik
buahahahahahahaha

Wy chce banować za to, że ktoś zaproponował wam proomocje?!:O
Teraz są w Unibecie 2 promocje, ale ta Mikołajkowa kończy się 15 grudnia, a ta polecająca przyjaciół dopiero w kwietniu nastepnego roku. W obu proomocjach zysk jest taki sam gdyż wynosi 100%(podwajany wkład), tyle, że w jednej(krótszej) trzeba wpłacić 200zl, a w dłuższej tylko 100zł.

Jeśli się ktoś spóźni na promocje Mikołajkową to zapraszam na promocje polecania przyjaciół. Chętni mogą mi wysłać na PW swojego maila, a ja wyśle maila polecającego.

Można też skorzystać z linku polecającego(w poprzednim wyjściu byłbym zamieszczony w mailu:
LINK POLECAJĄCY

Pozdro
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Jak nie wesz za co dostal to sie nie wtracal dostal za bluznienie i ubliznaie za 2 posty wyzej ktore usunąlem ... wiec jak nie wiesz to .... ehhh
 
H 0

h2o

Użytkownik
tipek w swoim poprzednim poscie namawiał Cię do zbanowania go za proponowanie promocji(jeszcze przy okazji obrażając Gienka
Sam Gienek jesteś debilem
)
dzieki za wytlumaczenie sytuacji, bo za takie bluzganie na forum to uczciwie mu(gienkowi) sie dostalo ????
Pozdro
 
Do góry Bottom