>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25free no deposit!

olo1984 0

olo1984

Użytkownik
Żeby uruchomić inne metody wypłaty , trzeba najpierw tą metodą do nich wpłacić , więc jeżeli chcesz pieniądze na netller czy moneybookers to najpierw musisz zrobić depozyt przez jedno albo drugie. Dawid84 jestem ciekaw jak ty chcesz wypłacić na kartę debetową ???? ???? ????
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Dear Mateusz B,
We&#39;re happy to let you know that we have approved your bonus request for $25
at Ladbrokes Poker - the bonus should already be available in your account
&#39;BigPokerFish&#39;, or it will be there in a few hours.
We are confident that you will enjoy this bonus and hopefully be able to
start building your new bankroll at Ladbrokes Poker.
Please remember, we have lots of other bankrolls (both deposits and
no-deposits) available at www.BankrollMob.com - just waiting for you to request&#39;em!
Good Luck at the tables!
 
V 0

viktor

Użytkownik
Uwaga! info dla graczy, Ci ktorzy założą konto w dniach 28 stycznia- 28 luty na ladbrokes poker beda mieli wejsciowke do atrakcyjnych freeroli!!
 
M 0

mkiller

Użytkownik
mob points mozna wymienic na kase. 1000 mob points to 10$ ????

dzisiaj dostalem kase do ladbrokes. muszepowiedziec, ze to istne akwarium pelne malych &quot;rybek&quot; ;D
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Dziwne, że dostałeś.
Please wait for a site operator to respond.
You are now chatting with &#39;Marcus&#39;
Marcus: Hello
Mateusz: Hi.
Mateusz: I have a problem
Marcus: Tell me
Mateusz: Yesterday, I have recived an e-mail. You wrote, that I got 25$ for ladbrokes, and it should be on my account in few hours. 24 hours left, and money don&#39;t come to my account. This is my 5th day of waiting
Mateusz: I have status : Approved
Marcus: Sorry but Ladbrokes no longer give out free money to players from Poland
Mateusz: eh ???? When I was registering, It was possible
Marcus: Yes but they took down that offer for polish players, sorry
Mateusz: Why the promotion has been closed for polish players?
Marcus: Due to fraud issues
Mateusz: ok,bye.
 
lordrobo 0

lordrobo

Użytkownik
Przejżałem cały wątek i nie moge znaleźć warunków wyplaty. Troszkę już wygralem i moge w sumie zlecic wypłate. Pisałem do Supportu Mob, ale koles nic nie wiedział. Więc wie ktos z was jakie są warunki wypłaty??
 
M 0

mateusz88

Użytkownik
Nie wiem jakie sa warunki wyplaty, ale ja sobie gralem gralem, i wyplacilem pierwsze 25 dolarow ponad te 25$ bonusowe, mialem wtedy jakies 200 punktow, potem dalej gralem i wyplacilem kolejne 25$ tylko, ze juz z kawalkiem bonusu, a pote przegralem reszte kasy i strasznie tego zaluje bo room swietny. Po prostu sprubuj wyplacic i powinno byc ok.
 
Do góry Bottom