>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Bundesligi [31.03-02.04.2017]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
26. kolejka Bundesligi
31.03-02.04.2017






Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

Wracamy po przerwie reprezentacyjnej. Na początek bardzo ważny mecz dla graczy ze stolicy, ewentualna wygrana bardzo ich zbliży do walki o końcowe podium. Lipsk podejmie ostatnich w tabeli Darmstadt, jednak ten mecz wcale może nie być spacerkiem jak kursy sugerują. Na zakończenie kolejki mecz dwóch uznanych firm w Niemczech, Aptekarze po odpadnięciu z LM muszą szukać punktów i to ostatni moment na powrót do walki o europejskie puchary za rok.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
HSV - Kolonia, btts: tak ✅
Kurs: 1.90
Po tragicznym początku sezonu ekipa z Hamburga staje na nogi. Szczególnie dobrze prezentuje się w meczach na własnym obiekcie (ostatnie 5 spotkań to 4 wygrane i remis). Kolonia z kolei gra naprawdę przyzwoity sezon, z pewnością celują w puchary. Na wyjazdach grają nie najgorzej, no ale bramki strzelają w większości delegacji. To powinien być wyrównany mecz, obfitujący w gole jednych i drugich, w zasadzie o bramki HSV jestem spokojny.
Freiburg - Brema, btts: tak ✅
Kurs: 1.61
Bremeńczycy wywieźli ostatnio punkty z trudnego terenu w Leverkusen. Potem wypunktowali na własnym boisku Lipsk (!). Freiburg bardziej skory jest do strzelania i punktowania u siebie. W pierwszym meczu obu ekip padły 4 bramki (Freiburg wygrał wyjazdowe spotkanie 3:1), teraz Werder jest w znacznie lepszej formie i wydaje mi się, że chociaż jedną bramkę strzeli, gospodarze także.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Luźne przemyślenia...
a)
Hertha nie powinna przegrać jutro. Typ 1x do jakiegoś akumulatora jest perfecto jak dla mnie. U siebie stworzyli fortecę, której nie był w stanie sforsować nawet Bayern. Fakt, kilku graczy ze stolicy jest kontuzjowanych ale nie sądzę, że Wieśniacy wywiozą 3 punkty stamtąd.
@1.40 - forBET⛔
Remis też jest całkiem prawdopodobnym scenariuszem.
@3.10 - forBET⛔
b) Bayern nie zdemoluje Augsburga. Goście +1.5 bramki brzmi ciekawie.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
01.04. 15:30
RB Leipzig - SV Darmstadt
Leipzig @1.36 4/10 pinnacle
SC Freiburg - Werder Brema over 2,5 @1.91 3/10 pinnacle

Dwa najpewniejsze wg mnie na jutro to Leipzig i over 2,5 we Freiburgu.
Darmstadt na koniec przygody z Bundesliga chce pobic rekord wszechczasow i zakonczyc wyjazdowym bilansem 0-0-17 ???? Leipzig po dwoch porazkach musi sie odbic, a z outsiderem okazja idealna, Dortmund i Hoffe dosc blisko juz w tabeli. Wypadl Werner, ale i tak sklad jest za mocny na SVD.
W Bremie sporo kontuzji, Junuzovic, Gnabry, Fritz, Bargfrede. U gospodarzy tylko brak Höflera. Mimo braku motoru napedowego Gnabry&#39;ego wierze, ze Werder powalczy, ostatnie rewelacyjne wyniki podbudowaly ich psychicznie i sa w stanie urwac teraz punkty kazdemu. Obrona wiadomo jaka mam o niej opinie, gdyby nie Wiedwald to byloby znacznie mniej punktow. Freiburg jezdzcy bez glowy, po sezonie bedzie totalnie rozkupiony. Walcza o puchary, wiec jutro gra o 3 punkty bez kalkulacji. Strata w tabeli do pucharow to punkt wiec motywacja jest.
✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
SC Freiburg - Werder Brema

Dzisiaj bez szaleństw u mnie. Padło chyba na najpewniejszy mecz w dniu dzisiejszym w Bundeslidze. Nie jestem jakoś bardzo obeznany w tej lidze dlatego typ opieram wyłącznie na statystykach, moim doświadczeniu i formie obu zespołów. Freiburg tylko 2 spotkaniach w tym roku nie strzeliła bramki - z obiema Borussiami, a co najmniej 1 bramkę straciła w KAŻDYM meczu. Werder ostatni raz nie trafił do siatki rywala na wyjeździe w meczu z Bayernem, a było to sierpniu ubiegłego roku (!) Po prostu wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują nam, że BTS jutro to coś bardziej pewnego niż podatki. Rozpędzony w ostatnim czasie Werder z z regularnie grającym Freiburgiem to gwarancja bramek w jutrzejszym spotkaniu. Polecam z czystym sumieniem ten typ.

Freiburg - Werder
Typ: BTS
Kurs: 1,68
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Schalke vs Dortmund
Schalke nie przegra 1.6 bet365 i Burgsteller strzeli bramke 2.7 bet 365
Warte pogrania jedna lub druga opcja. Schalke u siebie solidna, Dortmund jest slabszy na wyjazdach niz u siebie. Nie dosc ze dzis derby, to jeszcze Schalke ostatnio gra ciekawa pilke. Dzis Dortmund wg mnie straci punkty a Burgsteller strzeli gola. Wystarczy spojrzec na ostatnie mecze, pilka go szuka, koledzy rowniez a gdy to nie wychodzi sam bierze pilke i rusza do przodu. Facet jest w formie i do tego pilka go znajduje, mysle, ze jak juz ma dzis ktos strzelic dla Schalke na wygrana to tylko on .
Schalke dalo rade ;) Burgstaller nie trafil ale typ z Schalke z remisem trafny.
 
T 0

touree

Użytkownik
01.04
15:30 Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Schalke – Dortmund
Typ: Aubameyang strzeli gola Kurs: 1.91 Bukmacher: Unibet
Dziś na niemieckiej murawie zmierzy się Schalke (9 mce w lidze) oraz Dortmund (4 mce w lidze) w 26 kolejce Bundesligi. Oba zespoły walczą o punkty żeby zająć jak najlepsze miejsce w lidze gwarantujące europejskie puchary. Schalke w lidze u siebie notuje całkiem przyzwoite wyniki – wygrana z Augsburgiem 3:0, remis z Hoffenheim 1:1 czy wygrana z Herthą 2:0 i jest to swojego rodzaju rekompensata za złe sprawowanie się na wyjeździe gdzie notują przegrane z np. Monchengladbach oraz wiele remisów. Pokazuje to tabela meczy rozgrywanych na wyjeździe gdzie Schalke zajmuje 13 miejsce, a grając u siebie już miejsce 6. Co do drużyny przyjezdnej – nie jest to ich sezon ponieważ jeszcze przed jego rozpoczęciem byli stawiani w roli drużyny która mogła nawiązać nierówną walkę z Bayerem ale oczywiście to dawno i nieprawda. Teraz zajmują 4 miejsce i tracą tylko 2 punkty do drugiego Hoffenheim które ma o jeden mecz rozegrany więcej. W ostatnich 5 meczach Dortmundu strzelili aż 14 bramek i zanotowali 12 zdobytych punktów. Co ciekawe od 22 kolejki regularnie w każdym meczu ligowym co najmniej jedną bramkę strzelał Aubameyang który ma na koncie już 23 gole i jest liderem klasyfikacji strzelców. Dzisiaj wszystko wskazuje na to że pojawi się na murawie i jak zwykle pokaże na co go stać. O ile nie jestem w stanie przewidzieć wyniku spotkania to fakt strzelenia gola przez Aube wydaje się być ciekawą opcją zainwestowania środków.
 
T 0

touree

Użytkownik
01.04
15:30 Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: RB Lipsk – Darmstadt
Typ: 1 Kurs: 1.34 Bukmacher: Unibet
Wiem, że kurs jest niski ale jego prawdopodobieństwo spełnienia jest niezmiernie wysokie. Spotykają się RB Lipsk (2mce w lidze) oraz Darmstadt (ostatnie 18 mce w lidze). Fakt który przekonuje mnie do tego betu to mecze wyjazdowe Darmstadt – na 12 meczy wyjazdowych nie zdobyli ani jednego punktu! Przegrali WSZYSTKIE mecze na wyjeździe w tym sezonie Bundesligi i dali sobie wpuścić aż 27 bramek w tychże meczach. Z drugiej strony mamy ekipę Red Bulla która grając u siebie w 12 meczach zdobyła 28 punktów i strzeliła przy tym 22 gole. Różnica w formie obu zespołów jest tak znaczna w tym momencie, ze nie ma co się zastanawiać i warto taki bet włączyć w jakąś taśmę albo zagrać solo z większą stawką. Z graczy którzy nie zagoszczą na dzisiejszym spotkaniu warto wymienić Wernera z Lipska który jest najlepszym strzelcem ekipy Red Bulla ale wydaje mi się że bez niego chłopaki też dadzą radę.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam! Zaraz meczyk więc na szybko z fona zapodam typ;) derby Zagłębia Ruhry, a więc Schalke vs BVB. Obie ekipy nie darzą się sympatią, kibice podobnie. Szykuje się walka na noże. Do tego arbiter. Felix Zwayer. Chłop wie do czego służą kartki. Statystyki ma bardzo przyzwoite jeśli chodzi o kartki. Do tego gospodarze w dobrej formie, BVB ciagle walczy o wicemistrza. Nie moze byc inaczej jak walka na calego.
Over 4.5 kartki --&gt; 1.61 Unibet
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Nie zdążyłem dodać wcześniej. Można łapac na LIVE.
Przed nami mecz, który najbardziej elektryzuje kibiców Niemieckiej piłki a więc Derby Westfalii pomiędzy Schalke a Borussią Dortmund. Przyjezdni w tym sezonie grają znakomicie. Od 2 lat stawiają na młodzież i to w pełni zdaje egzamin. W tym sezonie trzeba przyznać że podopieczni Thomasa Tuchela pogubili trochę punktów, ale wydaje mi się że tylko dlatego, że bardzo zależy im na dobrym wyniku w Champions League, ale jeżeli trzeba, z dobrym przeciwnikiem Borussia wchodzi na ten wysoki poziom i gra fantastycznie: z polotem, z pomysłem na rozegranie, z finezją ale też konsekwentnie w obronie, agresywnie w odbiorze i przede wszystkim z odpowiednim zaangażowaniem. Przykłady to choćby pojedynki z Realem Madryt w Lidze Mistrzów, kiedy potrafili objąć kontrolę nad meczem i dominowali nad Królewskimi czy spotkanie rewanżowe na Signal Iduna Park z Benfica, kiedy po porażce 1:0 w Lizbonie musieli odrabiać straty i wygrali aż 4:0. Dziś mamy właśnie taki mecz, Derby Zagłębia Ruhry są bardzo ważne dla obu zespołów i zawsze zawodnicy obu klubów dają z siebie po prostu wszystko co mają a BVB ma po prostu więcej jakości pod każdym względem. W szeregach Borussi zabraknie Marco Reusa, ale Niemiec jest po za grą tak często że zespół jest przygotowany na wariant bez Reusa w składzie już przed sezonem i to by było na tyle jesli chodzi o znaczące osłabienia Borussi, bo nieobecności Mario Gotze, Sebastiana Rode czy młodego Larsona czyli zawodników po za podstawowego składu. Gotze pewnie byłby ogromnym wzmocnieniem, ale tylko w formie z 2014 roku. Teraz z problemami z metabolizmem jest tylko cieniem samego siebie.
Gospodarze przez kilka sezonów inwestowali spore pieniądze w nowym zawodników i gdy przestali kwalifikować się do Champions League trzeba było szukać oszczedności i teraz skład wygląda jak wygląda. Oczywiście, sa zawodnicy uznani w wielkiem piłce, jak Benedikt Howedes, Klas Jan Huntelaar czy Holger Badstuber, ale tylko ten pierwszy w tym sezonie prezentuje poważny poziom gry. Trener Waintzierl jest zmuszony grać wychowankami lub tanimi zawodnikami, którzy kilka lat temu grali na wysokim poziomie. Do tego dziś Schalke przerzucone przez sito i odpada kilku graczy przez zawieszenia i kontuzje. Przede wszystkim zabraknie lidera defensywy - Naldo. Zabraknie również Kolasinaca, Breela Embolo czy wypożyczonego z Chelsea Baby Rahmana. To są wszyscy podstawowi zawodnicy a zastąpią ich dzisiaj w mojej opinii dużo słabsze nazwiska.
Stawiam na zwycięstwo przyjezdnych. Oni mają więcej jakości i to oni dziś musza wygrać, aby pozostać w walce o Top 3, co da bezpośredni awans do Champions League.
Typy:
BVB @ 2,00
BVB -1,5 @ 3,60
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Że nikt tutaj nie podejmuje się analizy takiego szlagieru dolnej tabeli ;-)

Bayer Leverkusen - Wolfsburg

Zaczynając od tabeli:
Obie ekipy dzieli jedynie 2 pkt, Leverkusen na 12 pozycji, Wolfsburg na 15-stej, mając tyle samo punktów co Augsburg, który znajduje się na miejscu barażowym !

Jak widać punkty są potrzebne jak tlen każdej z drużyn, dlatego stawiam na otwarty mecz z dużą ilością bramek. Mecz nie o 3 lecz tak na prawdę o 6 punktów.

Kontuzje:
Bayer- Bender (kontuzja), Calhanoglu (zawieszenie), Baumgartlinger (kontuzja)
Wolfsburg- Bruma, Rodriguez, Azzaoui, Dejagah, Ntep, Osimhen.

za: bundesliga.goal.pl

W ostatnich meczach Wolfsburg się rozkręcił wygrywając dwa ostanie mecze. Sprawili niespodziankę w Lipsku (0-1), a następnie wygrali u siebie skromnie 1-0 z Darmstadt.
Bayer o dziwo trochę bez wyrazu- mają kim strzelać bramki, ale zaskakująco dużo bramek nie strzelają w ostatnim czasie (jedynie poza przegranym meczem 6-2 z Dortmundem).

Co może napawać optymizmem to H2H tych zespołów to na 5 ostatnich tylko 1 raz nie padł over 2.5 i btts.


Ja idę w tym kierunku spodziewając się otwartego widowiska, typując właśnie over 2.5 i btts po 1.9 / forbet


✅✅ 3-3 ✅✅

ależ Gomez odpalił w końcówce ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom