>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Ekstraklasy 10.05-11.05.2011

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Moim zdaniem, w tej kolejce warto będzie zagrać na Arkę. Zespół Straki w ostatnim czasie gra coraz lepiej, i naprawdę może żałować, że w chwili obecnej nie ma tylu punktów co zespół z Bytomia. W poprzedniej kolejce Ruch zremisował na własnym terenie z Zagłębiem, będąc przez większą część meczu zespołem nieco od gości gorszym. Moim zdaniem, Ruch o nic już nie walczy, nie spodziewam się po nich tego, że będą chcieli grać jakoś specjalnie w Pucharach. Grają już na luzie, natomiast Arka musi odrabiać punkty do wyprzedzającej ją Polonii. Kurs nawet nie najgorszy, więc polecam Arkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zgadzam się z adqs w kwestii Arki. W derbach i teraz z Bełchatowem - widać było zaangażowanie, jakąś tam mobilizację i chęć wygranej (przedtem jakoś tego nie dostrzegałem). To dobrze, że zaczęło im chociaż teraz zależeć. Mecz z Bytomiem chyba najważniejszy w... sezonie. Jest okazja ich wyprzedzić. Pamiętam mecz z zeszłego sezonu i zmarnowaną setkę Tshibamby, a potem gol dla Bytomia na 2:2... Co to był za mecz. Oby teraz poszło gładko.
Ja spróbowałbym w tej kolejce zagrać też na Lechię z podpórką. Korona gra poniżej poziomu krytyki. Pomysł Sasala na zespół według mnie się wyczerpał. Pod koniec jesieni oni otwarcie mówili o walce o europejskie puchary. Korona to trochę taki zespół tworzony na rundę, żaden dystansowiec. W słabej formie Niedzielan, ale co on może, jak nie ma wsparcia od kolegów (?). Lechia nieźle dostała od Wisły, ostatnio też niezbyt dobrze sobie radzą, ale mam wrażenie, że przy tak wyrównanej lidze można na nich zagrać.
Derby w Lubinie zapowiadają się ciekawie. Podoba mi się koncepcja Urbana, czyli stawianie na młodych, granie na szpicy z Traore, którego wspierają Plizga i świetny Abwo (oj ten chłopak potrafi namieszać... Drybling i szybkość coś a&#39;la Ntibazonkiza). Mecze derbowe rządzą się swoimi prawami. Śląsk walczy o puchary, Zagłębie o środek tabeli. Może over 2,5 ?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dobrze że jutro do 14 w pracy to zdaże obejrzeć mecz Polonia Bytom - Cracovia. Jesli Bytomianie to wygrają smiem twierdzić że zrobią bardzo duży krok w kiedrunku utrzymania się w Cracovia będzie o krok od spadku. Jeśli Cracovia wygra to będzie baardzo ciekawie;) remis myślę że bardziej zadowoli gospodarzy.
Nastepny mecz w Warszawie Polonia-Jagiellonia i tu wydaje mi się że po strasznym ostatnim meczu Czarnych Koszul na własnym obieckie siegną po 3 pkt bo widać że Jagiellonia mistrza nie chce zdobyć. Polonia ma realne szanse na wygraną a kurs w granicach 2,10 jak najbardziej do pobrania. 2:0✅
Zagłębie - Śląsk

Wrocławianie z realnymi szansami na gre w pucharach i to na nich bym stawial. Ich gra wygląda dobrze jest poukłada a kurs 3,05 troche przesadzony mi się wydaje.Zagłebie ostatnio notuje dobre wyniki jednak nie sądzę aby byli wstanie pokonać Śląsk. 0-1✅

W Zabrzuu Górnik z Legią i tego meczu nie ruszam. Legia nieprzewidywalna raz wygrywa żeby później ponieść 2-3 porażki. Legia ma to co chciała a więc gre z Europejskich pucharach Górnicy mają środek tabeli i to w tym sezonie maks co mogli wycisnąć. NO BET
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
remis myślę że bardziej zadowoli gospodarzy.
Nie nazwałbym tego, że zadowoli, ale nie będzie tragiczny i zachowany zostanie status quo między Cracovią, a Jedyną.Będzie tutaj działał aspekt tego, że Cracovia straci punkty co będzie działać na Naszą korzyść.

Ostatnie mecze napawają optymizmem bo dobry mecz z Jagiellonią, co prawda w II połowie nie strzeliliśmy gola, ale były ku temu okazje.Zaś na Śląsku cieszy na zero z tyłu, ale z gry mieliśmy dużo, śmiem twierdzić, że porównywalnie jak WKS bądź nawet ciut lepiej.Przede wszystkim dobrze gra kwartet : Jarecki - Barcik - Radzewicz oraz wysunięty Vascak.Fajnie grają między sobą i dość dobrze zawiązywane są akcje z przodu.

Jeśli jutro wygramy oraz w piątek ogramy KSG to uważam, że mecz w Gdyni nie będzie meczem o życie i raczej te ewentualne sześć punktów + jakiś jeden punkt w trzech ostatnich meczach [ Gdynia, Lech u siebie i na koniec Ł3 ] powinien nam dać utrzymanie.

Jutro mam przeczucie, że Ruch zagra pod Nas i wyciągną co najmniej remis mimo, że nikt tego się nie spodziewa.

Po cichu liczę, że Korona może włączyć się w walce o spadek, co prawda sporo meczy mają u siebie bo grają z Wybrzeżem oraz KSG u siebie, ale przy ich formie to kto wie, a jadą w ostatniej kolejce do Poznania i przy nieszczęśliwym ułożeniu mogą jeszcze spaść.

Jutro Mirek Barcik 50. występ w Ekstraklasie, czy uwieńczy go golem ? Oby :cool:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 5

janik85

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna, Ekstraklasa
Spotkanie : Polonia Bytom - Cracovia
Typ: 2
Data : 10.05.2011 16:15
Buk : Bet365
Kurs: 3.2
26 kolejka polskiej ekstraklasy. Mecz &quot;na szczycie&quot; o utrzymanie. Na polmetku rozgrywek wilele osob przekreslalo Cracovie w walce o utrzymanie. Byl to kandydat do spadku nr 1. Jednak po przyjsciu Shatalova Cracovia zaczela lepiej grac i ma duze szanse na utrzymanie sie. Krokiem milowym bedzie zwyciestwo nad ekipa Polonii Bytom, ktora rowniez broni sie przed spadkiem. Cracovia potrzebuje tych 3 punktow i jest to mecz dla nich o 6 punktow. Tylko zwyciestwo pozwoli Pasom z usmiechem patrzec w przyszlosc.Cracovia po zwyciestwie nad Polonia Warszawa 3-1 nabrala wiatru w zagle i jest w stanie pokonac polonistow z Bytomia. Innym waznym czynnikiem przemawiajacym za Cracovia jest trener Shatalov. Trenowal on dozyc dlugo Polonie Bytom i nikt inny nie zna tej druzyny tak jak on. Wierze w to, ze jest w stanie rozszyfrowac pilkarzy na poszczegolnych formacjach i dobrac taka taktyke, ktora przyniesie sukces. Byly 3 punkty z Polonia Warszawa w weekend teraz czas na 3 punkty z Polonia Bytom i dogonienie &quot;czolowki&quot; walczacej o utrzymanie smile !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
conti73 106

conti73

Użytkownik
Moim zdaniem, Ruch o nic już nie walczy, nie spodziewam się po nich tego, że będą chcieli grać jakoś specjalnie w Pucharach.
W pucharach nie ale będzie walczył żeby pomóc nie pierwszy zresztą raz Polonii
Bytom na co oczywiście bardzo liczę.
Ja spróbowałbym w tej kolejce zagrać też na Lechię z podpórką
Odradzam gramy totalny piach nie mamy nawet pół napastnika Kafar przesuwając
na szpicę Wanię czy Traore osłabia zespół, ich miejsce jest na bokach
ponadto z Koroną nigdy nam nie szło w extraklasie jeszcze z nimi nie wygraliśmy
druga wiosna z rzędu dramat, to nie znaczy że nie wierze ale nie za kasę.
Zresztą ostatnio jak ktoś nie może wygrać to przełamuje się na Lechii
Legia,Wisła .........Korona?
A treneiro szuka winnych najpierw w pismakach teraz w kibicach ..............
bez komentarza
Już kiedyś pisałem zero ławki rezerwowych zero napadu jak skończymy w 10
będzie dobrze.
Jeżeli chodzi o mecz Lubina ze Śląskiem to są derby i jak dla mnie no bet.
Polonia Bytom gra naprawdę przyzwoicie czy u siebie czy na wyjeździe
(mecz we Wrocku) teraz mają 2 mecze u siebie i bardzo wierzę
że oba wygrają, Cracovia jak przegra już żegna się z Ekstraklasą
potem jedzie do Wisełki.
Bytom teraz z Cracovią potem Górnik, jeżeli Zabrze nie zgarnie pęłnej puli
z Legią to raczej nie zrobi krzywdy Polonii.
Trochę teoria spiskowa ale bardzo realna.
Mój typ na dziś Polonia Bytom - Cracovia Kraków typ 1 @ 2.37 Bet365
ps w przyszłym sezonie brak derbów Trójmista i Krakowa:razz:
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Nastepny mecz w Warszawie Polonia-Jagiellonia i tu wydaje mi się że po strasznym ostatnim meczu Czarnych Koszul na własnym obieckie siegną po 3 pkt bo widać że Jagiellonia mistrza nie chce zdobyć. Polonia ma realne szanse na wygraną a kurs w granicach 2,10 jak najbardziej do pobrania.
Tez chcialem dzisiaj grac przeciwko Jadze, ale na meczu maja byc scoutowie Espanyolu - beda obserwowac Sandomierskiego i Grzesiek moze miec dzisiaj &#39;dzien konia&#39;...
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
Tez chcialem dzisiaj grac przeciwko Jadze, ale na meczu maja byc scoutowie Espanyolu - beda obserwowac Sandomierskiego i Grzesiek moze miec dzisiaj &#39;dzien konia&#39;...
niezly argument, szczegolnie jak dodamy do tego to ze wlasnie taki grzesiek moze sie ladnie spalic
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok @ Polonia - 2,10 ✅ 2:0
Po serii zwycięstw przyszła kolej na dwie porażki Czarnych Koszul. W meczu z Jagą moim zdaniem wrócą jednak na dobrą drogę. W kadrze meczowej nie ma Trałki oraz Gancarczyka - w związku z tym możemy spodziewać się ofensywnego ustawienia z Mierzejewskim, Bruno, Smolarkiem i Sobiechem. Gdy puchary zaczęły się zbliżać Polonia zagrała słabo... gdy się oddaliły - zagrają lepiej i pokonają chimeryczną wiosną Jagiellonię ;)
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Trener Lenczyk narzeka na brak wartościowych zmienników. Z drugiej strony trener Urban ma kłopoty bogactwa w linii pomocy. Śląsk ostatnio kuleje jeśli chodzi o ofensywę, ale zbiera kolejne punkty. Jak będzie na Dialog Arena? Moim zdaniem trudno szacować dokładny wynik, ale jestem zdania, że gospodarze nie przegrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
10/05 20:45 Górnik Z. vs. Legia
Typ: 2 (DNB)
Kurs: 1,80 (Bet365)
Wynik: 1-1

Zespół Górnika zajmuje 7 miejsce z komfortową przewagę punktową nad strefą spadkową, dodatkowo ma za sobą serię ciężkich wyjazdów w których sprawił niespodziankę wygrywając z Wisłą w Krakowie, jednocześnie przegrywając z Lechem i Jagiellonią. Wcześniej też nie było różowo, dwa remisy i skromna wygrana z Cracovią. Legia to natomiast największa zagadka tego sezonu. Ale jak mnie pamięć nie myli to zespoły Skorży zawsze zaliczały falstart a potem przygotowanie fizyczne wygrywało i końcówki były dobre. Zresztą podobnie było w Legii jesienią. Seria porażek i nierównej gry a po zwycięstwie nad Widzewem w październiku do końca rundy 6 zwycięstw w siedmiu meczach. Jest duża szansa, że tym razem będzie podobnie dodatkowo zespół z Warszawy może grać spokojniej z mniejszą presją po zdobyciu Pucharu Polski. Z dobrej strony zaczął pokazywać się Manu jeśli do składu wróci Hubnik to może wykorzystać jakąś centrę Portugalczyka. Legia ma szansę na wicemistrzostwo to w połączeniu ze stylem wywalczenia tego miejsca na pewno nie usatysfakcjonuje włodarzy stołecznego zespołu ale może nieźle wyglądać obok krajowego Pucharu w CV piłkarzy którzy będą musieli latem pożegnać się z Łazienkowska. To powinno pomóc w zmotywowaniu zawodników.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Z racji,że spotkanie rozpoczyna się za niecałe 2 godziny,nie będę dziś pisał książki,chciałbym skupić się na spotkaniu Polonii Bytom z Cracovią Kraków,jak wiemy obydwie drużyny są pod ścianą,pod zdecydowanie wyższą stoi drużyna &quot;Pasów&quot; Trzeba dziś wygrać w Bytomiu,by jeszcze zachować realne szanse na awans,piszę realne,bo matematyczne mogą być praktycznie do ostatniej kolejki,ale przy zakładanej dzisiejszej porażce,nie widzę Cracovii w Ekstraklasie w sezonie 2011/2012(Oczywiście Sportowo,bo wiemy jakie problemy z licencją może mieć ŁKS a nawet Podbeskidzie,a Cracovia finansowo jest stabilna)zwycięstwa na własnym stadionie mogą okazać się zbyt małym handicapem dla gości dzisiejszego spotkania,może słowo o ostatniej &quot;Batalii&quot;,Cracovia zagrała jak dla mnie zajebiście,osobiście postawiłem na przyjezdnych z Wawy,ale przecierałem oczy już po pierwszych 10 minutach spotkania,jego końcowy wynik mógł oscylować w granicach 7:3,8:3 ,tyle zmarnowanych SETEK ile mieli gospodarze dawno nie widziałem,teraz dopiero można dobitnie uświadomić sobie,jak nieprzewidywalna jest nasza liga,weźmy na tapetę ostanie kolejki i zróbmy trochę dziecinne,ale jednak adekwatne porównanie,Polonia gromi Arkę,Arka gromi Cracovię,Cracovia gromi Polonię,bądź tu człowieku normalny ???? Piszę przy każdej kolejce,że ten sezon jest epicki,ciężko wyjść na plus,stawiając większą stawką,oraz sporo spotkań,tak więc pochwaliłem gości,ale przejdźmy do godpodarzy z Bytomia.Polonia mówiąc szczerze szokuje,nie spodziewałem się po odejściu Szatałowa,po problemach finansowych klubu,po niesamowitym starcie Cracovii do rundy wiosennej,że Bytom utrzyma Ekstraklasę,są tego coraz bliżej,podkreślę po raz kolejny,że są najsłabszą w moich oczach drużyną pod względem piłkarskim,lecz są w czubie pod względem charakteru,czym nadrabiają braki sportowe,ostatnie 2 spotkania napawają optymizmem kibiców miejscowej drużyny,1 stracona bramka w dwóch spotkaniach i &quot;aż&quot; jak na drużynę walczącą o utrzymanie 4 pkt,warto też zobaczyć,z kim grała Polonia,z będącą w lekkim kryzysie Jagiellonią,ale to wciąż lider naszej Premiership i ze świetnym na wiosnę Śląskiem na ich terenie,mecz o 6 punktów,moim faworytem tego spotkania jest drużyna trenera Góralczyka,kieruję się tu przede wszystkim poczynaniami Bytomia na Olimpijskiej,gdzie grają oprócz kilku wpadek świetnie i wyjazdową formą Cracovii,która nie wytrzymała ostatniego pojedynku o 6 pkt z Arką,kompromitując się w Gdyni,chciałbym zobaczyć za rok derby Krakowa,ale po raz pierwszy od dawna,może się to nie udać,dziś mimo dobrej postawy Pasów w ostanim spotkaniu,stawiam na pewne zwycięstwo Polonii Bytom.

Polonia Bytom vs Cracovia Kraków - 1 @2,38
Bet365
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dziś o godzinie 20:45 w Zabrzu na stadionie Roosevelta 81 odbędzie się szlagier dzisiejszych wtorkowych spotkań, czyli mecz Górnik Zabrze - Legia Warszawa. Gospodarze dzisiejszego spotkania to Górnik Zabrze, 9 zespół ligi drużyna ta ma na swoim koncie 35 punktów, oraz stosunek bramkowy wynoszący 26:36, spowodowany głównie słabą grą na wyjazdach. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych zespół z Zabrza zdobył 5 punktów, wydaje się że mało jednak rywale to drużyny z górnej półki naszej ligi. Kolejne ostatnich 5 meczy Górnika Zabrze wygląda następująco: remis 1:1 w Bełchatowie, remis 0:0 w Zabrzu z Lechią Gdańsk, porażka 0:2 w Białymstoku z Jagiellonią 0:2, wygrana w Krakowie z Wisłą 2:0, oraz porażka 0:2 w Poznaniu z Lechem. Górnik w tych 5 meczach naprawdę prezentował się dobrze, w Bełchatowie oraz w Zabrzu był bliski zgarnięcia całej puli, w Białymstoku nie zagrał naprawdę słabego spotkania, zaskoczył natomiast w Krakowie, gdzie pokonał lidera Wisłę na ich stadionie będąc stroną przeważającą, w Poznaniu również dobry mecz ale brak wyniku pozytywnego, czyli niestety porażka, choć można było śmiało wywalczyć remis. Jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie Górnik spisuje się bardzo dobrze: 7 zwycięstw, 3 remisy i tylko 2 porażki. W Zabrzu poległy takie ekipy jak: Wisła Kraków czy Lech Poznań, 1 pkt udało się wywalczyć natomiast Polonii Bytom, która w tym spotkaniu nie oddała nawet celnego strzału na bramkę Zabrzan padł bowiem gol samobójczy, drugim zespołem któremu udało się wywieźć punkt z Zabrza jest Arka Gdynia, mimo że Górnik był stroną dominującą w tym spotkaniu to końcowy rezultat spotkania to 2:2, i Gdynianie zdobyli bardzo ważny dla nich 1 punkt. Zwycięstwami na Roosevelta mogą się natomiast pochwalić takie zespoły jak Polonia Warszawa, która zwyciężyła 2:0 należy podkreślić, że klub ze stolicy był stroną przeważającą w tym spotkaniu, drugim zespołem który pokonał Górnik w Zabrzu jest Jagiellonia Białystok, białostoczanie zwyciężyli 1:0 po golu w ostatniej minucie spotkania. Górnik ma na swoim stadionie bardzo dobry stosunek bramkowy wynoszący: 16-8, aż 6 razy czyli w połowie spotkań utrzymali czyste konto. W Zabrzu gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach ligowych 3 razy wygrali, 2 razy dzielili się z rywalem punktami, osiągnęli przy tym stosunek bramkowy wynoszący 10:4. Goście to wszystkim dobrze znany zespół jakim jest Legia Warszawa, drużyna ta w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 3 mając na swoim koncie 38 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 33:35. W ostatnich 5 meczach ligowych Legia zdobyła 7 punktów: 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 porażki. Kolejno spotkania: remis 2:2 w Warszawie z Zagłębiem Lubin, porażka 0:1 w Poznaniu, kolejna porażka 1:2 tym razem w Gdańsku z tamtejszą Lechią, zwycięstwo w roli gospodarza 1:0 w łódzkim Widzewem, oraz ostatnia piątkowa wygrana 3:1 w Warszawie z Koroną Kielce. Legia dużo lepiej spisuje się w roli gospodarza, na wyjeździe nie wygląda już tak kolorowo 12 spotkań, 4 zwycięstwa, 1 remis i aż 7 porażek, warszawianie w 12 meczach wyjazdowych strzelili 12 goli, ale stracili ich aż 19, w aż 5 spotkaniach w ogóle nie strzelili bramki. Jeśli wziąć pod uwagę ostatnich 5 wyjazdów Legionistów wygląda to jeszcze gorzej: 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 3 porażki, w 2 z 5 meczy w ogóle nie strzelili gola. Legia na wyjeździe nie wygrała od 4 spotkań, 3 ostatnie mecze to porażki, w 4 kolejnych meczach na wyjeździe stracili bramkę. Jeśli wziąć pod uwagę historię meczów pomiędzy dwoma drużynami Legia jest na minimalnym prowadzeniu - 41 zwycięstw, przy 39 Górnika, 25 razy padł remis, jednak w Zabrzu zdecydowaną przewagę mają gospodarze: 26 zwycięstw, 12 remisów oraz 14 porażek, dwa ostatnie mecze Legii w Zabrzu to zwycięstwa aktualnego zdobywcy pucharu Polski czyli Legii, dlatego Górnik będzie się chciał przełamać. W zespole z Zabrza zabraknie Michała Pazdana, oraz Tomasza Zahorskiego, do gry natomiast będą gotowi Adam Stachowiak, Mariusz Przybylski oraz Adam Marciniak. W zespole gości nie zobaczymy natomiast Dicksona Choto i Inakiego Astiza, do gry wracają jednak Artur Jędrzejczyk oraz Michal Hubnik. Przewagą Zabrzan zapewne będą kibice, którzy zawsze głośno dopingują swój klub, zwłaszcza z takimi rywalami jak Legia, kibiców gości nie ujrzymy bowiem w Zabrzu nie ma zgody na wpuszczanie kibiców przyjezdnych, z powodu remontu stadionu którego nie ma. Chociaż Legia wątpię czy by dostała pozwolenie na wyjazd do Zabrza po burdach ich kibiców na stadionie w Bydgoszczy na meczu Pucharu Polski. Podsumowując Górnik jako gospodarz gra świetnie, tylko 2 razy przegrał w sezonie w Zabrzu i to w jednych z pierwszych kolejek, Legia natomiast na wyjeździe gra fatalnie nie wygrała od 4 spotkań, jako że w meczach pomiędzy obiema drużynami rzadko pada remis, to dziś powinna wygrać jedna z drużyn według mnie będzie to Górnik. Dla lubiących ryzyko można postawić, że Zabrzanie zwyciężą utrzymując czyste konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Typ: Tomasz Frankowski strzeli
Kurs: 3,40 @ Unibet
Polecam link do artykułu:
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Jagiellonia-Tomasz-Frankowski-postrachem-Polonii-Warszawa,artykul,107182,1,717.html
Patent Frankowskiego na Polonię jest chyba wszystkim już dobrze znany, nie ma raczej takiego drugiego przypadku w naszej lidze. Do tej pory Franek wpakował Czarnym Koszulom już 17 bramek. Jako kibic Polonii wiem co mówię, bo gdy ten piłkarz spotykał się z drużyną warszawską to choćby niewiadomo co się działo i tak Frankowski strzeli. Wyjątek nastąpił w zeszłym sezonie na Konwiktorskiej, gdzie Polonia wygrała 2:0, ale Jaga tamto spotkanie odpuściła, jednak już w dwóch ostatnich meczach w Białymstoku Franek oczywiście trafił (dwa razy po 1:0). Drugim takim katem Polonii był Hernan Rengifo, on też w niemal każdym występie przeciwko KSP strzelał dla Lecha. Za drobne można zagrać.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska
Spotkanie: Widzew Łódź - GKS Bełchatów
Typ: 1
Kurs: 2.10

Bukmacher: Ladbrokes
Analiza:

Jutro w Łodzi dojdzie do spotkania pomiędzy 10 drużyną Polskiej Ekstraklasy z zajmującą 7 miejsce drużyną z Bełchatowa. Na 5 kolejek przed końcem sezonu każda drużyna walczy o jak najlepsze miejsce ponieważ jest bardzo mała różnica pomiędzy 3 Legią a 13 Koroną jest różnica tylko 7 punktów. Ostatnie mecz w 24 kolejce zespoły zagrały różnie, Bełchatów zremisował u siebie 1-1 z Arką a Widzew pokonał na wyjeździ 2 w tabeli Jagiellonie 3-1. Na własnym stadionie Widzew gra bardzo równo i na ostatnich 5 spotkań wygrał 3 i zremisował 2, natomiast GKS na 5 ostatnich spotkań na wyjeździe zremisował 3 i przegrał 2. Widzew jest jednym ze skuteczniejszych zespołów Ekstraklasy, skuteczniejsza jest tylko Wisła. Licze na ciekawy mecz i wygraną Widzewa.
WIĘCEJ NA BLOGU http://pro-typ.blogspot.com/
WYNIK: 1-1⛔
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
WISŁA KRAKÓW - LECH POZNAŃ
Hitem 26 kolejki Ekstraklasy jest bez wątpienia środowy pojedynek Wisły Kraków z Lechem Poznań. Wisła ma szansę postawic duzy krok do zdobycia mistrzostwa Polski, gdyż Jagiellonia przegrała swój mecz z Polonią Warszawa. Biała Gwiazda może zatem odskoczyć na 9 punktów, co na 4 kolejki przed końcem może być juz stratą nie do odrobienia. W ostatniej kolejce Wiślacy pewnie pokonali na wyjeździe Lechię Gdańsk. Dobry mecz rozegrał Genkov, który wpisał się na listę strzelców, a także Melikson który w tym spotkaniu był motorem napędowym Wisły i przeprowadził naprawdę parę ciekawych akcji. Wisła przeciwko Lechowi będzie mogła zagrać w niemal najsilniejszym składzie. Trener Robert Maaskant nie będzie mógł skorzystać jedynie z leczących od dłuższego czasu kontuzje Gordana Bunozy i Rafała Boguskiego. Wszystko jednak wskazuje, że środowe spotkanie Biała Gwiazda rozpocznie w takim samym składzie jak wyjazdowy pojedynek z Lechią. Uważam, że ten mecz to będzie wspaniała okazja do rewanżu za jesienny wynik, w którym to Lech odniósł zwycięstwo 4:1. Kolejorz do Krakowa udał się osłabiony brakiem kilku piłkarzy. Od jakiegoś czasu kontuzje leczą bowiem Tomasz Bandrowski, Marcin Kikut i Kamil Drygas, a po ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze dołączył do nich Ivan Djurdjević. Po tym co zobaczyłem ostatnio w Gdańsku jestem spokojny o wynik. Uważam, że Wisła niesiona dopingiem zwycięży ten mecz i postawi duży krok do zdobycia Mistrzostwa Polski.

Typ: 1✅
Kurs: 2,00
Buk: Betclic
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
WISŁA KRAKÓW - LECH POZNAŃ

Ja jestem przeciwnego zdania niżeli Jose bastiano. Mianowicie, Wisła na pewno jest w komfortowej sytuacji po wyniku Jagi, jednak dla Lecha będzie to mecz o być albo nie być. W momencie przegranej lecha , uciekną im grubę miliony , jakie mogą zarobić dzięki grze w lidze europejskiej. Tak więc jestem przekonany że będzie to mega zacięty mecz, jednak Lech wygra. Z Ich obozu płynie pełna mobilizacja, kibice przypominają wynik 4-1 dla Lecha z poprzedniej rundy. Jutro sam będę stawiać ok 150 zł na Lecha , kurs jaki u buków znajdziemy waha się między 3.60 a 4.20. Jeżeli miałbym stawiać na ilość bramek to Under 2.5.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła Kraków - Lech Poznań
1:0​

Już dziś czeka nas najciekawsze spotkanie tej kolejki. Liderująca Wisła podejmować będzie Lecha Poznań. Dla gospodarzy będzie to świetna okazja do przypieczętowania zdobycia tytułu w tym sezonie bo po porażce Jagiellonii są już tylko o krok. Do tego zagrają przy zapełnionym swoimi kibicami stadionem (oczywiście tyle ile jest na razie oddane do użytku) co na pewno będzie działać mobilizująco do walki. Dlatego raczej nie obawiam się, że Wiślacy podejdą swobodniej do tego spotkania, nie przed swoimi fanami. Będą grać o rewanż za pierwszy mecz z Lechitami, o zwycięstwo dla kibiców po ostatniej porażce na R22 i oczywiście o przybliżenie się do upragnionego tytułu. Natomiast Lech po porażce z Legią w finale pucharu powinien zebrać się do lepszej gry w lidze, inaczej o europejskich pucharach można zapomnieć. Tylko nie bardzo wiem czy tym piłkarzom już na nich zależy, szczególnie po wypowiedzi prezesa, że w przypadku braku kwalifikacji będzie musiał zacząć sprzedawać piłkarzy. Mimo to wszyscy odejść nie będą mogli a nawet ci, którzy by chcieli mogą nie dostawać ciekawych ofert z powodu słabych występów. Także wydaje się, że tezę o braku zaangażowania Lechitów można odrzucić. Pozostaje tylko problem trenera Bakero. Czy znowu nie będzie chciał zaskoczyć wszystkich włącznie z własnymi piłkarzami? W tym wypadku do samego końca nie będzie pewności w jakim ustawieniu i zestawieniu zobaczymy poznańską drużynę.
Obecna dyspozycja obu drużyn przemawia za podopiecznymi trenera Maaskanta, którzy prezentują się bardzo dobrze. Fanów cieszyć może dobra dyspozycja Meliksona oraz Genkova czy Kirma (nie można pominąć także Małeckiego), którzy stanowią o sile tej drużyny. Problem jest natomiast linia defensywna, gdzie sytuację ratuje solidny Pareiko. W przypadku Lecha nie wiele oprócz nazwisk pozostało z tej drużyny którą podziwialiśmy w spotkaniach LE. Najbardziej rzuca się nie raz brak zaangażowania niektórych piłkarzy. Do tego dochodzi napięta sytuacja w szatni. Groźny na pewno będzie Rudnevs, który będzie chciał razem z kolegami poprawić statystykę swojej drużyny ze spotkań wyjazdowych, a ta nie jest za wesoła. Zaledwie 2 zwycięstwa i aż 8 porażek.
Za faworyta tego spotkania uważam Wiślaków. Jednak nie polecam grać samej &quot;1&quot;. Sam upatruję w tym pojedynku podziału punktów. Dlatego można za mniejszą stawkę rozważyć tę opcję lub za większą postawić na Wisłę z wykluczeniem remisu, który wydaje się być (oczywiście jeśli Lech rozegra dobre spotkanie) prawdopodobny.

Moje propozycje:

Wisła lub remis / dnb (bwin 1.25 / 1.5)✅ / ✅
remis (bwin 3.2) ⛔
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Arka - Ruch typ 1/ DNB 1 @ 1.35 / 1.57 bet365 ⛔⛔⛔ 0-2

//To co zrobila dzisiaj Arka nie miesci sie w glowie... Trener Arki mowi, ze nie ma pilkarzy, a pilkarze, albo dzisiaj pogodzili sie z losem, albo mieli spetane nogi... Kolejny mecz na wyjezdzie z Korona, potem u siebie Bytom i jesli nie bedzie 3 pkt to witamy nowy stadion Arki w 1. lidze.

Jak dla mnie chyba najpewniejszy wynik do wytypowania w tym spotkaniu to 1x. Arka spadla na ostatnie miejsce i zeby utrzymac sie w Ekstraklasie musi zaczac wygrywac. Ktos napisal wyzej, ze Ruch raczej o nic nie gra, cos w tym chyba jest bo nie bardzo chce im sie grac w Europie co udowodnili w ostatnim sezonie na Malcie. Arka u siebie tylko 2 porazki, z Wisla troche taka niefartowna, rownie dobrze moglo byc 0-0 i nikt by sie nie zdziwil, z Lechem tez bramki w koncowce spotkania. Gdynianie moze nie graja wyjatkowej pilki u siebie, ale nie przegrywaja za wyjatkiem tych ww. meczow, do tego gdyby nie glupie bledy w meczach z Lechia gdzie prowadzili 2-0 do 89. minutyto mieliby o niebo lepsza sytuacje. Czytajac przedmeczowe wywiady w najblizszym meczu ma sie to zmienic i Arka ma wyjsc na to spotkanie pelna sily i wiary, a koncentracje maja utrzymac przez caly mecz. Trener Straka ma troche problemow na prawej stronie obrony gdzie nie zagra Płotka a wystep Brumy jest niepewny, prawdopodobnie takze Zawistowski nie bedzie mogl zagrac, natomiast po kartkowej absencji wracajac Bozok i Burkhardt. Straka mowi o tym, ze Arka musi zdobyc 9. pkt w 3 spotkaniach u siebie, troche nie chce mi sie wierzyc w te plany, ale nie takie rzeczy juz w Ekstraklasie widziano.

Z drugiej strony Ruch, ktory caly czas mnie zadziwia moze jutro sprawic niespodzianke, bo takich nie malo w tej lidze, ale jakos jestem przekonany do Arki i ich heroicznej walki o utrzymanie. Jesli Arka strzeli pierwsza bramke to licze na 3. pkt gospodarzy.




Co do pozostalych spotkan, to po Koronie nigdy nie mozna sie czegos rozsadnego spodziewac, Lechia tez po porazce moze chciec ugrac wiecej niz remis. Widzew ostatnio sie wzial do roboty, ale derby to derby i GKS ostatnio przegral w Łodzi w 1999r. pozostaje chyba tylko Wisła, grali ladna pilke w Gdańsku i powinni to utrzymac dzisiaj.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
WISŁA KRAKÓW - LECH POZNAŃ

Ja jestem przeciwnego zdania niżeli Jose bastiano. Mianowicie, Wisła na pewno jest w komfortowej sytuacji po wyniku Jagi, jednak dla Lecha będzie to mecz o być albo nie być. W momencie przegranej lecha , uciekną im grubę miliony , jakie mogą zarobić dzięki grze w lidze europejskiej. Tak więc jestem przekonany że będzie to mega zacięty mecz, jednak Lech wygra. Z Ich obozu płynie pełna mobilizacja, kibice przypominają wynik 4-1 dla Lecha z poprzedniej rundy. Jutro sam będę stawiać ok 150 zł na Lecha , kurs jaki u buków znajdziemy waha się między 3.60 a 4.20. Jeżeli miałbym stawiać na ilość bramek to Under 2.5.
Dlatego taktyka Wisły na ten mecz może być zupełnie inna niż te tradycyjne.To Lech potrzebuję punktów, to oni są pod presją.Jaga wczoraj zgubiła punkty i nikt w Krakowie nie będzie płakał podziałem punktów.Wisła wcześniej przegrała dwa mecze, oponenci zacierali ręce do spotkania w Gdańsku.Wisła śmiało może dać pograć Lechowi, zachęcić do śmiałych ataków i skontrować w odpowiednim momencie, dla mnie mogą wyczekiwać ich do ostatniej minuty i przy odrobinie pecha podzielić się punktami choć liczę na WIN.
Lech ma tylko fragmenty dobrej gry, nie potrafią przez większość meczu utrzymać dobrego poziomu.Specjalna mobilizacja Lechitów też nie straszy, w najważniejszym spotkaniu o PP nie dała się we znaki.
Szansę Lecha upatruje w szybkim strzeleniu bramki, Wisła nie zaczyna meczów z ,kopyta, po 15 minutach ta gra się zazębia.
Moim zdaniem Wisła tego meczu nie przegra, kadrowo jest wszystko w porządku, pogoda dopisuje więc będzie można pograć piłą.
Lechowi może i uciekną grube miliony ale to piłkarze grają na boisku a nie prezesi, lepsi gracze chyba mają ochotę na zmianę otoczenia i ich to wali.
typ:
over:1,5 goli Wisły @2.20
1x
Sobolewski &gt; kartka
Rożne &gt; over 10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom