>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

26. kolejka Ekstraklasy [30.03.2024 - 2.04.2024]

Status
Zamknięty.
scorpio82 119,5K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Raków Częstochowa - Ruch Chorzów
Typ: wygrana gospodarzy
Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz pomiędzy 3 i 17 zespołem w tabeli w którym faworytem do zwycięstwa zdecydowanie zespół gospodarzy. Raków dzięki dobrej postawie w ostatnich tygodniach zmniejszył stratę do lidera do zaledwie 4 punktów. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ na własnym stadionie na wiosnę prezentują się bardzo dobrze i pewnie wygrali 2 mecze w których zdobyli 7 bramek a dziś rywalem Ruch, który na wyjeździe gra słabo i do dzisiejszego spotkania podejdą po 15 kolejnych meczach bez zwycięstwa
 
krzysiek74 99K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Widzew Łódź - Korona Kielce
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Superbet

Analiza :
Dziś w Sercu Łodzi, mający dobry okres gospodarze podejmą Koronę, która jest zagrożona spadkiem do Fortuna 1 Ligi. Drużyna Daniela Myśliwca do tego pojedynku przystąpi w najsilniejszym składzie, a takiego komfortu ten trener dawno nie miał.
Serce Łodzi wypełnione w komplecie i gorąco dopingujące, jak zawsze będzie sprzyjać rozpędzonej ekipie ze wschodniej części miasta.
Korona desperacko szuka punktów i na pewno nie odmówi walki, zatem zapowiada się ciekawe starcie w Prima Aprilis i jednakowo Lany Poniedziałek.
Więcej atutów czysto piłkarskich widzę po stronie RTS-u i sądzę, iż komplet punktów pozostanie w Łodzi.
Mój typ to wygrana Widzewa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1300
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Raków - Ruch Chorzów
Typ: Raków wygra jedną z połów i strzeli w obu połowach
@2.45 Superbet

Częstochowianie nie złożyli jeszcze broni, jeśli chodzi o walkę o tytuł. Choć przez sporą część sezonu dość wyraźnie odbiegali od czołówki, to obecnie do lidera tracą zaledwie cztery punkty i kto, wie czy ten dystans nie zmniejszy się po zakończeniu najbliższej kolejki. Podejmują u siebie Ruch, z którym we wrześniu wygrali w Chorzowie 5:3. Grad bramek, ofensywny futbol. Teraz raczej nie dawałbym wielkich szans Ruchowi na sprawienie niespodzianki. Na przestrzeni ostatnich 10 spotkań wygrali tylko raz, u siebie z Piastem. W całym sezonie Ruch wyjazdowo nie odniósł jeszcze zwycięstwa. Uważam, że Raków znajdzie sobie pole do sytuacji bramkowych, zdobędzie gola w obydwu połowach i de facto wygra co najmniej jedną z nich.
 
Ostatnia edycja:
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Typ: wygrana Śląska Wrocław
Kurs: 3.85
Bukmacher: STS
Analiza:

Witam na dzisiaj postanowiłem postawić przeciwko ekipie z mojego miasta. Uważam iż Piast Gliwice w tym sezonie nie gra tak dobrze jak w poprzednich sezonach. Natomiast drużyna z Wrocławia walczy o Majstra naszej ligi. H2H oczywiście wskazuje iż te mecze nie są łatwe dla ekipy z Wrocławia na co również wskazuje kurs wystawiony przez bukmacherów. Ja jednak gram ten bet po dość dobrym kursie,
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Cracovia 3:1

Według mnie warto dziś pójść w Pogoń Szczecin. Od 3 kolejek Pogoń bez zwycięstwa 2 remisy i porażka. Cracovia od 5 spotkań bez wygranej 4 remisy i porażka.
Pogoń w tym sezonie w meczach u siebie nadspodziewanie słabo się spisują, zaledwie 5 zwycięstw i tyle samo porażek. Cracovia na wyjazdach tylko 2 zwycięstwa ale bardzo dużo remisów bo aż 7.
Dlaczego więc wchodzę w zwycięstwo w gospodarzy oraz co najmniej 3 bramki? Mecze bezpośrednie pokazują, że obie drużyny lubią grać ze sobą i strzelać dużo bramek. Ostatni mecz to zwycięstwo Pogoni aż 5:1, poprzednie mecze to zwycięstwo Pogoni 3:2 i... 3 remisy 1:1.
Pogoń potrzebuje zwycięstwa w tym meczu ponieważ czołówka co prawda gubi te punkty jak np dziś Raków ale do lidera tracą już aż 7 punktów.

Pogoń + powyżej 2,5 2,8 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1432
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Typ : powyżej 2,5 bramek
Kurs : 2.90
Bukmacher: betfan

Vukovic powoli traci grunt, Piast znajduje się 4 punkty nad strefą spadkową i nie wyglada to zbyt wesoło. Z kolei Śląsk zgasł po fantastycznej rundzie jesiennej. Podopieczni Magiery zdobyli zaledwie 4 punkty w 6 meczach rundy rewanżowej. Dwie mocno defensywie usposobione drużyny, ze swoimi problemami z przodu, zaciął się Exposito a Piast po nabyciu Piaseckiego tylko w teorii wzmocnił linię ofensywy. Dlaczego celuję tu więc w bardziej otwarty mecz? Ze względu na ciężar gatunkowy dla obu szkoleniowców. Drużyny za plecami Piasta w tabeli ligowej nie mają bardzo wymagających rywali poza ich zasięgiem w tej kolejce. Piast powinien zagrać wiec odważniej mając na uwadze problemy Śląska, również v-ce lider ekstraklasy nie ma już na co czekać chcąc wciąż liczyć się w walce o puchary. Myślę, że może być to spotkanie gdzie nie zabraknie agresji z obu stron, nie odważę się wskazać faworyta ale myślę że kurs 2.90 na minimum 3 bramki w tym meczu jest całkiem korzystny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2182
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
Typ : Obie drużyny strzelą gola
Kurs : 1.85 (polecam obejrzeć bramkę Radomiaka XD)
Bukmacher: superbet

Puszcza stylem gry nie porywa i nie porwie, ale w naszej ekstraklasie to w mojej opinii paradoksalnie najgorszy rywal do grania. Mocno zamknięci, grający pasywnie często przez pominięcie drugiej linii, oddający piłkę rywalom ale bardzo niebezpieczni przy stałych fragmentach gry i przy akcjach oskrzydlających. Radomiak zaś, w niezłej formie, pomimo porażki z Jagą w ostatniej kolejce pozostawili po sobie dobre wrażenie i ten fatalny początek rundy rewanżowej jest już ewidentnie za nimi. Radomiak wydaje się, że specjalnie już się o spadek obawiać nie musi, ale ogranie Puszczy nad którą mają obecnie 7 punktów przewagi znacznie ułatwi im sprawę, podopieczni Tułacza z kolejki na kolejkę muszą ciułać punkty w walce o utrzymanie. Bukmacher wystawia nam całkiem ciekawy kurs na bramki obu drużyn, w Puszczy zabraknie lidera drużyny i linii defensywy Craciuna, myślę że to na pewno zwiększa value po stronie Radomiaka, ale jednak jest to bardzo zdyscyplinowana ekipa, która w obu meczach u siebie w tym sezonie zdołała zdobyć bramki (z Zagłębiem i Rakowem).

edit : przepraszam za info o Craciunie, flashscore mnie oszukał.

Stal Mielec - Lech Poznań
Typ : Lech Poznań
Kurs : 1.90
Bukmacher: superbet

Tutaj po prostu idę za glosem rozsadku, pomimo że Stal Mielec uwielbiam (choć nie jestem z nimi w żaden sposób związany emocjonalnie / geograficznie) to jest to bardzo ważne spotkanie dla Kolejorza. Wygrywając w Mielcu, wskakują z 5-tego miejsca na 3 i są po 26 kolejce w sferze pucharowej majac tyle samo punktow co drugi Slask Wrocław. To, że mają znacznie lepszą kadrę niż Stal nie ulega złudzeń. W Stali nie zagra Getinger, kapitan i bardzo ważna postać w defensywie, a Lech chcąc liczyć się w walce o puchary musi iść jak po swoje i nie pozwolić sobie na zgubienie punktów na Stali. Kurs ciekawy, nie wiem jak się zachowa więc jeszcze dziś biorę 1.90 i czekam na rozwój wydarzeń.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1090
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Złamanego grosza w obecnym momencie nie postawiłbym na drużynę z Poznania. Grają bez polotu, ostatnie wyniki nie napawają optymizmem, nic w tym przypadku nie zmienia wygrany mecz z Wartą, która powiedzmy sobie szczerze, oddała ten mecz bez walki, bo Lechowi potrzebne były pkt. W Mielcu już tak łatwo nie będzie. Niby Stal niemal pewna utrzymania, ale to nie znaczy, że odda ten mecz bez walki. Zresztą Lech na wyjazdach gra słabo, biland 4-5-3, bramki 12-18 , a w Mielcu nigdy w Ekstraklasie nie wygrali, 3 spotkania zakończone podziałem pkt. Myślę, że podobnie może być i dziś, chociaż nie wykluczam nawet wygranej gospodarzy.

Stal Mielec 1X @1.94 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2339
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Podolski @ 3.20 i Josue @ 2.10 otrzymają kartkę
AKO: 6.72
Superbet

Kto będzie lany w Zabrzu?.​
Dziś wieczorem hit 26. kolejki ekstraklasy. Górnik Zabrze podejmować będzie Legię Warszawa. Lekko o formie obu drużyn. Górnik ma powoli za sobą ciężki terminarz z którego ugrał w trzech spotkaniach aż siedem punktów i wszyscy z tego wyniku są zadowoleni. Dzisiaj kolejny ciężki rywal, ale rywal, który nie jest w najwyższej formie. Legia po wpadkach w końcu odkuła się w spotkaniu z Piastem i dzisiaj zapewne będą chcieli pójść za ciosem na gorącym terenie w Zabrzu. Górnik drepcze im po piętach i w przypadku wygranej gospodarzy zrzuca ich oczko niżej w tabeli.
Ja na ten mecz proponuje kartki Podolskiego i Josue. Czyli dwóch gości, którzy na dzisiajeszy mecz wyjdą mocno naładowani. Obaj panowie jak trzeba to nie próżnują na boisku, ale również będą chcieli wpłynąć na decyzje sędziego. Jestem ciekaw jak w tak trudnym meczu zaprezentuje się sędzia Jarosław Przybył, bo uważam, że nie będzie to łatwy mecz do sędziowania.
Przybył w tym sezonie pokazał 66 żółtych kartek w 17 spotkaniach. Miał mecze gdzie pokazywał ich 6 czy 9, ale również standardowo padały 3-4 kartki na mecz. Podolski jak i Josue nie są zagrożeni pauza, a więc jedna kartkę więcej mogą jeszcze wyłapać. Czy obaj panowie dadzą powody sędziemu aby ten pokazał im kartkę?, mam nadzieje, że tak.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Górnik Zabrze vs Legia Warszawa
Typ: powyżej 5.5 kartek
Kurs: 2.10🟥
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Górnik dobrze zaprezentował się w Wielkich Derbach Śląska. Przypomnijmy, że przed przerwą reprezentacyjną ekipa z Zabrza rywalizowała z Ruchem w Chorzowie i tam padł wynik 2:1 dla dzisiejszych gospodarzy.
Jasne, to rywale często przejmowali inicjatywę, ale skuteczność była po stronie Górnika i triumf jest jak najbardziej zasłużony. 7. pozycja w tabeli pozwala myśleć nawet o europejskich pucharach, wszak strata do 3. Rakowa wynosi 6 oczek i nie jest to duży dystans. Podopieczni Jana Urbana od dłuższego czasu prezentują równą formę i pomimo problemów finansowych widoczny jest zespół, który pragnie poprawiać swoją sytuację w tabeli. Tak naprawdę kadra jest optymalna, zabraknie jedynie podstawowego stopera Rafała Janickiego, bo musi pauzować za nadmiar żółtych kartek. Czy Zabrze okaże się być szczęśliwe dla gospodarzy?

Legia wreszcie się przełamała i zwycięstwo nad Piastem dało chwilę spokoju przed przerwą reprezentacyjną. Były moment słabości, jak czerwona kartka otrzymana przez Pawła Wszołka i reprezentant Polski nie będzie mógł wystąpić w dzisiejszym klasyku. Jest to spora strata, wszak wahadłowy to jeden z najlepszych zawodników tej rundy po stronie stołecznych. Do treningów wrócił jednak Patryk Kun i jest to kandydat do pierwszego składu. Przyjezdni pragną reprezentować Ekstraklasę w europejskich pucharach, dlatego nie mogą pozwolić sobie na kolejną porażkę. Co pokażą Wojskowi w klasyku?

Jestem zdania, że czeka nas ostra rywalizacja w Zabrzu. Oba kluby znajdują się obok siebie w tabeli polskiej Ekstraklasy i szczególnie Legia potrzebuje punktów, aby zrealizować swoje cele. Zdecydowałem się na kartki i pobieram próg 5.5 upomnień. Zazwyczaj pada wiele kartoników, gdy bezpośrednie starcia odbywają się na Śląsku. 9, 6, 8, to ostatnie liczby kartek, gdy stołeczni przyjeżdżali do Zabrza. Sędzia Jarosław Przybył sięgał niedawno do kieszonki 6, 4, 5, 9, 4 razy. Mam nadzieję, że arbiter i zawodnicy nas nie zawiodą!
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Górnik Zabrze (spotkanie bez remisu)
Fortuna @2.72

Cześć, dzisiejszego wieczoru zobaczymy dość prestiżowe starcie pomiędzy Górnikiem a drużyną z Warszawy, analitycy fortuny sami dostrzegają fakt, że Legia niesłusznie stawiana jest w roli faworyta tego spotkania i ja się z tym również nie zgadzam, co postaram się wykorzystać.
Górnik Zabrze w tym sezonie zważywszy na problemy finansowe czy zarządzanie prezentuje się dość okazałe, zajmują wysokie 7 miejsce i do dzisiejszego rywala traci zaledwie 2 punkty, a do topki ligi 6 punktów, warto wspomnieć, że Zabrzanie na przestrzeni ostatnich 15 spotkań ligowych są najlepiej punktującą drużyną notując 9 wygranych i po 3 remisy/porażki, a u siebie rowniez mają fajne statystyki, bo chociażby wygrali 6 z ostatnich 9 potyczek mierząc się z czołówką ligi jak Raków czy Jagiellonia.
W zupełnie innych nastrojach są "faworyci" tego meczu, bowiem wygrali zaledwie jeden mecz w przeciągu ostatnich 6 potyczek, na dodatek szczęśliwie wyrywając wówczas 3 punkty z mizernym Ruchem Chorzów, na wyjazdach również nie radzą sobie ostatnio zbyt dobrze, widać że są pod formą.

Pozdrawiam, życzę miłego dnia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Górnik - Legia 2 2.05

Najlepsza okazja na podłączenie się jeszcze do walki o czołowe lokaty. Tylko dwóch zawodników było na kadrach, można było spokojnie potrenować. Ponadto było ciepło już z Piastem, mimo wygranej była rozmowa wychowawcza z kibicami. To też ma znaczenie. Do tego ofensywa jakby się przebudziła, jest też Pekhart. Wg mnie po może i trudnym meczu ale 3 punkty trafią do Legii. Miałem nic nie pisać na temat tego meczu, ale post wyżej mnie zainspirował.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Widzew : Korona
Typ: rzut karny
Kurs: 2.70
Bukmacher: ETOTO

Wiadomo typ życzeniowy ale życzenia się czasami spełniają , Widzew bezpieczny i 5 ostatnich meczy to 3 zwycięstwa , Korona z kolei nad przepaścią i nic nie wskazuje na to aby teraz coś zaczęło działac i wygrywali parę meczów pod rząd aby uciec spadkowiczom , dziś stawiałbym w stronę Widzewa choć para raczej wyrównana bo na najwyższym szczeblu rozgrywek 6-5-5 , typ na karnego może i z przysłowiowego kapelusza ale sędzią jest pan Krzysztof Jakubik który dosyć często wskazuje wapno , w tym sezonie 15 meczy i 7 razy wskazał na ten pkt to może i dziś też wskaże , w meczach bezpośrednich też nie raz piłka była ustawiana na 11 metrze , panie Krzysztofie trzymam kciuki za pana .
 
psychol32 426,1K

psychol32

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć co ma sędzia do karnych? Przecież jak nie będzie ręki w polu karnym czy faulu to nie podyktuje jedenastki choćby we wcześniejszych dziesięciu z rzędu wskazywał na wapno.
 
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Widzew - Korona
Typ : B. Pawłowski strzeli gola lub zaliczy asystę
Kurs : 2.10
Bukmacher: superbet

Pawłowski gra właściwie wszystko od deski do deski, w dodatku bije stale fragmenty gry i egzekwuje rzuty karne. Korona dzisiaj na większym musiku niż Widzew, patrząc na to że ich rywale w walce o utrzymanie punktowali w tej kolejce dlatego boję się tutaj zagrać czysto na ekipę z Łodzi, ale też w Kielcach maja problemy z kontuzjami, w tygodniu więzadła zerwał Nono.
Myślę, że dziś Widzew będzie dyktował warunki i jest spora szansa, że przy zdobytej bramce udzial będzie miał ich lider.
 
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Warta - Lubin
Typ: Warta powyżej 4.5 rożnych
Kurs: 1.86
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:

Zauważyłem, że Warta zmieniła trochę taktykę, co skutkuje w ostatnich zawodach nabijaniem rzutów rożnych. Natomiast linie wydają się tego nie uwzględniać. Pokryte zostały praktycznie w ostatnim meczach Warty - na Pogoni 7 różnych, u siebie z ŁKS 9 różnych oraz na derbach w Poznaniu prawie pokryte - 4 różne. Uważam, że takie rzeczy w tej branży trzeba wychwytywać i chociaż rzuty rożne są zawsze trochę nieobliczalne to typuje 5 rzutów rożnych Warty.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
marts 14,5K

marts

Użytkownik
Warta - Zagłębie
over 25,5 fauli
@ 1,85 sts

Warta musi podejść do tego meczu z dużym zaangażowaniem,ekipy ze strefy spadkowej depczą po piętach, pojawia się czerwone światło,nie ma mowy o odstawianiu nogi, zapewne będzie dużo walki w środku pola,a co za tym idzie,pojawi się sporo fauli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom