>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka Eredivisie/29. Jupiler Pro League (16-18.03)

Status
Zamknięty.
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Jak na moje to pewniakiem na dzisiaj powinno być Vitesse. Wiadomo, jakie były oczekiwania, ale jednak coś nie poszło i &quot;żółto-czarni&quot; zajmują dopiero siódme miejsce. Według mnie za dużo zależy od samego Wilfrieda Bony&#39;ego. Rywal na dziś? Heracles Almelo. Podopieczni Petera Bosza wyraźnie pod formą, ich liderem do stycznia był Glynor Plet, ale wiadomo, że Holender powędrował na De Grolsche Veste.
Goście dzisiaj będą osłabieni jedynie brakiem pomocnika - Marko Vejiinovic (17/2). Vitesse bez żadnych &quot;ubytków&quot;.
Pomimo to Vitesse jest faworytem i mogą wygrać więcej niż jedną bramką, o ile oczywiście będą wykorzystywać swoje okazje, bo ich zawsze sobie tworzą dość dużo. Dla bardzo odważnych polecam typ handicapowy, kurs jest bardzo wysoki, co jest po części spowodowane tym, że gospodarze strzelają mało bramek. Tylko 1,28 na mecz.
Vitesse - Heracles Almelo 1 @ 1,95 Tobet ✅ ✅
Vitesse (-1) - Heracles Almelo 1 @ 3,35 Tobet ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Vitesse Arnhem - Heracles Almelo
Typ: Vitesse Arnhem powyżej 2,5 goli
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2/10
Rezultat:
Analiza: 26. kolejka Eredivise, którą rozpoczniemy na GelreDome, gdzie zmierzą się drużyny Vitesse Arnhem i Heraclesa Almelo. Obie ekipy walczą o miejsce dające im udział w pucharach europejskich, jednak to gospodarze znajdują się obecnie na miejscu gwarantującym grę w Play-Offach. Heracles do ósmego miejsca, które zapewnia grę o europejskie puchary, traci cztery punkty. Vitesse w ostatnich spotkaniach może nie zachwyca formą, ale na pewno jest ona na dobrym poziomie. Po trzech porażkach z rzędu w lutym z Feyernoordem, Twente i Waalwijkiem, w końcu doszło do przełamania. Marzec rozpoczął się dla podopiecznych van den Brom&#39;a bardzo dobrze. Wygrali u siebie z De Graafschap 2:0 i pokonali na wyjeździe Groningen 3:1. Heracles natomiast odwrotna sytuacja co gospodarze. Dwa z rzędu zwycięstwa z Twente na wyjeździe 3:2 i u siebie z Roda JC 2:1 i trzy porażki z rzędu VVV 1:3, AZ 1:3 i ADO Den Haag 0:2. U gospodarzy nie zagra dziś Pröpper (12/0) i Vink (1/0). Pröpper to rezerwowy Vitesse. U gości natomiast nie zobaczymy pomocnika Vejinovic (17/2). Zdecydowanym faworytem wydaje się być ekipa z GelreDome, na 6 spotkań przeciwko Heraclesowi, w których byli gospodarzem wygrali 5 i przegrali 1, strzelając przy tym 14 bramek i tracąc zaledwie 3.
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, zważywszy na fakt, że obie drużyny mają jeszcze szanse na Play-Offy gwarantujące możliwość dostania się do europejskich pucharów. Heracles na wyjazdach spisuje się bardzo słabo, 12 spotkań i tylko 2 zwycięstwa i 3 remisy, 16 bramek strzelonych i 26 straconych. Myślę, że dziś swoją passę zwycięstw przeciągnie Vitesse wygrywając spotkanie i strzelając przynajmniej 3 bramki.
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Holandia - Eredivisie
Spotkanie: SBV Excelsior vs. Roda JC
Typ: over 3.25 (zwrot połowy stawki przy 3 golach).
Kurs: 2.03
Buk: Pinnacle

Analiza:
Wiele o typie nie trzeba pisać. Gospodarze mają czternastą średnią w lidze jeśli chodzi o bramki na mecz (3.04), w tym w domu 1.0 strzelonych bramek i 1.75 straconych. Ponadto, w 11 meczach z 25 które rozegrali w tym sezonie padło 3 lub więcej bramek.
Roda może pochwalić się dużo lepszymi statystykami. 4. średnia bramek w lidze (3.88) w tym 1.17 strzelonych i 3.0 straconych na wyjazdach, a aż 19 z ich 25 ogółem rozegranych meczy kończyło się z 3 lub więcej golami.

Ostatnie mecze drużyn (domowe w przypadku gospodarza i wyjazdowe w przypadku gości):

I H2H:

Jak widać po statystykach, prawdopodobieństwo wielu goli w tym meczu jest więcej niż duże. Obie drużyny lubią zarówno postrzelać jak i stracić kilka bramek, H2H jest bardzo korzystny (overy oczywiście przeplatane czasem z underami, ale przecież nie zawsze uda się urządzić kibicom goleadę :p) i po takim kursie z zabezpieczeniem połowy stawki śmiało można pograć dość wysoki over po naprawdę atrakcyjnym w typ wypadku kursie.
Pozdrawiam i polecam!
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Westerlo - Genk 2 kurs: 1.6
Tydzien temu grałem z Lokeren przegrana Westerlo (dostali 4-0) gram i dzis. Do konca rundy zasadniczej w belgii zostały 2 kolejki. Tabela wyglada tak: http://img685.imageshack.us/img685/6280/begliat.gif (tabela od Sosny)
Genk mistrz Belgii ale przez gre w Lidze Mistrzów troche został w tyle. Sytuacja prosta: dwa mecze wygraja i zagraja w grupie B1 - o misrza i lige mistrzów (pkt zdobyte w rundzie zasadniczej dziela sie na pol), jesli nie beda grac o lige europejska.
W Westerlo istny szpital, nie zagrają: Bramkarz Deelkens (16/0); Obrońcy Corstjens (25/0),; Pomocnicy Adams (8/4); Napastnicy Liliu (13/1), Dekelver (19/2), Owusu (9/2), Marcao (5/1) and Hermmen (3/1). Kolejna 7-ka (De Petter, Delen, Cabeke, Cardoso, Vanaudenaerde, Arbitman , Wils.)wraca po urazach i nie wiadomo czy sa gotowi na pelne 90min.
Najgorsza druzyna ligi + osłabienia + walka Genk o wysokie cele = wygrana Genk
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Eredivisie
Mecz: Excelsior Rotterdam - Roda JC Kerkrade 2:1 ⛔ ⛔
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Tobet
ANALIZA:
Wczoraj idealnie trafiłem mecz Vitesse, które wygrało 2:0, ale głównie dzięki czerwonej kartce dla bramkarza gości! Teraz przyszedł czas na drugi zespół z Rotterdamu - Excelsior oraz &quot;polską&quot; Rodę Kerkrade. Goście należą do zespołów, które ... mają najgorszy bilans bramkowy, bowiem &quot;Górnicy&quot;, a raczej bramkarze Rody, prawie 60 razy musieli sięgać do siatki! W tym samym położeniu są gospodarze, ale Ci natomiast zdobyli o połowę bramek mniej!
Dodatkowo na niekorzyść Excelsioru działa fakt, że przystąpi do tego spotkania mocno osłabiony. Bez czterech obrońców i napastnika zagra drużyna Johna Lammersa, którzy są mniej lub bardziej ważni dla zespołu.
Kto nie zagra?
- Leen van Steensel (23/2) [obrońca]
- Tim Vincken (18/0) [napastnik]
- Jurgen Mattheij (11/1) [obrońca]
- Tim Eekman (9/0) [obrońca]
- Martijn de Vries (3/0) [obrońca]
- Erwin Nuytick (1/0) [pomocnik]
Zespół Rody Kerkrade ma w swoich szeregach &quot;super-strzelca&quot; Sanharib Malki, który ma już na swoim koncie 19 trafień! Drugi strzelec zespołu Mads Junker ma tylko pięć trafień. Jedynym osłabieniem będzie brak Rob Wielaerta, który do tej pory regularnie grał w obronie zespołu Harma van Veldhovena.
Dzisiaj warto postawić na gości, bowiem najprawdopodobniej do siatki trafi Malki i nie tylko. Dla mniej odważnych polecam także inne typy związane z tym meczem:
Excelsior Rotterdam - Roda JC Kerkrade over 2,5 @ 1,53 ✅ ✅
Excelsior Rotterdam - Roda JC Kerkrade (goście powyżej 1,5 bramki) @ 1,68 ⛔ ⛔
 
zaparzczaju 2

zaparzczaju

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Eredivisie
Mecz: Den Haag - Ajax
Typ: 1
Kurs: 6,80
Bukmacher: Betfair


Słów kilka o moim zdaniem najciekawszym meczu kolejki, cieszy mnie kurs jaki został wystawiony na gospodarzy, a dlaczego na Den Haag?... głównie dla tego że mecz zostanie rozegray o 12:30 i Ajax na wyjeździe ( dziwne że sugeruje się godziną spotkania.... sam w to nie wierze ale zobaczcie)


20 March 2011 Den Haag 3 - 2 Ajax Kick-off 12:30
6 November 2011 Utrecht 6 - 4 Ajax Kick-off 12:30
29 January 2012Feyenoord 4 - 2 Ajax Kick-off 12:30
5 February 2012 Ajax 0 - 2 Utrecht Kick-off 12:30

Fatum ? ;) Wiem że Den Haag łapie często remisy u siebie, nie jest to ekipa która wykorzystywała by atut swojego boiska, 17 zdobtytych punktów na swoim terenie ale czas to zmienic, myślę że stać ich na przełamanie jak nie o 12:30 to kiedy ;)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Excelsior - Roda
Roda jest tu faworytem choć moim zdaniem lekko na wyrost. Co prawda tydzień temu zagrali dobre spotkanie i wygrali 3:1 z Venlo jednak warto też pamiętać jak grali przed tym spotkaniem. Porażka 0:2 z Superfarmerami im splendoru z pewnością nie przynosi. Excelsior z ostatnich pięciu spotkań przegrał aż cztery ale....no właśnie z kim grał? Odpowiednio z Ajaxem, Alkmaarem i Heereenven - czyli z samą czołówką. Jeżeli gospodarze zagrają skoncentrowani i wykorzystają jedną z 3-4 sytuacji które zapewne będą mieli w spotkaniu myślę że może tu paść mała niespodzianka. Rody z Kieszkiem w bramce i do tego na wyjeździe hmmm... jakoś mi się to nie składa: )
Excelsior DNB 2,30 Totomix wynik 2:1 ✅
Venlo vs NEC Nijmegen
Dziś Venlo bez bardzo ważnego gracza - Yoshidy, który w ostatnich dwóch spotkaniach strzelił dwie bramki i może go brakować na boisku. Jednak i bez niego gospodarze mogą się zaprezentować całkiem przyzwoicie. Superafrmerzy jak i Waalwijk poradzili sobie z NEC więc może i Venlo sobie poradzi na własnych śmieciach...?
Venlo DNB 2/10 kurs 2.00 Totomix wynik 0:2 ⛔
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Na jutro:
- ADO - Ajax BTS @ 1.57 ⛔ (0:2)
- ADO - Ajax over 2,5 @ 1.50 ⛔
- Twente - Feyenoord over 2,5 @ 1.55 ⛔ (0:2)
- Twente - Feyenoord BTS @ 1.55 ⛔
- PSV - Heerenveen BTS @ 1.44 ✅ (5:1)
- PSV - Heerenveen over 3,5 @ 1.92 ✅
- PSV - Heerenveen (+2) 2 @ 1.53 ⛔
- AZ - NAC (+2) @ 2.15 ! (tutaj upatruję jutro niespodziankę) ✅ (0:0)
Kiepska kolejka. Twente żeby bramki nie strzeliło? Ajax ładnie, że win, ale over tam też mógł być. Fajnie, że wpadka AZ po myśli.
8 spotkań, myślę, że wejdzie minimum 5 z nich. Nie gram jutro czystej dwójki na Ajax, ponieważ ADO to trudny teren i właśnie... 12.30 ! Coś w tym jest, nie raz była mowa o tym, że Ajax na wyjazdach o 12.30 gra słabiej niż zazwyczaj, że budzi się dopiero w drugiej połowie i trzeba odrabiać straty. Nie zagra Ebecilio, więc ofensywa Ajaksu jutro średnio będzie wyglądać. Nie zdziwię się, jak Ajax wygra to spotkanie, ciągle jest faworytem, ponieważ a) dobra forma b) Ajax również bardzo osłabiony c) ADO gra w kratkę i nie powala na kolana futbolem, ale... jest to bardzo nieprzewidywalna drużyna, która potrafi się naładować na ważne spotkania, szczególnie z Ajaksem. Tak więc BTS i over to moim zdaniem fajne opcje. Jestem praktycznie 100% pewny, że PSV straci jakąś bramkę, to samo myślę o Twente. Co do AZ... ile mogą mieć szczęścia? Tydzień temu De Graafschap 4-5 setek a skończyło się 2-0 dla AZ... Jutro z NAC. Ok, NAC nie robi szału, ale wygrana z PSV pewnie trochę wiary w siebie im dała, do tego AZ grało w czwartek w pucharach, czas zacząć tracić punkty w lidze, więc może jutro?
Powodzenia i zachęcam szczególnie do grania tych BTS ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
BTS w Enschede biorę w ciemno @1,55⛔⛔ w tej chwili.

Do tego za stosunkowo niższą stawkę:

Guidetti strzeli @2,70 Unibet⛔⛔
Twente-Feyenoord over 4,5 @4,30 Bwin⛔⛔/I]


John ostatnią bramkę strzelił dokładnie miesiąc temu,więc czas najwyższy na kolejną.W meczach z najmocniejszymi rywalami w lidze potrafił całkiem niedawno zaaplikować po 3 bramki Ajaxowi i Twente(po drodze kolejne 3 Vitesse).Kurs zdecydowanie zachęca,tym bardziej że wykonuje również rzuty wolne i karne,a dodatkowo koledzy mają naprawdę rozregulowane celowniki i jutro to on jest nadzieją Portowców na jakieś bramki.

No i over 4,5 po mega fajnym kursie. Obrona Twente jak się ją troszkę przyciśnie-chaos totalny,pisałem o tym przed rewanżem z Schalke i kto obejrzał ten mecz widział że moje słowa mają pokrycie na boisku. Feyenoord ostatnio straszne wahania formy,ale w meczu w którym nie jest faworytem będzie grał mniej zachowawczo niż w meczach u siebie z Utrechtem czy Groningen gdzie po strzeleniu bramki zwalniał tempo zdecydowanie.Tu mogą pójść ostre wymiany,bramka za bramkę bo obrona Feyenoordu to też panikarze w zdecydowanej większości,no może poza Vlaarem. Dwie bramki do przerwy i wtedy o mój over jestem spokojny;) W Holandii jutro piękna pogoda zapowiadana,więc piłkarzom powinno posłużyć wiosenne ożywienie!
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
ADO Den Haag - Ajax Amsterdam ▶ BTS [1,66]
⛔ 0:2


Dlaczego ten typ? Ze względu na historię spotkań pomiędzy tymi klubami która prezentuje się następująco:

20/03/2011 Eredivisie Den Haag vs. Ajax 3:2
04/04/2010 Eredivisie Den Haag vs. Ajax 0:1
08/03/2009 Eredivisie Den Haag vs. Ajax 1:1
11/02/2007 Eredivisie Den Haag vs. Ajax 1:2
12/02/2006 Eredivisie Den Haag vs. Ajax 1:2
02/03/2005 Puchar Holandii (KNVB) Den Haag vs. Ajax 0:2
12/09/2004 Eredivisie Den Haag vs. Ajax 3:3
09/11/2003 Eredivisie Den Haag vs. Ajax 1:4

W przypadku rozgrywania meczu na Kyocera Stadion bardzo często padał BTS w starciu tych ekip. Den Haag w ostatnich trzech meczach u siebie tylko raz strzeliło, co zwiększa szansę na pewne przełamanie gdyż w poprzednich 3 meczach strzelili 8 bramek. Ajax w ostatnich meczu bez BTS&#39;u a w 4 poprzednich go notował.

Jak i kadry Ajaxu Amsterdam na dzisiejszy mecz:

Kenneth Vermeer
Jasper Cillessen
Toby Alderweireld
Jan Vertonghen
Vurnon Anita
Eyong Enoh
Christian Eriksen
Siem de Jong
André Ooijer
Theo Janssen
Daley Blind
Nicolás Lodeiro
Dmitry Bulykin
Aras Özbiliz
Ismaïl Aissati
Ricardo van Rhijn
Jody Lukoki
Dico Koppers

Nie zagrają obrońcy: Gregory Van der Wiel i Nicolai Boilesen, oraz napastnicy: Derk Boerrigter, Miralen Sulejmani i Lorenzo Ebecilio.

Den Haag ma 3 punkty przewagi nad strefą spadkową co nie jest komfortową sytuacją, dlatego drużyna ta musi zdobywać punkty u siebie. Ajax ma 3 punkty straty do Alkmaar i musi wygrywać aby nie stracić kontaktu z liderem. Ajax z brakiem kilku graczy w tym 2 bardzo ważnych. Den Haag może poczuć możliwość ugrania czegoś w tym meczu. I dochodzi do tego ta 12:30... Czy faktycznie ma to takie znaczenie dla Ajaxu? Osobiście uważam, że nie bardzo ale przekonamy się... Obie drużyny mają o co grać w tym sezonie i myslę, że w tym meczu będą padać z obu stron.​
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
I dochodzi do tego ta 12:30... Czy faktycznie ma to takie znaczenie dla Ajaxu? Osobiście uważam, że nie bardzo ale przekonamy się...​
Mi tam się wydaję, że tak. Przed rozpoczęciem sezonu, kiedy był już znany terminarz i godziny spotkań okazało się, że Ajax dostał najwięcej spotkań z wszystkich drużyn o 12.30. Co się wtedy wydarzyło? Zarząd klubu napisał skargę do KNVB w tej sprawie. Holenderski Związek Piłki Nożnej zmniejszył ilość spotkań AFCA, które rozpoczynały się o 12.30, o 2 czy 3 mecz (nie pamiętam dokładnie). Piłkarze nie raz wypowiadali się, że nie jest to komfortowa godzina do gry, ponieważ organizm nie pracuje najlepiej, trzeba wcześnie wstać, wcześnie jeść by nie odczuwać tego w trakcie spotkania. Kumulując wszystko; nie jest to idealna godzina do gry. Nie można jednak wszystkich faktów kierować pod godzinę spotkania. Ajax jest faworytem, powinien wygrać, ale ADO to po prostu ciężki teren, ponieważ jest to bardzo nieprzewidywalna drużyna, coś jak Utrecht, która potrafi ładować baterię nawet jak jest w dołku. Co do wyżej wymienionych osłabień; większość nie jest istotnych. Van der Wiel, Boerrigter czy Boilesen nie grają już od miesięcy. Jedynie brak Mikiego i Lorenzo to osłabienia, z tym, że Miki od kilku tygodni grał słabo, zwlekał się z kontuzją, a Lorenzo dopiero co się obudził z zimowego snu i zaczął grać.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Piłkarze nie raz wypowiadali się, że nie jest to komfortowa godzina do gry, ponieważ organizm nie pracuje najlepiej, trzeba wcześnie wstać, wcześnie jeść by nie odczuwać tego w trakcie spotkania. Kumulując wszystko; nie jest to idealna godzina do gry. Nie można jednak wszystkich faktów kierować pod godzinę spotkania.
Tylko chyba wszyscy zapominają o tym, że piłkarze ADO Den Haag to też ludzie i ta godzina będzie miała na nich taki sam wpływ jak na piłkarzy Ajaxu... Faktycznie jeśli Ajax gra najwięcej spotkań o tej godzinie to jest troszkę niesprawiedliwe. Jednak należy brać pod uwagę, że grają dwie ekipy i czas rozegrania spotkania wpływa na obydwie. Przeciwnicy też muszą być gotowi na 12:30 i niby, że przeciwnicy Ajaxu znajdują &quot;złoty środek&quot; i są lepiej przygotowani? Wątpie...
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
PSV - Heerenveen
Philip Cocu zadebiutuje w niedzielę w roli trenera PSV w rozgrywkach ligowych. Była gwiazda PSV jak i Barcelony musi szybko wyciągnąć drużynę z dołku. Tytoń wrócił już do bramki i najprawdopodobniej zobaczymy Polaka już od pierwszych minut tego spotkania na boisku. Hereenveen ma słabiutką obronę ale ma kim postraszyć w ataku. Zastanawiałem się nad dwoma opcjami PSV oraz BTS...
PSV kurs 1,50 Totomix wynik 5:1 ✅
Twente - Feyenoord
Bardzo trudny wbrew pozorom mecz do wytypowania. Twente przemęczone a do tego Feyenoord prócz ligi nie gra w żadnych innych rozgrywkach. Jak się w Holandii nie wie co grać to się stawia BTS: )
BTS kurs 1,52 Totomix wynik 0:2 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Puściłem sobie z rana jeszcze taki system za 12 eurosków (3z4). Nie wiem co mnie wzięło by dać na strzelca bramki Guidettiego, chyba to, że dawno nie strzelił i liczyłem na jego przełamanie :razz: Szkoda również, że sędzia Blom dał mega plamy, ponieważ Feyenoord nie otrzymał w okolicach 75 minuty karnego (100% karny), a karne strzela właśnie Guidetti...no ale bywa.

A było prawie 400e do wyjęcia, damn...next time better ;)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Opis spotkań:
Deen Haag - Ajax wynik 0:2
Panowie nie wiem na czym opieraliście swe typy dotyczące Hagi. Nie licząc jednej bramki samobójczej w ostatnich ośmiu spotkaniach zdobyli trzy bramki. Dodam jeszcze że dwie z nich to koszmarne błędy obrony i bramkarza ( tak jak w meczu z Heraclesem ) Jedyną bramką zdobytą z akcji od początku do końca przez nich przeprowadzonej jest bramka na 2:0 tydzień temu. W meczu z Ajaxem mieli trzy sytuację ( jeden strzał z daleka + 2 strzały z pola karnego z których przynajmniej jeden powinien wpaść ).
Ajax wygrał zasłużenie nie angażując się zbytnio. Ponad połowę spotkania Haga grała w 10-tkę . Goście męczyli ich okrutnie wymieniając mnóstwo podań miedzy sobą na połowie gospodarzy. Smolarek nie wystąpił w tym meczu (tak samo jak i tydzień temu)

PSV - Heerenveen wynik 5:1
PSV rozegrało dobre spotkanie i widać że Cocu ma posłuch wśród graczy ( do niedawna sam przecież występował na boisku ) Wynik co prawda nie do końca pokazuje jak przebiegał mecz ponieważ do 60 minuty spotkanie było bardzo wyrównane ( Heerenveen miało miedzy innymi słupek ) natomiast bezsprzecznie zwycięstwo należało się gospodarzom. Cocu wpuścił na samą końcówkę młodego Depaya Memphisa, który zdobył ładną bramkę. Należy to nazwisko zanotować, PSV będzie miało pociechę z tego chłopaka. Heerenveen tradycyjnie słabo w obronie. Nawet 14-sta w ligowej tabeli Breda straciła mniej bramek niż oni...
Venlo - NEC wynik 0:2
Nec zasłużenie wygrało to spotkanie. Mieli stanowczo za dużo miejsca na boisku a dodatkowo Venlo bez Yoshidy to już inna drużyna. Całą pierwszą połowę zdecydowaną przewagę mieli goście i tylko bramkarzowi gospodarze zawdzięczają że nie przegrali wyżej.
Excelsior - Roda wynik 2:1
Roda od lat jest dla mnie takim holenderskim Janosikiem. Zabierają bogatym by punkciki oddać potrzebującym. Pierwsza bramka padła po kiksie obrońcy a napastnik Excelsioru odwrócony tyłem do bramki skierował piłkę do siatki. Przez następne 80 minut ( bramka padła 5 w minucie ) Roda waliła głową w mur oddając niezliczoną ilość strzałów i wrzutek w pole karne. Czy można wygrać spotkanie przeprowadzając jedną sensowną akcje w meczu? Wychodzi na to że tak. Excelsior miał trzy sytuacje w meczu Pierwsza to ten kiks obrońcy, druga to strzał w środek bramki a trzecia to...samobój obrońcy Rody w doliczonym czasie. W ostatnich sekundach spotkania Malki strzelił honorową bramkę dobijając strzał swego kolegi.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Opis spotkań:

Panowie nie wiem na czym opieraliście swe typy dotyczące Hagi. Nie licząc jednej bramki samobójczej w ostatnich ośmiu spotkaniach zdobyli trzy bramki. Dodam jeszcze że dwie z nich to koszmarne błędy obrony i bramkarza ( tak jak w meczu z Heraclesem ) Jedyną bramką zdobytą z akcji od początku do końca przez nich przeprowadzonej jest bramka na 2:0 tydzień temu. W meczu z Ajaxem mieli trzy sytuację ( jeden strzał z daleka + 2 strzały z pola karnego z których przynajmniej jeden powinien wpaść ).
Ajax wygrał zasłużenie nie angażując się zbytnio. Ponad połowę spotkania Haga grała w 10-tkę . Goście męczyli ich okrutnie wymieniając mnóstwo podań miedzy sobą na połowie gospodarzy. Smolarek nie wystąpił w tym meczu (tak samo jak i tydzień temu)
Nie wiem jak inni, ale ja np na tym, że są to zazwyczaj naładowane spotkania. ADO potrafi się motywować na spotkania z AFCA i praktycznie sezon w sezon te pojedynku w Hadze nie są proste dla Ajaksu. Gdyby nie czerwona kartka różnie mogło by być. Nie ma co gdybać jednak, lecz po spotkaniu łatwo napisać ripostę.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ajax nie ma się co obrażać bo ja te opisy spotkań umieszczam nie po to aby komuś dopiec lecz aby się to jeszcze komuś przydało ???? Fakt że wzmianka o Hadze powinna być przed meczem...

Twente - Feyenoord wynik 0:2

Goście nie raz udowadniali że lubią grać z kontry i to w 100 % sprawdziło się w tym spotkaniu. Feyenoord pierwszą bramkę zdobył po przepięknym strzale....obrońcy Twente i to ustawiło spotkanie. Gospodarze zaczęli grać dopiero po stracie bramki lecz razili nieskutecznością Nie wiem Ajax czy oglądałeś to spotkanie ale tak naprawdę to powinno być 3:0 a nie 2:0...Sędzia nie odgwizdał ewidentnego karnego ( jak dla mnie).
Domyślam się że gdyby go jednak odgwizdał to do piłki z pewnością podszedłby wspomniany Guidetti ... Tym bardziej szkoda że ten system Tobie nie wlazł a brakowało naprawdę niewiele. Twente ociężałe i lekko zmęczone po pucharach. Teraz mają tydzień na regenerację....Za tydzień mecz z Hagą z którą powinni sobie poradzić
Waalwijk - De Graafschap wynik 1:0
Mecz od początku do końca zdominowany przez graczy gospodarzy. Goście mieli dwie akcje w spotkaniu. Pierwsza to anemiczny strzał z pola karnego a druga to bardzo kropnięcie z daleka.
Obydwie akcje przeprowadzone dopiero po przerwie. Niewiele brakowało aby dowieźli wynik bezbramkowy do końca jednak Waalwijk w 79 minucie zdołało wcisnąć piłkę do bramki. Imponuje mi solidnością ostatnio Waalwijk, wygrali pięć z ostatnich ośmiu spotkań i stracili tylko pięć bramek... Grają bardzo uważnie w obronie.
Utrecht - Groningen wynik 3:1
Drużyną gości należałoby chyba potraktować prądem. Z ostatnich ośmiu spotkań przegrali aż siedem a podobno mieli grać o puchary. Najpierw wygrywali 1:0 a później mieli 100 % sytuację aby wyjść na prowadzenie 2:1 i zamiast umieścić piłkę w siatce napastnik gości trafił w słupek po bramkach bramkarza. Bardziej zdeterminowani gospodarze dwa razy w końcówce przeprowadzili kontry zakończone bramkami. W ostatnich 4 spotkaniach gości tracą aż 11 bramek. Po ostatnim gwizdku sędziego część graczy Groningen leżała z bezsilności dłuższą chwilę na murawie...
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax nie ma się co obrażać bo ja te opisy spotkań umieszczam nie po to aby komuś dopiec lecz aby się to jeszcze komuś przydało ???? Fakt że wzmianka o Hadze powinna być przed meczem...
Nie wiem Ajax czy oglądałeś to spotkanie ale tak naprawdę to powinno być 3:0 a nie 2:0...Sędzia nie odgwizdał ewidentnego karnego ( jak dla mnie).
Domyślam się że gdyby go jednak odgwizdał to do piłki z pewnością podszedłby wspomniany Guidetti ... Tym bardziej szkoda że ten system Tobie nie wlazł a brakowało naprawdę niewiele.
Nikt się nie obraża, luźna gumka ;)
Nie widziałem spotkania Twente - Feyenoord, widziałem jedynie dość obszerne skróty z tego spotkania i też uważam, że był tam ewidentny karny, zresztą wszyscy tak uważają, tylko sędzia nie widział... No bywa, system był niezły i jak mówisz niewiele zabrakło, trochę szczęścia, ale następnym razem lepiej.
Co do samego Twente, to nie mają aż tygodnia na regenerację sił, ponieważ w środę grają zaległy mecz z De Graafschap.
Za tydzień Twente - ADO i wydaję mi się, że 2 a nawet 2 z (-1) to fajny bet. ADO nie dość, że na Ajax już miało problemy kadrowe, to dochodzą na spotkanie z Twente trzy kolejne zawieszenia: Boussabon, Radosavljevic i Toornstra. Leeuwin, Van Duinen i N&#39;Toko ciągle kontuzjowani, więc ADO mega osłabione a Twente ma nóż na gardle. Warto też dodać, że w ostatnim spotkaniu nie grał pewny punkt defensywy Twente - Douglas.
Tak więc zachęcam do grania na Twente za tydzień.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ostatnie dwa spotkania tej kolejki...
Vitesse – Heracles wynik 2:0


Vitesse wygrało to spotkanie bezapelacyjnie i tak naprawę powinni je wygrać nie 2:0 a 4:0. Gospodarze mieli jeszcze w tym spotkaniu słupek oraz poprzeczkę. Bonny nie powinien już chyba podchodzić do jedenastek gdyż przestrzelił już drugą w tym sezonie. Obydwie ekipy są na dwóch różnych biegunach. Herakles nic nie gra od meczu z Rodą oraz Twente natomiast Vitesse wygrało trzy mecze z rzędu. Olbrzymią ich bolączką jest jednak skuteczność. Nie w każdym spotkaniu będą mieli tak dużo sytuacji jak w tym ostatnim spotkaniu


Az – Breda 0:0

Breda rozegrała dobre spotkanie. Świetnie grał bramkarz i gdyby tylko jego koledzy w ataku byli bardziej skoncentrowani to mogli ten mecz nawet wygrać. Az podobnie jak Twente lekko zmęczone a trzeba pamiętać że nadal grają w LE ( końcówkę ligi będą mieli trudną między innymi mecze z Twente, PSV czy Feyenoordem ) Strata tych dwóch punktów może być kosztowna.

De Graafschap – Twente - mecz zaległy ( 21.03 )

Twente nawet nieźle się prezentuje w ataku jednak bardzo słabo wygląda ostatnio ich obrona. Maclaren powinien wstrząsnąć drużyną przez te dwa dni ponieważ z Superfarmerami po prostu muszą wygrać ( choć nie lubię tego słowa używać ) De Graafschap w ostatnich 10 spotkaniach zdobyło 4 pkt i niech to będzie najlepszy komentarz do ich umiejętności.
Mimo osłabień w drużynie Twente ( miedzy innymi Landzaat ) goście powinni sobie poradzić. Gospodarze od 4 spotkań bez zdobtej bramki...

Twente 2/2 HT/FT kurs 1,85 Totomix
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom