>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka I ligi (15.04.2017) + mecz zaległy

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
GKS Katowice - Miedź Legnica wszystko co powyżej 2,00 brać
Wg. mnie warto. GKS w końcu się obudził. Fakt z zespołami z dołu tabeli, ale ta liga pokazuje, że tutaj nie ma formalności. Szczególnie na wyjazdach a wygrane 4:1 ze Zniczem i 3:0 z Puławami pokazują, że jak ten zespół odpali to w tej lidze po prostu jest jedną z najlepszych drużyn. Miedź gra bardzo przeciętnie. Nawet kibice mają wiele pretensji o zaangażowanie i słabą dyspozycję. GKS u siebie, ze sporym wsparciem i na fali może jednemu z kontrkandydatów do awansu powiedzieć: do widzenia i mam nadzieję, że w końcu GKS w meczu ważnym zagra tak, jak powinien bo ma wszelkie argumenty by w tym meczu wygrać i to bardzo spokojnie, bo kadrowo są po prostu lepsi, a dodając atut własnego boiska stawia ich to w roli zdecydowanego faworyta.
Dodam tylko, że cieszy fakt, że na lewej stronie bardzo niepewnego Abramowicza zastąpił Frańczak, którzy stracił całą poprzednią rundę przez kontuzje i wkomponował się świetnie do zespołu. Także na środku obrony powrócił stary, dobry Oliver. W środku będzie trzeba kombinować bo wypada Zejdler i Cerimagić. Z drugiej stronie po to sprowadzano graczy by w takich meczach potrafili wejść i dać jakość. Spokojnie w środku można postawić na Sapałę, bo jednak sam Kalinkowski ostatnio to ryzyko, szczególnie z jego tendencjami do pojedynczych kiksów i strat. Aczkolwiek z przodu kłopot bogactwa. Prokić w formie, Goncerz wraca do formy, w końcu strzelił Lebedyński, który jako 10 daje bardzo dużo zespołowi. Na skrzydłach jest Jóźwiak i Madrysza a także Prokić, który nominalnie na tą pozycję był sprowadzany do Katowic. Do tego na prawym skrzydle zawsze może zagrać Foszmańczyk i to jest najbardziej prawdopodobne ustawienie zespołu z Katowic.
Abramowicz-Czeriwński, Kamiński, Praznovsky, Frańczak-Sapała,Kalinkowski-Foszmańczyk,Lebedyński,Jóźwiak-Goncerz. To pozwoli na ławce zostawić Prokicia, który na podmęczonego rywala jest znakomitą opcją.
Miedź póki co bez wyrazu i tak mi się wydaje, że powracają ich stare demony. Ściąganie szrotu zza granicy, który gra potem kaszanę.
Wiem, że 90minut to 90minut ale mimo wszystko takie komentarze wiele mówią:
&quot;Najbardziej zagorzałym kibicom miedzi puszczają nerwy, pierwsza połowa super, w drugiej uszło powietrze, beznadzieja, brak zaangażowania, gra statyczna schematyczna na stojąco, dosyć tej beznadziejnej taktyki, dajcie trochę radości kibicom bo awans już odjechał, żeby awansować trzeba zdobyć min. 65pkt, musieli byśmy wygrać wszystko, a pozostali muszą się położyć, tej naszej pseudo gry nie da się oglądać, piłka jest dla kibiców.&quot;
&quot;Tragiczny obraz Miedzi. Wolni i przewidywalni. Ławka fatalna. Zawodnicy na niej bez formy. To pokazuje, dlaczego trenejro robi rzadko zmiany. Rybicki nie wiem co robił, że forme zgubił. Mało się nie zabił o własne nogi. Taki klimat w Legnicy. Wszyscy padają po pewnym czasie. Dziwne. Bartkowiak szybszy od piłki. Vojtus trochę większy wiatr od Djermanovicia, który jest totalnym drewnem. Kto go sprowadzał, to powinien stracić głowę, a trener, że przyklepał, bo podobno dłuuuuuuuuuugo szukali i to miał być ten super napastnik z dobrą grą tyłem do bramki. Chłop 28 lat i zwiedził pół świata. Widać czemu.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Górnik Zabrze- Zagłębie Sosnowiec ⛔
typ: 1
kurs 1,82
Górnik jest drużyną bardziej zdeterminowaną jeśli chodzi o awans, a co za tym idzie jest &quot;głodna punktów i ma nóż na gardle&quot;. U siebie w tej rundzie jeszcze nie przegrali, szykuje się rekord frekwencji, na plus również super forma Wolsztyńskiego. Niby to są derby, ale faworyt jest tylko jeden i to zdecydowany. Wydaje mi się, że gdyby w Sosnowcu zostałby Magiera awans byłby bardzo prawdopodobny,a przy takim układzie....
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wg. mnie stawianie na Górnik po takim kursie jest nieopłacalne. Bardziej zmotywowani ? Wg. mnie to takie wróżenie z fusów. Bo nie wiem czym to mierzyć. Sosnowiec po pozbyciu się &quot;hamulcowych&quot; jak to kiedyś nazywano w Katowicach pewną część graczy wygrała przekonująco i wg. mnie nie są na straconej pozycji. A brak chęci awansu możecie sobie wybić z głowy. Nie jestem kibicem broń boże Zagłębia co pewnie można wywnioskować po innych postach, ale trzeźwo patrzę na tą ligę i sytuacje jaka w niej panuje. Górnik gra przeciętnie a bycie faworytem w tej lidze nie pomaga.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Górnik Zabrze- Zagłębie Sosnowiec 1-2
typ: 2 4,71 Pinnacle✅✅
typ: x2 2.15 Bet365✅✅

Dziś zagrają dwie drużyny w których sporo sie ostatnio dzieje. Górnik dostaje w Kluczborku 2-1 i kibice żądają kar finansowych dla piłkarzy za brak zaangażowania. A Zagłębie &#39;popisuje się&#39; u siebie ze Zniczem 0-3 po czym w poniedziałek rozwiązują umowy z 2 doświadczonymi zawodnikami. W obu klubach wiec trwa pożar...Zaczyna być on powoli gaszony po ostatniej kolejce. Zagłębie klepło na wyjeździe Kluczbork 4-0 a Górnik u siebie Olimpię 2-1. Na ile te wygrane nie są &#39;przypadkowe&#39; ciężko dzisiaj powiedzieć. Ogranie Kluczborku który na 9 kolejek do konca jest pewniakiem do spadku wyznacznikiem formy być nie może. Tak samo Górnik, który po 4 min prowadził juz 2-0 i w dalszej czesci meczu nic nie pokazał. Ale nie pokazał bo nie musiał gdyz prowadził, czy nie pokazał bo nie potrafił. Ta liga jest boska bo tylko Bóg wie jaki będzie wynik ???? Moim zdaniem kursy powinny być bardziej wyrównane. Widzę tu value na kopaczy z Sosnowca
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 15

modygks

Użytkownik
Panowie dziś odbędzie się mecz Nice 1 ligi
GKS Katowice - Miedź Legnica 1 @2.44 (aktualnie 2.26) 1xbet
kurs początkowo wynosił 2.44 teraz waha sięokoło 2.25 dla mnie ten kurs to totalne nieporozumienie, Miedź bije się po czołach kibice wywołują dużą presje przychodzą na treningi co się dobrze nie kończy słabe poprzednie mecze. Nie ma argumentów za tym by GKS nie wygrał tego spotkania.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jest jeden argument. GKS lubi takie mecze uwalać, w ostatnich sezonach wiele ważnych meczów przegrali, ale chyba jak nie teraz to kiedy można by zapytać. Mają wszystkie argumenty po swojej stronie a kurs naprawdę wg. mnie zachęcający.
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
A jednak.... Sosnowiec chce awansu i widocznie dysponuje środkami finansowymi na to...co do tej pory było wątpliwe dla mnie...
 
M 15

modygks

Użytkownik
Krytyka krytyką ale czym się różni Miedź od takich Wigier? Czy Stomilu. Kurs na mecze z tymi dwoma druzynami oscylował pomiędzy 1.8-1.9 .kurs mocno przesadzony teraz waha sie juz okolo 2.06 ja mam po 2.44 wtedy nawet sie nie zastanawialem.
 
milo87 46

milo87

Użytkownik
GKS Katowice - Miedź Legnica 20:45
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: STS
Dzisiejszy mecz na zapleczu ekstraklasy będzie miał duży wpływ na wygląd górnej części tabeli. Jeżeli GKS wygra, zajmą oni na jakiś czas pozycję lidera i przegonią drugie miejsce - Chojniczankę o dwa punkty. Gieksa jest drużyną, która zdecydowanie chce awansować, a presja ze strony miasta, klubu, kibiców jest ogromna. Miedź póki co walczy również o najwyższe cele, ale czy jest to na prawdę chęć awansowania? Gracze z Legnicy nie wygrali meczu od miesiąca, a GieKSa wręcz przeciwnie, 7 bramek w dwóch ostatnich meczach, przewaga 3 bramek nad rywalem, imponujące wyniki. GKS wygląda jakby zmienił swoją efektowną grę na standardy 1-szo ligowe, oraz dodał do tego skuteczność. Odblokował się również napastnik - Lebedyński, tak jak już dwa tygodnie temu pisałem, chłopaka nikt nie skreśla. Ale każdy zainteresowany wie, że filarem ataku GKSu jest Grzegorz Goncerz, który również rozstrzelał się ostatnimi czasy, idąc na przekór szyderczym i złośliwym komentarzom widzów. Nie będzie to łatwy mecz dla gospodarzy, ale według mnie pierwszy wygrany mecz na Bukowej w tej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Tylu Was na ta giekse pisze ze juz ponizej 2 kursy pospadaly i bedzie chore widowisko jak wczoraj z gornikiem gdzie bylo 1.8 na gornik i wiadomo co sie stalo.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Tylu Was na ta giekse pisze ze juz ponizej 2 kursy pospadaly i bedzie chore widowisko jak wczoraj z gornikiem gdzie bylo 1.8 na gornik i wiadomo co sie stalo.
Nie porównuj tego co gra Górnik w tej rundzie a tego co gra GKS bo pisząc tak potwierdzasz, że nie oglądałeś żadnego spotkania w tej rundzie.
Poza tym uważam, że granie &lt;2,00 jest już nieopłacalne.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wlasnie to mowie,ze to juz sie nie oplaca bo tyle osob gra jedyne. Jedyne co mozna sprobowac to Gks 1 polowa bo zawsze lepiej to im wychodzilo z tego co wiem. Nie ogladalem meczu wczoraj ale slyszalem relacje ,ze gornik jest slabszy niz wszyscy mysla wiec dlatego takie chore kursy.Gieksa tez forma nieustabilizowana ale na pewno cos w Katowicach drgnelo, a w Legnicy sie zacielo ale to tak jakbysmy serie B teraz opisywali czyli wszystko mozliwe. Pozdro
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wlasnie to mowie,ze to juz sie nie oplaca bo tyle osob gra jedyne. Jedyne co mozna sprobowac to Gks 1 polowa bo zawsze lepiej to im wychodzilo z tego co wiem. Nie ogladalem meczu wczoraj ale slyszalem relacje ,ze gornik jest slabszy niz wszyscy mysla wiec dlatego takie chore kursy.Gieksa tez forma nieustabilizowana ale na pewno cos w Katowicach drgnelo, a w Legnicy sie zacielo ale to tak jakbysmy serie B teraz opisywali czyli wszystko mozliwe. Pozdro
W Górniku się nic nie zacięło. Tam nic nei funkcjonowało a pojedyncze mecze tego nie zmienią. Wszyscy się podpalili wygraną z Olimpią, gdzie szybkie dwie bramy ustawiły mecz, a Górnik po ich strzeleniu grał straszną kaszanę.

GKS fakt gra nieustabilizowanie ale to specyfika tej ligi. Fajnie, że jest długa ławka bo ktokolwiek nie wypadnie zmiennik daje sporo jakości. Właśnie obecnie już tak nie szaleją w pierwszych połowach co akurat jest dobre, bo po prostu zajeżdżali się kondycyjnie. Zaczęły funkcjonować stałe fragmenty gry, co też jest dobrym prognostykiem.

A jak będzie zobaczymy bo to tylko 1 liga, ale na pewno kursy rzędu 2,20-2,40 były fajną opcją.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
GKS Katowice - Miedź Legnica
Typ: Katowice ⛔
Kurs: 2,00
bwin

Kwadrans przed 21:00 przy Bukowej GKS Katowice podejmować będzie Miedź Legnica. Gospodarze zajmuja obecnie trzecią pozycję w tabeli ligowej z dorobkiem 43 oczek. Na swoim obiekcie przegrali zaledwie dwa razy z Podbeskidziem Bielsko Biała i Wigrami Suwałki. Początek rundy wiosennej dla Katowiczan był bardzo słabe, nie potrafili odnieść zwycięstwa przez cztery kolejne kolejki (Chojniczanka 2-2, Sosnowiec 0-1, Stomil 2-2, Podbeskidzie 1-2). Ostatnie dwa mecze to wygrane ze Zniczem Pruszków 4-1 i z Wisła Puławy 3-0. Ktoś powie że t ekipy z dołu tabeli ale chcąc myśleć o awansie to takie spotkanie jak dzisiaj trzeba wygrać. W ekipie gospodarzy zabraknie pomocnika Łukasza Zejdlera który pauzuje za ósmą żółta kartkę, piłkarz ten ma na swoim koncie dwa trafienia. Miedziowi są obecnie na 7 miejscu i mają 38 punktów. Na wyjazdach grają w kratkę, bilans to 6-4-5 co pokazuje że można ich ograć. Pokazuja to też wyniki na wiosnę porażki z Chrobrym Głogów czy Olimpią Grudziądz, jak więc widać maja problem ze stabilnością i tu jest szansa dla podopiecznych Jerzego Brzęczka. ja liczę na sukces gospodarzy i taki jest mój typ na te spotkanie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Prawdopodobnie nie zdąży też z wyleczeniem Cerimagic. Aczkolwiek tutaj z klubu niczego się nie dowiemy bo zawsze takie rzeczy są trzymane w tajemnicy, aczkolwiek rokowania były kiepskie.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Pisalem zebyscie tyle chajcu na Gks nie kladli bo kursy pospadaly i jest jak wczoraj. Masowka jakas poszla plus wrocily demony przeszlosci i Gks slaba koncowka meczu. Nie do grania ta liga na powaznie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Pisalem zebyscie tyle chajcu na Gks nie kladli bo kursy pospadaly i jest jak wczoraj. Masowka jakas poszla plus wrocily demony przeszlosci i Gks slaba koncowka meczu. Nie do grania ta liga na powaznie.
Dobrze to ująłeś. Pisałem, że jedyne co mnie martwi, że GKS lubi tak ważne mecze uwalić, jak zawsze w ostatnich sezonach. Mieli wszystko w swoich rękach. Znowu nieskuteczność, potem brak pomysłu a potem jeden błąd i brama z niczego. Żenada.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom