>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Ligue1 [05-06 marzec 2011r]

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Kursy z Betclic
Przed nami 26 kolejka Ligue 1.Pasjonująca walka w czołówce, gdzie 5 drużyn walczy jak równy równym. Lider, Lillie jedzie do Marsylli, która zajmuje 3 miejsce i ma tylko punkt straty. To prawdziwy hit kolejki! Ja nie podejmuje się obstawienia tego spotkania.
Tydzien temu PSG wygrało z Toulousom mimo moich obaw 2-1. Teraz są wg bukmacherem faworytem, ale grają na ciężkim terenie w Auxerre.
W pozostałych spotkaniach ciężko wskazać faworytów, może poza Lyonem.
Co sądzicie o spotkaniach w 26 kolejce? Które typy są wg was pewne, a których unikać? Zapraszam do wspólnego analizowania spotkań Ligue1.

Składy, informacje -&gt; http://www.lequipe.fr/Allos-v2/Allo_L1.html
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Fc Lorient - As Nancy Lorraine

Wynik: 0:0
Typ:
1
kurs: 1.80

--------------
Typ: pierwszy gol dla gospodarzy i wygrana w całym meczu
kurs: 1.57


Mecz ze wskazaniem na gospodarzy. Wszyscy zapewne pamiętają wynik 5:1 z Bordeaux dwie kolejki temu. Potem przyszedł remis z Valenciennes. Bardzo ważny remis. W zasadzie w tym sezonie jest już pozamiatane. Fc Lorient nie spadnie z ligi i nie ma szans na dostanie się do europejskich pucharów. Piłkarze Lorient utknęli w środku tabeli i chyba tam pozostaną do końca sezonu. W gorszej sytuacji jest Nancy będące na 16 pozycji nadal muszą się spinać aby pozostać w Lique 1. Wprawdzie ostatnio dzielnie walczyli u siebie z Marseille, jednak doświadczenie wzięło górę i wygrali faworyci. Drugi mecz przegrany z rzędu (wcześniej z Lyonem) i sytuacja ponownie robi się nieciekawa. Nancy ma tendencję do długich przestojów w grze. Czyżby znowu passa 3 porażek z rzędu jak miało to miejsce ostatnio? Lorient doskonały bilans meczy na własnym stadionie 8-2-2, Nancy na wyjazdach co ciekawe lepiej niż u siebie. Wydaje się, że to nie będzie miało tym razem dużego wpływu. Jeżeli Lorient szybko zdobędzie bramkę to kolejne się posypia i ponownie możemy być świadkiem pogromu. Gdy pierwsza połowa zakończy się remisem wtedy natomiast może być jak w spotkaniu z Valenciennes... Ja przewiduję jednak pierwszy scenariusz.


Aj Auxerre - Paris Saint Germain
1:0

Typ:
2 DNB
kurs: 1.60

PSG nie odpuszcza w walce o mistrzostwo. Dobra forma owocuje 4 pozycją w tabeli. Na drugim biegunie znajduje się Aj Auxerre. Ostatni mecz gospodarze wygrali 20.11.2010 !! To mówi samo za siebie jaką formę prezentują gracze Auxerre. Podopieczni Jeana Fernandeza przegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem lepsi od AJA okazali się Girondins Bordeaux, strzelając &quot;Burgundczykom&quot; trzy bramki. W tej chwili tak na dobrą sprawę nawet nie ma kto ciągnąć ataków Auxerre. Bramek zdobywają jak na lekarstwo i ile w ogóle je zdobywają. Jeżeli piłkarze gospodarzy nie wezmą się w garść to będzie cholernie ciężko pozostać z najlepszymi w Lique 1. Jak podają źródła internetowe w październiku ubiegłego roku AJA wygrało na Parc des Princes 3:2, ale co ciekawe u siebie nie pokonało PSG od października 2005 roku. W czterech kolejnych meczach na Stade de l&#39;Abbe Deschamps dwa razy tryumfowali goście, a dwukrotnie zanotowano remis. Generalnie te statystyki mają się nijak do tego meczu. PSG z dorobkiem 44 punktów może atakować nawet fotel lidera po tej kolejce. Jest więc o co grać. Chwytające się brzytwy Auxerre będzie zapewne bardzo zadowolone nawet z remisu i zrobią wszystko aby nie przegrać. Moja propozycja jest 2 DNB, po wysokim kursie 1,60. Nadaje się idealnie do zagrania i innym spotkaniem. Nene i spółka (Giuly Ludovic, Armand Sylvain) napędzają lokomotywę z Paryża. Ostatnio nawet w wywiadzie Napastnik Ludovic Giuly oznajmił, że nie chce jeszcze kończyć kariery i ma w planach przedłużenie kontraktu z Paris Saint Germain. Ostatni mecz pucharowy Paris Saint-Germain - Le Mans był bardzo emocjonujący. Ci którzy wybrali się na stadion nie mogli narzekać na nudę. Obrońcy trofeum bez problemu wygrali 3:1 z czołową drużyną zaplecza Ligue 2. Paris Saint-Germain zapewniło sobie tym zwycięstwem awans do półfinału i jest coraz bliżej obrony tytułu. Zawodnikiem meczu został napastnik PSG: Nene.
Giuly Ludovic przeżywa 2 młodość w PSG ????
 
inter 5

inter

Użytkownik
Lorient - Nancy
Typ: 2 @ 4,75 @ Bet365​

Bukmacherzy na ten mecz w roli zdecydowanego faworyta widzą zespół Lorient i ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Gospodarz spotkania w lidze spisuje się zdecydowanie lepiej od rywala, wygrywa większość meczów rozegranych na własnym terenie, jednak mnie te argumenty nie przekonują. Nancy jest to klub nieobliczalny i potrafi sprawić niespodziankę nawet w roli zdecydowanego faworyta do przegranej w meczu. Goście mają obecnie 3 punkty przewagi nad zespołem ze strefy spadkowej, wygrywając dzisiejszy mecz przybliżą się do pozostania w najlepszej stawce ligi francuskiej na kolejny sezon. Nancy swoje poprzednie mecze grało z drużynami walczącymi o mistrzostwo. Było ciężko o urwanie jakichkolwiek punktów w tych spotkaniach. Lorient w tym sezonie na własnym boisku ponosiło porażki z drużynami dolnego rejonu tabeli ( Nice oraz Caen). Pierwszy mecz zakończył się wygraną Nancy 1:0. Dzisiaj oczekuje takiego samego rezultatu.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Toulouse - Sochaux
2
4.75

Bet365

Liga francuska słynie z tego, że co roku o czołowe miejsca do samego końca sezonu walczy kilka zespołów. Różnice punktowe pomiędzy poszczególnymi zespołami są nie duże. Wystarczy kilka dobrych spotkań i 3,4 zwycięstwa pod rząd i można zaliczyć awans o kilkanaście pozycji. Na tym etapie rozgrywek pozostało do końca 13 kolejek, a na mistrzostwo kraju ma szansę 5 zespołów. Także w dole tabeli jest bardzo ciasno i drużyny z tej części tabeli stoczą zażarty bój o pozostanie w lidze. Jeśli chodzi o Toulouse i Sochaux to te ekipy zajmują dosyć bezpieczne miejsca w środku tabeli. Odpowiednio są to pozycje 11 i 12. Jednak do końca pozostało jeszcze sporo meczy i w ostatecznych rozstrzygnięcia miejsca tych drużyn mogą być zupełnie inne. Jeśli chodzi o dzisiejszy typ to biorę pod uwagę wyrównany poziom ligi francuskiej. Kursy takie jak 4.75 w meczu sąsiadów z tabeli są moim zdaniem nie na miejscu i warto z tego skorzystać. W takich spotkaniach szansę są 33%-33%-33% (moim zdaniem). Każdy wynik jest możliwy. Do tego dochodzi forma gospodarzy, która nie jest najwyższa. Przegrali ostatnie 3 mecze i atmosfera w tym zespole musi być nie za ciekawa. Sochaux ostatnio remis i zwycięstwo. Reasumując szansę na zwycięstwo gości są duże dlatego warto zagrać na to, że wywiozą 3 punkty z południa Francji.
✅✅✅
(Pięknie siadło:cool:)
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Lorient - Nancy

Typ: 2 @ 4,75 @ Bet365​


Bukmacherzy na ten mecz w roli zdecydowanego faworyta widzą zespół Lorient i ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Gospodarz spotkania w lidze spisuje się zdecydowanie lepiej od rywala, wygrywa większość meczów rozegranych na własnym terenie, jednak mnie te argumenty nie przekonują. Nancy jest to klub nieobliczalny i potrafi sprawić niespodziankę nawet w roli zdecydowanego faworyta do przegranej w meczu. Goście mają obecnie 3 punkty przewagi nad zespołem ze strefy spadkowej, wygrywając dzisiejszy mecz przybliżą się do pozostania w najlepszej stawce ligi francuskiej na kolejny sezon. Nancy swoje poprzednie mecze grało z drużynami walczącymi o mistrzostwo. Było ciężko o urwanie jakichkolwiek punktów w tych spotkaniach. Lorient w tym sezonie na własnym boisku ponosiło porażki z drużynami dolnego rejonu tabeli ( Nice oraz Caen). Pierwszy mecz zakończył się wygraną Nancy 1:0. Dzisiaj oczekuje takiego samego rezultatu.
Wybacz, ale wypisujesz kompletne bzdury ???? .. Czyli ogolnie liczysz na Fart ?
Bo prawda jest taka :: że żaden argument nie wskazuje dzis wygranej Nancy.
Swietna forma Lorient (26 pkt na swoim terenie) mówi sama za siebie.
5-1 z Bordo w ostatnim meczu (u siebie) równiez mowi samo za siebie.
Nancy to ekipa swojego stadionu i nic wiecej.
Dzisiaj zdecydowana wygrana Lorient .
Chyba najlepszy typ z Francji dzisiaj.
Fakt...mecz meczowi nie równy...ale nie oszukujmy się....Nancy trafiło na moment kiedy Lorient gra bardzo dobrą piłkę i jest w świetnej formie.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Olympique Lyon- Arles- Avignon 5-0
Typ: Lyon zachowa czyste konto✅
Kurs: 1,5( bet365)
Typ: tylko Lyon strzeli✅
Kurs: 1,61( bet365)
Nad tym spotkaniem nie ma co się długo rozwodzić. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy chyba nikt nie bierze pod uwagę. Lyon musi zdobyć 3 punkty by trzymać kontakt z uciekającą czołóką. W dodatku Marsylia i Lille grają mecz przeciwko sobie, więc zwycięstwo nad Arles przybliży ich znacznie do tych drużyn.
Gospodarze do tego pojedynku przystąpią w najmocniejszym składzie, do którego powraca po kontuzji Lisandro Lopez.
Rezultaty ekipy Arles- Avignon, w spotkaniach wyjazdowych z drużynami z górnych części tabeli: PSG 0-4, Montpellier 1-3, Lorient 0-2, Rennes 0-4, OM 0-1.
Dodatkowo poza niewątpliwą różnicą klas, na niekorzyść przyjezdnych przemawiają znaczące absencje w ich składzie:
  1. Balde( 6/0)- rozegrał w tym roku wszystkie spotkania w pełnym wymiarze czasowym,
  2. Kermorgant( 14/1),
  3. Diawara( 16/2),
  4. Dja Djedje( 23/4).

Brak szczególnie trzech ostatnich graczy( Dja Djedje- gwiazdy zespołu) potwierdza tezę, że w spotkaniu z Lyonem Arles nie będzie dosłownie miało kim postraszyć Hugo Llorisa.
 
inter 5

inter

Użytkownik
Wybacz, ale wypisujesz kompletne bzdury ???? .. Czyli ogolnie liczysz na Fart ?
Bo prawda jest taka :: że żaden argument nie wskazuje dzis wygranej Nancy.
Swietna forma Lorient (26 pkt na swoim terenie) mówi sama za siebie.
5-1 z Bordo w ostatnim meczu (u siebie) równiez mowi samo za siebie.
Nancy to ekipa swojego stadionu i nic wiecej.
Dzisiaj zdecydowana wygrana Lorient .
Chyba najlepszy typ z Francji dzisiaj.
Fakt...mecz meczowi nie równy...ale nie oszukujmy się....Nancy trafiło na moment kiedy Lorient gra bardzo dobrą piłkę i jest w świetnej formie.
Nie wiem co Cię to obchodzi czy liczę na fart. Liczy się wynik i Twój pewniak Lorient zawiódł. Ja osobiście grałem x2 na Nancy i wyszło całkiem dobrze. Masówka na gospodarzy była zdecydowanie widoczna i postanowiłem się wyłamać. Musiałem dodać coś od siebie, bo tak jak napisałeś żadne argumenty nie przemawiały na urwanie punktów przez gości.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Ależ wczoraj zobaczyliśmy pokaz bardzo nieskutecznej gry ofensywnej, podczas sobotnich meczów 26 kolejki Ligue 1. Na 7 rozgrywanych spotkań padło zaledwie 4 bramki, co na tą ligę jest nie spotykane. W najciekawszym dzisiejszym meczu Rennes pokonało na wyjeździe Montpellier po golu Boukariego. Dzięki temu zwycięstwu Rennes wskoczyło na pozycję samodzielnego lidera z 3 punktami przewagi nad Lille. W końcu zwycięstwo odnieśli również piłkarze Auxerre, którzy na chwilę odbili się od strefy spadkowej.
Dzisiaj mamy 3 mecze kończące 26 kolejkę spotkań. Jak na razie moją uwagę przykuło spotkanie Lyonu z Arles, ale jeśli czas pozwoli to może i o hicie się coś tu pojawi.
Wyżej witek opisał już spotkanie Lyonu z Arles. Ja się pod tym podpisuję, bo jakakolwiek strata punktów byłaby nie na miejscu. Handicap za 1,50 wygląda bardzo dobrze. Ale ja zaproponuje typ na over bramkowy. Nie będzie Crisa, ale za to wraca Lisandro Lopez, drugi strzelec zespołu. Jego powrót jest gwarancją, że na Stade de Gerland zobaczymy parę goli. Arles na wyjazdach straciło aż 24 gole i nie od takich zespołów jak Lyon dostawali paroma bramkami. A przecież gospodarze ostatnio w znakomitej formie strzeleckiej - 4:0 z Nancy i 4:1 z St. Etienne. Tak więc myślę że over 2,5 gola jest równie prawdopodobny co opcja handicap, lecz z lepszym kursem.
Lyon - Arles | Over 2,5 - 1,65 ✅
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Lyon - Arles | Typ: Lyon [-1] - 1,70 ✅ 5-0
Nie widzę tutaj innej opcji jak pewne zwycięstwo Lyonu.
Gospodarze mają niewielką stratę do liderującej grupy. Dzisiaj punkty straci Lille lub Marsylia, a może padnie remis. Tak czy inaczej jest fenomenalna okazja do odrobienia części strat. Arles praktycznie jest już w drugiej lidze, nie ma szans na odrobienie straty 18 punktów w 13 kolejkach...
Lyon gra z Realem za ponad tydzień, więc dzisiaj wszystkie siły idą na ligę. Nie zagra jedynie Cris (O, 14/0).
Lyon u siebie gra bardzo solidnie, jest do tego w bardzo dobrej formie, dwa zwycięstwa okraszone zdobytymi 8 golami. Remis z Realem i Lille przy niezłej grze też nie mogą smucić. Wszystko wskazuje zatem na konkretne i pewne zwycięstwo Olympique.
Co więcej Arles dzisiaj bez Diawary (N, 16/2), Djedje (N, 23/4), Kermoganta (N, 14/1) i Germana (O, 18/1).
Nie wiem kto miałby tam zatem ewentualnie strzelać gole, jeżeli ci piłkarze, którzy nie zagrają zdobyli w sumie 8 z 13 bramek Arles.
Dawid vs Goliat. 3000 lat temu wygrał Dawid po niesamowitym kursie, ale dzisiaj Goliat powinien pokryć handi.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
W meczu Lyonu z Arles wszystko zgodnie z planem. Wynik 5-0 jak i przebieg całego meczu zadowolił chyba każdego kto stawiał coś z tego spotkania. Chociaż jeśli chodzi o sam wynik mógł być jeszcze wyższy, gdyby piłkarzą nie zabrakło trochu zimnej krwi. Zgodnie z moimi przewidywaniami Lisandro Lopez po raz kolejny pokazał, że można na niego spokojnie liczyć i strzelił dzisiaj aż 3 bramki.
Czas na hitowe spotkanie kończące 26 kolejkę.
Mi osobiście wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem na ten mecz jest opcja - Obie strzelą. Zarówno OM jak i Lille to drużyny bardzo ofensywne, posiadające w swoich szeregach znakomitych strzelców. Marsylia - wiadomo, że nie zagra Gignac, ale jest za to Remy, Brandao i starszy Ayew. Ta trójka zdobyła łącznie 13 z 36 wszystkich bramek zespołu. Zabraknie też ofensywnego Valbueny. Lille przyjedzie do Marsylii pełnym składem, z Gervinho, Hazardem i Sow na czele. Spotkanie bardzo prestiżowe, w którym raczej nikt nie będzie się oszczędzał - stawka jest zbyt wysoka. Zespół który dzisiaj wygra znacznie przybliży się do mistrzostwa. Historia meczy pokazuje, że w pojedynkach tych zespołów padało wiele goli, z jednej jak i z drugiej strony i myślę, że podczas dzisiejszego wieczoru na Stade Velodrome zobaczymy świetne widowisko z paroma ładnymi bramkami.
Marseille - Lille | Obie strzelą - 1,80 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom