>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka LOTTO Ekstraklasy (17.03-19.03.2017)

Status
Zamknięty.
seba23 138K

seba23

Użytkownik
Wisła K. - Wisła P.
Chociaż nie lubię grać żadnych zakładów czy to dotyczy bramek, rożnych, kartek czy fauli na typ poniżej bo wychodzę z założenia, że zawsze coś łatwiej zrobić niż nie zrobić to w dzisiejszym meczu jednak zagram na mniejszą ilość fauli niż zaproponowana linia przez STS a mianowicie 29,5.
Patrząc na statystyki Wisły K. u siebie w tym roku u siebie to w obu meczach pokryli tą linię - odpowiednio 31 fauli ostatnio z Jagiellonią i aż 40 w meczu z Koroną.
Z kolei Wisła P. w dwóch meczach wyjazdowych w tym roku to też 40 fauli w ostatnim meczu z Pogonią i 27 z Koroną.
Bardziej zagram dzisiaj na typ na &quot;przełamanie Wisły K.&quot; jeżeli chodzi o ilość fauli.
Co prawda obie drużyny mają o co grać ale być może unikną dzisiaj aż tylu przewinień. Wszak to średnio wypada faul co 3 minuty a to jednak sporo.
Typ: poniżej 29,5 fauli ⛔ (jednak niepotrzebnie zmieniłem swoje typowanie)
Kurs: 1,7
STS
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zagłębie Lubin-Ruch Chorzów
Trzeba korzystać z dobrej formy Niebieskich. Ruch na wiosnę, to zupełnie inna drużyna niż jesienią. Skuteczna i niebezpieczna dla każdego. Ograli Legię, ograli Lechię, a jedyna wpadka, to porażka z KSC na początek roku. Dzisiaj wyjazd do Lubina i wcale nie są bez szans. Przede wszystkim plusem są szybcy zawodnicy, jak Przybecki czy Moneta na skrzydłach. Do tego Niezgoda, który może być dużym wyrzutem sumienia w Warszawie, bo nie rozumiem, jak można było mu pozwolić pozostać w Chorzowie. Strzela gola za golem i rośnie nam naprawdę solidny napastnik. Zanim Patryk Lipski, który robi swoje na &quot;10&quot;. Jest jeszcze mój ulubieniec &quot;Los Martinos&quot;, a więc Martin Konczkowski, którego dośrodkowania to naprawdę czołówka, jeśli chodzi o bocznych obrońców w lidze.
Zagłębie na wiosnę istnieje wyłącznie, dzięki Filipowi Starzyńskiemu. Figo ma już 3 gole i 2 asysty, a więc udział przy wszystkich bramkach Miedziowych w 2017 roku! Generalnie nieźle idzie ekipie Stokowca, bo wygrali dwa mecze, remis na wyjeździe z KSC i porażki z Wisłą Płock i Legią. Na pewno boli ta w Płocku, ale i z mistrzem kraju byli w stanie powalczyć i przy odrobinie szczęścia nawet zrobić jakiś punkt. Mimo wszystko nie są ekipą, która dominuje w zdecydowanym sposób i uważam, że nie są bitym faworytem dzisiejszego spotkania. O bramkę dla Ruchu jestem spokojny, bo na wyjazdach chorzowianie zdobyli 19 bramek w tym sezonie, a tylko z Gdynii i Niecieczy przyjeżdżali bez trafień. Co ciekawe ten drugi mecz przerwał im passę 9 meczów poza domem ze strzelonym golem! Teraz liczę na wznowienie tej serii i przy odrobinie szczęścia może nawet na zwycięstwo.
Ruch strzeli @ 1,56 Betsafe✅0:1
Ruch DNB @ 3,20✅


Pogoń Szczecin-Jagiellonia Białystok
Bardzo fajny kurs na Jage i trzeba spróbować, bo myślę że ich wyjazdowe wyniki nie oddają w pełni dyspozycji. Trafili na Lechię u siebie, czyli mega mocną ekipę oraz Wisłę, która na wiosnę również prezentuje się bardzo dobrze. U siebie zrobili miazgę z Górnika, Śląska i Korony, a jednak Pogoni na wiosnę bliżej do tych ekip, aniżeli chociażby do Wisły Krk. W ostatni weekend widziałem szczecinian na meczu z Górnikiem Łęczna i to był dramat w defensywie. Gdyby Śpiączka był prawdziwym napastnikiem, to sam strzeliłby z 4-5 bramek, a drugie tyle mógł wypracować, gdyby był dokładniejszy. Okazji Górnik miał mnóstwo, a wszystko dzięki dziurawej defensywie Pogoni. Dodatkowo wypadł za kartki Fojut, a więc naprawdę spore osłabienie dla obrony.
Jaga bardzo fajnie wygląda w ofensywie i liczę na ich wyjazdowe przełamanie. Wassiljew w świetnej dyspozycji, to samo Cernych i Frankowski. Do tego wreszcie mają &quot;9&quot; z prawdziwego zdarzenia, a więc Sheridana, który naprawdę obiecująco wygląda. Liczę, że z każdym meczem Irlandczyk będzie dawał więcej Jagiellonii i na to wygląda. Nie najgorszy debiut ze Śląskiem, a z Koroną już były wymierne efekty - asysta oraz bramka, która ostatecznie została zapisana jako samobój golkipera Korony.
W mojej ocenie słaba Pogoń na wiosnę, cienka defensywa oraz wzrastająca forma Jagi, to jest klucz, by białostoczanie zrobili swoje i wywieźli punkty ze Szczecina, przy tym strzelając dwa gole. Kurs bardzo fajny i warto spróbować.
Jaga over 1,5 @ 2,55 Betsafe⛔0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Powiem więcej; po ostatnim meczu Śląska stwierdziłem, że ta ekipa to główny pretendent do spadku. Jeżeli Śląsk zacznie zdobywać jakieś punkty, to będzie to dzieło szczęśliwego przypadku. O ile nasza liga jest słaba, to podczas gry wrocławian ze słabiutkim Piastem przypomniały mi się mecze Polskiej okręgówki, które czasem chodzę sobie pooglądać.
Jeśli Wrocławianie się otworzą, a słoniki wyjdą na murawę bez żadnego stresu i spięcia negatywnego typu &quot;must win&quot;, będzie dobrze.


edit: Co do gry Śląska, nie wiem czy oglądaliście ostatni mecz. Przecież większość podań (tak, zwykłych podań, po ziemi, nie jakichś crossów na skrzydła), nie docierało do partnerów... piłka gdzieś gubiła się na murawie, wszystko było takie niecelne i oglądając kolejny mecz Lecha miało się wrażenie, że przełączyło się na premier league LOL. O czym my w ogóle dyskutujemy zatem? Nie ma opcji z taką skutecznością, że ugrają coś :/ Na ten moment wszyscy typujący na Wrocław, muszą być zwolennikami spisków (futbolowych niespodzianek) lub być związani z nimi pod kątem kibicowskim.

brawo typującym na śląsk
Wiem, że jet po meczu, ale generalnie teraz zauważyłem Twoj post, który jet ciekawy, ale mijasz się z prawdą i to mocno.

Co do spadku Śląska zgadzam się jest opcja , że spadną ale nie jest to oczywiste, bo nasza liga jest wyrównana co czyni ją słabą w tym przypadku.

Teraz o co mi chodzi. O mecz Śląsk vs Piast. I porównanie dwóch słabych na ten moment ekip z Lechem który gra teraz najlepiej w lidze. Śląsk miał 59% czasu przy piłce i wymieniał podania do tylu lub wszerz , dlatego, że Piast zagrał defensywnie i z kontry a to utrudnia granie.

Mówimy o skuteczności, a Śląsk zapakował Piastowi 3 bramki i dodatkowo w każdym meczu oprócz z Ruchem na wiosnę pakuje 1 bramkę.

A biorąc pod uwagę formę strzelecką Niecieczy na wiosnę ta 1 bramka daje bardzo dużo. 3 gole w 6 meczach licząc dzisiejszego.

Naprawdę nie warto stawiać takich tez, bo na chwilę obecną Śląsk ma świetne skrzydła Pich i Roman.

Nie ma napastnika, a obrońcy są bez formy - Celeban przede wszystkim.

W meczu z Piastem problemem był Kamenar - ręcznik na bramce. 3 bramki na jego konto. Śląsk ten mecz powinien wygrać. Dzisiaj w bramce zagrł Pawełek. Wirtuozem może nie jest i nie jest lubiany ale moim zdaniem daje jakąś tam jakość i gdyby on bronił z Piastem byłby ten chociaż remis na pewno. A i jeszcze czy oglądałem mecz? Tak z trybun.

Ja mam generalnie takie wrażenie, że Nieciecza pójdzie śladami Podbeskidzia. Miało być TOP8 będzie 1 liga. Bo na wiosnę słabo strasznie. A ich przewaga spada bardzo.

Teraz jednak bym nie wyciągał wniosków odnośnie kandydatów do spadku chociaż o Śląsku też pisałem w tych kategoriach. Na to bedzie można spojrzeć w okolicach 32-33 kolejki.

Ale walka w tym roku zapowiada się o utrzymanie pasjonująco.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Arka Gdynia
Typ: Badia strzeli i Piast wygra ✅✅✅ Pięknie!!!
Kurs: 6,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie! Bój o ligowy byt wkracza w decydującą fazę. Piast Gliwice. Vice mistrz Polski, zespół o nieprzeciętnym potencjale, jak na polskie warunki, ale spisujący się poniżej oczekiwań. Pod wodzą Latala w tym sezonie zawodził na całej linii. Przychodzi trener - ratunek - Dariusz W. I co? I czyni cuda. Odblokowuje zespół i pierwszą strzelbę zespołu Gererda Badie. 2 kolejki temu gol hiszpana i pechowa porażka z Wisłą 1:2, a przed tygodniem wyjazdowe zwycięstwo nad Śląskiem i hat-trick Badii. Jesienią Piast wygrał w Gdyni 2:1, a jedną z bramek zdobył... a jakże, Badia. Arka również nie zachwyca. W pięciu wiosennych kolejkach tylko 4 punkty. Mam nadzieję, że skorzystacie, bo kurs nieprzyzwoicie wysoki.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Wiem, że jet po meczu, ale generalnie teraz zauważyłem Twoj post, który jet ciekawy, ale mijasz się z prawdą i to mocno.
Co do spadku Śląska zgadzam się jest opcja , że spadną ale nie jest to oczywiste, bo nasza liga jest wyrównana co czyni ją słabą w tym przypadku.
Teraz o co mi chodzi. O mecz Śląsk vs Piast. I porównanie dwóch słabych na ten moment ekip z Lechem który gra teraz najlepiej w lidze. Śląsk miał 59% czasu przy piłce i wymieniał podania do tylu lub wszerz , dlatego, że Piast zagrał defensywnie i z kontry a to utrudnia granie.
Mówimy o skuteczności, a Śląsk zapakował Piastowi 3 bramki i dodatkowo w każdym meczu oprócz z Ruchem na wiosnę pakuje 1 bramkę.
A biorąc pod uwagę formę strzelecką Niecieczy na wiosnę ta 1 bramka daje bardzo dużo. 3 gole w 6 meczach licząc dzisiejszego.
Naprawdę nie warto stawiać takich tez, bo na chwilę obecną Śląsk ma świetne skrzydła Pich i Roman.
Nie ma napastnika, a obrońcy są bez formy - Celeban przede wszystkim.
W meczu z Piastem problemem był Kamenar - ręcznik na bramce. 3 bramki na jego konto. Śląsk ten mecz powinien wygrać. Dzisiaj w bramce zagrł Pawełek. Wirtuozem może nie jest i nie jest lubiany ale moim zdaniem daje jakąś tam jakość i gdyby on bronił z Piastem byłby ten chociaż remis na pewno. A i jeszcze czy oglądałem mecz? Tak z trybun.
Ja mam generalnie takie wrażenie, że Nieciecza pójdzie śladami Podbeskidzia. Miało być TOP8 będzie 1 liga. Bo na wiosnę słabo strasznie. A ich przewaga spada bardzo.
Teraz jednak bym nie wyciągał wniosków odnośnie kandydatów do spadku chociaż o Śląsku też pisałem w tych kategoriach. Na to bedzie można spojrzeć w okolicach 32-33 kolejki.
Ale walka w tym roku zapowiada się o utrzymanie pasjonująco.
Hej, dziękuję Robson za odpowiedź. Chyba źle przeanalizowałem ten mecz z Piastem, być może im nie wyszedł i ogólnie chyba mi w głowie pozostały te tragiczne podania ze strasznie słabą skutecznością (bardzo kląłem podczas oglądania tej klepanki). Tylko na podstawie celności podań i ich szybkości, dynamiki porównałem to do Lecha czy Arki, bo Arka też grała o niebo dokładniej niż Śląsk w tym dniu ;) Kamenara tak bym nie obwiniał w 100%, raczej dość dużo szczęścia przy niektórych bramkach było, no ale fakt jest taki, że tak jak napisałeś: strzelają bramy... i dobrze, że wsadzili na 2:1, to chociaż over wszedł w większej walucie.

Żeby nie offtopować mam takie przeczucie na dziś dzień.

Pogoń - Jagiellonia x (3.20) bet 368 ✅ ✅

Jestem w szoku, że Jagiellonia na prawdę ciśnie i z taką łatwością udaje im się zdobywać bramki. Zastanawiam się kiedy forma spadnie i zacznie się gubienie punktów? Liderowanie w tabeli to za dużo jak na ekipę z podlasia :] bo nie takie są cele drużyny. W Szczecinie białostoczanom grało się zwykle nie najlepiej. Forma aktualna niby wskazuje na wygraną Jagi, ale ta, dawno nie zremisowała meczu w lidze i tu jest ku temu dobry moment. Wedlug mnie Pogoń to silna drużyna z ciekawym Frączczakiem z przodu i mam raczej pozytywne skojarzenia z grą tej drużyny ostatnimi czasy. Sądzę, że żadni zwycięstwa gospodarze (nie udało im się wygrać ostatnio, a mieli dobrych rywali do tego) tanio skóry nie sprzedadzą i będą dominować na boisku mądrze blokując kontry Jagiellonii. Dla mnie dzisiaj remis.

Edit:
- No i weszło.
- lech - łęczna 0-0 lol :eek: ???? a napastnik był w roli środkowego obrońcy w łęcznej xDDDDDD ale jajca ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok - postaw 30zł i zgarnij 75zł

Dzień przed absolutnym szlagierem 26 kolejki Ekstraklasy, czyli meczem Lechii z Legią w Gdańsku, aktualny lider – Jagiellonia Białystok – zmierzy się w Szczecinie z Pogonią. Spotkanie to będzie o tyle istotne, że w przypadku porażki Jagi, wygrany niedzielnego hitu przeskoczy w tabeli klub z Podlasia, a na górze zrobi się tłoczniej niż na niejednym dworcu. Mecz dziesiątej z pierwszą drużyną Ekstraklasy jest kolejnym, który Betsson obejmuje swoją promocją – wystarczy, że założysz konto i postawisz 30 złotych na dowolne wydarzenie sobotniego meczu, a otrzymasz od bukmachera 75 złotych do wykorzystania na żywo na wspomniany hit Lechia–Legia. Jest to okazja, którą po prostu trzeba wykorzystać!

Kliknij tutaj, a otworzy się strona promocji

Do sobotniej rywalizacji oba zespoły podchodzą w zupełnie innych nastrojach. Pogoń Szczecin po wygranej z Piastem Gliwice na powitanie piłkarskiej wiosny nie wygrał żadnego z ligowych meczów i odniósł trzy remisy a także porażkę z Lechem Poznań. Oprócz zwycięstwa w Ekstraklasie, Kolejorz wyeliminował Portowców z Pucharu Polski, co oznacza, że na sześć meczów rozegranych po zimowej przerwie spotkań, wygrali tylko jedno. Ostatnie słabe wyniki sprawiły, że Pogoń, która jeszcze niedawno kręciła się obok siódmego miejsca, obecnie jest poza czołową ósemką.

Znacznie lepsze humory dopisują piłkarzom z Białegostoku, którzy po kolejnym pewnym domowym zwycięstwie – tym razem 4:1 z Koroną Kielce – wrócili na pozycję lidera Ekstraklasy. Drużyna trenera Michała Probierza na stadionie przy ulicy Słonecznej gra bardzo dobrze i gromi kolejnych rywali, zdobywając w trzech meczach aż trzynaście bramek! Jednak nie wszystko jest tak kolorowe, jakby się wydawało, bowiem Jaga znacznie gorzej wypada na wyjazdach. Po przerwie zimowej klub z Podlasia z delegacji nie przywiózł choćby punktu, co w kontekście walki o mistrzostwo nie wróży najlepiej.
O ile w przypadku Pogoni trudno mówić o piłkarzach znajdujących się w wysokiej formie, o tyle w zespole Jagiellonii należy wyróżnić kilku piłkarzy, robiących „różnicę”. Wszyscy w lidze zdają sobie sprawę z umiejętności Fiodora Cernycha czy – przede wszystkim – Kosty Vasilljeva, jednak do zespołu niedawno dołączył Cillian Sheridan, którego pierwsze występy sugerują, że może on przynieść kibicom sporo radości. Mimo pochwał płynących pod adresem napastnika, ten jeszcze gola nie strzelił – czy zrobi to w Szczecinie?

O tym, jak trudno jest wskazać faworyta w tym meczu, niech świadczą kursy w Betsson – bukmacher wycenia szanse jednych i drugich na 2.60! Jeżeli Jagiellonia chce liczyć się w walce o mistrzostwo i pogodzić Lech, Legię i Lechię, zdobywając trofeum, to takie spotkania, jak to sobotnie w Szczecinie, po prostu musi wygrywać. Jeżeli tak się stanie, a Ty postawisz na Jagę 30 złotych, to nie tylko zgarniesz z powrotem prawie osiem dych, ale także dostaniesz 75 złotych na niedzielny hit.

Postaw teraz
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Piast - Arka
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.98
buk: unibet
Wynik: 3:2 ✅

Czy dzisiaj padną gole w Gliwicach?. Wydaje mi się, że muszą. Piast, który tydzień temu zagrał we Wrocławiu jedno z najlepszych spotkań w sezonie musi teraz podtrzymać swoją passę. Widać, że siła Wdowczyka zaczęła chyba działać i teraz trzeba to udowodnić w kolejnym spotkaniu. Tak wysoka wygrana w Wrocławiu zapewne podziała na nich motywująco i da jakiś impuls Gliwiczanie to obecnie przedostatni zespół w ligowej tabeli, a więc każdy punkty przed ich podziałem jest w Gliwicach na wagę złota. Na dodatek jest zespół z jedną z najgorszych defensyw w ekstraklasie. Arka natomiast bije się o miejsca 1-8. Ich jedenasta pozycja ze stratą dwóch punktów do bezpiecznego ósmego miejsca jest w ich zasięgu. Goście jednak nie są już tak solidną drużyna jak na początku sezonu. Teraz czas zweryfikował to, że jest to ligowy średniak i na dzień dzisiejszy ten zespół jest w stanie się bić tylko o środek tabeli. W ostatnich spotkaniu zdecydowanie ulegli w Poznaniu, lecz tam ostatnio ulega każdy. Pomimo tak wysokiej wygranej Arka nie zagrała złego spotkania. To spotkanie powinno być śniadaniem tego co nas czeka przez cały dzień.
18:00 Zagłębie - Ruch
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.98
buk: unibet
Wynik: 0:1 ⛔

Chorzowianie po raz kolejny zaskoczyli i w meczu u siebie pokonali lidera Esktraklasy z Lechii wykorzystując osłabienie Gdańszczan. Jak widać zespół z Chorzowa udowadnia nam wszystkim, że będą walczyć do samego końca o utrzymanie i kto wie czy nie o pierwszą ósemkę do której tracą tylko sześć punktów. Trener Fornalik powinien być zadowolony ze swoich napastników. Już dziewiątego gola w 16 spotkaniu w Ruchu strzelił wypożyczony z Legii napastnik Jarosław Niezgoda. Na dodatek młody Arak również wygląda dobrze. Swoją formę odnalazł również Przybecki, który jest prawdziwym motorem napędowym prawej strony Ruchu. Gdyby tak jeszcze w Chorzowie były tylko pieniądze to ten zespół mógłby powalczyć o coś więcej. Zagłębie gra pewnie choć bez błysku i powinno mieć u siebie problemy w tym spotkaniu. Do składu powrócił Starzyński i to pokazuje ile ten zawodnik wnosi do gry Miedziowych. Gospodarze mieli ambitne cele na ten sezon, lecz na dzień dzisiejszy mogą tylko się starać dotrzymać kroku liderom tabeli. Mecz naprawdę zapowiada się fascynująco. Runda zasadnicza powoli dobiega końca, a więc każdy uzbierany punkt przed ich podziałem jest tutaj potrzebny obu klubom.
20:30 Pogoń - Jagiellonia
Typ: BTS
Kurs: 1.83
buk: unibet
Wynik: 0:0 ⛔

I przed nami ostatnie spotkanie. Jagiellonia dalej ma aspiracje na mistrzostwo i potwierdza to ciągle w spotkaniach domowych. Na wyjazdach ekipa Probierza nie potrafi odnieść zwycięstwa od pięciu spotkań i gdyby nie tak słaba forma w spotkaniach po za domem, goście mieli dużo większą przewagę nad swoimi rywalami. Pogoń dotąd wygrała w tej rundzie tylko jedno z pięciu spotkań i choć przegrała zaledwie raz, w domowym spotkaniu z Lechem Poznań drużyna jest obecnie po za pierwszą ósemką mając tyle samo punktów co ósma Korona. Białostoczanie słabo rozpoczęli tę rundę na wyjeździe, ale w meczu z Pogonią mogą zdobyć trzy punkty, bo ofensywa zespołu Michała Probierza nadal prezentuje się znakomicie, a brak zawieszonego Fojuta działa na niekorzyść gospodarzy gdyż ten zawodnik w ostatnim czasie jest odpowiedzialny za bramki w Szczecinie.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Kolega wyżej nie musi od razu tak jednoznacznie interpretować typu Krysteeek na to spotkanie. Zwykle po takiej wymianie zdań dyskusja zbacza na zły tor. Każdy ma prawo kulturalnie opisać swoją prognozę na dane zdarzenie.
Wracając do samego spotkania to Pogoń jest w stanie sprawić niespodziankę, bo wiosną Jaga u siebie a Jaga na wyjeździe to dwa różne zespoły. Ja podobnie jak moi przedmówcy jestem zdania, że dzisiaj białostoczanie są w stanie strzelić więcej niż jednego gola i tego się będę trzymał. Zwłaszcza, że zdarzenie jest po zadziwiająco dobrym kursie.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Lechia- Legia BTS 1.70 bet365 ✅
Lechia u siebie nie ma problemu z ofensywą, Legia z ofensywą nie ma problemu nigdzie. Pełne trybuny, presji na tym etapie rozgrywek nie ma za dużej, nie ma co ciułać punktu na remisach. Świetny ofensywny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 4

javelin

Użytkownik
Ja bym był ostrożny w graniu na Jagę, jestem z Bstoku i nie mam przekonania do gry tej drużyny, u siebie to jest raczej taka radosna gra, aczkolwiek trzeba przyznać, że skuteczna. na wyjazdach, z drużynami spoza trójki Legia/Lechia/Lech, to w sumie każdy wynik jest możliwy. Mimo, iż jest lider to rzeczywistość jest taka, że Jaga bije się o 4-te miejsce z Zagłębiem L. i pewnie też Wisłą K., Leszek zdobywa PP i 4-te miejsce daje europuchary. Jestem w stanie wyobrazić sobie każdy wynik w tym meczu, ale jeśli miałbym grać 1 albo 2, to zdecydowanie 1. A poza tym to pewnie będę próbował overa w rogach.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
MKS Pogon Szczecin-Jagiellonia Bialystok ▶ 0:0
1 polowa Pogon 0 azjan 2.0 ZWROT
Pinnacle
Pogon przez caly sezon znajdowala sie w gornej tabeli,przy czym nawet ladnie grala, az tu nagle przy finishu cos poszlo nie tak.Patrzac na terminarz Pogonii szanse na bycie w grupie mistrzowskiej sa bardzo male.Nikt nie chce byc w dolnej tabeli bo to jak siedzenie na bombie poki sa szanse trzeba probowac.Mysle, ze Pogon w 1 polowie bedzie przewazac i powinna nawet strzelic bramke bo Jaga regularnie ja traci tak bylo z Slaskiem i Korona.Jaga jest dla mnie minimalnym faworytem tego spotkania ale, ze Pogon to mistrzowie remisow i dawno niewidzialem Jagii na wyjazdach nie jestem pewien ich wygranej.
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Jaga strzei powyżej 1,25 gola
⛔kurs @2,2 pinnacle z pogoną zawsze w oczy mi było, trzeba przestac zakłądy z nimi ruszać
Oglądałem z 5 ostatnich meczów Pogoni, na jednym byłem osobiście. Bardzo często dopuszczają do groźnych sytuacji pod swoją bramką. Nie mogę tego zignorować, stąd ten typ. Teraz nie ma Fujota. Jagę ostatnio widziałem i imponuje mi nie tylko skutecznością ale i przebojowością i pomysłowością w ofensywie, ma tam kto strzelać. Pogoń kiedyś tam odpali. Dla mnie bezpieczniej postawić teraz nna Gole dla jagi, niż na ich zwycięstwo. W przypadku kiedy Jaga strzeli tylko jednego gola - zwrot połowy stawki.
Dodatkowo poza tematem wklejam tu coś , co chce aby aby jak najwięcej osób wiedziało:
Uważajcie na fałszywe meile niby od skrill i bukmacherów. Jakies .... przepisują meile z forum licząc na to, ze te same są do skrilla i łatwo oddać im swoje dane. Wtedy szybko trzeba zmienić hasło.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Lech Poznań - Górnik Łęczna @ 1 (-1,5) @ 1,72 Bet365 ⛔
To w jakiej dyspozycji znajduje się Kolejorz wszyscy wiedzą. Poznańska lokomotywa rozjeżdża kolejnych rywali jak chce, często wygrywając różnicą trzech bramek. Do kadry wraca dodatkowo Bednarek i Kędziora więc zasieki obronne będą solidnie zabezpieczone. Lech jest mega efektowny i efektywny w działaniach ofensywnych. Świetną rundę rozgrywają napastnicy Kolejorza - Kownacki, Robak którzy ładują bramkę za bramką. Drugą młodośc przeżywa Radosław Majewski, który po słabym wejściu do drużyny notuje serię świetnych spotkań. Tradycyjnie w wysokiej formie jest Jevtić, który technicznie będzie jutro nękał obronę rywali prostopadłymi zagraniami. Co warte odnotowania jutro Lech obchodzi dokładnie 95 lat istnienia co sprawiło, że jutro przy Bułgarskiej stawi się komplet 41 tysięcy widzów.
Górnik Łęczna jest w dołku i pociągiem pośpiesznym pędzi w kierunku 1 ligi. Jeżeli podopieczni trenera Smudy szybko oddadzą pole Lechowi lub pójdą na wymianę ciosów zostaną szybko wypunktowani. Na domiar złego wykartkowany jest Gerson - filar obrony gości. Osłabienie duże by nie powiedzieć bardzo duże. Jak na moje Lech wygra to spotkanie minimum dwoma bramkami więc właśnie taki typ Wam polecam, ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Korona - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 3.10
buk: bet365
Wynik: 3:0 ✅
W październiku Cracovia pokonała Koronę aż 6:0. Teraz Żółto-czerwoni zamierzają powetować sobie tamte przykre chwile na stadionie w Krakowie. Cracovia wtedy była w o wiele lepszej formie niż na dzień dzisiejszy. Dziś podobny wynik nawet nie będzie miał miejsca. Goście tą rundę zaczęli naprawdę słabo. W ostatniej kolejce remis jest dla Cracovii w zasadzie jak porażka, bo to już trzecia w tej rundzie sytuacja, w której Pasy nie zdobywając trzech punktów co oddala ja od pierwszej ósemki. Przedostatnie miejsce w ligowej tabeli stawia trenera Zielińskiego w trudnej sytuacji, bo każdy punkt zdobyty przez Pasy jest jak na wagę złota. Walka o grupę mistrzowską wkracza w decydującą fazę. Główną bronią Koroniarzy mogą być dobre występy w domu. Trener Bartoszek jakby wyniki przed własną publicznością przełożył na dobrą grę na wyjazdach to Korona była by o wiele wyżej w ligowej tabeli. Bartoszek ma powody do radości z Micanskiego, którego Korona pozyskała zimą. Ilijan ma na swoim koncie trzy gole i dwie asysty i powoli wyrasta nam na lidera Koroniarzy. Niestety, trener nadal nie może liczyć na jednego z liderów środka pola, Nabila Aankoura. Cracovia wygrywała ostatnie spotkania w Kielcach, lecz dziś to gospodarze wydają się w nieco lepszej formie i mogą zdobyć w tym spotkaniu trzy punkty.
18:00 Lechia - Legia
Typ: BTS
Kurs: 1.76 ✅
buk: unibet
Wynik:​

Chyba jest to jedno z najbezpieczniejszych typów na to spotkanie. Spotykają się drużyny, które liczą się w walce o mistrzostwo. To spotkanie może mieć potem duże znaczenie przy podziale punktów. Lechia w ostatniej kolejce po raz kolejny uległa na wyjeździe, lecz w spotkaniach u siebie podobnie jak Korona jest to inny zespół. Na mecz z Legią w drużynie nie trzeba nikogo mobilizować. W dwóch wiosennych spotkaniach u siebie Lechia strzeliła aż siedem bramek i wygrała oba spotkania. Gdańszczanie są w tym sezonie najskuteczniejszą drużyną na swoim stadionie z dziesięcioma wygranymi i zaledwie jedną porażką w dwunastu spotkaniach. Podobny bilans ma Legia na wyjazdach 8-1-3. Także na przeciw siebie stają dwie najlepsze drużyny w obecnym sezonie, i nikt mi nie powie, że tutaj zabraknie dzisiaj goli. W ekipie gości brakuje ciągle napastnika, a ten najlepszy jest wypożyczony do Ruchu gdzie regularnie strzela gole. Na swój debiut w lidze czeka Daniel Chima Chukwu, który dostał swoje kilka minut w LE. Także poszukiwania tego najlepszego rozwiązania ciągle trwają co można zobaczyć co mecz. W ekipie gospodarzy na pewno nie zobaczymy Peszko i Vanja Milinkovic-Savic. Obaj panowie dalej pauzują za czerwone kartki. Do składu natomiast wróci Kuświk. Legia jak dotąd grała w spotkaniach ligowych przeciętnie, ale na mecz z Lechią, która ma jeszcze nad Legią przewagę w tabeli zespół Jacka Magiery powinien się zmobilizować. Gdańszczanie są drużyną bardzo mocną u siebie o czym napisałem powyżej i wydaje się, że w tym spotkaniu padną bramki dla obu zespołów.
 
Y 0

yzerman74

Użytkownik
Lecz - Łęczna 2 expekt 13,00 ⛔
Mecz bez szczególnej analizy sportowej. Gram go w kombinacjach (wszystkie możliwe opcje 1 x 2) dwóch meczów które już się zakończyły tj. Alaves - Sociedad i Torino - Inter.
Moim zdaniem w przypadku tego meczu forma sportowa nie ma żadnego znaczenia. Liczy się układ w tabeli. Wczorajszy remis Jagi, zawsze jakiś podział punktów w meczu Lechia-Legia oraz dzielenie punktów na pół na koniec sezonu zasadniczego powoduje, że piłkarze Lecha (szczególnie ci starsi) byliby kompletnymi idiotami wygrywając ten mecz przy wysokości kursów na Łęczną. Inwestycja w ten mecz w kombinacji z 1-2 o równych kursach (zawsze trzydrogowo) daje zysk olbrzymi. A w Poznaniu premie za mistrzostwo słabe, poza tym szanse na mistrzostwo i tak w przypadku tej drużyny marne. Zdecydowanie lepiej wziąć pewne kilkaset tysięcy złotych niż czekać do końca sezonu. Buki nic na tym nie stracą bo wyjdą na swoje z przegranych kuponów, gdzie Lech był grany jako pewniak.
Dlatego w tym przypadku zupełnie nie patrzę na przesłanki sportowe.
Dla mnie może to być typ roku.
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Ale wystrzeliłeś z sensacją ???? podaj argumenty sportowe które przemawiają za twoim typem ,a nie przeczuwasz spisek....
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


PLechia vs Legia - zgarnij dodatkowy bonus w Betsson

Lechia vs Legia
Choć w ostatnich sezonach spotkania Lechii Gdańsk z Legią Warszawa urosły rangą do miana hitu Ekstraklasy, to jeszcze nigdy stawka nie była tak duża. W niedzielne późne popołudnie na Stadionie Energa zespół aspirujący do miana mistrza Polski podejmie aktualnego mistrza, który znalazł się w nietypowym dla siebie położeniu i musi gonić czołówkę. Obok takiego meczycha obojętnie nie mógł przejść Betsson, który już od piątku podgrzewał atmosferę przed tym hitem, oferując swoim nowym Użytkownikom możliwość zgarnięcia 75 złotych w Zakładzie Bez Ryzyka do wniesienia na żywo na niedzielne spotkanie. A żeby tego było mało – promocja dalej trwa! Wystarczy, że przed pierwszym gwizdkiem sędziego założysz konto i postawisz 30 złotych na któreś z wydarzeń starcia Lechii z Legią, a dostaniesz dodatkowych 75 złotych do wykorzystania podczas samego meczu.

Postaw tutaj

Jeszcze trzy tygodnie temu faworytem tego starcia byłaby Lechia. Gdańszczanie idealnie weszli w piłkarską wiosnę, zdobywając siedem punktów w trzech spotkaniach, awansując na pierwsze miejsce w tabeli i grając przy tym ciekawą piłkę przede wszystkim przed własną publicznością. Jednak wtedy przyszedł pojedynek z Lechem. Nie dość, że Lechia go przegrała, to jeszcze została solidnie osłabiona, ponieważ aż trzech piłkarzy zobaczyło czerwoną kartkę. Braki kadrowe były bardzo widoczne w ubiegłotygodniowym starciu, kiedy to biało-zieloni przegrali na wyjeździe z dołującym Ruchem Chorzów i tym samym spadli na trzecie miejsce w tabeli.

W Legii sprawy mają się nieco inaczej, bowiem do niedzielnego szlagieru Wojskowi podejdą po dwóch zwycięstwach z rzędu. Nie ma co ukrywać, że początek piłkarskiej wiosny w wykonaniu podopiecznych trenera Jacka Magiery nie powalał nikogo na kolana – minimalna wygrana z Arką, a do tego porażka z Ruchem i remis z Termalicą sprawiły, że zamiast gonić czołówkę, ta zaczęła Legii uciekać. Na szczęście dla mistrza Polski zwycięstwa nad Zagłębiem Lubin i Wisłą Kraków sprawiły, że choć zajmuje on czwarte miejsce w tabeli, to do lidera klub z Warszawy traci zaledwie trzy punkty.
W bardzo dobrej formie znajduje się Miroslav Radovic, jednak bramki zdobywane przez doświadczonego Serba nie wystarczą, by Legia obroniła mistrzostwo Polski. Po sprzedaniu duetu napastników Prijović–Nikolić Legia ma ewidentnie problemy ze skutecznością i jak na razie żaden ze sprowadzonych zimą napastników nie spełnia pokładanych w nich nadziei.
Mówi się, że w niedzielę na Stadionie Energa ma zasiąść ponad 35 tysięcy fanów. Czy obejrzą oni – jak na wiosnę 2016 roku – zwycięstwo Lechii? Wtedy bramki zdobyli (zawieszony) Sławomir Peszko i Milos Krasić, którzy zaskoczyli Legią, już wtedy cieszącą się z tytułu. Tym razem stawka będzie zdecydowanie większa i wynik tego spotkania pokaże, który z zespołów należy uważać za faworyta do zgarnięcia mistrzostwa Polski.

Odbierz bonus powitalny
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Lecz - Łęczna 2 expekt 13,00
Mecz bez szczególnej analizy sportowej. Gram go w kombinacjach (wszystkie możliwe opcje 1 x 2) dwóch meczów które już się zakończyły tj. Alaves - Sociedad i Torino - Inter.
Moim zdaniem w przypadku tego meczu forma sportowa nie ma żadnego znaczenia. Liczy się układ w tabeli. Wczorajszy remis Jagi, zawsze jakiś podział punktów w meczu Lechia-Legia oraz dzielenie punktów na pół na koniec sezonu zasadniczego powoduje, że piłkarze Lecha (szczególnie ci starsi) byliby kompletnymi idiotami wygrywając ten mecz przy wysokości kursów na Łęczną. Inwestycja w ten mecz w kombinacji z 1-2 o równych kursach (zawsze trzydrogowo) daje zysk olbrzymi. A w Poznaniu premie za mistrzostwo słabe, poza tym szanse na mistrzostwo i tak w przypadku tej drużyny marne. Zdecydowanie lepiej wziąć pewne kilkaset tysięcy złotych niż czekać do końca sezonu. Buki nic na tym nie stracą bo wyjdą na swoje z przegranych kuponów, gdzie Lech był grany jako pewniak.
Dlatego w tym przypadku zupełnie nie patrzę na przesłanki sportowe.
Dla mnie może to być typ roku.
Marne szanse na mistrzostwo?? Ty widziałeś jak Lech gra? Jak jest poukładany taktycznie? No raczej nie oglądałeś żadnego meczu Poznaniaków skoro piszesz takie głupoty. Co do tego, że Lechowi nie opłaca się wygrywać meczu to może i prawda, ale dzisiaj na trybunach z racji tego, że mają 95 lecie klubu będzie 41 tysięcy ludzi i jeżeli mieli by udpupic graczy dla sts-u to zrobią to w jakimś innym meczy i na pewno nie będzie to dzisiaj. Do tego dochodzi fakt, że Łęczna jest koszmarnie słaba i przyjedzie do Poznania bez Gersona który dawał jak tylko mógł jakaś stabilność w defensywie. Więc ja nie widzę tutaj inne możliwości niż:
Lech Poznań (-2) kurs: 2,6 ⛔
P.S Jeśli Łęczna przegra ten mecz nawet jedną bramką to zwrócę Ci honor bo tak na prawdę kurs na czysta jedynkę jest smieszny a ludzie grają tu w 90% hendicap.
 
B 0

bartex583

Użytkownik
Lecz - Łęczna 2 expekt 13,00
Mecz bez szczególnej analizy sportowej. Gram go w kombinacjach (wszystkie możliwe opcje 1 x 2) dwóch meczów które już się zakończyły tj. Alaves - Sociedad i Torino - Inter.
Moim zdaniem w przypadku tego meczu forma sportowa nie ma żadnego znaczenia. Liczy się układ w tabeli. Wczorajszy remis Jagi, zawsze jakiś podział punktów w meczu Lechia-Legia oraz dzielenie punktów na pół na koniec sezonu zasadniczego powoduje, że piłkarze Lecha (szczególnie ci starsi) byliby kompletnymi idiotami wygrywając ten mecz przy wysokości kursów na Łęczną. Inwestycja w ten mecz w kombinacji z 1-2 o równych kursach (zawsze trzydrogowo) daje zysk olbrzymi. A w Poznaniu premie za mistrzostwo słabe, poza tym szanse na mistrzostwo i tak w przypadku tej drużyny marne. Zdecydowanie lepiej wziąć pewne kilkaset tysięcy złotych niż czekać do końca sezonu. Buki nic na tym nie stracą bo wyjdą na swoje z przegranych kuponów, gdzie Lech był grany jako pewniak.
Dlatego w tym przypadku zupełnie nie patrzę na przesłanki sportowe.
Dla mnie może to być typ roku.
Obserwuje forum bardzo często, jednak rzadko się udzielam. Jednak Twój wpis, zmusił mnie do zalogowania się????. Poprostu nie mogę patrzeć na takie głupoty. Jestem jednym z tych &quot;Januszy&quot; chodzących na mecze Górnika w Lublinie. Oglądam tą drużynę od początku ligii. Ale najpier kilka słów o Lechu, który przystąpi do tego meczu bez osłabień, po serii 5 zwycięstw w lidze. Mało tego Lech w 4 z 5 meczów aplikował po 3 bramki bez znaczenia grania dom/wyjazd, tracąc przy tym jedną bramkę. Ich forma jest bardzo wysoka, grają mega skutecznie i mają wielki potencjał w ofensywie. Dodatkowo w tym dniu będą obchodzić 95 lecie klubu. Kibice z Łęcznej bojkotują wszystkie mecze. Na stadionie Lecha będzie 41 tys kibiców niebieskich. Specjalne oprawy, wielka feta dodatkowo w przypadku wygranej obejmują fotel lidera. Realnie patrzą na mistrzostwo i w tym meczu będą bardzo zmotywowani. A co słychać u Górników ? Czy Franek Smuda czyni cuda ? Na pewno gra jest lepsza, widać zaangażowanie i wole walki. Polepszyły się też warunki fizyczne, chłopaki biegają po boisku to niewątpliwy sukces. Z ostatnich trzech meczy łęcznianie każdy mogli wygrać z Koroną bramki stracone w końcówce, z Zagłębiem stracili gola na początku bezspośrednio z wolnego a tak to cały mecz przeważali ale przeż 75 minut nie potrafili doprowadzić choćby do wyrównania. Mecz z Pogonią grali z przewagą jednego zawodnika około 25 minut atakowali zaciekle ale Spiączka umie strzelać tylko głową. Napastnik z prawdziwego zdarzenia strzelilby conajmniej 2 bramki. Gra się poprawiła, widać ambicje ale przy braku umiejętności nie wygra się meczu mając obronę dziurawą jak ser szwajcarski. Prusak jest średnim bramkarzem, potrafi wyjąć trudne piłki, by następnie wpuścić babola. Jest Matei nowy prawy obrońa, który jest jednym z lepszych zawodników jednak jemu energia kończy się na 70 minucie. Komor 22 latek, który został sprowadzony z IV ligowego Motoru Lublin, chłopak jest tak drewniany, że to szok. Jest gwarancją 1-2 bramek w meczu dla przeciwników plus milionem okazji pod swoją bramką. WYPADA GERSON za kartki, filar obrony. Dzięki niemu jakoś to funkcjonuję. Jest Leo na lewej, jednak stracił gdzieś formę z początku sezonu. Pewny punkt jednak z Matei nie dadzą rady. Na środku zagra Sasin, który ma kiepskie warunki fizyczne. Prawdziwy walczak jednak to za mało. Grzesio Bonin ostatnio zagrał świetny mecz, jednak sam w ofensywie nie zdziała dużo, czasem za bardzo chce sam. Dzelmanidze to cień zawodnika z Jagi, drepcze po boisku, spowalnia akcje. Hiszpan Hernandez przyjmuje piłki na 2 metry dla rywali. Piesio jest wolny i ma problemy fizyczne. Pitry jest już straszym panem który może powalczyć w powietrzu ale z akcji jest też za wolny. Szklany Vojo, który nie wiadomo czy zagra. Grzelczak, który też niewele daje. Czy może Spiączka, który ma szansę strzelić z głowy i zmarnować 5 okazji sam na sam. Nie zagra Drewniak, który jest wypożyczony z Lecha. No i pytanie kto zastąpi Gersona na obronie ? Każdy kto wejdzie, będzie o klasę słabszy.
Jeśli coś jest ustawione, to to aby Górnik spadł. Dostają tych samych bardzo słabych sędziów. Raczkowski... i jeszcze dwóch, których nie pamiętam. Co mecz praktycznie obraca się 3 sędziów. Gwiżdzą w mojej opinii przeciwko Łęcznej. Skłócony zarząd. Bojkotujący Kibice. Nawet Boniek ich krytykował ten klub i sytuację. Dzisiaj obawiam się gwałtu na Zielono-Czarnych.
Polecam każdą opcję. Kursy z bet365
Win lecha 1.2 ⛔
Hendi -1.5 1.75 ⛔
Hendi -2.5 2,5 ⛔
Hendi -3 3.8 ⛔
Lech wygra do zera 1,57 ⛔
Kursy lecą na łeb na szyję. o 9 rano na hendi -3 był kurs 4.4 osobisćie gram własnię ten hendi bardzo grubo.
Pozdrawiam
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Lech Poznań - Górnik Łęczna
Typ: Lech wygra i obie strzelą ⛔
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, zapraszam dziś na kolejny mecz naszej wspaniałej Ekstraklasy.
Przeciwko sobie stanie mój kandydat na mistrza który złapał kosmiczną forme i leje wszystkich po kolei i murowanego kandydata do spadku czyli Górnik Łęczna.
Nie widze tutaj większych szans dla drużyny gości, natomiast patrząc na ambitnie grającą i walczącą drużyne Górnika, twierdze że dziś są na prawde w stanie zdobyć gola w Poznaniu. Lech traci ostatnio bardzo mało bramek,mogą delikatnie zlekceważyć przeciwnika i po prostu coś ustrzeli bo na wygranie nie ma szans dlatego po ładnym kursie próbuje takiego zdarzenia.
Powodzenia!
Edit:
Dodaje Kownacki strzeli i Lech wygra 1.77 ⛔
Gol w obu połowach 1.57 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom