>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 Kolejka Premier League 11-12.02.2014

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Kursy oferowane przez WilliamHill


Zachęcam do dyskusji ;)
Zapowiedź jutro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 73

phamrol

Użytkownik
Nie wiem na ile rozgrywki FA Cup są ważne dla poszczególnych zespołów, ale w następny weekend drużyny: Arsenal, Liverpool, Chelsea, Manchester City, Southampton, Sunderland, Hull, Cardiff, Everton i Swansea grają swoje mecze właśnie w tym pucharze.

Co do samych typów co przykuło moją uwagę.
Everton - Crystal Palace poniżej 2.5 ZWROT. Crystal widziałem parę razy w tym sezonie i na wyjazdach grają typowo defensywnie i czekają na kontry. Everton pomimo tego, że zdobył tylko 7/15 pkt to w obronie wygląda naprawdę dobrze. Owszem, dostali 4-0 z Liverpool, ale Arsenal również swoje oberwał, a tutaj Everton gra u siebie. W ataku jest nieco gorzej. Niby wypadł tylko Lukaku, ale w mojej ocenie jest to aż.

Fulham - Liverpool over 2.5 lub over 3.5 ✅. Liverpool jest w gazie. Co prawda na wyjazdach nie grają tak jak u siebie, ale mimo to, potencjał ofensywny mega mocny. Widziałem wczorajszy mecz United - Fulham i ekipa z Londynu jest naprawdę słaba w obronie. Tylko walenie głową w mur United spowodowało, że Fulham wywiozło pkt. Inna klasowa drużyna gdyby grała swoje, klepka, szybkie akcje to łatwo rozpykałaby Fulham, a United zagrało typowy angielski futbol. Druga sprawa jest taka, że Fulham musi zacząć wygrywać i zdobywać pkt. Morale na pewno podniosą się po remisie z Czerwonymi Diabłami, dlatego twierdzę, że zagrają nieco bardziej odważnie. Liverpool jak wspomniałem, w ataku sporo mieszają, natomiast nadal tracą w niemal każdym meczu bramkę, a zwłaszcza na wyjezdzie. Fulham ma potencjał w ofensywie, morale w górę, Liverpool może poczuć się zbyt pewny siebie, dodatkowo słabo w obronie jak na to miejsce.

Stoke - Swansea X2 ✅. W Swansea coś się ruszyło, zmiana trenera, poprawa sytuacji kadrowej i powrót Vorma do bramki. Stoke jest to dziwny zespół. Dawnej typowa underowa drużyna, po zmianie trenera ciężko wyczuć, czy będzie powyżej czy poniżej. Również mam wrażenie, że Stoke lepiej gra jako ten &quot;słabszy&quot; i skazany na porażkę. Odebrali w tym sezonie już pkt: City, United czy Chelsea. Tutaj będą musieli zagrać nieco bardziej otwartą piłkę, a Swansea potencjał w ofensywie ma. Dodatkowo Stoke w tym sezonie nie miało serii dłuższej niż 3 mecze bez porażki. Remis nadal ją podtrzyma, a 22.02 jadą do Manchesteru na mecz z Obywatelami.

Newcastle - Tottenham over 2.5 ✅. Newcastle w 3 ostatnich meczach bramki nie strzelił, mało tego, w ostatnich 3 meczach domowych również bramki nie strzelił. W ostatnim czasie dostali 4 bomby, po których nie mogą się otrząsnąć. Kontuzje Colocciniego i Tiote, pauza za kartki Remiego i odejście Cabaye&#39;a. Jakby nie patrząc to są cztery najważniejsze ogniwa. Sytuacja trudna, ale kiedyś muszą się otrząsnąć, nie mogą ciągle dostawać po 3-0. Albo inaczej, mogą bo to lepiej dla mojego typu, ale twierdzę, że coś są w stanie dziobnąć. Tottenham wygląda lepiej po odejściu AVB. O ile u siebie(nie liczę meczu z City) mało strzelają i mniej tracą, o tyle na wyjeździe wygląda to zupełnie inaczej, gdzie tracą i strzelają więcej. Myślę, że Sroki będą chciały zmazać plamę ostatnich wyników i postarają się o jakąś bramkę.

Arsenal - Manchester i City - Sunderland odpuszczam. Arsenal u siebie mocniejszy w defensywie niż na wyjeździe, dodatkowo po blamażu na Anfield. United w kryzysie, gdzie tracą dwie bramki z Fulham. Tu może dziać się wszystko, tak samo jak w meczu City - Sunderland. Niby Obywatele w dołku po kontuzjach Aguero i Fernandinho, a Sunderland znacznie poprawił swoją grę obronną, ale w tym meczu również moim zdaniem każdy wynik jest możliwy.

Resztę meczów będę analizowaniu po zobaczeniu absencji, aczkolwiek skoro nie rzuciły mi się jakieś propozycje, to ciężko będzie coś wyskrobać. Jako ciekawostkę, co pewnie już część wie, mogę podać, że West Ham każdy mecz który wygrywa, wygrywa do zera ;)

Ostatni weekend udany. Na forum napisałem tylko o over 1.5 HT w meczu Liverpool - Arsenal i siadło. Dodatkowo zagrałem Swansea - Cardiff over 2.5, Tottenham - Everton under 2.5 i Manchester - Fulham over 2.5.
Możliwe, że komuś się przydadzą moje spostrzeżenia.

Powodzenia !
 
yuriboyka 22

yuriboyka

Użytkownik
Kolega wyżej nie wspomniał o jednym meczu: West Brom - Chelsea. Goście, murowany faworyt i ciężko się temu dziwić. Machina Jose Mourinho została dobrze naoliwiona, staram się oglądać wszystkie mecze The Blues i widzę przemianę tej ekipy. Do listopada nie zauważyłem znaczącej różnicy pomiędzy obecną ekipą a tą z ery Beniteza. Chelsea raczej nie zachwycała, wygrywała, bo dysponuję po prostu lepszymi graczami od większości ekip. Jednak od pewnego czasu Chelsea gra piłkę milszą dla oka i przede wszystkim skuteczną(wyjątek mecz z West Hamem).
Pomimo, że napastnicy dalej nie strzelają tylu bramek ilu oczekiwali by kibice, to wyręczają ich pomocnicy. Trio WIZACAR jest w stanie rozmontować każdą defensywę, ubezpieczani z tyłu, kolosem z Serbii - Maticiem i zazwyczaj żelaznymi płucami Ramiresa, tworzą mega silną linie pomocy. Defensywa na czele z Petrem Cechem nie straciła bramki w meczu ligowym o 7 grudnia oraz wygrała 3 ostatnie wyjazdowe mecze z Southampton, Hull i City. Czy jutro West Brom może okazać się wymagającym przeciwnikiem? Być może, po dwa punkty w ostatnim czasie traciły tam drużyny z Liverpoolu, poległo 1-0 Newcastle. Jednak Chelsea na pewno chcę wygrać by utrzymać prowadzenie w tabeli i odbić sobie 2-2 w pierwszym meczu na Stamford, które powinno zakończyć się wygraną gości. Do kadry meczowej wraca Fernando Torres, który już trenuję z kolegami, co jest fajną alternatywą dla Eto&#39;o. Warto zaznaczyć, że ekipa gospodarzy ma najwięcej remisów w całej lidze, bo aż 11, jednak czy uda się powstrzymać rozpędzającą się ekipę The Blues?.
Reasumując, wydaję mi się, że to nie będzie łatwy mecz, jednak gościom uda się rozmontować defensywę gospodarzy raz czy dwa, bardzo możliwe, że po raz kolejny samemu nie tracąc bramki.
West Brom - Chelsea 2 1.50 Bet365
West Brom - Chelsea 2(-1.5) 2.42 Bet365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fulham - Liverpool over 2.5 lub over 3.5
:spokodfhgfh:
✅ POST WYSZEDŁ NA PLUS ✅
⚽ Fulham - Liverpool
Over 3 ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10

Dość często jest tak, że tam gdzie większość spodziewa się gradu bramek, tam pada under. Pomijając to przejdźmy do faktów. Fulham najgorsza defensywa w lidze, 55 straconych bramek, za to Liverpool tuż za Manchesterem City mają najlepszy atak w lidze. Grają dość szybko, łatwo stwarzają sobie sytuacje w ataku, są skuteczni, wywierają ogromny presing na rywalu.
Fulham w meczu z Untied pokazał, że przeciwko najlepszym potrafią zagrać &quot;na tak&quot; strzelając przy tym na Old Trafford 2 bramki.
Wynik: 2:3 ✅
⚽ West Brom - Chelsea
Chelsea (-1 HA) ::: 1,89 ::: Pinnacle ::: 3/10


Na pierwszy rzut oka typ wydaje się całkiem głupi, bo z West Brom stracił punkty Arsenal, Liverpool czy nawet Chelsea Londyn w pierwszej części sezonu, to jednak tutaj liczę na geniusz Mourinho i wypunktowanie rywala. Niby gospodarze biją się o strefę spadkową, ale za to Chelsea bije się o mistrzostwo.
West Brom na ostatnich 16 meczy wygrał zaledwie jedno spotkanie... w przewadze jednego zawodnika i po karnym z Newcastle 1 stycznia. Gospodarze mocno chimeryczni, potrafią zatrzymać Liverpool by stracić 3 bramki z Crystal Palace czy cztery z Aston Villą.
Nie będę już lał więcej wody na młyn w tej analizie, liczę tutaj na swoje przeczucie i na to, że &quot;Special One&quot; pokaże, że potrafi wygrywać ważne mecze.
Wynik: 1:1 ⛔ @Edit: Jednak typ był bardzo słaby. Szkoda, że dopiero teraz to widzę.
⚽ Newcastle Utd - Tottenham
Tottenham (-0,75 HA) ::: 2,79 ::: Pinnacle ::: 3/10

Pozwolę sobie zacytować pewnego użytkownika o nicku SuperFrank:
&quot;1. Zaczęło się od sprzedaży Yohana Cabaye&#39;a do PSG,
2. Potem przyszła głupkowata czerwona kartka Loica Remy&#39;ego w meczu z Norwich.,
3. Dalej mamy porażkę 0-3 w derbach z Sunderlandem,
4. Następnym punktem w układance jest odejście z klubu dyrektora sportowego Joe Kinneara i trenera rezerw Willie&#39;a Donachie&#39;a,
5. I na koniec przyszła wiadomość o kontuzji ścięgna udowego Cheika Tiote.&quot;
Te problemy świetnie odzwierciedliły wynik spotkania z Chelsea Londyn. The Blues wygrali 3:0. Jeszcze wcześniej Newcastle przegrało u siebie z Suderlandem 0:3 i straciło punkty z Norwich na wyjeździe. Warto dodać, że nie jest to ścisła czołówka tabeli... może i jest, ale musielibyśmy obrócić tabelę Premier League o 180 stopni.
&quot;Sroki&quot; przeżywają prawdziwy kryzys, a Tottenham w 2014 roku odżył i bije się o &quot;Big Four&quot;. Choć osobiście gra Tottenhamu mnie nie przekonuje, to jednak warto oddać im szacunek, że ciułają te punkty w całkiem dobry sposób. Oczywiście zdarzają im się wpadki, ale wtedy kiedy trzeba punktują rywali. Tak też było ostatnio na White Hart Line gdzie pokonali skromnie 1:0 Everton, choć wynik równie dobrze mógł paść w drugą stronę. Zwykłem mawiać wtedy szczęście sprzyja lepszym. Myślę, że w tym meczu Tottenham wygra, ale jak wysoko nie jestem w stanie powiedzieć.

Wynik: 0:4 ✅
⚽ Arsenal - Manchester United
Arsenal (-0,25 HA) ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 3/10

Różnica pomiędzy porażką Arsenalu, a remisem Manchesteru United jest taka, że Ci pierwsi grali na wyjeździe z genialnie spisującym się Liverpoolem bijącym się bez wątpienia o top 3, a nawet śmiem twierdzić, że o mistrzostwo. Natomiast United stracił punkty i to u siebie, z ostatnią drużyna w tabeli która straciła 55 bramek.
Nie skreślam w tym meczu Manchesteru United co podkreślam już teraz, bo zawsze jest inna mobilizacja zawodników na mecze &quot;szlagierowe&quot;, ale co tu dużo ukrywać? Czerwone Diabły przechodzą w tym sezonie kryzys jakiego nie mieli od lat, za to Arsenal bije się o mistrzostwo Anglii.
Nie wykluczam remisu, ale myślę, że Wenger podkręci swoich chłopaków po tej kompromitującej wpadce z Liverpolem na właściwe tory. Nie często zdarza się taka okazja by na Emirates Stadium pokonać Manchester United.
Co prawda Arsenal ma dość spore ubytki w zawodnikach spowodowane przez kontuzje, ale w United też się znajdzie kilku &quot;chłopów&quot; którzy mecz obejrzą z ławki bądź na darmowym streamie w swoich domach.

Wynik: 0:0 ⛔ i ▶ (pół stawki przegrywa, pół stawki jest zwracana)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Hull Southampton
Minęły już czasy gdy defensywa Southampton była określana mianem żelazna i mało traciła. Idealnie obrazuje to ostatnia kolejka w której to Święci podejmowali Stoke, które z reguły w meczach wyjazdowych wypada bardzo blado w skutecznych poczynaniach w ofensywie. A tu zdziwko i remis 2-2. Wcześniej zdołali zachować czyste konto z czerwoną latarnią ligi, Fulham, żaden to wielki wyczyn. Z Chelsea, Arsenalem oraz Sunderlandem nie było już tak kolorowo. Z The Blues 3 stracone bramki, z Czarnymi Kotami oraz Kanonierami 2. Po za Fulham jeszcze z Wba nie dopuścili do straconego gola, ale nie mieli zbyt wiele pracy, bo WBA prezentowała się bardzo kiepsko w ofensywie.
Wydawać by się mogło, że mecz z Hull będzie dobrą okazją na przelamanie. Ofensywa Tygrysów w nowym roku nie imponowała skutecznością. W czterech pierwszych meczach przeciwko nie zdobyli nawet honorowego trafienia. Dopiero w meczu u siebie, przeciwko Tottenhamowi zdołali się przełamać. U siebie, słowo klucz, gdyż na 6 spotkań w nowym roku aż 4 grali po za domem, a Hull to drużyna własnego boiska, na którym przegrała tylko 3 razy w tym z Chelsea oraz United. Dlatego niech Hampton nie zwiedzie ta uśpiona ofensywa Tygrysów. W ostatnim meczu z Sunderlandem ostro popracowali. Nacierali na bramkę Czarnych Kotów jakby byli co najmniej City, Chelsea czy The Reds. Fakt, zadanie ułatwiła czerwona kartka, ale mimo to liczę, że te skomasowane ataki rozbudzą wreszcie Hull. Tygrysy wygrały 2-0.
Od meczu z Sunderlandem minął 3 dni, więc to rozgrzanie ofensywy powinno być aktualne ;) Dochodzi atut własnego boiska, więc liczę, że ten progres Tygrysów nie zatrzyma się. Obrona Southampton, która nie tworzy już takiego monolitu.
Hull powyżej 1.5 gola 2.70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
defect 65

defect

Użytkownik
Cardiff - Aston Villa​


Ktoś tu mocno przesadził z kursami na AV. Jak dla mnie to oni są faworytem tego spotkania. Ostatnie wyniki obu drużyn są słabe, ale to co gra Cardiff to jakieś nieporozumienie. Solskjaer zbyt szybko moim zdaniem zabrał się za prowadzenie drużyny z Premier League. Nie ma on jeszcze doświadczenia. Nie cieszyłbym się nie tak dawnym zwycięstwem z Norwich. Wynik nie odzwierciedlał przebiegu meczu. Jak dla mnie Cardiff jest pewniakiem co do spadku z ligi. W mojej ocenie styczniowe transfery również średnio udane w wykonaniu The Bluebirds. Jakoś Zaha i Jones mnie nie przekonują. W tym meczu bardziej gram przeciw Cardiff niż na AV. Kurs jest zachęcający więc warto spróbować. Dodam jeszcze, że do składu The Villans powinien wrócić środkowy obrońca, kapitan drużyny Ron Vlaar. Jest to na pewno duże wzmocnienie zwłaszcza, że AV ostatnio traciła sporo bramek.

Typ: 2DNB
Kurs: 2.25 unibet
Wynik: 0:0 -zwrot


Hull - Southampton​


Tutaj podpisuję się pod tym co napisał Barichello za co ma on u mnie podziękowania. Dodam tylko od siebie, że nowe nabytki Tygrysów w końcu wkomponowały się w zespół. Jak dla mnie mecz z Sunderlandem pokazał potencjał duetu Long Jelavić. Southampton gra bardzo nierówno, a drużyna ma poważne problemy w defensywie. Pokazał to już mecz z Fulham, gdyby nie postawa Boruca to mecz mógł się skończyć całkiem inaczej. Stoke na pewno nie jest drużyną strzelającą wiele bramek, a jednak potrafili wpakować Świętym dwie na wyjeździe. Myślę, że zespół Hull stać na to, aby u siebie powtórzyć wyczyn The Potters i strzelić Borucowi dwie bramy, a kurs zachęca do grania.

Typ: Gole gospodarzy powyżej 1.5
Kurs: 3.20 expekt
Wynik: 0:1⛔


West Ham - Norwich​


Obie ekipy mocno underowe. Norwich potrafiło zremisować w ostatniej kolejce bezbramkowo z Manchester City. Kanarki są jednak mocno osłabione jeżeli chodzi o kadrę. Przystąpią do meczu bez Elliota Benntta, Michaela Turnera i Jonny&#39;ego Howsona. Nie pewni występu są także Robert Snodgrass i Jonas Gutierrez. Młoty są bez zawieszonego Andiego Carolla, oraz kontuzjowanego Joeya O&#39;Briena. Jednak Nolan ostatnim meczem pokazał, że nawet bez pomocy wysokiego Anglika potrafi zdobywać gole. Myślę, że będzie to wyrównany mecz jednak to West Ham jest moim faworytem. Gdybym miał obstawiać dokładny wynik to byłoby to 1:0 dla Młotów. Dla nie lubiących ryzyka proponuję granie po prostu na młoty.

Typ: West Ham i poniżej 2.5
Kurs: 4.50 bet365
Wynik: 2:0✅


WBA - Chelsea​


Jak dla mnie to, że Chelsea wygra to spotkanie jest przesądzone. Piłkarze jak i cała drużyna w wyśmienitej formie. Do kadry wraca Torres, którego pewnie będziemy mogli zobaczyć w drugiej połowie meczu. Wiadomo jednak, że West Brom jest niewygodnym zespołem i pomimo słabej pozycji w tabeli potrafią zrobić niespodziankę. Granie Chelsea po kursie 1.5 mija się z celem, dlatego ja proponuję ciekawsze rozwiązanie. Myślę, że Baggies są w stanie chociaż raz uszczypnąć drużynę the Blues, zwłaszcza że grają przed swoją publicznością i muszą walczyć o punkty w każdym meczu jeżeli chcą utrzymać się w lidze.

Typ: Wynik meczu/Obie drużyny zdobędą bramki: Chelsea/TAK
Kurs: 3.40 expekt
Wynik: 1:1 ⛔(no niestety Chelsea zawiodła)


Arsenal - Manchester Utd​


Jak dla mnie pewniak. Pomimo tego, że jestem fanem United to nie widzę dla nich szans w tym spotkaniu. Arsenal po ostatnim laniu od Liverpoolu na pewno wyjdzie mocno skoncentrowany na to spotkanie. To brak koncentracji i bezwzględność The Reds zdecydowały o tamtym wyniku. The Gunners nie mogą sobie pozwolić na drugą porażkę z rzędu. Jestem fanem Czerwonych Diabłów jednak po tym co pokazali w meczu z Fulham nie widzę dla nich żadnych szans. W drużynie nie dzieję się dobrze, kolejni piłkarze deklarują swoje odejście, nie wiadomo co z kontraktem Rooneya. Moyes to jakieś nieporozumienie. Na początku sezonu myślałem, że to może być dobry następca SAF&#39;a jednak bardzo się myliłem. Myślę, że dopóki on będzie szkoleniowcem w drużynie z Old Trafford nie będzie działo się dobrze. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego tak uważam, ale mam poważne podstawy by tak twierdzić. Jak ktoś chce to zobaczcie sobie genialną taktykę Szkota w meczu z Fulham. Aż nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć co wymyśli na kanonierów. Łapcie wysokie kursy na Arsenal póki można.

Typ: 1
Kurs: 2.15 unibet
Wynik:zero:0⛔


Jutro dodam więcej typów. Jak dla mnie ta kolejka wydaję się być dużo łatwiejsza do przewidzenia, niż ostatnia.
 
G 28

graydon

Użytkownik
Wtorek, 11/02/2014
20:45* Cardiff v Aston Villa - Cardiff City Stadium*****
20:45* Hull v Southampton - The KC Stadium*****
20:45* West Ham v Norwich - Boleyn Ground*****
21:00* West Brom v Chelsea - The Hawthorns

Emocje związane z 26 kolejką rozpoczną się już we wtorkowy wieczór, punkt 20:45 rozpoczną się 3 spotkania Premiership. Według mnie najciekawiej zapowiada się spotkanie sąsiadów w tabeli - londyński West Ham ugości Kanarki z Norwich. Odpowiednio 15 i 16 drużyna angielskiej ligi bronią się przed spadkiem, a przewaga obu zespołów nad strefą spadkową to tylko 2 punkty. West Ham u siebie bez rewelacji, 3-3-6, podobnie jak Norwich na wyjazdach, choć bilans ten wygląda nieco gorzej 2-2-8. Norwich przegrało 2 z 3 ostatnich spotkań na Boleyn Ground w dzielnicy Upton Park, stąd też większe szanse daję drużynie West Hamu.
Lista nieobecnych:
West Ham: Diame (P 22/2), J. Cole (P 14/3), Caroll (N 4/0), O&#39;Brien (O 16/0).
Norwich: Gutierrez (P 2/0), R. Bennett (O 12/1), Snodgrass (P 17/2), E. Bennett (P 1/0), Turner (O 17/0), Howson (P 16/2).
*

Hull zagra u siebie z Southamptonem, 11 z 9 miejscem, gospodarze podbudowani wyjazdowym zwycięstwem z Sunderlandem 2:0, goście 5 spotkań bez porażki. Czy Boruc zostanie pokonany przez napastników Hull, którzy nie należą do najskuteczniejszych w lidze? Ostatnia wycieczka Świętych do Kingston upon Hull zakończyła się zwycięstwem 0:2.
Lista nieobecnych:
Hull: McGregor (B 20/0), Dudgeon (O 0/0), Chester (O 14/1).
Southampton:*Ramirez (P 12/1), Lovren (O 20/2).

*
Pojedynek walijskiego Cardiff City z Aston Villa Birmingham, goście dwie porażki z rzędu ten mecz muszą wygrać, by na dłuższy czas odłożyć zmartwienia dotyczące widma spadku z ligi, dla gospodarzy powoli każdy kolejny mecz staje się &quot;meczem z nożem na gardle&quot;. Walijczykom pozostaje pocieszyć się w miarę niezłym bilansem u siebie, w tym spotkaniu przewiduję remis.
Lista nieobecnych:
Cardiff City:*Hudson (O 2/0), Taylor (O 15/0).
Aston Villa: Vlaar (O 19/0), N&#39;Zogbia (P 0/0), Okore (O 3/0), Kozak (N 14/4).

*
15 minut później niż pierwsze trzy spotkania zacznie się ostatni tego wieczoru mecz w West Bromwich, pomiędzy gospodarzami The Baggies z Chelsea Londyn. Goście są zdecydowanym faworytem, ale nie można zapominać, że ich ostatnie dwie wycieczki na The Hawtorns zakończyły się porażkami. Gospodarze bez formy, 6 spotkań, 4 porażki - nie dziwi więc fakt, zajmowania 18 pozycji w tabeli. Ciekawostką jest to, że WBA jest najczęściej remisującym zespołem ligi - 11 remisów w 25 spotkaniach.
Lista nieobecnych:
WBA:*Anelka (N 12/2), Sessegnon (P 15/2).
Chelsea:*Terry (O 24/2), van Ginkel (P 2/0).
*
* *
Środa, 12/02/2014
20:45* Arsenal v Man Utd - Emirates Stadium
20:45* Everton v Crystal Palace - Goodison Park **
20:45* Man City v Sunderland - Etihad Stadium **
20:45* Newcastle v Spurs - St. James&#39; Park **
20:45* Stoke v Swansea - Britannia Stadium * **
21:00* Fulham v Liverpool - Craven Cottage

*
Niewątpliwie hitem tej kolejki będzie spotkanie Arsenalu Londyn z Manchesterem United na Emirates Stadium w Londynie. Mimo słabiutkiego sezonu Czerwonych Diabłów, mecze z Arsenalem elektryzują od zawsze. Arsenal jako wicelider chce wymazać druzgocącą porażkę z Liverpoolem (5:1), zwycięstwem nad jednym z największych rywali w historii. Goście ostatnio zremisowali, a wcześniej przegrali na wyjeździe ze Stoke, co nie napawa kibiców optymizmem. Mecze bezpośrednie na korzyść gości (5 spotkań, 3-1-1).
Lista nieobecnych:
Arsenal:*Vermalen (O 7/0), Kallstrom (P 0/0), Diaby (P 0/0), Flamini (P 18/1), Sanogo (N 1/0), Ramsey (P 18/8), Walcott (N 13/5).
Manchester United:*Fellaini (P 8/0), Evans (O 16/0), Nani (P 8/0).

*
Everton ugości Crystal Palace? Goście odnieśli 3 zwycięstwa w 5 ostatnich spotkaniach i zdecydowanie poprawili swoją sytuację w tabeli, wydostając się z ostatniego miejsca. Everton dalej w czubie - 6 miejsce i tylko 2 punkty straty do oczka wyżej, wygrana może przesunąć ich na miejsce premiowane grą w Lidze Europejskiej. Według mnie zanosi się na powtórkę z 2005 roku, kiedy to gospodarze zbili gości 4:0. Everton u siebie tylko 1 porażka, a goście na wyjazdach radzą, a raczej nie radzą sobie w ogóle, co udowadnia bilans 2-0-10 (5:19 w bramkach).
Lista nieobecnych:
Everton:*Kone (N 5/0), Gibson (P 1/0), Alcaraz (O 3/0), Lukaku (N 19/9), Oviedo (O 9/2).
Crystal Palace:*brak.

*
Manchester City - Sunderland, mecz raczej bez historii? Po porażce z Chelsea i dość niespodziewanym remisie z Norwich, The Citizens chcą w końcu odnieść zwycięstwo ligowe, a nadarza się ku temu doskonała okazja. Na Etihad Stadium przyjedzie bowiem, który raczej punktów w Manchesterze nie zdobywa. 17 miejsce w tabeli również nie zachwyca, stąd też przewiduję tu pokrycie handicapu -1.5, a może i -2.5. Problemem mogą być kontuzje w linii pomocy i brak najlepszego strzelca - Aguero.
Lista nieobecnych:
Manchester City:*Garcia (P 17/0), Nasri (P 21/4), Fernandinho (P 20/3), Aguero (N 17/15).
Sunderland:*Fletcher (N 19/3), Westwood (B 10/0), Cuellar (O 3/0).

*
Newcastle - Spurs, kolejne ciekawe spotkanie tej kolejki. Gospodarze jak zawsze nieobliczalni, goście to drugi, najlepiej radzący sobie zespół na wyjazdach. Tottenham jednak na St. James&#39; Park nie odnosi zwycięstw zbyt często - ostatnie w 2008 roku w pucharze, a ligowe w 2004r. U gospodarzy prawdziwy szpital i słaba forma - 3 mecze bez zwycięstwa.
Lista nieobecnych:
Newcastle:*Debuchy (O 22/1), Taylor (O 0/0), Remy (N 21/11), Obertan (N 3/0), Gouffran N (22/6), Bigirimana (P 0/0), Tiote (P 21/0), Coloccini (O 16/0).
Tottenham:*Chiriches (O 13/1), Lamela (N 9/0), Sandro (P 12/1).

*
Stoke na Brittania Stadium podejmie Swansea City.*Stoke po serii słabiutkich występów zanotowało 2 dobre spotkania - wygrana z Manchesterem United i remis na wyjeździe z Southampton. Swansea na wyjazdach nie radzi sobie za dobrze, 3-2-7. Jednak ostatnie 2 wycieczki Swansea do Stoke-on-Trent kończyły się zwycięstwami gospodarzy i jutro powinno być podobnie.
Lista nieobecnych:
Stoke:*Arnautovic (N 17/1), Huth (O 12/0).
Swansea:*Shelvey (P 22/4), Michu (N 12/2).

*
Fulham z Liverpoolem na zakończenie. O 21:00 rozpocznie się ostatni mecz tej kolejki, na Craven Cottage w Londynie przyjedzie będący ostatnio na fali Liverpool. Gospodarze - czerwona latarnia ligi nie mają żadnych zalet, widać jedynie ich wady - 20 punktów po 25 spotkaniach to niezbyt dobry bilans, stąd też zajmują ostatnie - 20 miejsce. Liverpool nadal z szansami na mistrzostwo, 6 punktów straty do liderującej Chelsea. Liverpool z reguły wygrywa mecze na tym obiekcie, więc jutro powinno być tak samo, choć duże problemy w obronie mogą być wykorzystane przez ofensywę Fulham, chociaż tych zawodników zabrakło już w meczu z Arsenalem.
Lista nieobecnych:
Fulham:*Etheridge (B 0/0), Briggs (O 2/0).
Liverpool:*Enrique (O 8/0), Johnson (O 17/0), Agger (O 11/1), Sakho (O 12/1), Leiva (P 19/0).
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Hull - Southampton
W Hull widać, że świetnie funkcjonuje dwójka, sprowadzonych w zimowym okienku transferowym, napastników - Jelavić i Long. Tygrysy osiągnęły świetny wynik z rozpędzonym Sunderlandem. Wprawdzie już na początku spotkania za czerwoną kartkę wyleciał Brown, więc nie jest to takie zwycięstwo pełną gębą, ale wygrywać na wyjeździe, nawet grając w przewadze też trzeba umieć. Dodam także, że w sytuacji, w której faulował Brown, Long szedł sam na sam z bramkarzem. Hull u siebie ma również ogromną szansę na zdobycie 3 punktów. W tym sezonie każdy kto przyjeżdża do Hull ma często sporo kłopotów. Wystarczy przypomnieć ostatnie spotkanie zremisowane z Tottenhamem 1:1, wygraną z Liverpoolem 3:1 czy porażkę 2:3 z Man United, gdzie Tygrysy prowadziły już 2:0. Hull ma całkiem dobry bilans domowy - zaledwie trzy porażki i tylko dziewięć straconych bramek.

Nie jestem przekonany do Southampton. W ostatnim meczu ze Stoke zaledwie zremisowali 2:2. Tam zaprezentowali się słabo. Mieli oczywiście przewagę w posiadaniu piłki i stworzyli więcej sytuacji strzeleckich, ale nie był to Southampton tak groźny jak potrafi być. Gra Southampton była jakaś tak wolna. Jedna bramka dla Świętych padła w dosyć kuriozalnych okolicznościach, bo poszło dośrodkowanie i Begović nie zrozumiał się z którymś z obrońców i piłka wpadła do siatki. Southampton spisuje się dosyć przeciętnie na wyjazdach. Ich bilans to: 4-4-4. Ostatnie spotkanie wyjazdowe wygrali z Fulham aż 3:0, ale ten wynik nie robi na mnie wrażenia, bo Fulham jest bardzo słabe i nie zmienia tego fakt, że przywieźli z Old Trafford 2:2. W dodatku początek spotkania należał do Fulham właśnie, które mogło zaskoczyć Boruca. Gdyby nie Boruc, to znów Southampton mógł stracić bramkę. Znalazłem również dosyć ciekawą statystykę dotyczącą Świętych. Southampton nie potrafi wygrać dwóch kolejnych spotkań wyjazdowych w Premier League od roku 2001. Tak więc albo będzie przełamanie albo podtrzymanie tej tendencji. Southampton ma ostatnio dobrą passę pięciu ligowych meczów bez porażki. Zespół jest niepokonany od ponad miesiąca, we wszystkich rozgrywkach. Wg mnie ta passa wkrótce się skończy, bo jak na średniaka ligi ta seria trwa już dosyć długo. W tym momencie Święci mają bardzo bezpieczną pozycję. Właściwie nie bardzo wiadomo o co jeszcze walczą, bo maja bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Nad kolejną w tabeli drużyną mają 9 punktów przewagi, co raczej będzie trudno roztrwonić. Na miejscach przed Southampton trwa bitwa o europejskie puchary, w której nie mają szans. Także właściwie nie ma już konkretnego celu na ten sezon. Taka sytuacja może nieco rozleniwić piłkarzy Pochettino.

Defensywa gości będzie znów osłabiona, bo zabraknie Lovrena i Wanyamy. Praktycznie w każdym spotkaniu, w którym wypadnie ktoś z obrońców, widać, że Southampton ma problemy w defensywie i traci bramki. Z Hull może być podobnie, bo Jelavić i Long tworzą dobrą parę napastników.

Stawiam 1DNB w całym meczu. Warto się również zastanowić nad postawieniem 1DNB do przerwy po bardzo podobnym kursie. Hull jeszcze w tym sezonie nie przegrywało meczu u siebie do przerwy (bilans 5-7-0 do przerwy). Southampton z kolei rzadko prowadzi do przerwy w spotkaniu wyjazdowym (bilans 4-5-3).
Nie podpalałbym się tak bardzo na ten over 1,5 Hull. Tylko w 3 z 12 meczów domowych Tygrysy potrafiły strzelić dwie lub więcej bramek. Wg mnie ten mecz skończy się underem✅. Albo któraś z drużyn wygra 1:0 albo będzie remis 0:0 lub 1:1.
Hull - Southampton ⛔ 0:1
Typ: 1DNB
Kurs: 2,20
Buk: Marathonbet
West Bromwich - Chelsea
Postanowiłem pograć przeciwko Chelsea. WBA jest drużyną nieobliczalną i bardzo nierówną, więc albo będzie klapa albo zepną pośladki i pokażą dobry futbol. U siebie przegrali tylko z Man City, patrząc tylko na czołowe zespoły. Zremisowali z Arsenalem, Evertonem i Liverpoolem. WBA ma momenty, w których potrafi grać przeciwko takim drużynom jak wyżej wymienione. Widać też w ostatnich latach, że WBA ma patent na Chelsea. W dwóch ostatnich sezonach WBA ogrywało Chelsea na The Hawthorns. Mecze na Stamford Bridge kończyły się minimalnym zwycięstwem The Blues. W tym sezonie już było blisko sensacji w pierwszym spotkaniu, ale Chelsea pomógł sędzia, który podyktował karnego z kapelusza i mecz skończył się remisem. WBA ma najmniej zwycięstw spośród wszystkich drużyn, zaledwie cztery. Za to bardzo dużo jest na koncie remisów. Jeśli gospodarze myślą o utrzymaniu się w lidze, to muszą w końcu zacząć wygrywać.

Chelsea osiąga fantastyczne wyniki. Ja nie wycofuję się ze swojego zdania, że mistrzem zostanie Man City i myślę, że Chelsea będzie tracić punkty. Chelsea już kilka razy w tym sezonie potrafiła mocno rozczarować w meczach wyjazdowych. Jednak wyjazd to coś innego niż mecz na Stamford Bridge, gdzie jakby z urzędu mają zapewnioną wygraną. W ostatnim spotkaniu Chelsea wygrała aż 3:0 z Newcastle, ale ten mecz nie był tak jednostronny jakby wskazywał na to wynik. Obrońcy The Blues dopuszczali graczy Newcastle do sytuacji strzeleckich. Mimo, że ofensywa Srok była poważnie osłabiona, to potrafiła sobie stworzyć kilka sytuacji. Jeśli na środku obrony znów zagra Luiz, to można się spodziewać, że Chelsea starci bramkę. Luiz nie gwarantuje spokoju w obronie. Dużo lepiej spisuje się jako defensywny pomocnik. Poza tym Chelsea nie straciła bramki w już czterech spotkaniach wyjazdowych. Jest to całkiem imponująca seria. Chelsea ma serię 10 spotkań bez porażki. Widać, że dawno nie mieli wpadki. Wcześniej w tym sezonie zaliczali wpadkę średnio co 5-6 spotkań. Liczę, że w końcu zaliczą taką wpadkę.

Dziś wtorek i nie ma za bardzo wyboru, dlatego typerzy rzucą się na &quot;pewniaczka&quot; Chelsea po 1,50. Liczę, że po raz kolejny taka masówka nie wejdzie. Liczę też na to, że piłkarze Chelsea poczują się zbyt pewnie po ostatnich dobrych meczach i po prostu zlekceważą przeciwnika.

West Bromwich - Chelsea ZWROT 1:1 //szkoda, że nie weszło, bo WBA było drużyną lepszą i zasłużyło na wygraną
Typ: 1DNB
Kurs: 6,50
Buk: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojt3k 5

wojt3k

Użytkownik
Arsenal Londyn - Manchester United / @1,6 BTS ⛔ 0:0
Mecz z Liverpoolem na wyjeżdzie wyglądał koszmarnie po 1poł. Ich pierwsze 20min gry to wręcz żenada. Gra się kompletnie nie kleiła, lecz jest to błahostka z tym co prezentowała obrona. Uważam, że ten mecz jest idealnym rozwiązaniem Wengera na odzyskanie lidera. Niestety martwi mnie tutaj pewna rzecz. Jak bardzo zmotywowany będzie team Arsene&#39;a, by znów powrócić na pierwsze miejsce.
Co przemawia za gospodarzem? Kolejny z kolei mecz Manchesteru pokazuje nam, że ta drużyna nie gra jak przypadło na zeszłorocznego mistrza Anglii. Stracili swój polot i ducha walki w nadziei o osiągnięcie chociaż top4. Ich ostatni mecz z Fulham odzwierciedla słabe taktyki Moyes&#39;a, które prowadzą ten zespół na dno - mam nadzieję, że wkrótce ich gra nabierze oczekiwanej poprawy. Niestety w tym meczu nie odważę się na zagranie czystego konta Wojtka Szczęsnego, dlatego gram BTS.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Arsenal - Manchester Utd​

Jak dla mnie pewniak. Pomimo tego, że jestem fanem United to nie widzę dla nich szans w tym spotkaniu. Arsenal po ostatnim laniu od Liverpoolu na pewno wyjdzie mocno skoncentrowany na to spotkanie. To brak koncentracji i bezwzględność The Reds zdecydowały o tamtym wyniku. The Gunners nie mogą sobie pozwolić na drugą porażkę z rzędu. Jestem fanem Czerwonych Diabłów jednak po tym co pokazali w meczu z Fulham nie widzę dla nich żadnych szans. W drużynie nie dzieję się dobrze, kolejni piłkarze deklarują swoje odejście, nie wiadomo co z kontraktem Rooneya. Moyes to jakieś nieporozumienie. Na początku sezonu myślałem, że to może być dobry następca SAF&#39;a jednak bardzo się myliłem. Myślę, że dopóki on będzie szkoleniowcem w drużynie z Old Trafford nie będzie działo się dobrze. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego tak uważam, ale mam poważne podstawy by tak twierdzić. Jak ktoś chce to zobaczcie sobie genialną taktykę Szkota w meczu z Fulham. Aż nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć co wymyśli na kanonierów. Łapcie wysokie kursy na Arsenal póki można.
Typ: 1
Kurs: 2.15 unibet
Wynik:

Jutro dodam więcej typów. Jak dla mnie ta kolejka wydaję się być dużo łatwiejsza do przewidzenia, niż ostatnia.
Nie maja szans? troche cie ponioslo. Dosrodkowania - fakt - kompletnie bezproduktywne... ale jednak troche tych sytuacji z Fulham mieli. Spokojnie mogli puknac ze 4 bramki. A strata bodajze Carricka w 94 minucie to babol kolejki a sam zaintersowany powinnien za cos takiego dostac z miesiac wolnego. To nie Fulham zremisowalo mecz, to Manchester nie potrafil go wygrac. Brakuje strasznie van Persiego w wysokiej formie, ktory w zeszlym sezonie w pojedynke konczyl takie spotkania jak z Fulham.
Piszesz o fatalnej taktyce Moyesa, a co zrobil Wenger? wystawil od poczatku na mega mocny u siebie Liverpool srodek pomocy zlozony ze swiezo wyleczonych Artety i Wilshere&#39;a :grin: przeciez Arsenal na srodku boiska NIE ISTNIAl w ty piszesz o porazce z powodu braku koncentracji... Wenger przegral mecz z Liverpoolem bardziej niz Moyes z Fulham. Ja bym jednak nie ryzykowal duzego hajsu na Arsenal. Kanonierzy to dziewczyny pilki noznej a z dziewczynami nigdy nic nie wiadomo ;]
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
West Brom vs Chelsea Londyn
Chelsea ( -1 ) / @ 2.37 / WilliamHill ⛔ Lider Angielskiej Ekstraklasy ma wyjazdowy mecz do West Bromu który obecnie zajmuję 18 lokatę w tabeli. Można powiedzieć, iż Chelsea w końcu trafiła na właściwe tory i zaczynają grać taką piłkę jaką od nich wymaga Mou. West Brom w ostatnich 5 meczach dopisał na swoje konto zaledwie 2 oczka. Chelsea zdobyła ich 13. Podopieczni Mourinho nie mogą dziś sobie pozwolić na stratę punktów, bo mogą spać na 3 miejsce po meczach City i Arsenalu. Fakt faktem, iż ostatnie dwa mecze West Brom na swoim podwórku przeciwko The Blues wygrał ( 1:0 i 2:1 ), ale dziś pora na przełamanie złej passy wyjazdów do West Bromu. Goście wystąpią na pewno bez Johna Terry&#39;ego. Prawdopodobne, iż dostanie dziś szansę gry wracający po kontuzji Fernando Torres. Gospodarze będą musieli sobie poradzić bez Stephane&#39;a Sessegnona i prawdo podobnie bez Jonasa Olssona i Nicolasa Anelki, ale ich występy stoją pod dużym znakiem zapytania. Jak dla mnie Chelsea dziś wywozi z West Bromu pewnie zdobyte 3 punkty. Przewidywane składy:
WBA: Foster - Jones, McAuley, Dawson, Ridgewell - Mulumbu, Brunt - Thievy, Morrison, Berahino - Anichebe
Chelsea: Cech - Ivanović, Cahill, David Luiz, Azpiliceuta - Lampard, Ramires - Schurrle, Oscar, Hazard - Eto&#39;o
---------------------------------------------------
Hull City vs Southampton
|2| / @ 2.60 / WilliamHill ✅✅ Tygrysy, które plasują się na 11 pozycji w PL podejmują na własnym podwórku Southampton, który zajmuję 9 lokatę. Święci można by powiedzieć iż wracają na dobrą drogę, ostatni swój mecz przegrali 1 stycznia w spotkaniu z Chelsea ( 0:3 ). W ostatnich 5 meczach dopisali na swoje konto 9 oczek. Hull w ostatnich 5 meczach zdobył 4 punkty. W ostatnim meczu wygrywając z Sunderlandem, który od 4 minuty grał w osłabieniu, po czerwonej kartce dla W. Browna. Bardzo słabe występy Tygrysów w przegranym meczu z CP czy z Norwich. Święci w meczach z Tygrysami radzą sobie dobrze, ostatnio zwycięstwo przed własną publicznością 4:1, czy jeszcze wcześniej wyjazdowe spotkanie wygrane 0:2. Trener gości nie będzie mógł skorzystać z usług Dejana Lovrena i Gastona Ramireza, którzy nie są jeszcze w pełni gotowi do gry po kontuzjach. Z kolei w drużynie gospodarzy zabraknie Jamesa Chestera i Allana McGregora. Przewidywane składy:
Hull: Harper - Elmohamady, McShane, Davies, Figueroa - Koren, Livermore, Huddlestone, Meyler - Jelavić, Long
Southampton: Boruc - Clyne, Yoshida, Fonte, Shaw - Schneiderling, Cork - Lallana, Davis, Rodriguez - Lambert

(Wszystkie typy, które podaję gram osobiście)
POWODZENIA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: West Bromwich Albion – Chelsea Londyn
Typ: 2
Kurs: 1,57
Buk: Tempobet
Data i godzina: 11.02.14 20:00
Stawka: 5/10

Dziś o godz. 20:00 zostanie rozegrany mecz w ramach 26. kolejki Premier League pomiędzy West Bromwich Albion a Chelsea Londyn. Gospodarze zajmują dopiero osiemnaste miejsce w lidze, goście to lider rozgrywek.

Gospodarze nie potrafią wygrać od sześciu spotkań – ostatni raz wygrali w Nowy Rok pokonując Newcastle 1:0. Remisy z Evertonem i Liverpoolem FC, dwie porażki z Crystal Palace oraz przegrane mecze z Southamptonem oraz Aston Villą to wyniki nienapawające optymizmem przed starciem z liderem Premier League.

Chelsea kontynuuje passe jedenastu kolejnych spotkań bez porażki. Od pamiętnej klęski z Sunderlandem w Pucharze Ligi drużyna Jose Mourinho zaliczyła 9 zwycięstw i dwa remisy.

Gospodarze rozegrali w tym sezonie ligowym 12 spotkań ligowych na własnym obiekcie – tylko trzy z nich zakończyły się ich zwycięstwem, pięć razy WBA dzieliło się punktami z gośćmi oraz czterokrotnie West Brom przegrywał ze swoim rywalem. Goście wygrali 6 z 12 wyjazdów, ponadto odnieśli trzy remisy i tylko trzykrotnie przegrali.

W rundzie jesiennej w spotkaniu Chelsea z WBA padł wynik 2:2. Bramki dla Albion strzelali Long, który został sprzedamy do Hull City oraz Sessegnon, który leczy kontuzję. Londyńczycy uratowali remis dzięki bramce Hazarda z rzutu karnego z 96 minuty meczu.

W zespole Chelsea nie zagrają Torres (17/4, napastnik) oraz Van Ginkel (2/0, pomocnik) którzy lecza kontuzję kolana oraz zapewne John Terry (24/0), który niedawno nabawił się kolejnego urazu.
W zespole WBA nie wystąpią Anelka (12/2, napastnik, uraz kolana), Sessegnon (15/2, pomocnik, uraz pachwiny) oraz Olsson (23/1, pomocnik, uraz ścięgna). Pod znakiem zapytania stoją występy Gorana Popova oraz Billy’ego Jonesa.

Sądzę, iż dziś Chelsea wygra z przeżywającym kryzys rywalem i utrzyma pierwsze miejsce w tabeli.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Wenger przegral mecz z Liverpoolem bardziej niz Moyes z Fulham. Ja bym jednak nie ryzykowal duzego hajsu na Arsenal. Kanonierzy to dziewczyny pilki noznej a z dziewczynami nigdy nic nie wiadomo ;]
Tyle,że mecz u siebie z Fulham,a mecz na wyjeździe z The Reds to trochę inny kaliber.Zgadzam się,że Arsenal nie istniał w meczu z Liverpoolem i nie zasłużyli nawet na tą bramkę z karnego,ale myślę,że o ile Wengerowi będzie zależało żeby zmazać plamę po tym występie,tak Moyes mimo,że miał już tyle szans na rehabilitację po słabych występach ManU,to dalej nie umie wyprowadzić drużyny na właściwe tory.Wrócił Van Persie,wrócił Rooney,buki wystawiają jakieś śmieszne kursy na ManU,a gra dalej się nie klei.Chyba jedyny mecz ManU który mi się naprawdę podobał w ostatnim czasie,to było starcie z Hull City w okolicach Wigilii.
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
West Brom - Chelsea
Wszyscy lecą na Chelsea, troszkę tego nie rozumiem. Choć z drugiej strony, jest Hazard. Gość jest niesamowity, ale jak to zazwyczaj bywa, piłkarz nie będzie co mecz strzelał hattricka czy miał ileś tam asyst. Chelsea jakoś nie przekonuje mnie w ataku, poza Hazardem słabo to wygląda. Niby Eto ostatnio, niby Oscar, ale brak tutaj stabilności. WBA co zrobiło w tym okienku to jakieś nieporozumienie. Sprzedasz Longa i Odeminge to jakaś katastrofa, zostali ze starym Anelką, z Gera który strzelał tylko w Championship, no i gwiazda zespołu Anichebe, śmiech na sali. Ale zaraz zaraz, dali radę przecież z Crystal Palace stworzyć sobie sporo dogodnych sytuacji. Nie śmiem porównywać Orłów do defensywy The Blues, ale niestety jak to w każdej defensywie bywa zdarzają się błędy. Wg mnie znaczący wpływ na to spotkanie będzie miał pierwszy mecz obu ekip. Kto się interesuje ten wie co się tam wydarzyło. Zwróćmy uwagę także na WBA u siebie, same remisy, ale z kim! Arsenal, Everton, a ostatnio nawet Liverpool nie zdołał stamtąd wynieść 3 pkt. Cóż uważam, że dzisiejszy mecz zakończy się remisem, ale dla pewności handi z zapasem jednej bramki.
West Brom +1.5 @ 1.55 ✅ !!!!

Cardiff City - Aston Villa
Cardiff walczy o byt w Premier League wzmocnione Zaha i Jones&#39;em. Aston Villa to stara Aston Villa, licząca się głównie w walce o utrzymanie/środek tabeli. Lambert zapowiadał, że jego drużyna w tym sezonie powalczy o europe, jak jest wszyscy wiedzą. Wreszcie do formy powraca Benteke, choć jeszcze nie strzela tak jak rok temu, drzemie w nim olbrzymi potencjał i myśle, że ten gość zapewni spokojny byt w lidze piłkarzom z Birmingham. Cardiff wprowadziło nie zrozumiałe zmiany. Zwolniono trenera który w porównaniu do tego co się teraz dzieje &quot;dawał radę&quot;. Solskjaer potrzebuje jeszcze trochę czasu, ale kto wie gdzie będzie wtedy jego ekipa. Podsumowując zespół trochę rozklekotany (porównałbym ich trochę do furgonetki bez koła, jednak jadą dalej) ale na pewno wyjdzie zmotywowany na ten mecz, który będzie za przysłowiowe 6 pkt. Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na mecze Cardiff u siebie. W ostatnich pięciu meczach 2 razy wygrali, jeden remis i 2 porażki. Aston Villa to raczej zespół wyjazdowy, większość punktów zdobyli na obcych stadionach, przy dzisiejszej wadze meczu, stawiam na dosyć wyrównaną grę i sporo walki. Dodatkowo jeszcze zwracam uwagę na to, że Benteke coś dzisiaj ustrzeli, tak po prostu czuje.
Remis @ 3.40 ✅
Benteke score @ 2.75 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aikman 460

aikman

Użytkownik
WBA - Chelsea 2 @ 1.56 ⛔

Chelsea przed kolejka objela fotel lidera BPL przez ciezka wywalczona prace i serce oddane na boisku.Pytanie tylko czy WBA jest w stanie sprawic niespodzianke podobnie jak kilka dni wczesniej WH.Szczerze watpie bo tylko zwyciestwo z nizej notowanymi gospodarza pozwoli na utrzymanie pozycji lidera i na to licze.Podobno El Nionio wraca do gry i jest na pewno glodny pilki zobaczymy w jakim stopniu.Tak czy owak gram na CFC kurs nie powalajacy jednak jak kazdy wie mniejsze kursy nie wchodzily.Pozdrawiam
 
tomascfc 18

tomascfc

Użytkownik
West Brom vs Chelsea Londyn
Chelsea ( -1 ) / @ 2.37 /​

O ile jeszcze jakiś czas temu typ ten uznałbym za szaleństwo, bo WBA to strasznie niewygodny rywal dla Chelsea, o tyle teraz na spokojnie można go przemyśleć i spróbować pograć nie za wygórowaną stawkę.
WBA zdecydowanie innaczej prezentowało się pod wodzą Steve&#39;a Clarka, który Chelsea znał od podszewki. Wielokrotnie dało się słyszeć głosy, że to on prowadził ekipę z 2008 do zdobycia Ligie Mistrzów, a nie zasiadający wówczas na ławce Grant. Stąd też problemy &quot;The Blues&quot; przez ostatnie dwa sezony z tym zespołem.
Samo WBA obecnie mnie nie przekonuje. Obrona nieszczelna, a jej słabość najlepiej okazała Aston Villa i underowe Crystal Palace. W ataku przeciętnie, bez fajerwerków, piłkarz który robił najwięcej z przodu, Shane Long, strzela teraz dla Hull. Na dobra sprawe z piłkarzy wartościowych z przodu zostaje Anichebe i zagadka powracająca po kontuzji- Scott Sinclair, któremu nawet przed kontuzją daleko było do formy ze Swansea.
W Chelsea jedyną sprawą, którą mnie niepokoi jest Luiz na środku obrony, a ten w defensywie jest wielką zagadką. Czasami zagra wielki mecz, czasami robi głupie błędy. Mimo wszystko pokuszę się o obstawienie czystego konta Chelsea, gości z handicapem i za trochę mniejsze pieniądze obstawienie dokładnego wyniku ????
Moim zdaniem scenariusz na ten mecz będzie wyglądał następująco. Strzelona bramka dla Chelsea, dołożenie drugiej i spokojne dowiezienie wyniku do końca meczu. Wątpię żeby tutaj piłkarze Mourinho forsowali się na jakieś wyższe handicapy ze względu na nadchodzący mecz z City w FA Cup oraz wracającą Ligę Mistrzów. Zgodnie z myślą Mourinho będą się liczyć tutaj tylko trzy punkty, a nie wysokie zwycięstwa. Dlatego odradzam granie wyższych handicapów a i ten pojedynczy polecam pograć spokojniej ;)
West Brom-Chelsea dokładny wynik 0:2 7.50​

West Brom-Chelsea Obydwie drużyny strzelą gola NIE 1.72​

West Brom-Chelsea Under 2.5 1.90​

Dodatkowo na dzisiaj dorzucam Under 2.5 w meczu Norwich-WHU, analizy podane powyżej oraz Hull-Southapton BTS.​
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
West Ham United - Norwich City, Powyżej 3 kartek (azjany) @ 1,800 - Bet365, stawka: 4/10
Dość ciekawa linia na azjanie. Arbitrem spotkania jest pan Michael Oliver, a dla obu ekip to mecz, który będzie odskocznia od strefy spadkowej. &quot;Młoty&quot; po serii niepowodzeń zaczęły w końcu coś grać, pokonując dwie wyżej notowane od nich ekipy. Swansea u siebie i Aston Ville na Villa Park. Wydawałoby się, że dziś przed nimi jeszcze łatwiejsza przeprawa, ale z drugiej strony ciężko to stwierdzić patrząc na pryzmat także ostatnich spotkań - niby porażka z Cadriff, ale z drugiej strony remis z Manchesterem City. Wydaje mi się, że będzie to bardzo zacięte spotkanie dla obu drużyn i powinny paść więcej jak trzy kartki. Zabezpieczam się jednak azjanem w przypadku tylko trzech.
West Bromwich Albion - Chelsea Londyn, Handicap azjatycki - kartki - West Bromwich Albion - 0.5 @ 2,000 - Bet365, stawka: 3/10
Serio? West Bromwich Albion w obecnej formie to jedno wielkie dno i nie zmieni tego nawet fakt, że ostatnio udało im się zremisować z Liverpoolem, na własnych śmieciach. Dzisiaj na The Hawthorns przyjeżdża Chelsea i szczerze powiedziawszy nie spodziewam się, żeby podopieczni Jose Mourinho zgubili punkty... Stawiam na handicap kartkowy w stronę West Bromu. Wyrównanego spotkania raczej nie będzie, więc większość ataków będzie na bramkę WBA, a oni jak wiadomo faulować lubią o czym świadczy średnia 1.88 kartki na spotkanie. Uderzyłbym nawet w wyższy handicap, ale kurs na -0,5 mnie zadowala. Nie spodziewam się żadnej kartki dla gości , a jeśli nawet to gospodarze otrzymają ich znacznie więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 4

krzysieksz

Użytkownik
Gram na West Brom - Chelsea poniżej 2,5gola - kurs 1,95 bet365✅
Chelsea ciężko się gra z West Brom, co pokazał, mecz na Stamford Bridge, gdzie było 2-2, ale wtedy Chelsea jeszcze nie miała takiego monolitu jak teraz. Co prawda Terry nie zagra, ale nowy zawodnik jakim jest Matić, po prostu wymiata w pomocy, niczym Yaya Toure w City. Początkowo miałem postawić na 1-0 dla Chelsea kurs 6,5 w bet365, ale Chelsea na wyjeździe może albo strzelić 2 bramkę, albo zremisować 1-1, na pewno nie strzelą 3 bramek tak jak z Newcastle, ponieważ nie mają kim strzelać. Nie ma napastnika i to wyraźnie widać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grubas 397

grubas

Użytkownik
Hull 0 AH @1,975 ⛔ + Chelsea @1,50 + Cardiff v AV - obie strzelą @1,72 ⛔
AKO: @5,16; 4/10 Bet365
⛔

Hull tydzień temu postawiło twarde warunki Tottenhamowi i zasługiwało na wygraną. Piłkarze Bruce&#39;a stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji i wyłącznie przez pecha oraz nieskuteczność Jelavica nie zdobyli 3 punktów. W spotkaniu zdecydowanie przeważali jeśli chodzi o okazje bramkowe. W sobotę grali z Sunderlandem na wyjeździe i ponownie zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak mieli ułatwione zadanie, bo grali z przewagą zawodnika już od 10 minuty meczu. Tym niemniej i tak nie jest to proste, by stworzyć sobie kilka dobrych okazji na boisku rywala, tym bardziej, że Sunderland jest ostatnio w gazie. O defensywie w tym meczu nie można wiele powiedzieć, bo nie była zbyt często nękana przez rywali, co jest zasługą dobrej gry piłkarzy Hull w 2. linii. Warto wspomnieć iż te 2 spotkania były pierwszymi, w których zagrali Long i Jelavic. Na pewno napawa to sporym optymizmem. Natomiast Southampton ostatnio zremisowało po słabym meczu ze Stoke. Święci mieli przewagę, zrobili więcej składnyych akcji, jednak Stoke to nie jest gigant, szczególnie na wyjeździe i takie zespoły trzeba ogrywać. Oba stracone gole wynikały z błędów obrony, pierwszy nieumiejętne ustawienie i poszła szybka piłka do Odemwingiego, druga to błąd przy rożnym Boruca. Tydzień temu Southampton ograł Fulham 3:0 na wyjeździe, tyle że ten wynik nic nie mówi, bo Fulham odpuściło całkowicie obronę.
Wychodzę z założenia, że skoro Hull potrafiło odeprzeć u siebie Spurs, to czemu mieliby stracić punkty z Southampton. Tym bardziej że będzie to już trzeci a nie pierwszy mecz duetu Jelavic-Long, który dotychczas gra po prostu świetnie.

Nie lubię grać po takich kursach na wyjazdach, ale dzisiaj zagram, bo West Brom gra bardzo słabo w obronie i ma spore problemy personalne w defensywie. Dzisiaj nie zagrają Olsson i prawdopodobnie Jones. Osobiście wątpię by Mel wystawił Lugano, bo ten jest ostatnio zupełnie bez formy. Jednak para Dawson - McAuley w spotkaniu z Crystal Palace zagrała słabo. Obrońcy Baggies mieli szczegółnie duże problemy z szybkimi akcjami po ziemi oraz z piłkami za obrońców, ponieważ są dość wolni. Na to liczę też dzisiaj, bo Chelsea lubi właśnie tak grać. Poza tym nie wierzę, by West Brom dzisiaj ustawił się do głębokiej obrony, ponieważ ostatnio ich defensywa się gubi, więc byłby to strzał w kolano. A jeśli Mel będzie chciał zagrać trochę bardziej otwartą piłkę, to Mourinho i jego podopieczni go po prostu wypunktują.

Ostatni wybrany przeze mnie mecz, to spotkanie 2 słabych defensyw i niezłych ataków. Cardiff tydzień temu podejmowało u siebie Norwich i dopuściło w tym spotkaniu rywali do kilku dobrych sytuacji, co bardzo źle świadczy o obronei Walijczyków, bo Kanarki ostatnio mają ogromne problemy ze stworzeniem choćby 2 klarownych sytuacji w meczu. Z kolei AV ostatnio bezbarwnie poległa u siebie z West Hamem. Obrońcy popełniali bardzo dużo błędów, m.in. przy drugim golu. W ataku Cardiff ma Zahę, Jonesa, a przede wszystkim Bellamiego, który w 2 ostatnich meczach pokazał się z bardzo dobrej strony. W ekipie Lamberta jest za to Benteke i już dostępny Agbonlahor, plus jeszcze Albrighton, który dobrze zaprezentował się w meczu z West Hamem.
Reasumując, oba zespoły ostatnio grają dosyć słabo w obronie, ale nieźle w ataku, więc spodziewam się tu kilku goli.
Powodzenia ????
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽WBA vs Chelsea-WBA poniżej 0,5 kurs:2,05⛔
Kolejny raz gram taki typ i myślę,że i tym razem są spore szansę jego powodzenia.Pepe Mel nie wiele zmienił do tej pory ale też nie wiele miał na to czasu.Chelsea obecnie weszła na bardzo wysokie obroty.Wygrywają prawie z każdym i przy tym nie tracą goli.WBA nie ma takiej siły ofensywnej aby zagrozić The Blues.W prawdzie potrafili ostatnio zdobyć gola z oboma zespołami z Liverpoolu jednak obrona Chelsea to całkiem inny rozmiar kapelusza.WBA to zespół chimeryczny.Potrafią zagrać bdb,a potrafią przejść kompletnie obok spotkania.Ostatnio jednak ich wyniki są poniżej oczekiwań.Nie wygrali od 6 spotkań i nie wiele wskazuje na to aby dziś miało to ulec zmianie.Chelsea gra cały czas jedną czwórką w defensywie,mają bdb defensywnych pomocników,świetnego Cecha w bramce,a John Terry jest dla napastników rywali niczym ściana od której się odbijają.WBA w tej chwili nie ma zawodnika który jest w stanie zrobić różnicę.Chelsea pewnie będzie chciała strzelić gola w pierwszych 30 minutach i potem nastawić się na kontry.Może im się to udać,bo z przodu mają Hazarda w życiowej formie.Kurs na ich zwycięstwo dużo mniejszy,więc ja tutaj gram na to iż zachowają kolejne w tym sezonie czyste konto.
Bukmacher:Sportingbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom