>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 Kolejka Premier League 11-12.02.2014

Status
Zamknięty.
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Newcastle - Tottenham 0-4
Tottenham DNB ::: 1.61 ::: bet365

W tym tygodniu na St. James&#39; Park ciekawe spotkanie, pomiedzy druzynami, ktore obecna dyspozycja z pewnoscia nie zachwycaja. Z jednej strony Newcastle, ktore wyraznie odczulo odejscie Cabaye&#39;a, z drugiej Tottenham, ktory meczy sie ostatnio niemilosiernie. Moim zdaniem koguty powinny spokojnie ograc ekipe Alana Pardew.
Po 1. primo tak jak napisalem wyzej, odszedl prawdziwy lider, serce i mozg druzyny - Yohan Cabaye.
Po 2. primo w spotkaniu przeciwko kogutom nie zagra wielu graczy: pauzujacy za kartki Remy, kontuzjowani Debuchy, Tiote, Colloccini, Gouffran, Obertan i Papiss Cisse.
Po 3. primo Tottenham calkiem przyzwoicie radzi sobie na wyjazdach, w ostatnich pieciu ligowych spotkaniach Koguty zdobyly na boiskach rywala 10 punktow.
Pewny zwyciestwa Spurs nie jestem, ale wydaje mi sie, ze powinni poradzic sobie ze Srokami.
Fulham - Liverpool 2-3
Fulham (+1,5) ::: 1.775 ::: bet365

Na Craven Cottage przyjezdza bardzo silny w tym sezonie Liverpool. Podopieczni Brendana Rodgersa rozbili w ostatniej kolejce na Anfield Arsenal 5:1, po 20. minutach bylo 4:0, wiec po meczu. Mimo wszystko jestem sceptycznie nastawiony do tego, ze Liverpool bedzie rozjezdzal niczym walec kazdego kolejnego rywala. Fulham zaimponowal mi w ostatniej kolejce, kiedy to na Old Trafford urwali w doliczonym czasie punkt Czerwonym Diablom.
Fulham potrzebuje punktow, a jako, ze to liga angielska, to nie zdziwilbym sie nawet, gdyby wygrali z Liverpoolem. Powiecie, ze Suarez jest w fenomenalnej formie, ze blyszczy Sterling i Sturridge, wszystko sie zgadza, ale taka forma nie bedzie trwala wiecznie. Szkoda, ze kontuzjowany jest Mitroglou, ktory jeszcze nie zdazyl nawet zadebiutowac w ekipie Fulham, bo typ bylby z pewnoscia bardziej prawdopodobny.
Warto odnotowac, ze w ekipie Liverpoolu do treningow wrocili juz Agger i Johnson, ale watpie, ze zobaczymy ich od poczatku. Z pewnoscia nie bedziemy ogladali Sakho, Enrique i Leivy, ktorzy sa kontuzjowani.
Arsenal - Manchester United 0-0
Under 2,5 ::: 2.075 ::: bet365


Hit, czy kit kolejki? To odwieczne pytanie, ktore nasuwa sie kazdemu, kto interesuje sie ta dyscyplina. Czesto napompowany do granic wytrzymalosci balon peka i na boisku zamiast kapitalnego widowiska ogladamy wielka klape. Nie twierdze, ze jutro bedzie tak samo, ale nie widzi mi sie, zebysmy jutro ogladali 3 lub wiecej goli na Emirates.
Arsenal zostal w ostatniej kolejce niemilosiernie zbity przez Liverpool i z pewnoscia bedzie chcial teraz odegrac sie na United. Czerwone Diably znowu zaliczyly wpadke i w doliczonym czasie oddaly punkt Fulham. To spotkanie jest bardzo wazne dla obydwu druzyn. Dla Arsenalu w kontekscie walki o mistrzostwo, a dla United kazde punkty sa na wage zlota. Podopiecznym Davida Moyesa z pewnoscia marzy sie Liga Mistrzow w przyszlym sezonie, wiec powinni byc jutro nalezycie zmobilizowani. Wlasciwie znikome szanse na jakikolwiek tytul w tym sezonie gracze z Old Trafford beda chcieli odbic sobie chociaz &quot;marnym&quot; awansem do LM.
W jutrzejszym spotkaniu spodziewam sie duzo walki i zaangazowania obydwu druzyn. Warto wspomniec, ze w jutrzejszym spotkaniu nie wystapia: Vermaelen, Diaby, Walcott, Ramsey, Kallstrom, Flamini, Chicharito, Evans, Jones, Cleverley, Ferdinand, Nani i Fellaini.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Arsenal - Manchester United
Dla wielu typerów, którzy typują wynik w tym spotkaniu faworyt jest jeden i są nim gospodarze. Ja sądzę, że Man United może sprawić niespodziankę. Zacznijmy jednak od Arsenalu. Kanonierzy polegli w starciu z Liverpoolem aż 1:5. Już po 20 minutach było 0:4. Od kilku tygodni czekałem na mecz, w którym Arsenal zostanie skarcony za to, że tak słabo gra w pierwszych połowach. Liverpool skarcił ich chyba aż nadto. Właściwie to powinni już polec wcześniej, w spotkaniu z Southampton, ale Święci nie są tak skuteczni jak The Reds. W ostatnich tygodniach Arsenal nie zachwycał. Wprawdzie wygrywał, ale często dopisywało im szczęście - rywal strzelał nieskutecznie albo popełniał błędy w obronie. Pierwsza połowa przespana, a w drugiej liczenie na geniusz któregoś z zawodników, Cazorli lub Chamberlaina. Arsenal nie gra już tak dobrze jak na początku sezonu. Kompletnie bez formy jest Ozil, który nic nie pokazuje. Ale on musi grać, bo w końcu kosztował 50 baniek. Wenger nie odważy się go posadzić na ławce. Taka przerwa mogłaby mu wyjść na dobre. Z drugiej strony Ozil może w każdej chwili zagrać jedno podanie, które wprawi w zachwyt i przyczyni się do strzelenia bramki. W tej chwili gra w ofensywie to liczenie na to, że któryś z zawodników będzie miał &quot;dzień konia&quot; i sam rozstrzygnie mecz na korzyść drużyny. Pomoc Arsenalu będzie osłabiona brakiem Ramsey&#39;a, Walcotta i Flaminiego.

W Man United nie dzieje się najlepiej, no bo jak inaczej interpretować zaledwie remis z ostatnią drużyną ligi. Nie ma też sensu pisać, że United pod wodzą Moyes&#39;a prezentuje się żałośnie. Każdy widzi jak to wygląda. Ale po raz kolejny powtarza się schemat, który wielokrotnie można było obserwować w tym sezonie, czyli wtedy gdy wszyscy liczą na ich wygraną, to zawodzą, a gdy się w nich nie wierzy to zaskakują i wygrywają. Liczę na podobny obrót sprawy. Już widać, że na Arsenal idzie masówka. A pisanie, że Arsenal to pewniak, nie wymaga chyba komentarza. Dla mnie szanse rozkładają się mniej więcej po równo i wolę postawić na United, bo nikt na nich nie liczy i nie ciąży na nich presja. Presja ciąży na Kanonierach. Diabły słabo grają na Old Trafford. Stosunkowo dobrze za to idą im wyjazdy, może dlatego, że nie ciąży na nich presja zgromadzonych kibiców? Nie wiem. Trio van Persie-Rooney-Mata jeszcze nie odpaliło. Mam nadzieję, że tym razem dostaną do pomocy Januzaja, a nie Younga, który oprócz niecelnych dośrodkowań i strzelonej bramki raz na pół roku, raczej niczym innym nie zaskoczy. W tej chwili to United ma personalnie mocniejszą formację ofensywną. Trzeba tylko wykorzystać potencjał jaki się ma.

Arsenal dosyć dawno nie przegrał na Emirates. Ostatni raz stało się to na inaugurację rozgrywek z sierpniu. Tak więc Kanonierzy są niepokonani na własnym obiekcie od 11 spotkań. Za to United notuje serię dwóch porażek na wyjazdach. H2H na korzyść United, bo w ostatnich 10 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach Diabły wygrały aż 8 razy. Arsenal jeszcze nie przegrał na Emirates z żadna topową drużyną, natomiast Man United nie wygrał na wyjeździe z drużyną z czołówki. Tak więc liczę, że obie drużyny przełamią tą tendencję.

Arsenal - Manchester United ZWROT 0:0
Typ: 2DNB
Kurs: 2,74
Buk: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michal132 6

michal132

Użytkownik
Manchester City - Sunderland
Typ : poniżej 3,5 żółtych kartek
Kurs : 1.75

No długo czekałem na taki mecz ???? I mówiąc &quot;taki mecz&quot; nie mam na myśli jakoś ciekawie zapowiadającego się widowiska. Moim obiektem zainteresowań na Etihad Stadium podczas meczu będzie.. arbiter spotkania - Lee Probert. Jest to 41-letni sędzia, mieszkający w południowej Anglii, w hrabstwie Wiltshire. Mnie jednak bardziej niż informacje ogólne, interesują jego statystyki podczas prowadzenia meczów w Premier League. Prawda jest taka, że nie ma ich za wiele bo w 13/14 było ich dotychczas 11. W tych jedenastu spotkaniach pan Probert pokazał zaledwie 13 żółtych kartoników, co daje średnią 1,18 na mecz. To naprawdę rzadko spotykany wynik. W tym sezonie nie zdarzyło mu się przekroczyć liczby 3 żółtek , a o to mi właśnie chodzi.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Prawda jest taka, że nie ma ich za wiele bo w 13/14 było ich dotychczas 11. W tych jedenastu spotkaniach pan Probert pokazał zaledwie 13 żółtych kartoników, co daje średnią 1,18 na mecz. To naprawdę rzadko spotykany wynik. W tym sezonie nie zdarzyło mu się przekroczyć liczby 3 żółtek , a o to mi właśnie chodzi.
Jesteś pewien podawanych informacji? ????
Według mnie średnia - 1,75 w tym sezonie przekroczył już 3 kartki - ba! Pokazał nawet w jednym spotkaniu osiem żółtych kartoników - Chelsea - West Bromwich Albion.
Sędziował spotkań - dwanaście. A kartoników żółtych pokazał 21, natomiast czerwonych - dwa. Jedyne co sprawdza się z Twojej analizy, to to, że mecz faktycznie odbędzie się na Etihad i to, że Probert ma faktycznie 41 lat i mieszka w hrabstwie Wiltshire.
Typu oczywiście nie neguję, ale sprawdzaj lepiej statystyki. Odnośnie typu bym uważał, niby linia wysoka i w ogóle, ale mam dziwne wrażenie, że Sunderland jutro jedzie na Etihad po punkty (takie przeczucie... w głowie wciąż 3:0 na Stamford Bridge ???? ) więc biorąc pod uwagę wynik i waleczność Sunderlandu, a w dalszym etapie spotkania bezradność City, mogą kartki paść. Niestety mało prawdopodobny jest mój scenariusz tego spotkania ????
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Arsenal jeszcze nie przegrał na Emirates z żadna topową drużyną, natomiast Man United nie wygrał na wyjeździe z drużyną z czołówki.
I na tym zdaniu można poprzestać pisanie czegokolwiek odnośnie tego meczu. Wiem, że niektórych boli dupa ale prawda jest taka że Arsenal powinien być faworytem i nim jest. Kurs jest moim zdaniem odpowiedni. Zgoda, Arsenal może nie gra tak super jak wcześniej i trochę się męczy ale co w takiej sytuacji powiedzieć o United? Przecież oni nic nie grają w tej chwili. Nie mówię o ataku bo trochę tam się ruszyło od powrotu RvP, choć nie mówię też, że jest perfekcyjnie - po prostu nie jest już tak tragicznie jak wcześniej i w każdym meczu Diabły jakieś tam sytuacje stwarzają. Krytyka za te wrzutki z Fulham też trochę przesadzona bo mecz się ułożył Londyńczykom najlepiej jak mógł, a że grali całą drużyną przed własnym polem karnym to w jaki sposób piłkarze Moyesa mieli się tam przedostać? Szły wrzutki bo jedynie na skrzydłach było miejsce. Ale nie o tym. Zmierzam do tego, że ostatnio oglądam mecze United i problem leży bliżej bramki i dotyczy gry obronnej. Tu jest dopiero tragedia i naprawdę nie ma powodu by sądzić że wszystko się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W 4 czy 5 ostatnich spotkaniach tylko raz udało się zachować czyste konto - przeciwko Cardiff, Cardiff które atakowało dwójką, trójką graczy i do tego kompletnie bez pomysłu. Te ekipy które zagrały z jakimś tam pomysłem strzelają United mecz w mecz po 2-3 gole i to jest problem. Nawet Fulham, które lekko mówiąc ma problem ze strzelaniem bramek zdołało się przełamać na OT. I jak tu wierzyć że Arsenal u siebie nie wpakuje tego gola czy dwóch? Imo nie wiem co zrobią Diabły w ataku bo potencjał ciągle jest i nie wiadomo kiedy odpalą ale pewnikiem De Gea będzie wyciągał piłkę z siatki. United są nieobliczalni i mogą zrobić figla ale wątpię by mogli zaskoczyć na tyle żeby na Emirates wygrać. Z dziurawą obroną będzie to niezwykle trudne. Arsenal musiałby ponadto zagrać takie zawody jak na Anfield a to jest zwyczajnie mało prawdopodobne. Bułeczka piszesz że liczysz na przełamanie tendencji wyjazdowej United w tym sezonie, ja z kolei liczę na przełamanie bezpośrednich spotkań Arsenalu z United. Ostatnio padały undery i było nudno. Do tego zwykle kończyło się na tym, że Arsenal zostawał z gołą dupą. Liczę że dzisiaj karta się odwróci i zobaczymy fajny, widowiskowy mecz, być moze zakończony wygraną Arsenalu. Przy tych kursach lepiej moim zdaniem zainwestować w over 1.5 bramek gospodarzy bo nie wiadomo co RvP wymyśli na dobrze znanym mu terenie ;)

Arsenal over 1.5 @ 1,9 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
michal132 6

michal132

Użytkownik
Jesteś pewien podawanych informacji? ????

Według mnie średnia - 1,75 w tym sezonie przekroczył już 3 kartki - ba! Pokazał nawet w jednym spotkaniu osiem żółtych kartoników - Chelsea - West Bromwich Albion.
Sędziował spotkań - dwanaście. A kartoników żółtych pokazał 21, natomiast czerwonych - dwa. Jedyne co sprawdza się z Twojej analizy, to to, że mecz faktycznie odbędzie się na Etihad i to, że Probert ma faktycznie 41 lat i mieszka w hrabstwie Wiltshire.

Typu oczywiście nie neguję, ale sprawdzaj lepiej statystyki. Odnośnie typu bym uważał, niby linia wysoka i w ogóle, ale mam dziwne wrażenie, że Sunderland jutro jedzie na Etihad po punkty (takie przeczucie... w głowie wciąż 3:0 na Stamford Bridge ???? ) więc biorąc pod uwagę wynik i waleczność Sunderlandu, a w dalszym etapie spotkania bezradność City, mogą kartki paść. Niestety mało prawdopodobny jest mój scenariusz tego spotkania ????
Oj to nie wiem, w źródle z którego korzystalem wcale nie ma zaznaczonego tego spotkania. Wyraźnie jest ich 11. Jeśli wprowadziłem kogoś w błąd to przepraszam ale naprawdę na stronce w której sprawdzalem ani słowa nie ma o takim meczu. Maksymalna liczba kartek u niego to 3.
Oczywiście na potwierdzenie moich słów : http://www.transfermarkt.pl/pl/lee-probert/profil/schiedsrichter_633.html
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Co do meczu z Sunderlandem tam będzie ogień, City może wskoczyć na lidera a Sunderland walczy o utrzymanie ... ciekawym kursem jest bet City powyżej 1.5 kartki 2.62 Bet365. Nie raz City w meczach pokrywało tą linię więc czemu nie mają Zabalecie i spółce nie puścić nerwy z ostro grającymi typami. Typ ryzykowny ale nie można przejść obojętnie wobec tak wystawionej linii. Probert, kiedy nie musi to nie kartuje na siłę ale moim zdaniem dziś obie ekipy zmuszą go do wyciągania notesu.
Wróce to rozwinę ale moim zdaniem nie ma co się pchać w under kartkowy w takim meczu. Wczoraj Chelsea też pokazała,że nie przebiera się w środkach kiedy wynik zagrożony.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Stoke - Swansea
Jestem nieco zdziwiony, dlaczego faworytem tego spotkania jest Swansea. Jeszcze kilka dni temu faworytem byli gospodarze, a dziś sytuacja się odwróciła. Nie wiem czy typerzy, którzy stawiają na Swansea tak bardzo zapatrzyli się w tą wygraną 3:0 z Cardiff, czy są jakieś fakty, o których nie wiem i dlatego kursy na Łabędzie spadają. Bardzo dziwna sytuacja, bo na wszystkich forach i stronach internetowych przeważa opinia, że to Stoke ma większe szanse. Albo szykuje się jakiś wałek albo bukmacherzy chcą zasugerować typowanie na słabszą drużynę. Wg mnie obecne kursy to nieporozumienie. Stoke spisuje się świetnie na Brittania Stadium. Kłopoty miały tutaj dużo mocniejsze drużyny niż Swansea. Bilans domowy wynosi 5-5-2 i jest to bilans świetny jak na drużynę pokroju Stoke, która broni się przed spadkiem. W ostatnich dwóch spotkaniach The Potters zremisowali z Southampton na wyjeździe i pokonali Man United u siebie. Są to bardzo dobre wyniki. Za to Swansea wygrała ostatni mecz z Cardiff aż 3:0, ale wg mnie po zmianie trenera nic się nie zmieniło w grze Łabędzi, bo nadal jest dużo klepania i utrzymywania się przy piłce przez 60% czasu. Ta wygrana nic dla mnie nie znaczy, bo wiadomo jak słabe jest Cardiff. Pokonać ich u siebie to niemal obowiązek. Pierwsza połowa tego meczu była bardzo wyrównana i Cardiff również miało swoje okazje. Po strzeleniu bramki, Łabędzie zaczęły grać na luzie, stąd też ten wynik 3:0. Zobaczymy co wymyśli Monk na spotkanie ze Stoke. Przypomnę, że ten człowiek nie ma żadnego doświadczenia trenerskiego. Prawdopodobnie znów Swansea będzie klepała piłkę i albo im się uda strzelić albo nie. Patrząc na ich mecze wyjazdowe widać tylko dużą niemoc. Bilans 3-2-7 jest bardzo słaby. Jeszcze gorzej wygląda liczba strzelonych bramek. Zaledwie 8 w 12 spotkaniach co jest trzecim najgorszym wynikiem ligi. I to też mnie mocno zastanawia, dlaczego faworytem jest Swansea, skoro Stoke spisuje się bardzo dobrze na Brittania, a Łabędzie bardzo słabo na wyjazdach. Widać, że Swansea jest notorycznie faworyzowana przez bukmacherów, chyba tylko dlatego, że ładnie wymieniają piłkę.

Stoke - Swansea ZWROT 1:1
Typ: 1DNB
Kurs: 2,04
Buk: Pinnacle




Everton - Crystal Palace
Everton jest ostatnio bez formy. Brak Lukaku powoduje, że nie ma komu strzelać. Lukaku był takim taranem, który robił miejsce kolegom albo sam przepychał się w polu karnym przeciwnika i kończył akcje. Naismith, który go zastępuje, nie jest tego typu napastnikiem. Owszem, The Toffees potrafią dochodzić do sytuacji strzeleckich, ale brakuje skuteczności. Ostatnie mecze są pod tym względem bardzo słabe. Porażka 0:1 z Tottenhamem, wydarta w końcówce wygrana z AV 2:1, pogrom 0:4 z Liverpoolem i remis z WBA 1:1. Te wyniki nie najlepiej świadczą o Evertonie. W tej sytuacji widzę szanse dla gości, którzy spisują się ostatnio wyśmienicie. Wprawdzie głównie wygrywają na własnym obiekcie, ale być może w końcu przełożą tą formę na mecze wyjazdowe. Widać kunszt Pulisa, który wyprowadził drużynę ze strefy spadkowej i jest duża szansa, że utrzyma ją w Premier League. Na wyjazdach Crystal Palace spisuje się bardzo słabo. Bilans wyjazdowy to 2-0-10 i dodam, że te dwie wygrane to już zasługa Pulisa. Poprzedni manager nie potrafił nawet zremisować. Ogólnie bilans Pulisa w spotkaniach wyjazdowych to 2-0-6, ale aż 4 spotkania to mecze z czołówką. W żadnym z tych czterech spotkań nie było pogromu: Chelsea 1:2, Man City 0:1, Tottenham 0:2 i Arsenal 0:2. Brakuje dobrych wyników, bo ogólnie katastrofy w tych spotkaniach nie ma. Przeważnie są to minimalne porażki 0:1 lub 0:2. Orły skupiają się głównie na defensywie, a potrafią dobrze bronić. Duża w tym zasługa Pulisa, który robi tą samą robotę co w Stoke. Ja liczę w tym spotkaniu na to, że Crystal Palace uda się chociażby zremisować. Są ku temu solidne podstawy, bo Orły potrafią się bronić, ale także potrafią atakować, bo w każdym z tych czterech spotkań z czołówką zagrażali bramce rywala. Orły jeszcze nie zremisowały na wyjeździe w tym sezonie, liczę na przełamanie. Osobiście liczę na wynik 0:0. Ja gram bezpiecznie - Crystal Palace +1, czyli w przypadku przegranej jedną bramką - zwrot.

Everton - Crystal Palace ZWROT //mecz został przełożony
Typ: Crystal Palace +1
Kurs: 2,26
Buk: Pinnacle
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Stoke City - Swansea City
Foworytem są Łabędzie?! Stoke gra u siebie?! Nie można takiej okazji przegapić. Nie wiadomo czym kierują się w tym meczu buki, ale na pewno nie postawą Garncarzy na swoim stadionie. Co wiadomo? Oczywiście to, że Britania Stadium to chyba najgorszy stadion i miejsce w którym trzeba grać kolejny ligowy mecz. Silne wiatry, no i przede wszystkim nogi i łokcie rywali. Stoke nie przebiera w środkach i nie pozwoli nikomu bez walki wywieść 3 pkt. Nie ma co się zbytnio rozpisywać, Stoke gra brzydko i brzydko będzie grało, Mark Hughes to bardzo przeciętny trener, ale co można powiedzieć o Monku? Nie znam gościa, ale raczej debiutanci są skazani na porażkę w Premier League. Swansea może i sobie dzisiaj klepać i klepać, ale to Stoke powinno być groźniejsze w stałych fragmentach gry oraz kontrach.
Stoke +0.5 @ 1.47 ✅

Newcastle United - Tottenham Hotspur
Interesujący mecz. Newcastle gra w kratkę. Zdarza się seria zwycięstw, a później seria porażek. Niestety źle się dzieje w tym klubie. Wiadomo, odszedł Cabaye - brak załatania dziury, Remy zawieszony, Tiote kontuzja i tak dalej... Ciężkie czasy nastały dla Srok, dobrze, że mają te 37 punktów i w miarę bezpieczną (póki co) przewagę nad resztą ekip. Jednak czuję, że dzisiaj są w stanie zremisować a już prawie na pewno strzelić gola Kogutom. Ci drudzy zaś odżyli po objęciu stanowiska trenera przez Sherwooda, spoko gość, sam postawiłem na niego, że zostanie ich trenerem i myślę, że wyszło im to na dobre. Koguty świetnie radzą sobie na wyjazdach, brak kontuzji i zawieszeń, powinno dzisiaj być ok. Wybieranie tutaj zwycięscy jest tutaj dla mnie niezwykle trudne, wierze, że to może być dobry mecz Srok, dlatego zdecyduje się na overa 2, po rozsądnym kursie.
Over 2 @ 1.42 ✅
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Newcastle - Tottenham
Typ: 2DNB✅✅✅
Kurs: 1.57
Buk: Bet365
Nie wyobrażam sobie zwycięstwa Newcastle w tym meczu. Koguty potrzebują punktów by walczyć o pierwszą czwórkę. Tracą do Liverpoolu zaledwie 3 punkty. Ponadto sytuacja kadrowa się ustabilizowała, do gry wrócił po kontuzji Townsend. Sherwood nie ma żadnych nowych zmartwień. Ostatnie wyniki Kogutów przyzwoite. Szału nie ma, źle też nie jest.
W Newcastle wprost przeciwnie. Odszedł do PSG Cabaye - mózg drużyny. Ponadto dziś nie wystąpią Fabricio Coloccini, Mathieu Debuchy, Remy i Cheick Tiote, czyli podstawowi i bardzo ważni dla drużyny zawodnicy. Ostatnie wyniki bardzo słabe i myślę, że póki nie sytuacja z zawieszeniami/kontuzjami się nie ustabilizuje to warto grać przeciwko Srokom. Myślę, że 2DNB bardzo bezpieczny typ.

Stoke - Swansea
Typ: 1DNB 1:1 - Zwrot
Kurs: 1.90
Buk: Bet365
Kolega wyżej napisał to co ja miałem na myśli odnośnie tego meczu, dlatego ja krótko. Stoke u siebie bardzo groźne dla każdego. Potrafi urywać punkty najlepszym, ba wygrywać z nimi. Swansea natomiast spisuje się bardzo przeciętnie. Typ z dużą szansą wejścia i również jak poprzedni dość bezpieczny.
Moim zdaniem dwa najlepsze typy na dziś, które już zagrałem.
Poza tym:

Arsenal - Manchester United
Typ: 2DNB/X2/X/United over1.5
Kurs: 2.25/1.66/3.50/2.50
Buk: Bet365
Manchester United ostatnio stracił punkty ze słabiutkim Fulham. Bili głową w mur przez cały mecz, a kiedy udało się pod koniec w ciągu kilku minut wyjść na prowadzenie, to stracili w ostatniej akcji meczu. Gra nie wyglądała źle. Fulham postawiło autobus, a kiedy tylko zapędzili się pod bramkę przeciwników, to strzelali bramkę. Dzisiejszy mecz będzie całkiem inny od tamtego czy poprzednich, gdzie rywale bronili się całym niemal zespołem. United będą mieli więcej miejsca w przodzie, mecz będzie bardziej otwarty. W zespole gości nie zagra Evans, Nani, Jones, Fellaini, Cleverley.
Arsenal co prawda nie gra już z takim rozmachem jak na jesieni, ale nadal zbiera regularnie punkty i zajmuje wysokie miejsce. Ostatnio przegrali z Liverpoolem aż 5:1, co potwierdza że nie radzą sobie grając z najlepszymi. W zespole Kanonierów nie zagra Ramsey, Walcott, Flamini, Diaby, Kallstrom. Myślę, że brak pierwszej trójki to spore osłabienia i w porównaniu do United, to Kanonierzy przystąpią do tego meczu bardziej osłabieni.
Zastanawiam się co zagrać z typów, które podałem wyżej na ten mecz. Wybiorę i postawię dopiero po podaniu składów przez drużyny. Najbardziej w tym hicie śmierdzi mi remisem, ale jeszcze poczekam ze stawianiem do wieczora.
Mam jeszcze kilka przemyśleń na dziś, ale to wieczorem może.
Pozdrawiam ;)
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Manchester City – Sunderland EHC (0:1)
Typ: X
Kurs: 4,50
Buk: Betsson
Data i godzina: 12.02.14 20:45
Stawka: 3/10

Dziś na Etihad Stadium odbędzie się mecz 26. kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem City a Sunderlandem. Obywatele są obecnie na trzecim miejscu w tabeli, Czarne Koty zajmują osiemnasta lokatę. Obie ekipy spotkają się również w finale Pucharu Ligi Angielskiej.

Mały kryzys – to dobre wyrażenie na opisanie obecnej formy Manchesteru City. Porażka na Etihad Stadium z Chelsea była ciosem dla całego klubu, natomiast bezbramkowy remis z Norwich, drużyną która zawsze „leżała” Obywatelom, wlał w serca kibiców Mistrzów Anglii z sezonu 2011/2012 niepokój. Bardzo ciężki maraton spotkań decydujących o trofeach w tym sezonie otwiera Sunderland. Po tym spotkaniu podopieczni Manuela Pellegrieniego zmierza się w kluczowych pojedynkach – znów z Chelsea, znów z Sunderlandem oraz dwukrotnie z FC Barceloną w Lidze Mistrzów. Zwycięstwo pozwoli nieco uspokoić nerwy wszystkich ludzi związanych z klubem oraz kibiców The Citizens na całym świecie.

Nie ma gorszego rywala dla Manchesteru City jak Sunderland. Cztery porażki pod rząd po 0:1 na Stadium of Light śnią się po nocach mnie, innym kibicom Manchesteru City, jak i byłym i obecnym piłkarzom wicemistrza Anglii. W pamiętnym mistrzowskim sezonie 2011/12 Czarne Koty zremisowały na CoMS aż 3:3. Dlatego też jestem przekonany, iż ten mecz będzie dziewięćdziesięciominutową przeprawą przez piekło.

Brak Sergio Aguero (17/15) oraz Fernandinho (20/3) w kluczowym momencie sezonu to kolejne dwa ciosy wymierzone w klub. Warto w tym momencie powiedzieć o jeszcze kilku innych ubytkach – w spotkaniu z SAFC nie zagra również Matija Nastasić (13/0), Javi Garcia (17/0) oraz Samir Nasri (21/4).

Atut własnego stadionu oraz fakt, iż zwycięstwo w tym meczu może zwrócić fotel lidera City dając tak ważne w tym momencie przełamanie z rywalem z którym stoczy się bój o pierwsze w tym sezonie trofeum będą czynnikami mobilizującymi zawodników Obywateli.

Oglądałem ostatnio wiele spotkań Sunderlandu w ostatnim czasie m.in. pojedynki z Chelsea, United oraz Kidderminister Harries. Mecze z dwoma pierwszymi klubami dają przeświadczenie, iż Czarne Koty są drużyną bezwzględną, która wykorzystuje „półbłędy” potenantów zdobywając bramkę przesadzającą o ich końcowym triumfie. Mecz z piątoligowcem był spotkaniem, w którym Sunderland szybko zdobył bramkę i dowiózł wynik do końca. Pomijam fakt, iż Black Cats non stop atakowali, niemal cały mecz spędzili w bezpłodnym ataku pozycyjnym i narazili się na kilka naprawdę groźnych kontr. Scenariusz z szybką bramką i murowaniem bramki to schemat aż trzykrotnie skutecznie sprawdzony na City. Nie wykluczam również okopania się na własnej połowie by w ostatniej minucie zadać nokautujacy cios, jak kiedyś Ji w pamiętnym meczu na Stadium of Light.

Goście zagrają bez Westwooda (10/0) – jednak na jego miejsca wskoczył jeszcze lepszy Vito Mannone, oraz Fletchera (19/3) i Culleara (3/0).

Wierze w zwycięstwo City, jednak wiem iż będzie to zadanie piekielnie ciężkie. Dlatego też stawiam na zwycięstwo Boys in Blues jedną bramką. Nie wiem czy będzie to wynik 1:0, 2:1, czy też 5:4. Manchester City wielokrotnie pokazywało iż sentencja „dumni w walce” jaka jest wpisane w herb klubu, to hasło przyświecające klubowi w trudnych momentach. Wierze, że i tym razem ta walka przyniesie zwycięstwo.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Arsenal Londyn - Manchester United, Arsenal powyżej 1,5 kartek @ 1,50 - Bet365, stawka: 4/10
Anglia, Północny Londyn, Emirates Stadium i godzina 20:45 wtedy na murawę wybiegną jedenastki Kanonierów i Czerwonych Diabłów. Biorąc pod uwagę poprzednie spotkania między obiema ekipami można by śmiało stawiać na Manchester United, jednak zagłębiając się bardziej w obecne formy obu zespołów pojawiają się szanse dla Arsenalu, a samo spotkanie staje się trudne do wytypowania - dwoma słowami - NO BET. Ale mimo wszystko spróbujemy. Chciałoby się na początku rzec, że niech wygra najlepszy i tutaj właściwie mogłaby się zakończyć analiza tego spotkania...
Arsene Wenger jak zwykle, bo w sumie u Kanonierów to norma, ma sporą listę kontuzji - Theo Walcott, Aaron Ramsey, Thomas Vermaelen, super nowy nabytek podczas zimowego okienka - Kim Källström, o Diabym szkoda wspominać, bo on ogólnie rzecz ujmując jest kontuzjowany non stop, a za kartki pauzuje - Mathieu Flamini i kiedy wszyscy mówią o braku Theo i Aarona, że to największe absencje przed tym spotkaniem , ja osobiście twierdzę, że nic nie będzie tak odczuwalne jak brak właśnie walecznego francuza Flaminiego. To zawodnik, który w tak ważnym meczu poprowadziłby młodszych kolegów z zespołu, pokazał wraz z Wilsherem ducha walki i zostawił kawałek siebie na boisku - czyli właściwie to co obu tych zawodników robi w każdym spotkaniu. Duet Mertesacker, Kościelny i tylko chwalenie, chwalenie, chwalenie i jeszcze raz jaranie się ich znakomitym bilansem, kiedy to Arsenal nie przegrał 31 spotkań, kiedy ta dwójka stanowiła połowę defensywy, no ale w końcu każda bańka musi pęknąć i tak się też stało w spotkaniu z Liverpoolem... Kto mecz oglądał ten wie, że na Anfield Road zawitała tylko jedna ekipa, na murawę wyszli tylko zawodnicy Brendana Rogersa, nie wiem nawet czy autobus z piłkarzami Arsenalu dotarł do Merseyside... wynik 5:1 dla Liverpoolu, totalny blamaż Kanonierów i niezasłużona bramka nawet z rzutu karnego... Ogólnie dno, dna i dwa metry mułu.
Dziś przyjeżdża na Emirates ekipa Manchesteru United, która (dzięki Bogu) jest w jeszcze słabszej formie... Sir Alex Ferguson zostawił Manchester murowany, a wszystko wskazuje na to, że Moyes zostawi jak z waty... Co prawda powrócił do składu Robin van Persie, Wayne Rooney i został zakupiony Juan Mata, ale sam szkocki szkoleniowiec jakoś nie potrafi poukładać ekipy z czerwonej części Manchesteru. Podobnie do ich dzisiejszych rywali także w Untied jest kilka kontuzji - Evans, Jones i Fellaini, a niepewni występu są Cleverley i Ferdinand. Cóż, sporo tego jeśli chodzi o defensywę. W ofensywie mimo wszystko w Manchesterze United jakoś to hula, bo bramki strzelają. Ostatnio nawet udało im się skierować dwa razy piłkę do siatki - Fulham, no właśnie... Fulham. Mimo wszystko ofensywa Czerwonych Diabłów wygląda dobrze (według mnie) - Mata, Rooney, Robin van Persie, Young no nie jest źle...
Zawody poprowadzi pan Mark Clattenburg, który ma całkiem niezłe statystyki. W tym sezonie poprowadził 18 spotkań , pokazał w nich 61 żółtych kartek i 1 czerwoną, a średnia jego wynosi 3,39 na spotkanie. Minusem jest fakt, że z reguły kiedy prowadził te &quot;ważne&quot; spotkania czołówki tabeli, to nie rzucał kartek na prawo i lewo.
Arsenal jest dopiero na 16 pozycji w tabeli najczęściej otrzymujących kartki zespołów ze średnią 1,44, Manchester United natomiast plasuje się na czwartej pozycji - 1,92.
Ja gram kartki, ale analizę pisałem dla tych, którzy chcieli by coś poczytać, po prostu. Strasznie ciężkie spotkanie do wytypowania.
Fulham - Liverpool, Liverpool powyżej 1,5 kartek @ 2,37 - Bet365, stawka: 4/10
Tak, tak, tak... 5:1 z Arsenalem na własnym stadionie, bla, bla,bla. Wydaje mi się, że Liverpool dziś nie będzie miał łatwej przeprawy na Craven Cottage. Zremisowali ostatnio na wyjeździe w West Bromem, to czemu mieliby nie stracić punktów z Fulham, które na Old Trafford zremisowało 2:2. Fakt, to nie ten sam poziom ekip (Liverpool/Manchester United) ale Old Trafford to ciężki teren. Phil Dowd i dość wysoki kurs na 1,5 kartek dla Liverpoolu. Myślę, że biorąc pod uwagę to, iż Fulham powinno postawić jakiś opór, choćby w postaci autobusu we własnym polu karnym, Liverpool może te dwie kartki otrzymać.
Newcastle - Tottenham, Newcastle powyżej 1,5 kartek @ 1,80 - Bet365, stawka: 6/10
Wydaje mi się, że jest to perełka na dziś. Sroki kiedy mecz nie idzie po ich myśli faulują i to niemiłosiernie miało to miejsce choćby w pięciu ostatnich spotkaniach:
Chelsea 3:0 - 3 kartki NU (porażka)
Sunderland 3:0 - 2 kartki NU (porażka)
Norwich 0:0 - 3 kartki NU (porażka)
City 2:0 - 4 kartki NU (porażka)
West Ham 1:3 - 0 kartek NU (wygrana)
Dzisiaj podejmują na własnym stadionie ekipę Tottenhamu i szczerze mówiąc nie spodziewam się wygranej podopiecznych Alana Pardew. Neil Swarbrick ze średnią 3,00. Dziś powinien wyrobić normę i pokazać minimum trzy kartki w tym dwie dla gospodarzy, którzy będą gonić wynik.
Piękna linia i kurs.
 
G 1

gavino

Użytkownik
Arsenal F.C. - Manchester United F.C. 1DNB kurs: 1,621 pinnaclesports.com

O tym meczu będzie krótko... Arsenal ma szansę wskoczyć ponownie na pozycje lidera PL i nie wyobrażam sobie sytuacji w której nie wykorzystują danej im okazji ku temu okazji. Mecz z LFC pokazał tylko, że jeszcze długa droga przed nimi jeśli chcą być mistrzami i zwyciężać z najlepszymi, szansa na rehabilitację przyszła niezwykle szybko. Mecz z MU poprzedza starcie z Bayernem w CL, a poprawa nastroju przed tak ważnym spotkaniem jest niezwykle potrzebna.
 
elvis_wz 48

elvis_wz

Użytkownik
Newcastle - Tottenham
Osłabione przez kontuzje Newcastle United staje dzisiaj przed kolejnym trudnym zadaniem. Sroki podejmą walczący o miejsce w Lidze Mistrzów Tottenham Hotspur
Forma:
Newcastle przegrało dwa ostatnie mecze po 0:3 i po wtorkowych meczach Premier League spadło na 9-te miejsce w tabeli. Cztery oczka wyżej plasuje się Tottenham Hotspur, który w niedzielę pokonał Everton 1:0, ale wcześniej zremisował 1:1 z Hull City i przegrał 1:5 z Manchesterem City.Newcastle - Tottenham
Sytuacja kadrowa:
Fabricio Coloccini, Mathieu Debuchy, Cheick Tiote, Ryan Taylor, Gael Bigirimana oraz Gabriel Obertan na pewno nie zagrają z powodu kontuzji. Testy przed meczem przejdą Yoan Gouffran oraz Papiss Cisse. Będzie to też ostatni mecz zawieszenia dla Loica Remy’ego.
W Tottenhamie zabraknie Sandro oraz Vlada Chirichesa. Menedżer Tim Sharwood poinformował, że nie zagra także Erik Lamela. Do wyjściowego składu może wrócić Andros Townsend.

Przewidywany skład Srok:

Krul
Yanga-Mbiwa Williamson Taylor (S) Dummett
Santon Anita
Gouffran Sissoko (c) Ameobi (Sa)
de Jong
Prawdopodobny skład Kogutów:

Lloris, Walker, Dawson, Vertonghen, Rose, Bentaleb Dembele, Paulinho, Eriksen, Adebayor, Lennon

» Tylko w jednym z ostatnich siedmiu meczów Sroki trafiły do bramki rywali.
» Tylko ośmiu piłkarzy zdobywało gole dla Srok w tym sezonie. Najmniej w całej lidze.
» W poprzednich siedmiu domowych meczach w lidze Newcastle traciło gole.

Podumowując
w starciu Srok z Kogutami zwycięzca może być tylko jeden i będzie to Tottenham. Newcastle pomimo atutu swojego boiska nie ma szans grając w takim osłabieniu - bez mózgu drużyny - Cabaye, kapitana - Collociniego, najlepszego strzelca - Remiego, generalnie bez napastnika bo grając z Luukiem de Jongiem w napadzie jest po prostu jedna wielka luka i uważam że kurs 2,3 na Spurs którzy dobrze sobie radzą na wyjazdach jest grubo przesadzony dlatego też gram ten kupon za większa stawkę niż zwykle.

Typ : Tottenham
✅✅✅
@2,29
Betsson

(eleganckie 0:4 - niezły pogrom ale nie mogło być inaczej ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kompletnie bez formy jest Ozil, który nic nie pokazuje. Ale on musi grać, bo w końcu kosztował 50 baniek. Wenger nie odważy się go posadzić na ławce. Taka przerwa mogłaby mu wyjść na dobre. Z drugiej strony Ozil może w każdej chwili zagrać jedno podanie, które wprawi w zachwyt i przyczyni się do strzelenia bramki. W tej chwili gra w ofensywie to liczenie na to, że któryś z zawodników będzie miał &quot;dzień konia&quot; i sam rozstrzygnie mecz na korzyść drużyny. Pomoc Arsenalu będzie osłabiona brakiem Ramsey&#39;a, Walcotta i Flaminiego.
Dokładnie tak jak piszesz. Mesut ostatnio nic nie pokazuje w meczach, człapie po prostu. Przez to wyraźnie mniej gra Arsenalu mi się podobała w tych meczach. W programie Match of The Day pokazali statystyke Mesuta z ostatnich 8 meczów, bilans ? ledwo 2 asysty! Dobrze, że wrócił Cazorla to jakoś słabsza gra Niemca jest mniej widoczna. Ale naprawdę ostatnio Arsenal gra bardzo słabo. Z Southampton do przerwy byli statystami identycznie jak w ostatnią sobote na Anfield Road. Jedynie nieskuteczności młodego Gallaghera który zmarnował dwie patelnie przed bramką Szczęsnego Kanonierzy zawdzięczają, że tam do HT mecz się nie skończył, bo Lallana-Rodriguez robili taki wiatr z obroną Arsenalu, że hoho. Wcześniej wygrane z Crystal Palace, Fulham, męczarnie z AV. Spora zniżka w grze Arsenalu jest widoczna. A błędy jakie robiła pomoc w meczu z LFC to katastrofa. Arteta, Wilshere bez formy. Już nie mówię o Giroud, który po dobrym początku sezonu teraz też mocno spuścił z tonu. Tak kolorowo w Arsenalu to nie wygląda na obecną chwilę, a przed nimi przecież teraz mecze o wysokim ciężarze gatunkowym, z LFC już lanie, teraz MU, potem znowu LFC, Bayern itp itd.
Już widać, że na Arsenal idzie masówka. A pisanie, że Arsenal to pewniak, nie wymaga chyba komentarza. Dla mnie szanse rozkładają się mniej więcej po równo i wolę postawić na United, bo nikt na nich nie liczy i nie ciąży na nich presja. Presja ciąży na Kanonierach. Diabły słabo grają na Old Trafford. Stosunkowo dobrze za to idą im wyjazdy, może dlatego, że nie ciąży na nich presja zgromadzonych kibiców? Nie wiem. Trio van Persie-Rooney-Mata jeszcze nie odpaliło. Mam nadzieję, że tym razem dostaną do pomocy Januzaja, a nie Younga, który oprócz niecelnych dośrodkowań i strzelonej bramki raz na pół roku, raczej niczym innym nie zaskoczy. W tej chwili to United ma personalnie mocniejszą formację ofensywną. Trzeba tylko wykorzystać potencjał jaki się ma.
Dokładnie, znowu się zgadzam ;) Pisanie, że Arsenal to pewniak patrząc jedynie pod kątem słabej gry MU to błędne spojrzenie w mojej ocenie. Wyżej napisalem co nieco dlaczego tak uważam.
Owszem gra Manchesteru również jest fatalna! Mecze ze Stoke i Fulham zakładalem komplet pkt by podskoczyć do top4 nieco, a tu... 1pkt :/ Jedyny plus to kolejne dwie asysty Maty, który już pracuje na uznanie w oczach fanów. Ale tak to same minusy raczej. Już pal sześć tą taktykę dośrodkowań, którą każdy obśmiewa itp. Mnie zastanawia dlaczego Moyes sadza na ławce Januzaja, który przecież był jedynym najjaśniejszym punktem pierwszej części sezonu kiedy nie było Roo i Persila, a także jeszcze Maty. A nagle przyszedł Mata to Januzaj na ławkę hm dziwne bardzo. Bo akurat lewe skrzydełko powinno należeć do niego. Cieszy na pewno, że po przyjściu Juana nie gra Valencia uff! Za to trzeba poprawić defensywę, krycie, no i wreszcie grać krótkimi podaniami na klepę. Ostatnio tak grali w 2poł ze Swansea w meczu ligowym kiedy grał Kagawa, Januzaj, Welbeck i Chicharito z przodu. Jak widać można.
Dzisiejszy mecz to tak naprawdę dla mnie spora niewiadoma. Obie strony w dołku jak dla mnie. Wiadomo Arsenal walczy o lidera, MU jednak nie podda sie bez walki. Nie ma co pisać o h2h i o tym, że MU tylko 1 raz przegrało w ostatnich iluś tam grach, bo jakby patrzeć inaczej na sprawę to Moyes nigdy nie wygrał na wyjazdach z Arsenalem, Chelsea, LFC ...
Liczę po prostu na przednie widowisko i tyle. Go go United !! :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Arsenal Londyn vs Manchester United
under 2.5 / @ 2.10 / WilliamHill✅✅✅ Widzę, że dziś dużo osób gra Kanonierów, ale również na Manchester.
Ja nie mam zamiaru grać w żadną stronę, dla mnie tutaj nie ma faworyta i jeśli &quot;Czerwone Diabły&quot;, jeśli ich można tak nazwać w tym spotkaniu zdobędą 3 pkt nie będzie to żadna niespodzianka i na odwrót. Nie ma co pisać o formie obu drużyn bo wszyscy ją znają i zostało dużo powiedziane wyżej. Jeszcze do niedawna miałem grać na Kanonierów, ale po meczu z Liverpoolem odpuściłem sobie ten typ. Ich mecz absolutnie nie można nazwać wypadkiem przy pracy.
Ozil tak jak na początku sezonu grał a gra teraz to równa się to między piekłem a niebem. Wybieram na to spotkanie under, dlaczego? Z całkiem prostych powodów. Nawet już nie patrząc na to H2H, gdzie ostatnie 2 mecze to undery 2.5. Arsenal nawet z drużynami z dolnej części tabeli nie potrafi wygrać więcej niż 2:0, słaba dyspozycja Ozila i Giroud. Na ostatnie 10 meczy Arsenal więcej niż 2 gole strzelił tylko dwa razy. Manchester, wydawało się iż powrót do gry VP, Rooneya zmieni i to bardzo dużo, plus dochodzi do tego Juan Mata, ale jak widać nic z tego. W ostatnich 10 meczach Manchesteru ani RAZU nie potrafili strzelić więcej niż 2 gole.
Dziś na Emirates Stadium grają ze sobą underowe ekipy, można to śmiało powiedzieć. Dziś nie robię sobie nadziei na jakieś świetne widowisko.
Tak na marginesie stawiam 0:1.
POWODZENIA!
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Stoke DNB @2,00 + Crystal Palace +1 AH @2,20
AKO: 4,40; 4/10 Bet365

Całkowicie się zgadzam z Bułeczką co do tych 2 meczy.
Wygrana Swansea nad Cardiff nie była wcale taka oczywista jak wynik. Ogólnie Łabędzie przeważały w derbach, jednak spotkanie zostało rozstrzygnięte dopiero pod koniec. Po obu stronach było kilka szans , jednak przeważyły błędy Cardiff w defensywie. Na pewno nie przeceniałbym tego wyniku. Jednak nie o tym chciałem. Swansea na wyjeździe nie gra nic ciekawego. Dość wspomnieć bezbarwny mecz z West Hamem, przegrany 2:0. Swansea jak zwykle klepała swoje podania, przewaga w posiadaniu piłki dość spora, jednak wystarczyły 2 wrzutki na wysokiego Carrolla i było pozamiatane. Tego samego można spodziewać się dzisiaj, bo w ataku Stoke gra Crouch, więc stylowo może być podobnie. Kolejna sprawa to trener. Monk nie ma doświadczenia w prowadzeniu zespołu. Dla mnie decyzja o zmianie Laudrupa na niego była trochę niezrozumiała, bo Monk raczej nie odmieni tego zespołu, przynajmniej nie w tym sezonie, a wątpię by osiągał lepsze wyniki od poprzednika.
Swansea 3 razy wygrało na wyjeździe w tym sezonie, tyle że było to w 3.,5. i 12. kolejce (kolejno z West Bromem, Crystal Palace i Fulham). Tak więc mają niezbyt imponującą passę, tym bardziej że na Craven Cottage oraz na stadionie Crystal Palace wygrywali prawie wszyscy.
Natomiast Stoke punkty zbiera głównie u siebie. 20 pkt. w 12 meczach i tylko 2 porażki (L&#39;pool i Norwich), to niezły bilans. Będąc szczerym, to nie uważam żeby byli w nadzwyczajnej formie. Tutaj bardziej stawiam przeciwko Swansea. Lecz wierzę w 3 punkty dla gospodarzy, bo oni nie potrzebują świetnie grać, żeby u siebie wyszarpywać zwycięstwa.
Everton jest w przeciętnej formie. Bardzo wyraźna porażka z Liverpoolem, potem przegrana z Tottenhamem, w międzyczasie nikła, osiągnięta w końcówce wygrana 2:1 z AV, a przedtem remis z WBA. Nie są to wyniki zwalające z nóg. Teraz spotkanie z Crystal Palace, które pod wodzą Pulisa osiąga dobre wyniki. Tydzień temu przekonująca wygrana z West Bromem 3:1. Na własnym stadionie pod jego wodzą Crystal ma świetny bilans 5-1-1. Gorzej jest na wyjazdach, tylko jeśli zobaczymy na dotychczasowych rywali to zdanie nam się trochę zmienia. Piłkarze Pulisa przegrali po 2:0 z Arsenalem i Tottenhamem, 1:0 z City, 2:1 z Chelsea i 1:0 z Norwich. Jedyny wygrany mecz to spotkanie z AV (1:0). Pomimo aż 5 porażek, raczej nei ma się czego wstydzić, bo grali głównie z czołówką. Jak widzimy tylko 2 mecze przegrali więcej niż 1 bramką. Wobec niskiej formy The Toffees oraz ich problemów z grą w ataku i skutecznością, oraz biorąc pod uwagę styl gry Pulisa przewiduję dzisiaj w najgorszym wypadku nikłą przegraną gości.
Powodzenia ????
E\\
Puszczam też 1 wariata.
Stoke DNB @1,975
Crystal +1 @2,20
Newcastle v Spurs - obie strzelą @1,72 ⛔
Arsenal DNB @1,625
City v Sunder - obie strzelą @2,10
AKO: @25,61; 0,5/10 ⛔
poza tym wszędzie zwroty
 
K 0

kamilek2409

Użytkownik
Jest to moja pierwsza wypowiedź na tym forum, chodź od dłuższego czasu tutaj zaglądam, więc Witam wszystkich Typerów.

Dziś na Britania Stadium Stoke City zagra z Swansea. Wiemy każdy, jak dużo tej drużynie daje atut swojego boiska. Skoro Stoke potrafi pokonać u siebie ManU, to dlaczego nie miało by się im udać Swansea, która na wyjazdach radzi sobie dość słabo.

Stoke City - Swansea
1DNB @ 1.88 Bet-at-home

O meczu Arsenalu z ManU wszystko już zostało powiedziane.

Arsenal - Manchester United
1 DNB @ 1.52 Bet-at-home

Pozdrawiam
Życzę Wszystkim wysokich wygranych ! ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Man City vs Sunderland-Poniżej 3,5 kurs:1,70 Mecz Odwołany

Myślałem,że brak kilku kluczowych graczy przeciwko Norwich nie będzie bardzo widoczny i The Citizens sobie poradzą jednak pomyliłem się i to bardzo.Dziś wydaje się,że łatwy mecz ale nie do końca tak powinno być.MC jest oczywiście faworytem ale Sunderland to niewygodny przeciwnik.Na pewno postawią duży opór i zamurują bramkę w pierwszej części.Od City będzie zależeć kiedy uda im się przez ten mur przebić.Myślę,że trochę to potrwa.Mogłoby się wydawać,że najciężej będzie grać się nie mając w składzie Aguero czy Nasriego ale okazuje się,że bez Fernandinho ani rusz.Dziś w środku zagra zapewne po raz kolejny Milner a jego współpraca z Toure w meczu z Norwich wyglądała słabiutko_Odbija się brak Brazylijczyka na strzelanych golach,bo ostatnie dwa mecze i zero trafień Obywateli.Yaya musi grać teraz bardziej defensywnie i przez to MC traci 30% ze swojej siły ofensywnej.Dziś uważam,więc że under jak najbardziej możliwy.Dla City to mecz z cyklu must win,który trzeba po prostu wygrać i już.Kanonady się nie spodziewam,bo te braki o których wspomniałem wyżej powodują,że gracze MC nie są w tej chwili w stanie na robienie takich manit jak ta z Tottenhamem.Sunderland ma nieźle ogarniętą grę w defensywie ostatnimi czasy i wątpie aby stracili w tym spotkaniu aż cztery gole.Kurs na zwycięstwo,handicap w stronę City nie opłacalny więc próbuję coś takiego.
⚽Stoke vs Swansea |1| kurs:2,80⛔
Idealny rywal dla Stoke.Swansea gra fajnie ale do 16 metra.Dziś dryblasy z Britania Stadium mogą im wybić tiki-takę z głowy i uważam,że tak właśnie będzie.Stoke u siebie gra bdb,jest solidne w tyłach,Swansea na wyjazdach nie błyszczy.Gospodarze dwoma ostatnimi spotkaniami z United i Southampton pokazali,że są w dobrej dyspozycji.Dziś mają duże szansę na wygraną.Swansea dalej mnie nie przekonuje.Myślę,że piłkarze Hughesa zgarną dziś kolejne 3pkt. i wykorzystają atut własnego boiska.
⚽Fulham vs Liverpool-Goście strzelą w obu połowach?TAK kurs:1,88✅
Gram ponownie taki typ.Ostatnio z WBA się nie udało ale było blisko.Teraz uważam,że będzie lepiej.Fulham u siebie potrafi zagrać bdb ale Live ma w tej chwili najsilniejszą ofensywę w całej stawce i myślę,że warto im zaufać.Suarez,Sturridge,Coutinho,Sterling.Wszyscy Ci gracze są w wysokiej formie,a Fulham nigdy nie brylowało jeśli chodzi o grę w defensywie.Mecz moim zdaniem mocno overowy,gospodarze coś pewnie strzelą.Myślę,że po tym co ostatnio The Reds pokazali w meczu z Arsenalem warto zagrać,że zdobędą bramki w obu częściach gry.
Bukmacher:Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Mam coraz większe obawy odnośnie meczu Stoke - Swansea. Coś czuję, że szykuje się wałek. Widać, że zdecydowana większość na tym forum jak i na innych forach zagranicznych stawia na Stoke, a kursy wcale nie chcą spadać. Normalną koleją rzeczy jest to, że jeśli wielu typerów stawia na dane zdarzenie, to kursy powinny spadać, a tymczasem są jedynie delikatne spadki, a i tak kursy na Stoke są wyższe niż na Swansea. W takim razie ktoś musiał postawić dużo forsy na wygraną Łabędzi i musiał być pewny co do tego, że na pewno wygrają. Dodam jeszcze, że głównym sponsorem Stoke jest bet365... Ponadto podejrzanie wygląda H2H, bo w dwóch ostatnich sezonach obie drużyny grały 3za3 http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/mutual-matches/?home=hSUajdSS&amp;amp;away=K6xezbY7&amp;amp;where=0. W tym sezonie w pierwszym meczu padł remis 3:3, a ciekawe jest to, że ostatnia bramka dla Stoke padła w 95 minucie z rzutu karnego.
Niemniej jednak już postawiłem na Stoke. Oby jednak nie było żadnego wałka.

Spotkanie Man City - Sunderland zostało odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych.
http://www.sportsmole.co.uk/football/man-city/news/man-city-vs-sunderland-called-off_137554.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom