>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

26 kolejka Primera Division 10-12.03.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
26 Kolejka Primera Division





Messi, Messi, Messi, Messi, Messi... pięć razy mogliśmy usłyszeć zachwyt komentatora we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów po zdobyciu bramki przez Argentyńczyka. Barcelona już w kolejnej fazie wiec wraca do pogoni za Realem w lidze hiszpańskiej. Real zaś swój mecz w LM zagra w przyszłym tygodniu ale nie miejmy złudzeń, piłkarze z Madrytu również awansują. Zejdźmy na ziemię... interesująco zapowiada się spotkanie Malagi z Levante, drużyna z Walencji ma bardzo duże szanse na zajęcie czwartego, a może nawet trzeciego miejsca które dało by jej szansę zagrać w Lidze Mistrzów, żeby było ciekawie podobna sytuacja dotyczy również Malagi, która do Levante traci tylko jeden punkt.

Zapraszam do dyskusji.
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Po tym co dzis pokazal Athletic na Old Trafford pokusilbym sie o czysta 2 w meczu z Osasuna, jesli oczywiscie podejda do tego meczu jak do dzisiejszego z Man UTd.

W poniedzialkowym spotkaniu tj. Villareal - Getafe, duze szanse daje gospodarzom ktorzy sa w bardzo zlej sytuacji. Musza ciułac pkt by bezpiecznie ulokowac sie w tabali nad strefa spadkowa ktora jest tuz tuz za ekipa z El Madrigal.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Siergasz masz rację, że Athletic na niedziele to fajny bet ale ja jakoś czystej 2 chyba nie wezmę, a jak już to dopiero przed samym meczem. Dlaczego? Spodziewam się, że od pierwszej minuty nie wybiegną Ander Herrera, Fernando Llorente a to jednak bardzo ważne ogniwa w układance Bielsy. Również może nie zagrać od początku De Marcos. Ja bym się w ich miejsce spodziewał trójki: Toquero, Perez i Lopez. Osasuna to może nie potęga ale u siebie to ekipa groźna dla każdego, co chyba każdy wie. Widziałem ich w tym sezonie u siebie w meczach z Barcą, Atletico i Valencią i w każdym z tych trzech meczy grali bez respektu dla przeciwnika i zdobyli z tymi ekipami razem 4pkt, co jest w mojej ocenie bardzo dobrym wynikiem. Nie wątpliwie jednak jest to hit tej kolejki i mecz się super zapowiada i możemy go obejrzeć na C+ i to wieczorową porą.
Poza tym ciekawie zapowiadają się mecze Betis-Real czy Espanyol-Rayo. W pierwszym meczu wiadomo kto faworytem ale pamiętajmy, że Real ma mecz w LM za kilka dni więc mogą sobie troszkę odpuścić, bo jednak mają kilka punktów przewagi nad Barcą. Z kolei w niedziele na pewno nie ma co grać na Espanyol, bo zabraknie chociażby Weissa, a jak ważny to gracz w ofensywie to każdy kto śledzi poczynania Papużek wie doskonale, a przy okazji Rayo na wyjazdach to naprawdę niewygodny rywal.
Chyba śmiało można grać Barce z handi, gdyż Blaugrana zaczyna się powoli rozpędzać i ewentualna strata punktów w sobotę przez Real, na pewno da ogromną motywację by na El Sardinero sięgnąć po komplet punktów i zaaplikować przy okazji Racingowi kilka goli. Do tego w mojej ocenie dobrymi betami na tą kolejkę są Real Sociedad, Villarreal i Malaga. Każda z tych ekip jest na tyle mocna u siebie, że tych rywali powinni ograć.
To takie moje wstępne rozpoznanie na tą kolejkę ale więcej oczywiście w sobotę i niedzielę, gdyż będziemy wiedzieć o wiele więcej o składach i osłabieniach.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Betis - Real Madryt

Real nigdy nie miał to łatwych meczy, Betis u siebie w tym sezonie 5-3-4.
Real na wyjazdach 10-1-1, 31 bramek strzelonych i tylko 6 straconych.
Niebawem mecz ma rewanżowy mecz w LM u siebie, ale nie ma mowy by tu stracił punkty.
W pierwszym meczu Real wygrał na Bernabeu 4-1.Większość skłoni się pewnie do gry na Betis +1.
Ja widzę to tak :

Real HT kurs 2; bet365 7/10
over 1,25 HT kurs 2; sbo 7/10
Real (-1,25) kurs 2,11, Pinnacle 8/10
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Wstępnie:
Na pierwszy plan wysuwa się Sevilla, która przebudziła się z zimowego letargu i w 3 ostatnich meczach zdobyła 7 oczek, Gijon dalej cieniuje, więc nie sądzę, by był w stanie powstrzymać będąca na wznoszącej fali Sevilli
Drugi typ to kierunek w stronę Sociedad, który w ostatnim czasie przed własną publicznością radzi sobie bardzo dobrze, więc nie sądzę, by ostatnia w tabeli Zaragoza była w stanie coś tu zdziałać.
czekamy na aktualizację składów
 
K 7

krem_do_stop-

Użytkownik
Jak napisał kapszti, spokojnie można grać handi na Barcelonę, mimo iż nie przepadam za nią trzeba przyznać, że to co czyni na boisku jest pięknę. Prawdopodobnie od początku zagra Tello, który chce zdobyć zaufanie Guardioli, Messi walczy o króla i Iniesta w świetnej formie. Opcja (-1) jak najbardziej, kurs w granicach 1,6 na dzień dzisiejszy. Dla odważniejsi mogą próbowac (-2), Barca over 3,5, albo BTS.
 
U 35

uszol71

Użytkownik
vilareal - Getafe, jeżeli vilareal marzy odbić się od dna to musi takie mecze u siebie wygrywać jak te, ten mecz jeżeli Vilareal wygra przeskoczy drużynę Getage, getafe nie potrafiło zdobyć u siebie kompletu punktów, to niezdobędzie też punktów na stadionie żółtej łodzi podwodnej, getafe słabe statystyki na wyjeżdzie, vilareal w tym sezonie praktycznie tylko u siebie zdobywa punkty także Vilareal jedynką, bądz jakiś btsik ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na pierwszy plan wysuwa się Sevilla, która przebudziła się z zimowego letargu i w 3 ostatnich meczach zdobyła 7 oczek, Gijon dalej cieniuje, więc nie sądzę, by był w stanie powstrzymać będąca na wznoszącej fali Sevilli Drugi typ to kierunek w stronę Sociedad, który w ostatnim czasie przed własną publicznością radzi sobie bardzo dobrze, więc nie sądzę, by ostatnia w tabeli Zaragoza była w stanie coś tu zdziałać.
Neguję niestety oba te typy. Gijon cieniuje ? Moim zdaniem od momentu zmiany trenera wiedzie im się nieźle. Urwali punkty Atletico i powalczyli z Barceloną. Agresywna i ostra gra skutkuje całkiem nieźle. Są na dnie, ale widzę, że w tej drużynie zaczyna się coś w końcu dziać. W meczu z Barcą widziałem tą ambicję w ich grze. Widziałeś bramkę na 1:1 w meczu ? Perfekcyjne rozegranie. To nie jest kwestia przypadku, bo takie sytuacje się po prostu ćwiczy na treningach. Jeśli chodzi o zespół Sevilli to niestety ten zespół mnie nie przekonuje. Jak tak patrzę na możliwe zestawienie ofensywy w meczu z Gijon to jakoś mnie to nie powala. Drużyna po części moim zdaniem wypalona. Tu potrzeba kilku konkretnych wzmocnień, by Sevilla wróciła na właściwy tor. Zmiana trenera przyniosła efekty, ale na pewno nie są dobrym betem na jutro. Oglądając regularnie PD jestem w stanie zaobserwować progres w grze Sportingu. Jutro nie powinni przegrać meczu grając przed własną publicznością.
Sporting Gijon - Sevilla | Gijon DNB [2,25] Bet365 ✅ 1:0
Kolejny typ jaki podałeś to typ na Sociedad. Saragossa nie jest w stanie nic zrobić.. hmm tak też mówiono przed meczem z Espanyolem. Moim zdaniem kurs na gospodarzy zupełnie nie jest do grania. W derbach krainy Basków bardzo mnie rozczarowali. Nie potrafili strzelić nawet gola, pomimo, że Bilbao oddawało bardzo dużo pola do gry. Co prawda piłka w siatce się znalazła, ale sędzia nie zauważył, że piłka minęła linię bramkową. Vela miał dogodną sytuacje, ale te jego uderzenie było fatalne. Można tłumaczyć wszystko złymi warunkami, ale przecież obie drużyny grały na tym samym boisku i warunki były jednakowe dla wszystkich. Grając z takim rywalem jak Bilbao, takie prezenty i gapiostwo defensywy po prostu trzeba wykorzystywać. Wielu okazji sobie nie stworzyli, pomimo, że Bilbao wielkiego meczu nie zagrało. W meczu z Saragossą są dość znaczącym faworytem ? Moim zdaniem tylko na papierze. Value, z którego chcę skorzystać i tyle.
Real Sociedad - Real Saragossa | Saragossa lub remis [2,00] Bet365 ⛔ 3:0
Nie wiem dlaczego i czy tylko ja mam takie odczucie, ale dla mnie cała ta kolejka to jeden wielki blef i value. Malaga to jedna z drużyn której najbardziej nie lubię. 0 walki w momentach kryzysowych i nie czuć tu żadnego &quot;timspirit&quot;. Jeśli Malaga dostanie jedną, dwie bramki to ja jestem pewien, że oni tego meczu nawet nie zremisują. Dobra wiem, dużo wymaga, ale te pieniądze szejków ewidentnie tej drużynie nie służą. Dobry trener, w teorii dobrzy zawodnicy, ale brakuje tej zlepy, jaką powinni być wychowankowie. Widać to po kibicach, gdy na boisko wbiegnie chłopak z regionu, to na stadionie od razu podnosi się wrzawa. Przejdę jednak do rzeczy, bo powoli odpływam. Levante ostatnio złapało w końcu wiatr w żagle. Wygrali dwa ostatnie mecze, z Espanyolem i z Betisem. Mimo wcześniejszych fatalnych występów to Levante dalej jest w czubie tabeli, a kurs w meczu z Malagą jest stanowczo nieadekwatny. Moim zdaniem są oni w stanie pokusić się tu o małą niespodziankę i nawet wygrać ten mecz. Po takim kursie moim zdaniem warto spróbować, nawet za kilka miedziaków.
Malaga - Levante | Levante [6,50] Bet365 ⛔ 1:0
Na koniec zostaje mecz Betisu z Realem. Betis grać w piłkę potrafi co udowodnili już nie raz. Po cichu wiadomo, że można liczyć na niespodziankę, ale liczenie zostawmy matematykom, a my zajmijmy się zarabianiem i zbijaniem dobrych kuponów. Mecz w mojej ocenie może być podobny do meczu Realu z Rayo. Rayo zagrało bez kompleksów, na ile mogli na tyle się odsłonili. Często było widać niemoc Królewskich, co pokazywali przez brutalną jak już przywykliśmy grę. Jedynego gola strzelił Ronaldo. Dla jednych gol piękny, dla mnie po prostu gol szczęśliwy. Zaskoczył defensywę, a los chciał, że nabiły się przy tym dwa sita, a futbolówka ostatecznie wpadła do siatki. Betis bramki murować nie będzie. Spodziewam się otwartej gry i próby zagrania pressingiem. Z Barceloną podjęli rękawice i widzieliśmy dobry mecz. Teraz jednak grają z Realem i ta specyfika gry będzie trochę inna. Spodziewam się tak jak już powiedziałem małej ilości goli. Real czeka jeszcze mecz w LM więc niewykluczone, że będą chcieli wygrać ten mecz małym nakładem sił (o ile go wygrają). Benzema jeszcze wraca do siebie po meczu z CSKA i zapewne Mourinho da mu jeszcze odpocząć. W takim razie jego miejsce zajmie Higuain, który w tym meczu może się nieźle nabiegać. Równowartościowego zmiennika mieć nie będzie w takim wypadku.
Betis - Real | Poniżej 2,5 gola [2,40] Bet365 ⛔ 2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Betis Sevilla - Real Madrid
Estadio Benito Betis Sevilla dzisiaj podejmie Real Madryt, Królewscy jak dotąd mają 10 pkt przewagi nad Barceloną, Dziś ta przewaga może powiększyć się do 13 :!:. Ostatnia porażka Realu na wyjeździe miała miejsce w 2011 roku a dokładnie 18 września z Levante także od 16 spotkań pozostają niepokonani na wyjazdach. Mourinho robi różnice w tym sezonie ma ogromne szanse na zdobycie tytułu mistrzowskiego i zamknięcie ust swoim krytykom. Dziś w jego zespole nie wystąpi Carvalho zawieszony za kartki i kontuzjowani Di María i Coentrão. Pierwszy mecz na Bernabeu miał jednostronne widowisko i zespół Królewskich pewnie wygrał 4:1. Na zwycięstwo piłkarze Betisu czekają od 2001 roku. Wielu mówi że nie zobaczymy gradu bramek ja jestem innego zdania Real to Real gra widowiskowo, i pragną strzelać bramek. Cristiano w tym spotkaniu powinien dać o sobie znów znać. Typuje wysokie zwycięstwo Królewskich.
Win Real @@ 1,48 ✅ ✅
Over 2,5 @@ 1,60
✅ ✅
Over 3,5 @@ 2,40 ✅ ✅
Strzelec gola : Ronaldo 2 gole @@ 2,50 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
windover 22,4K

windover

Użytkownik
Málaga vs. UD Levante Valencia @ Malaga @ 1.55 ✅
Przekonująco według mnie wygląda dziś pomysł z typem na &#39;&#39;Los Boquerones&#39;&#39; które ostatnio zaczyna grać na miarę oczekiwań. Co prawda była jeszcze do niedawana wysoka porażka w Bilbao ale potem udało się wysoko ograć Real Zaragoza (5-1) oraz w Madrycie Getafe (1-3) zaś za tydzień czeka ich kolejny mecz w Madrycie z &#39;&#39;Galaktycznymi&#39;&#39; z taką formą myślę ,że dziś podopieczni Manuela Pellegriniego będą mogli sobie przypisać kolejne ważne trzy punkty w kontekście walki o europejskie puchary a rywal zajmuje właśnie upragnione czwarte miejsce dające prawo gier w kwalifikacjach do ligi mistrzów ,ale kandydatów zdaję się być co najmniej paru. Klub z Walencji z kolei po serii wpadek i niepowodzeń znów wygrywa. Sześć punktów w potyczkach z Espanyolem i Betisem ,zespołami które ostatnio zawodzą to jednak bardzo dobry wynik. Jeśli chodzi o osłabienia to gospodarze bez obrońcy Sancheza (12/0) oraz pomocnika Marescy (13/0). Goście z kolei wyglądają gorzej kadrowo Juanfran (18/0), Juanlu (13/5), Xavier Torres (22/2 - strzelec bramki w meczu z Betisem) i Iborra (20/0). Podsumowując ,mocna dyspozycja Malagi powinna zaowocować dzisiejszą wygrana która jak już pisałem będzie bardzo ważna bo przecież grają z kandydatem do gry w LM i to wyżej notowanym. Mecz od 18-stej.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Atletico Madryt- Granada 1( -1), 1,95( bwin) 6/10
Dobry kurs, więc stosunkowo wysoka stawka. W ekipie gości plaga nieobecności. Kontuzjowani oraz zawieszeni za kartki są:
Roberto( GK, 20/0),
Siqueira( DF, 24/2),
Diakathe( DF, 11/0),
Fran Rico( MF, 18/2),
Dani Benitez( MF, 22/0),
Yebda( MF, 14/0),
Jara( F, 20/1).
Ponadto czwartkowej sesji treningowej nie ukończyli również z powodu urazów Carlos Martins( MF, 19/2) oraz Jaime Romero( 12/0) i ich obecność jest mocno niepewna.
Atletico ostatnio w dobrej formie. Po absencji kartkowej wraca Falcao. Zawieszony natomiast jest Felipe Luis( 24/0).
Mimo wszystko uważam, że Atletico w takiej dyspozycji nie powinno mieć najmniejszych problemów, żeby u siebie z tak osłabionym rywalem pokryć ten handicap.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Neguję niestety oba te typy. Gijon cieniuje ? Moim zdaniem od momentu zmiany trenera wiedzie im się nieźle. Urwali punkty Atletico i powalczyli z Barceloną. Agresywna i ostra gra skutkuje całkiem nieźle. Są na dnie, ale widzę, że w tej drużynie zaczyna się coś w końcu dziać. W meczu z Barcą widziałem tą ambicję w ich grze. Widziałeś bramkę na 1:1 w meczu ? Perfekcyjne rozegranie. To nie jest kwestia przypadku, bo takie sytuacje się po prostu ćwiczy na treningach. Jeśli chodzi o zespół Sevilli to niestety ten zespół mnie nie przekonuje. Jak tak patrzę na możliwe zestawienie ofensywy w meczu z Gijon to jakoś mnie to nie powala. Drużyna po części moim zdaniem wypalona. Tu potrzeba kilku konkretnych wzmocnień, by Sevilla wróciła na właściwy tor. Zmiana trenera przyniosła efekty, ale na pewno nie są dobrym betem na jutro. Oglądając regularnie PD jestem w stanie zaobserwować progres w grze Sportingu. Jutro nie powinni przegrać meczu grając przed własną publicznością.
Sporting Gijon - Sevilla | Gijon DNB [2,25] Bet365
Kolejny typ jaki podałeś to typ na Sociedad. Saragossa nie jest w stanie nic zrobić.. hmm tak też mówiono przed meczem z Espanyolem. Moim zdaniem kurs na gospodarzy zupełnie nie jest do grania. W derbach krainy Basków bardzo mnie rozczarowali. Nie potrafili strzelić nawet gola, pomimo, że Bilbao oddawało bardzo dużo pola do gry. Co prawda piłka w siatce się znalazła, ale sędzia nie zauważył, że piłka minęła linię bramkową. Vela miał dogodną sytuacje, ale te jego uderzenie było fatalne. Można tłumaczyć wszystko złymi warunkami, ale przecież obie drużyny grały na tym samym boisku i warunki były jednakowe dla wszystkich. Grając z takim rywalem jak Bilbao, takie prezenty i gapiostwo defensywy po prostu trzeba wykorzystywać. Wielu okazji sobie nie stworzyli, pomimo, że Bilbao wielkiego meczu nie zagrało. W meczu z Saragossą są dość znaczącym faworytem ? Moim zdaniem tylko na papierze. Value, z którego chcę skorzystać i tyle.
Real Sociedad - Real Saragossa | Saragossa lub remis [2,00] Bet365
Co do Sevilli to niepokoi mnie brak Negredo, Kanoute i Medela....
Tak, tyle że Espanoyl przeżywa obecnie załamanie i od 5 spotkań ligowych nie wygrał...Po za tym po raz kolejny potwierdza się, wyrobili sobie bezpieczną pozycję i mogą &quot;rozdawać karty&quot;... wygrana nad beznadziejną w tym sezonie Żółtą Łodzią Podwodną też mnie jakoś specjalnie nie zaskakuje, czasem i taka Zaragoza &quot;musi&quot; sprawić niespodziankę, ale co za dużo to nie zdrowo jak na bankruta, którego nie potrzeba w PD. Z drugiej strony kurs na Sociedad faktycznie nie powala, to był wstępna myśl, a wstępna właśnie zwłaszcza ze względu na kurs, ale widząc, że na 5 ostatnich spotkań u siebie, Sociedad wygrał 4 z nich i 1 zremisował to na lepsze chyba nie można było liczyć
Edycja: Ostatecznie podaruję sobie kurs na Sociedad...
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Betis Sevilla - Real Madrid ✅ ✅ ✅ 2:3 (handi = 4:3) // Betis zasłużył na co najmniej remis, ale sędziowie dalej twardo pod Real cisną.
Typ: 1 (handicap 2:0)
Kurs: 1,62
Buk: Bwin
Real wszystkich miażdży, Real jest niesamowity, Real zmierza po mistrza - zgadza się. Betis ostatnio przegrał z Levante, jest średniakiem i o puchary raczej w tym roku nie powalczy - zgadza się. Tyle jednak tylko, że Betis to jedna z niewielu drużyn, które naprawdę potrafią grać nieźle zarówno z Bearceloną jak i Realem - obok nich wymieniłbym jeszcze Bilbao, które poza kilkoma wyższymi przegranymi z Barcą i Realem gra jak równy z równym i te mecze chce się oglądać. Ponadto Real ma ciężki mecz w Lidze Mistrzów - po remisie w Moskwie Mourinho na mecz pucharowy wystawi zapewne swoją najmocniejszą jedenastkę, nawet kosztem dzisiejszego pojedynku, w którym może dać szansę kilku graczom grającym rzadziej, aby odpoczęli podstawowi piłkarze. Uważam, że to nie będzie łatwa przeprawa dla podopiecznych Mourinho, strata punktów wg mnie dość realna, która jednak nie spowoduje jakiejś wielkiej katastrofy, a przy okazji po takim kursie zabezpieczam się nawet jednobramkową wygrana Realu. Uważam, że warto spróbować ;)
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
CF Malaga - UD Levante

Typ: CF Malaga
Kurs: 1,50

bet-at-home

Mecz między Malagą a Levante będzie o udział w europejskich pucharach. Większe szanse daję tu ekipie gospodarzy. Gra ona rewelacyjnie u siebie z dwunastu spotkań wygrała osiem i strzeliła rywalom aż dwadzieścia cztery bramki. W ostatnich dwóch ligowych pojedynkach roznieśli rywali z Saragossy pięć do jednego i Getafe, na wyjeździe, trzy do jednego. Cztery ostatnie domowe pojedynki Malagi to bilans dziesięciu punktów i dwanaście bramek. Goście z Valencii ostatnie dwa ligowe pojedynki też zakończyli zwycięsko. Pokonali ekipy Espanyolu Barcelona i Betisu Sevilla. Ja zdecydowałem się postawić na gospodarzy gdyż Levante gra słabo na wyjeździe, tylko cztery zwycięstwa w dwunastu meczach. Po za tym nie zagrają ofensywny pomocnik Juanlu który zmaga się z kontuzją. Ponadto za kartki nie zagrają Vicente Iborra, Juanfran, niepewny też jest występ napastnika Runa Kone. Brak kluczowych pomocników wpłynie zapewne na postawę gości.
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primiera Division
Spotkanie: Malaga - Levante
Typ: 1 połowa - Levante
Kurs:
6.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Malagą, a Levante. Nie wliczając zdecydowanych liderów ligi Realu i Barcelony, można by powiedzieć, że to mecz na szczycie. Malaga w którą zainwestowane zostały ogromne pieniądze, co niosło za sobą sprowadzenie gwiazd takich jak Ruud van Nisterlooy, Julio Baptista, Martin Demichelis, Jeremy Toulalan, Santi Cazorla czy Kameni. Nie wydaję mi się jednak, żeby po takich transferach właścicieli satysfakcjonowała 6 pozycja w tabeli, którą obecnie zespół Malagi zajmuje. A tymczasem mecz o przysłowiowe 6 punktów. Oba zespoły ostatnimi czasy w dobrej dyspozycji. Ekipa z Malagi pewnie wygrywa ostatnio z Saragossą 5:1 , aby tydzień temu ponownie pokonać również bardzo pewnie, bo 3:1 na wyjeździe zespół Getafe. Co do drużyny Levante. Ich forma potrafi zadziwić. Mam nadzieję, że ich dwie ostatnie wygrane, kolejno nad Espanyolem (3:1) i Betisem (2:1) ustatkowały ich wskaźnik formy na napisie &quot;zwycięstwo&quot;. Obie ekipy w tabeli dzieli punkt różnicy, na korzyść gości. Statystyki bramkowe są również bardzo podobne, 37:36 / 36:37 również na ich korzyść. Lecz nie to będzie grało w dzisiejszym spotkaniu. Zespół gospodarzy osłabiony brakiem Sergio Sancheza, Julio Baptisty i Rubena Martineza. Szczególnie brak tego drugiego może mieć negatywny wpływ na grę Boquerones. Natomiast Ignacio Martinez powołał na dzisiejsze spotkanie 18 zawodników, w których zabrakło mocnych punktów jakim z pewnością są Juanlu, Iborra i Xavi Torres. Wydaje mi się natomiast, że zmiennicy będę chcieli dobrze się zaprezentować, a drużyna Levante w końcu zacznie grać na wyjazdach. Teraz troszkę o poprzednich bezpośrednich spotkaniach. Dwa ostatnie mecze wygrywała ekipa przyjezdnych, w stosunku 3:1 i 3:0, więc widać były to dość jednostronne spotkania. Bramki padały na początku spotkania, ostatecznie osądzając ich rezultat. W rundzie jesiennej piłkarze Levante nawet ustalili rezultat na 3:0 w pierwszej połowie. Strzelają więcej bramek w pierwszej odsłonie gry niż gospodarze (w tym sezonie było to 15 bramek, Malaga zdobyła 11 bramek), w tym widzę cień szansy. Malaga lubi budzić się dopiero po przerwie. Stawiam na zwycięstwo Levante w pierwszej połowie.

mój typ z Typera
A ponadto:

Malaga - Levante | Levante strzeli @ 1.57
Malaga - Levante | 1połowa - Levante lub remis @ 1.72
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Przepraszam za off topic
Mourinho na mecz pucharowy wystawi zapewne swoją najmocniejszą jedenastkę, nawet kosztem dzisiejszego pojedynku, w którym może dać szansę kilku graczom grającym rzadziej, aby odpoczęli podstawowi piłkarze.
Wyobraź sobie że to profesjonalna piłka nożna , gdzie zawodnicy wykonują swoją pracę. Takie pisanie o zmęczeniu itd to można pisać w dziale Ekstraklasa , następnie policz sobie ile jest drużyn w LIGA BBVA , a ile w Pl.
To nie fifa ze wskaźnikiem zmęczenia piłkarza. Czas na odpoczynek , wymuszający przed Euro dopiero nadejdzie , ale nie teraz.

Na początku sezonu w Premier League wszyscy pisali czy Manchester City wytrzyma gre w lidze i w LM , a tu popatrz , są liderem ligi i prawdopodobnie awansują do nastepnej kolejki LE , a MU możliwe że nie.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
sporo się dzieje w dziale ,fajnie, jak zwykle ???? dla Ramzesa za dobra robotę;)

ode mnie na razie jeden typ na sobotę

Sporting vs Sevilla

Sevilla ostatnio zdobyła 7pkt w 3meczach, niby progres jest odkąd zmienili trenera ale dalej ta drużyna gra dziwnie. Niby jest potencjał, niby sa głosne nazwiska ale czegos ciągle brakuje. Moim zdaniem(i pisze to po raz kolejny)przede wszystkim kogoś, kto będzie kreował grę w srodku pola. Niby są Rakitić i Trochowski ale żaden z nich nie jest typowym rozgrywającym, nie jest takim też Medel, &quot;rzeźnik&quot; środka pola. Skrzydła jeszcze w miarę wyglądają , Navas ostatnio zagrał b.dobry mecz ale atak? Dziadek Kanoute, wytrzaśnięty gdzieś z Portugalii Baba(choć trzeba przynzać, że osatatnio póki miał siły grał dobrze) i do tego wiecznie nieskuteczny Negredo. Tam jest potrzebne wietrzenie szatni i to konkretne. Sevilla ma szanse na puchary ale z taka grą w kratę nie sądze, żeby się tam doczłapali. Co innego Gijon. Strata do bezpiecznego miejsca nie maleje ale z grą troche lepiej. Ostatnio całkiem długo stawiali opór Barcelonie, wczęsniej niezłe mecze u siebie z Atletico, Malagą czy Osasuną. Muszą zdobywać punkty u siebie jesli chca sie utrzymac a z chimeryczną Sevilla powinni zdobyć co najmniej jeden.

Gijon 1x @ 1,62 Betsafe✅
obie strzelą @ 1,80 Tobet⛔

swoja droga Betsafe rządzi ma w ofercie strzelca gola Nacho Novo, który od paru tygodni jest w Legii;)
bład zniknął
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
voriax 12

voriax

Użytkownik
A ja mysle ,że warto zagrać na Espanyol:
- 2x pod rząd pokaz bezradności na własnym boisku ,a jak wiemy top nie jest drużyna która należy do ekip dajacych się bic i to na własnym obiekcie
- pokażka z realem 5:0 to chyba zbyt wiele jak na tak klasowy zespół
- rayo sporo bramek traci na obcych boiskach praktycznie 2 bramki na mecz średnio
- bilans na korzyść drużyny z gospodarzy 3-1-1 (11/4)
-a tak z osobistych przemyśleń to chyba rayo osiąga zbyt dobre wyniki jak na potencjał renomy klubu ,kadry,finansów itp. musi przyjść ten moment ,że będą dostawali w &quot;dziure&quot; jak leci,na moje to podrażniony espanyol na własnym terenie to świetna okazja do zaczęcia serii , osobiście to jutro zagram. Jak ktoś ma inne zdanie chętnie poczytam.
 
D 0

dedde

Użytkownik
Santander - Barcelona
Jak najbardziej na Barce, Barca jak i Messi sa na fali, niezwykle zwyciestwo Barcelony 7:1 nad Bayerem. 5 bramek Messiego, cos nieprawdopodobnego. W ostatniej kolejce Barcelona wygrala u siebie z Gijonem, a 2 tygodnie temu z Atletico (ktore tez sobie ladnie poradzilo w LE pokonujac Besiktas u siebie 3:1), Santander przegral w ostatniej kolejce z Rayo Vallecano 4:2 na wyjezdzie. Szczerze watpie ze 18-sta druzyna w tabeli wygra z podopiecznymi Guardioli.
Atletico - Granada
Jak juz wyzej pisalem, Atletico ladnie sobie poradzilo w Lidze Europejskiej wygrywajac z Besiktas u siebie. Wiec chyba nie bedzie problemu z wygraniem z 16-sta druzyna w tabeli. Atletico tydzien temu zremisowalo z Sevilla, a 2 tygodnie temu przegrali z Barcelona. Granada w ostaniej kolejce przegrala u siebie z Valencia, a 2 tygodnie temu na wyjezdzie z Osasuna. Nie uwazam ze bedzie to jakis bardzo ekstytujacy mecz, poniewaz Atletico musi sie oszczedzac na rewanz z Besiktasem. Ale sadze, ze powinni wygrac. ????
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Racing - Barcelona
Typ: over 1 HT
Kurs: 1,62
Buk:


W ostatnich 9 meczach Barcelony w pierwszej połowie za każdym razem padał co najmniej 1 gol. Katalończycy są w wysokiej formie strzeleckiej, co zademonstrowali chociażby przed kilkoma dniami w Lidze Mistrzów. Piłkarze Pepa Guardioli dobrze radzą sobie też z Racingiem Santander, którego ostatnio pokonywali gładko 3-0, 3-0, 0-3 i 4-0. Przed przerwą w każdym z tych meczów padały 2-3 gole. Jestem niemal pewien, że w najgorszym przypadku w pierwszych 45 minutach gry padnie 1 bramka, a bardzo prawdopodobne, że będziemy świadkami większej liczby trafień, dlatego uważam, że typ jak najbardziej wart ryzyka.

Ostatnie mecze Barcelony i liczba bramek w pierwszej połowie:

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom