>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Seria A [24 - 26 luty 2018]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Transmisje Eleven:
Bologna - Genoa
Inter - Benevento
Crotona - Spal
Sampdoria - Udinese
Sassuolo - Lazio
Roma - Milan
Cagliari - Napoli

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
mój typ na niedzielę to wygrana Juventusu + under 3,5 gola @1,92.
krótko i na temat: walka o pierwsze miejsce w lidze. Atalanta łatwo się nie podda ale ich ostatnia forma nie błyszczy. Ostatnie mecze pokazały, że nie idzie im w Le i w lidze. typ na 60 %
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Sampdoria i Torino. Ktoś jakieś sugestie? Bo jak dla mnie nie jakiegoś wielkiego eksperta od serie A całkiem sensownie to wygląda...
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
A moze BTTS Inter-Benevento 2.00
Strzelalo Spal, Crotone, Sassuolo to czemu nie mial by sobie tez strzelic beniaminek;)
 
magnum89 18,1K

magnum89

Użytkownik
Miranda jest powołany na to spotkanie i zapewne stworzy duet środkowych obrońców ze Skriniarem ???? Ten fakt troszeczkę utrudnia zadanie lecz Benevento potrafiło strzelić dwa gole w Rzymie więc dlaczego nie ma tego zrobić w Mediolanie ? Ja bym mimo wszystko poczekał do oficjalnych składów bo nie wiadomo czy zagra Guilherme który ma problemy z kolanem. To on robi najwięcej wiatru z przodu w ekipie De Zerbiego...
p.s sory za błędy interpunkcyjne ale przecinek odmówił posłuszeństwa ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Inter - Benevento
typ: Inter i poniżej 3.5 gola @2.16✅✅
LVBet

Inter to miał dobry, ale początek sezonu... Teraz jest wszystko na właściwych torach. Jednak w dzisiejszym spotkaniu przyjdzie zmierzyć się z najsłabszą drużyną w całej stawce Seria A.
Średnia bramek w ostatnich pięciu spotkaniach, to jest jedna bramka na mecz. Liczy Interu nie wyglądają, tak dobrze jak z początku sezonu. Zaś gra Benevento poprawiła się, bo to co prezentowali na początku sezonu, to wołało o pomstę do nieba. Poprawiła się na pewno gra w obronie. Dziś przyjdzie zmierzyć się z Interem, z Interem który prezentuje się słabiej, i na pewno przyjezdni dołożą wszelkich starań, aby pokazać się z jak najlepszej strony.
Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się skromną wygraną Interu 2:1.
Inter jeśli myśli o powrocie do LM, to takie mecze musi wygrywać, bo może zabraknąć punktów na koniec sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maxlp 16

maxlp

Użytkownik
Sampdoria i Torino. Ktoś jakieś sugestie? Bo jak dla mnie nie jakiegoś wielkiego eksperta od serie A całkiem sensownie to wygląda...
Uważałbym z Torino. Ich ostatnie wyniki to chyba wydaje mi się efekt nowej miotły po zatrudnieniu Mazzariego. Zagrali BEZNADZIEJNY mecz przeciwko Juve gdzie nie pokazali kompletnie nic. Niby to tylko 0-1 z mistrzem kraju ale nie zagrozili ani razu bramce Szczęsnego a przecież to derby.
Sampdoria? To trzecia drużyna ligi jeśli brać pod uwagę mecze na własnym stadionie. Kurs jest całkiem przyjemny i myślę że z Udine powinni sobie poradzić.

Ja jednak skupiam się na hicie tej kolejki Roma - Milan. Wygrana z podpórką na gości z Mediolanu po kursie prawie 2.0 to myślę przesada biorąc pod uwagę jak Milan prezentuje się w ostatnich tygodniach. Widać coraz wyraźniej pracę Gattuso a myślę, że z tygodnia na tydzień będzie to wyglądało jeszcze lepiej. Mecz z Roma może być testem dla Rossonerich czy już są w stanie dobijać do ligowej czołówki.
Dorzucam jeszcze czysto Juventus. Walka o Scudetto z Napoli trwa w najlepsze i nie można sobie pozwolić na wpadki. Atalanta po ciężkim i rozczarowującym spotkaniu z BVB w czwartek. Może się to odbić na nich w tej rywalizacji.
Milan x2 1.95
Juventus 1 1.4
Ako: 2.73 forbet
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Sassuolo - Lazio
Typ: Lazio i powyżej 2,5 bramki @2,5
Forbet
Lazio zajmuje obecnie 5 miejsce dające grę w lidze europejskiej. Jednak ambicje są dużo większe i chcą zająć miejsce dające im awans do ligi mistrzów. Obecnie tracą 2 punkty do Interu który rozegrał już mecz w tej kolejce i 1 punkt do Romy. Z racji że Roma ma mecz z Milanem i możliwe jest potknięcie rywala zza miedzy. Nadarza się okazja wskoczyć na 3 miejsce. Lazio co prawda grało w czwartek mecz w lidze europejskiej ale pewnie rozbiła FCSB z Rumunii 5-1 i pewnie awansowali dalej.
Gospodarze z Sassuolo nie są w najlepszej formie. Nie wygrali meczu od 7 kolejek (23.12.2017 ostatnia wygrana w lidze - 1-0 z Interem). Mają 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Nie wydaje się żeby byli w stanie się ugrać chociażby remis. Stawiam na gości z opcją powyżej 2,5 gola w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Dziś o 12:30 mecz bardzo ważny dla obu klubów.Crotone-Spal 18sta drużyna zmierzy się z 17stą jest to jeden z tych meczy w którym nie może zabraknąć walki do zakończenia meczu.Różnica między zespołami to tylko 4 punkty.Oba zespoły tracą więcej niż strzelają Spal 47 straconych a Crotone 44.Ostatnie mecze obu drużyn to
Benevento - Crotone 3:2 i Napoli - Spal 1:0 Crotone potrafiło strzelić Interowi Spal tak samo potrafiło Lazio i Interowi.
W tym meczu można próbować zagrać kartki lub liczbę fauli dla tych co ich buki mają to w ofercie i myślę że warto też tu zagrać BTS.
BTS-1,91 eFortuna✅✅✅✅✅✅2:3 ✅✅
Kartki weszły 5 kartek i fauli 31 ✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
luki86 3

luki86

Użytkownik
Crotone-SPAL over 27,5 fauli @1,85 LVbet
Na szybko bo zaraz mecz. Popieram kolegę wyżej. Zdecydowanie polecam w tym meczu typ na faule. W kartki nie wchodzę, bo linia 4,5 żółtek we włoskiej ostatnimi czasy nie jest zbyt często przekraczana. Nie wiem czy sędziowie otrzymali jakieś dyspozycje żeby w typ sezonie nie karali zbyt pochopnie kartkami, ale oglądając mecze można mieć takie wrażenie. Kiedyś było bardziej kolorowo. W każdym bądz razie dziś walka się zapowiada przez cały mecz. Linia zaproponowana przez LVbet jak najbardziej do przyjęcia. W pierwszym meczu tych drużyn zostałaby pokryta - 29 fauli, a dzisiaj ważniejszy mecz, bo różnica w tabeli minimalna a do końca sezonu mniej kolejek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Juventus-Atalanta under rzutu roznego11.5 1.45 forbet

Mecz w którym Juve musi wygrać a ekipa z Bergamo zagra dla uśmiechu po rozczarowujacym występie w LE. Nikt nie będzie tu forsowal tempa a już na pewno nie ekipa z Bergamo która dziś głęboko cofnieta.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Italia
Godz: 2045
Spotkanie Caglieri-Napoli
Typ: x/2
Kurs 4.0
Buk Fortuna
Analiza: Lider włoskiej ekstraklasy piłkarskiej pojedzie w tej kolejce na wyjazdowe spotkanie do zespołu Cagliari, goście na chwilę obecną w tym sezonie zdołali zgromadzić 66 oczek, o jedno więcej niż drużyna z Turynu, z którą walczą o tytuł mistrza kraju w tym sezonie, gospodarze zajmują dopiero 14 miejsce w ligowej klasyfikacji , mają tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkowa, a to nie jest dużo, dlatego uważam iż gospodarze w jutrzejszym spotkaniu również będą mieli o co grać, tylko trzeba mierzyć siły na zamiary Napoli w tym sezonie zagrało 12 spotkań na wyjazdach zanotowało tam 11 zwycięstw oraz zaledwie 1 porażkę , strzeliło 25 bramek, straciło ich tylko 7 , Cagliari natomiast wygląda znacznie słabiej szczególnie pod względem strzelonych bramek , poza tym do wygranej z zespołem SPAL w poprzedniej kolejce zanotowali 6 spotkań bez zwycięstwa z których aż 5 to porażki , były to mecze na ich własnym stadionie , więc tam gdzie powinni punktować jak w tym sezonie chcą się utrzymać w lidze, goście natomiast liczą bardzo na ten tytuł mistrza kraju a ich przewaga nie jest zbyt duża i myślę że wyjdą na maxa skoncentrowani ze świadomością iż jeden błąd może kosztować ich pozycję lidera w wiadomo że takei spotkania jak to po prostu trzeba wygrywać, mój typ to dokładny wynik 1:3 po końcowym gwizdku sędziego..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom