>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 Kolejka Serie A (28-1 luty-marzec 2008 )

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Sobota 28.02.09

[18:00] Lazio - Bologna 1.70 3.25 5.75
[20:30] Juventus - Napoli 1.60 3.40 7.00

Niedziela 01.03.09

[15:00] Sampdoria - Milan 3.40 3.25 2.15
[15:00] Palermo - Catania 1.85 3.10 5.00
[15:00] Reggina - Fiorentina 3.20 2.95 2.40
[15:00] Udinese - Lecce 1.70 3.25 5.75
[15:00] Siena - Genoa 2.75 2.95 2.75
[15:00] Atalanta - Chievo 1.85 3.10 5.00
[15:00] Cagliari - Torino 1.95 3.00 4.60
[20:30] Inter - Roma 1.85 3.10 5.00

Czas powrócić na ligowe podwórka po bardzo przeciętnych występach Włoskich drużyn w pucharach.. Zdecydowanie najciekawiej będzie w Mediolanie gdzie Roma będzie chciała sie zrewanżować za klęskę 0-4 na jesieni. Ciekawie powinno też być w sobotę w Turynie i Rzymie ;) Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących meczy ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak zwykle pierwszy rzut oka.
Ciekawie dosyc wyglada zywciestwo Lazio u siebie, po ostatnim meczu przekonuja dosyc.
Sampdoria - Milan mecz przegranych pucharu UEFA , moze rowniez si skonczyc w ciekawy sposob.
Kurs na Atalante u siebie, zacheca, zacheca.
No i oczywiscie mecz o 20:30 Inter - Roma ...
Po niezbyt udanych wystepach w pucharach ( na 1/4 przeszla dalej w UEFA i zadna nie wygrala w LM) ciekawe jaka bedzie reakcja czolowych druzyn na wloskich boiskach.
Doklandiejsze analizy i typki w sobote/niedziele ????
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Juventus - Napoli
typ x2
Pierwsze co mi wpadło w oko to strasznie wysoki kurs na Napoli w meczu z Juve (7zł w expekcie).
Napoli co prawda jest najgorszą drużyną serie a jezeli chodzi o mecze wyjazdowe, ale kiedyś musi nastąpić przełamanie, w dodatku Juve prezentuje mizerną forme, raz wygrywają raz przegrywają, grają w kratke, o mistrzostwie mogą juz zapomniec.
Nie twierdze, ze Napoli pokona Juve ale x2 jest bardzo możliwe, a kurs 2,30 jest bardzo dobry, polecam ten typ, a dla odważnych 2 za 7 zeta ????
Sampdoria - Milan
typ 2
Milan jak wiemy, wczoraj odpadł z pucharu uefa, nic im juz nie zostało jak walka o lige mistrzów.
Sampdoria jest bez formy, gra słabo a to co pokazała w 2 meczu z Metalistem to kompromitacja, w lidze zajmują odległe 14 miejsce.
Milan po odpadnieciu z uefa będzie chciał pokazać sie z dobrej strony, Ancelotti jak chce zachować posade musi zmobilizować zespół i zaczac wygrywac, szansa juz jutro ????
Z pozostałych spotkań dobrze wyglada Palermo, powinni wygrać ze słabą Catanią,
Lazio niby wyglada ok, ale dalej mnie nie przekonują, możliwe, ze będzie remis
Inter - Roma według mnie najlepszy typ na te spotkanie to under 2,5
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Lazio Rzym - Bologna

Bardzo ciekawie zapowiada się dziś konfrontacja Lazio Rzym z Bolonią . Lazio w tym sezonie prezentuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań i lokuje się dopiero na jedenastym miejscu co jest zdecydowanie nie zadowalające. Dziś na Stadio Olimpico przyjeżdża Bologna lokująca się na szesnastym miejscu jednak coraz to bardziej zbliżająca się do strefy spadkowej , Bologna to drużyna która traci bardzo dużo bramek już na ich koncie jest liczba 40 straconych goli jednak strzelonych mają 27 z czego 16 trafił Marco Di Vaio przeżywający drugą młodość , Lazio wygrywając dzisiejszy mecz ma szansę przeskoczyć rywali i zająć 7 miejsce do którego traci zaledwie dwa punkty. W zeszłym tygodniu zespół Lazio przerwał fatalną passę sześciu spotkań bez zwycięstwa co na klub ze stolicy Włoch jest bardzo dziwne. Oba kluby rywalizowały już ze sobą 107 razy , Bilans zdecydowanie przemawia na korzyść gości , to w Rzymie zdecydowanymi faworytami i częściej wygrywali piłkarze Lazio którzy wygrali 28 Wygranych , 10 razy wygrywali goście i 15 spotkań zakończyło się bez wyłonienia zwycięscy od ostatniej wygranej gości w Rzymie minęło prawie 12 lat i nie zanosi się aby dziś miało się to zmienić. Dziś na boisku w zespole prowadzonym przez Delio Rossi na boisku dziś nie wybiegną tacy piłkarze jak : Meghniego, Del Neriego i Mauriego , W zespole Boloni nie zameldują się dziś na murawie Paonessa, Cesar, Osvaldo oraz zawieszony za kartki Moras . Oba klub mają równe szansę jednak Lazio ma atut własnego boiska i jeżeli nie polepszą swojej gry mogą znaleźć się poza pucharami co dla klubu ze stolicy Włoch byłoby katastrofą dlatego uważam że dziś się przełamią a duet napastników Zarate i Pandev znów dają o sobie znać .
Moje propozycję :
Lazio - Bologna - 1 @@ 1,70 BAH 6/20 ✅
Strzelec Gola : Goran Pandev @@ 2,25 3/10 ⛔
Mauro Zarate @@ 2,25 2/10 ✅
Marco Di Vaio @@ 4,00 1/10 ⛔


Czy Pandev znów usłyszy dziś po strzeleniu bramki cieszących się kibiców :?:
 
simons 646

simons

Forum VIP
A wiec dzisz 2 meczyki ????
Lazio - Blogna 1 , over 2.5
Po serii nieudanych wystepow, Lazio udalo sie wyrwac punkty Lecce na wyjezdzie. Gra byla dosc skladna ze zwyklym problemem w defensywie. Delio wrocil do starego schematu Pandev-Zarate-Foggia z przodu , co okazuje sie o wiele lepszym rozwiazaniem niz Pandev-Zarate-Rocchi ... i jak to najczesciej bywalo w 2giej polowie zamienia Zarate z Rocchim ... przez co ten pierwszy zawsze sie burzy. W srodku boiska wrocil Matuzalem jak i Ledesma , takze sektor ten tez juz wyglada ok ... a obrona to szeroki temat bo w zasadzie nie ma brakow, ale ta obrona jez just slynna ze swojej nieskutecznosci i tak samo miedzy slupkami.
Na pewno obie druzyny maja potencjal do strzelania bramek o Lazio napsialem wyzej, a w Bologni oczywiscie Di Vaio, ktoremu obroncy gospodarzy pozwola na niejedna akcje ... stad tez moja mysl o overze.
Co do samego meczu, to jak tez wspomnialem Delio powrocil do starych ustawien z poczatku sezonu i zdaje sie ze wlasnie tak druzyna ta dzialala najlepiej. Oslabien w skladzie nie ma wiec wszystko powinno grac. Ze strony Bologny mamy Di Vaio czy tez Antonioli ktorzy graja bardzo ladnie w tym sezonie, ale druzyna ta jest ciagle moim zdaniem niekompletna. Jezeli w Lazio nie bedzie spadkow w formie, nie powinno byc niespodzianek i myslalbym tu o wyniku 2-1 , 3-1 , 3-0
Juventus - Napoli

Tutaj ciezko mi cokolwiek powiedziec ... Juve w ostatnim ligowym meczu zagrala ladnie, meczu w LM nie ogladalem, ale na zawodnicy chyba odczuja troche ten mecz dzisiaj. Napoli totalnie nie w formie, szukaja zwyciestwa po dlugim czasie ... ale na wyjezdzie z Juve bedzie ciezko. Dla mnie tudny mecz do typowania wiec odpuszczam. Myslalbym o underze, ale to bardziej na przeczucie
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Pierwsze co mi wpadło w oko to strasznie wysoki kurs na Napoli w meczu z Juve (7zł w expekcie).
Napoli co prawda jest najgorszą drużyną serie a jezeli chodzi o mecze wyjazdowe, ale kiedyś musi nastąpić przełamanie, w dodatku Juve prezentuje mizerną forme, raz wygrywają raz przegrywają, grają w kratke, o mistrzostwie mogą juz zapomniec.
Nie twierdze, ze Napoli pokona Juve ale x2 jest bardzo możliwe, a kurs 2,30 jest bardzo dobry, polecam ten typ, a dla odważnych 2 za 7 zeta ????
Chyba sam do końca nie czytasz tego co piszesz ????
Napoli to najsłabszy zespól ligi jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe, już w niczym nie przypominają drużyny z początku sezonu kiedy to zajmowali czołowe lokaty w tabeli.. Napoli po raz ostatni wygrało na początku stycznia, w meczu przeciwko Catanii. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo to wygrana z Lazio w październiku ubiegłego roku, więc nie wiem kto prezentuje sie mizernie :| Jeżeli chodzi o Juventus ( dom 8-2-2 ) to 3 ostatnie mecze to 2 wyjazdowe zwycięstwa, szczęśliwe z Catanią i na ciężkim terenie z Palermo oraz dosyć pechowy remis z Sampdorią u siebie. Więcej można sie martwić o zmęczenie piłkarzy którzy rozegrali w środę ciężki wyrównany mecz w LM z Chelsea.. Jeśli chodzi o dostępnych piłkarzy to Ranieri ma już większe pole manewru, po ostatnim meczy odpadł po raz kolejny Camoranesi [*]Stara Dama ma zapomnieć o mistrzostwie, nie wiem czemu ? :| Moim zdaniem na obecna chwile 17 drużyn Serie A może zapomnieć o mistrzostwie, wśród nich nie ma jednak Juve.. Póki co Napoli zawodzi i musi się kiedyś przełamać jednak jeśli podopieczni Claudio Ranieriego znajdą odpowiednią mobilizacje na mecz nie powinni mieć problemów z wygraną.


Przewidywane składy
Juventus (4-4-2): Buffon - Grygera, Mellberg, Chiellini, Molinaro - Marchionni, Sissoko, Marchisio, Giovinco - Trezeguet, Iaquinta
Ławka: Manninger, Legrottaglie, Poulsen, Tiago, Nedved, Amauri, Del Piero

Napoli (3-5-2): Navarro - Santacroce, Cannavaro, Contini - Maggio, Blasi, Pazienza, Hamsik, Vitale - Russotto, Lavezzi
Ławka: Bucci, Aronica, Rinaudo, Datolo, Bogliacino, Danis, Pia

Sędzia: Nicola Ayroldi

Mój Typ :
Juventus - Napoli 1 @1,60
 
simons 646

simons

Forum VIP
No po glebszym zastanowieniu zgodze sie z Mad&#39;em
Juve nie wiem jak zagralo w LM bo nie ogladalem, ale w ostatnim meczu pokazali sie z dobrej strony, zwlaszcza Sissoko. Maja potencjal, maja Chielliniego (jak dla mnie kapitalny zawodnik i bardzo duzo wnosi). Camoranesi nie zagra, ale z tego co czytalem to w meczu z Chelsea nie zagral za dobrze. Napoli z wyjazdami zawsze mialo problem do tego brak formy. Wiadomo, Lavezzi, Hamsik, Gargano, Maggio i reszta spolki nie raz pokazali ze potrafia zamieszac, ale przeciwnik to nie &quot;byle kto&quot;. Typ wydaje sie dosc pewny i chyba sie skusze.
Ciekawe jakie ustawienie zastosuje Ranieri po meczu w LM. Ogolem to balbym sie troche X bo jest mala nadzieja ze Napoli wroci na stare obroty, ale raczej malo prawdopodobne, moze tak mysle bo niestety nie przepadam za Juve i zawsze jakby nie bylo chcialbym zebye nie zdobywali za duzo punktow (niestety trzeba sie przyznac ???? )
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Udinese-Lecce 1 1,78 ✅
1 marca o godzinie 15 odbędzie się mecz włoskiej serie a pomiędzy Udinese a Lecce. Myślę że drużyna Udine nabrała pewności siebie i wiary w swoje umiejętności po ostatnim meczu z naszym Lechem kiedy to przegrywali 0-1 i doprowadzili do zwycięstwa 2-1. W dodatku drużyna Udinese będzie chciała zatrzeć złe wrażenie po ostatnim ligowym meczu z Torino przegranym na wyjeździe 0-1. Udinese zajmuje w lidze 12 miejsce, ale niska pozycja w lidze do głównie zasługa pierwszej części rozgrywek. Teraz ich forma powoli się stabilizuje. U siebie Udinese są groźni wiec uważam że poradzą sobie bez problemu z Lecce, drużyną której ostatnio nie wiedzie się najlepiej. Na ostatnie 6 meczów wygrali tylko jeden ze Sieną na wyjeździe 2-1 a ostatnie trzy przegrali: Lazio (dom) 0-2, Cagliari (wyzjazd) 0-2, Inter (dom) 0-3. Również bilans spotkań bezpośrednich wypada na korzyść Udinese, dlatego stawiam na pewne zwyciestwo Udinese po dobrym kursie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Atalanta - Chievo x2 , under 2.5
Atalanta jest dziwna druzyna bo u siebie potrafi zdecydowanie wygrac z druzynami jak Inter czy Roma a na wyjezdzie ma problemy z niemal kazdym. Dzisiaj zadanie nie bedzie latwe poniewaz w ataku nie zobaczymy Vieri, Talamonti, Doni, Guarente, Floccari. Floccari i Doni to glowne sily napedowe tej druzyny i ich brak bedzie na pewno odczuwalny. Z kolei Chievo bez zawodnika ktory 2 razy juz uratowal im mecze czyli Italiano. Co za tym idzie szanse Chievo rosna tymbardziej po ostatnim nienajgorszym meczu z Fiorentina. Underek wydaje mi sie opcja niemalze 10/10 gdyz Atalanta u siebie traci bardzo malo bramek. W ostatnich 6 meczach lacznie stracili 5 bramek ( 3 z Juventusem i po jednej z Interem i Bologna) wiec widac ze obrona jest na poziomie. Z kolei bez Doniego i Floccariego ich sila ataku drastycznie spada. Bez Italiano w Chievo ktory zawsze szczesliwie zaskoczy swoja druzyne ciezko mi uwierzyc w over.

Udinese - Lecce x2
Lecce w ostatnim spotkaniu nie spisalo sie zle, zabraklo im szczescia... moze nie wygraliby meczu, bo Lazio zagralo calkiem calkiem, ale mieli konkretne okazje, tylko nie wykorzystane. Gra ich wiec nie nalezala do zlych. Z kolei Udine po zwcieskim spotkaniu w puharze UEFA zapewne nie bedzie swierza druzyna, ich poziom ostatnio opadl i niestety nie widac zbytnio znakow powrotu do wysokiego poziomu, jaki reprezentowali chociaz w 1 polowie serie A. Kurs nie najgorszy takze mysle ze warto.
Cagliari - Torino over 2.5

Jak zwykle typ statystyczny na przelamanie serii. Cagliari nie overuje od 3 kolejek, Torino od 5 ... sporo czasu i obie bez overka. Cagliari ma sporo cennych napastnikow, a Torino czesto uda sie troche szczesliwie wylapac gola takze wydaje mi sie ok ????
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Cagliari v Torino FC
Typ: 1/1
Kurs: 3,25 [Bet365]


26 kolejka Serie A, Cagliari podejmuje na własnym stadionie Torino. Zdziwiły mnie te kursy, bo spodziewałem sie czegoś w okolicach 1,6 na gospodarzy, a tymczasem miła niespodzianka, Cagliari u siebie gra naprawdę nieźle, nie wygrywają może z jakimiś najlepszymi drużynami, chociaż przebłyski im także się zdarzały, ale grają solidnie i potrafią narobić sporo kłopotów, a taki teamy jak Torino odprawiają z kwitkiem. Serie A wkracza już w decydującą fazę, każdy punkt jest na wagę złota, klub z Sardynii zajmuje 8 pozycję, o puchary będzie bardzo ciężko, ale szansa jest, do szóstej Romy tracą 6 punktów, także walczyć trzeba. Obie ekipy będa bardzo zmotywowane, Torino koniecznie chce się utrzymać, mają tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową, do końca będzie bardzo gorąco, a to, że klub z Turynu próbuje, że wszystkich sił zdobywać punkty udowodnił już wygrywając z Udinese czy remisując z Lazio. Ja jednak nadal pozostaję przy typie na gospodarzy, którzy gdzie mają zdobywać punkty jak nie u siebie z takimi rywalami, kurs bardzo interesujący.
 
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
Atalanta - Chievo x2 , under 2.5

Atalanta jest dziwna druzyna bo u siebie potrafi zdecydowanie wygrac z druzynami jak Inter czy Roma a na wyjezdzie ma problemy z niemal kazdym. Dzisiaj zadanie nie bedzie latwe poniewaz w ataku nie zobaczymy Vieri, Talamonti, Doni, Guarente, Floccari. Floccari i Doni to glowne sily napedowe tej druzyny i ich brak bedzie na pewno odczuwalny. Z kolei Chievo bez zawodnika ktory 2 razy juz uratowal im mecze czyli Italiano. Co za tym idzie szanse Chievo rosna tymbardziej po ostatnim nienajgorszym meczu z Fiorentina. Underek wydaje mi sie opcja niemalze 10/10 gdyz Atalanta u siebie traci bardzo malo bramek. W ostatnich 6 meczach lacznie stracili 5 bramek ( 3 z Juventusem i po jednej z Interem i Bologna) wiec widac ze obrona jest na poziomie. Z kolei bez Doniego i Floccariego ich sila ataku drastycznie spada. Bez Italiano w Chievo ktory zawsze szczesliwie zaskoczy swoja druzyne ciezko mi uwierzyc w over.


Udinese - Lecce x2

Lecce w ostatnim spotkaniu nie spisalo sie zle, zabraklo im szczescia... moze nie wygraliby meczu, bo Lazio zagralo calkiem calkiem, ale mieli konkretne okazje, tylko nie wykorzystane. Gra ich wiec nie nalezala do zlych. Z kolei Udine po zwcieskim spotkaniu w puharze UEFA zapewne nie bedzie swierza druzyna, ich poziom ostatnio opadl i niestety nie widac zbytnio znakow powrotu do wysokiego poziomu, jaki reprezentowali chociaz w 1 polowie serie A. Kurs nie najgorszy takze mysle ze warto.

Cagliari - Torino over 2.5

Jak zwykle typ statystyczny na przelamanie serii. Cagliari nie overuje od 3 kolejek, Torino od 5 ... sporo czasu i obie bez overka. Cagliari ma sporo cennych napastnikow, a Torino czesto uda sie troche szczesliwie wylapac gola takze wydaje mi sie ok ????
W pełni się zgadzam z tymi typami i mam nadzieję, że wejdą dodam od siebie dwa ryzykowane typy, ale wg warte zagrania gdyż jest duża szanse na dobry rezultat

AC Siena - Genoa CFC 2 2,90 siena ostatnio słabe mecze, a genoa gra coraz lepiej na wyjeździe

Reggina Calcio - AC Fiorentina 2 2,30 viola odpadła z pucharu uefa, ale ostatnie mecze całkiem całkiem, pozostaje im tylko liga w tym sezonie, walczyć muszą o jak najwyzsze miejsce aby w przyszłym sezonie grac w rozgrywkach europejskich
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Siena - Genoa under2.5 @1,60

Siena ostatnio wyraźnie słabsza forma, stopniowo schodzą w dół tabeli i od strefy spadkowej dzieli ich tylko 5ptk. Ich dotychczasowy dorobek opiera sie głównie na meczach u siebie, to tutaj zdobyli 22 z 27 dotychczasowych oczek.. Jeżeli piłkarzom przytrafi się jeszcze parę słabszych meczy to może się okazać że końcówka sezonu będzie nerwowa, za sprawą walki o utrzymanie ???? Genoa natomiast w zupełnie innym położeniu, jeszcze kilka dobrych występów,a zespól spokojnie powinien załapać sie na Europejskie Puchary w następnym sezonie. Co prawda u siebie piłkarze z Genui jeszcze nie przegrali ale na wyjeździe wychodzi to w kratkę :p Dzisiaj myślę że będzie to wyrównany mecz, obie drużyny raczej underowe więc warto spróbować.

Cagliari - Torino(0:1) X @3,65

Po bardzo słabym początku sezonu wydawać by sie mogło że piłkarze Cagliari będą do końca okupować dolne części tabeli i walczyć o utrzymanie. Zespól jednak dojrzał w ciągu rozgrywek, ostatnie mecze graja bez kompleksów z najlepszymi a efekty już widać. Drużyna zajmuje obecnie 8 miejsce i traci 6 ptk do miejsca dającego gre w pucharze UEFA. Trener Allegri jest nieco bardziej powściągliwy jeśli chodzi o końcowe rozwiązania, nie zmienia to jednak faktu ze ostatnia forma piłkarzy z Sardynii imponuje ???? Torino obecnie zajmuje 16 pozycje i po ostatnim zwycięstwie z Udinese udało im sie wyskoczyć ze strefy spadkowej. Euforii jednak nie ma bo zapasu jest tylko jedno oczko więc do utrzymania jeszcze daleeka droga.. Dziś również bedzie cięzko wypracować sobie korzystny wynik bo Torino jest zespołem który jeszcze nie wygrał w tym sezonie nic na wyjeździe. Dodatkowo wśród przyjezdnych zabraknie Ogbonny, Rivalty, Abbruscato oraz Zanettiego. Jeżeli dodamy do tego ze Cagliari zagra jedynie bez pomocnika Finiego, oraz atut własnego stadionu na Sardynii faworyta łatwo wskazać ;)

Co do under/over w tym meczu byłbym raczej ostrożny :p Torino przy obecnej formie zadowoli sie nawet remisem, może sie zdarzyć że wygrana gospodarzy będzie minimalna tym bardziej że Cagliari w 13 meczach u siebie wyniki overowe zanotowało tylko w... 2 ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do under/over w tym meczu byłbym raczej ostrożny :p Torino przy obecnej formie zadowoli sie nawet remisem, może sie zdarzyć że wygrana gospodarzy będzie minimalna tym bardziej że Cagliari w 13 meczach u siebie wyniki overowe zanotowało tylko w... 2 :wink:
To typ typowo statystyczny, na przelamanie serii, nie podparty analizami, ale czesto siedosc zdarza, ze statystyka wygrywa nad analiza jak i tez na odwrot, takze nawet sie nie zaglebiam tylko kieduje sie ostatnimi spotkaniami.
co do Cagliari to warto przypomniec ze w zeszlym sezonie, druzyna ta miala podobna passe ( z tego co pamietam) tzn poczatek sezonu niezbyt udany a druga czesc i koncowka to totalne zaskoczenie i niezle mecze.
W tym sezonie wyglada podobnie tylko ze 1 czesc serie A poszla im lepiej niz rok temu, ale widac wzrost formy w drugiej polowie. No bynajmniej moim zdaniem.
EDIT:
Typ na Cagliari rzeczywiscie ladnie wyglada, Torino w oslabieniu no i pieknie jakos nie graja. Laczac jedno z drugim pasowaloby mi 3-0 ????
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Bardzo ciekawy kurs (2,90) jest na genue na wyjeździe ze sieną. Genua gra w kratke, a Siena potrawi lepiej notowanym rywalom odpierać punty u siebie ale kurs na Genue jest ciekawy. Co sądzicie o tym meczu?
 
N 0

nekkid

Użytkownik
w meczu genoi ze sieną dosłownie wszystko się może zdarzyć ... genoa od początku roku gra znacznie lepiej niż siena , ale siena na własnym boisku jest wyjatkowo nie wygodna chyba dla każdego... z tego co mi się wydaje to przegrali u siebie tylko 2 lub 3 mecze od początku rozgrywek...mój typ to 1:1
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Bardzo ciekawy kurs (2,90) jest na genue na wyjeździe ze sieną. Genua gra w kratke, a Siena potrawi lepiej notowanym rywalom odpierać punty u siebie ale kurs na Genue jest ciekawy. Co sądzicie o tym meczu?
Skusiłem się i postawiłem ale był remis 0-0. Było blisko ⛔
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Napoli 1 @1,60 ✅
Cagliari - Torino(0:1) X @3,65 ⛔
Siena - Genoa under2.5 @1,60 ✅
Trochę szkoda Cagliari, momentami zabrakło szczęścia choć Torino całkiem przyzwoity mecz zagrało.. Juve świetna pierwsza połowa, potem zeszedł Del Piero i Giovinco i gra siadła :| końcówka nerwowa ale ważne że zwycięstwo tym bardziej że poza Milanem którym poległ z Sampdorią reszta czołówki zgodnie remisowała, ale takie remisy po takich meczach jak na zakończenie w Mediolanie to możemy częściej oglądać ;) Cenne punkty zdobyło Chievo no i nie trudno nie zauważyć zabójczej skuteczności piłkarzy Catanii w derbach na Sycylii.
Jak zobaczyłem bramkę z połowy w niedziele to pomyślałem że ja dodam tutaj ale użytkownik cygeiro mnie uprzedził xd Ale fajnie że ktoś jeszcze ogląda skróty ????
Komplet wyników:
Sobota 28.02.09
[18:00] Lazio - Bologna 2 - 0
[20:30] Juventus - Napoli 1 - 0
Niedziela 01.03.09
[15:00] Sampdoria - Milan 2 - 1
[15:00] Palermo - Catania 0 - 4
[15:00] Reggina - Fiorentina 1 - 1
[15:00] Udinese - Lecce 2 - 0
[15:00] Siena - Genoa 0 - 0
[15:00] Atalanta - Chievo 0 - 2
[15:00] Cagliari - Torino 0 - 0
[20:30] Inter - Roma 3 - 3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom