>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 10.05-13.05.2013

Status
Zamknięty.
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Trudno się nie zgodzić z powyższymi typami w stronę Jagiellonii mając na uwadze formę i styl jaką ostatnio prezentuje zespół z Warszawy. Co prawda w tygodniu Legia zdobyła Puchar Polski ale sukces został osiągnięty przy sporym szczęściu. Gdyby nie korzystny rezultat z pierwszego meczu we Wrocławiu i brak tego szczęścia po stronie Wrocławian mecz mógłby zakończyć się dogrywką a niewiele brakło (niewykorzystane sytuacje Soboty i Ćwieląga), aby to Śląsk odwrócił losy rywalizacji na swoją korzyść i po raz kolejny świętował zdobycie trofeum na Łazienkowskiej.
Przed rozpoczęciem rundy wiosennej wydawało się, że Legia nie powtórzy błędu przed roku i pewnie będzie kroczyć do wyznaczonego celu. Tymczasem niesamowita seria zwycięstw Lecha sprawiła, że Legia nie może już pozwolić sobie na stratę punktów a na zawodnikach spoczywa ogromna presja. Spotkania w Gliwicach z Piastem oraz domowa potyczka z Lechią są potwierdzaniem tego, że Legia złapała sporą zadyszkę co nie wróży dobrze przed decydującymi rozstrzygnięciami, a to co dla niektórych jeszcze dwa miesiące temu wydawało się oczywiste dziś już wcale takie nie jest.
Nie podejmuje się wskazanie zwycięzcy tego meczu choć patrząc na kursy +0.5 @2.09 czy +0.75 @1.81 w pinn wydaje się, iż jest to lepszy wybór niż -0.5 @1.85 w stronę Legii. Patrząc na historię spotkań miedzy tymi zespołami, Legii nigdy nie grało się dobrze w Białymstoku a ostatnie ligowe zwycięstwo miało miejsce blisko pięć lat temu.
W odróżnieniu od kolegi powyżej myślę, iż możemy być świadkami kilku goli. Jeśli pierwsza bramka padnie w początkowych fragmentach spotkania, mecz może być otwarty a obie drużyny większy potencjał posiadają w ofensywie. Zarówno mecz Jagielloni z Widzewem, który zdobył trzy bramki (a ze stworzonych okazji mógł jeszcze kolejne), jak i spotkanie Legii ze Śląskiem pokazują, iż defensywom obu zespołów przytrafia się spora ilość błędów. Na pewno nie zabraknie z obu stron motywacji i zaangażowania co może mieć wpływ na sporo sytuacji zarówno pod jedną jak i drugą bramką.
Moje propozycje na ten mecz:
over 2.25 @1.89 pinnacle ✅
BTS @1.90 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tyle było wychwalania nowego presa Legii,że pogodził się z &quot;Żyletą&quot;,że takie świetne zakupy zimowe,że współpraca z kilkoma mocnymi klubami Europy i Brazylii.
Tymczasem Leśniodorski (czy jakoś tak) postanowił pożegnać jednego z najlepszych piłkarzy ligi i jednego z najlepszych w niej obcokrajowców w całej historii, tak jak kilka lat temu Lech pożegnał Rengifo(kto jecze dziś go pamięta?) czyli zupełnie bez klasy.
Dzielny prezes o 4 rano &quot;złapał&quot; dwóch zawodników na mieście z drinkami.

Pozostaje pytanie,&quot; o co halo&quot; w tej historii.
Czy zawodnicy naszej ekstraklapy, nie mogą/nie powinni pić alkoholu?
Nie powinni - zdyskwalifikujmy wszystkich ktorzy piją a zostanie zawodników na 3 drużyny a i to futsalowe.
Czy zawodnicy ekstraklapy nie mogą/nie powinni balować na mieście?
Nie powinni,powinni siedzieć w domu i odpoczywać,ale po pirmo co tam robił prezes?
Po primo ultimo najpierw prezes powinen upilnować &quot;młodych nażelowanych&quot; z Legii i nie tylko,którym sodówka po dwóch bramkach w ekstraklapie udeża do głowy - pojawiają się tony żelu,dziwki i wypasione fury,alkohol i mocniejsze używki.

Ljuboja niedługo skończy 35 lat, nie w takich klubach jak Legia już grywał i nie w takich miejscach rozrywki jak Warszawa mieszkał.
Czy to był pierwszy raz w jego życiu gdy wyszedł na drina?
Czy inni piłkarze Legii żyją jak mnisi?
400 tys ojro to kupa kasy,nie tyle co niegdysiejsze 700,ale też sporo,zapewne Luboja nie za bardzo chciał już schodzić z ceny.
Można przecież przyoszczędzić na człowieku który (co ciekawe reprezentował 3 kraje),ma umiejętności ponad naszą ekstraklapę i wielkie doświadczenie.
Podejrzewam,że Serb jest ciężki w relacjach międzyludzkich,że krzyczy,że macha rękami.
Ale jak kraj długi i szeroki od B klasy do samej wysmaganej elity - wszędzie są tacy piłkarze - dyskutujący,mający pretensje o każde niedokładne podanie,ale świadczy to chyba o ambicji.

Większość rodzimych &quot;gwiazd&quot; nic sobie nie robi z nieudanych podań,przegranych meczów czy prawie 20 !!!! lat nieobecności drużyny z ekstraklapy w Lidze Mistrzów,ważne,aby wypłacali kontrakt,ważne aby trener był taki który nie każe zbytnio zapie...,ważne aby sobie &quot;dobrze poimprezować&quot;.

Przyoszczędzona kasę hipsterski prezio wyda zapewne na innnych stranieri:
- Choto nie może przecież zmarnować pokładów tak pieknie wychodowanego sadełka,
-Vrdoljak na boisku imponuje tylko okazałym zarostem,bo w odbiorze piłki Legia ma przynajmniej 3 lepszych Polaków,
-Suler - już samo to,że człowiek który zamyka oczy gdy wyskakuje do piłki był na MŚ brzmi jak żart.
Reasumując - chciał prezes wywalić Ljuboje,jednocześnie czyniąc go winnym(także za ewentualną porażkę w wyścigu z Lechem) więc to zrobił,sam teraz będzie gwiazdą,a czy pomoże to atmosferze w drużynie zobaczymy już w Białymstoku.

Tak sobie pomyślałem jeszcze o Legii która grała w LM - gdyby tam zawieszać piłkarzy za drinka to ojojoj - zapewne Wojtek Kowalczyk ciągle czekałby na debiut.

Reasumując przydałby się jakiś typ - na pewno Dwaliszwili bedzie się starał pokazać,że potrafi zastąpić Ljuboje ,może strzeli?
Bardzo możliwe,że Legia będzie zmotywowana aby pokazać,że bez Serbów też potrafi.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dzielny prezes o 4 rano &quot;złapał&quot; dwóch zawodników na mieście z drinkami.
Dzielny prezes nie złapał ich o 4 rano a widział ich tam dużo wcześniej o tym że byli tam jeszcze o 4 dowiedział się na drugi dzień i o to się wkurzył.
Żaden to pretekst do wywalenia Serba bo i tak kończy mu się kontrakt po sezonie i pewnie by tak czy siak odszedł bowiem nie dawał drużynie już tego co wcześniej co widać gołym okiem.
I to nie pierwszy występek Serba bo już jeździł na &quot;gazie&quot; po Warszawie....
Po za tym chciałbyś trzymać w swojej drużynie takie gwiazdki które odmawiają gry w finale pucharu Polski bo skarżą się na ból serca a później w sektorze VIP raczą się alkoholami ???
Gwiazdą to on w Polsce był w pierwszym sezonie.Teraz jest przeciętny.W wakacje przyjdzie lepszy bo już się za zawodnikiem pokroju Ljuboji rozglądają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Wiem,że kończy mu sie kontrakt,ale pretekst do nieprzedłużania kontraktu z bądź co bądź najlepszym strzelcem drużyny,a i póki co całej ligi trzeba mieć.
Jak tam w tych barach czy klubach dokładnie było tego nie wie nikt,ale chyba nikt też nie wątpi ,że inni zawodnicy też chadzają na miasto i o to mi głównie chodzi,że takiego Jodłowca nikt za to nie ściga.
A ile Daniel daje drużynie chyba najlepiej widać na przykładzie PP - owszem wygranego,ale jak wyglądały mecze w Chorzowie czy sam finał w Warszawie,lepiej nie wspominać.
Czy chciałbym mieć Ljuboje w drużynie?Zawsze.
Swoją drogą to kolejny kamyczek do ogródka świadczący o wszechmocy naszej ligi - najlepszymi strzelcami na 5 kolejek przed końcem są obcokrajowcy - obaj po 30,jeden co prawda z nazwiskiem znanym w Europie ,ale za to pijak,o drugim nawet na rodzinnej Słowacji nie słyszeli.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Tak sobie pomyślałem jeszcze o Legii która grała w LM - gdyby tam zawieszać piłkarzy za drinka to ojojoj - zapewne Wojtek Kowalczyk ciągle czekałby na debiut.

i.
No Wojtek dalej czeka na debiut w LM bo z Legii odszedł w 94 a Legia zaczeła gre w LM w 95 ????
 
F 79

fafa-87435

Użytkownik
Pogoń - GKS 1 2.15
Buk: Millenium

Dla mnie faworytem są gospodarze. Co prawda ich gra w tej rundzie, nawet po zmianie trenera na słynnego Dariusza W. nie zmieniła się. Pod wodzą wspomnianego Pana &quot;Portowcy&quot; odnieśli tylko jedno zwycięstwo. W tym roku odnieśli już siedem porażek. Ostatnią we Wrocławiu ze Śląskiem, gdzie zaprezentowali się... mizernie. Teraz, jeżeli chcą oddalić się od strefy spadkowej muszą odnieść zwycięstwo. Trzy punkty są bardzo ważne, zwłaszcza w perspektywie wczorajszej porażki Podbeskidzia. Z kolei goście w tej rundzie prezentują się bardzo korzystnie. Imponować może ich gra defensywna. Potrafią wyprowadzać również kontry. Jednak ja spodziewam się dzisiaj w Szczecinie &quot;piłkarskiej kopaniny&quot;. Zbyt dużo klarownych sytuacji nie powinniśmy ujrzeć. Jednak myślę, że indywidualne umiejętności, wciąż groźnego mimo upływu lat Ediego, czy azjatyckiego zaciągu Pogoni powinny wziąć górę i &quot;Portowcy&quot; odniosą dzisiaj skromne zwycięstwo. Jeżeli sądzicie inaczej, polecam również granie na undery.
 
comanche 3

comanche

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Jak Jagiellonia gra u siebie wiedzą chyba wszyscy? Nie tak dawno bo 2 tygodnie temu Poznanski Lech ledwo co wywalczyl tam jakiekolwiek punkty, bo w tamtym meczu to Jaga powinna wyjsc zwycieska reka (pisze to jako fan Lecha). Mimo niespecjalnej gry na wyjazdach, to wlasnie u siebie Jaga jest najgrozniejsza, to wlasnie u siebie Jagiellonia narzuca swoj styl gry...
Dltego tez moj typ jest nastepujacy:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1X 1,80 w fortunie ⛔
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Tyle było wychwalania nowego presa Legii,że pogodził się z &quot;Żyletą&quot;,że takie świetne zakupy zimowe,że współpraca z kilkoma mocnymi klubami Europy i Brazylii.
Tymczasem Leśniodorski (czy jakoś tak) postanowił pożegnać jednego z najlepszych piłkarzy ligi i jednego z najlepszych w niej obcokrajowców w całej historii, tak jak kilka lat temu Lech pożegnał Rengifo(kto jecze dziś go pamięta?) czyli zupełnie bez klasy.
Dzielny prezes o 4 rano &quot;złapał&quot; dwóch zawodników na mieście z drinkami.
Pozostaje pytanie,&quot; o co halo&quot; w tej historii.
Czy zawodnicy naszej ekstraklapy, nie mogą/nie powinni pić alkoholu?
Nie powinni - zdyskwalifikujmy wszystkich ktorzy piją a zostanie zawodników na 3 drużyny a i to futsalowe.
Czy zawodnicy ekstraklapy nie mogą/nie powinni balować na mieście?
Nie powinni,powinni siedzieć w domu i odpoczywać,ale po pirmo co tam robił prezes?
Po primo ultimo najpierw prezes powinen upilnować &quot;młodych nażelowanych&quot; z Legii i nie tylko,którym sodówka po dwóch bramkach w ekstraklapie udeża do głowy - pojawiają się tony żelu,dziwki i wypasione fury,alkohol i mocniejsze używki.
Ljuboja niedługo skończy 35 lat, nie w takich klubach jak Legia już grywał i nie w takich miejscach rozrywki jak Warszawa mieszkał.
Czy to był pierwszy raz w jego życiu gdy wyszedł na drina?
Czy inni piłkarze Legii żyją jak mnisi?
400 tys ojro to kupa kasy,nie tyle co niegdysiejsze 700,ale też sporo,zapewne Luboja nie za bardzo chciał już schodzić z ceny.
Można przecież przyoszczędzić na człowieku który (co ciekawe reprezentował 3 kraje),ma umiejętności ponad naszą ekstraklapę i wielkie doświadczenie.
Podejrzewam,że Serb jest ciężki w relacjach międzyludzkich,że krzyczy,że macha rękami.
Ale jak kraj długi i szeroki od B klasy do samej wysmaganej elity - wszędzie są tacy piłkarze - dyskutujący,mający pretensje o każde niedokładne podanie,ale świadczy to chyba o ambicji.
Większość rodzimych &quot;gwiazd&quot; nic sobie nie robi z nieudanych podań,przegranych meczów czy prawie 20 !!!! lat nieobecności drużyny z ekstraklapy w Lidze Mistrzów,ważne,aby wypłacali kontrakt,ważne aby trener był taki który nie każe zbytnio zapie...,ważne aby sobie &quot;dobrze poimprezować&quot;.
Przyoszczędzona kasę hipsterski prezio wyda zapewne na innnych stranieri:
- Choto nie może przecież zmarnować pokładów tak pieknie wychodowanego sadełka,
-Vrdoljak na boisku imponuje tylko okazałym zarostem,bo w odbiorze piłki Legia ma przynajmniej 3 lepszych Polaków,
-Suler - już samo to,że człowiek który zamyka oczy gdy wyskakuje do piłki był na MŚ brzmi jak żart.
Reasumując - chciał prezes wywalić Ljuboje,jednocześnie czyniąc go winnym(także za ewentualną porażkę w wyścigu z Lechem) więc to zrobił,sam teraz będzie gwiazdą,a czy pomoże to atmosferze w drużynie zobaczymy już w Białymstoku.
Tak sobie pomyślałem jeszcze o Legii która grała w LM - gdyby tam zawieszać piłkarzy za drinka to ojojoj - zapewne Wojtek Kowalczyk ciągle czekałby na debiut.
Reasumując przydałby się jakiś typ - na pewno Dwaliszwili bedzie się starał pokazać,że potrafi zastąpić Ljuboje ,może strzeli?
Bardzo możliwe,że Legia będzie zmotywowana aby pokazać,że bez Serbów też potrafi.
Czy ty czytasz co piszesz ? Może daj te argumenty na NIE a nie tylko &quot; pozytywne &quot;
Ljuboja ostatni dobry mecz zagrał na Jesień dalej nie uczestniczy w treningu bo oczywiście po co gra w spotkaniach zobacz co robił u nieudacznika Skorży grał w meczach truchtając na treningu od samego początku to samo trochę u Urbana się zmieniło , ale dalej to nie to .
Zarabia kokosy dając drużynie wielkie NIC w meczach
Tragiczna wiosna w jego wykonaniu a on idzie pić , chlać nazwij jak chcesz nie GRAJĄC ANI JEDNEGO SPOTKANIA W PP kłamiąc o chorobie serca i świętuje zdobycie trofeum to jest normalne ?
Do tego po raz kolejny wyleci z klubu w podobny sposób więc historia zatacza koło .
Spokojnie może się napić , ale NIE W TRAKCIE SEZONU !!! albo przynajmniej wrócić o normalnej porze a nie nad ranem schlany .
Co do innych klubów przykład Śląska gdzie piłkarze bronią pijaka nie jest normalny i widzisz jakie szopki teraz są w Wrocławiu .
Co do Radovica okazał skruchę dostanie powiedzmy drugą szansę może bez towarzysza zagra lepiej i pociągnie Legie po mistrza .
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Czytam,czytam i nawet uważam,że Legia wygra w Białymstoku bez Ljuboi i nawet ewentualnie bez Radovica.
Chciałbym się jednak dowiedzieć od wszystkich &quot;anty&quot; ,zapewne to ci sami ludzie którzy wypisują &quot;Lewandoski to drewno&quot; dlaczego 35cio letni pijak,który nie trenuje,ciągle stoi na spalonym i macha rękami prowadzi w tabeli strzelców ligi?
I jeszcze cytat z wyborcza.pl z ktorym sie w pełni zgadzam,bo i trudno się nie zgodzić.
&quot;Piłkarz Ljuboja był zjawiskowy w słabej ekstraklasie. Wolałem ekstrawaganckiego i denerwującego machaniem rąk Serba od zastępu anonimowych w porównaniu z nim Antolovicia, Blanco, Cabrala, Hubnika, Kelhara, Kneżevicia, Manu, Mezengę czy Novo. Byli drożsi w utrzymaniu. Niektórzy balowali podobnie, a na boisku nie dali nawet dziesiątej części tego, co Ljuboja&quot;
A jak uważasz ,że Ljuboja jest jedynym w lidze który &quot;wraca nad ranem schlany&quot; to proponuje od czasu do czasu zajrzeć do realnego świata,tu się nie takie rzeczy dzieją (niestety).
Sam uważam,że zawodowi sportowcy powinni brać przykład z Bjoernadlena,ale tak najzwyczajniej w świecie nie jest,a przypadek Ljuboi to tylko przyklad na potwierdzenie przysłowia &quot;dajcie mi człowieka a znajdę mu winę&quot;.
I wszyscy zadowoleni bo &quot;chcieli&quot; zatrzymac najlepszego strzelca,&quot;chcieli&quot; mu nawet zapłacić,no ale skoro okazał sie pijakiem( i jeszcze deprawował Rado) no to jakże to tak.
Wszystko co chcę powiedzieć to to,że cała afera to tylko sposób na wywalenie Ljuboi z Legii,co nie zmienia faktu,że Legia może grać bez niego lepiej,tak jak i Barca zaczeła grać lepiej gdy odszedł Ronaldinho.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jagiellonia - Legia
typ: x
4.6
Pinnacle

Każdy ma swoje spojrzenie na ten mecz. Ja tu widzę remis, afera z Ljuboją i Raoviciem mogła mieć swoje odbicie na zespole. Ze Śląskiem i Lechią zagrali fatalnie, nie wierzę że Śląsk odpuścili przez zaliczkę z pierwszego meczu. Czyżby piłkarze ze stolicy myśleli już o wakacjach? Jako że potencjał Jagi w ataku jest mierny to wynik mi wychodzi remisowy. Frankowski ma smykałke do goli ale wiek już robi swoje. Smolarek i Rasiak bez rewelacji, dlatego liczę na konsekwentą obronę. Polecam spróbować remis. Sam gram grubo podwójną szansę remis/remis. Czy do połowy czy w meczu wchodzi. Stawka 100
kurs 1.65
eFortuna
niestety czerwona kartka już na początku ustawiła mecz :-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 58

irasziom

Użytkownik
Kilka ładnych lat już minęło od czasu kiedy to obstawiałem mecze polskiej ligi. Jednak obecna sytuacja w tabeli skłoniła mnie do postawienia paru groszy na Legię. Tak się składa, że mam w pamięci sytuacje, kiedy to dochodziło do zaskakujących przedłużeń doliczonego czasu, spalonych, kartek, karnych itp...
Być może nie mam racji i sytuacja się zmieniła. Ja jednak ryzykuję i nie wnikając w żadne analizy obstawiam dziś win LEGIA Warszawa ✅.

Edit: Tak jak mówiłem. Trudno było się spodziewać innego wyniku. Nic się nie zmieniło mimo upływu lat. trochę się cieszę z przypływu gotówki a trochę mi żal tych wszystkich naiwnych kibiców piłki kopanej w naszym kraju :/
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Chciałbym się jednak dowiedzieć od wszystkich &quot;anty&quot; ,zapewne to ci sami ludzie którzy wypisują &quot;Lewandoski to drewno&quot; dlaczego 35cio letni pijak,który nie trenuje,ciągle stoi na spalonym i macha rękami prowadzi w tabeli strzelców ligi?
Już nie prowadzi samodzielnie ???? Pewnie jakby nie pił to by tych bramek miał 15-16 a nie 12 ????
Widzisz taki Gruzinek przyszedł do Legii nie gwiazdorzy nie macha łapami a strzela czyli robi co się od niego wymaga.Dla mnie to on jest teraz obcokrajowcem nr 1 w Polsce.A Ty dalej bądz zaślepiony Ljuboją.
Mówi Ci to fanatyk Legii.
Musisz zrozumieć że jego czas w Legii minął.Wypalił się i tyle.Przyjdzie nowy &quot;weteran&quot; i o Serbie zapomnisz ????
Aha i ja też jestem ANTY Lewandowski ! ????
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Lechia -Ruch 1 @ 2.25 Unibet⛔
Dzisiaj mecz drużyn, które w tym sezonie strasznie zawodzą. Lechia w ostatnich 5 meczach zdobyła tylko 1 pkt. Ostatni raz wygrała u siebie w marcu z Koroną Kielce 3-2. To na czym opieram swój optymizm odnośnie mojego typu. Przede wszystkim na słabej grze Ruchu Chorzów. Ten zespół w defensywie spisuje się bardzo słabo, popełnia wiele błędów w kryciu. Kto oglądał ich ostatni mecz z Piastem ten tą nieporadność pewnie dostrzegł. Już w poprzednim meczu Ruch grał w osłabieniu i to się dzisiaj nie zmieni. Ruch w dalszym ciągu nie może skorzystać z Dokića i Szyndrowskiego. Na domiar złego urazu w ostatnim meczu doznał ich najlepszy strzelec Jankowski.
Lechia potencjał aby w końcu na swoim stadionie wygrać na pewno posiada. Ich gra w Warszawie nie wyglądała tak źle, brakuje często ostatniego podania i skuteczności. Buzała, Machaj czy Ricardinho to zawodnicy, których stać na rozmontowanie słabej defensywy Ruchu. Z kim jak nie ze słabym Ruchem i gdzie jak nie u siebie mają piłkarze Kaczmarka się przełamać.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dzisiejsze mecze tj. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław oraz Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów nie zachwycą naszych oczu jakością... Będą to dwa nudne mecze, z grą toczącą się w środku pola. Dla mnie w tych meczach prawdopodobnie będą dwa undery. Ja jednak stawiam tutaj w obu meczach na remis do przerwy lub w całym meczu (0-0 w fortunie).
 
comanche 3

comanche

Użytkownik
Lechia -Ruch
Moj typ moze wydawac sie conajmniej dziwny ale w tym meczu za drobne postawie na bramke Pawla Buzaly. Jest to jeden z najbardziej znienawidzonych napastnikow przeze mnie, ale jak to napastnik musi w koncu kiedys trafic.Ruch slaby, Lechia slaba, mecz najprawdopodobniej ponizej 3 bramek. Ja jednak licze na przelamanie Pawla Buzaly z Lechii Gdansk:grin: wariacko ale co tam:razz: w koncu Lechia wlaczyla sie do walki o utrzymanie, a z tego co ostatnio ogladalem to jakies tam sytuacje Buzala mial, tylko celownik nie ten, moze z przypadku cos wejdzie...
Typ
Strzeli bramke - tak P. Buzala 4,20 Fortuna
 
S 4

skumbag-harhan

Użytkownik
Zagłębie-Górnik
Typ jest wręcz oczywisty górnik na wyjeździe na w kilku ostatnich spotkaniach zaliczył 4 porażki. Zagłębie zaś- grajek własnego stadionu, u siebie ugrał z 7 wygranych z 12 spotkań-może nie wiele, ale ja upatruję w jutrzejszym spotkaniu wygranej zespołu z Lubina.
[email protected] 8/10
Handi -1@zagłębie @4.0 1/10.
Pozdrawiam
 
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
T-Mobile Ekstraklasa Zagłębie Lubin-Górnik Zabrze 13.05.2013 18:30
typ bts nie
1,91
William Hill
Jako ze moje główne typy na zwycięstwo zagłębia zajęte- warto pograć ze w tym meczu jedna drużyna nie strzeli gola, myślę tutaj o gościach którzy graja ostatnio słabo i maja problem z napastnikami.Na zakończenie kolejki w poniedziałkowe popołudnie mamy bardzo ciekawe spotkanie.Miedziowi maja realne szanse na puchary, troszkę boli strata 2 pkt w Bielsku gdzie powinni wygrać mając przewagę 1 zawodnika i marnując sporo dobrych sytuacji bramkowych.Podopieczni Hapala graja ciekawa, ofensywna piłkę- dobry bilans u siebie 12 ( 7 - 1 - 4 ) 23 : 13 - 22 pkt a trzeba pamiętać ze zaczynali ligę z minus 3 pkt.Liczę na bardzo spokojna grę- taka jaka miała miejsce w derbach z Slaskiem, gdzie miejscowi zagrali bardzo skutecznie ale mądrze i spokojnie taktycznie ,bardzo uważnie.Zabrzanie to taka zagadka dla mnie. Szanse na europejskie puchary są od nie pamiętnych czasów, ale ogólnie oceniając ich -bardzo słaba runda.Graja w kratkę jakby nie za bardzo chcieli piłkarze znaleźć sie w tych pucharach bardzo slaby mecz w Bełchatowie, gdzie nie zaprezentowali niczego godnego uwagi.Motywuje ich trener Nawałka(świetna praca)- treningami o szóstej rano, robi rotacje w składzie- doszło do spotkania z kibicami, którzy sa bardzo niezadowolenie z postawy swoich pupili.Obrażając ich, jestem ciekaw jak to podziała na zespól. Patrząc na formę czysto piłkarską gospodarze sa zdecydowanym faworytem tego meczu i powinni go spokojnie wygrać. Górnik praktycznie bez napastnika, bo to co ostatnio prezentuje duet Jelen- Nakoulma to nie jest żadne zagrożenie dla Gliwy ale...gram delikatnie w realu dnb dla Zaglebia - remis daje mi zwrot ,bo może nagle górnikowi zacznie zależeć- mamy 13 wiec rożne cuda mogą sie wydarzyć. Jeśli Rasiak strzela gola... Lechia która nie podtrawi zdobywać bramek strzelach ich aż 4- z czego 2 w doliczonym czasie gry to możemy sie wszystkiego spodziewać.
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Zagłebie Lubin-Górnik Zabrze
Typ : 1 ⛔ 1-2
Kurs: 2,05 Bet365

W dniu dzisiejszym o godzinie 18;30 będziemy mieli okazję obejrzeć spotkanie 6 w tabelii Górnika z zajmującym 8 lokatę Zagłębiem. W poprzedniej kolejce Górnik musiał uznać wyższość GKS-y przegrywając 2-0 natomiast Zagłebie na wyjeździe zremisowało z Podbeskidziem. Górnik na wyjazdach spisuje się fatalnie,ostatnie wyjazdowe zwycięstwo odnieśli w zeszłym roku w grudniu,gdy w Krakowie pokonali Wisłę.
Jeśi chodzi o braki kadrowe to w Górniku nie zagra Danch oraz Jeleń.
Jeśli chodzi o Zagłębie to sytuacja kadrowa ma się świetnie bo oprócz Bilka,który pauzuje za kartki trener Hapal ma do dyspozycji całą kadrę.

Przewidywane składy :
Zagłębie: Gliwa - Widanow, Banaś, Tunczew, Costa, Jeż, Rymaniak, Pawłowski, Hanzel, Małkowski, Papadopulos.

Górnik: Skorupski - Olkowski, Kopacz, Szeweluchin, Gancarczyk, Zachara, Przybylski, Mączyński, Łuczak, Kwiek, Nakoulma.

Biorąc pod uwagę słabą formę wyjazdową Górnika i to że Zagłebię gra poprostu lepiej u siebie zdecydowałem się na zagranie na gospodarzy po fajnym kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Widzę, że typ został podany, ale pozwolę sobie wtrącić również parę zdań o obecnej sytuacji w Zabrzu. Wszyscy trąbią o kryzysie i słabej postawie, a prawda jest taka, że Górnik nawet nie mógł sobie pozwolić na równie dobrą grę co w rundzie jesiennej, gdyż stadionu w tym roku nie będzie, a klub nie chce wykładać kasy na ewentualną grę w pucharach na innych obiektach. Ze spraw organizacyjnych warto odnotować fakt, że potwierdzone zostało pozostanie na dłużej w klubie Adama Nawałki. Odejście Milika, słaba postawa Nakoulmy i kilku innych zawodników oraz kontuzje z pewnością przyczyniają się do tragicznej postawy zabrzan. Przede wszystkim w grze górników rzadko widać wolę zwycięstwa, a ostatnie spotkanie w Bełchatowie było wisienką na tym ciężkostrawnym torcie. Zabraknie dziś Jelenia, który dał już mały pokaz swoich umiejętności, jak również Adama Dancha, czyli etatowego kapitana zabrzan. Tacy zawodnicy jak Kopacz, Zachara czy Łuczak jeszcze niedawno biegali po boiskach razem z juniorami i ich występy są raczej inwestycją w przyszłość aniżeli działaniem trenera Nawałki które miałoby uzdrowić grę zabrzan. Gancarczyk wraca do składu po kontuzji więc jego forma może być niewiadomą, jednak trudno wyobrazić sobie by spisał się słqbiej na tej pozycji niż ostatnio wystawiany Szevelukin. Ogónie w Zabrzu wyniki sportowe na tą chwilę zostają odsunięte na dalszy plan, kluczowe staje się przygotowanie podstaw zespołu do kolejnego sezonu. Zgodę na transfer dostać mają Skorupsk i Noukulma więc trudno oczekiwać by chwilę przed ewentualnymi przenosinami narażali się na większe urazy. Podobnie może wyglądać sprawa z Pawłem Olkowskim, którym zaintersowane były czołowe polskie zespoły. Podsumowując mogę spokojnie polecić dziś typ przeciwko Górnikowi i nawet nie biorę tutaj pod lupę specjalnie ekipy z Lubina bo grają ostatnimi czasy bardzo przyzwoicie i wyjdą dziś praktycznie w najsilniejszym składzie. Jeśli Górnik nie dozna dziś cudownego odrodzenia (a nic tego nie zapowiada) to 3 pkt powinny zostać w Lubinie.
Stawka umiarkowana jednak gdyż jest to mecz o pietruchę, a Górnik nie zremisował od 12 spotkań więc ten wynik również nie bedzie niespodzianką.

Zagłębie 2.07
Pinnacle
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Zagłębie - Górnik 1 @ 2.05 @ Unibet
To może ja swoje trzy grosze wtrącę. ????
Dzisiaj w Lubinie spotkanie drużyn,które mają jeszcze szanse powalczyć o europejskie puchary w przyszłym sezonie. Mimo fatalnych występów na wiosnę, to Górnik jest bliższy osiągnięcia tego celu, ale w razie zwycięstwa Zagłębie zbliży się do zabrzan na jeden punkt i wtedy wszystko będzie jeszcze możliwe. Zagłębie na wiosnę spisuje się zdecydowanie lepiej od swojego przeciwnika z Zabrza. Na pewno zespół z Lubina jest faworytem tej potyczki, w ostatnim spotkaniu zremisowali co prawda z Podbeskidziem, ale w tej rundzie remis z Podbeskidziem nie jest wstydem. Zagłębie u siebie jest drużyną bardzo groźną, mają bardzo &quot;szybkie skrzydła&quot;, które w bocznych sektorach boska z łatwością robią przewagę liczebną. Pawłowski po kontuzji doszedł już do swojej dyspozycji. Dużym zaskoczeniem a zarazem wzmocnieniem jest forma Małkowskiego. Kto oglądał mecz Zagłębia ze Śląskiem ten mógł zobaczyć jaki &quot;wiatr&quot; robił na lewej stronie. Atutem Zagłębia też jest Papadopulos, który potrafi grać tyłem do bramki, czy też umiejętnie ustawiać się do piłek dogrywanych z bocznych sektorów boiska. Tak na prawdę na papierze Zagłębie ma wszystkie atuty, aby dzisiaj pokonać Górnik.
Właśnie.......wypadało by coś napisać o Zabrzanach. Tak naprawdę trudno powiedzieć co się z nimi stało. Maszyna Nawałki nagle się zacięła. Nie licząc meczu z Ruchem (2-0), Górnik przegrał cztery mecze (Śląsk 1-2, Korona 0-1, Podbeskidzie 0-1. GKS Bełchatów 0-2) grając przy tym bez pomysłu, chęci i zaangażowania. Ich akcje nie miały polotu, zachowywali się na boisku jakby spotkali się ze sobą pierwszy raz. Jeżeli w ich grze nic się nie zmieni, to dzisiaj Zagłębie swoim zaangażowaniem, determinacją i wolą zwycięstwa zdominuje Górnik na boisku i pewnie wygra
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom