>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Ekstraklasy (11.03 - 14.03.2016)

Status
Zamknięty.
A 28

alus99

Użytkownik
Ja w sobotnich i niedzielnych meczam obstawiam 4L czyli Legię ( Stanisław musiał ich zmotywować , Nikolić powinien sie odblokowac) , Lech ( ciezki mecz ale Lech powoli łapie rytm grania ) , Zagłebie Lubin ( u siebie sa mocni , zmotywowani wygraja maja mla strate do Pogoni , Stokowiec robi dobra robote) no i Lechia ( rozkrecaja sie chociaz Gornik czas najwyzszy zeby sie odblokowal , Lechia na wyjazdach nie jest taka pewna , tego meczu nie jestem pewien )
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna
Jagiellonia DNB @ 1.55

✅
Jestem niemal pewny, że Probierz odpowie zwycięstwem w dzisiejszym spotkaniu, po tym co stało się ostatnio w Gdańsku. Podobna sytuacja była w połowie lutego, gdzie dostali podobne lanie 4:0 w Warszawie, jak wyglądały kolejne spotkania ? Wygrana ze Śląskiem, Lechem i remis z Pogonią. Dziś przyjeżdża Łęczna, czyli drużyna która według mnie w tym sezonie będzie bronić się przed spadkiem.
Mało tego Łęczna przyjeżdża dziś do Białegostoku, bez swoich dwóch podstawowych zawodników ▶ nieobecny będzie Świerczok (6 bramek, 3 asysty) oraz Piesio (5 bramek, 3 asysty), nie wystąpi również defensywny pomocnik - Danielewicz - strzelec jednej bramki w tym sezonie.
Według mnie Jagiellonia jest dużo mocniejszą drużyną od Łęcznej, to oni właśnie będą mieli dużo większe szansę na TOP8 w tym sezonie i dziś 3 pkt będą musiały zostać w Białymstoku.
▶To wypowiedź Michała Probierza przed tym spotkaniem:
&quot;Wszystkie mecze trzeba wygrać, ale nie zapominajmy, że jest jeszcze drugi zespół na boisku w tym samym czasie, który ma ten sam cel. Musimy odpowiednio się poukładać i wygrać z Górnikiem, to jest dla nas obecnie najważniejsze&quot;
Ponad to 2 ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami, rozgrywane w Białymstoku, to 2 zwycięstwa Jagielloni.
A Łęczna w tym sezonie na wyjazdach spisuję się bardzo słabo, kurs bardzo zachęcający i osobiście gram również za mniejszą stawkę czysty WIN Jagielloni, jednak remis nie ma zakładu jest bardzo dobrą i bezpieczną opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Cracovia - Legia
Typ: obie strzelą - tak
Kurs: 1.67
buk: bet365
Wynik: 8 minuta i mamy 1:1 ✅ dziękuje
Dzisiaj przed nami naprawdę ciekawie zapowiadające się spotkanie w polskiej ekstraklasie. Walcząca o mistrza Legia zagra na wyjeździe z zaskoczeniem tego sezonu Cracovia. Gospodarze pod wodzą Zielińskiego mogą się podobać. Ich gra jest przyjemna dla oka, a wszystkie sytuacje które sobie stwarzają nie są przypadkowe. O Legii tutaj nie trzeba się za dużo rozpisywać. Czerczesow zrobi wszystko żeby zdobyć mistrza, a dziś przed nim kolejny trudny sprawdzian. Ja na to spotkanie wybrałem typ, że obie drużyny strzelą gola. Gospodarze u siebie mają bilans 7-3-3 w golach 33-17!. Jest to największa liczba strzelonych goli u siebie w ekstraklasie. Dziś na pewno ukują Legię i teraz jest pytanie czy raz? czy kilkakrotnie?. Legia na wyjeździe również sobie radzi bardzo dobrze. Bilans 7-3-2 mówi sam za siebie, a strzelonych 25 goli swoim rywalom również!. Jednak goście też tracą trochę goli na wyjazdach. Przed dzisiejszym meczem mają ich straconych 15 co daje średnią straty jednego gola na mecz!. Dziś obrońcy Legii będą mieli masę roboty żeby zatrzymać Jendriska, Kapustke czy też Dąbrowskiego. U gości liczę na przełamanie Nikolica, który coś się zaciął. Na pewno w meczu nie zabraknie walki na boisku, a mam nadzieje, że ubiegające minuty przyniosą nam oczekiwany rezultat powyższego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Co by nie gadać wczoraj Podbeskidzie frajersko oddało punkty, no ale takie życie ;d Dzisiaj 3 mecze, z czego dwa dosyć ciekawe piłkarsko i jeden dla mnie z perspektywy zarobku.
Jagiellonia - Łęczna

Krótko i na temat. W Łęcznej brak Świerczoka, który zagrał jeden dobry mecz z Koroną, w którym strzelił 3 bramki. Brak Danielewicza może być widoczny, zobaczymy jak to trener Szatałow załata. Jak to mówią nic dwa razy się nie zdarza, po Legii przyszła seria wygranych, po Lechii wcale nie musi. Ja próbuję troszkę na przekór, ale widzę w tym value. Dodatkowo gram bramkę Bonina, myślę że przy braku Bonina i Piesia gra będzie pod niego i może coś ukąsi, a kursy zachęcają. Dość dużo typów, ale gram to w róznych kombinacjach i liczę na duży zarobek ????

Bonin strzeli @5 2/10
BTS - nie @1,9 6/10
Łęczna DNB @2,28 5/10
Łęczna wygra do zera @5,4 1/10
Cracovia - Legia
Czekałem na składy i jest ciekawie. Najpierw o gospodarzach, wyjściowa jedenastka Cracovii
Sandomierski - Wołąkiewicz, Polczak, Bejan, Deleu - Budziński, Covilo - Kapustka, Cetnarski, Wójcicki - Jendrisek
Brak Dąbrowskiego znaczący u Pasów i to chyba tyle, a szkoda bo to bardzo kreatywny pomocnik. W Legii Pazdan dalej na ławce, a miejsce chorego Dudy zajmuje Guilherme. Dla mnie faworyt jest jeden i jest to Legia, wiadomo że Cracovia u siebie będzie dość schowana i czekająca na swoje sytuacje. Liczę na przełamanie Nikolica, chociaż to tak tylko piszę, bo kurs nie zachwyca.
Cracovia - Legia 2 @2,1

Ruch - Lech

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

robson71

Użytkownik
Co by nie gadać wczoraj Podbeskidzie frajersko oddało punkty, no ale takie życie ;d Dzisiaj 3 mecze, z czego dwa dosyć ciekawe piłkarsko i jeden dla mnie z perspektywy zarobku.

Jagiellonia - Łęczna


Krótko i na temat. Jagiellonia bez Góralskiego, który robił niesamowitą robotę w środku pola, on tam cały ten środek trzyma w ryzach. Według mnie Probierz nie ma drugiego takiego zawodnika o takiej charakterystyce gry. W Łęcznej brak Świerczoka, który zagrał jeden dobry mecz z Koroną, w którym strzelił 3 bramki. Brak Danielewicza może być widoczny, zobaczymy jak to trener Szatałow załata. Jak to mówią nic dwa razy się nie zdarza, po Legii przyszła seria wygranych, po Lechii wcale nie musi. Ja próbuję troszkę na przekór, ale widzę w tym value. Dodatkowo gram bramkę Bonina, myślę że przy braku Bonina i Piesia gra będzie pod niego i może coś ukąsi, a kursy zachęcają. Dość dużo typów, ale gram to w róznych kombinacjach i liczę na duży zarobek ????



Bonin strzeli @5 2/10
BTS - nie @1,9 6/10
Łęczna DNB @2,28 5/10
Łęczna wygra do zera @5,4 1/10

Cracovia - Legia

Ruch - Lech


Skąd informacja na temat absencji Góralskiego? Na stronie Jagi widnieje jako zawodnik przewidywany do pierwszego składu, a jedynie Mystkowski pauzuje ze względu na kontuzje. Kontuzja Piesia i wykartkowany Świerczok to nie lada ból głowy dla Szatałowa, bo właśnie Ci zawodnicy razem z Boninem stanowią siłę ofensywną Górnika. Nie mów, że Świerczok zagrał tylko jeden dobry mecz ze względu na 3 strzelone bramki, bo w każdym meczu jest aktywny, dobrze wychodzi na pozycje, ma strzał i drybling, także obrona Jagi miała by z nim dużo większy problem niż ze Śpiączką, którego wygryzł ze składu.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
&quot;Liczę na otwarty mecz, w którym będzie walka, błędy i brak kalkulacji.&quot;

W meczu o ogromną stawkę (utrzymanie w lidze) będzie &quot;brak kalkulacji&quot;. Ciekawe... :grin:

Ludzie, nie obstawiajcie trzech goli w meczu Korona-Śląsk. Potem mi podziękujecie.
Pozdro 600!

12/03/2016 15:30 CET
Jagiellonia Bialystok - Gornik Leczna under 2.5
1.74 (Pinnacle) ✅ 1:0
5/10

Najważniejszy w tym becie jest dla mnie brak Jakuba Świerczoka w Łęcznej, bo ten napastnik był ostatnio w doskonałej dyspozycji i ciągnął całą ekipę. Śpiączka, który go dzisiaj zastępuje, to walka i tyle. Reszta piłkarzy Łęcznej, która odpowiada za ofensywę od rozpoczęcia roku jest bez formy i dzisiaj powinni nastawić się na mocną defensywę i jeden wypad, który da remis/wygraną. Jagiellonia bez dużego &quot;firepoweru&quot;, bo Grzelczak nie jest gwarantem dużej ilości bramek i ogółem Jaga ma problemy z kreowaniem dużej ilości sytuacji. Spodziewam się meczu mułu i liczę, że zanudzę się przed telewizorem.

12/03/2016 18:00 CET
Cracovia - Legia Warsaw over 2.5
1.81 (Pinnacle) ✅ 1:2
5/10

Obie ekipy kreują wiele sytuacji bramkowych, a zagrają dzisiaj praktycznie w swoich najlepszych zestawieniach. Tylko duża nieskuteczność i nieszczęście powinny spowodować brak overa, bo to na dzisiaj najlepsze zestawienie do 2,5 bramki w Ekstraklasie, a szczególnie na stadionie w Krakowie, gdzie linia z takim kursem powinna być na over 3,0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Skąd informacja na temat absencji Góralskiego? Na stronie Jagi widnieje jako zawodnik przewidywany do pierwszego składu, a jedynie Mystkowski pauzuje ze względu na kontuzje. Kontuzja Piesia i wykartkowany Świerczok to nie lada ból głowy dla Szatałowa, bo właśnie Ci zawodnicy razem z Boninem stanowią siłę ofensywną Górnika. Nie mów, że Świerczok zagrał tylko jeden dobry mecz ze względu na 3 strzelone bramki, bo w każdym meczu jest aktywny, dobrze wychodzi na pozycje, ma strzał i drybling, także obrona Jagi miała by z nim dużo większy problem niż ze Śpiączką, którego wygryzł ze składu.
Przepraszam mój błąd z Góralskim, nie wiem czemu skojarzyło mi się, że dostał bezpośrednią czerwoną i nawet nie spojrzałem. Co do Świerczoka mnie on osobiście nie przekonuje i liczby też za nim nie przemawiają. Śpiączka miał dobre wejścia, ale też długimi fragmentami bezproduktywny, dzisiaj dostanie swoją szansę zobaczymy czy wykorzysta.


Edit: Dobrze mówiłem Góralski na ławce xd
 
empel 112

empel

Użytkownik
Dziś będąc w ziemniaku sts znalazłem interesujący mnie zakład, lecz do końca nie jestem przekonany czy dobrze go rozmyślam.
Cracovia - Legia
2 drużyna liczba strzelonych goli 3+ @4.10 ⛔
Jeśli dobrze rozumiem zakład jest wygrany gdy goscie strzelą 3 bramki ? Jeśli tak to typ wydaje mi się dość prawdopodobny. Legia dziś powinna rozpocząć spotkanie w swoim najlepszym wydaniu czyli z Niko, Zlatanem i Kucharczykiem w ofensywie. W 5 ostatnich meczach między tymi zespołami Legia pokryła 3 krotnie tą linię (1:3, 3:1, 4:1). Spotykają się dwie najlepsze ofensywy ligi, lecz w obu zespołach brak dobrej organizacji w defensywie, dużo strzelają ale również dużo tracą. Jak już koledzy wyżej pisali mecz powinien być otwarty i dość mocno ofensywny co przy wspomnianych wpadkach obrony ( patrz ostatni babol Pazdana) powinno zaowocować kilkoma bramkami. Drugim typem który gram w tym meczu to over 3,5 bramki @ 3.0 w całorocznym.
Jeśli źle rozumuję pierwszy zakład to niech ktoś mnie poprawi, powodzenia!
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:30
spotkanie: Ruch Chorzów- Lech Poznań
typ: under 1,5 ⛔
kurs: 3,40
bukmacher: Bet365
analiza:
Lech Poznań jedzie do Chorzowa bez 4 podstawowych piłkarzy, tj: Nicki Bille Nielsen, Marcin Robak, Szymon Pawłowski i Karol Linetty. Jak widać wszyscy to piłkarze grający wyłącznie ofensywnie, odpowiadający za strzelanie bramek dla Kolejorza. Podczas ich absencji gra do przodu spoczywać będzie na Lovrencicsu, Jevticiu, Gajosie i Kownackim, co sprawia że siła rażenia spada o ponad połowę. Trzej pierwsi mają problemy z utrzymaniem stabilnej formy, grają niekiedy bardzo chimerycznie, z kolei Kownacki nie jest klasowym napastnikiem, ale co warto zaznaczyć to, jeszcze nie jest, bo ma spory potencjał by nim zostać. Lech musi zagrać dwoma defensywnymi pomocnikami: Tettehem i Trałką, a na dobrze broniący Ruch nie jest to dobre rozwiązanie, jednak szpital w drużynie nie pozwala na inne rozwiązanie. Co do Ruchu na pewno nie odsłonią się na ataki Lecha, zagrają mocno defensywnie z nastawieniem na kontry, wykorzystując szybkiego Mazka i kończącego Stępińskiego. Z kolei Poznaniacy, gdyby dostali więcej jak jedną bramkę z kontrataku grając na wyjeździe to na pewno nie znajdowaliby się w górnej ósemce, są klasowym zespołem niepozwalającym sobie przegrać mecz w ten sposób. Podsumowując obie drużyny nie będą chciały się odsłonić, stąd polecam próbować grania na dokładny wynik 0-0 lub under.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Ruch Chorzów - Lech Poznań

Ruch nie zwykł przegrywać dwóch spotkań z rzędu u siebie. W tym sezonie zdarzyło się to tylko raz. Po porażce z Legią przegrali potem z Pogonią. Lech byłby faworytem tego spotkania, gdyby nie absencję (Linetty i Pawłowski) nie zagrają z powodu kontuzji. Jak potrzebny był Linetty niech potwierdzi fakt, że kontuzjowany był po meczu z Jagiellonią, a z Cracovią wybiegł jeszcze i to od 1 minuty. Pisałem, że szykuję się tam ładny remisik na początku tygodnia. I pauza rozgrywającego Lecha skłania mnie ku temu by iść w stronę Ruchu. Lech na dzień dzisiejszy nie jest dla mnie tak mocny, jak chociażby rok temu. To po pierwsze. Po drugie Chorzów to bardzo trudny teren. Szanse Lecha mogą opierać się tylko na strzałach z dystansu (Lovrencics, Gajos, Jevtic) i ewentualnie Kownackim w ataku. Jednak kurs na Ruch na pewno jest przesadzony.

Jestem skłonny stwierdzić, że bez Pawłowskiego w tym sezonie Lech będzie miał ciężko by włączyć się w walkę o puchary. Ale to moja subiektywna ocena.

Ruch Chorzów 1x po średniej stawce ⛔

EDIT: No i trzeba przyznać, że wszystko Lechowi wpadło. 4 strzały celne, 3 bramki.
 
empel 112

empel

Użytkownik
info z fb Legii

&quot;Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Borysiuk, Jodłowiec - Guilherme, Prijović, Kucharczyk - Nikolić.

Szumski, Bereszyński, Brzyski, Vranjes, Pazdan, Masłowski, Aleksandrov.&quot;
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
12.03.2016 18:00

Cracovia - Legia Warszawa

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki! Będzie to mecz dwóch najskuteczniejszych drużyn naszej Ekstraklasy. Obie ekipy strzeliły w tym sezonie po 53 gole, co na pewno może robić wrażenie. Pasy są co prawda w gazie, jednak ich gra jest jest dość nieprzewidywalna. Ofensywnie wygląda to dobrze, jednak w defensywie zdarzają się błędy graczom z Krakowa. Po potknięciach Gliwiczan, wydawało się, że Legia śmiało odskoczy na pozycji lidera, jednak mimo bardzo mocnej kadry czegoś w ich grze brakuje. Świetnie pokazał to mecz z Termalicą, kiedy to beniaminek rozgrywek pokazał, że nie taka Legia straszna i jest się w stanie ją pokonać. Tak naprawdę dzisiaj możemy spodziewać się każdego wyniku. Faworytem jest jednak Legia, która mimo wszystko aspiruje do Mistrzostwa Polski i będzie walczyć o ten tytuł z Piastem. Dla nas, najpewniejszym typem w dzisiejszym spotkaniu to będą bramki. Każdą z ekip stać na strzelenie dzisiaj minimum 2 bramek. Tym bardziej, że obie ekipy są mocno zmotywowane przed meczem i zapowiadają walkę o 3 punkty.​

Nasze typy:
obie strzelą
Kurs: 1.60

Rivalo
✅
powyżej 2,5
Kurs: 1.75

Rivalo
✅

12.03.2016 20:30

Ruch Chorzów - Lech Poznań

Wieczorem czeka nas kolejne, ciekawe spotkanie. Przy Cichej 6 miejscowy Ruch zmierzy się z Lechem. Chorzowianie grają bardzo solidną piłkę. Ostatnia wygrana w Szczecinie to potwierdza. Nawet w przegranym meczu z Cracovią pokazali się z bardzo dobrej strony, najzwyczajniej zabrakło jednak szczęścia. Kolejorz zdaje się wrócił na właściwe tory, w ostatnich 2 meczach zdobył 6 oczek. Styl w jakim jednak Poznaniacy wygrali z Cracovią pozostawia wiele do życzenia. Do Chorzowa Lech przyjechał osłabiony - brak Linetty czy Pawłowskiego na pewno obniża siłę rażenia ofensywy gości. Solidnie grający Ruch pod wodzą Waldka Fornalika powinien to wykorzystać i po dzisiejszym meczu dopisać sobie przynajmniej 1 punkt.​

Nasze typy:
Ruch lub remis
Kurs: 1.70

Rivalo
⛔
obie strzelą
Kurs: 1.85

Rivalo
✅
 
J 6

jedenniesiadl

Użytkownik
Zagłębie Lubin-Pogoń Szczecin
Rozpędzone Zaglebie, które kulom się nie kłania podejmuje Pogoń. Proponuję trochę ryzykowny na pierwszy rzut oka typ, że Zagłębie strzeli co najmniej dwie bramki. Typ popieram przede wszystkim sytuacją w obronie szczecnian. Za kartki pałzują zawodnicy stanowiący o jej niezawodności- Fojut i Słowik. Zagłębie w formie, Starzyński w formie. Miedziowi juz z Legią zagrali super, a potem to już każdy wie: wygrane z Pasami na wyjeździe, Lechia u siebie i jeszcze w derbach 2-0. Natomiast Pogoń od dawna męczy bułę i szczęście skończyło się tydzień temu.
Zagłębie +1,5 @ 2,04 ⛔
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze - Lechia
Typ: 1 ⛔
Kurs: 3.50
buk: unibet
Wynik:​

Faworytem tego spotkania na papierze jest ekipa Lechii Gdańsk. Jednak ja się skłaniam ku zagrania w stronę gospodarzy. Po zmianie trenera widać było w meczu z Legią, że piłkarzom Górnika wróciła ochota i chęć do gry w piłkę. Jednak to nie jest jeszcze to do czego nas przyzwyczaili gospodarze. Żurek miał kolejny tydzień na poukładanie pod siebie drużyny i mam nadzieje, że na boisku Górnik to potwierdzi. Lechia w tym sezonie gra strasznie w kratkę. U siebie potrafią zbić rywala i to dość poważnie, lecz gdy przychodzi mecz na wyjeździe nagle wszystko się traci. Goście nie wygrali na wyjeździe od 7 Listopada zaliczając porażkę za porażką. Dziś też będzie im trudno wywieźć jakiekolwiek punkty z Zabrza, bowiem gospodarze już po raz kolejny przystępują do spotkania z nożem gardle, czy też nawet nie z toporem. Do końca rundy zostało mało meczy, rywale uciekają, a więc czas najwyższy na niespodziankę i wygraną Górnika oraz powoli pchanie się w górę tabeli.
drugi typ: powyżej 2.5 gola ⛔
Wynik:
Do tego co napisałem już wcześniej, skromnie zagra powyższy Typ. Liczę na otwarte widowisko, które przyniesie nam ciekawy spektakl. Oba zespoły grając już ze sobą pokazywały, że tych goli pada dość dużo, dlatego też z potencjałem jaki posiadają mam nadzieje, że tych goli też dość dziś padnie.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
13/03/2016 15:30 CET
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin over 2.5 ⛔
2.25 (Pinnacle)
5/10
Kurs jest bardzo wysoki i nabity po ostatnich dwóch wyjazdowych spotkaniach Pogoni, w których padły wyniki 0:0 z Piastem oraz Jagiellonią. Ciekawostką jest też, że mamy 27. kolejkę, a Pogoń dotychczas nie miała ani razu chociaż serialu dwóch overów z rzędu w sezonie. Ostatnio mieli 2:3 z Ruchem i wg prawidłowości nie powinno być overu, ale liczę na pierwszy serial overowy &quot;Portowców&quot;.
Dzisiaj zabraknie podstawowego bramkarza Pogoni - Jakuba Słowika oraz podstawowego stopera Jarosława Fojuta. Obaj pauzują za kartki otrzymane w ostatnim meczu z Ruchem Chorzów. Sytuacja dla Zagłębia jest wymarzona, bo Pogoń ostatnio gra słabo w defensywie i nawet przy zestawieniu autobusu w bramce, nie wierzę, że po raz trzeci zagrają na zero, a samo Zagłębie jest w zdecydowanie lepszej dyspozycji od Jagi i Piasta.
Sama Pogoń również ma jakość ofensywną, bo formę odzyskał Akahoshi, a od początku rundy bardzo dobrze gra napastnik Dwaliszwili - na razie notując asysty, ale w końcu powinien zacząć strzelać gole. Pogoń z defensywną taktyką, ale przy stracie gola mocno się mogą pogubić i też nastawić na większe ataki i odkrycie. We wcześniejszej rundzie Pogoń kilkukrotnie miała bardzo otwarte wyjazdowe spotkania, a Zagłębie jest ostatnio w niezłym gazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
keffyr 0

keffyr

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk Godzina: 18:00
Typ: Lechia Gdańsk i powyżej 2.5 gola ⛔
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam Serdecznie to moja pierwsza analiza na forum mam nadzieję że trafna.
Stawiam na przełamanie niemocy wyjazdowej Lechii Gdańsk w końcu słaby Górnik to najlepszy moment na takie przełamanie. Bilans Lechii w rundzie wiosennej na wyjeździe to 2 porażki:
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 1 : 0
Korona Kielce Lechia Gdańsk 4 : 2
W meczu z Zagłębiem nie mieli za dużo do powiedzenie Lubin solidna ekipa na wiosnę, Z Koroną po pierwszej połowie remis ze wskazaniem na Lechię, która miała kilka okazji na objęcie prowadzenia jednak na początku drugiej połowy w 48 minucie Gerson wyłapuję drugie żółtko i Lechia musi kontynuować grę 10. Kartka podcina morale i w konsekwencji przegrywają w Kielcach 4:2 mimo gry w osłabieniu wbijają jeszcze jedną bramkę Koronie.
Górnik hmm co tu dużo mówić czerwona latarnia ekstraklasy.
Jeszcze na koniec rundy jesiennej można było myśleć pozytywnie o zespole górników którzy rozegrali 4 dobre mecze z trudnymi rywalami:
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 2 : 4
Górnik Zabrze Termalica B-B. 0 : 0
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 2 : 3
Górnik Zabrze Piast Gliwice 5 : 2
Tak na wiosnę Zabrzanie nie potrafią się odnaleźć przegrali wszystkie mecze poza remisem z jeszcze słabszym Śląskiem Wrocław, który żeby strzelić gola musiał by mieć pustą bramkę chociaż to i tak nie było by pewne... Wrocławianie nie wykorzystali sporo okazji w tym meczu i powinni go wygrać.
Bilans wiosenny: 4 porażki i 1 remis
05.03.16 Legia Warszawa Górnik Zabrze 3 : 1
02.03.16 Górnik Zabrze Lech Poznań 0 : 2
26.02.16 Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 0 : 0
21.02.16 Górnik Zabrze Ruch Chorzów 0 : 2
13.02.16 Cracovia Górnik Zabrze 3 : 0
Podsumowując nic nie wskazuję na to żeby górnicy mieli dzisiaj odprawić z kwitkiem napakowaną gwiazdami(jak na nasze podwórko) Lechię która to własnie na czerwonej latarni ma największą szansę na przełamanie złej passy na wyjazdach. Lechia dużo strzela Górnik słabo broni to skłoniło mnie dzisiaj na taki typ Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
obc 119

obc

Użytkownik
Dzisiaj mija 48 lat od wielkiego triumfu Górnika Zabrze. 13.04.1968 zwycięstwo Górnika Zabrze z Manchesterem United 1:0
Szczęśliwa 13 dzisiaj również będzie dla Górnika
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1 STS 3,47 ⛔
A poza tym ostatnie miejsce w tabeli zawsze mobilizuje do lepszej gry.
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Górnik-Lechia 2 ⛔. Lechia od kilku meczów same porażki na wyjeździe to z kim ta passa ma się s.kończyć jeśli nie ze skazanym na spadek Górnikiem,może być X ale na pewno nie 1. Tym samym Zagłębie 1. Pogoń przełamana przez Ruch,w końcu porażka,ale jest jeszcze mała passa na wyjeździe 5 bez porażki wiec liczę że Pogoń pójdzie za ciosem i dziś druga z rzędu porażka. A wyniki na skos 2 i 1 .Myślę też że warto dziś próbować na Vilrareal z Sevillą na 2 kurs 5.
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Górnik - Lechia

typ : Górnik poniżej 1.5 gola ✅✅

@ : 1.40 ✅

Górnik , dno Ekstraklasy chłopaki zapomnieli jak sie gra na 5 ostatnich spotkań strzelili tylko 1 bramke . Nie wydaje mi się , że dzisiaj zawodnicy górnego śląska będą potrafili zagrozić bramce Lechii . Może jakaś jedna bramka przypadkowa , ale to max co górnik może liczyć . Cały mecz bedzie prowadziła Lechia a Górnik będzie chodził po boisku . Jak dla mnie dobry typ do dubla
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
13.03.2016 18:00

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Jak ważne jest to spotkanie dla Górników, nie trzeba nikomu chyba mówić. Zabrzanie aby myśleć o pozostaniu w Ekstraklasie muszą to spotkanie wygrać. Co prawda gra piłkarzy Żurka nie napawa optymizmem, jednak dzisiaj na Roosevelta zmierzą się oni z Lechią. O grze Gdańszczan można wiele napisać. Jednym się podoba, innym nie. Ot taki radosny, ofensywny futbol. Mimo wszystko w tym sezonie zawodzą. Szczególnie na meczach wyjazdowych, gdzie ostatni raz komplet punktów zdobyli w październiku zeszłego roku. W ostatnim meczu u siebie rozgromili Jagę 5:1 a duet Kuświk - F. Paixao pokazali się z dobrej strony. Górnik na pewno dzisiaj powalczy, bramkę są w stanie strzelić. Lechia, jeśli zagra tak jak w ostatnim meczu, spokojnie bramkę strzeli. Czy Górnik w końcu wywalczy 3 punkty? A może to Lechia przełamie fatalną passę porażek na wyjazdach? Emocji, jak i goli nie powinno dzisiaj zabraknąć!
Nasze typy:
obie strzelą
Kurs: 1.65

Rivalo
✅

powyżej 2,5
Kurs: 1.80

Rivalo
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom