>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Ekstraklasy [8-10.05.2009r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W Ekstraklasie praktycznie ciągle jedynie Śląsk Wrocław może być niemal pewny, że rozgrywki zakończy na 6 pozycji. Pozostałe drużyny ciągle walczą o różnorakie cele. Jedni o Mistrzostwo inni o europejskie puchary i wreszcie cała gromada o utrzymanie.

Hitem tej serii spotkań będzie pojedynek Wisła - Legia. Kto zwycięży? Czy Wisła wygrywając mecz z Legią wskoczy na fotel lidera ? A może Legionisci do końca sezonu utrzymają się na czele ?

Pewne jest jedno. Nie ma spotkań o pietruszkę. Nam grającym u bukmachera ciężko będzie wybrać dobre typy, dlatego wspierajmy się nawzajem i przeanalizujmy skutecznie pary 27 kolejki ;)

Oto zestaw par 27 kolejki wraz z notowaniami u bukmachera Bet-at-home:

 
T 10

tosiek

Użytkownik
Ja powiem krótko i bez analiz, bo nie chcę mi się pisać zbytnio. W tej kolejce dwie drużyny z Krakowa pokuszą się o komplet punktów. Grająca u siebie Wisła nie przepuści okazji, by wskoczyć na fotel lidera, natomiast broniąca się przed spadkiem Cracovia ma tylko 1 cel - zdobyc w Wodzisławiu komplet punktów, gdyż to jest już ostatnia szansa, zarówno dla trenera jak i dla piłkarzy.

Wisła Kraków - Legia Warszawa - 1 [1,90]
Odra W. - Cracovia Kraków - 2 [3,70]

Reasumując, typy warte zagrania ????
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Cracovia ma jeden cel a Odra ? Ma tylko 4 pkt przewagi nad strefą spadkową . CAły czas są zagrożeni spadkiem. Myślisz ze odpusci mecz z druzyną ktura spisuje sie najsłabiej w tym sezonie na wyjazdach ?? mój typ na Odra-Cracovia to 1x . Dodam ze jezeli wygraja w sobote to zapewnia sobie ekastraklase na 90%.

Co do innych wyników :
Lechia-Jaga 1 Kazdy inny wynik to 1 liga dla Lechii na 95 %
Wisła-Legia 1 Jeżeli wygra Legia bedzie mistrzem .
Śląsk-Lech 1x Ślask naprawde dobrze gra u siebie w tym sezonie. Do tego wiadomo jak Lech lubiany jest we Wrocławiu. Kibice napewno postarają sie zeby Lech miał jak najciężej w tym meczu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Takim optymistą co do Cracovii to bym nie był. Odra u siebie potrafi grać dobre spotkania, a i ostatnio jakby wszystkie mechanizmy w ekipie z Wodzisławia pracowały na odpowiednich obrotach. Awans do finału Pucharu Ekstraklasy czy też wyjazdowa wygrana z Jagiellonią na pewno napawają optymizmem przed meczem z Cracovią.

Ogólnie w tej kolejce mamy praktycznie same spotkania o stawkę. Wobec tego ciężko znaleźć dobre typy, ale zaczynając od piątku...

Polonia Bytom - Arka Gdynia
Tutaj zdecydowanie no bet. Polonia za trenera Szatałowa gra z przywiązywaniem większej wagi do gry obronnej niż było to za trenera Motyki. Ogólnie zmiana ustawienia na 4-5-1 wpłynęła na to, że mecze z udziałem Polonii już nie są atraktycjne dla oka kibica, a za trenera Motyki czasem nawet fajnie było obejrzeć Polonie. Arka od niedawna z trenerem Chojnackim, który ma ją utrzymac w Ekstraklasie. Przed tygodniem w samej koncowce Arkowcy wyrwali punkt w pojedynku ze Śląskiem, a jak będzie teraz ? Naprawdę ciężko cokolwiek o tym meczu powiedzieć. Każdy wynik jest równie prawdopodobny. No bet

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Trudny terminarz przed ekipą z Gdańska, dlatego mecz z Jagiellonią ma niezwykle duże znaczenie. Trzy punkty pozwolą na chwilę odetchnąć, ale brak wygranej w tym meczu znacznie skomplikuje sytuację Lechistów w walce o utrzymanie. Trener Kafarski odmienił Lechię, w której nastąpił postęp w jakości gry. Remis z Polonią w Warszawie, wygrana derbowa z Arką. Dobra druga połowa meczu z Górnikiem. Teraz czas na wygraną z Jagiellonią, która na wyjazdach wyraźnie czuje sie fatalnie. Ledwie 3 strzelone bramki i brak wyjazdowej wygranej to mówi samo za siebie. Poza tym warto zwrócić uwagę na fakt niedawnej decyzji o tym, że Jaga następny sezon rozpocznie z 10 ujemnymi punktami. Jak przyznał trener Probierz przed spotkaniem z Odrą Wodzisław wszyscy w Jadze zajmowali się głównie tym tematem, a nie koncentrowali się odpowiednio na spotkaniu, które zresztą przegrali. Jak będzie teraz ? Czy starczy mobilizacji piłkarzom z Białegostoku aby wywieźć punkty z Gdańska? Gospodarze na pewno zagrają na maksimum swoich umiejetności i wydaje mi się, że powinni wygrać to spotkanie m.in większą wolą walki. Martwi mnie jednak fakt, że mecz ten odbędzie się bez udziału publiczności przy której Lechistom pewnie grałoby się lepiej.
Typ: Lechia Gdańsk - 2,20 w Bet-at-home (3/10) ✅
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Odra Wodzisław - Cracovia Kraków
Tip: 2
Odd: 3,8
Stake: 6/10

Dobra TBM zmusiliście mnie niejako, żebym poparł mój typ solidnym uargumentowaniem. Zacznijmy od gospodarzy. Nie sugerowałbym się ostatnim zwycięstwem Odry nad &quot;Jagą&quot;. O zwycięstwach tej drużyny często decyduje przypadek. Faktycznie Odra ma małą przewagę nad strefą spadkową, jednak w tym meczu to gościom są bardziej potrzebne pukty. Zawodnicy, którzy z pewnością sprawią kłopoty defensorom Cracovii to Matulevicius i Małkowski. Reszta zawodników nie powinna się bardziej wyróżniać. Odra na pewno zagra ofensywnie, co poprawi nieco jakość gry z obu stron i wyeliminuje zcęściowo walkę w środku pola. Teraz goście - Cracovia. Niezwykle pechowa jest ta część sezonu dla podopiecznych Artura Płatka. Takie mecze jak z ŁKS&#39;em 3:4 (2 stracone bramki w 90&#39;) czy też niedawno z Polonią Bytom 0:1 (bramka dla gosp. zdobyta w 87&#39;) nie motywują, a wręcz zaniżają morale zespołu. Dlaczego Cracovia? Myślę, że po ostatnim niezbyt widowiskowym zwycięstwie nad Polonią Warszawa drużyna się podbudowała. Zarówno defensorzy jak i reszta składu z Marcinem Cabajem na czele uwierzyli w swoje możliwośći bardziej niż to było widać dotychczas. Czekałem na takie przełamanie, gdy Cracovia w końcu sięgnie po komplet punktów. Liczę na to, że ten sukces zostanie powtórzony w Wodzisławiu. Zdobycie 25 punktów przez &quot;Pasy&quot; nadal otwiera im drogę na utrzymanie się w Ekstraklasie. Ten mecz jest szansą na to, by już więcej nie oblegać ostatniego miejsca w tabeli i powoli zacząć sunąć na wyższe lokaty, tym bardziej, ze zbliża się koniec sezonu. Brak osłabień kadrowych da większe możliwości trenerowi przy doborze taktyki i składu. Na koniec dodam, że bilans ostatnich 3 spotkań przedstawia się 3-1-0 na korzyść Cracovii. Jedno jest pewne - remisu tu nie będzie. ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dodam po raz kolejny od siebie. Kolejka bardzo trudna do typowania, dlatego jeśli grać to za lekkie stawki ;)


tosiek ja nie nazwałbym porażki Cracovii w Bytomiu pechową, tym bardziej, że Pasy przez ponad 60 minut grały z przewagą jednego zawodnika i w ogóle nie było to widoczne. Pechowo to przegrali w Łodzi z ŁKS-em to się w pełni zgadzam, ale w Bytomiu wyraźnie było widać ich niemoc, brak składności, brak pomysłu jak wykorzystać przewagę jednego zawodnika. Czytałem też, że trener Płatek był dla swoich piłkarzy niczym dobry kolega, lecz po meczu z Bytomiem podobno się to zmieniło. Efekt ? Niby jest, bo Pasy wygrały z Polonią i nadal mogą liczyć na utrzymanie. Ten mecz będzie dla nich bardzo ważny, ale czy podołają zadaniu ? W Cracovii nie zagra Tupalski, a w Odrze Kuranty w stratach myślę po równo bo jeden i drugi są graczami podstawowego składu, ale nie kluczowymi. Odra jest drużyną wybitnie underową, w meczach z jej udziałem pada mało bramek, a zwłaszcza w Wodzisławiu. Cracovia poza domem ma wręcz katastrofalny bilans, ale w takim meczu to wcale nie musi mieć tak wielkiego znaczenia. Moim zdaniem minimalnym faworytem jest Odra, ze względu na dobre morale w zespole. Widać, że złapali drugi oddech i jest w miare ok u nich. Jednak typowac ten mecz ? Moim zdaniem nie warto ruszac tutaj niczego. Cokolwiek bysmy nie napisali, wcale nie musi się sprawdzic. To mecz o utrzymanie, niezwykle istotny moze zdecydowac przypadek. No Bet


---

Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
Gieksa zaskakuje wynikami in plus. Gra może nie zawsze jest ładna dla oka kibica, ale co ważne skuteczna. Trener Ulatowski jest dumny ze swojego zespołu, że mimo przeciwności losu i wielu kontuzji osiąga tak dobre wyniki. Kto wie czy jeśli Bełchatowianie wygrają w Warszawie to wystąpią w europejskich pucharach za rok ? W tym meczu w kadrze GKS-u zabraknie Kuklisa, wraca natomiast Rachwał. Oczywiscie nie zagraja takze Pietrasiak, Drzymont, Ujek czy też Garguła. Polonia swoją szanse na puchary moim zdaniem straciła przegrywajac karne z Lechem Poznan. Morale w zespole po ciaglych zmianach trenera, po porazce w karnych raczej wysokie nie są. Ciezko bedzie Polonii zmobilizowac sie na ten mecz, zwlaszcza ze mowi sie iz czesc zawodnikow pozegna się z Czarnymi Koszulami. Tak czy siak dla mnie no bet, ale większe szanse daje zespołowi gości.

Wisła Kraków - Legia Warszawa
Mecz o Mistrza ? Na pewno w dużej mierze o tytule zdecyduje, ale po nim pozostaną jeszcze trzy nie mniej ważne kolejki. W tym spotkaniu za faworyta upatruję zespół Wisły. Biała Gwiazda w każdym meczu stwarza sobie sporo sytuacji, lecz nie zawsze potrafi je wykorzystać tak jak miało to miejsce choćby w Gliwicach. Jednakże w mojej ocenie to właśnie gra Wisły na przestrzeni kilku ostatnich spotkań jest najlepsza, a zwłaszcza przy Reymonta. Legia będzie liczyła głównie na Chinyamę, a Wisła ma Brożka, Boguskiego, dynamicznych Małeckiego czy też Ćwielonga. Radka Sobolewskiego z Juniorem Diazem w środku pola. Świetnych w obronie Marcelo i Arka Głowackiego. Więcej atutów po stronie Wisły piłkarsko, lepsza dyspozycja, tylko dołożyć skutecznośc i gospodarze powinni wygrać ten mecz !
Mój typ: Wisła Kraków - 1,95 w Bet-at-home (2/10)
 
D 5

devil13england

Użytkownik
A ja prosze nastepnych zwolennikow tutaj grania na Wisłe ???? a po cichu licze na remisik co ciekawe Legia w lidze na wyjezdzie ostatni raz zremisowala 27 lutego w derbach z Polonia a potem wygrywala albo przegrywała natomiast Wisła ostatni swoj remis ligowy miala 8 listopada 2008 z ŁKS-em.Wszystkie serie kiedys sie koncza obie ekipy graja o mistrza takze nie bylbym pewien tak tego zwyciestwa Wisły.Dla mnie NO BET ale po cichu licze na remisik ????
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Pomineliscie panowie bardzo ciekawy mecz:

Łódzki KS 2.85

X 3.15

Górnik Zabrze 2.30


Kursy z Bwin-a.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
UNDER 2,5 1,53 (8/10)
goście nie strzelą 2,55 (3/10)
remis X 3,20 (1/10)
EXPEKT

goscie wszyscy wiedza jak bardzo nie lubia strzelac goli na wyjezdzie...mimo takiego ataku grosicki-franek zespol nie potrafi strzelac goli na wyjezdzie...dziwne ale poparte statami goscie na wyjezdzie na ostatnie 10 meczy w 8 jaga nie strzelila gola!!! a kurs 2,55 bardzo atrakcyjny biorąc pod uwagę takie statystyki.....

mecz bez wiekszych brakow kadrowych ....
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Lechia z Jagą...
Jaga gra fatalnie na wyjazdach, niemal z góry spisując się na utratę 3 oczek. Ostatni jednak i u siebie zagrali blamaż i to bezpośrednio po informacji że anulowano im karę spadku. Teraz ważne żeby sami nie doprowadzili do opuszczenia ekstraklasy. Lechia również walczy o utrzymanie i gra u siebie co w meczu przeciwko Jadze naprawde ma ogromne znaczenie. Jednal serie są by je kończyć, zwłaszcza kiedy przychodzi zagrać ze słabszym rywalem i to wazny mecz. Myślę że Jaga się w końcu przełamie i łatwo wygra w trójmieście. Kurs na gości oscyluje w granicach 3.10[sic!] co uważam że jest sporą okazją. Braków kadrowych nie ma więc ciężko mi sobie wyobraxić by Franek i Grosik nie postrzelali sobie...

Polonia w. vs. GKS...
Czarny koń rozgrywek, chyba nadal lekceważony przez większość, czyli Bełchatów. Osłabienia kadrowe, mniej medialnie gracze niż w innych zespołach czołówki a punkty gromadzą bardzo konsekwentnie. Nowak strzela niezależnie czy ma mu kto podawać czy nie :p Czarne koszule mało ze ostatnio grają raczej słabo to jeszcze są świeżo po bardzo ciężkim meczu z Lechem [120minut] zakończonym katastrofą w karnych -&gt; piszę katastrofą bo Lech udowodnił że 11;tki to nie ruletka wygrywając 3-0. Morale musiały spaść, sił brak napewno. Myślę że kurs na Bełchatów w granicach 3.40 to kolejny prezent!

Śląsk - Lech...
Tutaj podobnie, Lech wykończony 2 godzinnym meczem w Warszawie, tyle że szczęśliwie zakończonym. Jednak pamiętać trzeba że ławka rezerwowa jest krótka a grali w meczu podstawowi gracze, któży pewnie jeszcze dochodzą do siebie. Kolejny kłopot Poznaniaków to słaba forma i niskie wyniki ostatnimi czasy. Tracą punkty w pozornie łatwych meczach, dali się wypżedzić Legii i Wiśle. W Poznaniu wyraźnie źle się dzieje -&gt; zeszło z nich powietrze. Ślęsk choć szans na podium już raczej nie ma to o pozycję w tabeli walczą. Teraz grają przed własną publicznością i napewno nie odpuszczą. Lech dodatkowo po maratonie Poznań - Warszawa - Wrocław. I tu znowu niespodzianka, kurs na Śląsk około 3.3. Polecam 1X lub po małej stawce X bo co by nie mówić różnica poziomu jest spora pomiędzy zespołami a komu strzelać w Lechu jest... Kursik na remis 3.20

No i szlagier kolejki, czyli pojedynek Wisły z Legią. Jak wiadomo takich meczy nie ma co ruszać bo to no bety dla doświadczonych typerów. Za duża stawka, za dobre ekipy i zbyt spora napinka. Powiem tylko że kurs na Legię to paranoja [4.00!] i jest całkowicie wbrew duchowi futbolu... Myślę że typowanie tego meczu należy pozostawić kibicom tych ekip, bo pewność przy obstawianiu tego meczu mozna tłumaczyć tylko lokalnym patryjotyzmem. Ja zagram czystą 2 ????
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
A ja jeśli miałbym grać to na Wisłę. Patrząc co robią legioniści w ostatnich meczach ciężko wyobrazić sobie inny wynik. Są zupełnie pod formą, ruszają się jak muchy w smole, grają bez ambicji, Roger to w ogóle na stojaka - gwiazda za 5 złotych.
Obrona - Astiz w słabej formie, Choto jak zwykle nonszalancki, Descarga - najsłabsze ogniwo zespołu, nie mam pojęcia jak ten ogórek był podstawowym zawodnikiem klubu Primera Division. Po drugiej stronie wolny Kiełbowicz. Boguski będzie mógł sobie poszaleć...
Ciężko o optymizm jeśli chodzi o zwycięstwo lub choćby remis Legii.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
No Wisła zapewne jest faworytem, pewnie głównie dlatego że gramy jak ostatnie drewniaki :p Ale konfrontacja Wisły i Legii, zwłaszcza przy takiej stawce to i tak jak dla mnie no bet... Pamiętać należy że Wisła też ostatnio się dobrą grą nie popisuje a my mamy ostatnio niezły bilans gier wzajemnych... Takie mecze, nawet jak są nudne to są wielkimi wydarzeniami sportowymi ale raczej nie bukmacherskimi. Jak dla mnie obstawianie meczu tylko dla kibiców...
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok ⛔
Typ: 2
Kurs: 3.30
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 17.45 w Gdańsku zostanie zainaugurowana 27. kolejka polskiej Ekstraklasy, w której miejscowa Lechia podejmować będzie białostocką Jagiellonię.
Podopieczni Tomasza Kafarskiego walczą o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej i zwycięstwo z Jagą z pewnością by ich do tego celu przybliżyło. Drużyna z Białegostoku w zasadzie sytuację w ligowej tabeli ma jasną. Nie grozi jej spadek, a więcej niż 7. pozycją raczej nie ugra. Biorąc pod uwagę koszmarną dyspozycję Jagi w meczach wyjazdowych i fakt, że piłkarze Michała Probierza, w odróżnieniu od gospodarczy, o nic już nie grają, oczywistym faworytem do zwycięstwa zdaję się być Gdańszczanie.
Moim zdaniem niekoniecznie. Sprawa degradacji klubu z Białegostoku został już wyjaśniona. Bardziej od kary finansowej, boli z pewnością odjęcie na starcie przyszłorocznych rozgrywek 10 punktów, które najprawdopodobniej postawią Jagiellonię w obliczu ciężkiej walki o utrzymanie. Wracając jednak do kończącego się sezonu, trudno jest dociec przyczyny tak diametralnie różnej gry na wyjeździe, w porównaniu do tego, co prezentują piłkarze przed białostocką publicznością. Uważam, że dzisiejszego popołudnia nadarza się idealna okazją, by również poza własnym stadionem sięgnąć w końcu po komplet punktów.
Ukarana Lechia zagra dziś przy pustych trybunach, także Jaga nie odczuje presji ze strony kibiców rywali (kto wie, może w tym tkwił problem?), a spokój w szatni Jagi, kiedy wszystko stało się jasne, również powinien pomóc gościom. Grający na luzie podopieczni Michała Probierza - moim zdaniem - mają dużą szansę na sprawienie dziś niespodzianki i pierwszą w tym sezonie wygraną poza domem.
Trener Lechii nie skorzysta w tym pojedynku z leczących urazy Mateusza Bąka, Arkadiusza Miklosika, Pawła Pęczka i Piotra Kasperkiewicza. Z kolei w zespole Jagiellonii z powodu kontuzji nie będzie mógł wystąpić jedynie Alexis Norambuena.
Mój typ: 1:0 dla Jagi.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Lechia z Jagą...
Braków kadrowych nie ma więc ciężko mi sobie wyobraxić by Franek i Grosik nie postrzelali sobie...
????
ciezko Ci sobie wyobrazic ? to ja ci pomogę....

atak grosik-franek grajac razem na wyjazdach w lidze grali ze sobą 3 razy strzelając przy tym zaledwie 1 gola w 3 meczach!!!

nic nie umniejszając atakowi jagielonii na wyjazdach nie maja juz takiej sily przebicia jak w meczach u siebie...

dlatego uważam że ten super atak nie strzeli gola a jeżeli się uda to strzeli ale jednego maksymalnie...

lubie franka ale na wyjazdach jest cieniem samego siebie...

ja tutaj przewiduje x nie biorac pod uwage 2.....jaga nie wygra na wyjezdzie w tym meczu mimo braku kibicow....


co do hitu kolejki WISLA -LEGIA racja przewidywalnej 1 nie warto grac bo kurs powinien byc w okolicy 2,3 co najmniej.....

ja zagram na pewno x w tym meczu kurs 3,2 biore w ciemno nie widze mozliwosci zwyciestwa w tym meczu gosci....jedynie co moze grajaca najslabszy poziom piłkarskiego rzemiosła z czołówki ligi LEGŁA to ugrać remis który obstawie....

jak wygra WISEŁKA bede happy very happy a jak padnie remisik bede zły ale zarobiony......to takie zabezpieczenie....
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
ciezko Ci sobie wyobrazic ? to ja ci pomogę....

atak grosik-franek grajac razem na wyjazdach w lidze grali ze sobą 3 razy strzelając przy tym zaledwie 1 gola w 3 meczach!!!

nic nie umniejszając atakowi jagielonii na wyjazdach nie maja juz takiej sily przebicia jak w meczach u siebie...

dlatego uważam że ten super atak nie strzeli gola a jeżeli się uda to strzeli ale jednego maksymalnie...

lubie franka ale na wyjazdach jest cieniem samego siebie...

ja tutaj przewiduje x nie biorac pod uwage 2.....jaga nie wygra na wyjezdzie w tym meczu mimo braku kibicow....


co do hitu kolejki WISLA -LEGIA racja przewidywalnej 1 nie warto grac bo kurs powinien byc w okolicy 2,3 co najmniej.....

ja zagram na pewno x w tym meczu kurs 3,2 biore w ciemno nie widze mozliwosci zwyciestwa w tym meczu gosci....jedynie co moze grajaca najslabszy poziom piłkarskiego rzemiosła z czołówki ligi LEGŁA to ugrać remis który obstawie....

jak wygra WISEŁKA bede happy very happy a jak padnie remisik bede zły ale zarobiony......to takie zabezpieczenie....
Kolego pisząc &quot;LEGŁA&quot; o kulbie ze stolicy oczywiście masz świadomość że wyrabiasz dość konkretną opinię kibicom Wisły?
Jest wiele celnych szyderstw z Twojego klubiku ale jakoś nikt się tu nad wami nie pastwi więc liczę że i Ty zdołasz pisać poprawne nazwy innych zespołów.
A skoro już zmierzyłeś się z przeczytaniem mojej analizy i nie zrozumiałeś jej to postaram się Ci ją uprościć, moze będzie łatwiej.
Otóż Jaga gra na wyjazdach fatalnie, mają jakąś blokadę. Bardzo długa seria meczy bez wygranej na wyjeździe zachęca do gry na przełamanie. Zwłaszcza że Lechia będzie bez kibiców a Jaga ma lepszy potencjał w ataku.
Gdybyś nadal czegoś nie rozumiał lub coś w mojej wypowiedzi było niejasne to zapraszam na prv...
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
jaga ma lepszy potencjał w ataku ?

1 gol w trzech wyjazdowych meczach, doprawdy ta dwójka napastnków robi furore
No jednak lepszy ma potencjał:
Gole strzelone w kolejkach 18-26 [w tym roku]
Jaga -&gt; 12
Lechia -&gt; 8
Do tego klasa napastników w Jadze raczej wyższa niż w Lechii

No i jeszcze raz powtażam, to typ na przełamanie, a ten mecz to wspaniała okazja ku temu.
A tak na przyszłość, jak porównuje się dwie wartości [np. potencjał w ataku] trzeba brać obie pod uwagę a nie tylko jedną ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
No jednak lepszy ma potencjał:
Gole strzelone w kolejkach 18-26 [w tym roku]
Jaga -&gt; 12
Lechia -&gt; 8

D
lepszy moze i potencjał ma ale co z tego wynika atak super a goli na wyjezdzie brak... wiec moze i ma potencjał ale ten nie wykorzystany...(przynajmniej na wyjezdzie bo u siebie ok bramek duzo strzelaja....)

nie bierz pod uwage goli strzelanych przez jage u siebie bo widac ze maja jakas blokade na wyjezdzie...

acha sorry za tą LEGŁE poniosło mnie... nie potrzebnie...
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
No ja się zgadzam, że Jaga gra na wyjazdach fatalnie. Ale biorąc pod uwagę mecze w Białymstoku widać że wiedzą gdzie bramka rywala stoi. W Krakowie też zagrali nieźle, choć znowu odnieśli [zasłużoną] porażkę. Poza tym możliwe że to publiczność gospodarzy ich tak blokuje... a tej dziś zabraknie. No i taka długa seria meczy bez zwycięstwa kusi o grę na przełamanie. A Lechia jak wiadomo mocarzem nie jest...
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
mozliwe ze przyczyna lezy w publicznosci choc ja w to watpie....
i tym bardziej brak publicznosci mnie przekonuje do tego ze bedzie to nudny pojedynek bez emocji zakonczony 1-1 lub 0-0....ale zobaczymy juz nie długo....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom