>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka Eredivisie/30. Jupiler Pro League (21-25.03) + zaległy De Graaf...-Twente

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP






No w tym tygodniu sporo się będzie działo na boiskach Belgii i Holandii. Już jutro ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w Belgii. Wszystkie mecze tradycyjnie o 20:30. W Holandii mocno trzeba zaakcentować niedzielny pojedynek pomiędzy Ajaxem a PSV.
A i jeszcze jutro zaległy pojedynek ostatniego w tabeli Graafschap z Twente.
Gorąco zapraszam do dyskusji i wspólnej analizy :wink:
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Przed ostatnią kolejką sezonu zasadniczego Jupiler League. W ostatniej kolejce dowiemy się kto ostatecznie znajdzie się w najlepszej &quot;6&quot; walczącej o mistrzostwo. Genk na razie zajmuję ostatnie premiowane miejsce, ale tyle samo pkt ma Kortrijk, który ma teoretycznie łatwiejszego przeciwnika Beerschot. Genk z kolei zagra z Gent.


Przypomnienie dalszego schematu rozgrywek

Po ich zakończeniu wszystkie kluby zostają podzielone na trzy grupy. Pierwsza grupa w której uczestniczą drużyny z miejsc od 1. do 6., walczą o mistrzostwo Belgii oraz cztery najwyższe miejsca premiowane awansem do rozgrywek pucharowych. Pierwsze trzy miejsca zapewniają awans bezpośrednio, natomiast czwarta drużyna rozgrywa dodatkowy mecz z najlepszą drużyną z drugiej grupy.
Wspomniana wcześniej druga grupa w której uczestniczą drużyny z miejsc od 7. do 14. sezonu zasadniczego, zostaje podzielona na dwie podgrupy A i B. W grupach drużyny rozgrywają w systemie kołowym po sześć meczów. Następnie dochodzi do spotkania pomiędzy zwycięskimi drużynami z grupy A i B. Mecz ten wyłania drużynę, która może przystąpić do meczu barażowego o udział w Lidze Europy wraz z drużyną, która zajmuje miejsce czwarte w pierwszej grupie. Tak więc teoretycznie w Lidze Europy mogłaby wystąpić drużyna, która zajęła nawet 14. miejsce w sezonie zasadniczym.

Trzecia grupa, to dwie ostatnie drużyny sezonu zasadniczego z miejsc 15. i 16. Rozgrywają one pięć meczów pomiędzy sobą, z czego trzykrotnie gospodarzem jest drużyna z miejsca 15. Przegrana drużyna nieodwołalnie spada do niższej ligi. Wygrana drużyna z tego pojedynku rozgrywa kolejne baraże wraz z trzema drużynami z Tweede klasse w systemie kołowym. Najlepsza z tych drużyn będzie grać w rozgrywkach Eerste klasse w sezonie 2012/2013. / za Wikipedia.org

 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Mons Bergen - Westerlo 2 @ 3.75 Tobet

Ostatnie spotkanie rundy zasadniczej. Westerlo przez większość sezonu okupowało ostatnie miejsce. Byo to w dużej mierze spowodowane plagą kontuzji, jaka trawiła zespół. Ostatnio do kadry meczowej wrócili tacy zawodnicy, jak Vanaudenaerde, Wils, Delen, De Smet, czy Arbitman. W efekcie Westerlo wygrało na własnym boisku z mistrzem kraju Racingiem Genk i opuściło ostatnia lokatę. Jest to o tyle istotne, gdyż ostatnia drużyna Jupiler League spada bezpośrednio do drugiej ligi podczas, gdy przedostatnia będzie walczyć w barażach o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jako więc, że ostatnie w tabeli St. Truiden traci zaledwie jeden punkt do Westerlo, w dzisiejszym spotkaniu z Mons goście muszą zrobić wszystko co w ich mocy by zainkasować komplet punktów. Jest to o tyle prawdopodobne, gdyż Mons po dobrym początku sezonu obecnie spisuje się przeciętnie by nie powiedzieć słabo. Co prawda wciaż skutecznoscia imponuje Perbet, ale nie jest on już w stanie tak często przesądzać o wynikach meczy, tak jak na początku sezonu, kiedy był dla większośći obrońców graczem anonimowym. Ponadto Mons jest juz pewne utrzymania i w dzisiejszym spotkaniu nie gra już praktycznie o nic. Mając więc na uwadze powyzsze fakty stawiam na zwycięstwo Westerlo, po kursie który w mojej ocenie reprezentuje duże value.
 
J 0

jvprd

Użytkownik
Jest to o tyle istotne, gdyż ostatnia drużyna Jupiler League spada bezpośrednio do drugiej ligi podczas, gdy przedostatnia będzie walczyć w barażach o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Chyba nie do końca masz rację.

Dwie ostatnie drużyny sezonu zasadniczego z miejsc 15. i 16. Rozgrywają one pięć meczów pomiędzy sobą, z czego trzykrotnie gospodarzem jest drużyna z miejsca 15. Przegrana drużyna nieodwołalnie spada do niższej ligi.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Kortrijk - Beerschot 1 1.75 Expekt✅
Kortrijk jeżeli marzą o awansie do grupy walczącej o mistrzostwo Belgii, muszą to spotkanie wygrać i liczyć na potknięcie Genk. Przykładowy remis, a porażka Genk dużo też im nie daje bo z tyłu tabeli naciska ich Lokeren i w przypadku gdy oni wygrają, to właśnie Lokeren wejdzie do strefy mistrzowskiej, bo mieli by wtedy lepszy bilans bramkowy, do czego zmierzam, a do tego że nie będą kalkulowali gracze Kortrijk i za wszelką cenę postarają się wygrać. Beerschot w tym sezonie już nie gra o nic. Mimo tego iż Gospodarzy czeka w sobotę finałowy mecz w Pucharze Belgii, nie sądzę iż będą oszczędzać najlepszych zawodników. Kursy spadają, a więc łapać póki wysokie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzisiaj bardzo mocno polecam Kortrijk. Mają ogromną szansę awansu do TOP6. Gent nigdy w życiu nie odpuści Genkowi - łatwiejszy rywal w PO = większa szansa na puchary bądź majstra (w to drugie akurat wątpię). Genk v Gent 2 (DNB) - to mój bet na ten pojedynek. Co do meczu Mons z Westerlo bardzo bym uważał, ale gospodarze nie powinni tego wygrać. Westerlo pokazało, że po powrocie kilku zawodników gra nieźle. Co prawda Genk zlekceważył rywala, ale co jak co - outsider wytrzymał. I w tym spotkaniu grałbym x2 - spore value.
Tylko tyle, ponieważ bardzo mi się spieszy.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Sytuacja jest jasna i raczej wszyscy wiemy o co generalnie biega w ostatniej kolejce. Zgadzam się z Benkiem , że Gent nie odpuści tego ostatniego meczu. Aczkolwiek Gent będzie miał bardzo trudne zadanie nie dość, że musi wygrać to i Brugia musi stracić punkty u siebie z Lierse, co jest raczej nie możliwe moim zdaniem. Ale do póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Bardziej jednak skłaniałbym się ku gospodarzom. Gent ma mniejsze szanse zajęcia 2 pozycji niżeli Genk pozostania w pierwszej &quot;6&quot;. Nie ujmując motywacji nikomu, to jednak myślę, że Genk uratuje ten mecz. Ale łatwo na pewno nie będzie.
Genk win@2.30 bet365 ✅
Genk lub remis@1.36 bet365 ✅
Genk over 1.5 gola@1.83 bet365 ✅
over 2.5 gola@1.57 bet365 ✅

Kortrijk co prawda gra w niedzielę finał Pucharu, ale dzisiaj wieczorem nie ma nic do stracenia. Raczej wiele do zyskania.

Kortrijk win
@1.80 bet365 ✅
Kortrijk over 1.5 gola@1.72 bet365 ✅

Brugia na 14 spotkań u siebie z Lierse tylko raz przegrała - było to jakieś 15 lat temu w 97 roku. Dzisiaj spokojna wygrana i spokojne 2 miejsce po sezonie zasadniczym.
Brugge (-1.5)@1.75 bet365 ⛔
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Holandia 1
Graafschap - Twente
Over 4.5 gola
4.70
Unibet


W zaległym meczu Eredivisie zmierzy się ze sobą Graafschap i Twente. Po tym spotkaniu obie ekipy będą miały na koncie tyle samo spotkań co reszta drużyn w lidze (26 meczy). Póki co po 25 meczach gospodarze są na ostatnim miejscu w lidze, a goście plasują się na czwartej pozycji.
Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola. Ostatnio Twente przegrało dwa ligowe spotkania i wypadli z pierwszej trójki. W weekend przegrali na swoim bosiku z Feyenoordem. Dzisiaj będą zdeterminowani i powinni zdecydowanie wygrać z ostatnią drużyną w lidze. Swój typ argumentuję również statystykami. Drużyna Twente to jedna z najbardziej overowych drużyn w lidze. W meczach z udziałem Twente wpada średnio 3.84 gola. Zaliczyli w 25 meczach aż 10 razy over 4.5 gola! Jak widać już dziesięciokrotnie w tym sezonie Twente zaliczało wynik powyżej 4.5 gola. Dzisiaj może być podobnie. Stawiam 1:4 dla drużyny przyjezdnych i na over 4.5 gola. Ostatni mecz między tymi ekipami zakończył się wynikiem 4:0 dla Twente.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Twente będzie grało prawdopodobnie kilka tygodni (może nawet do końca sezonu) bez najlepszego strzelca - Luuka de Jonga. Snajper De Tukkers nabawił się wczoraj poważnej kontuzji kostki i wstępne badania wykluczają go z gry na kilka tygodni, tak więc poważne osłabienie dla Twente.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Twente będzie grało prawdopodobnie kilka tygodni (może nawet do końca sezonu) bez najlepszego strzelca - Luuka de Jonga. Snajper De Tukkers nabawił się wczoraj poważnej kontuzji kostki i wstępne badania wykluczają go z gry na kilka tygodni, tak więc poważne osłabienie dla Twente.
Widziałem wczoraj cały mecz,widziałem też moment kontuzji.Doznał jej poza boiskiem,gdy chciał się zatrzymać po nieudanej próbie utrzymania piłki na boisku. Pierwszą myśl jaką miałem-to że dopadła go sprawiedliwość po tym karnym z Schalke;) Ale tak serio to szkoda chłopaka,bo teraz gra Twente nie wiem jak będzie wyglądać.Wczoraj zagrali tragicznie,wygrali tylko dzięki błędowi obrońców De Graafschap na początku 2 połowy.Co najlepsze, grający w 10-ciu gospodarze w ostatnich 10 minutach mieli 4 wyborne(na prawdę) okazje żeby wyrównać. A Twente bez pomysłu,tzn ciągłe granie do Rosalesa a ten wrzutki-i tak w kółko macieju.O prostopadłym zagraniu można było pomarzyć.Teraz jadą do Hagi i całkiem możliwa kolejna strata punktów,a bramek to już na pewno;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mecz: Den Haag - Twente
Typ: Den Haag (AH+1)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 4/10

Analiza:

Twente walczy o mistrzostwo, Den Haag ma zupełnie inne cele na obecną chwilę, ma trzy punkty przewagi nad Venlo,
będące w miejscu, które zmusza do walki w PO o utrzymanie w lidze.
Twente wygrywało z Den Haag czy to u siebie czy na wyjeździe przez ostatnie kilka sezonów.
Den Haag ostatnio przegrało 0-2 u siebie z Ajaxem, Twente wczoraj wygrało z ostatnim De Graafschap 1-2,
mimo przewagi zawodnika na boisku przez pół godziny nie potrafiło pokonać jednej z najsłabszych obron w lidze,
ma brakło by wczoraj tylko zremisowali, bo gospodarze mieli szansę na wyrównanie pod koniec meczu.

✅ 1-1
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie ma na co czekać,bo kursy zapewne coraz niższe będą,a więc:

Den Haag-Twente: BTS @1,65 Unibet✅✅1-1

Co prawda Haga w ostatnich meczach u siebie z mocnymi ekipami nie zdobyła bramki(0:2 z Ajaxem i 0:6 z AZ),jednak gdy w oczy zagląda zawodnikom widmo spadku,wtedy potrafią zagrać na 110%. Pokazał to De Graafschap z Twente,czemu Haga ma być gorsza. Twente kaleczy na prawdę mocno,niech nie zmyli Was wysoka wygrana w Eindhoven. Wcześniej było wymęczone 1-0 u siebie z Utrechtem,a później 2 porażki z Nijmegen i Feyenoordem(po drodze 1-4 z Schalke).Myślę,że BTS wygląda tu najpewniej,bo postawić na gospodarzy się nie odważę.

Ajax-PSV: Ajax over 1,5@1,91 Bwin✅✅2-0

Hit kolejki,klasyk Eredivisie. Ajax w gazie,z całej czołówki chyba wyglądają najpewniej w walce o mistrzostwo. PSV z nowym trenerem,niby zaczynają lepiej grać,ale bez przesady. Tytoń ostatnio wybronił im w sumie awans w Pucharze Holandii,bo koledzy z obrony nadal nie bardzo wiedzą co robią na boisku. Z całej ekipy PSV jedyny zawodnik w formie,według mnie,to Toivonen.Cała reszta jakaś zamulona w porównaniu z wcześniejszym okresem dobrej gry w lidze i pucharach.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
A ja się ciągle zastanawiam i nie wiem za bardzo co tu zrobić w spotkaniu ADO - Twente. Po spotkaniu ADO - Ajax byłem pewien; Twente (-1). Zobaczyłem w środę Twente w spotkaniu z De Graafschap; męczarnia. Ale teraz pojawia się druga strona medalu: ADO jest bardzo mocno osłabione. Obrona ADO funkcjonuje kiepsko, ofensywa osłabiona. Kto ma tam strzelać gole...? Twente nie jest w formie, Twente jeszcze nie raz straci punkty, ale nie będzie to w spotkaniu z ADO. Czekam aż Unibet wystawi kursy na strzelców w tym spotkaniem, ponieważ dla mnie najlepszym kandydatem będzie: Plet, ponieważ:
1) Luuk de Jong kontuzjowany a Plet to jedyna opcja na szpicę.
2) Grzeję ławkę, więc będzie chciał się pokazać a skrzydłowi Twente potrafią wystawiać piłki.
3) Nie bez powodu strzelił ok 10 bramek w Heraclesie...
Zagram w tym spotkaniu więc na 99% te opcje:
- ADO - Twente 2 @ 1.52 ⛔
- Plet strzeli bramkę? - TAK @ 2.10
✅

AZ - RKC

Biorę już teraz bo kursy będą spadać. +2 bramki na RKC po kursie 1.95 to dla mnie piękny kurs. RKC to poukładana drużyna, której nie jest łatwo strzelić bramki. AZ grało wczoraj 120 minut ciężkiego spotkania z Heraclesem w Pucharze Holandii. Piłkarze są wymęczeni, poza tym AZ grało w ostatnich 7 dniach 3 spotkania... Powoli zmęczenie zaczyna łapać drużynę z Alkmaar co widać na boisku, Heracles praktycznie zjadł AZ w końcówce spotkania. Marten (zawodnik AZ) w dzisiejszym wywiadzie: Obawiam się spotkania z RKC.
Po prostu wszystko wskazuje na to, że tam może być nawet niespodzianka. Nie zdziwię się, jak mecz zakończy się remisem. Gram jednak bezpieczniejszą opcję, czyli +2 na RKC. Jest to naprawdę dobry bet więc polecam.
- AZ - RKC (+2) 2 @ 1.95 ✅
Co do pozostałych spotkań to jeszcze trzeba pomyśleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Excelsior - Groningen
W mojej opinii bardzo trudna do typowania kolejka przed nami Panowie. W piątek jedno spotkanie prawie najgorszych ekip biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Dość długa lista absencji w obu ekipach. Trener gości - Huistra nie może skorzystać w Rotterdamie z Ivensa, Kiefenbelda, Johnassona, Enevoldsena, van de Laaka i Kwakmana.W drużynie gospodarzy kontuzjowanych jest sześciu graczy. Dość śliski mecz, Groningen ma potencjał którego w ogóle nie wykorzystuje natomiast Excelsior prócz ambicji nie ma wiele więcej do zaoferowania. Jeżeli z kimkolwiek goście mają w tym sezonie wygrywać na wyjeździe to tylko z ekipami pokroju Superfarmerów, Hagi czy wspomnianego Excelsioru....Z ostatnich ośmiu spotkań siedem wygrali gracze Groningen Za mała stawkę zagrałem gości
Ajax: Czy mógłbyś potwierdzić ...Yoshida nadal jest kontuzjowany?
Groningen kurs 2.10 STS wynik 0:1 ✅
Opis:
Groningen niestety potwierdziło że są drużyną bez charakteru i własnego stylu. Z żadnego z rogów nie byli w stanie oddać celnego strzału na bramkę ( a mieli ich mnóstwo ) Do tego bardzo słaba ich skuteczność i mamy cały obraz tego spotkania. Do klasowej drużyny jest im bardzo ale to bardzo daleko. Excelsior oddał może trzy strzały celne w ciągu całych 90 minut. Słabiutkie spotkanie...

Jakieś przemyślenia Panowie na temat tych jutrzejszych spotkań?
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax: Czy mógłbyś potwierdzić ...Yoshida nadal jest kontuzjowany?
Z tego co mi wiadomo to nie jest kontuzjowany, tylko jeszcze jedno spotkanie zawieszony za czerwoną kartkę w spotkaniu z Rodą.
 
P 8

puchalke

Użytkownik
Roda- Vitesse
Typ: over 2.5 gola @ 1.65 ✅✅✅ :cool:
bukmacher: bet365
stawka 5/10

Obie drużyny walczą o baraże do ligi europy. Sytuacja Rody nieco skomplikowała się ostatnimi czasy, gdyż w 5 spotkaniach odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo. Vitesse niepokonane od 3 spotkań. Swój typ opieram głównie na statystykach oraz skłonnościach do overów w spotkanaich w Eredivise. W spotkaniach rody z vitesse over padał aż 8 krotnie w przeciągu 9 meczy między tymi drużynami! Myślę, że wynik 1-2 w tym spotkaniu jest bardzo realny
dodatkowo za grosze [1/10] Roda - Vitesse DW 1-2 @11.0 bet 365
mecz o 18:45 ;)
@ easy, 70 minuta 3-1 dla Rody ????
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Roda – Vitesse

Spotkanie dwóch drużyn posiadających podobne umiejętności i dość podobny potencjał. Malki i koledzy ostatnio pudłują niemiłosiernie i chyba przyszedł czas by zagrać choć jeden od początku do końca równy mecz. Kluczem w tym spotkaniu może być postawa linii obronnych jednej i drugiej drużyny. Vitesse ma jedną gwiazdę w ataku – W Bony. Sukces w tym spotkaniu w przypadku Rody będzie zalezał od dwóch rzeczy: od tego czy uda im się Bonego dobrze przykryć + liczyć na dobrą postawę bramkarza Rody Kieszka. Nie będę krył że mimo tego jest to dość trudny mecz…

Roda kurs 2,20 Totomix wynik 3:1✅

Haga – Twente

Wiem że Twente gra bez de Jonga i Mihaylova ( akurat to że ten drugi nie zagra może zadziałać tylko na plus tej drużyny ) ale mimo wszystko zagrałem właśnie na nich.
Hagę ogrywam od początku rundy i chcę być konsekwentny. Skrzydła w Twente funkcjonują nienajgorzej natomiast obrona fatalnie. Myślę że tak słabego meczu jak z Superfarmerami drugi raz nie zagrają.

Twente kurs 1,55 Totomix wynik 1:1⛔
Heerenveen – Vento
Heerenveen może być lekko podmęczone po środowym spotkaniu z PSV a do tego ich obrona spisuje się dość słabo. Być może i Heerenveen to wygra ale mam nadzieję że Vento uda się coś wtoczyć ( nawet bez Yoshidy )
Bts kurs 1,70 Totomix wynik 4:1✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ajax 2K

ajax

Forum VIP
AZ - RKC
Krótko i na temat, ponieważ nie ma za dużo czasu na rozpisywanie się. Tak jak pisałem wcześniej, RKC to bardzo poukładana drużyna. AZ po 120 minutach w pucharze, piłkarze na pewno czują to w nogach. W dodatku długi sezon i do niedawna gra na trzech frontach daję się we znaki. Dlatego w tym spotkaniu typ na under 3,5 po ładnym kursie 1.62 to fajna opcja. Widzi mi się tutaj strata punktów AZ i jakiś niski remis, ale zabezpieczę się jeszcze jedną bramką.
- AZ Alkmaar - RKC Waalwijk under 3,5 @ 1.62 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Alkmaar – Waalwijk

Waalwijk imponuje swoją solidnością ostatnimi czasy, lecz warto zauważyć że grali ostatnio z Excelsiorem i z Superfarmerami a obydwie ekipy do tuzów raczej nie należą. Alkmaar o ile tydzień temu zagrali po prostu słabo to w meczu pucharowym ( w czwartek ) w mojej opinii zagrali całkiem nieźle.
Mieli i słupek w dogrywce i w trakcie meczu dogodne sytuację a to że odpadli zawdzięczają jak zwykle słabej skutecznośći. Puchar krajowy gospodarze mają z głowy zostaje więc liga i Liga Europejska. Na szczęście pierwszy mecz zagra Alkmaar w LE u siebie w najbliższy czwartek więc po tym meczu będą mieli trzy dni na regenerację. To co nie starczyło na Heracles mam nadzieję że starczy na Waalwijk. Z ostatnich siedmiu spotkań tych dwóch ekip wszystkie wygrali gospodarze.

Alkmaar kurs 1,30 ✅
Alkmaar 1/1 HT/FT kurs 1,70 STS ⛔ wynik 1:0

Heracles – Utrecht

Czasami jest tak w życiu czy w sporcie że jak idzie to idzie. Heracles są moimi ulubieńcami w tej lidze i cieszę się że udało im się awansować do finału krajowego pucharu. Mimo zeszłotygodniowej wygranej Utrecht jest dla mnie nadal przeciętną drużyną i na pewno w zasięgu Heraclesu. Jeżeli gospodarze zagrają z taką pasją jak w czwartek powinno być dobrze

Haracles kurs 1,90 STS wynik 3:1✅

De Graafschap – Feyenoord

Podobne spotkanie do wczorajszego meczu Hereenveen – Vento. Gości są faworytami ale mam nadzieję że Superfarmerom, którzy walczą przed spadkiem uda się coś wturlać

BTS kurs 1,60 Totomix wynik 0:3⛔

Mecz Ajaxu z PSV jest dla mnie wyłącznie meczem do oglądania a nie do obstawiania. Być może tym którzy grają na livebettingu uda się ustrzelić coś sensownego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ciekawe wydają mi się typy na kartki w dzisiejszym klasyku:

Strootman kartka@ 3,75 Unibet✅✅mega zarobek ????
Vertonghen kartka@3,20 Unibet⛔⛔
Manolev kartka@3,50 Unibet zwrot


Czy dziś jest szansa,że mecz będzie toczony w przyjacielskiej atmosferze i bez złośliwych zagrań?! Według mnie nie ma na to szans,obie ekipy wiedzą o co grają a sezon coraz bliżej końca. Wybrałem tą trójkę,z czego chyba najbardziej liczę na kartkę dla Strootmana.Pomocnik PSV zawsze gra agresywnie,nogi nie odstawia a do tego lubi podyskutować z sędzią. Vertonghen to ostoja i kluczowy gracz Ajaxu,ale też potrafi zagrać brutalnie gdy wymaga tego sytuacja.Wydaje mi się,że dziś PSV będzie raczej grało z kontry a wtedy może kapitan Ajaxu złapie kartkę przy próbie zatrzymania szybkiego ataku gości. No i Manolev,który ostatnio łapie kartki bardzo łatwo-z tym,że chyba trochę sędziowie się na niego uparli bo te jego faule często nie powinny być karane kartonikami. Nie wiem czy dziś znów sędzia będzie tak wyczulony wobec Bułgara,on sam pewnie też zagra delikatniej.Dlatego ten typ gram za najmniejszą stawkę;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom