>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

27. kolejka PKO Ekstraklasy (29.05-31.05.2020)

Status
Zamknięty.
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Propozycja typu długoterminowego: Pogoń poza TOP8, trudny terminarz, słaba forma, coś się pali w zespole, kurs 5.44
Też o tym pomyślałem. W tej chwili Portowcy zajmują 6. miejsce, zatem aby wypaść z górnej ósemki muszą zostać wyprzedzeni przez trzy zespoły. Na tym samym poziomie punktowym są Lechia Gdańsk (41 punktów) i Jagiellonia Białystok (40 punktów). Pozostali rywale Pogoni do końca rundy zasadniczej to Cracovia (Dom), Lech Poznań (Wyjazd), Lechia Gdańsk (Dom). Na ile można oszacować ich zdobycz? Moim zdaniem pomiędzy 1 a 3 punkty, co daje do 44 punktów. Rywale Lechii to Górnik Zabrze (Wyjazd), Cracovia (Dom), i własnie Pogoń w Szczecie. Szacowana zdobycz przed starciem z Szczecinie to 2 do 4 punkty, więc będzie to starcie o wszystko. Jagiellonia Białystok zmierzy się z Wisłą Płock (Dom), ŁKSem Łódź (Wyjazd) i Piastem Gliwice (Dom). Z Nafciarzami i ŁKSem oczekuję co najmniej jednej wygranej, więc 3 może 4 punkty tutaj bym doliczył. Ale potrzeba jeszcze jednego zespołu z grona Raków Częstochowa (37 punktów), Zagłębie (36 punktów), Górnik (36 punktów), Wisła Płock (36 punktów). Wisłę i Górnika bym jednak odrzucił. Nafciarze już w okresie luty-marzec nie aspirowali do walki o grupę mistrzowską a zespół z Zabrza ma trudny terminarz z Piastem w Gliwicach i Legią. Pozostają Raków i Zagłębie, oboje zmierzą się w 30. kolejce w Bełchatowie. Zanim nastąpi to starcie podopieczni trenera Papszuna zagrają w u "siebie" z ŁKSem i Wisłą w Krakowie. Miedziowi z dwukrotnie u siebie z Lechem i Koroną. Wydaje się, że i Raków, i Zagłębie są w stanie odnieść po jednym zwycięstwie i co najmniej zremisować w drugim przypadku, czyli do decydującego starcia przystąpią z pulą na poziomie 40-41 oczek, ekipa z Lubina sprawia wrażenie bardziej zdeterminowanej na TOP 8. Każdy beniaminek ma za cel utrzymanie się w Ekstraklasie i to przynajmniej sportowo Raków już prawie uczynił, więc cel sezonu został osiągnięty. Nie wspomniałem nic o Lechu. Uważam, że po powrocie do Poznania raczej ograją Portowców, co sprawia, że kwestia zostanie już wyjaśniona. Jak to się niepoprawnie mówi. Na dzień dzisiejszy wariant optymistyczny wygląda tak:

Lechia/Lech
Jagiellonia
Zagłębie
---------
Pogoń
Raków

To jest jednak wyłącznie opinia, bazująca tylko na formie z 27. kolejki oraz częściowo z lutego i marca. Na prawdziwe podparte dowodami prognozy można sobie pozwolić po miesiącu ciągłej gry. Dużo nie pomogłem, tyle samo powie Ci rzut monetą. Kurs wygląda na pewno zachęcająco, jeśli Pogoń przegra z Cracovią prawdopodobnie spadnie, co nie pomaga w podjęciu decyzji.
 
Myślałem również o Zagłębiu w TOP8, wyglądają ciekawie, widać moc, determinacje. A może właśnie iść w kierunku Zagłębia.. :)
Post automatycznie złączony:

Ewentualnie jeszcze jeden typ: Wisła Kraków spadnie z ligi.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myślałem również o Zagłębiu w TOP8, wyglądają ciekawie, widać moc, determinacje. A może właśnie iść w kierunku Zagłębia.. :)
Post automatycznie złączony:

Ewentualnie jeszcze jeden typ: Wisła Kraków spadnie z ligi.
Wisła ogarnie.
Do trójki ŁKS, Arka, Korona trzeba dopisać Raków, który nie buduje stadionu, a to wiąże się z niedostaniem licencji na kolejny sezon.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wisła ogarnie.

IBIS a jeżeli chodzi o Zagłębie w TOP8 - jakie szanse widzisz ?
Zagłębie w pierwszym spotkaniu po przerwie wyglądało mega!. Nie spodziewałem się, że zespół będzie tak dobrze przygotowany pod względem fizycznym. Mają cztery punkty straty do awansu, a terminarz nie jest łatwy: Lech (D), Korona (D) i Raków (W). W tym ostatnim spotkaniu mogą się bić o awans do pierwszej ósemki. Niewiem jaki jest kurs na TOP8, ale jeśli potwierdzą swoją dobrą dyspozycję z pierwszego meczu w spotkaniu z Lechem to mimo wszystko bym spróbował.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kurs na Zagłębie - 4. (top8)
Lech bez Jóźwiaka...Zagłębie u siebie, smierdzi remisem.
Kurs bieda. Nie brałbym.
Jóźwiak, którym sam się zachwycałem w spotkaniu z Stalą w PP został tak naprawdę schowany do kieszeni przed Jędrzejczyka. Jędza od razu do niego doskakiwał i nie pozwolił mu na rozpędzenie się. Myślałem, że Żuraw zareaguje i każe zmienić stronę Jóźwiakowi, lecz takie cuda nie w naszej lidze...
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Wprawdzie to nie spadek, ale do grona dziadów wiosny kandyduje Cracovia. Rzecznik Dyscyplinarny PZPN formułuje zarzut korupcyjny.
Po meczu z Jagiellonią trener Pasów stwierdził.
"Spoglądam na to wszystko z boku i zastanawiam się, czy jestem jeszcze w stanie nauczyć czegoś tych piłkarzy i odpowiednio ich zmotywować. Przegraliśmy już piąty mecz z rzędu. Muszę porozmawiać o tym z profesorem Filipiakiem. To będzie dłuższa rozmowa."
Wobec np. odjęcia 30 punktów niektórym może już nie chcieć się męczyć, bo i tak jak nie ten to następny sezon w kozie.
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Jeśli chodzi o kluby Ekstraklasy, to tutaj zaskoczeń raczej nie ma. Lechia, jak zawsze, wywinęła się od srogiej kary, a każdy zespół otrzymał licencję na grę w lidze, tylko Raków i ŁKS nie dostały pozwolenia na grę w rozgrywkach UEFA. A ponadto:

Lechia Gdańsk

- jest zobowiązana do zapłaty kwoty 10.000 zł w związku z niekompletną dokumentacją finansową z zakresu kryterium F.05 (prognoza finansowa);

- jest zobowiązana do realizacji ugód zawartych z zawodnikami, w terminach wskazanych w przedmiotowych ugodach bez możliwości ich dalszego odraczania.

Pogoń Szczecin i Raków Częstochowa

- zostały objęte nadzorem infrastrukturalnym

Wisła Kraków

- jest zobowiązana do realizacji ugód zawartych z zawodnikami, w terminach wskazanych w przedmiotowych ugodach bez możliwości ich dalszego odraczania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom