>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Primera Division 08.03 - 10.03.2014

Status
Zamknięty.
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Espanyol vs Elche
Typ : Elche +1
Kurs : 2.00
Buk :WilliamHill
Espanyol podejmuję na własnym podwórku Elche.
Espanyol z dorobkiem 33 punktów zajmuję 10 miejsce w tabeli PD. Po dwóch z rzędu wygranyz z Bilbao i Granadą ich morale szybko spadły po dwóch kolejnych meczach, gdzie przegrali z Villarrealem i zremisowali bezbramkowo z Getafe i nie sądzę by w sobotę zdobyli komplet punków z dobrze spisującym się ostatnio Elche. W ekipie gospodarzy najprawdopodobniej zabraknie Álvareza(D/6/0), Moreno(D/22/1), Stuania(F/22/4). W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami, Eleche wygrało na swoim podwórku 2:1. Elche ostatnio spisuję się bardzo dobrze i jestem pełen podziwy ich gry. Osiem oczek w ostatnich 5 meczach i tylko jedna porażka z Królewskimi 3:0. Zwycięstwo z Celtą, Almerią, dwa remisy z Osasuną ( nie trafiony rzut karny ) i Valadolid. W ekipie gości nie przewiduję żadnych zmian w składzie w porównaniu do ostatniego meczu z Celtą.​
Espanyol zawiódł mnie w ostatnim meczu z Getafe, zagrali na prawdę słabo, natomiast morlane w ekipie Elche idą mocna w górę i wydaję mi się, iż wzrosną jeszcze wyżej po meczu w Barcelonie. W ostatnim wygranym meczu z Celtą 1:0, jdnak nie zasługiwali na te 3 punkty i każdy kto oglądał to spotkanie to dobrze wie, ale mimo wszystko typ +1 w stronę Elche jest jak najbardziej prawdopodobny. Jestem pewien, iż Elchce nie dostanie ostrych batów w Barcelonie, jeśli mają przegrać to naprawdę minimalnie, tak więc typ gorąco polecam! ( pytania, uwagi pw )
 
S 0

szybki_lopoez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division Godzina: 20:00
Spotkanie: Celta Vigo - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
To moja pierwsze podejście do analizy więc proszę o wyrozumiałość ????
Mecz godny polecenia zważywszy na sytuację na szczycie tabeli, mała strata pkt do Barcelony i Realu daje motywacje piłkarzom Atletico zwłaszcza po pechowym remisie z królewskimi w ostatnim spotkaniu. Atletico bez Costy da sobie świetnie rade z obroną Celty i jestem przekonany że mecz będzie wygrany.

&lt;table class=&quot;headtohead_twoteams_leaguetable normaltable&quot;&gt;&lt;thead&gt;&lt;tr&gt;&lt;th class=&quot;pos first &quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;team &quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;diff unsigned &quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;points last &quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/thead&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;even &quot;&gt;&lt;td class=&quot;pos first &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;diff unsigned &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;points last &quot;&gt;&lt;table class=&quot;headtohead_twoteams_leaguetable normaltable&quot;&gt;&lt;thead&gt;&lt;tr&gt;&lt;th class=&quot;pos first &quot;&gt;Poz.&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;team &quot;&gt;Drużyna&lt;/th&gt;&lt;th&gt;M&lt;/th&gt;&lt;th&gt;Z&lt;/th&gt;&lt;th&gt;R&lt;/th&gt;&lt;th&gt;P&lt;/th&gt;&lt;th&gt;Gole&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;diff unsigned &quot;&gt;Różnica&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;points last &quot;&gt;Punkty&lt;/th&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/thead&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;even &quot;&gt;&lt;td class=&quot;pos first &quot;&gt;3&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team &quot;&gt;At. Madryt&lt;/td&gt;&lt;td&gt;26&lt;/td&gt;&lt;td&gt;19&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 4&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 3&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 61:21
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;diff unsigned &quot;&gt; 40&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;points last &quot;&gt;61&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;pos first &quot;&gt;11&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team &quot;&gt;Celta Vigo&lt;/td&gt;&lt;td&gt;26
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;8&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 6&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 12&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 32:37&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;diff unsigned &quot;&gt; -5&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;points last &quot;&gt;30&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;pos first &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;diff unsigned &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;points last &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Statystyki mówią same za siebie! Atletico następny mecz gra z silniejsza drużyna wiec nie mogą sobie pozwolić na chociażby remis
Popracuj nad argumentacją, bo to jest słabe/ Ramzes
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Ostatnio pisałem ten sam typ i niestety nie siadł, ale teraz nie widzę już innej możliwości. Real zmierzy się w niedzielę z Levante, później pojadą do Malagi a następny mecz to już Gran Derbi. Sergio Ramos to zawodnik na którego bukmacherzy wystawiając typy na kartkę dają kursy 1.80/1.90 gdzie u innych zawodników to jest ok. 1.20/4.00 więc coś w tym musi być. Real po słabym występie w derbach madrytu(wynik z przebiegu gry cieszy, lecz wszyscy wiedzą że stać ich na lepszą grę) podejmie u siebie Levante i jak na moje - Ramos wystąpi tam na 100% wraz z...Varanem? Od 3 kolejek jest on o jedną żółtą kartkę od zawieszenia więc kiedy miałby to zrobić jeśli nie w tym pojedynku? Jest to podstawowy stoper który tworzy doskonałą ścianę przez którą ciężko przebić się innym drużynom i Carlo Ancelotti na pewno nie wyobraża sobie brak jego występu z drużyną Barcelony i nie popełni tego błędu wystawiając go w pomocy. Ramos próbował się już wykartkować w tym samym czasie co modrić aby być gotowym na Atletico, robił wszystko co mógł ale sędzia zdecydował się nie pokazać tej kartki(co mnie bardzo dziwi, masa fauli za które sędzia powinien pokazać kartkę) przez co musiał siedzieć na ławce w kolejnym meczu aby zagrać a Atletico, teraz czas na kolejne dwa mecze i pojedynek dwóch hiszpańskich gigantów(?), do którego Sergio na pewno przystąpi wykartkowany.
Jak to było?
Ja już dziś stawiam cały swój monstrualny bankroll dopisując sobie kolejne pokaźne cyfry na moim koncie.
Sergio Ramos otrzyma żółtą kartkę @ 1.80 Betsson ✅✅
Skorzystałeś? kliknij dzięki ????

Później jeszcze coś dorzucę
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
K 13

kermitzaba

Użytkownik
Też mocno myślę o Atletico ale mam zamiar postawić x2 po kursie 1,20 (łączny kurs kuponu zawsze daje ok 1,50) co daje dużą szanse powodzenia. Celta jednak gra u siebie a każda drużyna grająca u siebie z mocną ekipą przyciąga więcej fanów na stadion przez co lepiej gra się piłkarzom i jest to motywujące. 1,20 za taki zakład uważam za dobry kurs.
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Real Madryt - Levante
Mecz dopiero w niedzielę, ale napiszę o nim już dzisiaj.
W środku tygodnia piłkarze grali w reprezentacjach. Na szczęście wirus FIFA tym razem nie zaatakował. Ze świetnej strony pokazali się piłkarze ofensywni Realu, szczególnie trio BBC. Ronaldo przeciwko Kamerunowi strzelił 2 bramki, dzięki czemu stał się liderem pod względem bramek dla Portugalii. Gareth Bale zanotował 2 asysty i jedną fenomenalną bramkę po prawie 50 metrowym rajdzie. Także Benzema dołożył swoje trzy grosze w meczu z Holandią strzelając na 1:0. W meczu reprezentacji Hiszpanii u21 gole strzelili Isco i Morata. Jak widać ofensywa Królewskich daje z siebie wszystko nawet w meczach reprezentacji, dopisuje im forma.
Od czasu porażki z Atletico 28 września, Real wygrał wszystkie mecze u siebie, wszystkie dosyć przekonywująco. Nie ma sensu się o tym więcej rozpisywać, każdy wie jak Real gra na Santiago Bernabeu.
Levane ostatnio radzi sobie całkiem nieźle. Zajmują obecnie 8 miejsce. Ostatnią porażkę w lidze ponieśli 4 stycznia! To już ponad 2 miesiące temu. Wywieźli punkt z Anoeta, komplet punktów z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, a nawet postawili się u siebie Barcelonie remisując 1-1. Uważam, że niedzielny mecz zakończy się srogą porażką graczy z Walencji. Najwyższy czas na porażkę.
Carlo Ancelotti wystawi najprawdopodobniej na bokach obrony Carvajala oraz Marcelo. Można było zobaczyć ile w ofensywie dali Ci dwaj gracze przeciwko Atletico. Do tego zamiast Di Marii, który rozegrał w spotkaniu przeciwko Rumunii 90 min, powinien wystąpić Isco.
W meczach na Bernabeu Levante nie radzi sobie za dobrze. 6 porażek, 1 wygrana. 5 z tych spotkań skończyło się overem 4.5.


Typy:
Over 4.5 @2,38 Sportingbet
Real Madryt over 3.5 @1,90 Bet365
Real Madryt -3.5 @2,425 Bet365
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na jutro wybieram jedynie rzuty rożne w starciu Granady z Villarreal. Główną bronią gospodarzy powinny być stałe fragmenty gry. Granada jest jednym z najlepszych lotników w lidze i z pewnością będą chcieli to wykorzystać.
Mnie Villarreal nie oczarowuje. Są mało skuteczni, mają masę meczów na styku, gdzie trzymają wynik. Granada z kolei czasami rozczarowuje brakiem stylu. Ciągłe wrzutki w pole karne lub długie piłki na El Arabiego. Podobają mi się jednak boczni obrońcy, którzy często się podłączają w grę ofensywną i tu szukam poparcia dla mojego typu.
Wystarczy popatrzeć kto wybiegnie w pierwszym składzie Villarrealu. Gio, Perbet, Moi, Oliver Torres. Chłopaki do grania, ale nie do walczenia. Granada u siebie postawi ciężkie warunki i będzie sporo przepychania się w polu karnym. Goście będą mieli argumenty przy kontrach, bo mają wielu filigranowych świetnie wyszkolonych zawodników. Granada z kolei będzie upatrywać swoich szans w stałych fragmentach, bo nie mają ludzi w środku pola do kreatywnej i błyskotliwej gry.
Granada - Betis 4:4
Granada - Celta 9:4
Granada - Osasuna 7:0
Granada - Valladolid 8:5
Granada - RSSS 8:2
Granada - Villarreal
Granada powyżej 5,5 (rzuty rożne) 1,80 Bet365 ⛔ 3
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Valladolid-Barcelona
Niby bts wygląda ciekawie ale uznałem, że jeśli ma ktoś strzelić dla Pucelanos to będzie tą osobą Javi Guerra. W tym sezonie zdobył już 12 goli i jest tak naprawdę jedynym zawodnikiem zespołu, do którego nie można mieć jakichkolwiek pretensji. Reszta ma tam swoje mniejsze lub większe grzeszki ale Guerra to ich lider dzięki, któremu jeszcze się jako tako trzymają przy życiu. Co ciekawe w trzech ostatnich meczach między tymi ekipami Valladolid zawsze strzelało po golu, a w dwóch z nich robił to właśnie Javi Guerra(raz był to Victor Perez). Kurs mega wysoki i moim zdaniem warto delikatnie spróbować, bo albo Barca zagra na zero z tyłu, albo gola im strzeli najlepszy strzelec Blanquivioleta.
Javi Guerra strzeli @ 5,00 Betsson/WH⛔

Granada-Villarreal
Czy Giovani zagra, to się jeszcze okaże ale mimo wszystko uważam, że warto na nich pograć. Wraca Cani po kontuzji ale sądzę, że zacznie na ławce. A więc kto w ofensywie? Perbet na 100% w ataku, bo przecież za czerwo pauzuje Uche, na skrzydłach myślę, że wystąpi dwójka młodzieniaszków: Moi i Nahuel i jeśli nie będzie mógł zagrać Giovani to wtedy zagrają trójką w środku pola: Oliver Torres, Pina i Trigueros. Gdzie jest Bruno? Bruno być może zagra na środku obrony! Tak, trudno w to uwierzyć, ale Marcelino wobec absencji Chechu Dorado i Mateo Musacchio musi kogoś dokoptować Gabrielowi na środek obrony. Pantic ostatnio nie trenował, a zatem Bruno jest tutaj mocnym kandydatem. Nie wiem jak on będzie tam grał, bo to jednak zupełnie inna bajka, niż nawet jako defensywny pomocnik, bo za sobą ma już tylko golkipera, ale na pewno będzie duży plus w kwestii gry piłką i uruchamiania skrzydłowych. Tak jak Ramzes piszę goście skupią się na kontrach, a że w tych są mocni, to powinni swoje zrobić - strzelić te 2 gole.
Tym bardziej, że po stronie gospodarzy znowu zabraknie Pitiego. Nie grał w Bilbao i w ofensywie Granada niczego nie była w stanie zrobić. Piti to jedyny zawodnik, który jest w stanie w pojedynkę rozbić obronę rywala, czy to podaniem do swojego kolegi, czy też genialnym strzałem. Brahimi nieźle drybluje ale raczej na pokaz, niż skutecznie. Ale jako, że Granada zagra u siebie, to będzie grała otwarty futbol i to w mojej ocenie może być dla nich zabójcze, właśnie przez kontry gości. Zabraknie Diego Mainza i to jest problem, bo teoretycznie są Murillo i Coeff na środek obrony, ale w ostatnim czasie są tam ciągłe zmiany i to się może odbić na ich jakości, co już widzieliśmy w Bilbao, gdy zostali po prostu rozbici kompletnie.
Villarreal over 1,5 @ 2,37 Bet365/WH⛔2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Valladolid - Barcelona
Po krótkiej przerwie na mecze reprezentacyjne wracamy do rozgrywek ligowych. W spotkaniu inaugurującym 27 kolejkę La Liga Real Valladolid podejmie na własnym stadionie Barcelonę. Gospodarze zajmują obecnie osiemnaste miejsce w ligowej tabeli z trzema punktami straty do siedemnastej Almerii szesnastej Malagi. Czy dziś będzie okazja do zdobycia choć jednego punktu i próby odbicia się od strefy spadkowej ? Moim zdaniem szanse na to są wręcz nikłe ponieważ forma jaką prezentują w ostatnich tygodniach nie jest za wysoka. Z pięciu ostatnich spotkań aż w czterech przypadkach padał remis, raz odnieśli porażkę w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Atletico (0:3). Co prawda przed własną publicznością ten bilans prezentuje się trochę lepiej ponieważ pięć ostatnich spotkań to dwa zwycięstwa i trzy remisy, a ostatnią porażkę odnieśli 22.11.2013 roku z Osasuną (0:1). Warto zaznaczyć, że potrafili pokonać Villarreal 1:0 jednak wiemy, że &quot;Żółta Łódź Podwodna&quot; o wiele lepiej spisuje się na El Madrigal niż na wyjazdach.
Z kolei Barcelona, która dwa tygodnie temu przegrała na wyjeździe 1:3 z Realem Sociedad, w poprzedni weekend pewnie wygrała na własnym stadionie z Almerią 4:1. Katalończycy już za dwa tygodnie zmierzą się w arcyciekawym, arcytrudnym i zarazem arcyważnym spotkaniu - mowa tu oczywiście o Gran Derbi na Santiago Bernabeu. Na chwilę obecną Barca traci do Realu jeden punkt dlatego jeśli do czasu GD chcą zachować status quo, muszą wygrać dziś z Valladolidem i za tydzień z Osasuną. Poza tym zdają sobie sprawę, że Real prezentuje się w ostatnich miesiącach rewelacyjnie i będzie ich bardzo trudno dogonić jeśli samemu zgubią punkty. Jeśli chodzi o absencje to do Valladolid decyzją trenera nie pojechali José Manuel Pinto, Carles Puyol, Jordi Alba i Alex Song. W dodatku z powodu problemów osobistych w ostatniej chwili wypadł ze składu Andres Iniesta, a jego miejsce zajął Ibrahim Affelay.
Zdaję sobie sprawę, że moje typy nie są wyszukane i tak na dobrą sprawę każdy może na coś takiego &quot;wpaść&quot;, nie trzeba być jakimś typerem jednak uważam, że w obecnej sytuacji nie ma innej możliwości jak trzy punkty zainkasowane przez Katalończyków w dzisiejszym spotkaniu. W dodatku liczę, że w końcu przełamię się Neymar, który od czasu powrotu po kontuzji delikatnie mówiąc nie błyszczy. Jednak w środowym spotkaniu Brazylia - RPA Ney popisał się hat trickiem dlatego uważam, że może to być zalążek wzrostu formy zwłaszcza, że przed Barceloną najważniejsze i decydujące spotkania w tym sezonie. Moje propozycje to.
Barcelona (0:1) @ 1,60
Do przerwy/wynik końcowy 2/2 @ 1,58
Barcelona strzeli gola w obydwu połowach @ 1,63
Neymar strzeli @ 2,02

Unibet

EDIT : Oficjalne składy na dzisiejsze spotkanie :
Real Valladolid:
Mariño; Rukavina, Rueda, Mitrovic, Peña; Valiente, Rossi, Álvaro Rubio; Bergdich, Guerra, Manucho
Barcelona:
Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Xavi, Busquets, Cesc; Pedro, Messi, Neymar
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Valladolid - Barcelona
La Liga
16:00
Estadio José Zorrilla




Do tego spotkania chciałbym tylko dodać, że obie ekipy wyjdą przed gwizdkiem rozpoczynającym mecz bardzo zmotywowane. Barca walczy nadal o mistrzostwo, natomiast Pucela walczą o utrzymanie. Na razie Real zajmuję 18 miejsce z 23 punktami. Taką samą ilość oczek ma również Rayo Vallecano, 17 lokatę zajmuję Almeria, 3 punkty więcej niż Valladolid. Drużyna z Estadio Jose Zorilla w ostatnim czasie w miarę dobrze radzi sobie przed własną publicznością. Z 15 ostatnich punktów w domu podopieczni Juana Ignacio Martíneza zdobyli 9 punktów. Myślę, że te statystyki na Barce &#39;nie wystarczą&#39;. Duma Katalonii w poprzedniej kolejce po niełatwym pojedynku zwyciężyła 4:1 z Almerią. Warto przypomnieć, że w najbliższą środę piłkarze Taty Martino rozegrają rewanżowe spotkanie z Manchesterem City w Lidze Mistrzów. Także chciałbym dodać, że w tym tygodniu 14 zawodników pierwszej drużyny wyjechało na mecze kadry. Najlepiej zaprezentował się Neymar, hat-trick przeciwko RPA, a także Pedro, który wykończył akcję Silvy oraz Iniesty dając zwycięstwo Hiszpanii nad Italią. Wszyscy kadrowicze wrócili cali i zdrowi. Dzisiejszego popołudnia nie wystąpi na pewno Andres Iniesta, który z przyczyn rodzinnych nie poleciał do Valladolid. Jego miejsce w ostatniej chwili zajął Affelay. Do składu powraca po dwutygodniowej przerwie Pique.
W ekipie Juana Ignacio Martíneza nie wystąpi jedynie były zawodnik Barcy - Jeffren, który to już w debiucie w barwach Realu nabawił się kontuzji uda.
Ciekawostką może być fakt, że na Estadio José Zorrilla pierwszą bramkę w La Liga zdobył Xavi. Był to 20 grudnia 1998.
Barca to europejski lider pod względem strzelonych bramek w najsilniejszych ligach w tym sezonie, na swoim koncie ma ich 74. Średnio na mecz podopieczni Gerardo Martino strzelili 2,8 bramki. W 2014 Duma Katalonii ma w swoim dorobku 45 goli.

H2H obu ekip:
05.10.13 PRI Barcelona Valladolid 4 : 1
19.05.13 PRI Barcelona Valladolid 2 : 1
22.12.12 PRI Valladolid Barcelona 1 : 3
16.05.10 PRI Barcelona Valladolid 4 : 0
23.01.10 PRI Valladolid Barcelona 0 : 3

Składy:
Barcelona: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Xavi, Busquets, Cesc; Pedro, Messi, Neymar
Real Valladolid: Mariño; Rukavina, Rueda, Mitrovic, Peña; Valiente, Rossi, Álvaro Rubio; Bergdich, Guerra, Manucho

W moim odczuciu Barca jest zdecydowanym faworytem. Kolejne 3 punty na koncie Dumy Katalonii mogą pomóc w obronie tytułu mistrzowskiego. Tak jak Barca jest zdecydowanym faworytem, tak i ja gram zdecydowanie na Blaugranę.

Typy:
Handicap: (-2) Barcelona @ 2,45 ⛔
Liczba goli: over 3,5 @ 2,10 ⛔
Liczba rzutów rożnych gości: over 6,5 @ 1,90 ⛔
Strzelec gola: Pedro Rodriguez @ 2,12
⛔
Unibet
JESTEM ZROZPACZONY...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 154,9K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division Godzina: 20:00
Spotkanie: Celta Vigo - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
To moja pierwsze podejście do analizy więc proszę o wyrozumiałość ????

Mecz godny polecenia zważywszy na sytuację na szczycie tabeli, mała strata pkt do Barcelony i Realu daje motywacje piłkarzom Atletico zwłaszcza po pechowym remisie z królewskimi w ostatnim spotkaniu. Atletico bez Costy da sobie świetnie rade z obroną Celty i jestem przekonany że mecz będzie wygrany.

&lt;table class=&quot;headtohead_twoteams_leaguetable normaltable&quot;&gt;&lt;thead&gt;&lt;tr&gt;&lt;th class=&quot;pos first &quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;team &quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;diff unsigned &quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;points last &quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/thead&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;even &quot;&gt;&lt;td class=&quot;pos first &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;diff unsigned &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;points last &quot;&gt;&lt;table class=&quot;headtohead_twoteams_leaguetable normaltable&quot;&gt;&lt;thead&gt;&lt;tr&gt;&lt;th class=&quot;pos first &quot;&gt;Poz.&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;team &quot;&gt;Drużyna&lt;/th&gt;&lt;th&gt;M&lt;/th&gt;&lt;th&gt;Z&lt;/th&gt;&lt;th&gt;R&lt;/th&gt;&lt;th&gt;P&lt;/th&gt;&lt;th&gt;Gole&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;diff unsigned &quot;&gt;Różnica&lt;/th&gt;&lt;th class=&quot;points last &quot;&gt;Punkty&lt;/th&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/thead&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;even &quot;&gt;&lt;td class=&quot;pos first &quot;&gt;3&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team &quot;&gt;At. Madryt&lt;/td&gt;&lt;td&gt;26&lt;/td&gt;&lt;td&gt;19&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 4&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 3&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 61:21
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;diff unsigned &quot;&gt; 40&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;points last &quot;&gt;61&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;pos first &quot;&gt;11&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team &quot;&gt;Celta Vigo&lt;/td&gt;&lt;td&gt;26
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;8&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 6&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 12&lt;/td&gt;&lt;td&gt; 32:37&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;diff unsigned &quot;&gt; -5&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;points last &quot;&gt;30&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;pos first &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;team &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;diff unsigned &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;points last &quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Statystyki mówią same za siebie! Atletico następny mecz gra z silniejsza drużyna wiec nie mogą sobie pozwolić na chociażby remis
A info o absencjach? Atletico Madrid bez

7.3 Diego Costa F 26 21-3 8.3 s
7.3 Arda Turan M 22 3-3 8.3 s
7.3 Diego Godin D 24 2-1 8.3 s


nie przekonują mnie ostatnio, a te dwa wyjazdy ostatnie przegrane z wiekszymi tuzami niz Celta? ja bym podziekowal i nie pchal sie bezmyslnie w dwojke po tabeli :]
 
the-danger 43

the-danger

Użytkownik
Już wcześniej musieli wygrać spotkanie, teraz po porażce Barcy mają szansę wskoczyć wyżej i zrównać się z Realem, oczywiście nadal będzie miał Real jedno spotkanie do odrobienia i pewnie zgarną 3 pkt ale do końca jeszcze troszkę kolejek i realne szanse na mistrzostwo są bardzo duże. Osłabienia są, fakt... Ostatnio im nie wychodzą wyjazdy, fakt... Kurcze, ale by 3 raz pod rząd przegrali na wyjeździe? Nie sądzę chłopaki, naprawdę. Dzisiaj mają szansę przeskoczyć Barcę i to zrobią. Jestem tego pewien na 80%, kurs 1.85 więc warto ????
EDIT: Znacie nutę która leciała na początku spotkania? Podczas minuty ciszy?
-Nie, Kermitzaba, serio puszczali jakaś nutę, przynajmniej u mnie leciało na steamie ????
 
K 13

kermitzaba

Użytkownik
No i Atletico szansy nie zmarnowało. Jutro przewiduję podobny wynik w meczu Sevilli, grają o europejskie puchary natomiast ich rywal jest nisko w tabeli. Poprzednie mecze między tymi ekipami też są na korzyść gości. Osobiście gram x2 ale za niższą stawkę można próbować czystą dwójkę.
ps. podczas minuty ciszy była raczej... cisza? ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na jutro podbijam kartkę dla Ramosa. W ostatnim czasie mocno na nią pracował, a jutro coś odwali totalnie dla beki. Teraz jest Levante i Malaga, a później Barcelona, Sevilla, Rayo i RSSS. Nie ma kiedy się wyczyścić, a Ramos musi być gotowy na najważniejsze mecze. Real bogactwa na środku defensywy nie ma, a ogórkiem La Liga dadzą sobie radę bez swojego podstawowego stopera. To musi się udać. Podobnie było z Modriciem, który musiał i który się wyczyścił.
Real - Levante
Ramos otrzyma żółtą kartkę 1,80 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Espanyol-Elche
To ja sobie lekko spróbuje na Papużki, które dzisiaj wreszcie z 4 ofensywnymi zawodnikami. Nie wiem czy już na stałe, ale Aguirre zdał sobie sprawę, że Abraham na boisku nic nie pomoże, bo jest po prostu słaby. Wszystkie ofensywne siły zostały rzucone na pierwszy plac czyli: Simao, Pizzi, Stuani i Sergio Garcia. Na ławce jeszcze niby Lanzarote ale poza nim próżno szukać kogoś wartościowego. Widać więc, że ufa pierwszej &quot;11&quot;, która rzecz jasna wygląda na papierze dużo lepiej od rywali. Elche w ostatnich 5 wyjazdowych meczach traciło zawsze, co najmniej 2 gole. O ile wyjazdy do Barcelony i Madrytu(Real) czy San Sebastian można wytłumaczyć, o tyle tracone gole z Valladolid i Levante wyglądają już duuużo gorzej.
Czysta &quot;1&quot; na gospodarzy wygląda średnio przy kursach na poziomie 1,7-1,8 ale jeśli nie będzie 1:0 to zdecydowanie lepiej wygląda over 1,5 i tak też spróbuje pograć.
Espanyol over 1,5 @ 2,10 WH✅3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Valencia - Bilbao
Typ : ov2,5 @ 1,820 Pinnacle
W Valencii wraca Parejo, a to bez wątpienia lider ostatnich meczów. Zabrakło go w starciu z Rayo i gra kulała. Alcacer w formie strzeleckiej, Feghouli pohasa na skrzydle, Piatti też wraca i pewnie zajmie miejsce Fede, który owszem ma niesamowity potencjał i lewą nożke ale jeszcze nie jest regularny i często się podpala.
Wiadomo jak gra Bilbao, Valverde preferuje techniczną fajną dla oka piłkę. Na Mestalla o tym coś wiedzą bo przecież uratował ostatni sezon. Aduriz ostatnio dobre mecze, Susaeta i Muniain świetni na skrzydłach. Mikel Rico i Iturraspe świetny środek. Ja widzę super spotkanie z kilkoma bramkami. Takiego niewypału jeżeli idzie o gole jak Sevilla - Valencia się nie spodziewam już... Tam też sytuacji mieli i mnóstwo miejsca ale jak dochodzili do pola karnego to partaczyli wszystko jak na złość, ale Bilbao to nie Sevilla, a Valencia u siebie więc wychodzi over. Może jakieś 4:2 ? Jak szaleć to szaleć a mecz zapowiada się na bardzo ciekawy i mniemam, że taki będzie ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Valencia-Athletic
Hicior tej kolejki bez wątpienia i liczę na dobre zawody na Mestalla, podobnie jak Robson. Z tą różnicą, że mnie 4:2 nie zadowoli, a ewentualnie 2:4:razz: Czyli już możecie przypuszczać, że gram na gości. Lwy w pełnym składzie jadą do Walencji, bo braków Kike Soli i Benata nie liczę, gdyż i tak mieliby małą szansę na grę, a i wejście z ławki też nie byłoby takie pewne. Skład wyjdzie taki, jak praktycznie, co mecz, do tego poza Muniainem reszta miała wolne od reprezentacji, bo Laporte co dziwne nie zagrał ani minuty w spotkaniu Francji U21. W przeciwieństwie do Valencii, bo tam kilku zawodników jednak pograło i ogólnie opuściło na te kilka dni zespół. Do tego gospodarze dalej bez Ricardo Costy, Piattiego i Oriola Romeu, a do tego dochodzi brak Barragana, który pauzuje za czerwo, a w ostatnim czasie wyglądał naprawdę nieźle. Tak jak Robson piszę to wraca Parejo i to będzie mega wzmocnienie, tak samo jak Javi Fuego, który jednak też wiele wnosi do zespołu. Jeśli wyjdzie na lewym skrzydle Fede Cartabia to moim zdaniem będzie to błąd, bo jednak poza dużym zamieszaniem, to niewiele wynika z jego gry. Ciekawi mnie również czy po dwóch słabszych ligowych meczach - wygrana z Granadą i porażka z Rayo, teraz zagrają na miarę swoich możliwości czy też znowu zawiodą.
W mojej ocenie spotkają się dwie w miarę wyrównane drużyny i dlatego też tak wysoki kurs na Basków jest tutaj zachętą do gry na nich. Przed tygodniem rozbili Granadę i pokazali jak powinno się z nimi grać u siebie, czego Valencia nie potrafiła zrobić. Value jest spore więc spróbować trzeba.
Athletic(+0) @ 2,35 Bet365▶1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Primera Division
09.03.2014 19-00
Spotkanie: Real Madryt - Levante
Typ: Ronaldo dwa gole lub więcej
Kurs: 2,10
buk: william hill
Analiza:
Do Madrytu przyjeżdza Levenate, czyli można spodziewac się małej kanonady na Santiago Bernabeu. I chociaż Levante to nie jest żaden autsider, tylko ligowy sredniak to nie wróżę im tu fajnego meczu. Gości to zespół który w konfrontacjach z tymi najsilniejszymi na ich boiskach zreguły dostają sporą dawkę goli... W tym roku z Vicente Calderon wrócili z bagażem trzech goli, z Camp Nou z bagażem pięciu... A jak wygląda ich bilans na Santiago?? z ostatnich siedmiu meczy raz wygrali i ponieśli sześć porażek. Tyle ze jak przegrywali to z reguły wysoko:
06.04.13 PRI Real Madrid Levante 5 : 1
12.02.12 PRI Real Madrid Levante 4 : 2
19.02.11 PRI Real Madrid Levante 2 : 0
22.12.10 COP Real Madrid Levante 8 : 0
18.05.08 PRI Real Madrid Levante 5 : 2
04.02.07 PRI Real Madrid Levante 0 : 1
28.11.04 PRI Real Madrid Levante 5 : 0
Jak widać wiemy czego sie można spodziewac w tym meczu. Moim zdaniem prym w strzelaniu goli bedzie wiódł nie kto inny jak Ronaldo. Portugalczyk w tym sezonie znów strzela jak na zawołanie i jest liderem w wyscigu o tytuł strzelca w primera division z dwudziestoma trzema golami (drugi Diego Costa ma dwa trafienia mniej). Ostatnio CR7 błyszczy szczególnie formą - w czterech ostatnich meczach strzelił siedem goli. Moim zdaniem dzis powinien podtrzymac tę serie, bo Levante to słabszy zespół niz rywale którym pstatnio aplikował gole, czyli Atletico czy choćby mecz w reprezentacji przeciw Kamerunowi. W meczu w Valencii to własnie on przesądził o triumfie Królewskich, choć jeszcze na kilka minut przed końcem to Levante prowadziło 2-1. Dzis jednak to Real od początku powinien rzucic sie na rywala i punktowac ich za sprawą strzałow Portugalczyka.
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
Real Madryt - Levante
Niedz. 09.03.2014 19:00

⚽Liczba pkt. karnych otrzymanych przez gospodarzy --&gt; over 10,5 1.72 (Unibet)✅✅✅

Zakładając czyszczącą kartkę Ramosa pozostaje nam jedno wykroczenie do przekroczenia linii. Potencjał w szeregach Realu do twardej i ostrej gry jest spory więc ta jedna żółta kartka więcej powinna paść.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Real - Levante
Real wygra do zera @1.61 ✅✅✅
Szybka analiza na 15 minut przed rozpoczęciem spotkania. Królewscy w dzisiejszym spotkaniu stają przed szansą objęcia prowadzenia w tabeli La Liga po beznadziejnym rezultacie Barcelony w meczu z Vallecano. Oglądając mecze Realu widzę nie tylko ogromną siłę rażenia ofensywy, ale także spokój i konsekwentną grę w defensywie, której chociażby za kadencji Mou można było bardzo wiele zarzucić. W szczególności zaznaczam te mecze Królewskich, które rozgrywają na własnym podwórku (ostatnie 2 bramki stracone w meczu z Atletico z lekka podważają moją tezę).
Skuteczność w szykach obronnych na Santiago Bernabeu potwierdzają liczby - na 10 ostatnich meczów Real stracił zaledwie 3 bramki (1 z Galatasaray w listopadzie ubiegłego roku w ramach LM oraz 2 w meczu sprzed miesiąca z Villareal). Dzisiaj zarówno bukmacherzy jak i większość z was nie daje jakichkolwiek szans na osiągnięcie pozytywnego rezultatu przez Levante. Ja również uważam, że będzie to mecz wyłącznie do jednej bramki i goście z Walencji opuszczą Madryt z zerowym dorobkiem bramkowym jak i punktowym. W ostatnich 4 meczach między drużynami Realu i Levante padały BTS-y. Dziś w moim odczuciu będzie inaczej.
Jak wspominałem na wstępie Real dzięki wygranej widuje się na 1 miejsce w stawce, co będzie atutem psychicznym przed zbliżającym się wielkimi krokami Gran Derbi. Zadanie Królewskich na dziś to spokojne wypunktowanie ekipy z Walencji najlepiej w efektownym stylu i na zero z tyłu. Obstawiam 3:0 dla Realu.
Edit: Można było śmiało się pokusić o postawienie dokładnego wyniku :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom