>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP

Podobnie jak przed tygodniem, tak i w tej kolejce znalazło się spotkanie, które właściwie do tej kolejki nie należy. Chodzi o mecz Motherwell - Inverness, który został wcześniej odwołany z powodu śmierci kapitana gospodarzy Phila O&#39;Donnela. Reszta spotkań bez zmian. Ostatnio coraz lepiej radzą sobie zawodnicy Hibernianu. Czy teraz odniosą kolejne zwycięstwo? Moje propozycje przed weekendem. ????
Oto oferta proponowana przez bukmachera Gamebookers:


Zapraszam do pisania własnych propozycji. ????

 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Motherwell - Inverness CT @ 1.91 3.40 3.50
Trochę w cieniu LM i meczu Celticu z Barceloną gra SPL. W tym meczu faworytem są oczywiście zawodnicy Motherwell, którzy zajmują wysokie trzecie miejsce w lidze. Jak już wcześniej pisałem to spotkanie zostało przełożone z powodu śmierci kapitana gospodarzy Phila O&#39;Donnela.
Jak na szkocką ligę obie drużyny należą do raczej &quot;overowych&quot; więc wynik z co najmniej trzema bramkami jest moim zdaniem bardzo prawdopodobny. Co więcej w obu ekipach nie ma większych problemów kadrowych. Manager Motherwell Mark McGhee będzie miał do dyspozycji Stephena Hughesa i napastnika Chrisa Portera, który narzekał na uraz po ostatnim wygranym meczu z Gretną. W drużynie gości manager Craig Brewster będzie mógł skorzystać z obrońcy Davida Proctora, który nie grał w ostatnim meczu z Dundee Utd.
Jak już wcześniej pisałem, drużyny strzelają dużo bramek. W tym meczu również obie drużyny powinny coś strzelić, a kurs u bukmachera Bwin na to zdarzenie dość przyzwoity: 1.70. Stawiam tutaj wynik 3:1 dla gospodarzy. Motherwell jest drużyną zdecydowanie lepszą i choć Inverness gra całkiem przyzwoicie to w tym meczu punktów zdobyć nie powinni. ;-)

Typ: obie drużyny strzelą? Tak✅✅✅:jezora: Kurs: 1.70 || Bukmacher: Bwin
Typ: więcej niż 2,5✅✅✅:jezora: Kurs: 1.90 || Bukmacher: Bwin

Typ: 1✅✅✅:jezora: Kurs: 1.91 || Bukmacher: Gamebookers
 
S 0

stokie

Użytkownik
Może i jestem nowy no ale miejmy nadzieje że moje typy na coś komuś się przydadzą bo w sumie są pewne i obstawiając tak nie ma prawa aby te spotkania nie weszły, mianowicie ;
Rangers - Gretna - 1
St.Mirren - Celtic -2
Obie drużyny są od lat najmocniejszymi drużynami w Szkocji, Gretna wiadomo może była dobra ale w II lidze gdzie pamiętam niezle rozrabiała lecz to już nie ta sama Gretna i w Scotish Premier League spisuje się po prostu beznadziejnie, Rangers jest mocny i zmobilizowany (walka o mistrzostwo) w dodatku będą grali u siebie co jest ich kolejnym atutem.
Co do spotkania St.Mirren - Celtic.
Tak jak mówił to jeden z piłkarzy Celticu teraz najważniejsza jest dla nich liga i na lidze będą skupieni najbardziej, nie mogą zaliczyć potyczki bo Rangersi tylko na to czekają i odwrotnie także Celtic tych punktów na pewno nie odda bez dużej walki, a jeśli najlepsza drużyna Szkocji jest zmobilizowana a gra z St.Mirren drużyną która nie prezentuje się zbyt najlepiej i są w tabeli na 9 pozycji to również to spotkanie można nazwać &#39;pewniakiem&#39;.
Te dwa mecze tak jak mówię są pewniaczki, ale jeśli komuś kurs wydaje się trochę za mały to proponuję obstawić jeszcze ten mecz :
Hibernian - Inverness : 1 Tutaj chyba nie potrzeba żadnej analizy, wystarczy zobaczyć na tabelę i składy obu drużyn, Inverness walczy jedynie o utrzymanie w Premier League.
Właśnie przesłałem 50 zł na konto w bwin.com jeśli tylko wpłynie mi ta kwota na konto to obstawiam za 30 zł te właśnie mecze - wam też tak radzę.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Celtic i Glasgow Rangers grają dopiero w niedziele. Tymczasem moja propozycja jest na sobote. ????

Motherwell - Hearts @ 1.91 3.25 3.60

Po raz kolejny w tym temacie stawiam na drużynę Motherwell. Grają w tym sezonie fenomenalnie, a kursy na ich zwycięstwo są bardzo wysokie. Motherwell jest niepokonane od trzech spotkańw SPL, a zwycięstwa są raczej przekonujące. Dwa razy po 3:1 z Gretną i Inverness i skromne 1:0 z Kilmarnock. Serca nie są, moim zdaniem, dużo lepszym zespołem niż wcześniej wymieniona trójka. Ich obecna forma pozostawia wiele do życzenia, a w ostatnim spotkaniu z Celtickiem nie pokazali niczego szczególnego.
Po raz kolejny manager gospodarzy Mark McGee będzie miał do dyspozycji cały skład. Do zespołu wraca Stephen Hughes, który nie grał w środę z Inverness. Zupełnie inna sytuacja kadrowa jest w ekipie gości. Nie wystąpi czterech podstawowych zawodników: Andrius Velicka, Michael Stewart, Andy Driver i Laryea Kingston. Najbardziej odczuwalny będzie brak tego pierwszego bo obecny atak z Christianem Nade jest po prostu żałosny. Możliwe, że w tym meczu zadebiutuje Fernando Screpis, bliżej nie znany zawodnik. ????
Cóż, po raz kolejny gospodarze powinni zdobyć trzy punkty. Patrząc na tabele widać, że Motherwell bardzo rzadko dzieli się punktami. W związku z tym warto zagrać czystą 1, bo asekuracyjne granie 1x w przypadku tej drużyny jest troche...dziwne? ???? Z drugiej strony można rzec, że w końcu ten remis nastąpi.:jezora: Ja jednak zostaje przy zwycięstwie Motherwell. ???? Pozdrawiam. ;-)
Typ: 1 Kurs: 1.91 || Bukmacher: Bwin
 
S 0

stokie

Użytkownik
Również miałem obstawić to spotkanie, ale ostatecznie zrezygnowałem z puszczenia tego typu wybrałem
Lyon i Juventus choć kurs na prawdę dobry.
Moim zdaniem to spotkanie będzie ciężki dla obu drużyn i padnie tam iksik.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: ST Mirren - Celtic
Typ: handicap azjatycki ST Mirren +1.5 bramki
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Po spotkaniach LM ciężko powiedziec w jakie dyspozycji są zawodnicy Gordona Strachana. W meczu przeciwko Barcelonie obrona Celtiku napisac wyprawiała cyrki to mało zresztą kto oglądał to spotkanie to wie najlepiej o co mi chodzi. Nie wiem czy gracze Celtiku nie będą jeszcze odczuwali środowej potyczki a ile sił kosztują takie spotkania w ramach LM widzieliśmy np. wczoraj w lidze Tureckiej w której faworyzowany Fenerbahce uległ przed własną publicznością z dużo niżej notowanym Burasporem 0:2. Wracając do w/w meczu gospodarze tego spotkania walczą w tym sezonie o utrzymanie się w Szkockiej Premiership. Bilans spotkań przed własną publicznością maja następujący: 4 zwycięstwa 2 remisy i 6 porażek oraz 12 zdobytych bramek a 22 straconych. Reasumując wcale nie twierdze, ze Celtik przegra to spotkanie bo zapewne od samego początku będą atakowac ale czy stac ich na 2 bramkowe zwycięstwo? Mysle, że w tej chwili raczej nie a jak będzie przekonamy się dzisiaj już dzisiaj o godzinie 14.

0:1 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Rangers - Gretna
Typ: handicap azjatycki Gretna +3 bramki
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet365

Analiza:

W tym spotkaniu możemy zauważyc podobna sytuacja jak w meczu Celtiku z tym, że Rangersi grają u siebie i swój mecz w ramach europejskich pucharów rozgrywali w czwartek na wyjeździe z Panathinaikosem. Rangersi kadrowo oraz finansowo o wiele przewyższają swoich dzisiejszych rywali z Gretny lecze nie wiem tak do końca czy zawodnicy Rangersów nie będą w drugiej połowie odczuwali trudów czwartkowego spotkania dlatego też zdecydowałem się ustawic poprzeczkę w postaci 3 bramek dla goście po co prawda nie za dużym kursie 1.45 lecz nie wiem czy dzisiaj Rangersów będzie sta na zwycięstwo 3 bramkami a przy zwycięstwie różnicą dokładnie 3 bramek całkowity zwrot stawki.

4:2 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Kilmarnock - Aberdeen
Typ: 1X
Kurs: 1.45
Bukmacher: Betway

Analiza:

Tutaj zdecydowałem się zagrac 1X po tym jak Aberdeen dostało w czwartek lekcje futbolu od Bayernu Monachium przegrywając 5:1. Gracze Aberdeen będą chcieli jak najszybciej zapomniec o tam ty meczu i skupic się na rozgrywkach ligowych lecz zmęczenie napewno będzie odczuwalne po czwartkowym spotkaniu. Gospodarze tego spotkania bronią się o dziwo przed spadkiem, piszę o dziwo gdyż zespół ten nie należy do potęg szkockiej piłki lecz nie zdarzało się też im w ostatnich latach walczyc o utrzymanie w szkockiej premiership. Dzisiaj zadebiutuje w szeregach gospodarzy doświadczony napastnik Paul Dalglish który na pewno będzie wzmocnieniem w linii ataku. Kurs co prawda nie za wysoki lecz typ warty spróbowania.

3:1 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom