>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

27 Kolejka Serie A (7-8 marzec 2008 )

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Sobota 7.03.09

[16:00] Roma - Udinese 1.90 3.10 4.60
[18:00] Genoa - Inter 2.70 3.10 2.70
[20:30] Torino - Juventus 3.10 3.10 2.40

Niedziela 8.03.09

[15:00] Milan - Atalanta 1.60 3.40 7.00
[15:00] Napoli - Lazio 2.40 3.10 3.10
[15:00] Lecce - Reggina 2.25 2.95 3.55
[15:00] Catania - Siena 2.20 3.10 3.50
[15:00] Fiorentina - Palermo 1.70 3.25 5.75
[15:00] Bologna - Sampdoria 2.40 3.10 3.10
[15:00] Chievo - Cagliari 2.20 3.10 3.50


Znowu trochę nietypowo trzy mecze w sobotę, ale to znak że czeka nas w przyszłym tygodniu Liga Mistrzów. Jak w takiej sytuacji poradzą sobie potentaci w nie ma co ukrywać ciężkich meczach? Jak zagrają zespoły z dołu tabeli gdzie powoli każdy zaczyna liczyć punkty? Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących meczy ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Na ta kolejke jak zwykle pare przemyslen juz mam.
Wydaje mi sie ze spokojnie mozna pomyslec o zagraniu Romy po tym kursie. Ostatnio niezle zagrali z Interem, Udine nic wielkiego nie gra 1.9 niezle, mozna brac.
pozostalem 2 mecze sa dosc trudne, zwlaszcza ten ostatni (Toro - Juve) nie dosc ze derby to jeszcze w ostatnim meczu z Lazio widzialem ze Juve gra 1 polowe ok druga nie za bardzo wiec ciekawe jak to bedzie teraz.
Mecz Milanu mnie ciekawi, bo w zeszlym roku chyba na tym spotkaniu wychaczylem niezly kursik i chyba typ nawet sie znalazl na forum ... wiec kto wie jak to bedzie :p pamiec zostala, ale chyba sie nie skusze
Trudny mecz w Neapolu wiec buki kusza kursami.
Na oku jeszcze na dzien dzisiejszy mam under i zwyciestwo Catanii u siebie dosc pewne.
Oczywiscie szersze analizy beda w sobote i niedziele pewnie ????
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
AC Milan @ 1,50
po ostatniej ligowej porażce Mediolańczycy tracą aż 8 punktów do Juventusu. ich rywale będą grać trudny wyjazd na Torino. dla Milanu będzie to niebywała szansa na odrobienie kilku oczek do Starej Damy. Milan nieco osłabiony, ale na Atalantę powinno spokojnie wystarczyć.

/MadAngel Milan traci 5ptk do Juve, a Stara Dama gra umownie &quot;wyjazd&quot; z Torino gdyż na co dzień graja na tym samym obiekcie. Ale brawa za odwagę i posta ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
AC Milan @ 1,50
po ostatniej ligowej porażce Mediolańczycy tracą aż 8 punktów do Juventusu. ich rywale będą grać trudny wyjazd na Torino. dla Milanu będzie to niebywała szansa na odrobienie kilku oczek do Starej Damy. Milan nieco osłabiony, ale na Atalantę powinno spokojnie wystarczyć.
Fajnie ze ktos &quot;nowy&quot; pisze w tym dziale, ale jak juz analizujesz mecz postaraj sie wglebic bardziej w sklady, zastanow sie jak mocno wplyna braki, wypisz kto nie zagra. Postaraj sie pomyslec jakie humory pasuja w druzynie itp.
Nie chce Cie bron Boze pouczac bo nie jestem jakims znawca, ale skoro interesujesz sie serie A, fajnie by bylo jakbys dodawal bardziej rozbudowane analizy, bo przy takiej analizie IMO jak typ wejdzie to wszczescie a nie przemyslany typ. Zachecam wiec do wiekszego wglebienia sie w te tematyke i do rozszerzenia swych analiz.
Jak nie wiesz skadwziac informacji, zajrzyj w nasza &quot;baze linkow&quot; na temat serie A
Pozdrawiam ????
EDIT:
I od razu pierwszy typ ode mnie bo mysle ze kurs moze spasc
Roma - Udinese 1
Jutro pierwszym spotkaniem sobotniej serii bedzie Roma - Udinese. Gospodarze w drugiej polowie serie A nadganiaja starty z pierwszej fazy i idzie im to calkiem dobrze. Goscie z kolei wrecz przeciwnie, po ladnym starcie, zaczynaja tracic sporo punktow. Forma Romy powiedzialbym jest bardzo dobra, ostatnio rozegrali bardzo ladny mecz na wyjezdzie z Interem, ktory zakonczyl sie 3-3 ale pokazali kawal dobrej pilki, z kolei Udinese nie gra ostatnio za ciekawie ... problemy z Lechem u siebie ( cienie sobie Lecha, ale mimo wszystko jeszcze roznice poziomow wloskiej a polskiej ligi sa spore) i wygrana z Lecce 2-0 , oba zwyciestwa moim zdaniem nie za ciekawe jezeli chodzi o styl gry. Jezeli chodzi o sklady to Roma jak zwykle problemy. Oszczedzany bedzie Totti, do zdrowia niby wrocil juz Baptista, a Vucinic ma problemy z plecami wiec nie wiadomo jak z nim bedzie. Aquilani narzekal chyba na lydke wiec tez znak zapytania i do nich dolaczaja Cassetti, Perrotta i Loria. Z kolei w Udine na 100% nie zagra Domizzi i najpewniej (nie wiem co dokladnie im dolega) Ferronetti, Quagliarella i Lukovic. Braki w Udine beda na pewno odczuwalne a w Romie mysle ze nie specjalnie bo ciagle maja tego typu problemy, Spalletti powinien sie jzu do nich przyzwyczaic. No i zapomnialbym ze na lawce nie zobaczymy trenera Romy Spallettiego.
Dodajac jedno z drugim Roma wyglada na faworyta, do tego gra na wlasnym boisku wiec dosc zdecydowana 1 mysle 8/10
 
N 0

nucleo

Użytkownik
AC Torino vs Juventus under 2/5 @ 1.66

Przed nami Derby della Mole , najważniejszy mecz w sezonie dla Torino i Juventusu ( obok meczu z Interem ). To nie jest mecz tylko o punkty , jest to mecz o prestiż , fani danej drużyny będą rządzić przez rok w mieście, dla nich to święta wojna. Juventus nie przegrał z Torino od 14 lat , ostatnie zwycięstwo ligowe z Torino miało miejsce 9 - 04 - 1995r. Zastanawiacie się więc dlaczego wybrałem under a nie wygraną Juventusu ?
Wniosek jest prosty , ostatni raz więcej niż dwie bramki padły 2002-11-17 , ,kiedy to Juventus pokonał rywala za miedzy 0:4.
W tym sezonie Juventus wygrał 1:0 , ,w poprzednim sezonie na pseudo wyjeździe zremisował 0:0.
O Torino.
Z czołowymi drużynami Torino osiągnęło u siebie najleprzy rezultat remisując z milanem.
Ostatnie 6 spotkań z udziałem Torino nie strzeliło więcej niż 1 bramki , co więcej w każdym z ostatnich sześciu spotkań padał under 2/5.
W sobotę na boisku nie zobaczymy w drużynie gospodarzy Abbruscato, Diany i Di Loreto, a za kartki pauzuje Zanetti.
O Juventusie.
W ostatnich meczach ( nie licząc ostatniego w pucharowego z Lazio )* też nie przekroczył under 2/5. * nie liczę tego meczu bo na bramce nie stał Buffon.
Na pewno starej damie zabraknie kontuzjowanych zawodników takich jak : Zanetti, De Ceglie, Camoranesi, Tiago i Legrotalie pauzującego za kartki.
Juve ma za sobą wtorkowy mecz z Lazio i na pewno będzie oszczędzać cześć piłkarzy na wtorkowy mecz z Chelsey w lidze mistrzów.

Choć to spotkanie między 2 a 16 drużyną w tabeli , to nie ma znaczenia ze względu na prestiż meczu. Faworytem wydaje się Juventu , ale ze względu na zbliżający się mecz z Chelsey obstawiam skromne 0:1 , ale pewniejszy jest under.

Przypuszczalne składy
Torino (4-4-2): Sereni - Colombo, Natali, Pisano, Ogbonna - Abate, Corini, Dzemaili, Saumel - Bianchi, Stellone
Ławka: Caderoni, Dellafiore, Rubin, Barone, Basbarroni, Rosina, Ventola

Juventus (4-4-2): Buffon - Salihamidzić, Mellberg, Chiellini, Molinaro - Marchionni, Sissoko, Marchisio, Nedved - Trezeguet, Del Piero
Ławka: Manninger, Ariaudo, Poulsen, Tiago, Giovinco, Amauri, Iaquinta

Ostatnie mecze :
2008-10-25 Juventus FC - Torino Calcio 1 : 0
2008-02-26 Juventus FC - Torino Calcio 0 : 0
2007-09-30 Torino Calcio - Juventus FC 0 : 1
2003-04-05 Juventus FC - Torino Calcio 2 : 0
2002-11-17 Torino Calcio - Juventus FC 0 : 4
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
GENOA-INTER
Typ: 1
Kurs: 2.90
bwin

W środę Inter Mediolan doznał na Luigi Ferraris klęski z Sampdorią 0:3 w Pucharze Włoch. Teraz mistrz kraju zawita na ten obiekt ponownie, by zmierzyć się z niepokonaną w domu i walcząca o Ligę Mistrzów Genuą.

Genoa to obok Fiorentiny jedyny zespół ligi, któremu Nerazzurri nie strzelili w tych rozgrywkach gola. Obecnie Rossoblu zajmują wysokie piąte miejsce, z tylko jednym punktem straty do czwartej Fiorentiny i trzema do Milanu zajmującego obecnie miejsce gwarantujące start w Lidze Mistrzów bez konieczności eliminacji.

Czy Inter złapał potężną zadyszkę (3-3 w domu z Romą uratowane po sędziowskich kontrowersjach i klęska w Pucharze Włoch z Sampdorią 0-3), czy też Mourinho zbiera wszystkie siły na rewanż Ligi Mistrzów z MU (w Mediolanie było 0-0). Nieznacznie zwycięża pogląd, że Portugalczyk uważa siebie za najlepszego trenera na świecie i na Old Trafford chce wyeliminować najlepszy zespół świata. To ma być powrót króla na Wyspy! Jeśli ta teoria jest prawdziwa, Genua ma niepowtarzalną szansę pokonać mistrza i lidera. A Inter co w lidze straci teraz, nadrobi później. Jeśli więc ktoś z &quot;zamkniętymi oczami&quot; chciał w weekend stawiać na gości, ja proponuję chwilę namysłu! Dla miejscowych to najważniejszy mecz od tygodni, dla gości niekoniecznie...
Typ: 2:1 (2:0)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

⚽AS ROMA-UDINESE CALCIO
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,95 bet365
Typ : 1 @ 1,95 bet365


Roma tydzień temu może mówic o ogromnym pechu i remisie tylko w meczu na San Siro z odwiecznym rywalem w ostatnich latach który przeważnie okazywal się od nich lepszy w końcowej fazie. 3:3 to dosc pechowy rezultat, przeciez po godzinie gry bylo 3-1 dla Galiorossich, a Inter znowu bił głową w mur. Dzisiaj na Stadio Olimpico przyjeżdza Udinese. Roma bez Spalettiego będzie na lawce który po meczu z Interem dostał kare. Ponadto jak podają na stronie La Gazetta dello Sport zabraknie Tottiego, Perotty i Castettiego. Teoretycznie do składu Romy wracają Juan, Cicinho i Aqulilani ale jak podają niektóre serwisy Spaletti całą trójke będzie chciał oszczedzic na mecz z Arsenalem w LM. Zatem w obronie mogą zagrac Panucci -przydatny w ofensywie i Motta.
Trener Pasquale Marino ma problemy w defensywie. Zawieszony Domizzi, a Feronetti i Lukovic kontuzjowani. Wszyscy trzej to ważne ogniwa w obronie Udine. Z pewnoscią dobrym omenem dla defensywy jest powrót do bramki Handanovica. Jeżeli chodzi o ofensywe to raczej na ławce rozpocznie mecz Quagliarella który był chory na grype w ostatnim czasie, a wcześniej leczyl lekki uraz jakiego nabawił się w meczu PUEFA z Lechem. Za niego można się w przodzie spodziewac Floro FLoresa.

Przypuszczalne sklady :

▶AS ROMA : Doni – Motta, Mexes, Panucci, Riise – Taddei, De Rossi, Brighi – Pizarro – Baptista, Vucinic

▶UDINESE : Handanovic – Zapata, Coda, Felipe, Pasquale – Inler, D’Agostino, Asamoah – Pepe, Floro Flores, Di Natale.

Roma w tym pojedynku wydaje się byc faworytem. Otóż na 24 możliwe do zdobucia punkty w 8 ostatnich pojedynkach na Olimpico Roma zdobylą 22 oczka zatem bilnas 7 zwycięstw i 1 remis. Udinese natomiast słabo grywa na wyjazdach. Ostatnią wygraną na obcym terenie zaliczyli w 9 kolejce w meczu w Catanii i wtedy własnie byli liderem Seria A . Teraz są na 13msc. A od tamtego zwycięstwa grywali 9 krotnie na wyjazdach i ... 2 razy tylko zremisowali. Słabosc na wyjazdach to ich domena. ROma u siebie bardzo dobra. Ostatnie wzajemne pojedynki to wiele bramek z obu stron. Sądze że w tym meczu można poszukac overka. Biorąc pod uwage ofensywny styl gry Rzymian i braki w defensywie Udinese wydaje się to bardzo kusząca propozycja. POczatek meczu o 16.00.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Popieram typ na Romę, ale nie byłbym takim optymistą co do grania na over 2,5.

AS Roma - Udinese
Roma znów osłabiona m.in brakiem Tottiego ale i Udinese ma swoje problemy a konkretniej brak ważnych ogniw jak Domizzi, Lukovic czy Quagiarella. W stratach więc na rowno, a umiejetnosciami i formą moim zdaniem przeważa Roma, ktora powinna wykorzystac atut własnego boiska wygrywajac mecz i tym samym zwiekszajac swoje szanse na gre w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Liczę m.in na Vucinicia :wink:
Mój typ: AS Roma - 1,95 w Bet365
Torino - Juventus
Derby Turynu z reguły nie wygrywa żadna z drużyn w jakiś efektowny sposób. Juventus co prawda ma w tej kolejce sporą szanse na odrobienie części strat do Interu, gdyz Nerazzuri grają trudny mecz z Genoą gdzie oczka mogą stracic. Jednakze znajac Juve nie sadze aby rzucili sie hurra ofensywnie na Torino, ktore będzie staralo sie grac mądrze, ale i zapewne agresywnie w obronie. Moim zdaniem Juventus wygra, ale nie wykluczałbym tez remisu 0-0 / 1-1. Lecz zamiast grac na x2 gdzie mamy marny kurs, gram na under 2,5 co moim zdaniem rowna się i z wygraną Juve &lt;nie sadze np. 0-3&gt;. Jedyne czego sie obawiam to wynik 1-2, ale jestem ogolnie dobrej mysli.
Mój typ: under 2,5 - 1,65 w Unibet
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Napoli - Lazio
Na pewno jednym z ciekawszych spotkań w 27. kolejce Serie A będzie spotkanie pomiędzy 11. w tabeli SSC Napoli, a zajmującym 8. pozycję zespołem SS Lazio Rzym. Napoli traci 3 punkty do swojego rywala ze stolicy.
Oto statystyki obu zespołów w ostatnich 5 meczach:

SSC Napoli -&gt; 0-2-3
SS Lazio -&gt; 2-1-2

Jak widać ekipa z Neapolu jest ostatnio w beznadziejnej formie. Ostatnie zwycięstwo zanotowała na początku stycznia. Obie drużyny bardzo rzadko remisują. Myślę, że i tym razem nie podzielą się punktami. Lazio wygrało swoje ostatnie 2 mecze dość pewnie po 2-0. Poza tym ogromny sukces w Pucharze Włoch. Zespół ze stolicy pokazał charakter, wygrywając 2-1 z wielkim Juventusem. Lazio musi wygrywać, jeśli chce jeszcze marzyć o europejskich pucharach. Napoli mimo kapitalnego początku sezonu, teraz jest ligowym średniakiem i wydaje mi się, że przegra kolejny mecz. Ponieważ obie ekipy strzelają dość dużo bramek, można także zaryzykować over 2,5.

Moje typy:
Napoli - Lazio 2 - kurs 3,00
over 2,5 gola - kurs 1,85

Bukmacherzy faworyzują Napoli, ale jak wiadomo bukmacher nie zawsze jest nieomylny i wydaje mi się, że w tym przypadku po tak ładnym kursie warto zaryzykować:spokodfhgfh:
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dzisiaj trzy mecze z czego dwa jak dla mnie warte zagrania ???? Na wstępie jednak gratki dla nucleo, to Twój pierwszy post na forum a że znam sie na Juve to widzę że rzeczowa i konkretna analiza :spokodfhgfh:

Roma - Udinese 1 @1,90
Nie spodziewałem sie że tyle osób zaciekawi ten mecz więc postaram się żeby nie powtarzać napisać coś nowego od siebie. O Udine wiemy sporo za sprawą potyczki z Lechem w pucharze UEFA. W rewanżowym meczu nie zaprezentowali się oni &quot;najlepiej&quot; co prawda parę lepszych momentów wystarczyło na zespół z Polski jednak styl pozostawia wiele do życzenia.. W lidze 12 miejsce więc w porównaniu z poprzednim sezonem kiedy to załapali sie na europejskie puchary mizeria. Ostatni mecz wygrany z Lecce 0-2 ale tak naprawie to wynik o wiele lepszy niż gra. Udine zdobyło bramke bezpośrednio z wolnego, potem Lecce musiało się otworzyć ( brakło im szczęścia bo sytuacje mieli ) i dostali drugą bramkę z kontry. Jak to zobaczyłem to sobie powiedziałem że za tydzień gram przeciw Udinese, tyle szczęścia już mieć nie mogą xD Z ważniejszych osłabień zabraknie Lukovica, Quaglairelli, nie zagra również Domizzi ale poziom jaki ostatnio prezentuje nie jest najwyższy akurat :p Roma goni konsekwentnie czołówkę i do trzeciego Milanu traci już tylko 4ptk. Ostatni mecz to wyjazdowe 3-3 z Interem i dobra skuteczność piłkarzy z Rzymu zwłaszcza w pierwszych 60min. Z ważniejszych nieobecnych to na pewno Totti, Cassetti i Perrotta. Aquilani i Vucinic sa do dyspozycji zobaczymy czy zagrają. Ostatnio forma wyraźnie wskazuje na Rome ja jednak nie zdziwił bym sie gdyby był remis który kibice bez wątpienie by wybaczyli po ewentualnym wyeliminowaniu Arsenalu z Ligi Mistrzów. Póki co jednak stawiam na Rome.
 
gabriel 0

gabriel

Użytkownik
Torino FC - Juventus Turyn 0-1

Typ: Gospodarze nie strzelą bramki ✅
Kurs: 2.55
Bukmacher: expekt

W Serie A dzisiaj dojdzie do pojedynku w ramach derbow Turynu, czyli FC Torino podejmie na swoim stadionie ekipe Juventusu Turyn. Wiadomo, ze derby to prestizowe spotkanie dla obu druzyn jednak nie zmienia to faktu, ze ekipa Juve jest tutaj zdecydowanym faworytem do zwyciestwa. Stara Dama wciaz liczy sie o 1 miejsce w lidze, a na pewno wiedza, ze ich glownego przeciwnika w lidze, czyli mowa tu o Interze, czeka ich ciezke spotkanie z Genoa. Pisze tu glownie o tym, ze goscie sa faworytem tego spotkania jednak moj typ bedzie inny. Aczkolwiek sadze, ze lepiej zaryzykowac na to, ze Torino dzis nie strzeli gola. Wiadomo, ze gospodarze graja najbrzydsza pilke w lidze, a strzelic gola dzisiaj ekipie Ranieriego bedzie niezwykle trudno. Mecze miedzy tymi ekipami glownie opiewaja sie na zelaznej obronie i na pewno zadna z ekip dzis nie bedzie chciala stracic gola. Fakt, ze dzis Juventus nie powinien stracic bramki popiera fakt, ze Juventus ostatni raz bramke z Torino stracil w 2002r. Ten fakt dokladnie wszystko pokazuje. W drużynie gospodarzy nie zobaczymy Abbruscato, Diany i Di Loreto, a za kartki pauzuje Zanetti. Moim zdaniem walka, walka i jeszcze raz walka. O bramki bedzie trudno, a szczegolnie o gola ze strony Torino. 0-0 bardzo mozliwe, moze jednak Juve cos wycignie na 1-0. Mysle, wiec ze typ dobry, a powyzsze argumenty dobrze potwierdzaja moja sugestie.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Torino - Juventus

Świetny mecz dzisiaj wieczorem na Stadionie Olimpijskim w Turynie ???? Derby jak to derby wzbudzają duże emocje i zainteresowanie, bo jak wiadomo gra nie idzie tylko o 3ptk ale o prestiż i prymat w mieście przez najbliższy czas.. i nie inaczej będzie i dzisiaj ???? Obie drużyny znajdą sie w zupełnie innym położeniu na obecna chwile, Juve walczy na &quot;3 fronty&quot; i mocno prawdopodobne że najbliższe mecze mogą okazać sie kluczowe jeśli chodzi o końcowe rozstrzygnięcia, natomiast Torino ma tylko jeden cel - utrzymać się w serie A.
Nie wiem czemu ale jestem dziwnie spokojny przed tym meczem. Niby ostanie wyniki Juve nie wskazują na jakaś super formę ale oglądałem wszystkie ostatnie mecze i jeśli zagrają tak jak w pierwszych połowach z Napoli czy Lazio to Torino nie ma czego szukać. Ciężko również powiedzieć że Juve gra &quot;na wyjeździe&quot; atutu boiska raczej nie można podpiąć dziś wieczorem Torino bo po prostu grają na tym samym obiekcie ???? Myślę że jest teraz dobry czas aby pokazać siłę Juve jaką jest niewątpliwie szeroka kadra. Kiedy większość piłkarzy wykurowała sie, Ranieri ma obecnie do dyspozycji około 18-19 klasowych zawodników gotowych zagrać na wysokim poziomie w każdym meczu. W porównaniu z Lazio dziś będziemy mogli zobaczyć Buffona, Del Piero, Giovinco czy Marchisio i Trezegeute którzy weszli wtedy z ławki. Do dyspozycji są Salihamidzić i powracający wreszcie po kontuzji Zebina więc na prawdę jest z kogo wybierać.
Torino jak już napisałem w tym sezonie walczy o utrzymanie. Wychodzi to &quot;Byczkom&quot; całkiem nieźle, warto wspomnieć że mieli serie 5 remisów! potem wygrali z Udinese, a następnie znowu remis z Cagliari :) Tak że ostatnie 7 meczy to 6 remisów i jedno zwycięstwo więc czas przerwać tą passe ???? Oglądałem ostatni mecz z Cagliari, Torino zagrał całkiem przyzwoicie jednak momentami mieli sporo szczęścia że tego meczu nie przegrali. W dzisiejszym meczu największym zagrożeniem będzie para napastników, starych wyjadaczy Bianchi - Stellone. Personalnie to jednak Juve wygląda zdecydowanie lepiej i mimo iz czeka ich we wtorek rewanż z Chelsea to myślę że dzisiaj nie odpuszczą, w końcu przełamią sie napastnicy bo coś ostatnio z skutecznością cienko :/
Buki poleciały z kursami sugerując sie ciężkim kalendarzem i ostatnimi wynikami. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Juve będzie dla mnie zaskoczeniem i wstydem. Wiadomo że od dawna w Turynie rządzi Stara Dama i liczę że dzisiaj nie tylko wygra mecz ale po prostu zniszczy rywali ????


Przewidywane składy
Torino (4-4-2): Sereni - Colombo, Natali, Pisano, Ogbonna - Abate, Corini, Dzemaili, Saumel - Bianchi, Stellone
Ławka: Caderoni, Dellafiore, Rubin, Barone, Basbarroni, Rosina, Ventola

Juventus (4-4-2): Buffon - Salihamidzić, Mellberg, Chiellini, Molinaro - Marchionni, Sissoko, Marchisio, Nedved - Trezeguet, Del Piero
Ławka: Manninger, Ariaudo, Poulsen, Tiago, Giovinco, Amauri, Iaquinta

Sędzia: Stefano Farina

Moje Typy:
Torino - Juventus 2 @2,25
strzelec bramki: Del Piero, A @3,0
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Dobra czas na to co lubię najbardziej czyli Serie A. Typ na Milan chodził mi po głowie od dwóch dni tak samo jak Roma - Udinese 1. Rzymianie dali dupy więc czas teraz na Rosonerich.


⚽ AC Milan - Atalanta Bergamo [3-0]
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.57 :gool:
Bukmacher: bet365

W meczu 27. kolejki włoskiej Serie A AC Milan podejmie na własnym stadionie Atalantę Bergamo. Będą to małe Derby, gdyż obydwie drużyny mają swą siedzibę w Lombardii. Faworytem wydają się być gospodarze i to na nich stawiam w tym meczu. AC Milan jest ostatnio pod formą. Drużyna odpadła z Pucharu UEFA a w lidze przegrała ważny mecz z Interem i Sampdorią dwa tygodnie później. W lidze do liderującego Interu traci już 12 punktów i chyba na dobre odpadł już z rywalizacji o mistrzostwo Włoch. Teraz Milan musi walczyć o to by nie zostać największymi frajerami ligi. Trudno w to uwierzyć, ale ekipa w której grają Kaka, Ronaldinho, Beckham, Szewczenko, Pirlo, Seedorf czy Pato może ten sezon zakończyć z zerowym dorobkiem pucharowym. Puchar UEFA przegrany, Coppa Italia również a Scudetto wydaje się być czymś nierealnym. Milan musi zająć pozycję gwarantującą im grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie bo jak nie zrobi tego drugi raz z rzędu to będzie można mówić o katastrofie. Tak więc punkty są potrzebne tej drużynie dlatego żadne potknięcie nie wchodzi w rachubę. Mecz z Atalantą trzeba wygrać. Nie będzie to jednak takie łatwe biorąc pod uwagę listę nieobecnych z których nie będzie mógł skorzystać Carlo Ancelotti: Favalli, Kaka, Ronaldinho, Gattuso, Borriello, Kaladze, Kalac, Mattioni, Nesta i Ambrosini. Milan na szczęście będzie posiadał atut własnego boiska na którym gra najlepiej w całej lidze: bilans 10-2-1. Ostatnie dwa mecze na San Siro kończyli jednak remisami 1-1 z Genoą i Reggina więc przydałoby się teraz przełamanie tej serii. Dobra, na razie tyle o Milanie, czas teraz na gości. Atalanta wydaje się być dobrym rywalem na przełamanie. Przyjezdni z Bergamo są typowym średniakiem (10. pozycja w tabeli), który większość punktów zdobywa u siebie a na wyjazdach gra piach (bilans 2-2-8 ). W meczu z Milanem spory ból głowy będzie miał trener Luigi Del Neri, gdyż nie będzie mógł skorzystać z duetu napastników Doni - Floccari. Piłkarze ci zdobyli w tym sezonie łącznie 17 bramek i są ważnym ogniwem Atalanty. Oprócz nich nie zagrają również Manfredini i kolejny napastnik Vieri. Ogólnie do Mediolanu pojedzie jedynie 18 zawodników a sam Del Neri powiedział że będzie musiał skorzystać z kilku zmienników. Podsumowując, stawiam na Milan gdyż nie chce mi się wierzyć że taka ekipa będzie dalej kaleczyła w tym sezonie. Kiedyś będą musieli zacząć dobrze grać i czemu nie miałoby się tak stać z osłabioną Atalantą? Nadarza się Mediolanczykom idealna okazja na przełamanie i liczę na to że potraktują serio ten mecz. Na koniec jeszcze dobra wiadomość z czerwono-czarnego obozu: David Beckham zostanie w drużynie do końca sezonu więc prawe skrzydło będzie mocno obstawione. Tak więc Forza Milan i obyście pokazali że nie jesteście takimi frajerami na jakich wyglądacie w tym sezonie.
Przewidywane składy:
Milan: Abbiati – Zambrotta, Bonera, Maldini, Jankulovski, Beckham, Pirlo, Emerson, Seedorf, Inzaghi, Pato
Nie zagrają Favalli, Kaka, Ronaldinho, Gattuso, Borriello, Kaladze, Kalac, Mattioni, Nesta i Ambrosini.
Atalanta: Consigli – Garics, Capelli, Talamonti, Bellini, Ferreira Pinto, De Ascentis, Cigarini, Padoin, Valdes, Cerci
Nie zagrają Doni, Floccari, Vieri i Manfredini.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Na jutro postanowiłem wybrać 2 mecze. Pierwszy z nich to:
Fiorentina - Palermo 1 1,60 ⛔ Fiorentina po 2 meczach bez zwycięstwa powinna w końcu zwyciężyć tym bardziej że do zdrowia wracają Jorgensen i kilku innych ważnych piłkarzy. Palermo jest w głębokim dołku a porażka na własnym stadionie w derbach sycyli z Catanią aż 0-4 tylko ich dobiła.
Drugi z meczy to typ dla odważnych Napoli - Lazio 2 3,40 ✅ Napoli to drużna która również przeżywa kryzys, natomiast Lazio ostatnio prezentuje się solidnie. Dużynie Napoli nigdy się nie grało lekko z Lazio, a teraz są w kryzysie a za to Lazio można powiedzieć że na fali.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Dorzucam trzeci :-D
Catania Calcio - AC Siena 1 2,26 ⛔
W niedziele 8 marca odbędzie się spotkanie włoskiej serie A pomiedzy Catanią a Sieną. Catania w tym sezonie wielokrotnie już udowadniała, że u siebie jest groźna, w dodatku są mocno podbudowani ostatnim zwycięstwem w derbach sycylii z Palermo aż 4-0 na wyjeździe. Na terenie Catanii w tym sezonie zostawiały punkty już takie drużyny jak: Genoa (1-0), Roma (3-2) i wiele innych. Siena na wyjazdach spisuje się słabo co najwyżej remisując co i to żadko się zdarza. Ostatni mecz na wyjeździe wygrali z Cheivo 23 listopada 2008 roku 2-0. Ostatnie 6 meczy wyjazdowych Sieny to 5 porażek i tylko 1 remis. W tych sześciu meczach strzelili tylko 2 bramki. Dlatego zdecydowanym faworytem tej potyczki będzie solidna u siebie, w dodatku mocno podbudowana Catania. Kurs na Catanie jest wyjątkowo atrakcyjny. W spotkaniach bezpośrednich padały ostatnio remisy, więc czas na przełamanie i jest do tego najlepsza okazja. Po tym co Catania zaprezentowała w derbach Sycylii dla ryzykantów można się pokusić nawet o handicap.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
ACF Fiorentina - US Palermo
typ: 1(-1,0)
Kurs: 3,05
Bukmacher: Expekt

Moim zdaniem faworytem tego meczu jest druzyna Fiorentint. Zagraja oni na wlasnym boisku a jak wiemy to zawsze pomaga, gdyz wielu mowi, ze publicznosc to 12 zawodnik druzyny. Gospodarze zajmuja wysokie 4 miejsce w tabeli tuz za wielka trojka Inter Mediolan, Juventus i Ac Milan.Do Mialnu traca zaledwie 2 pkt i pewnie beda chcieli dzis wygrac aby przyblizyc sie do Milanu lub wyprzedzic w razie porazki druzyny Ac Milan.Palermo to sredniak ligi, ktory zajmuje 10 miejsce w tabeli.Kolejnym atutem gospodarzy jest ich ostatnia forma.W ostatnich 6 spotkaniach wygrali 4 mecze i 2 zremisowali.Palermo ostatnio nie radzi sobie najlepiej w ostatnich 6 spotkaniach wygrali zaledwie 1 mecz, 1 zremisowali i 4 przegrali.W ostatnim rozegranym meczu odniesli kompromitujaca porazke z Catania 4:0.Mysle,ze dzis Fiorentina okaze sie lepsza druzyna i wygra to spotkanie.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dzisiaj krótko bo brak czasu ale mam nadzieje że trafnie ????

Milan - Atalanta 1 @1.60
strzelec gola: Pato, Alexandre @2,50
Mecz te bardzo fajnie opisał użytkownik tttt3 więc tutaj wiele dodawać nie trzeba. Milanowi wyraźnie ostatnio nie idzie, a drużyna takiej klasy musi sie w końcu przełamać. Tym bardziej że wczoraj wygrało Juve i Inter, a punkty potraciły zespoły będace blisko za Milanem w tabeli więc komplet punktów z przeciętną Atalantą umocni ich na 3 miejscu.

Catania - Siena under2,5 @1,60
Morale w zespole Catani bez wątpienia bardzo wysoki po ostatnim zwycięstwie w derbach z Palermo. Drużyna po nowy roku gra nieco słabiej ale dobry początek ligi powoduje że obecnie zajmują bezpieczne 13 miejsce w tabeli i nie grozi im raczej ani walka o puchary ani o utrzymanie :p Siena natomiast to od wielu sezonów typowy ligowy średniak.. Nie inaczej jest i teraz, choć ostatnich kilka słabszych meczy zbliżyło zespól do strefy spadkowej i spowodowało widmo walki o utrzymanie. Obie ekipy dosyć underowe myślę że dzisiaj zagrają ostrożnie i typ mocno prawdopodobny ????

A dla tych co lubią grać pociągi z wysoki ako tak na wyczucie mogę polecić:
Chievo - Cagliari X @2.95
 
oczo3 0

oczo3

Użytkownik
Spotkanie: SSC Napoli - Lazio Rzym
Typ: 2✅✅✅
Kurs: 3,4
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
W niedzielę 8 marca o godzinie 15:00 drużyny Napoli oraz Lazio zmierzą się w ramach 27. kolejki Serie A. Faworyta bukmacherzy upatrują w drużynie Napoli. Moim skromnym zdaniem niesłusznie. Po bardzo dobrym początku sezonu drużyna gospodarzy w ostatnim czasie radzi sobie nienajlepiej. w ostatnich ośmiu meczach ligowych Napoli nie przegrała tylko dwa razy. To świadczy o sporym spadku formy drużyny Edy’ego Reji. Na początku sezonu utrzymywali się w górnej części tabeli, nawet drugie miejsce mieli, jednak po tej fatalnej serii spadli na 11 miejsce. Również atut własnego boiska, który sprzyjał i mecze na własnym obiekcie przynosiły sporo punktów, przestał pomagać - cztery ostatnie spotkanie bez wygranej. Natomiast drużyna Lazio do niedawna była w podobnej sytuacji co aktualnie Napoli, jednak ostatnie spotkania wskazują na wzrost formy rzymskiego zespołu. Ostatnie trzy mecze to zwycięstwo, w tym bardzo cenne w Pucharze Włoch z Juventusem. Lazio potrafi być skuteczne na wyjazdach, aczkolwiek komplet punktów zdobywała zazwyczaj na stadionach najsłabszych drużyn ligi. Z lepszymi już tak dobrze nie było i bilans wygląda następująco: 5-1-6. Absencje w drużynach rysują się następująco: Iezzo, Gianello, Vitale, Montervino oraz zawieszony Mantovani w drużynie gospodarzy, w ekipie gości zabraknie Del Nero, Meghniego, Dabo, Diakite i Lichtensteinera. Forma Lazio naprawdę wskazuje na to, iż drużyna może walczyć o europejskie puchary i aby to osiągnąć musi systematycznie zbierać punkty. Natomiast Napoli ma wyraźny dołek i sądzę, że Rzymianie, będąc na fali, bezlitośnie to wykorzystają. Niespodzianką byłoby zwycięstwo gospodarzy, remis jest w sumie dość prawdopodobny (choć obie drużyny rzadko remisują), jednak ja stawiam na zwycięstwo Lazio. Prawdopodobny wynik to 1-2.

Wynik: 0-2
Lazio na fali i na pewno będzie walczyć o puchary. Dołek Napoli nadal trwa...

Przewidywane składy:
Napoli: Navarro – Santacroce, Cannavaro, Contini, Aronica, Gargano, Blasi, Datolo, Hamsik, Denis, Lavezzi
Lazio: Muslera - De Silvestri, Siviglia, Cribari, Kolarov, Brocchi, Ledesma, Matuzalem, Foggia, Zarate, Rocchi

Inne propozycje:
X2✅
Powyżej 2,5 bramki⛔
Obie drużyny strzelą⛔
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
SSC Napoli - Lazio Roma X
Ja dzis z Seria A wybralem spotkanie dwoch bardzo dobrych zespolow. Zagram remis z kilku powodow. Napoli w tym sezonie pogrywa srednio jak na mozliwosci tego zespolu, jednak na wlasnym boisku jest calkiem mocne. Jesli chodzi o Lazio to chlopaki z Rzymu po &quot;dolku&quot; kompletnym jaki zaczal sie kilka ladnych kolejek temu, chyba zaczynaja wychodzic na prosta. Oba zespoly stoja w tabeli bardzo blisko i sadze ze podzial punktow bedzie bardzo korzystny dla obu ekip, tym bardziej ze Lazio gralo 4 marca w pucharze gdzie pokonalo Inter 2:1, kosztowalo ich to napewno duzo sil i sadze ze dzis nie zagraja na 100% mozliwosci ale jako lepsza druzyna stawia opor Napoli, co zaowocuje w remis. Sadze ze wynik bedzie 1:1 i bedzie to sprawiedliwe dla obu ekip. Chociaz 3 punkty dla Napoli byly by wymarzone...Moj ty to remis 90&#39;
pozdrawiam.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No poki co to obejrzalem obszerny skrot meczu Napoli - Lazio. Musze powiedziec ze bardzo ladnie zagral Muslera, obronil na prawde trudne pilki, czyzby w koncu mlody bramkarz zaczal porzadnie grac i Lazio ma konkretnego bramkarza ... ? Oby. Napoli niezle w ataku, ale w obronie takiego czegos dawno nei widzialem. Przy 1 bramce Rocchi mial cale pole dla siebei zeby podejsc do bramkarza, nie kryty, nikt mu nie przeszkadzal, ogrooomny blad Napoli. Druga bramka padla troche szczesliwie.
I jeszcze warto napsiac o Atalancie, ktora bez Doniego i Floccariego nie potrafi skutecznie przeprowadzic akcji ofensywnej.
I koncowa mala uwaga, ze dzis byl dzien made in Italy w serie A - 3 gole Di Vaio, 3 gole Pippo Inzaghi 2 bramki Rocchi , wiec wlosi pokazali ze serie A to nei tylko brazylijczycy i argentynczycy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom