>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka Serie A + Zaległe [28.02.2024 - 4.03.2024]

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Sassuolo - Napoli
Typ: Andrea Pinamonti strzeli
@4.00 Fortuna

Jeszcze rok temu nie miałbym wątpliwości, że mecz Sassuolo przeciwko Napoli to konfrontacja Dawida z Goliatem. Dziś wcale nie jestem przekonany co do gładkiego zwycięstwa Napoli w tej konfrontacji. Ten zespół jest cieniem drużyny z ubiegłego sezonu, kiedy wygrali mistrzostwo z wysoką przewagą. Napoli wygrało żadnego spośród swoich ostatnich czterech spotkań. Teoretycznie dziś może nastąpić przełamanie. Ale Sassuolo potrafi strzelać bramki - ma ich nawet na koncie raptem o trzy mniej od Napoli. Myślę, że dziś po kuszą się o jakieś trafienie, a mój typ jest na to, że autorem tej bramki będzie 25-letni Andrea Pinamonti, który w tym sezonie ma już dziewięć bramek na koncie i - pod nieobecność Berardiego spowodowaną kontuzją kolana - jest obecne najbardziej skutecznym piłkarzem w teamie.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Inter - Atalanta
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Atalanta
Kurs: 1.60


Inter pewnie zmierza po mistrzostwo Włoch, a są głosy że także i finał Ligi Mistrzów i ewentualny triumf w nim nie byłby wielką sensacją. Gospodarze grają przyjemny dla oka futbol, który jest przede wszystkim bardzo konkretny - zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Gwiazdą w ataku jest m. in. Lautaro Martinez, który już teraz może śrubować swój najlepszy wynik i wykręcić naprawdę fantastyczną statystykę na koniec. Zresztą trudno nie rozpatrywać jako faworyta do triumfu w najwazniejszych rozgrywkach ekipę, która jest nie tylko liderem tabeli Serie A, ale także przegrała tylko 1 z 25 spotkań i ma przewage aż 9 punktów nad drugim Juventusem - dodatkowo po ewentualnej wygranej nad Atalantą byłoby to juz 12 punktów, co na 12 kolejek przed końcem jest bardzo mocnym handicapem i daje ogromny margines błędu. Dzisiejszy mecz to także dobra okazja, by "stracić" punkty, bowiem ewentualna porazka nie byłaby wcale krytyczna w kontekście losów tabeli, a i remis byłby silą rzeczy powiększeniem przewagi o 1 punkt. Atalanta wygląda w ostatnich tygodniach bardzo dobrze i tak naprawdę w ostatnich tygodniach też nie przegrywa, a wręcz regularnie zdobywa gola. Myślę, że w tym meczu goście nie stoją na straconej pozycji.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Monza - AS Roma
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Monzy
Kurs: 1.42


AS Roma rozgrywa dość solidny sezon, w którym głównymi celami jest m. in TOP 4 i gra w Lidze MIstrzów w przyszłym sezonie - na ten moment strata do 4-tej Bologni wynosi 4 punkty, ale także triumf w Lidze Europy, gdzie udało się niedawno wygrać w dwumeczu z Feyenoordem i potencjalna wygrana także dałaby miejsce w Lidze Mistrzów. Rzymianie są dość nieobliczalni i tak naprawdę trudno przewidzieć końcowy rezultat w meczu z ich udziałem. Przebłyski miewa też Paulo Dybala, ktory popisał się niedawno 3 golami przeciwko Torino i dla którego będzie to ostatni sezon w barwach Romy. Monza miała walczyć o utrzymanie, ale ich dobre mecze - szczególnie u siebie pokazały, że mogą powalczyć nawet o jakieś sensacyjne miejsce premiujące grą w europejskich rozgrywkach. Gospodarze mają na ten moment 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów i bardzo bezpieczną przewagą punktową nad strefą spadkową, bo aż 16 punktów. W tym meczu faworytem bukmacherów jest AS Roma, ale kursy na Monzę cały czas spadają i już teraz widzimy, że na wygraną Monzy widnieje kurs w okolicach 3, co wcale nie jest wielką przepaścią. Monza ma ostatnio dobrą formę, więc myślę, że przy obecnym trendzie spokojnie powinna przynajmniej raz zaskoczyć bramkarza Romy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1272
lukas88 310,3K

lukas88

Forum VIP
Lazio- Milan
Typ: Lazio gol do 72 minuty
Kurs: 1,65
Fortuna


Czekałem na składy bo obawiałem się że Lazio totalnie odpuści mecz przed rewanżem z Bayernem, ale skład całkiem spoko. Milan na wyjazdach traci masę bramek, aż 21 w ostatnich 10 meczach na wszelkich frontach. Lazio jakoś skutecznością nie zachwyca ale uważam że słabej defensywie Milan są w stanie wcisnąć 1-2 bramki. Co prawda szkoda że Ciro zaczyna na ławce ale Castellanos też ogórem nie jest.​
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina
Liga:
Włochy Serie A
Mecz: Verona - Sassuolo
Typ: Powyżej 7.5 kartek
Kurs: 4.40
Bukmacher:
Superbet
Post w dziale :https://forum.bukmacherskie.com/thr...egłe-28-02-2024-4-03-2024.170558/post-7249855
Analiza:
Tak jak pisał ktoś wyżej ska obu ekip to mecz o 6 punktów. Oby ekipom grozi spadek, a kolejek do końca już wcale nie za wiele. Ten mecz może mieć znaczenie dla końcowego układu tabeli przy najmniej wg mnie. Sędzia też jest fajny że średnia kartek blisko 6. Dodatkowo ostatnio obie ekipy łapią sporo kartek.

Spodziewam się, że tu remis nikogo nie satysfakcjonuje i emocje będą od początku do końca. Kości powinny trzeszczeć a mecz powinien być brutalny.
 
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Napoli - Juventus

Napoli over 1.5 spalonych @2.84 Fortuna
Osimhen over 1.5 spalonych @5.50 Superbet
Obie drużyny over 1.5 spalonych @5.00 Superbet


Żadna z włoskich drużyn w tym sezonie Serie A nie ma większej liczby średniej spalonych na mecz niż Napoli ze średnią 2. Głównie dzieje się to za sprawą Osimhen'a, który jest notorycznie łapany na pozycji spalonej. W poprzednim ligowym spotkaniu został złapany 2 razy na spalonym, dwie kolejki temu również 2 razy, a w ubiegłym starciu Ligi Mistrzów z Barceloną został 3 razy złapany na pozycji spalonej. Jest to najwyższy wynik w lidze, średnia aż 1.4 spalonych na mecz. W grudniowym meczu Napoli z Juve, obie drużyny zanotowały po 2 spalone.
 
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - Genoa
Typ: Inter wygra, powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 1.47
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj jak to z poniedziałku uboga ilość spotkań, ale wezmę na tapetę ligę włoską. Inter w niezłym gazie wygrywa aktualnie wszystko co się da. Genoa pomimo małej ilości punktów i 12 miejsca w tabeli na wyjazdach radzi sobie nie najgorzej, potrafili zremisować z Napoli czy też ze znakomitą Bologna. Gdyby Inter w tym tygodniu grał rewanż ligi mistrzów z Atl. Madryt to zastanawiał bym się czy oby nie odpuścić tego meczu bo może tu paść remis. Jak zobaczymy jeszcze spotkania bezpośrednie to Inter u siebie zawsze punktuje, a na wyjeździe w poprzednich sezonach padały remisy więc coś tutaj może być na rzeczy z tym remisem. Ja jednak zagram zwycięstwo Interu,
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Inter Mediolan - Genoa
powyżej 10.5 rzutów różnych @ 2.15
Fuksiarz

Po wczorajsze porażce Juventusu z Napoli, Inter Mediolan ma 12 punktów przewagi nad drugim Juventusem. Dzisiaj ta przewaga może zostać powiększona do 15 punktów jeśli tylko odniosą zwycięstwo nad swoim rywalem.
Ja na ten mecz proponuje rzuty różne. Na początku miały to być same rzuty różne gospodarzy, ale po kursach i liniach jakie zobaczymy raczej niema to sensu.
Inter może bardzo szybko zapewnić sobie tytuł mistrzowski aby spokojnie skupić się na Lidze Mistrzów. Gospodarze są w gazie, a trener Inzaghi stworzył włoskiego potwora, który kroczy od wygranej do wygranej.
Skupmy się na rzutach różnych, a tych Inter nie wykonuje zbyt dużo o czym świadczą ich statystyki. Ostatnie mecze to przedział 3-4 rzutów różnych na mecz, lecz są w stanie wykręcić ich dużo więcej i pokazał to mecz min. przeciwko Salernitana gdzie sami zdobyli aż 18! stałych fragmentów gry. Genoa ma średnia 4 rzutów różnych w ostatnich pięciu spotkaniach wyjazdowych, ten wynik również nie napawa optymizmem.
Uważam jednak, że przy pierwszym strzelonym golu przez gospodarzy Inter ruszy na rywala, a co za tym idzie będzie nabijał stale fragmenty gry jakimi są rzuty różne. Scenariusz może być również inny, lecz jestem zdania, że gospodarze będą chcieli zamknąć temat ligi bardzo szybko, a więc spodziewam się ataków od pierwszej minuty spotkania aby szybko zamknąć ten mecz i ułożyć go pod siebie.
 
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Inter Mediolan - Genoa
Inter i powyżej 9,5 rzutów rożnych @2,32
Fortuna


Inter aktualnie ma autostradę po Scudetto, w kończonej się dziś 27. kolejce Serie A Juventus stracił po raz kolejny punkty, tym razem przegrali w Neapolu. Przewaga Interu wynosi obecnie 12 punktów i mogą ją dziś powiększyć do 15 oczek. W tygodniu Inter odpoczywa, gdyż spotkanie w Lidze Mistrzów grają dopiero w przyszłym tygodniu. Dlatego mowy o oszczędzaniu nie powinno być, tylko mobilizacja po kolejne 3 pkt. Inter u siebie ma niesamowity bilans 11-1-1. Po przeciwnej stronie rywal dość wymagający, jednak nie z najwyższej półki. Genoa aktualnie okupuje miejsce w środku stawki, z 33 pkt są na 12. miejscu w tabeli. Liczę zatem, że Inter stanie na wysokość zadania i wygra kolejny mecz. Dodatkowo Inter potrafi nabijać sporo rzutów rożnych, szczególnie w meczach domowych, gdzie średnia wynosi 7,92 rzutów rożnych na mecz. Myślę, że chwilę genoa będzie stawiać skuteczny opór, co tylko sprzyja rzutom rożnym. Inter w 5 ostatnich domowych meczach nabił 7 rr z Lazio, 6 rr z Juve, 18 rr z Salernitaną, 3 rr z Atletico i 4 rr z Atalantą. Over jest na rzuty rożne ogółem, więc 1-2 rzuty rożne dołożyć może Genoa.
 
lukas88 310,3K

lukas88

Forum VIP
Inter- Genoa
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 2,21
Vulkanbet


Cóż, dla mnie gra na Inter po kursach śmiesznych na poziomie 1,25 mija się z celem, handicapy też d...py nie urywaja. Poza tym Inter nie będzie lał wszystkich jak ostatnio Atalantę, Lecce czy Salernitanę. Zespół z Mediolanu notuje świetną serię 11 wygranych spotkań na wszelkich frontach, mają na rozkładzie m.in: Atletico, Romę, Juve, Napoli czy Lazio. Ostatnia starta punktów Interu miała miejsce 29 grudnia 2023 w meczu z Genoą.....
Mecz co prawda wyjazdowy, ale Genoa w ostatnim czasie pokazała że ma jakiś sposób na Inter bo ostatnie dwa mecze to remisy a wcześniej była dłuuuuga seria porażek.
Uważam że Inter nie będzie miał dziś łatwej przeprawy bo Genoa potrafi się postawić, w tym sezonie na wyjeździe tylko raz przegrali różnicą więcej niż jednej bramki w meczu z Atalantą, poza tym urawli punkt Napoli, ograli Sassuolo czy Lazio.
Inter moim zdaniem może nieco teraz zarządzać siłami bo mają trudny terminarz na kolejne dni czy tygodnie, w weekend wyjazd na trudny teren do Bologni, później rewanż z Atletico na Wanda metropolitano i mecz u siebie z Napoli, więc nie sądzę aby tutaj bardzo gonili Genoę. Nie ma w składzie na dzisiejszy mecz zawieszonego za kartki Bastoniego, Calhanoglu, a mecz na ławce zaczynają Arnautović i Thuram.

Poza tym próbuję takie typy:
remis do przerwy lub w meczu @ 2,32
X2 @ 3,80
Fortuna

 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom