>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 17.05-20.05.2013

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2,1 unibet ⛔
Ważny mecz dla obu ekip, gospodarze u siebie potrafią zdominować lepsze zespoły,
mają problemy z linią obrony, ale ważne jest to, że do składu powraca Jankowski,
w wielkiej formie jest Starzyński, dodając do tej dwójki potencjał Zieńczuka i Sultesa,
dziś powinno być overowo, jedyny minus do tego typu, to forma napastników Pogoni.
W ataku dziadek Edi, na obronie Frączczak, ale już taki mecz w lidze miał miejsce,
gdy napastnika strzelili kilka bramek Widzewowi na wyjeździe.
Overu 2,25 nie zagram, poczekam na over 2 na live ✅ ,
over 2 w tym meczu + over 2 w meczach Widzewa i Piast daje fajne ako o kursie 3,96 w bet365.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
17.05. 18:00
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin Pogoń dnb @3.15 1/10 marathon + BTS @1.92 2/10 unibet
Robi się masóweczka na Ruch. I nie dziwota, patrząc na to co wyczynia Pogoń w rundzie wiosennej to sądzę, że nawet u23 Hansy Rostock by ich walnęło trójką lekko. Ale z czysto cyferkowego punktu widzenia @3.15 na dnb Portowców to jest stanowczo za dużo. Ile to masówek nie wchodziło, a drużyna przeciwna nie miała prawa nawet zremisować? Ruch w obronie nie jest w ogóle solidny. Stracić gola może w każdej chwili. Zresztą podobnie jak Pogoń, dlatego BTS też jest dobrym pomysłem.
✅ 2-3, +2,15j. , +1,84j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ruch - Pogoń, obie strzelą NIE - 1,88 w milenium

Nędzna ( oczywiście mam na myśli piłkarki, nie klub ) Pogoń, z nieobliczalnym sąsiadem z zza miedzy. Kluczowa dla tego meczy decyzja, zapadła w środku tygodnia, czyli odebranie licencji Polonii Wa-wa. Według mnie zdeterminuje to, w tym meczu murownie bramek i niedopuszczenie do straty gola, gdyż z ligi bedzie spadała jedna , a nie dwie druzyny. ( w bajki o czarodziejach na Konwiktorskiej nie wierzę).
Większośc z Was widzi tu over, ja wręcz przeciwnie.
Powodzenia !
 
comanche 3

comanche

Użytkownik
Legia - Lech Poznań
Lech Poznan rewelacyjny bilans na wyjazdach, dzis prawdopodobnie bez Toneva. Jednak korzystajac z prawa do pierwokupu, kontrakt do 2016 roku podpisal Geko. Natomiast Legia w moim mniemaniu lekka obnizka formy (mecz z Jagą szybko ustawiony i nic wiecej powiedzec nie mozna), choc na mecz z Lechem mobilizacja na 1000%. Kazdy wie jakie te mecze sa wazne dla obu ekip... Sadze ze trener Mariusz Rumak tak zmobilizuje swoja druzyne, oraz skutecznie ich poustawia ze tego meczu nie przegraja, gdyz przegrana praktycznie pogrzebie ich nadzieje na mistrzostwo. Moj typ:
Legia - Lech Poznań 02 Fortuna 1,49⛔
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
Po ostatnich meczach obie ekipy na tarczy. Dla Polonii byla to niesamowicie wazna wygrana, udowodnili ze z niczego mozna stworzyc cos. Odrobili strate i wygrali z Podbeskidziem 2-1 i to przed wlasna publicznoscia. Jednak od tego czasu przybylo sporo zawirowan wokol tej druzyny. Ich przyszlosc w ekstraklsie nadal stoi pod wielkim znakiem zapytania...
Górnik Zabrze w ostatnim meczu w Lubinie również wygral 2-1. Byl to pierwszy mecz w rundzie wiosennej, w ktorym mi osobiscie ta druzyna sie podobala. W koncu bylo widac ze chca. W konfrontacji tych obu jedenastek, sadze ze zwycieska reka wyjda gospodarze. Moj typ na to spotkanie:
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 1 Fortuna 1,95⛔ (kurs wylapany wczoraj wieczorem, teraz sa nizsze juz)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W meczu Podbeskidzia z Piastem liczę na bramki. Obie drużyny na wiosnę są w wysokiej formie. Piast liczy się w walce o puchary. Grają efektowną piłkę i tym samym bardzo ofensywną. Czasami przytrafi im się jakiś babol w obronie, ale starają się to nadrobić ofensywą. Ostatni mecz Piasta ze Śląskiem mi się bardzo podobał. Pomijam nawet wynik i jego przebieg, ale mecz czysto piłkarsko stał na wysokim poziomie. Podbeskidzie tak jak wspomniałem również jest w wysokiej formie i zdobywali bramki w ostatnich meczach za każdym razem. Szkoda, że do Ruchu i Pogoni tracą jeszcze 6 punktów, ale ich postawa na boisku jest godna podziwu.
Podbeskidzie - Piast Gliwice
Obie drużyny strzelą 1,80 Williamhill ✅ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nowydworek1234 50

nowydworek1234

Użytkownik
Górnik-Polonia
Over 2.5. (2.25)✅

Mecz w którym faworytem wydaję się być Górnik. To on dzisiaj potrzebje punktów jak chce liczyć się w walce o europejskie puchary. Polonia tak naprawdę nie ma nic do stracenia. I raczej nie zapowiada się żeby zawodnicy z Warszawy mieli postawić autobus w bramce. Bo i niby po co. Oni wiedząc o sytuacji w klubie nie mają nic do stracenia, a jedynie do zyskana. Poprzez swoją dobrą grę mogą się wypromować. Więc raczej zobaczymy otwarte spotkanie ze dużą ilością sytuacji podbramkowych. Górnik zaatakuje to jest pewne.Napewno potencjał posiada. Pokazał już w Lubiniu że trzeba się z nimi liczyć. Zagadką jest postawa Polonii, mam nadzieję że nie przejdą obok meczu. Myślę że w tym spotkaniu zobaczymy bramki...Kto strzeli więcej......nie ma znaczenia. Ważne żeby było ponad 2 bramki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Po głębszej analizie meczów w ekstraklasie, od kilku kolejek gram systemem, że na każdy mecz daję na jednym kuponie po jednym meczu z kolejki za tą samą kwotę - w której połowie padnie więcej bramek ? 2 połowa. Co przy kursach od 1.95 do 2.4 przynosi mi co kolejkę zysk. Łatwo się domyślić, że wystarczą tylko 4 kupony wygrane, żeby mieć zysk co przy tym systemie jest bardzo pewne:
BETCLIC
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin ✅
Polowa z wieksza iloscia goli : 2nd Half
2,05

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ⛔
Polowa z wieksza iloscia goli : 2nd Half
2,05

Legia Warszawa - Lech Poznań ✅
Polowa z wieksza iloscia goli : 2nd Half
2,30


Podbeskidzie Bielsko Biała - Piast Gliwice ✅
Polowa z wieksza iloscia goli : 2nd Half
1,95


Górnik Zabrze - Polonia Warszawa ✅
Polowa z wieksza iloscia goli : 2nd Half
2,20

GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin ⛔
Polowa z wieksza iloscia goli : 2nd Half
2,25

Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok ⛔
Polowa z wieksza iloscia goli : 2nd Half
2,00

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk ✅
Polowa z wieksza iloscia goli : 2nd Half
2,25

Od razu przepraszam za merytorykę mojego wpisu, oraz za to, że dodaję już 3 mecze, które się odbyły, ale nie miałem wcześniej czasu, żeby wrzucić swoje krótkie &quot;przemyślenia&quot; i teraz je wrzucam na szybko.
I tym samym statystyka na 27 kolejkę wynosi 5/8 w opcji - w której połowie więcej bramek ? 2nd Half
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 1 @ 1.95 Unibet⛔ 0-4 ????

Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Górnik, który pokazał w poprzedniej kolejce że wraca do mam nadzieję optymalnej formy. Górnik posiada wszystkie atuty żeby dzisiaj pokonać Polonie Warszawa. Zespół z Warszawy to nie kelnerzy. Ale brakuje tej drużynie motywacji i woli wygranej. W nszej lidze to są kluczowe cechy żeby wygrywać. Właśnie w tym elemencie widzę przewagę zespołu Nawałki. Oni dzisiaj przed własną publiczością będą mocno zmobilizowani żeby zainkasować 3 punkty. W mojej ocenie są zespołem, który przy odpowiednim zaangażowaniu rozbije Polonie i zdąbędzie punkty, które pozwolą im
zachować szanse na grze w europejskich pucharach.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
Typ: Ireneusz Jeleń - strzeli gola

Kurs: 3.20


Górnik bardzo mądrze zagrał ostatni mecz i dość szczęśliwie wygrał na wyjeździe. Do poniedziałkowego meczu gospodarze przystąpili bez pauzującego za kartki Jiriego Bilka. Górnik przyjechał do Lubina m.in. bez kontuzjowanych Michała Bembena, Ireneusza Jelenia i Mariusza Magiery oraz zawieszonego za kartki Adama Dancha. A mimo tych osłabień 2 strzelone bramki na początku spotkania ustawiły cały mecz. Polonia Warszawa ma nowego sponsora. Czy wyłoży on 5 milionów złotych na spłatę najważniejszych długów? Takie pytanie zadają sobie kibice stołecznej drużyny. Ale puki co trzeba walczyć na wyjeździe z trudnym przeciwnikiem jakim jest Górnik Zabrze. Trener Górnika Zabrze Adam Nawałka martwił się, że ma małe pole manewru w ofensywie. Nie pierwszy, nie ostatni raz zresztą.. W Górniku na pewno nie zagra kontuzjowany Mariusz Magiera oraz pauzujący za kartki Krzysztof Mączyński. W kadrze meczowej mogą się już za to pojawić Michał Bemben i Ireneusz Jeleń. Szczególnie ten drugi może namieszać trochę z przodu i dlatego myślę, że dzisiaj jeśli nie on to kto ma strzelać gole dla gospodarzy? Tak więc liczę że poszarpać będzie komu i Jelonek strzeli bramkę.. Spotkanie pod dyktando gospodarzy powinno przebiegać. Typuje zwycięstwo Górnika, który nadal myśli o europejskich pucharach. A Polonia.. lepsze mecze przeplata gorszymi w każdym meczu 1-2 bramki zawsze tracą więc dzisiaj też myślę, że nie uda im się zachować czystego konta..
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok Over 2.5 @ 2.10 Unibet✅✅
Dzisiaj w Kielcach spotkanie drużyn dla których sezon mogłby się już skończyć. Żadna z drużyn już o nic nie gra. Jagiellonia z 33 pkt zajmuje 9 miejsce, a Korona jest 11 i ma pkt 31. W poprzedniej kolejce drużyny te przegrały swoje mecze w takim samym stosunku. Korona poległa w Krakowie z Wisłą 0-3, a Jagiellonia u siebie z Legią również 0-3.Tak naprawdę dzisiaj obie drużyny nie mają nic do stracenia i będą chciały wygrać to spotkanie. Wybrałem tym over 2.5, ponieważ uważam że w Kielcach zobaczymy bardzo otwarte spotkanie z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Korona u siebie zawsze gra bardzo ofensywnie, nie kalkuluje. Ciągłym pressingiem zmusza przeciwnika do popełniania błędów. Defensywa Jagi jest bardzo nie pewna, często nie trzymają lini, gubią krycie. W każdym meczu popeniają masę błędów, ich postawa przy stałych fragmentach gry woła o pomstę do nieba. Atutem Jagiellonii w tym spotkaniu będzie szybki kontratak. Dzisiaj ku temu będą mieli wiele okazji. Szybki Kupisz i Plizga będą wraz z upływem czsu mieli dużo miejsca aby w bocznych sektorach boiska zrobić &quot;wiatr&quot; Myślę żę to oni mają największą szansę na stworzenie przewagi liczebnej i dogranie do Frankowskiego, który już będzie wiedział co z tą piłką zrobić. Reasumując dzisiaj w Kielcach zobaczymy otwarte spotkanie drużyn, które nie mają nic do stracenia. Tutaj nię będzie miejsca na kalkulację. Wychodzi over jak nic. Polecam.

GKS Bełchatów- Zagłębie Lubin under 2.5 @ 1.60. Unibet⛔

Mecz w Bełchatwie tak naprawdę jest trudny do typowania. Wszystko w tym spotkaniu zależy od podejścia do meczu piłkarzy Zagłębia. Ktoś może zadać pytanie.....o co chodzi. Już tłumaczę. Ja do końca nie wierzę w uczciwość naszej Ekstraklasy. Nie twierdzę,że wszystkie spotkania są ustawione,bo pewnie tak nie jest. Ja tylko nie wierzę w powrót cudownej formy zespołów, które bronią się przed spadkiem. Jaki to ma związek z meczem w Bełchatowie. Ma taki,że trudno mi sobie wyobrazić zaangażowanie Zagłębia w Bełchatowie. Nie zdziwiłbym się jak znów po zaciętym meczu wygra Bełchatów np 1-0. Dlatego między innymi nie typuję w tym meczu zwycięzce tego spotkania. Skupiam się na ilości bramek. Uważam,że będą to piłkarskie szachy z małą ilością bramek. Bełchatów musi wygrać jak chce się ochronić przed spadkiem, napewno nie rzucą się do szaleńczych ataków od początku spotkania. Jak jeszcze Zagłębie pomoże swoim brakiem zaangażowania to w Bełchatowie możemy zobaczyć jedną bramkę, która zaważy o wygranej jednej z drużyn.
Ps. Obliczenie matematyczne na to spotkanie
Brak zaangażowania (Zagłębie) + brak umiejętności (Bełchatów) = 2-3;)
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Spotkanie Złocisto-krwistych z Żółto-Czerwoną ekipą z Białegostoku. Jagiellonia notuje 3 porażki z rzędu bez strzelonej bramki. Szczególnie boleśnie słabości Jagi obnażył w Łodzi miejscowy Widzew, następnie główny faworyt do tytułu czyli Legia Warszawa. W obu tych meczach Jagiellonia była..hmm..czymś gorszym niż tłem dla swoich przeciwników, tracąc po 3 bramki w każdym spotkaniu. Hajto znajduje się już od jakiegoś czasu na cenzurowanym i nie jest wielką tajemnicą, że w stolicy Podlasia rozglądają się za nowym trenerem.
Dzień dzisiejszy jak i cała końcówka sezonu jest dla niego swoistym ostatnim dzwonkiem by udowodnić, że jeszcze można z piłkarzy wycisnąć maksimum i zagrać dobre i efektywne spotkania. Tak naprawdę dzisiejsza postawa Jagiellonii to jedna wielka niewiadoma. W dzisiejszym spotkaniu za kartki nie wystąpią Ukah (jego absencja w mojej opinii nie jest osłabieniem, gdyż liczba błędów jakie popełnia &quot;ostoja&quot; białostockiej defensywy w meczach jest porażająca) oraz Alexis Norambuena. Ciągle kontuzjowany jest Nika Dżalamidze. Pod znakiem zapytania z kolei znalazł się występ naprawdę przyzwoicie się spisującego na tle kolegów młodego gracza Jagi - Adama Dźwigały, który ostatni trening musiał skończyć przed czasem.
Korona Kielce na własnym terenie zdobywa większość ligowych punktów i jest to aspekt, który w pierwszej kolejności przemawia na korzyść Kielczan. W ostatnich 4 spotkaniach rozegranych u siebie Koroniarze zdobyli 10 oczek. Kontrastem do gry na własnym podwórku są mecze na wyjazdach, w których Korona spisuje się beznadziejnie (w tym roku żadnego ligowego zwycięstwa, 4 porażki oraz jeden remis z Podbeskidziem). W ostatnim meczu podopieczni Ojrzyńskiego przegrali w Krakowie z Wisłą 0:3. Jak Korona zaprezentuje się dzisiaj? Z pewnością będzie chciała pokazać twarz po ostatnim upokorzeniu z krakowską Wisłą i zgarnąć 3 punkty. Do składu po urazach wracają Golański, Szlakotin oraz Lisowski. Nie wystąpią Kiercz oraz Bodzioch.
Na rozkładówce mamy 2 ekipy, które tak naprawdę nie walczą o nic. Dla jednych i drugich dzisiejszy mecz będzie drogą do zapomnienia o zeszłotygodniowych blamażach. Nie powinno być kalkulacji co przyniesie ze sobą grę otwartą z ilością bramek powyżej dwóch. Ja liczę na przełamanie Jagi i grę zawodników, która pozwoli im na zachowanie miejsca w kadrze chociażby na przyszły sezon. O ile Koronę ratują mecze u siebie, to Jagiellonia nie ma nic do stracenia. Zawodnicy z solidnym potencjałem w wypadku miernej końcówki sezonu razem z trenerem Hajto mogą opuścić szeregi Białostoczan. I z całą pewnością stwierdzam, że będą mogli liczyć na oferty co najwyżej od naszych ekstra klasowych średniaków.
Jagiellonia DNB - 2.90
Jagiellonia pow.0,5 bramki - 1,48
BTS - 1,87
Liczba bramek w meczu pow. 2,5 - 2,00
Kursy- Tobet
Edit: Czas wyciągać wnioski z błędnych analiz. Zawsze gdy zawre w niej nadzieję na przełamanie danej drużyny, ona wtapia po całej linii. Kunszt duetu trenerskiego Hajto-Dźwigała do rozliczenia i to natychmiastowego. Zamiast niemieckiej solidności i hiszpańskiego polotu mamy kaszanę w wykonaniu Żółto-Czerwonych. Bilans 0:12 w 3 meczach mówi sam za siebie. Jeżeli w/w Panowie otrzymają szansę na dokończenie sezonu na ławce trenerskiej i nie dojdzie do jakichkolwiek rotacji w składzie w najbliższym meczu ze Śląskiem, stawiam wygraną Wrocławian w ciemno.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin | X | 3,25 (2j)
Ekstraklasa ma to do siebie... Ehh, może to nie czas na złote myśli. Na 4 kolejki przed końcem sezonu mamy sporo nieoczekiwanych emocji, wczoraj Legia wygrała z Lechem i raczej zapewniła sobie tytuł mistrzowski, a dzisiaj GKS Bełchatów ma szansę ponownie zmniejszyć stratę do Ruchu i Pogoni na trzy punkty. Rywal jednak jest ciężki, bowiem mające doskonałe perspektywy Zagłębie może jeszcze powalczyć o europejskie puchary, wszystko kosztem braku przyznanych licencji na grę w europejskich pucharach dla Polonii czy Górnika. Piast może złapać zadyszkę, więc wszystko jest możliwe. Jeśli chodzi o statystyki dom-wyjazd: 3-4-6, 8:18 vs 3-5-5, 11:16. Niespodzianką jest seria zwycięstw GKS-u, bowiem wygrali trzy ostatnie spotkania: 0:1 z Polonią Warszawa, 2:0 z Górnikiem Zabrze i 0:1 z Pogonią Szczecin. Po ważnej porażce 0:3 i remisie 1:1 na wyjeździe z Podbeskidziem (czyli meczach, w których liczyli na punkty) potrafili się podnieść - to bardzo ważne w kontekście atmosfery w szatni. Podopieczni Kieresia grają futbol mało przyjazny dla oka, ale jednak potrafią w ostatnim czasie punktować. A teraz walczą o spadek z kim? Z Podbeskidziem które ograli wcale nie tak dawno 6:0... Zagłębie z kolei gra w kratkę i ciężko przewidzieć ich dzisiejszą dyspozycję. Ich ostatnie spotkania to porażka 3:1 z Lechem, zwycięstwo 4:0 ze Śląskiem, remis 1:1 na wyjeździe w Podbeskidziu i porażka 1:2 z Górnikiem przed tygodniem. Tutaj jest trochę odwrotnie, o Zagłębie gra raczej przyjemniej dla oka, ale nie zawsze widać to w wynikach. W pierwszym spotkaniu tego sezonu jednak z Bełchatowem wygrało, 1:0 - ale wygrało. Przed rokiem natomiast GKS wygrał u siebie 2:1, a w Lubinie było 1:1. Jeśli chodzi o absencje, w ekipie gospodarzy nie zagra Baran [POM, 23/0], Gonzalez [OBR, 19/0] i Kosznik [OBR, 11/0]. Z kolei w szeregach gości braknie Banasia [OBR, 18/1]. Reasumując, obie ekipy walczą o trzy punkty. Obie mają braki w defensywie, ale strzelają mało. Liczę na słabe widowisko zakończone remisem, aczkolwiek dopuszczam tutaj możliwość minimalnego zwycięstwa którejś z obu drużyn.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin obie strzelą? NIE -&gt; 1,80 -&gt; Bet365

Pierwsze niedzielne spotkanie 27 kolejki T-Mobile Ekstraklasy to pojedynek pomiędzy walczącą o utrzymanie ekipą GKS Bełchatów, a nie grającym już praktycznie o nic Zagłębiem Lubin. Bełchatów na wiosnę gra fajną piłkę, w obronie grają świetnie, Emiljus Zubas pokazuję z meczu na mecz swoje świetne umiejętności na bramce, z przodu zaś ofensywę zespół gospodarzy opiera na młodych braciach Mak, doświadczonym Łukaszem Madejem. To powoduje, że zespół Kamila Kieresia, nadal dzielnie walczy o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. A Zagłębie? 8 pozycja w tabeli, szans na puchary nie ma, spaść też raczej nie powinni. Dzisiaj widzę twardy mecz, przynajmniej po stronie gospodarzy. Fajny kurs na to że któraś z drużyn bramki nie strzeli. 1,80 moim zdaniem promocja. Widzę w tym meczu mało goli, Bełchatów jeśli chce się utrzymać to musi grać konsekwentnie robiąc to co dotychczas, czyli twardo w obronie, i strzelić coś z przodu. Pobieram ten fajny kursik i liczę na powodzenie mojego typu. Życzę owocnych trafień. Pozdrawiam. Rambo
 
K 28

karol10104

Użytkownik
Piłka nożna, Ekstraklasa
Mecz: Bełchatów-Zagłebie✅
Bukmacher:sts
typ:1 dla odwazniejszych z handicapem
kurs:2.50✅ dla odwazniejszych 5
Co można o tym meczu powiedzieć chyba jedynie to że Bełchatów walczy o utrzymanie i od tego czasu(a konktretnie od tej rundy) grają zdeterminowanie a do tego ofensywnie, oglądając ich ostatnie 3 mecze byłem miło zaskoczony wysokim poziomem który reprezentuja, tworzą wiele naprawde groźnych sytuacji brakuje im jedynie wykończenia, hm co moge powiedzieć o Zagłebiu jedyny mecz który oglądałem to mecz ze śląskiem i podbeskidziem, nie jestem dokońca pewien co można się po tej drużynie spodziewać z podbeskidziem dali sobie narzucic ich styl gry, ze slaskiem grali fajnie. Mimo wszystko Bełchatów nie może sobie dać wyrwać tego zwycięstwa tym bardziej na swoim stadionie.
Ps: Nie wiem czemu wielu z was pisze że zagłebie gra o pietruszke skoro tylko 5 druzyn dostało jedynie licencje na gre w europejskich pucharach, w takiej sytuacji która jest teraz to własnie Legia,Lech,Piast i Zagłebie bedzie grało w europejskich pucharach, jesli Korona zdoła w dzisiejszym dniu wyprzedzic zaglebie w tabeli to wlasnie Korona zagra w Pucharach.
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Widzew - Lechia
W Łodzi pogoda deszczowa... szaro, burzowo i mokro. A to w spotkaniu dwóch słabych drużyn ma znaczenie. Moim zdaniem będzie dużo gry w środku pola, większość meczów między tymi drużynami to undery. Aktualnie obie drużyny mają tyle samo punktów i raczej nie będą chciały robić sobie krzywdy, a zagrać na remis. Widzew bez swojego motoru napędowego - Stępinskiego.
Proponuję typy :
X/X @ 5.1 - ja gram to grubo
DW. 1-1 @ 6.5
lub DW 0-0 jednak w fortunie nie ma takiego typu.
powodzonka
@ Obserwator... faktycznie ???? moje przeoczenie...
 
K 28

karol10104

Użytkownik
Widzew-Lechia
Bukmacher:sts Obie druzyny strzelą w II połowie
kurs:3.15
Bez jakiejs rozwinietej analizy, poprostu obie druzyny nie graja o nic,sądze że obie druzyny zagraja śmiał ze wzgledu na wysoki kurs postawie na gole z obydwu stron w II połowie.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk X2 @ 1.60 Unibet✅


Dzisiaj ostatnie spotkanie 27 kolejki Ekstraklasy. Mecz drużyn, które już raczej myślą o wakacjach niż o grze w piłkę. Żadnej z drużyn nie grozi spadek,ani tym bardziej gra o europejskie puchary. Obie drużyny zgromadziły po 31 pkt i zajmują odpowiednio 11 miejsce (Lechia) oraz 12 miejsce (Widzew). W ostatniej kolejce Łodzianie przegrali w Poznaniu z Lechem 0-4. Lechia Gdańsk zaś po fantastycznej &quot;końcówce&quot; zremisowała u siebie z Ruchem 4-4. Potencjał piłkarski obu drużyn w mojej ocenie jest bardzo podobny. Ja zdecydowanego faworyta tego spotkania nie widzę. Tym bardziej,że Widzew zagra bez swojego najlepszego snajpera Stępińskiego, który został odsunięty od zespołu po tym jak nie zechciał podpisać profesjonalnego kontraktu z Widzewem.
Lechia jak już wspomniałem pomimo swojego potencjału nie potrafi wygrać spotkania. Gdańszczanie ostatni raz wygrali w 18 kolejce z Koroną Kielce. Kiedyś przełamanie musi nastąpić. Dlaczego nie dzisiaj? Lechia dzisiaj ma duże szanse żeby wywieźć punkty z Łodzi. Jak zagrają tak jak w końcówce z Ruchem to o wynik jestem spokojny.W meczu nie wystąpi Buzała, który pauzuje za żółte kartki. Nie zapadła decyzja kto go zastąpi. Poszukamy jakiegoś zastępstwa. Na szczęście jest w kim wybierać, bo ostatnio z dobrej strony pokazali się i Grzegorz Rasiak, i Adam Duda, a nie możemy też zapominać o Przemysławie Frankowskim, który także dał dobrą zmianę przeciwko Ruchowi. Cieszy mnie to, że w końcówce sezonu do przyzwoitej dyspozycji wraca Ricardinho mówi trener Kaczmarek. Wyniki może tego nie pokazują,ale progres w grze Gdańszczan na pewno widać. Typ że Lechia tego meczu nie przegra po kursie 1.60 dla mnie ok. Pozdrawiam
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Widzew bez swojego motoru napędowego - Stępinskiego.

Hahaha. Rzadko komentuje Polską ligę bo rzadko ją obstawiam lecz przejść obok takiego zdania nie mogłem. Stępiński motorem napędowym ? Nie wiem czy wiesz ale to jest jeszcze dzieciak. Niby ma talent chodz ja w nim tego nie widze. Chce jechać zagranice lecz tam sie nie odnajdzie tak jak wiekszość Polskich zawodników. Ale nie ma nic w sobie co może go cechować &quot;motorem napędowym&quot; ???? Poprawiłeś mi humor ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Widzew (-0,25) - Lechia 2,09 ibc ⛔ over 2,25 2,02 ibc ✅
Widzew u siebie w tej rundzie nie przegrał, w dobrym stylu wygrał ostatni meczu siebie z Jagiellonią.
Lechia nie wygrała od ośmiu spotkań, na wyjazdach strzelała bramki,
lepszym obronom i choć w Łodzi mecze między tymi zespołami były underowe ostatnio,
dla mnie zobaczymy bramki, ponieważ wiecznie Lechia nie będzie marnowała świetnych okazji,
a po drugie linia obrony gości to pięta achillesowa.
Dla mnie będzie to otwarty mecz, bo jeden punkt w tabeli za wiele nie zmienia,
przy wygranej ten kto zgranie 3 punkty przeskoczy Zagłębie oraz Jagiellonie
i nie będzie go interesowało to co będzie się działo w dole tabeli,
bo nad GKSem będzie miał 9 punktów przewagi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom