>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27zl darmo do BAW

Status
Zamknięty.
G 0

garbi

Użytkownik
Szanowny Graczu!

Bonus należy wykorzystać do dwóch miesięcy od otrzymania promocji.

Z poważaniem,

Support Team z betandwin
Encoding: UTF-8


takiego maila dostalem od supportu betandwin - wiec nie ma sie czym przejmowac ????
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Siema a co do tego bonu to nietrzba mieć minimum 40 zł swoich pieniedzy wpłaconych zeby mógł ten bon potem wypłacic??bo to cos podejrzanie duzo jest jak za darmo np. w BAH byly bony po 5 zł prosze o odpowiedź kogoś kto sie zna.
 
U 3

uzdi

Użytkownik
no szlak by to, wszedlem na te strone, widze pole by wpisac e-mail, wiec mowie zarejestruje sie i pogram, zarejestrowalem sie wchodze ponownie na te strone, a okno z bonusem zniknelo....(Dcjskfhdfgh), teraz wyskakuje takie cos &quot;Find de nyeste tilbud p&amp;aring; www.betandwin.com&quot; - u was tez tak jeste...? Czyzby juz po bonusie czy ja cos zle robie?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja jak wpisalem ten bon na moje drugie konto to dostalem 27.29 PLN czyli troche mniej.Zastanawiam sie czym to jest spowodowane chyba kursy walut sie zmieniaja.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Uzdi, jesli wpisales maila i nacisles ten knefel to dostaniesz potwierdzenie na maila i tak bedzie jeszcze raz kod wpisany
 
pacyff 0

pacyff

Użytkownik
najgorsze jest to ze podobno ten bonus byl tylko dla duńczyków-taka fama poszła w necie-nie powiem gdzie zeby nie reklamowac konkurencji ale ostrzegam ze moze byc problem z wypłata... :zy3ou:
 
U 3

uzdi

Użytkownik
Niestety nie zdazylem wklepac maila wiec kodu napewno nie dostane. 14:50 klikam to jeszcze działało, więc myślę sobie ze zarejestruje się w BAW, a wiec wziałem sie za rejestracje wracam na strone z Bonem i BUM, 14:55 juz nie bylo....
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Panowie to jak z tym bonusem??Wie ktoś cos pewnego??Strasznie mi to śmierdzi prosze o odpowiedź kogoś kto wie coś wiecej i kto wie coś alep ewnego a nie jakieś śmieszne ploty.Dziekuje z góry moje gg;5790299
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
spotkałem sie już z innymi przypadkami ale na innym forum o to wypowiedz jedenego z nich
czesc wszystkim chcialem sie pochwalic ze betadwin zablokowal mi konto napisali ze po przejrzeniu konta postanawiaja zablokowac mi konto bezpowrotnie. korzystalem tylko z bonusu 20 zlotych typ na mundial i te 27 z hakiem. ale fajnie teraz bede sie z nimi klocij co dziennie o zwrot pieniedzy ktore byly na koncie
ciekawe jak to teraz będzie;/
u mnie to zablokowałem konto niechcacy napisałem do nich chcieli wszystkie dane a teraz nie moge wejsc na poczte o2 i na dany login. Na o2 mam 6 kont 5 działa a to 1 włsnie nie :zy3ou:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom