>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka 1. Bundesligi (17-19.04.2009r.)

Status
Zamknięty.
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Schalke 04 - Cottbus (+1) 1 2.00 4 -0✅

W tym meczu zaryzykuje i stawiam na Schalke z handi.
Schalke jak już wygrywa mecze to często jest to 2bramkowe zwycięstwo i tego upatruje także w tym meczu, 5 pkt straty to strefy pucharowej na 7 kolejek przed koncem sezonu da sie odrobic jeżeli wygrywa się na własnym stadionie z druzyną zajmującą przedostatnie miejsce w lidze i nie ma sie co tu okłamywać - zasługującą na miano &#39;drugoligowca&#39;. Dwóch zawodników Schalke strzeliło razem 18 goli - Kevin Kuranyi(10) i Jefferson Farfan(8 ) ich występ nie jest niczym zagrożony i wydaje mi się że mają wielką szanse na powiększenie dorobku strzeleckiego w sezonie.
Patrząc od strony statystycznej oraz historycznej, to Schalke nie przegrało nigdy z Cottbusem na własnym stadionie, a rok temu 15 kwietnia wygrali u siebie aż 5-0 co napewno siedzi w ich głowach, dodam także, że w 6 ostatnich potyczkach Schalke wygrywało z Cottbusem różnicą przynjmniej 2 bramek.

01-11-08 Cottbus 0 - 2 Schalke
15-04-08 Schalke 5 - 0 Cottbus
02-11-07 Cottbus 1 - 0 Schalke
21-04-07 Schalke 2 - 0 Cottbus
18-11-06 Cottbus 2 - 4 Schalke
13-04-03 Schalke 3 - 0 Cottbus

To skłania mnie do grania tego typu po kursie 2.00 zł [w stsie]
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
a co do innych meczy to licze na niespodzianke w Wolfsburgu, który od wielu meczy nie przegrał, a ostatnio zremisował w lidze 31 stycznia na wyjeździe, także może coś w tym być. Bayern wymęczony po Barcelonie, ale myśle, że poradzi sobie z Arminią i sprobuje to zagrać z handi za 2.3
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Karlsruher -Hoffenheim
Typ:1
Kurs:2,85
Nie bede sie tu rozpisywal ale mysle ze warto jest postawic pieniadze na gospodarzy co prawda nie idzie im za bardzo na ostatnie 6 meczy u siebie tylko 1 wygrana 1 remis i 4 porazki a jezeli chodzi o druzyne gosci to na 6 ostatnich meczy to 0 wygranych az 4 remisy i 2 porazki. Mozna by rzec ze zapowiada sie na remis ale swoj typ motywuje tym ze w ostatnim meczu przegranym 3-0 z Bochum gracze gospodarzy dostali 2 czerwone karki jedna dostal bramkarz Daniel Haas druga natomiast dostal pilkarz ofensywny M.Carlos Eduardo. Gospodarze musza zaczac wygrywac poniewaz sa glownym faworytem do spadku z 1 bundesligi...
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Zdecydowanie zgadzam sie z tym typem Oczek :wink:

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to jeden typ mam tylko:

Schalke - Cottbus Obie druzyny strzelą? Nie 1,66 bet365 ✅

Cottbus na 6 wytępów nie strzeliło żadnej bramki na Veltins Arena. Do tego pod wodzą Buskensa Schalke straciło zaledwie 1 bramkę w 9 meczach.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Arminia Bielefeld - Bayern Monachium
Typ: 2
Zajmująca pierwsze bezpieczne miejsce przed strefą spadkową Arminia Bielefeld szykuje się na trudne spotkanie. Rywalem zespołu Artura Wichniarka będzie sam Bayern Monachium. Bawarczycy silnie potrzebują trzech oczek, by gonić lidera.
Arminia notuje ostatnio same porażki. Powodem moze być słaba dyspozycja Wichniarka, który po bardzo dobrej pierwszej części sezonu zatracił instynkt bramkostrzelny.
Zdecydowanym faworytem są goście, którzy aspirują do kolejnego tytułu mistrza Niemiec. Tymczasem Arminia powinna postawić wszystko na jedną kartę - w tym meczu nie ma nic do stracenia.
Bawarczycy bez większych zmian: ponownie wystąpi Ribery, Klose i Toni. Nie zabraknie Ottla, van Bommela i Philipa Lahma. Typ: 2 można także pokusić się o Bayern -1
Mój typ: 0:2

VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen
Typ: OVER 2,5
Na Volkswagen Arena w Wolfsburgu odbędzie się najciekawszy pojedynek 28. kolejki Bundesligi. Miejscowe Wilki podejmować będą bowiem nieobliczalny Bayer Leverkusen. Podopieczni Felixa Magatha, jeśli nadal chcą pozostać na pierwszym miejscu muszą przynajmniej zremisować.
Faworytem spotkania będą oczywiście gospodarze, którzy zajmują fotel lidera i notują znakomitą passę pięciu zwycięskich meczy z rzędu. Ponadto imponują skutecznością, a szczególnie duet napastników Edin Dzeko i Grafite. Jednak poprzednie spotkanie tych zespołów na Bay-Arena wygrali gospodarze 2:0, co będzie dodatkowo motywować Wilki do zwycięstwa u siebie, by odegrać się za jesień.
Bayer Leverkusen potrafi grać na Volkswagen Arena. I mimo kilku porażek, zwykle udawało się trafiać do siatki rywala. Ostatni raz ta sztuka nie udała się w sezonie 2002/2003, stąd Labbadia może być dobrej myśli. Ponadto, w walce o króla strzelców w dalszym ciągu liczy się Patrick Helmes. Snajper Bayeru Leverkusen ma na swoim koncie 18 bramek, a wyprzedza go tylko napastnik sobotniego rywala - Brazylijczyk Grafite z 20 trafieniami.
Mój typ: 2:2
EDIT:
Jak słusznie zauważył użytkownik michael scofiled, powyższe analizy skopiowane są z:
http://www.fussball.pl/index.php?strona=news&amp;amp;artykul=138788
http://www.fussball.pl/index.php?strona=news&amp;amp;artykul=138748
Nie będziemy więcej tolerować takich praktyk!
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Karsluher -Hoffenheim
Typ:1
Kurs:2,85
Nie bede sie tu rozpisywal ale mysle ze warto jest postawic pieniadze na gospodarzy co prawda nie idzie im za bardzo na ostatnie 6 meczy u siebie tylko 1 wygrana 1 remis i 4 porazki a jezeli chodzi o druzyne gosci to na 6 ostatnich meczy to 0 wygranych az 4 remisy i 2 porazki. Mozna by rzec ze zapowiada sie na remis ale swoj typ motywuje tym ze w ostatnim meczu przegranym 3-0 z Bochum gracze gospodarzy dostali 2 czerwone karki jedna dostal bramkarz Daniel Haas druga natomiast dostal pilkarz ofensywny M.Carlos Eduardo. Gospodarze musza zaczac wygrywac poniewaz sa glownym faworytem do spadku z 1 bundesligi...
Tutaj akurat bym się nie zgodził. Wydaje mi się, że w tym spotkaniu piłkarze Hoffenheim odniosą wreszcie zwycięstwo. Muszą walczyć o pozycje premiowaną startem w pucharze UEFA bo mają świadomość że atakuje ich Borussia, Schalke i Bayer. Pomimo wcześniejszych porażek myślę, iż w tym meczu zmobilizuja się i pokonają praktycznie pewny już spadku Karlsruher.
KSC- Hoffenheim 2 :spokodfhgfh:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tutaj akurat bym się nie zgodził. Wydaje mi się, że w tym spotkaniu piłkarze Hoffenheim odniosą wreszcie zwycięstwo. Muszą walczyć o pozycje premiowaną startem w pucharze UEFA bo mają świadomość że atakuje ich Borussia, Schalke i Bayer. Pomimo wcześniejszych porażek myślę, iż w tym meczu zmobilizuja się i pokonają praktycznie pewny już spadku Karlsruher.

KSC- Hoffenheim 2 :spokodfhgfh:
⚽KARLSRUHE-HOFFENHEIM​

Wcale tak pewni spadku nie sa moim zdaniem. Wyliczenia matematyczne wskazują że szansa jeszcze istnieje a dopóko jest to możłiwe to pewnie będą walczyc do upadlego. A dzisiaj stanie naprzeciw rywal który nie przypomina niczym wspaniałego zespolu z jesieni. Warto powiedziec że Hoffenheim od 9 kolejek czeka na zwyciestwo a od 6 na zdobycie bramki ! Gdzie się podziala skutezcnośc tego beniaminka , zapewne takie pytania sobie zadają trenerzy i cały sztab szkoleniowy. Popatrzmy także kogo zabraknie w dzisiejszym meczu wśród gości. Lista jest wręcz bardzo długa :
KONTUZJE :
- Hildebrand
- Ibisevic
- Ibertsberger
- Jaissle
- Vorsah
KARTKI :
- Carlos Eduardo
- Haas

W tym gronie jest dwóch podstawowych golkeeperów!Zatem dzisiaj w bramce przyjezdnych stanie Ramazan Özcan. Ma on 25 lat, ale zapewne nikt o nim wcześniej nic nie słyszał. Zatem patrząc w jego metryczke ma na swoim koncie dopiero 7 meczow w Bundeslidze. Co prawda początek sezonu to właśnie on był nr 1 w bramce &quot;Wieśniaków&quot;. Może nie będzie to aż tak wielka strata, ale inne braki są już o dużym znaczeniu gatunkowym. Szczególnie cierpiec będize ofensywa.
Prawdopodobny skład wg Kickera tj :

▶HOFFENHEIM : Özcan - Beck, P. Nilsson, Compper, Janker - Weis, Luiz Gustavo, Salihovic - Obasi, Sanogo, Ba​

Wśród gospodarzy jak wspomniałem istnieje wciąż nadzieja na utrzymanie. Do końca 7 kolejek więc teoretycznie jeszcze 21pkt do zdobycia, a do bezpiecznej strefy brakuje im 6pkt. Z tym że przy wygranym dzisiejszym meczu mogą okazac się jako &quot;wygrani&quot; z walczących w strefie spadkowej. Wczoraj Energie przegrało 0:4, Arminia walczy z Bayernem M który ma coś do udowodnienia, więc ciężko się spodziewac pkt dla Arminii. Wygrana da im jeszcze realne szanse na utrzymanie. W ich skladzie napewno stratą będize absencja Kennedyego. A skład ma wyglądac następująco :

▶KARLSRUHE : M. Miller - Celozzi, Drpic, S. Langkamp, Eichner - Mutzel, Aduobe - Stindl, da Silva - Freis, Iashvili​

Jak dla mnie kurs ciekawą propozycją jest i sam pokusze się spróbowca zagrac na gospodarzy tego meczu po kursie @2,87 w bet365.


⚽VFL WOLFSBURG - BAYER LEVERKUSEN​

Innym bardzo ciekawym i w miare pewnym typem z dzisiejszego rozdania Bundesligi jest typowanie zwyciezcy w meczu Wolfsburg-Leverkusen. Sadze że WIlki wiedzą przed jaką szansą stoją i pokonają Aptekarzy którzy wcale nie grają najlepiej, a VFL u siebie jest w fenomenalnej dyspozycji i wygrywa mecz za meczem zmiatając choćby 5:1 Bayern Monachium. Zaledwie 1 remis w 13 meczach tego sezonu na własnym terenie i 12 wygranych robi wrażenie. Trener Magath na pytanie czy są w stanie zdobyć mistrza odpowiedział : &quot; jeżeli wygramy wszystkie mecze do końca to napewno będizemy mistrzami&quot; . Dzisiaj trzeba postawic pierwszy krok na tej drodze bo rywale nie śpią. Leverkusen nie ma najlepszych wspomnień z wizyt na VW Arena bo na 11 gier odniósl tu 2 zwyciestwa i 1 remis i poniósł 8 porażek. Z drugiej strony Bayer to najlepsza wyjazdowa ekipa Bundesligi.

Jeżeli chodzi o braki kadrowe to zadnych poważnych absencji nie ma w obu zespołach i mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Wymiana ciosów gwarantowana raczej. Dlatego spodziewam sie także w tym meczu przekroczenia granicy 2,5 gola. Grafite szaleje z Dzeko w niemal każdym meczu a po przeciwnej stronie przecież Barnetta czy Helmes z Kiesslingiem. A oto jak kicker przedstawia sklday na ten mecz :

▶WOLFSBURG : Benaglio - Pekarik, Simunek, Barzagli, M. Schäfer - Josué - Riether, Gentner - Misimovic - Grafite, Dzeko

▶LEVERKUSEN :R. Adler - Henrique, M. Friedrich, Sinkiewicz, Kadlec - Rolfes - Renato Augusto, Vidal, Barnetta - Helmes, Kießling​

Zatem podwumowując moje dzisiejsze typy z Bundesligi to :
Karlsruhe-Hoffenheim 1 @2,87 ⛔ewentualnie 1X bet365✅2:2
Wolfsburg-Leverkusen 1 @ 1,90 bet365 ✅2:1
Wolfsburg-Leverkusen over2,5 gola @ 1,57 bet365✅2:1
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
(4/10)

WfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen
X2 @ 1.95
Na Volkswagen Wilki Magatha będą podejmować Aspirynki lub jak kto woli Aptekarzy z Leverkusen. Przyjrzałem się temu spotkaniu ponieważ bardzo chciałbym żeby Wolfsburg był mistrzem Niemiec lecz jednak terminarz mają na pewno trudniejszy niż Bayern i może być nieciekawie na koniec sezonu dla dzisiejszych gospodarzy. Bayer chociaż niziutko w tabeli, potrafi jeszcze kąsać nie trzeba szukać daleko ostatni remis (1:1) z Werderem. Wolfsburg jak narazie jedzie po mistrza streak W9 i lecą po rekord który nie został pobity od &#39;87 r. gdzie Borussia M&#39;Gladbach wygrała pod rząd 10. meczy ligowych. W ostatnich 6. spotkaniach Bayer Leverkusen nie tracił więcej niż jeden gol od rywala więc obrona się poprawiła jak i liczę na bardzo dobry talent bramkarski młodego Adlera na bramce Leverkusen, jak i Benaglio jest fantastycznym bramkarzem więc może być tutaj wiele akcji ale i tyle samo robinsonad ze stron bramkarzy. Myślę jednak że dzisiaj piękna seria drużyny Felixa Magatha skończy się na remisie może i nawet Bayer Levekusen z Helmesem w ataku pokuszą się o zwycięstwo.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
⚽ VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen
Kurs: 1,80
Z ciekawszych meczów w ofercie wybrałem spotkanie Bundesligi pomiędzy ,,Wilkami&quot; a Bayerem.Zdziwił mnie troszeczkę kurs oscylujący głównie w okolicach 1,70-1,90 na gospodarzy.VfL Wolfsburg zajmuje jak dotychczas pierwsze miejsce w tabeli i wie,że aby obronić to trofeum nie będzie wcale tak łatwo.Po piętach depczą mu zajmujący drugie miejsce Bayern Monachium oraz mający tę sama ilość punktów Hamburger SV.Dzisiejsi gospodarze zasłużenie zajmują tak wysoką pozycję co potwierdza ich bilans meczy u siebie 12-1-0.Poza tym wspaniały duet Dzeko i Grafite pokazują taki futbol,w którym naprawdę można się zakochać.Jeśli chodzi o drużynę gości to 9 miejsce jest na pewno dla wielu kibiców rozczarowaniem.Nie mają już oni najmniejszych szans na Mistrzostwo Niemiec i teraz pozostaje im jedynie walczyć o punkty, które dadzą im ewentualną szansę na grę w Pucharze Niemiec.Myślę jednak,że ,,Wilki&quot; z takaąformą, jaka prezentują teraz nie dzadzą się zatrzymać będącemu w ciężkim dołku Bayerowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom