>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

28 kolejka ( 14-15 marca )

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Zestaw meczy :



Kursy by bet365

Niewątpliwie wydarzeniem numer jeden w tej kolejce będzie mecz na San Siro pomiędzy Interem i Fiorentiną. Czy Mourinho wkońcu zakończy swoją passe bez porażki w meczach na własnym terenie która trwa już blisko 7lat? O to będzie bardzo ciężko bo Fiorentina zdaje się że lepiej gra na własnym terenie, a ponadto ostatnio nieco słabiej się spisuje, mam na myśli porażke z Palermo na własnym terenie 0:2.
Łatwe zadanie wydaje się stoi przed Lazio, Juve i Palermo ale czy całe trio wytrzyma role faworyta?
AS Roma nie będzie miała łatwo w Genui z Sampą. Cassano jest w dobrej formie a Roma ma problemy z kontuzjami i w perspektywie ciężki mecz z Arsenalem w Lidze Mistrzów. Czy to w jakiś sposób się na nich odbije?
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz z typami ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
o wielkich porazkach w LM wloskich druzyn czas na powrot serie A. Juz mam 2 propozycje na piatek ????
Cagliari - Genoa over 2.5 , 1 , 1x
Cagliari na wlasnym boisku podejmie Genoe. Oba zespoly okazaly sie nadzwyczaj dorbze grac w tym sezonie i oba zalapaly lekka zadyszke ostatnia. Genoa odprawia z kwitem wiekszosc druzyn goszczacych na ich boisku ale z wyjazdami jest troszke gorzej.
Cagliari bez strat w skladzie do dyspozycji Allegri&#39;ego nei beda tylko Pisano i Parola. Z drugiej strony Gasparrini nie bedzie mogl skorzystac z Thiago Motty , Biavy i Ferrariego , a to z kolei sa spore straty moim zdaniem dla druzyny gosci. Do tego potencjal ofensywny, Milito, Sculli, Jankovic wydaje sie byc troszke zmeczony i ostatnio nie wszystko u nich gra jak powinno.
Gospodarze moga wciaz liczyc na Jede ktory w tym sezonie wydaje sie byc w super formie jak i tez na wciaz świerzego Acquafresca (PS: Acquafresca po wlosku = swierza woda ???? ). Widze tutaj przewage dla gospodarzy ktorzy powinni to wygrac a w najgorszym wypadku zremisowac.
Z kolei typ na over 2.5 jest na przelamanie serii underow. Obie druzyny maja dobry atak, zobaczymy.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dobiliśmy do weekendu więc czas popatrzeć co ciekawego mamy w ofercie na nowa kolejkę ???? Sporo meczy wydaje się bardzo wyrównanych, z tego co mamy w sobote zdecydowanym faworytem jest Juve. Kurs jednak dość niski więc myślę że można by tutaj poszukać jakiegoś alternatywnego rozwiązania :p
Z pewniejszych typów wydaje mi sie Atalanta, grając u siebie będzie miała spore szanse z Torino no chyba ze Sereni znowu poratuje zespół ???? Milan na pewno nie będzie miał łatwej przeprawy z Sieną, a w wielu meczach spodziewam sie małej ilości bramek :)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Juventus - Bologna Typ : under 2,5 gola @ 1,72 bet365⛔4:1​

Hmm sobotnie mecze mi się niezbyt podobają chociaż znajac życie postawie na Juve bo wydaje mi się że Stara Dama wie o co walczy i po odpadnięciu z LM skupi się wyłącznie na Serie A i w pewnym stopniu na COppa Italia i rewanżowym meczu z Lazio.
Bologna to rywal który nie błyszczy na wyjazdach. Sinisa Mihajlovic bardziej zespół nastawia na obrone, chociaż w przodzie szaleje Di Vaio ( hat trick w poprzedniej kolejce). Ten gracz jest główną siłą swojego zespołu. Strzelil 19 bramek z 30 jakie strzelil caly zespol. Wyeliminowanie jego to klucz do sukcesu.
Tydzień temu Juve grało derby z Torino i wygralo po bramce Chielliniego 1:0. W tym samym czasie (tj kolejce) Bologna ograła Sampdorie 3:0. Do Interu który w niedizele gra mezc z Violą Juve traci 7pkt i nie jest to dystans nie do odrobienia. Kiedy teraz tak patrze na liste graczy niedostępnych w Juventusie to przecieram oczy ze zdumienia. Oto ta dłuuuuga lista : Andrade, Zanetti, De Ceglie, Camoranesi, Sissoko, Nedved, Legrottaglie, Amauri, Trezeguet, Ekdal, Knezevic, Manninger, Marchionni. Niektorzy z nich pauzują już dluższy czas ale to i tak robi wrażenie...
Tak więc Ranieri na ławce posadzi kilku mniej znanych zawodników jak m.in Immobile,Daud czy Ariaudo. Pierwszy skład w sumie jest dobry . :

▶ JUVENTUS : Buffon-Grygera,Chellini,Mellberg,Molinaro- Salihamidzic,Poulsen, Tiago, Giovinco- Iaquinta, del Piero

W zespole gości nie zagrają Paonessa, Cesar, Marazzina, Moras. Nie sa to jakieś poważńiejsze uszczerbki w składzie.
Sądze że mając za sobą męczący mecz z Chelsea w LM i to że Bologna postawi trudne warunki Juventusowi byłbym skłonny w tym meczu postawic under 2,5 gola. Po pierwsze Juve ma w bramce Buffona, a sam DI Vaio raczej krzywdy im nie zrobi. Po drgie duże ubytki w zespole gospodarzy nie pozwolą Ranieremu do zmian w trakcie meczu, krótka ławka może równac się ze słabymi zmianami i tym ze w razie niepowodzenia nie będzie miał kto odwrócic losów meczu. @1,45 na Juve wobec takich brakow to troszke slaby kurs moim zdaniem. Sądze że pewniejszy w tym meczu jest że padnie mało bramek.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Z pewniejszych typów wydaje mi sie Atalanta, grając u siebie będzie miała spore szanse z Torino no chyba ze Sereni znowu poratuje zespół
Tez sie zastanawiam nad tym meczem, ale czekam na oficjalne wiadomosci o Donim i Floccarim. OD kiedy braknie tych 2ch zawodnikow nie potrafili strzelic bramki. To cos znaczy ;). Chociaz pisza ze Valdes jest w formie. Ale jezeli zagraja Doni, Floccari i Valdes w formie mysle ze bardzo ladny typ na niedziele.
Co do typow na Cagliari - Genoa jeszcze niezle wyglada Obie druzyny strzela. W kazdej druzynie brakuej po 2 obroncow, mecz w Genui w tym sezonie zakonczyl sie 2-1, ale wtedy to Genoa byla w formie i grala wspaniale u siebie. Teraz role niejako sie odwrocily, takze znow 2-1.
PS: Cos duzo typow do tego meczu, cos musi wejsc ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Bologna
Strzelec bramki : Vincenzo Iaquinta @2,10

Po przyzwoitym występie w Europejskich Pucharach i trochę pechowym odpadnięciu z Chelsea Juventusowi pozostaje już tylko walka na ligowym podwórku o mistrzostwo i krajowy puchar. O sytuacji w drużynie myślę że wiadomo sporo dzięki ostatnim meczom w LM i na dodatek nie chce mi sie mocno rozpisywać więc króciutko ???? Na pewno znowu spora lista kontuzjowanych/niedostępnych na dzisiejszy mecz z Nedvedem, Amaurim, Legro czy Sissoko na czele. W kadrze nie znalazł sie również Trezegeute który też niby narzeka na jakiś uraz, ale mówi się że nie ma go bo otwarcie wyraził dezaprobatę odnośnie jego zmiany podczas ostatniej potyczki z Chelsea. Osłabnieniami tymi jednak nie ma sie zbytnio co przejmować, kadra jest szeroka i z pewnością piłkarze którzy dziś zagrają w pełni zastąpią nieobecnych i zapewne w większości będą lepsi na boisku od zawodników na tych samych pozycjach w drużynie Bologny ???? W tabeli 7ptk straty od Interu więc nadzieja ciągle niby jest.. Drużyna gości gra trochę ostatnio w kratkę, czego odzwierciedlaniem jest pozycja w tabeli gdzie ciągle balansują na granicy spadku. Mniej kłopotów z obsadą wyjściowej jedenastki będzie miał trener Bologny, Sinisa Mihajlović. W jego drużynie kontuzjowanych jest tylko czterech piłkarzy. Najgroźniejszy będzie oczywiście Di Vaio, jednak w Turynie znają go jak mało kto, w końcu to tutaj jeszcze pare lat temu z Alexsem i Trezegeute stanowił o siłe ataku Starej Damy :spokodfhgfh: No i jeszcze trochę czemu Iaquinta ma dziś strzelić :&gt; Brak Trezegeute i Amauriego powoduje że Ranieri musi zagrać duetem Alex - Vincenzo. Del Piero jest piłkarzem który dużo podaje, beiga, drybluje natomiast Iaquinta to bardziej snajper grający w polu karnym. Strzelił ostatnio gola Chelsea, z Torino miał parę świetnych okazji, myślę że jest nieźle dysponowany i jeśli sie nadarzy okazja to dziś coś ustrzeli ????

Co do drugiego meczu to już się zaczął jednak z overem byłbym ostrożny ( mimo iż to na przełamanie serii ) :p Obie ekipy w tym sezonie mocne z szansami na Pucharey. Cagliari dosyć underowa drużyna, i na dodatek w starciu z niezłą epiką do jakich zalicza się dziś Genua myślę że zagrają ostrożnie :)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
fakt że udine gra u siebie a catania silna nie jest ale nie byl bym tu taki pewien zwyciestwa gospodarzy , miedzy innymi dlatego że jeżeli przed II meczem z LEchem zapowiadali że PU jest prio dla nich to powinni z deka ten mecz odpuscic , w lidze nie maja zbytnio o co walczyc a w czwartek mają rewanzowy wyjazdowy mecz w PU z zenitem gdzie ja bym nie byl taki pewny ze Udine awansuje , napewno sporo beda musieli sie nabiegac zeby wywalczyc awans , mysle ze catania urwie pkt na Fiuri
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Przeglądam jutrzejszą ofertę serieA i całkiem niezłym pomysłem wydaje mi się gra na mecz Inter-Fiorentina na x2. Owszem inter prowadzi w lidze ale to nie ma znaczenia. Kurs na to że Fiorentina wywalczy remis oscyluje w granicach 2,00-2,15 więc jest to jak dla mnie dobre rozwiązanie, bo fiorentina nie jest to drużyna do bicia i remis na San Siro jest do wywalczenia napewno a moze i 3pkt. Być może będzi to mecz na przełamanie dla fiorentiny bo z całą pewnością doda im to wiary w siebie bo ostatnio ciężko zdobywa im się punkty w lidze, ale po interze też widać już zmęczenie w ich grze (choć akurat mecz w LM z ManU uwazam ze rozegrali dobry ale kosztował ich masę sił). Niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni typerzy co o tym sądzicie?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie wiem jak inni ale San Siro i Inter chyba nie jest zbytnio dobrym przeciwnikiem na przełamanie ???? , Fiora obnizyla loty i to dosc wyraznie , inter natomiast tak jak mowisz zagral calkiem dobrze na Old Trafford , fak ze moga byc zmeczeni troche podroza na wyspy ale juz maja LM z głowy wiec pełna mobilizacja na Serie A , tym bardziej ze pewni niczego byc nie moga jak dla mnei to jedynka ale na pewno to zacietej grze
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
Moim zdaniem kurs na Inter jest właśnie interesujący ponieważ grają u siebie a ich przeciwnikiem jest ostatnio słabo grająca Fiorentina. Kurs jest tak wysoki ponieważ Fiorentina zajmuje 5 miejsce, ale myślę, że nie nawiąże walki w tym spotkaniu, postawiłbym także under 2,5, ale myślę, że lepiej postawić czyste 1.
Natomiast interesuje mnie co myślicie o meczu Sampdorii z Romą, Roma po przegranej w LM może skupić się tylko na lidze, ale ich skład na ten mecz jest zmniejszony o 9 zawodników. Jednak wyniki Romy z Sampdorią pod wodzą obecnego trenera są bardzo korzystne(bodajże 5:two:0). Sampdoria dużo lepiej gra przed własną publicznością, ale z tak ciekawym kursem(na expekcie 3,2) pokusiłbym się o postawienie na Romę.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Strzelec bramki : Vincenzo Iaquinta @2,10 ⛔
Niestety ze 3-4 razy podczas meczu Iaquinta podnosił głowę ku niebu pytając sie czemu to nie wpadło? ???? Problemów takich nie mieli Del Piero czy Givnoco. Ogólnie to Juve zagrało nieźle choć moim zdaniem stać ich na jeszcze lepszą gre. Bologna poza niezłymi pierwszymi 30minutami potem praktycznie ne istniała.

_____

Atalanta - Torino 1 @2,25

W tym meczu skłaniał bym sie ku gospodarzom. Grają oni niezwykle w kratkę, potrafią odnieść zaskakujące zwycięstwo na wyjeździe jak i też odnieś kompromitująca porażkę u siebie.. Zajmują oni bezpieczna 10 pozycje w lidze i myślę że raczej ani spadek ani puchary im nie grożą ???? W ostatnim meczu z Milanem zagrali bardzo przyzwoicie, szybko dostali bramkę ale potem kontrolowali gre, był spory moment że to Milan sie cofnął i bronił. Nie starczyło jednak sił do końca, Inzaghi dołożył jeszcze 2 trafienia i skończyło sie 3-0 :p Dzisiaj ważniejsi nieobecni w drużynie gości to Pinto i Vieri, powinni za to zagrać Floccari i pomocnik Valdes. Torino jak wiadomo walczy o utrzymanie, obecnie tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkę są &quot;nad kreską&quot;. Miejsce w tabeli odzwierciedla ich gre, dużo remisują, rzadko wygrywają.. Na wyjazdach wygląda to szczególnie kiepsko bo jeszcze ani razy w tym sezonie nie wygrali. Wśród gości zabraknie Abbruscato, Rosiny oraz Coriniego. Mimo iż to Torino potrzebuje punktów to jednak faworytem dla mnie jest Atalnata i lcze na ich zwycięstwo ;)

Sampdoria - Roma under2,5 @1,85
Ciekawe spotkanie bo zagrają drużyny które reprezentowały Italie w Pucharach w tym sezonie. Lekkim faworytem wydaje się być Sampdoria która to już u siebie odprawiała je jedną renomowaną markę we Włoszech ???? Dzisiaj praktycznie w najmocniejszym ustawieniu z Cassano i Pazzinim w ataku. Roma natomiast zmęczona po środowym meczy LM z Arsenalem. Dodatkowo niedysponowani są Juan, Taddei, Perrotta, Cassetti, Cicinho, Motta, Totti, Aquilani a za kartki nie zagra De Rossi i Mexes. Lista robi wrażenie ???? Rzymianie ciągle mają szanse na czołowe miejsce na koniec ale biorąc pod uwage powyższe fakty ciężko im będzie o zwycięstwo, dodatkowo Sampdoria dosyć udnerowa drużyna więc z mocniejszym rywalem nie zpodziewam sie dużej ilości bramek.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dzis niestety nie mam czasu zbytnio pisac analizy. Godzina do meczykow wiec sie streszczam.
Atalanata - Torino 1
Atalanta u siebie gra bardzo ladna pilke. Wraca Floccari, nie bedzie Doni&#39;ego ale podobno Valdes jest w ladnej formie. W Torino nie zagra Rosina co sporo oslabi druzyne. typ oceniam na 8/10
Reggina - Napoli 2 , x2
Napoli zagralo ladny mecz z Lazio, ale Muslera mial chyba zyciowa forme i wszystko wyciagal. Gdyby nie brak Maggio i Gargano skusilbym sie na czysta 2 a tak warto pomylec o pdporce.
Siena - Milan X
Siena ostatnio ladnie zagrala, mysle ze u siebie moze sie postarac o mala niespodzianke z teroetycznie mocniejszym zespolem
Uwazalbym troche z zagraniem na Lazio, sa w formie owszem, ale ostatnio z Napoli nie zeby jakos doskonale zagrali, a Chievo ladnie pyka ostatnimi czasy. Moze pasc niespodzianka X, ale moim zdaniem wygra Lazio. Tylko nie szarzowalbym ze stawka osobiscie.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: US Palermo - US Lecce (Handicap 0:1) ✅
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 15.00 na Stadio Renzo Barbera na Sycylii rozpocznie się spotkanie 28. kolejki włoskiej Serie A, w którym walczące o europejskie puchary Palermo podejmować będzie przed własną publicznością próbującego uniknąć powrotu do Serie B beniaminka z Lecce.
Palermo, mimo dość sensacyjnej wyjazdowej wygranej z Fiorentiną w ostatniej kolejce, to drużyna własnego boiska, na którym wywalczyła zdecydowaną większość zdobytych w tym sezonie punktów. Na 13 rozegranych na Sycylii spotkań wygrali 9 i zanotowali 4 porażki - z Interem, Juventusem, Fiorentiną i Catanią. Poza derbowym spotkaniem, na Stadio Renzo Barbera wygrywała, jak dotąd, tylko absolutna czołówka. Z kolei Lecce poza domem zanotowało jedynie 2 zwycięstwa, 4 remisy i 7 porażek.
W dzisiejszym pojedynku w zespole Palermo nie zobaczymy kontuzjowanych Budana, Guany i Bresciano oraz zawieszonego Carrozzieriego. Z kolei w składzie Lecce zabraknie kontuzjowanych Cacii, Giacomazzi&#39;ego i Esposito oraz zawieszonego Ariatti&#39;ego.
Moim zdaniem Palermo udowodni w dzisiejszym meczu, że poważnie myśli o europejskich pucharach i odniesie kolejne domowe zwycięstwo. Mimo osłabień w drużynie gospodarzy, stawiam na ich pewne zwycięstwo.
Mój typ: 2:0 dla Palermo.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do Lecce to jeszcze warto zaznaczyc ze zaszla zmiana osoby trenujacej zespol, bynajmniej tak slyszalem dzis w wiadomosciach sporotowych, ale dziwne zeby wiadomosc taka m umknela.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Cagliari - Genoa over 2.5⛔ , 1 ⛔, 1x⛔, Obie druzyny strzela ⛔, 2-1⛔
Atalanata - Torino 1✅
Reggina - Napoli 2⛔ , x2✅
Siena - Milan X⛔
No Cagliari totalnie nie po mojej mysli, zakladalem ze bedzie to 2-1 i ze Genoa nie wygra a tu 0-1 ... totalna porazka.
Na szczescie gralem tylko Atalante za wieksza stawke, dla mnie pewniak dnia i jak tez myslalem Floccari wrocil, Floccari strzelil ????
Napoli nadal bez zwyciestwa ale juz lepiej
Milan totalna anihilacja, myslalem ze Siena lepiej sobie poradzi.
No i Lazio jak mowilem moze byc niespodzianka ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Atalanta - Torino 1 @2,25 ✅
Sampdoria - Roma under2,5 @1,85 ⛔
Najciekawszy typ na Atalante wszedł :p Samdoria mecz powinna wygrać, tylko dzięki temu że Baptista trafił wszystko co miał udało im sie wywieźć punkt. Co do reszty wyników jestem dosyć zaskoczony szczególnie ilością bramek ???? 34 trafienia to duuużo ponad średnia do tej pory ???? W tabeli Genua jest czwarta po zwycięstwie na Cagliari i dzięki porażce Fiorentiny. Swoją drogą mecz Interu mogł sie inaczej potoczyć ale sędzia uznał pierwszą bramkę Zlatana przy której równie dobrze mógł gwizdnąć spalonego, za wysoko uniesiona nogę i zagranie ręką.. Warte też jest odnotowanie trafienie nr 300 Filoppo Inzaghiego :)

14 marca 2009

Cagliari - Genoa 0 : 1
Juventus - Bologna 4 : 1

15 marca 2009

Lazio - Chievo 0 : 3
Udinese - Catania 1 : 1
Reggina - Napoli 1 : 1
Siena - Milan 1 : 5
Sampdoria - Roma 2 : 2
Atalanta - Torino 2 : 0
Palermo - Lecce 5 : 2
Inter - Fiorentina 2 : 0


Padło tyle bramek więc jest co tutaj wkleić żeby było ciekawiej.

Wolny w wykonaniu Ibrahimovica ????
http://www.youtube.com/watch?v=1Ud13ArWye8

Nieasmowity Giuseppe Mascara ???? Niedawno strzelił bramkę Palermo z połowy, teraz także pewnie bliżej było do środka boiska niż do bramki Udine :spokodfhgfh:
http://www.youtube.com/watch?v=tMD6lLNKJxY
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom