>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

28. kolejka Eredivisie/ 31. kolejka Jupiler Pro League (30.03-01.04.2013)

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP



I od razu podaję propozycje, które chodzą mi po głowie od ostatniej kolejki.

sc Heerenveen - Feyenoord

Myślę, że po 4 wygranych spotkaniach nadejdzie wpadka nareszcie wpadka Feyenoordu. Wiele argumentów jest bardziej za stawianiem w kierunku Heerenveen i kilka ich przedstawię:
1) Heerenveen u siebie potrafi postraszyć czołowe drużyny: 2-2 z Ajaksem, 2-1 z PSV, 2-1 z Twente i 2-1 z Vitesse. Jak widać Fryzowie potrafią spiąć się na trudnego rywala, a takim na pewno jest Feyenoord.
2) Feyenoord nie miał w tym sezonie dłuższej serii niż 4 zwycięstwa. Obecnie posiada taką serię a to i tak już za długo. Ostatnie dwa wyjazdy Feyenoordu to Nijmegen i Kerkrade. W obu spotkaniach rywale mieli swoje okazje strzeleckie, a nie potrafili tego wykorzystać. Feyenoordowi zdarza się systematycznie obniżyć loty w drugiej połowie, a Heerenveen jest drużyną, która właśnie w drugiej połowie często zadaje ból rywalom.
3) Forma Heerenveen w ostatnich 5 spotkaniach taka sama jak Feyenoordu: LWWWW. Fryzowie zagrają prawdopodobnie w optymalnym ustawieniu, a w drużynie z Rotterdamu zabraknie najlepszego strzelca: Pelle. Na snajpera są wtedy dwie opcje: Immers lub Schaken.
4) 7 zawodników Feyenoordu było powołanych do reprezentacji Holandii na kwale do MŚ. Martis Indi, De Vrij i Janmaat grali w obu spotkaniach (czyli 3 z 4 podstawowych obrońców Feyenoordu). Nie ma na razie żadnych info o ewentualnych problemach fizycznych, ale sam fakt, że przygotowanie do spotkania z Heerenveen nie mogło być optymalne może zmartwić trenera Koemana.
5) Na De Kuip, gdzie Feyenoord jest dużo skuteczniejszy, Heerenveen zremisowało w tym sezonie 1-1. Już wcześniej nie raz pisałem, że Heerenveen za nisko stoi w tabeli, że ich gra jest fajna, ale mają dużo pecha (no może nie aż tyle jak AZ, ale ciągle sporo). Ostatnio w końcu są też wyniki.
Na razie w ofercie nie ma jeszcze wielu możliwości, ale już coś można wybrać. Wstępnie proponuję takie zestawienie:
- Heerenveen - Feyenoord 1X @ 1.68
- Over 2,5 @ 1.50
- BTS @ 1.44
- Heerenveen - Feyenoord 1 @ 3.15 (bez szaleństw, ale delikatnie warto spróbować)

Zobaczymy jakie kursy pojawią się na strzelców, ale po głowie chodzi mi oczywiście Finnbogasson. Zobaczymy tylko czy Unibet nie ośmieszy się jakimś 1.60, ale 1.90 + już mnie zadowoli.
Jest mały niesmak, ponieważ ten over 2,5 powinien być pokryty. Niestety Feyenoord zdecydowanie za słabo dziś, ale Heerenveen pokazało za to klasę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Twente - NAC

Twente wygrało 2 tygodnie temu swoje pierwsze spotkanie w 2013 roku. Wynik troszkę zawyżony (3-0 z Groningen na wyjeździe) moim zdaniem, ponieważ do 80 min było 0-1, czerwoną kartkę dostał wtedy bramkarz Groningen i Tadic strzelił z karnego na 0-2 a w 86 minucie dobił Castaignos. Jak na spotkanie z Groningen, które nie jest w optymalnej formie to trochę męczarnia.
Nie wiem czym się sugerują bukmacherzy wystawiając kurs 1.35 na Twente. Historią spotkań (w poprzednim sezonie 2-2 a w tym sezonie w Bredzie Twente wygrało 1-0, ale podkreślmy, że NAC dopiero po przerwie zimowej zaczęło grać w piłkę, a Twente tuż przed przerwą zimową złapało zadyszkę).
Dodajmy do jeszcze kilka ważnych faktów:
a) Twente bez Rosalesa (23/0), Bjellanda (3/0) i Bengtssona (17/0) - wszyscy 3 to obrońcy. Jeżeli chodzi o NAC to pod znakiem zapytania stoi występ Lurlinga.
b) Jest to pojedynek dwóch drużyn, które mają dobre defensywy. Przede wszystkim NAC w roku 2013 bardzo ładne wyniki a i mają kim postraszyć.
c) Twente wygrało dopiero 1 spotkanie w 2013 roku a mamy już prawie kwiecień. Nie wierzę w to, że po 1 zwycięstwie zaczną nagle grać jakiś mega super futbol od tak o i zaczną miażdżyc rywali.
Wybieram fajną opcję, którą zapodał Unibet. NAC Breda +2 po kursie 1.77 to moim zdaniem bardzo fajny bet. Nawet jeżeli Twente wymęczy zwycięstwo, to nie widzę ich wygrywających przewagą dwóch bramek.

- Twente - NAC Breda (+2) 2 @ 1.77 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3

di-natalie

Użytkownik
Utrecht-Venlo
Ktos by powiedzial ze moze byc to mecz na przelamanie.Ale ja tutaj widze ze raczej nie ma czego przelamywac.Porazka z Feyenoordem na wyjezdzie,Vitesse czy PSV bardziej pokazuja ze Utrecht to jeszcze nie ekipa walczaca o mistrzostwo.Venlo tutaj raczej niczym nie powinno zaskoczyc.Wiec raczej spokojne zwyciestwo Utrechtu. Choc kurs na Utrecht moze troche dziwic,a bynajmniej tak mi sie wydaje.
4/9
16/5
5/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3

di-natalie

Użytkownik
Vitesse - Zwolle

4/11
7/2
6/1
Drugi mecz ktorym bylbym zainteresowany,to wlasnie Vitesse.Moze na poczatek cos o Zwolle.No wlasnie tylko co? Oprocz tego ze na poczatku rundy pokonali PSV chyba za wiele o tej ekipie dobrego napisac sie nie da.Owszem bylo tez zwyciestwo nad Feyenoordem,czy remis ze srednim w tym sezonie Twente,ale to zwyciestwa domowe.A wiec od czasu do czasu czyms zaskocza,ale nie na tyle aby regularnie punktowac na wyjazdach u czolowych druzyn,ot typowa druzyna w walce o utrzymanie.Choc to juz raczej maja zapewnione.Vitesse w tym sezonie zaskakuje bardzo i to na duzy plus.Wciaz maja szanse na mistrzostwo,ale w ogolnym rozrachunku nie sadze aby to im przyszlo sie cieszyc na koniec sezonu z mistrzostwa.Powinno wiec byc dosyc spokojne zwyciestwo Vitesse,i jedyne zmartwienie to czy dadza rade siegnac po szoste zwyciestwo z rzedu i czy przerwa na reprezentacje nie wplynela na nich jakos rozluzniajaco.Przy zachowaniu formy z przed przerwy nie sadze aby stala sie im krzywda.
PS. generalnie to moje pierwsze proby jakiejs analizy jako takiej.Wiec jesli Moderator stwierdzi ze nic one nie wnosza do tematu,mozna usunac.Pozdrawiam
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Twente - Breda
Ja myślę sobie Panowie że po bardzo ale to bardzo trudnym okresie drużyny z Enschede wreszcie ta ekipa musi zacząć coś grać. Dobry mecz zagrali już z Vitesse, lecz wtedy mimo tego że byli drużyną przeważającą minimalnie ulegli 0:1. W meczu z Groningen ważne był chyba nie styl tylko fakt zdobycia 3 pkt. Prześledziłem ostatnie siedem spotkań Bredy. Nie grali oni z czubek tabeli a raczej z dołem lub z środkiem tabeli. Jeżeli Twente zagra z takim przekonaniem i z takim zaangażowaniem jak podczas dwóch poprzednich spotkań myślę że spokojnie są w stanie wygrać to spotkanie i pokryć handicap. Breda nie należy do potęg ligowych a tym bardziej do potęg wyjazdowych. Drużyna jak najbardziej w zasięgu gospodarzy...
Twente kurs 1,42
Twente - 1,5 kurs 1,95 Totomix
Utrecht - Venlo
Zastanawiam się o co w tym sezonie walczy jeszcze Utrecht. Jeżeli zależy im jeszcze na 4 miejscu w lidze ( bo moim zdaniem na więcej nie mają co liczyć ) i zależy im na uniknięciu gry w barażach o LE to takie spotkania jak dziś powinni wygrywać. Venlo od dwóch sezonów balansuje na cienkiej linie i walczy tylko i wyłącznie o utrzymanie się w lidze. Jeżeli ambicji Utrechtowi wystarczy powinni to wygrać...Venlo od 301 minut bez zdobycia bramki...
Utrecht kurs 1,55 Totomix
Heerenveen - Feyenoord
Bardzo obszernie to spotkanie opisał AJAX, więc ja już niezbyt wiele mogę dodać...: )
BTS kurs 1,50 Totomix
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki&quot;...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Roda - PSV typ: powyżej 3,5 gola || @ 2,05 Sportingbet ✅ 2:2
Typ opieram na statystykach. PSV walczy o mistrza, ale ostatnio gra w kratkę. Gospodarze grają o utrzymanie w lidze. Trzy mecze PSV bez wygranej na wyjeździe to znacznie za dużo jak na tę ekipę. Jeśli chodzi o 3,5 gola to Roda i PSV są w czołówce jeśli chodzi o pokrywanie tego rezultatu. PSV 83 gole strzelone, Roda aż 54 stracone. Ostatnie 5 spotkań tych ekip to overy 3,5 (3x 3:1 / 1x5:0 i 1x 7:1). Sądzę, że i jutro zobaczymy kilka goli. Sam rozważam pogranie jeszcze wyższego overa.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Roda JC - PSV
Zapewne większość spodziewa się jutro pogromu - teoretycznie powinien być, ale ja szczerze mówiąc mam małe wątpliwości. Zagram w tym spotkaniu Roda +2. Może i wydaje się to śmieszne, ale przyjrzyjmy się Rodzie w tym sezonie...
27 --&gt; 5-10-12 (38-54) / Dom: 4-6-3 (20-12) / Wyjazd: 1-4-9 (18-42)
Śmiało możemy stwierdzić, że Roda na wyjeździe to tragedia. U siebie jednak tylko 12 straconych bramek w 13 kolejkach.
Do gry wraca Kurto, który zastąpi w bramce bardzo przeciętnie/słabo spisującego się Prusa. Pod znakiem zapytania stoi występ Malkiego, co jest oczywiście osłabieniem Rody w ofensywie.
Wyniki Rody w tym sezonie u siebie:
- 0-0 z ADO
- 1-2 z Ajaksem
- 2-2 z AZ
- 0-1 z Feyenoordem
- 4-1 z Groningen
- 3-3 z Heraclesem
- 0-0 z NAC
- 2-0 z NEC
- 1-1 z PEC
- 1-1 z Twente
- 0-1 z Utrechtem
- 3-0 z VVV
- 3-0 z Willem II
Jak widać... Roda w żadnym spotkaniu nie przegrała przewagą 2 bramek. PSV jest oczywiście silne - jasne. Ale dodajmy do tego, że:
- Mertens jest zawieszony
- Willems, Strootman, Toivonen (?), Wijnaldum, Matavz, Mertens (chyba nikogo więcej nie pominąłem) grali w swoich reprezentacjach (lub u21). PSV nie miało optymalnego przygotowania do tego spotkania.
- PSV jest pod presją, ponieważ musi zdobyć mistrza. Za dużo lat bez majstra, za duże pieniądze zainwestowane a presja rośnie.
- Wyniki ostatnich tygodni. W grze PSV nie ma tej świeżości z początku sezonu.
- Bilans PSV na wyjeździe to 6-2-5 (36-19). Jeżeli coś się nie układa to PSV nie ma tej siły by wyciągnąć remis jak to np. Ajax potrafi. Jeżeli nie idzie to porażka nie jest czymś dziwnym w teraźniejszym sezonie drużyny z Eindhoven.
Jeżeli mam grać 1.40 na PSV (co dla mnie nie jest aż takim pewniakiem) to wolę zagrać +2 na Rodę po fajniejszym kursie. PSV to nie jest już ta drużyna, która potrafi na luzie wbić rywalowi 5 bramek. Brakuje świeżości. Dochodzi presja. PSV jest faworytem, oczywiście, ale moim zdaniem nie będzie im jutro łatwo.

Roda JC (+2) - PSV 1 @1.72 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Roda - PSV
Kurs 1,40 i to na wyjeździe to rzeczywiście przesada. Przed przerwą związaną z rozgrywkami reprezentacji PSV potykało się z Waalwijkiem. PSV wygrało to spotkanie 2:0, ale absolutnie nie zachwyciło. Nie tak powinna grac drużyna która rości sobie prawa do zdobycia mistrzostwa kraju. Potrzebowali w tym spotkaniu bardzo dużo sytuacji aby strzelić te wspomniane dwie bramki. Sporo było niedokładności i podań ( za plecy ) Goście bez zwycięstwa na wyjeździe od trzech spotkań a do tego Roda u siebie... Hm...
BTS kurs 1,50 Totomix
wynik 2:2

Ajax Amsterdam - Nec Nijmegen
Bardzo słabe ostatnie spotkania NEC . Z pięciu ostatnich spotkań tylko jedno zwycięstwo i to w dość szczęśliwych okolicznościach z ostatnią drużyną ligi. Jeżeli Ajax zagra dziś tak samo jak w dwóch pozostałych spotkaniach powinno być dobrze. Mam tu na myśli długie przetrzymywanie piłki i męczenie rywali niezliczoną ilością podań.
Ajax - 1 1,65 Totomix wynik 4:1
Heracles - Alkmaar
Obie ekipy dość frywolnie podchodzą do zagadnienie obrony własnej bramki, co owocuje tym że i jedni i drudzy tracą sporo bramek. Nie będę się silił na wskazanie faworyta w tym spotkaniu. Mam nadzieję że obie drużyny sobie trochę postrzelają.
over 2,50 kurs 1,50 Totomix
wynik 1:2

SPOKOJNYCH, RADOSNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH PANOWIE !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Heracles - Alkmaar over [email protected] ✅ 2-1 43 minuta ;)
Heracles u siebie, a AZ na wyjeździe, czyli jak szybko i łatwo wykręcić overa :cool:
W tym jednym określeniu zawiera się wszystko.
Heracles jak dla mnie jest jednym z najbardziej ofensywnie grającym zespołem w lidzę. Preferuje futbol &quot;NA TAK&quot;. Caly zespół atakuje, lecz niekoniecznie cały zespół zdąży wrócić do obrony. Jednak nie zawsze styl ten daje odpowiedni wymiar. W tym meczu może trafić kosa na kamień :] Nie twierdze, że Heracles przegra ten mecz, ale widzę tutaj strasznie dużo goli.
AZ na wyjazdach również prezentruję się strasznie overowo. Tracą więcej bramek niż w meczach u siebie, ale co jest zastanawiające również strzelają więcej bramek niż w meczach kiedy oni są gospodarzami. Ostatnie mecze tych drużyn to odpowiednio: 1:3, 2:2, 1:3. Nic tylko brać over :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
betinos 200

betinos

Użytkownik
Vitesse Arnhem - PEC Zwolle ✅ 35 min. 2-0 ;)
Typ: Vitesse over 1,5
Bukmacher: Betclic
Kurs:1,38

Gospodarze w formie,ostatnie 6 meczy 5 zwyciestw,jeden remis.W ostatnich 10 pojedynkach u siebie tylko 2 razy nie udało im sie strzelic 2 lub wiecej bramek(Alkmaar,Twente).Gospodarze jesli wygraja wskakuja na trzecie miejsce,beda gryzc trawe.Mam nadzieje na minimum 2 bramki ich autorstwa.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Nec Nijmegen Ajax handicap -1.5@1.5 bet365 ✅
Znowu zaglądam do Holandii. Over w meczu w Almelo wszedł bez problemu i tutaj również liczę na to.
Za 20 minut mecz także szybko i na temat: Ajax gra u siebie. Wiedzą już, że PSV i Feyenoord doznali porażki, także jest szansa na odskoczenie na 3 pkt od PSV i 4 od Feyenoordu.
Jeżeli chodzi o osłabienia to: Zagrać w tym meczu z różnych powodów nie mogą Poulsen, Cuenca i Klaasen w zespole gospodarzy, a Boymans, Loen i Sno w drużynie NEC.
Ostatnio forma NEC jest tragiczna. na 5 meczy są to 4 porażki i 1 wygrana - z Willem ????
Dzisiaj motywacja po stronie gospodarzy jest bardzo duża + własne boisko. Pokryją handi lekko. Być może juz w 1 połowie.
POLECAM! :cool:
Typu nie neguje,ale nie wprowadzaj ludzi w blad,PSV nie przegral.
Wybacz. Pisałem na szybko bo mało czasu do meczu było.
Oczywiście zremisował. Mój bład. Co nie zmienia faktu, ze moga odskoczyć na 2 pkt od rywali, jeżeli wygrają.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Anderlecht v Genk under 2,5 gola 2,2 ⛔
Bet365


Przeglądając ofertę kopanej na dziś w oko wpadła mi mała ilość bramek w marcowych spotkaniach Anderlechtu Bruksela. Ewidentnie w tej ekipie coś się zacięło porównując ich wyniki z wcześniejszymi etapami sezonu, a może też fakt wejścia w kluczowy etap rozgrywek sprawia, że nikt nie chce łatwo oddać punktów i walczy o każdy centymetr boiska. Grać tak na pewno będzie dziś ekipa Genk, a bronić potrafią - w 6 wyjazdowych tegorocznych spotkaniach stracili zaledwie 5 bramek. Ostatnie dwa mecze między tymi zespołami to również undery. Dodatkowo w ekipie Anderlechtu nie zagra najlepszy strzelec zespołu Mbokani zawieszony za czerwoną kartkę.
do tego dochodzą trudne warunki atmosferyczne - deszcz oraz temperatura nie przekraczająca 0&#39; nie sprzyjają ładnej finezyjnej grze, raczej twardej nieustępliwej walce. W Belgii pada raczej sporo bramek dzięki czemu na ten under bukmacherzy oferują bardzo fajny kurs, który dziś chętnie pobiorę.


edit: Anderlecht zgodnie z planem strzelił niewiele, niespodzianką okazały się dwie bramki Genk! ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom