>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka I ligi 08.05.2013

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

bet-at-home

I liga zaczyna finiszować. Do rozegrania zostało 7 kolejek a więc 21 punktów do zdobycia. Po tym co pokazują obecnie wszystkie drużyny z czołówki wydaje się, że najbliżej awansu do Ekstraklasy są zawodnicy Niecieczy. Ich przewaga nad drugą Cracovią wynosi 4 punkty, a w nadchodzącej kolejce powinni odnotować łatwe zwycięstwo nad Wartą. Bardzo ciekawie będzie w Bydgoszczy gdzie spotka się Zawisza z Cracovią , a więc dwie drużyny walczące bespośrednio między sobą o awans. Równie interesująco będzie w Nowym Sączu. Czy dobrze spisująca się Sandecja odniesie łatwe zwycięstwo nad grającym w kratkę Stomilem? Dla zawodników z Olsztyna to kolejny mecz o przysłowiowe &quot;6pkt&quot;. Osłabiona Miedź podejmie z kolei w Legnicy rozpędzoną Arkę ,która notuje serię 3 zwycięstw z rzędu. Lekką zadyszkę złapali gracze z Ząbek , którzy w minionej kolejce zanotowali drugą porażkę z rzędu. Okazja na przełamanie jest spora bowiem gracze spod Warszawy udzadzą się do Bytomia na spotkanie z słabą Polonią.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Szykuje się bardzo ciekawa kolejka, moje typy przedstawiam poniżej (posilam się kursami z fortuny):
Zawisza- Cracovia 1 (DNB) 1,63 ✅
2 z tych kilku drużyn w czołówce co mają zaplecze i chęci by awansować, ale gra pozostawia wiele do życzenia...Mimo wszystko stawiam na gospodarzy, silniejsi kadrowo, ostatnio potrafili wygrać ważny mecz na wyjeździe podczas gdy cracovia....wiadomo;-).
Nieciecza- Warta 1 1,35 ✅
Lider może potwierdzić swoje aspiracje, raczej już jasne, że nie będą chcieli powtórzyć numerów sprzed roku gdzie zaciągneli ostry ręczny hamulec przed finiszem rozgrywek. Teraz atmosfera oczyszczona i wszyscy chcą awansować, Warta ma swoje problemy i nie powinna zawiesić wysoko poprzeczki.
Polonia B. - Dolcan....typu nie daję, ale chciałem przestrzec kolegów typerów przed gładką &quot;2&quot;
Dolcan trochę się zagalopował i przestraszył, że może awansować, więc chłopaki przyhamowali, żeby sami sobie nie zrobić psikusa z awansem. Poza tym młodzież z Bytomia, choć umiejętności ma mizerne, to ambicje spore, a to może wystarczyć jeśli Dolcan trochę poluzuje. Dodam jeszcze, że Bytom podobno udzielił kredytu klubowi na spłatę tych zaległości, które spowodowały nieprawomocny wyrok w sprawie zawieszenia licencji, więc Polonia nie podzieli losu ŁKSu. Nasuwa się tu pytanie.....czy ktoś by wykładał sporą sumę, nie wierząc w utrzymanie? Coś może być na rzeczy, umiejętności czysto piłkarskie zdecydowanie po stronie Dolcanu, ale nasze ligi są tak popaprane, że trzeba uważać;-)
E: jednak Dolcan nie będzie chciał awansować ;-), plus jest taki, że w kolejnych meczach kursy na drużyny grające z Polonią nie będą mocno zaniżane
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jako, że Polską piłką się interesuje i to jedyne na czym mogłem ostatnio dobrze zarobić to spróbuję się podzielić swoimi przemyśleniami(luźnymi) ba temat następnej kolejki 1 ligi.
GKS Tychy - GKS Katowice

Zacznę od swoich czyli GieKSy - tej z Katowic ;)
Po wręcz fantastycznym początku rundy przyszło chyba lekkie rozprężenie. Co prawda po przegranej w Niecieczy przyszła pewna wygrana nad Flotą, jednak potem żenujący mecz w Bytomiu, uratowany remis z Kolejarzem i ostatnio przeciętny mecz z Sandencją. Co wyróżnia GKS to naprawdę solidna linia defensywna, która w tej rundzie prezentuje się bardzo solidnie(w tej rundzie zaledwie 5 straconych bramek w tym rykoszet w meczu z Craxą, strzał życia Pawlusińskiego z Niecieczą, strzał życia Nowaka z Polonią, bramek z Kolejarzem nie widziałem). Nie sądzę, aby w meczu z Tychami GieKSa wyszła usposobiona ofensywni. A mając na uwadze, że Tychy nie należą do ekip, które potrafią zdominować rywala to nie oczekiwałbym tutaj porywającego widowiska(który zespół w 1 lidze potrafi, może Craxa na jesieni). Mam wątpliwości czy w Tychach awans jest na rękę(nie wiem jak ma się sprawa stadionu), ale ostatnie dwa mecze bardzo przeciętne w wykonaniu tych ekip.
Co ważne podkreślenia to derby i na pewno walki będzie dużo, ale nie chce mi się tutaj wierzyć w jakiś otwarty mecz. Raczej GieKSa skupi się na wyprowadzaniu kontr, które są pięta achillesową Katowic. Jak widzę ilość marnowanych kontr to aż krew mnie zalewa, ale niestety taki jest poziom naszej ligi.
Mój typ:
under 2,5 1,60
under 1,5 2,75

Kursy z bwin, może gdzieś znajdzie się lepszy, ale wątpie. Generalnie widzę małe value, ale nie duże. Dawałbym tutaj z 65-70% szans a kurs wyceniony jest na 62,5% więc close. Under 1,5 też wygląda ok i pewnie bardziej bym się skupił na tym kursie bo wydaje mi się, że to spotkanie jak nie skończy się wynikiem 0:0 to 1:0 dla którejś z ekip, chyba, że wcześniej wpadnie jakiś strzał życia bądź klops i mecz stanie się bardziej otwarty ;)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Warta Poznań
Tutaj chyba każdy orientujący się w temacie wie jak to się powinno zakończyć. Aczkolwiek to tylko I liga, słaba, bezbarwna. Dlatego z reguły granie w niej kursów 1,35 mija się z celem. Warta sprężyła się na Craxę, tutaj nie musi(jednak inny prestiż rywala mimo, że wyżej w tabeli). Może być różnie. Ale ja tutaj jak już miał cokolwiek grać to wolałbym szukać sensacji niż pewnej wygranej gospodarzy.
Polonia Bytom - Dolcan Ząbki
Polonia walczy o honor. Młode chłopaki chcą się pokazać, aczkolwiek ich poziom piłkarski jest bardzo słaby. GieKSa zagrała tragedię a powinni wygrać 2:0, skończyło się 1:1, Stomil to samo. Dolcan gra piłkę otwartą i sądzę, że obecnie grają chyba najładniejszy futbol na poziomie I ligi. Pytanie czy oni chcą awansować. 0:5 - Przy takim systemie gry i takiej ilości błędów jakie popełnia Polonia to w normalnej sytuacji takim wynikiem powinien się ten mecz zakończyć. Wg. mnie jednak minimalne value w tym typie jest. Buki dają 74% szans na wygraną Dolcanu ja tutaj widzę jakieś 80%. Mimo wszystko system gry jaki preferuje Dolcan jest idealny pod Polonię, która popełnia dużo błędów i strat a jeżeli nie chcą awansować to będzie jeszcze gdzie gubić punkty.
Mój typ:
Dolcan -1 2,55
Jeżeli Dolcan tu zagra na poważnie to skończy się pogromem więc widzę więcej value w HC aniżeli w &quot;czystej dwójce&quot; po ~1,50.
Olimpia Grudziądz - Okocimski KS Brzesko
Jeżeli mecz byłby w Brzesku szukałbym overa. Ale tutaj nie mam pojęcia jak to ugryźć. Olimpia w tej rundzie strasznie chimeryczna i naprawdę ciężko cokolwiek przewidzieć. Przegrywają z Tychami u siebie 1:3, by zagrać dobre spotkanie w Krakowie i wywieźć remis 0:0 mając de facto więcej sytuacji niż gospodarze, wygrana z Miedzią 2:0 i porażka wyjazdowa z bezbarwną w tej rundzie Bogdanką. Pewnie wynika to z tego, że obecnie zajmują już dosyć bezpieczne miejsce w tabeli i ciężko wymagać regularności. Mając na uwadze środowy termin i pewnie pustki na trybunach skłaniałbym się tutaj raczej ku gościom, którzy wciąż walczą o utrzymanie. Szczerze nie widziałem spotkań z udziałem tej ekipy i to trochę mnie powstrzymuje bo ciężko mi przewidzieć na co nastawi się ekipa z Brzeska. Kursy wyglądają na wystawione poprawnie i dlatego ciężko to ugryźć tym bardziej mając na uwadze brak możliwości rozgryzienia w jakikolwiek sposób taktyki jakiej można by się spodziewać w tym meczu.
Lepiej chyba postać z boku.
edit/ Jednak poszukam niespodzianki w postaci punktów dla gości. Ostatnio fajny mecz z Miedzią, do tego gospodarze na pewno zagrają bez swojego najlepszego strzelca Cieślińskiego.
Mój typ:
Okocimski KS Brzesko DNB 3,40
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Powiem szczerze podobnie jak wyżej. Widziałem skróty z meczu Arka - Polonia i wyglądało to fatalnie. Miedź nie gra o nic, chimeryczna. Raczej bym szukał overa ale to trochę wróżenie z fusów. Środowe mecze w 1 lidze to ciężki kawałek chleba bo zawodnicy nie są przygotowani do gry co 3 dni i tempo meczu może być wolne i czasami przypadek decyduje o wyniku.
No bet.
Kolejarz Stróże - Bogdanka Łęczna
Tutaj liczę na otwarte spotkanie.
Kolejarz gra bardzo otwartą piłkę, która sprzyja szukaniu overów. Ostatnie mecze to 2:2 z Craxą, 2:2 z GieKSą, 2:3 z Dolcanem, 3:2 ze Stomilem. Jedynie mecz z Wartą nie wpisuje się w tej bramkostrzelny rytuał ale prawdopodobnie Kolejarz był zmuszony do ataku pozycyjnego przeciwko autobusowi a jak wiemy jeżeli ekipa gości nie potrafi groźnie kontratakować to kończy się to często wynikami underowymi. Tutaj obie ekipy raczej bezpieczne a potencjał Bogdanka w ataku ma (jak na warunki 1 ligowe ofc). W ostatnim meczu wygrali u siebie z Olimpią i to może da im trochę kopa jeszcze na koniec sezonu i w takim meczu postarają się zagrać dobrze a to znaczy raczej ofensywnie bo nie sądzę, aby którakolwiek ekipa tutaj cofnęła się do defensywy. Co prawda Bogdanka nie traci dużo bramek na wiosnę, ale tak jak mówiłem przypuszczam, że tutaj stworzy się dosyć otwarty mecz i padnie kilka bramek a kursy są zadowalające, aczkolwiek blisko granicy opłacalności (dla mnie ok 1,70-1,75)
Mój typ:
over 2,5 1,85
Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków
Nie będę pisał zbędnie o meczu w którym zdarzyć się może praktycznie wszystko. Obie ekipy na wiosnę tragicznie. Która podniesie się szybciej ?? Pojęcia nie mam, Zawisza w końcu wygrała w ostatniej kolejce, ale umówmy się po strzelonym karnym przeciwko Warcie. Dlatego jeżeli miałbym czegoś szukać to pewnie remisu, ale z drugiej strony on nie zadowala żadnej ze stron. Dlatego lepiej postać z boku.
Sandencja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
Pojedynek z cyklu tych o 6 punktów.
Faworytem powinna wydawać się Sandencja, ale czy na pewno ?? Stomil ma straszne problemy grając jako faworyt(przykładu przeciwko Kolejarzowi, Polonii czy nawet przeciwko Termalice, gdzie goście cofnęli się i Stomil musiał sam konstruować akcje w ataku pozycyjnym), jednak kiedy przychodzi im grać z pozycji underdog&#39;a wychodzi im to fajnie(wygrane z Flotą, Zawiszą, Cracovią). Dlatego tutaj upatrywałbym wygranej gości. Sandencja nie gra wielkiej piłki na wiosnę. Zanotowali kilka dobrych rezultatów, ale zagrali też słabe spotkania jak chociażby to z Termalicą, która na wyjazdach nie ma zwyczaju dominować a w meczu z Sandencją zdominowała ich totalnie a w końcówce wręcz zamknęli ich we własnym polu karnym. W tym meczu prawdopodobnie będą musieli prowadzić grę i znowu pojawia się ten sam temat. Stomil bywa do bólu skuteczny i tutaj upatruje dla nich sporej szansy. Gospdodarze zdobyli w tym sezonie zaledwie 25 bramek(mniej mają tylko ŁKS i Polonia) więc to również ważny argument. Sądzę, że jest tutaj dobre value w graniu na gości.
Mój typ:
Stomil DNB 2,10 znalazłem poza bwin
Stomil 3,20
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Polonia Bytom - Dolcan Ząbki
KRAJ/LIGA: Polska / I Liga
TYP: 1 (+0,5) AH 1 połowa
KURS: 1,93
BUK: Dafabet
STAWKA: 3/10
ANALIZA:
Jutro w Bytomiu dojedzie do spotkania czerwonej latarni I Ligi Polonii z rewelacją rundy wiosennej Dolcanem. Już się chyba wszyscy wiedzą że Polonia to tylko syf i każdy tak uważa no ale jednak chłopcy mają dla kogo i o co grać. Dolcan tak poszalał w tej rundzie że musiał w końcu przyhamować bo by jeszcze do Ekstraklasy zapukał :O dlatego też ostatnio 2 porażki. Polonia wielkiej piłki nie gra umiejętności żadne ale na ławce trenerskiej jest Jacek Trzeciak który wymaga od Nich bardzo dużo jeśli nie mają umiejętności to charakter do walki co pokazali w ostaniach meczach fakt może nie wygranych ale za punktowanych a to zdarzyło się w tym sezonie pierwszy raz i oby tak dalej hehe. Utrzymać się już nie utrzymamy ale piłkarze grają dla samych siebie bo lepiej się promować na zapleczu ekstraklasy niż w II Lidze. Polonia na wiosnę rozegrała u siebie 4 spotkanie i w 3 z nich pokryła handi jakie proponuje do przerwy ???? Dolcan ostatnio przegrał z Flotą a Polonia wygrała haha to może coś sugerować ale niech każdy gra jak chce ???? . Każdy będzie grał jutro czysty win ekipy gości ale po takim kursie można jaki proponują na Ząbki można tylko utopić hehe. Oby do przerwy było po moje myśli a co będzie po 90min czas pokaże.
Powodzenia ????
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Dolcan, Termalica powinni bez problemu wygrać swoje mecze. Wchodzę w to grubiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 907

pawel-1

Użytkownik
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Warta Poznań
Warta Poznań DNB @ 10.00 Bet365
remis lub Warta Poznań@ 3.75 Bet365
Termalica po raz kolejny może nie chcieć awansować do Ekstraklasy. Co prawda jeszcze sporo do końca, ale ostatnio dostali 3 punkty za &quot;mecz&quot; z ŁKSem. Nawet, jeżeli to jeszcze nie jest ten etap, by robić zjazd w dół to po takich kursach ja chętnie spróbuję. Warta wisi nad strefą spadkową, punkty im potrzebne. Skoro obie ekipy mogą dostać to, czego chcą... Bez żalu w razie pudła, bo to takie luźne domysły.
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Nie zgodzę się z Tobą, Pawle. W Niecieczy wszyscy chcą tego awansu, którego ojcem jest Kaziu Moskal. Jedynie kataklizm może Termalice odebrać awans, a jutro sięgną pewnie po trzy punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hakan 256

hakan

Użytkownik
Brzesko 4,50 Bet365

Brzesko walczy o utrzymanie, Grudziądz środek tabeli, nie walczy o nic. 2 kolejki temu Brzesko gościło w Tychach, Tychy nie grały o nic, wygrana Brzesko - kursy podobne jak dzisiaj, @4,71 średnio na Brzesko. Wcześniej nie mieli problemów z ograniem z spadkowiczem z Bytomia, pewna wygrana 3-0. dzisiaj liczę po raz kolejny na dobre serce rywala ;)
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Brzesko 4,50 Bet365

Brzesko walczy o utrzymanie, Grudziądz środek tabeli, nie walczy o nic. 2 kolejki temu Brzesko gościło w Tychach, Tychy nie grały o nic, wygrana Brzesko - kursy podobne jak dzisiaj, @4,71 średnio na Brzesko. Wcześniej nie mieli problemów z ograniem z spadkowiczem z Bytomia, pewna wygrana 3-0. dzisiaj liczę po raz kolejny na dobre serce rywala ;)
Hakan, miej na uwadze, że mecz sędziuje arbiter z... Olsztyna. Nie chcę, nic sugerować, ale to ważny aspekt biorąc pod uwagę, że Brzesko jest 4 punkty za Olsztynem.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Hakan, miej na uwadze, że mecz sędziuje arbiter z... Olsztyna. Nie chcę, nic sugerować, ale to ważny aspekt biorąc pod uwagę, że Brzesko jest 4 punkty za Olsztynem.
Lol. Kto ustala skład sędziowski. Muszę następnym razem to sprawdzać. Aczkolwiek jak pisałem no bet tak teraz to jest NO BET imo ????
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Patrząc na formę obu drużyn, Termalica tutaj wygra... ja dzisiaj pograłem Terme-1 @ 1.8 pewne jak śmierć.
Nie będę pisał żadnej analizy, bo to nie ma sensu. A post zapewne skasowany zostanie bo nie pisze &#39;BlaBlaBla&#39; na 20 zdań. Poprzednicy wszystko opisali i tyle.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Lol. Kto ustala skład sędziowski. Muszę następnym razem to sprawdzać. Aczkolwiek jak pisałem no bet tak teraz to jest NO BET imo ????
jest to swoistego rodzaju skandal, ale cóż poradzić. Po za tym co może jeden lokalny patriota? Wszyscy będą mu patrzyli na ręce, więc wątpię, by ryzykował karierę zawodową. Po za tym jak Grudziądz ma odpuścić mecz to sędzie wiele nie zdziała. karny z kapelusza? przestrzelą ;) a przecież Brzesko nie jest na tyle głupie, żeby grać bardzo ostro i narazić się na czerwone kartki, bo jak zacznie nimi sypać to będzie bardzo podejrzane... Jak dla mnie po takim kursie Brzesko mimo wszystko do spróbowania ;)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
jest to swoistego rodzaju skandal, ale cóż poradzić. Po za tym co może jeden lokalny patriota? Wszyscy będą mu patrzyli na ręce, więc wątpię, by ryzykował karierę zawodową. Po za tym jak Grudziądz ma odpuścić mecz to sędzie wiele nie zdziała. karny z kapelusza? przestrzelą ;) a przecież Brzesko nie jest na tyle głupie, żeby grać bardzo ostro i narazić się na czerwone kartki, bo jak zacznie nimi sypać to będzie bardzo podejrzane... Jak dla mnie po takim kursie Brzesko mimo wszystko do spróbowania ;)
Też prawda. Sprawdziłem jeszcze sytuację kadrową. Kontuzji w Łęcznej nabawił się Cieśliński(najlepszy strzelec zespołu 9 bramek). Nie wiadomo czy wróci Szczot po kontuzji nosa. Na pewno strata Cieślińkiego powinna być bolesna.
Goście grają bez wykartkowanego Wojcieszyńskiego.

Możliwe w takim razie, że na gości tutaj będzie małe value ale raczej bym szukał DNB bo remis dla gości jest również bardzo dobrym wynikiem na takim terenie.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Widze,że nie było jeszcze nic o meczu Miedzi z Arką. Tak więc:

Piłkarze Arki do meczu z Miedzią przystąpią zapewne w takim samym ustawieniu jak ostatnio z Tyskimi. Kontuzjowanych brak, za kartki też nikt nie pauzuje. Inna sytuacja w Miedzi. Tam trener Baniak ma ogromne problemy z zestawieniem defensywy. Zabraknie Adriana Woźniczki oraz Daniela Tanżyna, którzy w ostatnich meczach tworzyli pare stoperów. Kontuzjowany jest także Artur Marciniak a niepewny występu jest Krzysztof Wołczek. Tak więc sytuacja kadrowa jest nieciekawa a linia obrony może wyglądać bardzo eksperymentalnie. Mimo,że Arka kontynuje serie 3 zwycięstw z rzędu dziś może być bardzo ciężko o podtrzymanie tej seri choć mam nadzieję ,że się uda. Pogram jednak BTS bo obrona zarówno Arki jaki i Miedzi ( w dzisiejszym meczu) nie jest najlepsza. Mecz zapowiada się overowo. I taka ciekawostka:

sezon 92/93
Miedź Legnica - Arka Gdynia 1:0
Arka Gdynia - Miedź Legnica 3:1

sezon 93/94
Miedź Legnica - Arka Gdynia 4:1
Arka Gdynia - Miedź Legnica 2:0

sezon 94/95
Arka Gdynia - Miedź Legnica 1:0
Miedź Legnica - Arka Gdynia 1:0

sezon 12/13
Arka Gdynia - Miedź Legnica 1:0

Podsumowując - zawsze wygrywali gospodarze. Jak będzie dziś? ????

Mój typ:
BTS? Tak - 1,91
✅✅✅✅✅ jak w masło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
GKS Tychy - GKS Katowice

Mój typ:
under 2,5 1,60 ✅ 1:1
under 1,5 2,75 ⛔
0:0

Polonia Bytom - Dolcan Ząbki

Mój typ:
Dolcan -1 2,55 ⛔ 3:1

Olimpia Grudziądz - Okocimski KS Brzesko

Mój typ:
Okocimski KS Brzesko DNB 3,40 0:0

Kolejarz Stróże - Bogdanka Łęczna

Mój typ:
over 2,5 1,85 ✅ 3:0

Sandencja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn

Mój typ:
Stomil DNB 2,10 ✅ 0:2
Stomil 3,20 ✅ 0:2
Derby bardzo ciekawe. Sporo sytuacji. W drugiej połowie GieKSa przycisnęła mocno, ale to Tyszanie mieli pod koniec lepsze sytuacje do zdobycia bramki. Remis na pewno zasłużony, aczkolwiek na pewno mecz wyglądał inaczej niż przypuszczałem. Dobry otwarty mecz ze sporą ilością sytuacji.
Dolcan jak pisałem albo przegra almo zmiecie Polonię. Przegrał aczkolwiek kursy pospadały i nie było już żadnego sensu grać na Dolcan po 2,20 na -1 bądź wygraną po ok. 1,40. Brawo Polonia za walkę.
Mecz Olimpii z Brzeskiem bardzo ciekawy, Sporo sytuacji, aczkolwiek te klarowniejsze mieli goście. Wróbel jednak grał rewelacyjnie w bramce gospodarzy. Ostatecznie postawiłem X2 co przy wyniku 0:0 weszło, aczkolwiek DNB uważam również był bardzo dobrym typem.
Kolejarz mogłoby się wydawać zmiótł Łęczną, ale to Łęczna gdyby potrafiła wykorzystać masę sytuacji w 1 połowie byłoby po meczu. Generalnie sporo okazji gości a gospodarze mieli de facto 3-4 sytuacje i kończy się 3:0. Zabrakło umiejętności i szczęścia przy wykańczaniu a mogli goście wywieźć zwycięstwo z tego ciężkiego terenu.
Stomil jak pisałem na wyjeździe w swoim stylu wygrana. Szkoda, że kursy poleciały i nie widziałem już value &lt;3,00 bo jednak faworytem wciąż byli gospodarze. Ale po takich kursach jak tutaj jak najbardziej.

Co do reszty meczów.
W meczu Miedzi z Arką grałem BTS i wynik to 1:1. Już było za późno by to zmieniać. Generalnie sądziłem, że mecz będzie bardziej otwarty, ale szczęśliwie się udało.
Termalica cisnęła niemiłosiernie aż w końcu wbiła dwie bramki. Akurat kiedy chciałem po I połowie postawić win gospodarzy to wpadła barmka ;) Termalica chyba zamyka usta tym którzy sądzą, że unikają Ekstraklasy.
Zawisza pokonała Craxę 3:1, ale mecz jak pisałem nieprzewidywalny. Craxa w drugiej połowie prowadziła grę a Zawisza rzut rożny i gol. Fakt mieli ich bodaj 13 w meczu, ale warto zaznaczyć, że przy 1:1 Craxa miała swoją okazję (słupek po pięknej akcji lewą stroną i wycofaniu na 8-10 metr). Zawisza wskakuje na fotel wicelidera i wyścig o awans robi się ciekawszy, chociaż czy tak bardzo ?? Z ekip które chcą awansować Nieciecza już praktycznie w Ekstraklasie a dalej Zawisza i Craxa i chyba nikt. Flopa dalej słabo a po meczu w Katowicach śmiem wątpić czy oni naprawdę chcą, Craxa tragedia. Wygląda na to, że Zawisza powinna wygrać ten wyścig.
Dolcan nie chce, Tychy nie chcą, Flota nie chce albo nie potrafi, Miedź za słaba i już ma stratę kilku punktów.

Jak za rok GieKSa nie awansuje to znaczy, że nie awansujemy przez kilka kolejnych lat. Wszystko idzie ku lepszemu, zespół się ogrywa. Teraz dobre transfery i na 50 lecie klubu trzeba ten awans zrobić bo kto niby będzie chciał w przyszłym roku awansować ?? Może w końcu Flopa, może Tychy z nowym stadionem(nie wiem jak z budżetem), może któryś ze spadkowiczów ale raczej nie Bełchatów bo tam kasy brak.

Zobaczymy co to będzie ????

Pozdrawiam :!:
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
W meczu Miedzi z Arką grałem BTS i wynik to 1:1. Już było za późno by to zmieniać. Generalnie sądziłem, że mecz będzie bardziej otwarty, ale szczęśliwie się udało.
Szczęśliwie , nieszczęśliwie. Arka powinna mieć rzut karny (według trenerów,zawodników(sam nie wiem bo przez studia nie mogłem się udać do Legnicy) ) za zagranie piłki ręką w polu karnym. Poza tym gdyby nie faul Mowilka (ten za ,który otrzymał czerwień) Surdykowski wyszedłby oko w oko z Ptakiem (nie mówię, że by strzelił, lecz sytuacja na pewno byłaby ku temu lepsza, niżeli otrzymany rzut wolny). Miedź to samo. Bramka szczęśliwa, bo po karygodnym błędzie Szromnika. Raz Arkę uratował również słupek po strzale Wołczka. Może mecz nie był super otwarty , ale przy takiej pogodzie jaka była wczoraj w Legnicy trudno o lepszą gre na tym szczeblu rozgrywek.
Patologia to, co Dolcan dzisiaj odwalił.
Piłkarze też ludzie , u buka zagrają. Dolcan awansu i tak nie chce, spokojne utrzymanie jest , kursy na Polonie wysokie więc czemu by nie dorobić sobie do pensji. ???? Uczciwie sam się przyznam, że spodziewałem się wygranej Dolcanu, ale widać, że teraz to nie ma już co ich grać.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Panowie, ma ktoś może jakieś info na temat meczu Warta Poznan - Flota Swinoujscie???
Wiadomo o co chodzi z Flotą.Nie chcą wejśc do ekstraklasy i ostatnio u siebie odpuścili spadkowiczom którzy bardzo potrzebowali pktów ;).Ostatnio odwalili jakiś numer wygrywając ale myśle ze z Wartą się jakoś dogadają bo ta, potrzebuje pktów na gwałt.
Myślicie że warto pomyślec o Warcie?Kurs jest piękny bo nawet 3.90 ???? .Pozdrawiam.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Panowie, ma ktoś może jakieś info na temat meczu Warta Poznan - Flota Swinoujscie???
Wiadomo o co chodzi z Flotą.Nie chcą wejśc do ekstraklasy i ostatnio u siebie odpuścili spadkowiczom którzy bardzo potrzebowali pktów ;).Ostatnio odwalili jakiś numer wygrywając ale myśle ze z Wartą się jakoś dogadają bo ta, potrzebuje pktów na gwałt.
Myślicie że warto pomyślec o Warcie?Kurs jest piękny bo nawet 3.90 ???? .Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom