>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka La Liga [9.03 - 12.03.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
28. kolejka

Kursy od: Fortuna

Kursy na zwycięstwo Girony spadają, a więc polecam już pobierać dzisiaj, bo pewnie spadną jeszcze bardziej. Ciężkie zadanie przed Realem Madryt, który zagra na wyjeździe z rewelacją sezonu Eibar. Trudne wyjazdy czekają jeszcze Real Sociedad oraz Celtę. Obie drużyny niestety słabo spisują się w spotkaniach wyjazdowych. Barcelona zmierzy się z Malagą, czy dojdzie do kolejnej sensacji w postaci straty punktów przez gości?. No i hit kolejki Sevilla-Valencia!, bedzie się działo!
Zapraszam do dyskusji.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Girona - Deportivo
Girona @ 1.64
Girona + over 1.5 gola w meczu @ 1.88
bah


Wybór na to spotkanie wydaje się być prosty. Girona w ostatniej kolejce sprawiła mega sensację zatapiając na wyjeździe Villarreal 0:2. Ten zespół potwierdził swoje aspiracje i widać, że chce czegoś więcej niż tylko bicie się o środek tabeli. Stuani z Portu to dwaj panowie, którzy napędzają tą drużynę, a ich statystyki są naprawdę bardzo dobre. Deportivo Seedorfa sięgnęło po jeden punkt w meczu z Eibar, ale ten punkt można nazwać sukcesem ponieważ zespół gości grał przez większość spotkania w osłabieniu. Widać było, że w drużynie Deportivo coś drgnęło i może to być sygnał dla ich rywali. Zespół ten być może zacznie zdobywać punkty, ale myślę, że nie będzie to w spotkaniu z Gironą, która u siebie jest niezwykle mocna.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
quatro777 22

quatro777

Użytkownik
Zgadzam się z Ibisem co do tego, że Girona powinna na spokojnie ograć Deportivo. Ta drużyna w tym sezonie wygląda zaskakująco dobrze i jak najbardziej może celować w miejsca pozwalające na grę w Lidze Europy. Deportivo natomiast - cóż przyjście Seedorfa jakoś wielkiej poprawy wyników nie przyniosło. Typem, który najbardziej mi się tu podoba jest:
Girona wygra do zera @2,57 Fortuna ✅✅

Girona po raz ostatni gola na własnym boisku straciła 4 grudnia! Od tej pory ich bilans to 13:0 w 5 meczach. Deportivo natomiast ogólnie nie jest zbyt bramkostrzelne w poprzedniej kolejce z Eibarem zdobyli swoją pierwszą ligową bramkę od stycznia - powalające. Jak dla mnie bardzo fajny typ. Dodatkowo za drobne spróbuję sobie:
DW
2:0 @6.8 ✅✅
3:0 @10.5 ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Spotkanie: Eibar - Real Madryt
Data spotkania: 10.03.2018, 13:00
Typ: Real win
Kurs: 1.50 Unibet
Rezultat: ✅ 1:2
Kurs, jaki bukmacher wystawił na Real Madryt w tym spotkaniu jest jednym z wyższych, jaki można spotkać w rozgrywkach ligowych na drużynę ze stolicy Hiszpanii. Oczywiście nie jest tak bez powodu, ponieważ Real zajmuje dopiero trzecią pozycję w tabeli, zaliczyli niejedną wpadkę w tym sezonie i momentami grali po prostu bardzo słabo. Tak jak szanse na dogonienie Atletico są minimalne, tak na mistrzostwo kraju wynoszą ułamki procenta. Niepewna jest również aktualna pozycja zespołu z Madrytu, ponieważ od zajmującej 4 pozycję w tabeli drużyny Valencii dzieli ich jeden punkt. Na mecz zostali powołani wszyscy podstawowi zawodnicy, tak więc zakładam, że Real wystawi mocniejszy skład na to spotkanie, tym bardziej, że w bojach Ligi Mistrzów na razie mogą spokojnie czekać do losowania par 1/4.
Drużyna Eibaru w tym sezonie LaLiga radzi sobie nawet nieźle i nadal ma szansę na zajęcie miejsc premiowanych uczestnictwem w Lidze Europejskiej. W ostatnich 10 spotkaniach rozegranych u siebie mają naprawdę niezły bilans 6-2-2, gdzie zwyciężyli z Valencią 2:1 czy rozgromili Seville 5:1. Te dwie porażki, to spotkania z liderem i wiceliderem, Barceloną i Atletico Madryt zakończone odpowiednio wynikiem 0:2 oraz 0:1.
W drużynie gospodarzy nie zagra: Orellana, Rico, Enrich, którzy prawdopodobnie w razie dostępności mogliby zagrać w tym meczu nawet od pierwszej minuty.
Spodziewam się jednak, że z tego spotkania komplet punktów wywiezie drużyna ze stolicy Hiszpanii, ponieważ zostaje im walka o 3 miejsce w tabeli i na pewno nie odpuszczą tego spotkania. Valencia gra na wyjeździe z Sevillą, więc jest duża szansa, że Real po zwycięstwie nad Eibarem oddali się od swojego rywala o 3 miejsce w tabeli. Do dyspozycji Zidana są wszyscy podstawowi zawodnicy, Ronaldo złapał wiatr w żagle, a Eibar dobre występy przeplata gorszymi, nie potrafił u siebie zatrzymać dwóch czołowych teamów.
Real -1 (3-drogowo) @ 2.20 Unibet ⛔
Gol 0:00-14:59 @ 2.63 Unibet ⛔
 
C 42

cinek-152813

Użytkownik
FC Sevilla - FC Valencia
Spotkanie 10.03.2018
Buk Fortuna
Obok takiego meczu nie mozna przejsc obojetnie tym bardziej ze faktem jest to ze zaraz we wtorek Sevilla gra bardzo ciezki mecz u siebie o awans do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzow. Faktem rowniez jest to ze najprawdopodobniej nie zagraja J Navas, J Soriano, Jose Mena, S Corchia, L Carole. U gosci nie zagra E Garay, J Jimenez oraz A Pereira. To nie bedzie latwy mecz Valencia w tabeli zajmuje 4 pozycje z dorobkiem punktowym 53 ktora daje gre w Lidze Mistrzow natomiast ich rywal oczko nizej 45 co promuje gre w Lidze Europy. Obie ekipy sa mocne w tym sezonie sa bramkostrzelne a takze graja szybki futbol. Gdyby nie ten mecz wtorkowy to pewnie tego meczu bym nie ruszal ale wiedzac ze jest to tak wazne spotkanie wydaje mi sie ze nie rzuca calych sil na dzisiejsze spotkanie czego nie mozna powiedziec o przeciwniku a Valencia po prostu ma okazje zeby utrzymac ten dystans w tabeli i zwyczajnie tego meczu NIE MOZE PRZEGRAC. Dlatego sklanial bym sie tutaj nad 2x✅ po kursie 1,89 oraz podwojna szansa 0-0 po kursie 1,79.⛔ Tutaj beda bramki i bts 1,53⛔ jest rowniez do grania. Osobiscie moja pierwsza mysla byl tutaj po prostu remis 3,65⛔.
 
R 167

realny

Użytkownik
Również skłaniam się ku 2x na Valencie @1,70. We wtorek Sevilla gra na wyjeździe z Manchesterem United w Lidze Mistrzów więc dzisiejszy mecz potraktują ulgowo. Na dodatek osłabienia, o których wspomniał kolega wyżej.
 
J 185

jkj

Użytkownik
FC Sevilla - FC Valencia 1 @2 Fortuna

Po pierwsze Sevilla gra z Mu na wyjezdzie.Dla mnie nie ma mowy o odpuszczaniu w takim meczu wogole skąd takie teksty.Sevilla u siebie mocna grająca bardzo ofensywnie i efektownie zawsze grająca do przodu.Oczywiście Valencia też nie lubi bronić woli atakować wychodzi na bardzo otwarty dobry mecz z przewaga jednak Sevili, która jest gospodarzem spotkania.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Eibar - Real Madryt
28# Real Madryt @ 1.50
29# Real Madryt+over 2.5 gola w meczu @ 1.84
bah


Królewscy jadą na bardzo ciężki teren jaki jest stadion Eibar. Gospodarze zaraz obok Girony są rewelacją tego sezonu, którzy biją się o ligę europy. Królewscy po wygranej z PSG będą w dobrych nastrojach,a kryzys mają już dawno za sobą. Goście potrzebują jeszcze punktów by zapewnić sobie miejsce w pierwszej czwórce i zapewne dziś nie mają zamiaru odpuszczać. Fran Rico, Sergi Enrich i Fabián Orellana. Zidane na to spotkanie bierze najsilnieszy skład i nic w tym dziwnego, bowiem na konferencji zapowiedział, że jak przegra z Eibar to stanie się najgorszym trenerem na świecie. Real dzisiaj to bierze i myślę, że sam jest w stanie pokryć over bramkowy.
Kadra Eibaru na Real Madryt:
Bramkarze: Yoel, Riesgo i Dmitrović
Obrońcy: Ramis, Jovanović, Capa, Paulo, Cote, Arbilla, Lombán i Juncà
Pomocnicy: Diop, Escalante, Inui, Peña, Dani García, Alejo, León i Jordán
Napastnicy: Kike García oraz Charles
Nieobecni:
Kontuzjowani: Orellana, Rico oraz Enrich.
Kadra na mecz z Eibarem:
Bramkarze: Navas i Casilla
Obrońcy: Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo i Theo
Pomocnicy: Kroos, Modrić, Casemiro, Asensio, Isco i Kovačić
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale i Lucas Vázquez
Nieobecni:
Decyzją trenera: Luca, Vallejo, Achraf, Llorente, Ceballos i Borja
16:15 Sevilla - Valencia
30# BTS @ 1.58
31# Valencia DNB @ 2.51
bah
Przyjście Montelli sprawiło, że Sevillę chcę się oglądać, a ten zespół stał się maszyną do wygrywania. By liczyć się w walce o czwórkę Sevilla musi wygrać to spotkanie bowiem ich strata do Nietoperzy przed tym spotkaniem wynosi osiem punktów. Nie zapominajmy jednak, że Sevillę w tygodniu czeka trudny mecz w Manchesterze, gdzie mają jeszcze duże szanse na awans do ćwierćfinału i myślę, że bardziej skupią się na tym spotkaniu niż na dzisiejszym zwycięstwie z Valencią. Nietoperze wygrywając w tym spotkaniu sprawią, że wybiją Sevilli walkę o czwarte miejsce w tabeli. Valencia bije się o miejsca 3-4 z Real Madryt, a tak dobrze grający zespół fajnie było by zobaczyć w przyszłym sezonie w LM. Valencia miała dołek na przełomie stycznia/lutego i widać po ostatnich spotkaniach, że już z niego wyszli. Marcelino nie może skorzystać z usług Nacho Vidala, Maksimovica oraz Santi Miny. Podsumowując myślę, że stać dzisiaj Nietoperzy na zwycięstwo na tak trudnym terenie. Co do BTS, to obie drużyny są w wysokiej formie strzeleckiej, a BTS powinien się pokryć w pierwszej połowie. Na koniec chcę dodać, że Sevilla jest jeszcze w finale Pucharu Króla, i w przypadku zdobycia przez Barcelonę mistrzostwa, to Sevilla zagra w eliminacjach do europejskich pucharów.​
 
C 42

cinek-152813

Użytkownik
FC Sevilla - FC Valencia 1 @2 Fortuna
Po pierwsze Sevilla gra z Mu na wyjezdzie.Dla mnie nie ma mowy o odpuszczaniu w takim meczu wogole skąd takie teksty.Sevilla u siebie mocna grająca bardzo ofensywnie i efektownie zawsze grająca do przodu.Oczywiście Valencia też nie lubi bronić woli atakować wychodzi na bardzo otwarty dobry mecz z przewaga jednak Sevili, która jest gospodarzem spotkania.
Przepraszam racja kolega czujny oczywiscie na wyjezdzie gra w LM Sevilla tym bardziej sklaniam sie ku moim typom dobrze ze ktos przynajmniej to czyta dzieki za uwage pozdrawiam.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Przestrzegam dzisiaj granie na Barcelonę. W spotkaniu nie zagra Messi, któremu urodziło się trzecie dziecko.
Co myślicie dzisiaj o kartce dla Suareza?. Tydzień temu typ nie wszedł, a więc może teraz Urugwajczyk się w końcu wy kartkuje?.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Przestrzegam dzisiaj granie na Barcelonę. W spotkaniu nie zagra Messi, któremu urodziło się trzecie dziecko.
Co myślicie dzisiaj o kartce dla Suareza?. Tydzień temu typ nie wszedł, a więc może teraz Urugwajczyk się w końcu wy kartkuje?.
Może Barca wygra i under 2.5 gola? Kurs w okolicach 3.15 kusi.Nie wierzę by Barca straciła pkt z Malagą która ewidentnie nie nadaje się na poziom La Ligi i spadnie z ligi.Malaga nie przegrywa wysoko takie 0:1, 0:2 mi chodzi po głowie cały czas.
 
odzinson 91

odzinson

Użytkownik
Eibar - Real
over 10,5 rożnego 2.00✅
14 cornerów ????
Eibar prezentuje się bardzo dobrze w tym sezonie, jednak Real ze swoim potencjałem powinien spokojnie ten mecz wygrać, ja jednak stawiam rożne, Eibar to jedna z lepszych drużyn do cornerów, w domu potrafią je nabijać i przy Realu który sam potrafi nabić sporo rożnych to to 11 cornerów powinni spokojnie pokryć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
ibis mi sie wydaje ze najprawdopodobniej Suarez zlapie kartke w spotkaniu z Sevilla zeby wyleciec na mecz u siebie z Leganes. Jakby teraz zlapal zoltko to nie bedzie go w meczu na Camp Nou z Bilbao a to zawsze trudna ekipa mimo ze tabela tego nie odzwierciedla. Oczywiście moze i dzisiaj sie wykartkuje ale to na ten moment wrozenie z fusow.
 
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
Myślę że dzisiaj zarówno na Real, jak i na Barcelonę trzeba uważać.
Real po ważnym meczu w LM, jednak Królewscy grają bardzo nierówno w tym sezonie, przeplatają świetne mecze z katastrofalnymi. Eibar to nie są jakieś ogórki, z Barceloną i Atletico przegrali nieznacznie, potrafili mocno zbić Sevillę.
Uważam że dobry typ na to spotkanie to:
Eibar gol do 72 minuty @ 1,76 Fortuna✅✅✅
Defensywa Realu funkcjonuje przeciętnie, rzadko kiedy zachowują czyste konto i uważam że solidny Eibar jjest w stanie wcisnąć gola.
Druga opcja, która mi chodzi po głowie to under bramkowy, gospodarze zapewne postawią na defensywę a Real przeciętnie radzi sobie w ataku pozycyjnym. Zatem pobieram:
under 3,5 @ 1,72 Pinnacle✅✅✅
W drugim meczu ważna informacja, którą podał ibis że nie zagra Messi, który potrafi pociągnąć zespół za uszy do przodu. Malaga pewnie zmierza do Segunda Division, ale mimo ostatniego miejsca w tabeli nie mają jakiegoś tragicznego bilansu straconych bramek - 43. Dla porównania Sevilla ma 40, Sociedad 48 a La Coruna 59.
Oglądałem mecz z Valencią i potrafili się dzielnie bronić, prowadzili nawet do 80 minuty.
Uważam że Barcelona będzie męczyć się z defensywą Malagi, która za punkt honoru postawi sobie urwać punkty liderowi tabeli.
Dlatego dwie opcje ode mnie:
Pierwszy gol w meczu 28+ @ 2,17 Fortuna⛔
Malaga (+1,5) @ 1,85 Marathonbet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Panowie co myślicie o czystej 1 na Getafe ? Jest to raczej zespół własnego boiska i u siebie mają bardzo dobrą serie,a Levante raczej dosyć słabo się prezentuje,ich ostatnia ligowa wygrana to 19.11.2017 r. Ja na ten mecz proponowałbym :
Getafe @ 1.69 Fortuna
Getafe + under 3.5 @ 2.07 Fortuna
Getafe + btts/nie @ 2.37 Fortuna
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Sevilla - Valencia over 2.5
Tu wpadna conajmniej 3 bramki. Sevilla potrafi strzelac, mocna u siebie i w dobrej formie. Valencia ostatnio zlapala zadyszke ale tez powinni cos strzelic, mysle ze dosc pewny typ
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Atletico - Celta
Celta Handicap (0:2) @ 1.70
Celta z remisem @ 2.79
Celta DNB @ 6.15
bah

1.36 na zwycięstwo gospodarzy?!, to ja spróbuję pograć w stronę gości, którzy są w stanie sprawić dziś niespodziankę. Gospodarze są po czwartkowym spotkaniu LE gdzie pewnie pokonali Lokomotiw 3:0 i chciało by się napisać, że mają 90 minut więcej w nogach niż goście. Atletico po mimo porażki z Barceloną 1:0, dalej potwierdzają swoją wysoką formę, ale dziś staje przed nimi odważny i ustawiony ofensywnie zespół Celty. Goście muszą dziś bez błędnie zagrać w obronie ponieważ Costa i Griezmann są w mega formie. Drużyna Carlosa Unzue na dodatek nie jest ostatnio w dobrej formie, a przeplatane wyniki zwycięstwami i porażkami sprawiają, że nie wiadomo czego można spodziewać się po tej drużynie. Jednak jest to dla nich mecz, który muszą wygrać bądź zremisować, aby dalej liczyć się w walce o europejskie puchary. Nie zapominajmy, że Celta ma w swoim składzie jeden z najskuteczniejszych duetów w La Liga: Aspas i Gomez, a trener Unzue zabiera dziś do Madrytu swój najlepszy skład.
Powołani na mecz z Celtą
Bramkarze: Jan Oblak, Axel Werner
Obrońcy: Diego Godín, Filipe Luís, Šime Vrsaljko, Lucas Hernández, Juanfran, José Giménez
Pomocnicy: Thomas Partey, Koke, Saúl Ñíguez, Ángel Correa, Gabi, Vitolo
Napastnicy: Antoine Griezmann, Fernando Torres, Diego Costa, Kévin Gameiro
Celta
The players listed are: Rubén, Sergio, Hugo Mallo, Sergi Gómez, Cabral, Roncaglia, Jonny, Mazán, Lobotka, Radoja, Tucu Hernández, Jozabed, Brais Méndez, Emre Mor, Iago Aspas, Boyé, Sisto and Maxi Gómez.
 
M 0

maurane29

Użytkownik
Spotkanie: Alaves- Betis
Data spotkania: 12.03.2018, 21:00
Typ: Obie strzelą - TAK
Kurs: 1.71 Fortuna
Rezultat:✅✅✅
Witam. Patrząc na ostatnie poczynania tych dwóch drużyn wydaje mi się to być bardzo dobry typ na jutrzejsze spotkanie, a kurs kusi. Betis potrafi strzelać ma wyjeździe poza meczem z Valencia a i piłka Alaves jest w obecnej części sezonu przyjemna dla oka.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Godz: 21:00
Spotkanie: Alavés - Real Betis
Typ: Alavés⛔1:3
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w tamtejszej Primera Division odbędzie się mecz kończący 28 kolejkę ligową w którym na Mendizorrotza Stadium zmierzą się o ligowe punkty ze sobą miejscowe Deportivo Alavés a w gości przyjedzie zespół Real Betis Balompié.
Alavés w tym sezonie ligowym w swoich 27 meczach zdobyło 31 punktów co daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast Real Betis plasuje się na 10 pozycji w tabeli ligowej hiszpańskiej Primera Division ze zdobytymi 37 oczkami w swoich 27 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 7 zwycięstw, remis oraz 6 przegranych i bilans bramek 14-16 zaś goście na wyjazdach 5 wygranych, remis oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 18-24.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy wpadli w dobry rytm gry przed swoimi kibicami po bardzo słabym początku na swoim terenie do tego potrafili u siebie pokonać Sevillę która ogórkami nie jest a goście na wyjazdach względnie tylko ich problemem może być zdeterminowanie gospodarzy którzy na swoim terenie tylko praktycznie punkty zdobywają i moim zdaniem w tym spotkaniu może być podobnie że 3 ligowe oczka pozostaną na Mendizorrotza Stadium przy zespole gospodarzy.
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Ja też jestem dziś za BTSem.Alaves u siebie ostatnio wygrywa, Betis wiadomo ofesywna gra, więc obie powinny coś strzelić, over też fajnie wygląda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom