>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka Premier League [01.03.-02.03.2016]

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Manchester Utd. vs. Warford o1 ht (AH), 2.13 Pinnacle 1/10 ⛔ 0:0 i Robson miałeś rację ???? Pomyłka z Vaerlą = wstyd.
Diabły ostatnio zaskakują skutecznością. Mnie jako kibica oczywiście to cieszy, ale nadal obrona potrafi negatywnie zaskoczyć i to obecnie największy kłopot podopiecznych LvG. Do składu ma dzisiaj wrócić Darmian, ale nie wiem czy Holender zrezygnuje z nieźle dysponowanego Vareli. Akurat na prawym skrzydle układa się całkiem nieźle młodemu Portugalczykowi. Gorzej w środku i na lewym skrzydle według mnie. Ighalo z Watfordu może to wykorzystać, ale i nie zapominajmy o Deeney&#39;u, który omal nie powstrzymał Manchester w pierwszym spotkaniu. U Diabłów nie wiem jak wygląda sytuacja z Martialem. Podobno dzisiaj może zagrać, ale co z Rashfordem :?: LvG jest zadowolony, jak chyba każdy. Młodziak jest w gazie to czemu nie wyjść ponownie z nim w podstawowym składzie. Niemniej niezależnie od wyboru ofensywa nie będzie źle wyglądała mimo tylu osłabień. Poskromili Kanonierów czy Midtjylland i widać, że zespół czuje się coraz pewniej w tej kwestii. Szczególnie sporo trafień pada w I połowach spotkań. Gorzej to wygląda u przyjezdnych. Mimo to ja dzisiaj zaryzykuję. Kurs na to zdarzenie jest wart skorzystania. Jednej bramki do przerwy jest niemal pewien. Ze stawką nie szalejemy. Głównie liczę na młodą siłę ofensywną gospodarzy, ale nie zapominajmy o lukach w defensywie. Typ jak najbardziej do skorzystania.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Do składu ma dzisiaj wrócić Darmian, ale nie wiem czy Holender zrezygnuje z nieźle dysponowanego Vareli. Akurat na prawym skrzydle układa się całkiem nieźle młodemu Portugalczykowi. Gorzej w środku i na lewym skrzydle według mnie.
Varela to Urugwajczyk panie ;)
Ale owszem grał ostatnio bardzo dobrze.Jest opcja, że zostanie w składzie i Darmian zagra na lewej,a le wszystko zależy jak Rojo się będzie czuł, przeceiż z Arsenalem zszedł szybko z boiska. No i czy Smailling będzie w 100% gotów.

Opcja z Varela, Carrick, Blind, Darmian nie jest najgorsza. Z Arsenalem wystarczyło, to i może na Watrofd starczy, a szkoda rezygnować ze Schnederleina w środku pola, akurat mecz z Arsnealem w jego wykonaniu jeden z lepszych odkąd przyszedł na Old Trafford.

Martial faktycznie wraca, szkoda też Depaya sadzać na ławie bo cos zaczął grać wreszcie, z Midtjylland kozak! Z Arsenalem słabiej, ale kilka zagrań kozackich (To jego przyjęcie piętą w biegu w powietrzu, wow! :cool:). Oczywiście, może się powtórzę, ale jeżeli ma grać Rashford to posadzic tego Lingarda na ławkę bo jest słaby jak barszcz... a ciągle gra, nie kumam tego eh. Coś jak kiedyś z Valencią, ale tamten to walczył i biegał chociaż ambitnie, no ale dośrodkowania Antka to śmiech haha.


Mecz trzeba wygrać,ale już wiele takich było, że Man.Utd musiał wygrać i zawodzili, optymizm po Arsenalu jest, młodzi pokazuja, że można, że nie trzeba wydawać kasy i przepłacać, że nie trzeba grać Fellainim i kilkoma jeszcze.

Kurs na ov1 w 1poł @Benek może i wysoki, ale nie pamiętasz ostatniej serii iluś tam meczów z rzędu z 0-0 HT na Old Trafford? :p

----------------------------

Ja tam dziś szału nie wymyśliłem, wziąłem sobie po prostu typ na Arsenal wygra ze Swansea @1,36 do dubla bez kombinowania. Arsenal wpadka na Old Trafford, ale Swansea od sromotnej klęski z Tottenhamem uratował Fabiański, który wybronił tam 5-6 takich strzałów, że szczęka opada! Arsenal wygrywa i daje sobie szanse na tytuł, kto wie co się stanie w derbach z Tottenhamem już w sobotę? Może wtedy zbliżą się do pozycji lidera na dużo mniejszy dystans?
Arsenal zagra z pasją i wykreuje sporo stytuacji to będzie dobrze, Fabiański wreszcie pęknie. Tak to widzę.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Varela to Urugwajczyk panie ;)
Ale owszem grał ostatnio bardzo dobrze.Jest opcja, że zostanie w składzie i Darmian zagra na lewej,a le wszystko zależy jak Rojo się będzie czuł, przeceiż z Arsenalem zszedł szybko z boiska. No i czy Smailling będzie w 100% gotów.

Opcja z Varela, Carrick, Blind, Darmian nie jest najgorsza. Z Arsenalem wystarczyło, to i może na Watrofd starczy, a szkoda rezygnować ze Schnederleina w środku pola, akurat mecz z Arsnealem w jego wykonaniu jeden z lepszych odkąd przyszedł na Old Trafford.

Martial faktycznie wraca, szkoda też Depaya sadzać na ławie bo cos zaczął grać wreszcie, z Midtjylland kozak! Z Arsenalem słabiej, ale kilka zagrań kozackich (To jego przyjęcie piętą w biegu w powietrzu, wow! :cool:). Oczywiście, może się powtórzę, ale jeżeli ma grać Rashford to posadzic tego Lingarda na ławkę bo jest słaby jak barszcz... a ciągle gra, nie kumam tego eh. Coś jak kiedyś z Valencią, ale tamten to walczył i biegał chociaż ambitnie, no ale dośrodkowania Antka to śmiech haha.


Mecz trzeba wygrać,ale już wiele takich było, że Man.Utd musiał wygrać i zawodzili, optymizm po Arsenalu jest, młodzi pokazuja, że można, że nie trzeba wydawać kasy i przepłacać, że nie trzeba grać Fellainim i kilkoma jeszcze.

Kurs na ov1 w 1poł @Benek może i wysoki, ale nie pamiętasz ostatniej serii iluś tam meczów z rzędu z 0-0 HT na Old Trafford? :p

----------------------------

Ja tam dziś szału nie wymyśliłem, wziąłem sobie po prostu typ na Arsenal wygra ze Swansea @1,36 do dubla bez kombinowania. Arsenal wpadka na Old Trafford, ale Swansea od sromotnej klęski z Tottenhamem uratował Fabiański, który wybronił tam 5-6 takich strzałów, że szczęka opada! Arsenal wygrywa i daje sobie szanse na tytuł, kto wie co się stanie w derbach z Tottenhamem już w sobotę? Może wtedy zbliżą się do pozycji lidera na dużo mniejszy dystans?
Arsenal zagra z pasją i wykreuje sporo stytuacji to będzie dobrze, Fabiański wreszcie pęknie. Tak to widzę.
Szanuje Twoje opinie i często z typów korzystam ale osobiście nie ruszalbym Arsenalu po takim kursie. Miałem okazję oglądać ich każdy mecz ostatnio 4 czy 5. Są poprostu słabi strasznie jedyny sensowny wynik ostatnimi czasy to zwycięstwo z Leicester ale tam do ok 60 minuty i czerwonej kartki nie oddali nawet jednego celnego strzału na bramkę... ja nie wiem jak oni dalej walczą o mistrza. Nawet wygrany mecz z ekipa Boruca byl slaby. Mają sytuacje są przy pilce ale nie trafiaja do bramki. Swanse walczy o utrzymanie będzie gryźć trawę i byli bliscy jakiś punktów z Tottenhamem. Nie ważne ze Fabian bronił mega sytuacje (dziś tez może). A Tottenham na dziś jest lepszy od Arsenalu bez dwóch zdań. Ja zamiast czystej 1 wole zdecydowanie zagrać +1.5 ah po kursie 1.9 nie widzę jak coś zwycięstwa ich więcej niż 1 golem. Ale zobaczymy
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
no ale dośrodkowania Antka to śmiech haha.
W pewnym sezonie miał 16 asyst. Jak myślisz, skąd one?

Robson// Mówię o ostatnich 2-3 sezonach na Old Trafford, widziałeś jak dośrodkowuje? Piłki słane na pałę, albo zatrzymują się na pierwszym obrońcy, albo wylatują na linię boczną po drugiej stronie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
W pewnym sezonie miał 16 asyst. Jak myślisz, skąd one?
W sezonie 09/10 był w szczytowej formie. Wtedy dopiero przeszedł do United i był młodym, prawdopodobnie najszybszym piłkarzem w lidze.

Potem była ta koszmarna kontuzja w meczu z Rangersami, po której już nie wrócił do swojej szczytowej formy. Doszła &#39;7&#39; na plecach i to już całkiem go przybiło. Co prawda sezon z tym numerem na koszulce, tj. 12/13, miał dobry, lecz Robson poruszył jedynie temat jego marnych dośrodkowań. Nikt nie mówi, że jest słabym piłkarzem, bo ma bardzo dużo zalet. Doświadczenie, siła fizyczna, gra na dwóch pozycjach i nieustępliwość to tylko jedne z nich.

Wracając do tych wrzutek, to takiej asysty jaką posłał Varela do Rashforda, na Old Trafford nie widzieliśmy długo. Od tych lag posyłanych przez Darmiana, z którymi Crouch miałby problem, wolę już chyba wstrzelanie na siłę piłki przez w/w Valencię.

Varela i Borthwick-Jackson pokazują, jak to się powinno robić. Drzemie ogromny potencjał w wielu wychowankach United. Oby nie ustali w rozwoju i dostawali szansę na grę.

Opcja z Varela, Carrick, Blind, Darmian nie jest najgorsza. Z Arsenalem wystarczyło, to i może na Watrofd starczy, a szkoda rezygnować ze Schnederleina w środku pola, akurat mecz z Arsnealem w jego wykonaniu jeden z lepszych odkąd przyszedł na Old Trafford.
Podobno Smalling może dzisiaj zagrać. Carrick dał popis geniuszu w meczu z Arsenalem. To nie jest środkowy obrońca i nie dostosuje się do tej pozycji w wieku 34 lat. Poza tym, mierzymy się dzisiaj z jednym z najlepszych duetów w PL, mianowicie Ighalo&amp;Deeney. Trzeba być czujnym.

Kurs na ov1 w 1poł @Benek może i wysoki, ale nie pamiętasz ostatniej serii iluś tam meczów z rzędu z 0-0 HT na Old Trafford? :p
Też od razu o tym pomyślałem jak zobaczyłem typ Benka. Jednak teraz coś się ruszyło, zobaczymy na jak długo. van Gaal, ostatnimi trzema meczami i swoim teatralnym zachowaniem, kupił u kibiców więcej czasu dla siebie, także wypadałoby to pociągnąć dalej a nie wracać do nieszczęsnej filozofii.

Mecz trzeba wygrać,ale już wiele takich było, że Man.Utd musiał wygrać i zawodzili, optymizm po Arsenalu jest, młodzi pokazuja, że można, że nie trzeba wydawać kasy i przepłacać, że nie trzeba grać Fellainim i kilkoma jeszcze.
Zgadzam się, lecz prosiłbym o odczepienie się od Fellainiego. Narzekanie na niego jest co najmniej nie na miejscu biorąc pod uwagę, ile mu zawdzięczamy i ile dobrego wnosi do naszej gry.

Edit: Jest podana kadra na dzisiejszy mecz. Będzie wesoło w defensywie United.
Oto pełna lista dostępnych zawodników na środowy mecz z Watford:
De Gea, Romero, Darmian, Varela, Poole, Blind, Riley, Rojo, Fosu-Mensah, Rothwell, Schneiderlin, Herrera, Mata, Lingard, Memphis, Weir, Rashford, Martial
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
West Ham - Tottenham

Ciężko tutaj wskazać drużynę, która może wygrać. West Ham w ostatnich meczach mnie nie przekonuje, ale z drugiej strony dobrze spisuje się w meczach z mocnymi zespołami na przestrzeni całego sezonu. Tottenham z kolei idzie jak burza i nie chce się zatrzymać. Wg mnie zdecyduje dyspozycja dnia. Najlepszym betem na to spotkanie wydaje mi się BTS. Jak wspomniałem, West Ham potrafi grać z takimi rywalami jak Tottenham. W tym sezonie tylko w jednym meczu u siebie Młoty nie zdobyły bramki. W pozostałych 14 padało przynajmniej jedno trafienie ze strony gospodarzy. Tottenham strzela jak na zawołanie. Przed tą kolejką Tottenham i Leicester miały najwięcej bramek strzelonych - po 49. Patrząc na to, że ostatnio West Ham nie zachwyca w obronie, to bramka dla gości jak najbardziej prawdopodobna.

West Ham - Tottenham BTS @ 1,80 Bet365 ⛔ 1:0



Liverpool - Manchester City

Tutaj również stawiam BTS. Oba zespoły w niedzielę zagrały w finale Capital One Cup, który zakończył się wynikiem 1:1 w regulaminowym czasie gry. Ostatecznie po karnych zwyciężył Manchester City. Sytuacji było więcej niż na wynik 1:1, ale z jednej strony świetnie bronił Caballero, a z drugiej Mignolet, który po części odkupił swoje winy za puszczoną bramkę. Mecz toczony był w bardzo dobrym tempie. Dużo się w nim działo i liczę, że dziś będzie podobnie. W bezpośrednich spotkaniach zawsze padało sporo bramek. Od 10 spotkań BTS pada zawsze: http://www.flashscore.pl/mecz/YNccR3Ng/#h2h;overall. Kurs na BTS wynosi 1,67, dlatego polecam poczekać chwilę na live na lepszy.

Drugi typ to rożne. Oba zespoły nabijają dużo rożnych i w większości meczów na szczycie linia over 11 jest pokryta. W bezpośrednich pojedynkach również często pada sporo kornerów. W finale akurat zdobyli 8 rożnych, ale wynikało to z tego, że na początku było badanie terenu i nikt nie chciał ryzykować i stracić szybko jakiejś bramki. Teraz w starciu ligowym powinni grać od początku na całego.

Ostatni typ to 1 DNB. Liverpool ma patent na City w meczach na Anfield. W ostatnich 14 meczach u siebie jest niepokonany. Ostatni raz City sięgnęło po 3 punkty w Liverpoolu w roku 2003. Man City nie jest tak mocny na wyjazdach jak u siebie, zresztą nawet u siebie The Citizens nie potrafili wygrać z Liverpoolem.

Liverpool - Manchester City BTS @ 1,67 Bet365 ⛔ 3:0
Liverpool - Manchester City over 11 rożnych @ 2,05 Bet365 ⛔ 5 rożnych

Liverpool - Manchester City 1 DNB @ 2,09 Marathonbet ✅ 3:0
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Taki zakład to jest loteria. Jeżeli Liverpool strzeli pierwszy bramkę dość szybko to powinno wejść, bo City będzie musiało gonić wynik i przycisnąć, ale jeśli nie, to jestem zdania, że mogą mieć problem z przekroczeniem tej linii, bo na wyjeździe nie dominują wcale swoich rywali i to The Reds będą prowadzić grę. Jeżeli już miałbym wybierać to zagrałbym rożne w stronę gospodarzy, bo Liverpool w praktycznie każdym spotkaniu u siebie nabija dużo rożnych.
E: mój post był skierowany do użytkownika Jajczak ;)
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
02.03.2016 21:00
Manchester United - Watford

Na pewno zapowiada się ciekawy mecz. Van Gaal świetnie poskładał drużynę. Z całą pewnością Czerwone Diabły złapały wiatr w żagle. Wszak wygrana z Arsenalem 3:2 nie była dziełem przypadku. Rashford pokazał, że mimo młodego wieku jest w stanie sporo namieszać. Dzisiaj liczymy na kontynuację zwycięskiej passy. Na Old Trafford przyjeżdża beniaminek z Watford. Goście dość dobrze radzą sobie w Premier League, mają kim postraszyć w ofensywie: Ighalo, Deeney. To jednak może dzisiaj nie wystarczyć na ManU. Na pewno możemy się spodziewać wielu bramek. Ciekawostką jest to, że we wszystkich wcześniejszych meczach tych drużyn od 1999 roku (7 spotkań) zawsze wygrywał Manchester i zawsze padało powyżej 2,5 bramki. Czekamy zatem na kontynuację tej passy i przede wszystkim na ciekawe widowisko z wieloma bramkami.​

Nasze typy:
powyżej 2,5
Kurs: 2.00

Rivalo
⛔
Manchester United
Kurs: 1.55

Rivalo
✅
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dzisiaj na stadion Stoke przyjeżdża słabo spisująca się ekipa Newcastle. Goście w meczach wyjazdowych tracą średnio 2,38 bramki - 31 straconych goli w 13 meczach. Stoke u siebie w 13 meczach strzelili co prawda tylko 15 goli, ale dzisiaj dobra okazja do polepszenia tej statystyki. Ofensywa gospodarzy jest naprawdę mocna, zaczynając od Affelaya, Bojana, Arnautovica, Croucha, kończąc na Shqirim. Ci zawodnicy mogą strzelić każdej drużynie Premier League te dwa gole, a co dopiero ze słabymi Srokami. Myślę, że dwa gole są w ich realnym zasięgu, w ostatniej kolejce gospodarze wygrali u siebie z AV 2:1 na własnym obiekcie, natomiast kolejkę wstecz z Bournemouth wygrali wyjazd 1:3. Newcastle w ostatnich 4 meczach ligowych, z czego 3 mecze to wyjazdy stracili 10 bramek. Myślę, że kurs warty gry i zaufania Garncarzom.

Stoke powyżej 1,5 gola w meczu @1,98 Fortuna ⛔


Podobnie to widzę w meczu United z beniaminkiem. Ciekaw jestem bardzo kto wystąpi dzisiaj na szpicy u gospodarzy, bo wg mnie LvG powinien zaufać młodzianowi Rushfordowi, który wszedł przebojem do jego kadry - dwa ostatnie mecze to 4 gole strzelone przez tego zawodnika. Gospodarze ostatnio zwyżka formy, widać, że ciągnie ich na bramkę przeciwnika. Dzisiejsza ewentualna strata punktów przez ich miastowych rywali może okazać się dobrą nowiną bo zbliżą się do nich punktowo w tabeli ligowej. Watford w meczach wyjazdowych do tej pory stracili 17 bramek w 13 meczach, co jest w zasadzie dobrym wynikiem, ale wiadomo jak się gra na Old Trafford, nawet jakby United było w fatalnej formie, to i tak nadal to jest United na własnym obiekcie, który ma wielką magię w sobie. Pierwszy mecz w sezonie pomiędzy tymi zespołami skończył się wynikiem 1:2 właśnie dla Czerwonych Diabłów i myślę, a nawet wierzę w to, że u siebie także zdołają strzelić gościom te dwie bramki.

United powyżej 1,5 gola @1,73 Fortuna ⛔
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Stoke City vs Newcastle United 1 2.060✅

Nie rozumiem tak wysokiego kursu na stoke jest kilka kontuzjowanych zawodników ale zeby to az tak miało przeszkodzić w zwycięstwie? wątpię!Owszem słabsza formą ostatnio nie błyszczą wymęczona choć kontrolowana wygrana AV oraz porazka z Evertonem ktory jest bardzo silny na wyjazdach pisałem o tym wczoraj oraz remis 0:0 z Arsenalem.Ale trzba spojrzeć z kim im się dzisiaj przyjdzie mierzyć a mianowicie z drużyna ze strefy spadkowej,z drużyna kotra ma jedna z najsłabszej defensywy w lidze(na ta chwile tylko 3 druzyny maja więcej straconych goli tyle ze każda z tych druzyna ma zagrane 2 mecze więcej, a srednia bramek straconych na wyjazdach to 2,4.Sroki ciągną również serie 6 porażek na wyjazdach to jest jest jedyny argument ktory daje szanse im w tym meczu choćby na jeden punt gdyz jak wiadomo kazda serie sie keidys konczy.Bilans spotkań h2h tez jest nie korzystny dla Srok na 8 ostanich meczowna terenie dzisiejszych gospodarzy 1 zwyciestwo i 2 remisy.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom