>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Premier League [08-12.03.2017]

Status
Zamknięty.
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Stoke
Typ: City-handi 0:1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna Pepa Guardioli podejmie na swoim stadionie ekipę Stoke. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Manchester zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 55 punktów jeśli dziś wygra wskoczy na 2 pozycje. Stoke w środku tabeli na 9 miejscu z 35 punktami.
City u siebie ze Stoke przegrało tylko raz. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi ekipami to dość spore wygrane The Citizens 4-1 i 4-0.
Stoke na wyjazdach bardzo cienko jedynie wygrana z Sunderlandem który zajmuje ostatnie miejsce.
Od ekip z góry tabeli dostają baty po 4 gole. Myślę, że City także dziś pokażę na co ich stać i pewnie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Hull - Swansea​


Spotkanie bardzo ważne, szczególnie z perspektywy Tygrysów. Niemniej jednak sytuacja Łabędzi wciąż nie jest kolorowa dlatego śmiało przypisuję temu spotkaniu rangę &quot;6 punktów&quot;. Obie ekipy w 2017 przeżywają renesans formy. O Swans pisałem już nieraz więc wystarczy spojrzeć na wcześniejsze analizy(kolejki gdzie grali na Soton i Lester). Zarówno gości jak i gospodarzy stać tu na zwycięstwo a wątpię by jeden gol załatwił sprawę. Jedni i drudzy lubią atakować zapominając przy tym o defensywie. Hull od przyjścia nowego trenera nie nastawia się tylko na kontry a wplatają już sporo ataków pozycyjnych. Mimo, że ostatnie spotkania tych drużyn nie porywały typu wciąż w to idę. Pewnie dlatego kurs jest taki kuszący. Spodziewałem się mniej.

BTS + over 2.5 @2.30 bet365✅ dobrze ze się obudzili w drugiej połowie bo w pierwszej tempo żółwia
 
M 15

mynton

Użytkownik
Liverpool vs Burnley​


Liverpool wraca do formy z początku sezonu. Gra na własnym boisku na którym lubi dużo strzelać - 34 gole w 13 meczach. Myślę że pamiętają porażkę z Burnley z pierwszej części sezonu i zrobią wszystko aby wymazać z pamięci to spotkanie. Dodam że przyjezdna drużyna zdobyła zaledwie 2 pkt w meczach wyjazdowych. Spodziewam się miażdżącego zwycięstwa gospodarzy.

do przemyślenia bet365:
Liverpool(-2) win @ 2.60
można spróbować:
wynik 3-0 @ 8.0
wynik 4-1 @ 19.0
 
I 0

ironsky

Użytkownik
Hull - Swansea
W skrócie można by napisać: Hull musi, Swansea może. Jeśli Tygrysy chcą wyjść ze strefy spadkowej ten mecz musi być dla nich wygrany. I wydaje się to bardzo możliwe patrząc na ich ostatnią formę. Dodatkowo podejmują przeciwnika u siebie, gdzie udało im się pokonać Liverpool i Manchester United. Swansea ostatnie mecze wyjazdowe przegrało, chociaż broni ich fakt, że byli to trudni przeciwnicy, czyli Chelsea i Manchester City. Mimo to, zwycięstwo Hull jest niemal pewne.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Liverpool - Burnley BTS @2,05 Bet365
Burnely to głównie swoje boisko, gdzie grają naprawdę dobrze. Na wyjeździe jednak też swoje potrafią. W każdym razie jakoś nie mają problemu, żeby strzelić gola. Udało im się to w ich sześciu ostatnich meczach na obcych boiskach. Że sami dużo tracą, to każde z tych spotkań to był BTS. Trudno sobie wyobrazić, by mieli zachować czyste konto w meczu z Liverpoolem. Z drugiej strony Liverpool też sporo traci i ich obrona jest dośc słaba, przynajmniej patrząc na ich ostatnie występy. Jak dla mnie to tu obie drużyny strzelą po bramce.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Hull - Swansea
Typ: 1
Kurs: 2.60
buk: unibet
Wynik: 2:1 ✅
Kolejne spotkanie, gdzie obie drużyny tak naprawdę walczą o być albo nie być w Premier League. Pod ścianą są piłkarze gospodarzy, którzy do dzisiejszego rywala mają sześć punktów straty. Tak naprawdę jest to mecz o sześć punktów i zdecydowałem się tu pójść w stronę gospodarzy. Hull ostatnio wygląda solidnie. Ta drużyna złapała głęboki oddech i zaczęła punktować szczególnie w spotkaniach u siebie. The Tigers nie przegrali czterech ostatnich spotkań na swoim stadionie w lidze zdobywając w nich osiem punktów. Dziś jest duża szansa na podtrzymanie tej passy bowiem Na wyjeździe w tym sezonie Swansea zdobyło tylko dziesięć punktów przegrywając aż dziewięć spotkań i zaliczając zaledwie trzy wygrane przy jednym remisie. Mecz ze Swansea to dla Tygrysów absolutny must-win, dlatego po tak dużym kursie idę w ich kierunku.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Everton - WBA Lakaku strzeli.

Witam serdecznie! Moja wiara w umiejętności snajperskie Belga nie maleje i przynosi spore profity. W 5 tegorocznych, domowych spotkaniach The Toffees , Lakaku zdobył 8 bramek, strzelając w każdym meczu. Zaiste imponująca skuteczność. Skłonny jestem do tezy, że i w tym meczu vicelider klasyfikacji strzelców trafi do bramki. Niech passa trwa. Liczę na ciebie Romelu;)

Lakaku strzeli @ 1,9 Fortuna✅
Lakaku 2+ @ 4,2 Fortuna

Pod rozwagę.... i grać!
Powodzenia!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 103

kuchar1988

Użytkownik
Nie wiem czy Lukaku strzeli, ale wygrana Evertonu wydaje sie byc formalnoscią. Forma w domu nie zła, WBA na wyjazdach slabo. Kurs moze nie jakis super ale do dubelka w sam raz.
Everton 1.61
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Liverpool - Burnely
Typ: wygrana gospodarzy + 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.52
buk: Betsson
Wynik: 2:1 ✅
Liverpool jeszcze parę tygodni temu był jedynym zespołem, który mógł zagrozić Chelsea w walce o mistrzostwo. Teraz podobnie jak reszta czołowych klubów bije się o miejsca 2-4. Chyba mało kto sobie wyobraża, że The Reds mieliby dziś stracić punkty. Na najważniejszego zawodnika Liverpoolu w tym sezonie wyrasta Sadio Mane, który w sumie ma na koncie 12 trafień i sześć asyst. Do tego dochodzi dobra forma Coutinho i Firmino, i atak gospodarzy jako tako wygląda. Klopp zapowiedział, że zostanie tu na długo i latem dokona jeszcze większych wzmocnień aby móc bić się o wyższe cele. Teraz skupmy się na przeciwniku. Goście to obecnie najgorsza ekipa grająca na wyjazdach. W tym sezonie nie wygrali jeszcze ani razu, zremisowali dwa razy i doznali 11 porażek. Bilans bramkowy również jest przerażający 8-28!. Gospodarze jeśli nie wygrają tego spotkania różnicą jednej/dwóch goli to będę rozczarowany. Na dodatek jeśli The Reds wygrają to umocnią się na czwartej pozycji w tabeli i będą mieli 1 pkt straty do trzeciego i drugiego Manchesteru City i Tottenhamu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom