>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Primera Division 20-22.03.2012

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
vs.
Sporting Gijon - RCD Mallorca 2:3 (1:1)

Szkoleniowiec gości, Joaquín Caparrós, nie będzie mógł dziś skorzystać przede z zawieszonych za kartki: Gonzalo Castro :!: (PO, 25/3), Ramisa :!: (OB, 25/2) oraz Michaela Pereiry :!: (PO, 21/2), a także kontuzjowanych: Sergio Tejery (PO, 12/0), Marvina Ogunjimiego (NP, 6/0) i Kevina (OB, 1/0).
Natomiast szkoleniowiec Sportingu, Javier Clemente, musi uporać się z brakiem: Rivery :!: (PO, 23/0), Gregory&#39;ego Arnolina (OB, 16/0), Ivana Hernandeza (OB, 15/0) i Damiana Suareza (OB, 13/0).
Biorąc pod uwagę brak 3 podstawowych graczy Majorki (poważnie osłabiona druga linia), a także fakt, iż wyspiarze to zdecydowanie drużyna własnego boiska (tylko 2 zwycięstwa w 13 wyjazdowych konfrontacjach w lidze w tym sezonie), jestem skory postawić na Gijon. Do tego Sporting ewidentnie w ostatnim czasie &quot;nie leży&quot; Majorce, gdyż był górą w 3 ostatnich bezpośrednich meczach Primera División (w tym już raz w tym sezonie):
26.10.2011 Mallorca - Gijon 1:2
29.01.2011 Mallorca - Gijon 0:4
12.09.2010 Gijon - Mallorca 2:0
Na koniec dodam, iż Sporting jest na własnym boisku niepokonany od 4 spotkań (2-2-0), z kolei Mallorca również od 4 nie potrafi wygrać poza domem (0-1-3).
Sporting 6/10 @2.37 (bet365) ⛔
Sporting DNB 8/10 @1.66 (unibet) ⛔
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz, ale w piłce nożnej jak i w żadnym innym sporcie historia spotkań nie ma znaczenia
No i co Kunciapo teraz powiesz? Lotina pięknie ustawił obronę. Real walił głową w mur. Jednak akcja im wyszła. Potem nie wytrzymali presji i się jak zwykle popisali.
Idę taraz do kasy, bo typ pięknie wszedł!
Odnośnie wczorajszego, to miałem pecha z tym overem, ale wróżką nie jestem.
Zresztą przed meczem trzeba było pisać, a nie teraz mi wypominać.
pozdrawiam
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Idę taraz do kasy, bo typ pięknie wszedł!
Presja, nowy trener = 3 punkty jak się mówi.
No może ja się nie znam na sporcie, ale 3 pkt to dają za wygraną a nie za remis.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
I po remisie się jeszcze zrobi bardzo ciekawie w PD ;-) Szkoda tylko, że Gran Derbi rozgrywane dopiero w 35 kolejce, bo gdyby były np. w sobotę to strata Barcy wynosiła by tylko 3 oczka (przy wygranej oczywiście). A to wróżyłoby piękne zakończenie sezonu ;-)
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
PopiJava dobry typ.
kunciapek, może ja się nie znam na zegarku, ale jego post został napisany wczoraj o 10. Więc były to raczej jego przypuszczenia, że Villareal zdobędzie 3 pkt., a nie fakt.
Co do PD, to można gdzieś postawić typ na Mistrzostwo w tym momencie ?
Z pełnym przekonaniem zagrałbym na Barce.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
W hiszpanii głównymi gwiazdami są sędziowie którzy wprowadzają Barcelone i Real na wojenną ścieżkę. Co wczoraj robił sędzia to masakra, ja nie będąc kibicem żadnej z tych drużyn nie mogłem patrzec jak gwizdze przeciwko Realowi. Mówia że w anglii gra się ostro może to i prawda ale tam gra się fair a nie pajacuje. Tragedia sędziowie. Chyba w hiszpanii trzeba grać na kartki ????
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
nie mogłem patrzec jak gwizdze przeciwko Realowi.
Bez przesady, że sędzia gwizdał przeciwko Realowi. Nie dał ewidentnej jedenastki dla gospodarzy za ciągnięcie za koszulkę. Ramos słusznie dostał dwie żółte, Mesut pewnie wiąchę puścił. Poza tym arbiter zrobił porządek na ławce za co należy mu się duży plus, bo wiadomo, że Mou każdą decyzję podważa i bluzga przy tym. A jak nie on to inni na ławce. Przecież tak nie moze być i nie da się w takich warunkach sędziować.

Dziś widzę dwa remisy. Racing nie wygra, ale przegrać też nie powinien u siebie. Sevilla zawodzi i w żadnych pucharach grać nie będzie.

Drugi remis w meczu Betis - Espanyol. Betis potrafi grać ale jest nierówny i grozi mu spadek. Musi dziś zapunktować. Espanyol na wyjazdach gra gorzej niż u siebie
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
to ludzie nakręcają ten balon i się tym podniecają
Real tylko i wyłącznie może mieć pretensje do siebie ,non stop pretensje do sędziego ,spoko Villarreal strzela bramkę i co robi trener? nie wytrzymuje ciśnienia i to od Mou się zaczęło ,a Real po strzelonej bramce przez &quot;żółtych&quot; miał jeszcze chwile na wygranie tego meczu, bezsensowne zachowanie piłkarzy w głowach już przegrali ten mecz ,tak bo remis w tym meczu to jest porażka Realu.A to co się dzieje po meczu i teraz to nic innego jak bezsilność nikogo tutaj nie chcę pojechać ani nic bo ani Real mnie grzeje ani ziębi.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Czy ktoś wiem kto poprowadzi mecz Real - Real Sociedad?
Pytam bo jak to będzie obiektywny arbiter, to mogą być jaja i Real może zgubić kolejne punkty. Oni tam mają problem z samym sobą
Boję sie że będzie tak jak zawsze, że Real ze dwa karne dostanie za jakieś aktorskie padnięcie i nastrzeloną rękę i będzie po zawodach

Proszę o odpowieź i kilka zdań o arbitrze
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Kilka dni temu widziałem na jednym z portali konferencję prasową z Guardiolą. Mówił, że strata do realu 10 punktów jest za duża i raczej Barca nie ma już szans na ich dogonienie. Stwierdził, że Real ma bardzo silny skład i nie będą gubić punktów... po tej wypowiedzi Real zagrał 2 mecze i w dwóch stracił punkty. Barca traci już tylko 6 punktów do ekipy z Madrytu. Ciekawe co teraz powie &quot;Pep&quot; :]
---------------
Co ciekawe zarówno z Malagą jak i Villarrealem Real stracił bramki po rzutach wolnych w końcówce meczu. Piłkarze Realu powinni zachować trochę więcej zimnej krwi w tych ostatnich momentach meczu i na faulować przed polem karnym...
Co do wypowiedzi kolegi poniżej to fakt, że prawdopodobieństwo wygrania ligi przez Real jest bardzo duże (w końcu mają 6 pkt przewagi) ale jednak Real gra jeszcze mecze, w których może stracić kilka punktów (Valencia, Bilbao, Sevilla, Atletico no i Barca). Będzie emocjonująco do końca sezonu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Pep wiedzial co mówi. Zabezpieczył się w razie niepowodzenia ale nie wierze w to, że Barcelona złożyła broń w walce o tytuł. Będzie ciekawie i ja jestem zdania że real utrzyma lidera. Nic nie przychodzi za darmo zwłaszcza punkty z ekipami które walcza o utrzymanie na własnym stadionie.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Betis- Espanyol
Jedni i drudzy mają o co grać. Espanyol przy ewentualnym zwycięstwie wskoczyłby na 5 miejsce i tym samym włączył się już na poważnie do walki o puchary. W przypadku Betisu niby przewaga jest nad strefą spadkową ale punkty zdobywać trzeba. Poza tym gospodarze są mocni u siebie ostatnio świetny mecz z Realem, strzelone 2 gole a mimo to porażka.Ale wczesniej potrafili pokonać u siebie mocne Bilbao czy też Valencię.Ostatnio troche słabsza forma, 4 mecze bez wygranej ale dzisiaj na pewno sa w stanie nawiązać walkę z chimerycznym Espanyolem. Goście ostatnio 2 imponujące zwycięstwa u siebie, świetna forma K.Uche i Coutinho,i choć nie wygrali na wyjeździe od 3 miesięcy powinni Betisowi wbic co najmniej jedną bramkę. Gospodarze też raczej nie będą się bronić, bo trzeba zdobywać punkty. A że jedni i drudzy mąją kim atakować a defensywy nie są zbyt szczelne powinniśmy zobaczyć gole z obu stron.
obie strzelą @ 1,75 Expekt ✅
Espanyol X2 @ 1,79 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Co do meczu Realu i ich mistrzostwa myślę, że ich puchar powoli wymyka się z pod kontroli. Kalendarz realu nie wygląda tak dobrze jak Barcelony. Do derb Europy jeszcze daleko ale nie wyobrażam sobie że barca u siebie by mogła w tym meczu stracić punkty. Mecz z Osasuna może okazać się przełomowym w walce ponieważ Real został bardzo mocno osłabiony przez swoją głupotę nie zagra:
- Ramos
- Oezil
Z tymi zawodnikami gra zespołu się nie układała. A jestem ciekawy jak załata to trener. Osasuna ma szanse w tym meczu nawet o zwycięstwo, co moim zdaniem załatwiło by sprawę mistrzostwa, albo spokojnie o remis. Pierwszy mecz remisowy mógł być przypadkiem ale jak dorzucić do tego wczorajszy wynik a co najbardziej grę zespołu. W następnym meczu będzie ciekawie. Dobrze że real trafił w lidze mistrzów na słabego przeciwnika bo nawet tam mogło by się coś zdarzyć.

___________________
czytałem gdzieś że Pepe może być zawieszony to prawda?
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Osasuna
___________________
czytałem gdzieś że Pepe może być zawieszony to prawda?
pomyliło Ci się, grają teraz z Sociedad. ????
Co do Pepe to tak. Mogą, a wręcz powinni go zawiesić. Jutro o 14 zbiera się komitet. Będą rozważać kary dla Mou, Pepe, Ozila (tutaj pewnie tylko 1 mecz za czerwona), Pique, Alvesa. Cristiano pewnie się poszczęści bo nie znalazł się w protokole meczowym.

Znalazłem chwilkę czasu, więc podam moje przemyślenia na dzisiejsze mecze:

Betis-Espanyol
Jak pewnie większość oglądających ligę hiszpańską wie Betis potrafi grać piękną piłkę. Najlepszym przykładem są mecze z Realem i Barceloną, gdzie strzelali po 2 gole. Betis i Espanyol łączy kilka rzeczy, obie drużyny lubią zaskakiwać (na plus i na minus). Obie drużyny bardzo dobrze grają u siebie, gorzej im idzie na wyjazdach. Betis już miesiąc bez zwycięstwa, ale gra jest lepsza niż wyniki. Wydaje mi się, że dzisiejszy mecz będzie przez nich kontrolowany i zobaczymy kilka goli piłkarzy z Sevilli. Espanyol, przy odrobinie szczęścia, potrafi wygrać chyba z każdym, ale na własnym boisku. (co potwierdzają ostatnie wyniki). Dzisiaj jednak faworytem są dla mnie gospodarze. Myślę, że na 1 bramce ten mecz się nie skończy.
Typ:
Betis over 1.5 @ 2.0 bet365⛔tylko 1; pechowy remis Betisu, chociaż mecz bardzo nudny

Racing-Sevilla
Zacznijmy od Racingu. Krótko mówiąc, nic mi się w tej drużynie nie podoba ???? . Dla mnie po sezonie spadają z ligi. Seria porażek, z przerwą na remis u siebie z drużyną z Gijon. Nie jestem także fanem Sevilli. Nigdy nie podobała mi się piłka grana przez tę drużynę (no a przynajmniej od kilku ostatnich sezonów - kwestia gustu), jednak w ostatnim czasie grają o wiele lepiej niż w pierwszej części rozgrywek. W ostatnim meczu z Barceloną zabrakło szczęścia, bo na gola zasługiwali i powinni go zdobyć. Wcześniej jeszcze wpadka ze Sportingiem. Jednak dzisiaj spodziewam się Sevilli takiej jak w meczu z Barceloną, Valencią czy nawet Atletico. Dla mnie kurs na gości jest bardzo opłacalny i chętnie go zagram. Sevilla walczy o uratowanie sezonu i to się może podobać.
Typ:
Sevilla @2.20 bet365✅

Malaga-Rayo
Ostatnim meczem w tej kolejce będzie spotkanie w Maladze. Kolejne miłe zaskoczenie kursem wystawionym przez buki. W Maladze z poważniejszych osłabień brakuje tylko Toulalana. Piłkarze gospodarzy na początku sezonu wyglądali jak typowi pracownicy, którzy dostają niezłą kasę, ale pracować im się nie chce. W miarę upływu czasu nastąpił jednak wyraźny postęp. Mimo, że Malaga nadal nie jest wg mnie drużyną pełną ambicji i woli walki, to realna szansa na LM skutecznie zmobilizuje ich na takie mecze jak dzisiejszy. Rayo to typowy ligowy średniak, który od czasu do czasu pokusi się o niespodziankę. Zapowiada się ciekawy mecz, jednak wyraźnymi faworytami są gospodarze.
Typy:
Malaga @1.72 bet365 ✅
Malaga -1 @2.75 bet365
✅
dobry meczyk, 2 gole Malagi nieuznane, a chyba były prawidłowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Cz 2012-03-22 20:00
Racing Santander - Sevilla
typ-under 2,5
kurs 1,70
expekt
Wczoraj dostałem na Valencii,dziś laitowo underek.Pierwsze spotkanie co prawda zakończyło sie wynikiem 2-2 i to mnie troche martwi,ale co przemawia za underem w tym spotkaniu to sposób gry na wyjazdach Sevilli.Tracą tylko 0.92 br/mecz co jest drugim wynikiem w lidze,a w ataku nie za ciekawie-0,62 strzelonych goli na mecz i przedostatnie miejsce pod tym względem w lidze biorac pod uwage mecze na wyjeżdzie.Racing za to słabo spisuje się z przodu na własnym stadionie,a 0,64br/mecz to najslabszy wynik w Primera Dyvision.Z obrona juz sporo lepiej,5 miejsce u siebie tak wiec pachnie underem.Racing w tym sezonie 79% meczy u siebie konczyl underem 2,5,Sevilla na wyjazdach prawie 70%.Biorąc dodatkowo pod uwagę fakt że obie drużyny są w kiepskiej formie,typ ma szanse powodzenia.​
 
szoku 6

szoku

Użytkownik
Espanyol imponuje ostatnio wysoka forma strzelecką. Dzisiaj napewno jest w stanie ugrać 3 punkty, nie wspominając już o remisie. Drużyna wciąż walczy o europejskie puchary. Betis to już nie ten sam zespól co na początku sezonu. Obecnie grubo pod forma i notują już 3 porażki z rzędu. Juz raz w tym sezonie zespól z Barcelony wyszedł zwycięsko z potyczki z Betisem i uważam,ze dziś może być podobnie. Espanyol będzie kontynuował swoja znakomita passe. Stawiam z czystym sumieniem x2.
Real Betis Sevilla - Espanyol ✅ 1:1
Typ: Real Betis Sevilla NIE WYGRA
LAY: 2,05
Betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Hiszpania Primera Division

CF Malaga - Rayo Vallecano
Typ: Malaga
Kurs: 1,60

bet-at-home

W dzisiejszym pojedynku Malagi z Rayo Vallecano ja upatruję faworyta w ekipie gospodarzy. Biorąc pod uwagę ostatnie pięć kolejek ligowych to formą ustępują oni tylko Barcelonie i Realowi Madryt. Pokonali Pokonali Saragossę pięć do jednego, Getafe trzy do jednego i Levante jeden zero oraz zremisowali z samym Realem Madryt jeden do jednego. Na swoim obiekcie też spisują się bardzo dobrze z trzynastu spotkań wygrali dziewięć. Goście z Vallecano w tym sezonie spisują się dobrze. Lecz na wyjazdach bywa różnie. Ostatni ich wyjazdowy ligowy pojedynek zakończył się sromotną porażka z Espanyolem Barcelona aż jeden do pięciu. Tracą też sporo bramek gdy grają na &quot;obcych&quot; obiektach w sumie rywalom udało się wbić dwadzieścia siedem bramek. Obie drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej mierzyły się ze sobą do tej pory dziewięć razy. Co prawda Rayo Vallecano wygrało wszystkie pięć meczów przed własną publicznością, ale w Maladze jeszcze nigdy nie cieszyło się ze zwycięstwa. W ekipie gości zabraknie Daniela Gimeneza zaś wśród gospodarzy Julio Baptisty. Tak jak już wcześniej wspomniałem większe szanse na odniesienie sukcesu daje graczom z Malagi.
 
S 35

sokker

Użytkownik
niestety bez analizy ponieważ cała się skasowała przed opublikowaniem (jakie to irytujące myślę, że sporo użytkowników miała okazję się przekonać), dlatego dwa typy na ostatni mecz tej kolejki primiera division:

Malaga CF - Rayo Vallecano
1. połowa suma rzutów rożnych
over 6 @ 3,40 ⛔ [rzutów rożnych w 1. połowie... 6]
WilliamHill

suma rayo vallecano rzuty rożne
over 6 @ 6,00 ⛔
WilliamHill

jeszcze raz przepraszam, że bez analizy ale jak to zwykle bywa w przypadku rzutów rożnych - statystyki to moim zdaniem 30% sukcesu, reszta to przeczucie i w tym przyapadku o przeczucie właśnie opierają się ww. typy. mocno ryzykowne dlatego stawki niewielkie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom