>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Serie A [4-6 marca 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




100zł na Darmowy zakład w BetClic

W poniedziałkowy wieczór zakończył się hit Fiorentina - Napoli 1:1, z którego wygranym okazał się ...Juventus. Ale już w piątek czeka nas kolejny szlagier! Roma vs Fiorentina na Stadio Olimpico w meczu o 3 msc, a może zwycięzca powalczy jeszcze o coś więcej, kto wie. Napoli wszak już czuje oddech Romy na plecach (Prawda @Grac45? :cool:)


Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Zapraszamy do pisania swoich przemyśleń, analiz dotyczących zbliżających się meczów :cool:
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Witam wszystkich miłosników Calcio
Od dluzszego czasu obseruje wasze poczynania i jestem wrecz zdumiony wysoka skutecznoscia jesli chodzi o piłke na Połwsypie Apeninskim. Jak kazdy &quot;typer&quot; i &quot;fan&quot; wloskiej piłki mam swoja ulubiona druzyne ktora jest Juve ???? (odrazu mowie ze nie od 2011 roku lecz od 2005 regularnie o ile oczywiscie jest to mozliwe staram sie ogladac kazdy ich mecz...
Majac teraz luzniejsze terminy w pracy postanowilem dolozyc swoje &quot; 5 groszy&quot;
06.03.2016
Atalanta-Juventus F.C. (-1)✅✅✅
Stadio Atleti Azzurri d&#39;Italia
Typ:2
Kurs 2.45 BetClick
CO do Juve nie trzeba sie rozpisywac przerwana passa 15 meczy bez porazki kazda &quot;linia&quot; działa solidnie jezeli zawodza napastnicy w gre wchodzi obronca jak to bylo w poprzedniej kolejce Derby D&#39;italia (serce mnie boli jak musze uzywac w tych czasach tego okreslenia) Dobra do rzecz ostatnie mecze
Juventus 2 - 0 Atalanta
Juventus 2 - 1 Atalanta
Atalanta 0 - 3 Juventus
Juventus 1 - 0 Atalanta
Atalanta 1 - 4 Juventus
O dziwo Atalanta radzi sobie ostatnio lepiej z Juve na wyjezdzie niz na Stadio Atleti Azzurri d&#39;Italia kiedy to Juve na wyjezdzie ostatnio pokrywa handi -1 bez problemu głownym czynnikie ze jestem sklonny zagrac ten typ jest to ze Juve ma Bayern w LM i musi zrobic &quot;przewage&quot; zeby ewentualnie kolejke przed wyjazdem do Monachium wyjsc &quot;rezerwowaym skladem&quot; dajac odpoczac Pogbie Bonucciemu czy Dybali zeby byli gotowi na 16 marca. Do tego Juve u siebie jak kazdy wie ma &quot;twierdze&quot; nie do zdobycia (pomijac mala wpadke na poczatku sezonu z Udi ale wiemy jak bylo a jest :p Atalanta natomiast ostatnio prowadzila 0-1 z Carpi lecz wapno na 1pkt zamienil w 85 min zamienił Verdi. Juve dzis ma pojedynek w Copa Italia sadze ze bedzie to spokojny spacerek majac 3bramkowa zaliczke wiec nie bedzie to mialo wplywu na weekendowe spotkanie.
Sorry ze wszelkie bledy w pierwszym wpisie pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
^ Witamy kolegę wyżej! Super, że nasze dyskusje, komentarze i przede wszystkim typy zachęciły Cię (tak wnioskuję ???? ) do przyłączenia się i pierwszego postu właśnie w dziale włoskim. Nowe twarze są zawsze mile widziane, bo jak już pewnie zdążyłeś się zorientować, we włoskich tematach kolejkowych panuje czasami niezręczna cisza. Z tego miejsca chciałbym zachęcić również innych, niezarejestrowanych czytających - do wykazania się odwagą i dołączenia do forumowego świata Calcio.
Jesteś kolejnym fanem Juventusu, ale na popularność innych drużyn na forum nie można narzekać. Roma, Inter, Milan, Napoli, Fiorentina - mają tutaj swoich &#39;reprezentantów&#39;;) No i wiadomo, nasze sympatie do innych - mniej popularnych klubów są też czasami większe lub mniejsze, także można rozmawiać o każdej drużynie.
Dzisiaj uwaga kibiców włoskiego futbolu skoncentrowana jest wyłącznie na formalnym rewanżu w Coppa Italia: Inter - Juve, tam także zapraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witamy, witamy @Dexter7, podobnie jak mój poprzednik uważam to za pozytyw iż nowe twarze pojawiają się w dziale i chcą się udzielać. Tylko czemu kolejny fan Juve? ????
Żadnego Romanisty nowego nie ma czasem? ;&gt;


Jak Wam Panowie się podobał wczorajszy mecz Inter - Juventus, oj chyba nikt takich emocji się nie spodziewał szczerze mówiąc! Inter bliski remontady, kto by pomyślał w ogóle... No, ale mogło też nie dojśc do rzutów karnych bo przecież w 120min Morata dwie okazje, ale Carrizzo co spektakularnie odbił jego pierwszy strzał to chapeau bas.

---------------------------------

Roma - Fiorentina


Wracając do zbliżającego się weekendu, oj będzie ciekawie (jak zawsze zresztą co nie!). Już piątkowy mecz rozpali nas do czerwoności i nie mam co do tego wątpliwośći.

Fiorentina po meczu z Napoli, ba po świetnym meczu! W odstępie kilku dni przecież dwa jakze emocjonujące widowiska widzieliśmy, czy ktoś jeszcze śmie stwierdzic, że calcio jest nudne?!

Fiorentina z Napoli akcja za akcje, niby wynik ustalony po 7min nie uległ już zmianie do końca, ale przecież Fiorentina dwa razy stemplowała poprzeczkę bramki Reiny, Napoli z kolei z tych najważniejszych to miało sytuację w której Tatarusanu kapitalnie obronił strzał Higuaina gdy jeszcze kilka sekund wcześniej leżał po pierwszej interwencji, WOW!

Roma jednak to Roma, El Shaarawy strzela, czyli coś czego chyba się mało kto spodziewał śledząc jego poczynania w Księstwie Monaco, gdzie w ogóle nie strzelał goli. Powrót do Serie A jednak mu pomógł.

Czy ktoś odważy się wskazać faworyta tego meczu w ogóle??
Czy lepiej pójść w opcję z bramkami? Ciekaw jestem Waszego zdania, dlatego tym krótkim wstępem zapraszam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Fiorentina
Typ: BTS ✅
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś proponuję przyjrzeć się spotkaniu sąsiadów z czołówki Włoskiej serie A.
Obie drużyn zgromadziły dokładnie tyle samo punktów w tabeli więc spotkanie niezwykle ważne dla obu drużyn.
Myślę że drużyny za wszelką cenę będą chciały zdobyć 3 punkty bo remis nie jest korzystny dla obu stron.
Dlatego też nie podejmuję się typowania zwycięzcy proponuje zakład że obie drużyny strzelą gola.
W meczach obu drużyn w stosunku gospodarz/ gość w tym sezonie w lidze po zsumowaniu widzę 17/26 spotkań z BTS co samo w sobie po naszym kursie dawałoby już nam profit.
Przyglądając się dokładniej widzimy że w tych jednak spotkaniach &quot;z winy&quot; braku gola naszych drużyn BTS nie padł zaledwie w 3/26 spotkaniach.
Spotkania bezpośrednie wyglądają umiarkowanie dla naszego zakładu.
Podsumowując jest to moim zdaniem świetny typ na dziś za odpowiedzialną stawkę.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Właśnie co do tej Fiorentiny, włożyli kupę sił w mecz z Napoli (dawno czegoś takiego nie widziałem) pod koniec meczu oddychali rękawami ale nie odpuścili, szczerze to się trochę obawiam że siądzie im to w nogi prędzej czy później.Mimo że cenię bardziej Fiore, jednak bardziej widzę Romę.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

AS Roma - Fiorentina
Typ: Obie strzelą ? TAK @ 1,90 b 365
✅✅4:1 Grande Roma:cool:


Faktycznie @TommyTSW Fiorentina w poniedziałek w końcówce nieco osłabła, ale akurat Sousa ma we Florencji szeroką kadrę i ma z kogo wybierać więc tak na dobrą sprawę rotacja będzie, kilku zawodników owszem jak Borja Valero, Vecino, Rodriguez, Astori czy Alonso są kluczowi, ale kilku w stałej rotacji, np z Napoli w ogóle nie grał Ilicić.
No i przyjście Tello zimą, póki co to był dobry transfer, Hiszpan z Napoli zagrał bardzo dobrze, oczywiście bywa jeźdźcem bez głowy, ale jak ma dzień to przebojowość i szybkość są jego atutami, taka wersja Cuadrado vol2 się od razu nasuwa. Zresztą Bernardeschi też taki bywa (patrz mecz na White Hart Lane i jego egoizm).


Roma: Szczęsny - Florenzi, Rudiger, Manolas, Digne - Pjanić,Keita, Nainggolan- Perotti - Salah, El Shaarawy

Fiorentina: Tatarusanu - Roncaglia, Astori, G.Rodriguez, Marcos Alonso - Badelj, Vecino, Borja Valero -Bernardeschi, Kalinić, Tello

W przewidywanych składach jak widać powyżej nic specjalnego się dziś nie dzieje. Optymalne zestawienia, choć możliwe, że Dzeko wskoczy za kogoś do składu, kto wie. Ale we Fiorentinie spodzeiwam się mimo wszystko nieco innego ustawienia i obecności Ilicica, no ale to moje zdanie, a składy z La Gazetta dello Sport.

Roma czyste konto ostatnio z Palermo, ale umówmy się Palermo to był rywal beznadziejny, Roma mogła i powinna wygrać nawet wyżej niż te 5:0 a Palermo sztycha nie zrobiło przez cały mecz.. Fiorentina zupełnie inny poziom. Ale zmierzam do tego, że Fiora powinna mieć swoje okazje w tym meczu, a Rudiger nie gwarantuje szczelnej defensywy, a także boki czyli Florenzi i Digne to nie są jakieś mega szczelne więc Tello czy Bernardeschi powinni mieć pole do popisu.

W Romie z kolei El Shaarawy, Salah, Perotti czy Pjanić, jest kim szaleć z przodu, forma jest, gole strzelaja aż miło, nie ma problemów jak za Rudiego Garcii.

Jaki więc wniosek? Wg mnie gole w dzisiejszym meczu.Kurs @1,9 jest naprawdę spory jak na mecz ofensywnych zespołów. Spodzeiwałem sie z @1,6 max na BTS w tym starciu.

Ciekaw jestem Waszego zdania na ten temat, ktoś też gra BTS?

---------------------------------

Sobota więc Napoli pewka ?

Kurs na Napoli nie powala, ale Chiewo powinni rozstrzelać, co o tym sądzicie? Czas chyba przerwać złą serie Neapolitańczyków. A okazja i rywal idealny do tego. Ale pytanie jak wysoko wygrają hm?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Fiorentina
Typ: REMIS
Kurs: 3.30
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Roma uznawana jest za faworyta tego meczu. Wyjaśnię, dlaczego moim zdaniem nie sięgnie w tym meczu po komplet. Otóż Rzymianie wygrali poprzednie sześć ligowych spotkań. Ładna seria aczkolwiek należy zadać sobie pytanie czy tak naprawdę mierzyli się z zespołami, które w jakimś stopniu dorównują choćby Fiorentinie albo są w podobnej do jej formie. Sądzę, że nie. Empoli, Palermo, Carpi, Sampdoria, Sassuolo czy Frosinone to, nie ujmując rzecz jasna tym zespołom, są to przeciętniaki. Roma ponadto czeka na bardzo trudny i ważny rewanż w Lidze Mistrzów gdzie w Madrycie zagra z Realem po domowej porażce 0:2. Sądzę, że główne siły jak i myśli skierowane będą pod kontem właśnie tego spotkania w ramach LM.
Teraz czemu nie wygra patrząc pod kontem gości. Otóż Viola gra słabiej na wyjazdach jednak przegrała tylko 4 z 13 spotkań wyjazdowych w lidze. Nie jest to zły wynik biorąc pod uwagę, że przegrywali przeciwko Milanowi, Juventusowi, Napoli no i Torino ale nie byli wtedy w takim gazie jak teraz.
Co do Fiorentiny. Odpadli z Ligi Europy i teraz mogą wyłącznie skupić się na lidze. Ich ostatnie wyniki są bardzo dobre. Bez porażki w poprzednich siedmiu spotkaniach a w tym czasie remisowali z Napoli czy Bologna (Bologna ostatnio swoją dyspozycją nie odbiega zbyt wiele od czołowych klubów) a także ogrywali Inter czy Torino. Faktem pozostaje, że te ich spotkania wyjazdowe nie są do końca tak dobre dlatego nie spodziewam się ich zwycięstwa zwłaszcza, że Roma u siebie przegrała dotychczas tylko jeden mecz.
Moim zdaniem spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane. Fiorentina w poprzedniej kolejce potwierdziła swoją dobrą dyspozycję, remisując przed własną publicznością z Napoli. Roma gra ładnie, wygrywa i strzela sporo bramek ale tak naprawdę ten właśnie mecz będzie sprawdzianem ich aktualnej siły i potencjału. Biorąc pod uwagę, że za niecały tydzień zagrają w Madrycie uważam, że jest w tym szansa dla gości. Mimo wszystko jakoś nie widzę zwycięstwo Violi w Rzymie ale spodziewam się, że remis są w stanie ugrać. Mój typ remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adam92 266

adam92

Użytkownik
Co sądzicie o kartkach w meczu Roma - Fiorentina . Mecz naprawdę jest podwyższonego ryzyka , ponieważ mają po tyle samo punktów będą dzisiaj gryźli trawę na boisku . Linia na BET365 jest 5.5 kartki wydaje mi się , że linia w dzisiejszym spotkaniu powinna być pokryta lekko . Sędzie spotkanie średnio daje kartek , ale dzisiaj będzie musiał wyciągać kartki nie będzie miał wyjścia tam nikt nie będzie się oszczędzał . Polecam

Roma - Fiorentina

typ : powyżej 5.5 kartki ✅
kurs : 1,83
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Napoli - Chievo Verona

Neopolitańczycy ostatnie 3 spotkania to seria bez wygranej, która dziś powinna się zakończyć. Grają w końcu u siebie gdzie bilans mają genialny i nikt nie potrafił tu wygrać. Juve uciekło już na kilka oczek i wizja mistrzostwa staje się coraz bardziej odległa, ale presja dalej jest wielka, tym bardziej, że wielkimi krokami zbliża się Roma i niedługo utrzymanie drugiego miejsca może być większym zmartwieniem dla Napoli. Sytuacja kadrowa przed mecze z Chievo nie wygląda źle, bo jedynie z ukladanki wypada zawieszony Albiol.
Chievo gra w kratkę i to potwierdza ich pozycja w środku tabeli. Od czasu do czasu postawią się komuś silniejszemu, czasem wtopią z kimś słabszym, generalnie ciężko przewidzieć ich dyspozycję. Dziś wieczorem i tak myślę, że nie będą mieli wiele do powiedzenia.

Napoli -1,5 1,6 Bet365 ✅
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Napoli - Chievo
Neapol w końcu doczeka się upragnionych trzech punktów choć nie spodziewam się jakiejś wielkiej kanonady a prędzej trudniejszej przeprawy jak ostatnio z Carpi. Chievo na San Paulo dobrze sobie radzi, nawet patrząc na H2H i ostatnie pięć meczów, gdzie tylko raz udało się wygrać dwoma bramkami, a tak zdarzył się remis czy nawet w zeszłym sezonie porażka.
To, że Napoli będzie dzielić i rządzić przez 90% meczu to nie ulega wątpliwości. San Paulo to prawdziwa twierdza, tutaj Napoli gra z takimi rywalami jak Osły na ponad 65 % posiadania z resztą taka jest filozofia Sarriego. Pełna kontrolna przez cały mecz niezależnie z kim gramy i jaki jest wynik. Chyba wszyscy pamiętają jaki &quot;futbol&quot; uprawiała tutaj Roma i Milan.Ta cała myśl skłoniła mnie do tego by zobaczyć czy przypadkiem nie ma dobrej lini rożnych na Chievo i proszę bardzo całe 3,5 rożnego wystawili. Kurs jak kurs, ale wolę wyższą linię niż o jeden próg mniejszą z wyższym kursem.
Osły na wyjazdach z przeciwnikami z wyższej półki nie mają wiele do powiedzenia, ciułają te 30-35 % posiadania, tak samo w kwestii rożnych - nie ma tego wiele. Oprócz obrazu gry Chievo można nawet podeprzeć się statystykami i tak to wygląda:
Z Torino 2, z Interem 1, z Lazio 5 (do 89 minuty mieli 1, wszystko nabite w doliczonym), z Fiorentiną 2, z Milanem 3.
Mnie to całkowicie wystarcza, oprócz Violi to Napoli grą u siebie zjada wszystkie wymienione zespoły.
Gdyby wystawili 2,5 rożnego miałbym jakieś tam wątpliwości, przy tej obecnej wchodzę w to.
Chievo poniżej 3,5 rożnego @ 1,66 ✅ 2 rożne w 56&#39; i 76&#39;
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Mnie bardzo ciekawi mecz Inter - Palermo. Gospodarze, którzy po świetnym początku sezonu odpadli z sił, ostatnio znowu nieźle sobie radzą, czego jest potwierdzeniem wygrana 3:0 na własnym obiekcie z Juventusem w Pucharze Włoch, ale niestety nie udało się awansować, bo w karnych okazała się lepsza Stara Dama (3:5). W ten niedzielny wieczór na San Siro pojawi się jedna z najsłabszych drużyn w lidze, która dodatkowo w meczach wyjazdowych radzi sobie bardzo słabo - w 13 meczach zdobyli 12 punktów po 3 wygranych oraz 3 remisach, a ich bilans bramkowy to 10 strzelonych przy 25 straconych. Inter u siebie jest solidny - zdobył do tej pory 26 punktów po 8 wygranych oraz 2 remisach, a w 3 spotkaniach musiał uznać wyższość drużyny przeciwnej, natomiast ich bilans bramek mówi sam za siebie - 16 strzelonych przy tylko 9 straconych - a więc nie jest im łatwo wpakować piłkę do siatki. Ostatni mecz wyjazdowy Palermo to sromotna przegrana z Romą 5:0. Myślę, że w tym meczu goście będą mieli piekielnie trudno o gola, tym bardziej, że gospodarze sprawiają wrażenie znowu mocnej drużyny w ostatnich meczach. Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak wygrana Interu, a do tego dokładam, że będzie to do zera.
Inter wygra do zera @2,05 Fortuna ⛔

@robson, szczerze mówiąc jestem ciekaw Twojej opinii na temat tego meczu, który wyżej wymieniłem oraz typu na Bolognę oraz Milan.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Bologna - Carpi

Ja dzisiaj idę w stronę Bologny. Po meczach z trudnymi rywalami Fiorą (1-1), gdzie spisywałem Bologne na straty i Juve dzisiaj czeka ich trudny mecz Carpi. Przyznam się, że Bologny nie oglądałem ostatnio, ale staty pomeczowe w w/w meczach mieli dobre. Dlatego to nie obniżka formy, tylko rywale wymagający.
Carpi przyfarciło w Turynie (0-0), z rywalem który jest bez formy. Ten mecz powinni przegrać. Myślę, że ich szczęście w grach wyjazdowych wyczerpali już z Torino.
Nie spodziewam się spacerku Bologny, bo Carpi jest strasznie niewygodne. Mam nadzieje, że gospodarze podejdą tak jak do Fiory i Juve to wtedy powinni sobie poradzić.

Bologna 1 @1.95 3/10 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Inter - Palermo
Inter cały czas walczy o start w pucharach w przyszłym sezonie, a motywacja powinna być podwójna, bo bezpośrednim rywalem jest rywal &quot;zza miedzy&quot;. Liczę na sporą sportową złość gospodarzy po odpadnięciu z pucharu w dramatycznych okolicznościach. Bardzo możliwe jest rozwiązanie jakie sugeruje Wojttekkk.
Palermo pałęta się w okolicach strefy spadkowej, a jeśli będą grali tak jak ostatnio to szybko się tam znajdą.
Wyczyny strzeleckie Palermo poza domem są żałosne, Inter u siebie dobrze broni. Ja zagram jednak troszkę ostrożniej i postawię, na brak BTS-a.
BTS nie 1,8 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Sassuolo - Milan
Od czasu gdy Sassuolo awansowało w 2014 do Serie A każdy mecz z Milanem kończył się overem. Fajnie się patrzy na takie wyniki: 4-3, 2-1, 1-2, 3-2 w tym sezonie 2-1. Na czarno zaznaczone mecze w których Sassuolo grało jako gospodarz. Od początku przygody w najwyższej lidze Di Francesco ma sposób na Milan, raz że od tego momentu właściwie Milan mozolnie wychodzi z kryzysu, dwa że defensywa nigdy sobie nie radziła z ofensywną taktyką Sassuolo i tym systemem 4-3-3. Teraz Milan wychodzi na prostą i powinien w końcu się postawić w meczach na Emilia Romagna, choć będzie piekielnie ciężko. Sassuolo po fatalnym okresie w ostatnim miesiącu widać wraca do formy. Dwie wygrane z rzędu w tym z Lazio na wyjeździe idealnie nastraja zespół na ten mecz, co ważne obchodzi się tam bez większych kontuzji i cała kadra po raz kolejny do dyspozycji Eusebio. Mam w oczach obraz jak te mecze między nimi wyglądają bo w sumie to 3/4 tych meczów widziałem od tego 2013 roku. H2H idealne, typ z kategorii takich, że trzeba zagrać i tyle.
BTS @ 1,91 ⛔ 2-0
Over + BTS @ 2,50 ⛔ Milanowi chciało się pierwsze 20 minut, w 27&#39; jak stracili dali sobie spokój z tym meczem... żenada straszna, Sassuolo robiło z tymi gwiazdorami śmiesznymi co chciało
365

Druga sprawa jest taka z jaką linią kartek wyjechały buki w tym meczu. Ja rozumiem, że nie raz podkładają minę i dają zaniżoną linię gdy faworyt z kursem &gt;1,20 gra u siebie i tam faktycznie nie raz nie dwa brakuje kartek. Ale tutaj mówimy o mega wyrównanym spotkaniu, gdzie faworyta absolutnie nie ma i ciężko jest mi zrozumieć o co tu chodzi.
5 spotkań między sobą w Serie A, kolejno od pierwszego ich zderzenia:
2014: 8 żółtych --&gt; 3 żółte + 3 czerwone
2015: 6 żółtych --&gt; 7 żółtych + 2 czerwone
2016: 4 żółte + czerwona --&gt; 4 kartki + czerwona :spokodfhgfh:
I teraz wychodzą z taką śmieszną linią? Pojedynek sąsiadów w tabeli gdzie przy ewentualnej wygranej Sassuolo stratę zmniejszy raptem do 3 punktów, a wiadomo jak dla Milanu ważne jest miejsce w pucharach gdy od tego sezonu nie przyznają Ligi Europy przegranemu w finale Coppa Italia.
Sam sędzia Piero Giacomelli szału nie robi, ale też trzeba spojrzeć trzeźwym okiem że dostawał słabe mecze jeśli chodzi o kartki. Underował w Milan - Empoli, Roma - Empoli, Carpi - Juventus, Napoli - Sassuolo i Roma - Palermo czyli we wszystkich meczach gdzie faworyt był po kursach rzędu 1,25. Przy bardziej wyrównanych a było takich 6 spotkań spokojnie wykręcał po 5 kartek a najwięcej w Milan - Atalanta gdy dał 8 żółtek, także o niego to jestem nad wyraz spokojny.
Inna sprawa to sam mecz, skrzydła Sassuolo będą groźne przez cały mecz tutaj defensywa Milanu 2 kartki to minimum złapie, Sassuolo też nie będzie przebierać w środkach. Ostatnie 3 mecze z udziałem Sassuolo u siebie to pasmo trzech czerwonych kartek.
Przyznam mocno wchodzę w ten bet.
over 4,5 kartki @ 1,875 ✅✅ Gościu daje w 30 sekundzie meczu kartkę ????
365
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
O Interze co myślę, hmm nie wiem :p Po meczu z Juventusem mam zaburzony obraz tego zespołu, niby potrafią, ale ciul wie jak zagrają. Palermo słabe, o czym pisaliśmy przez ostatnie kilka kolejek. Mancini z Perisicem ma wyjść, który świetnie zagrał w środę, no i Brozović a to w obecnej dyspozycji ich najlepszy środkowy pomocnik.
Powinni wygrać,a le po @1,25 nie zamierzam ich grać, bo to ... Inter jednak.
No własnie, po kursie 1,25 nie ma sensu, ale z tym brakiem btts i kursem powyżej 2 chyba nie wygląda to tragicznie, tym bardziej, że lubią grać na zero z tyłu, a z przodu pełny minimalizm - jak to Włosi.
Bologna - Carpi

Myslę, że gospodarze mają papiery by to wygrać. Kurs @2,02 jest przeszacowany w mojej opinii.
Skład gospodarzy optymalny, goście wyjazdy słabe, no i bezkompromisowa dotąd Bologna ma już na koncie w ostatnich 4 mezcach aż 3 remisy więc czas na ...wygraną hehe, ale to taka wyliczanka :p
Czas najwyższy na wygraną, tym bardziej, że po drugiej stronie boiska słaby przeciwnik, a kurs tak jak mówisz - zawyżony, spodziewałbym się tutaj kursu raczej w granicy 1,70/80.

Juventus jak najbardziej do grania, ale na AKO, chociaż kurs na handicap naprawdę mnie kusi. W tym momencie na Fortunie (gdzie gram) jest 2,33, co wg mnie jest też sporo zawyżone. H2H też podpowiada handicap w stronę Starej Damy, chociaż tą statystyką nie lubię się podpierać.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Frosinone - Udinese
Mam tutaj pewien pomysł na zespół gospodarzy. Lubią u siebie dominować nad rywalami z niższej półki właśnie takimi jakim jest Udinese. Co zauważyłem to zajebiście sypią rożnymi jak choćby ostatnio na Sampdorii gdzie zdobyli 10 rożnych czy inne przykłady jak w Rzymie z Romą 8 kornerów czy z Torino też dobre 7. Jeśli tak nabijają na wyjazdach to co dopiero pomyśleć co się dzieje w meczach domowych i faktycznie jest dobrze pod tym względem. Co przykuło moją uwagę to to, że lubią od pierwszej minuty przejąć inicjatywę i szybko zaskoczyć rywali. Udinese to jest kompletne odzwierciedlenie sposobu gry Frosionone, oni jak gdyby wolą spokojniej wejść w mecz. Zobaczyć po kilkunastu minutach o co chodzi i kto jakimi siłami dysponuje.
Wyścig rożnych w tym meczu wygląda niesamowicie ciekawie, jeśli weźmiemy pod uwagę kursy.
Frosionone u siebie z rywalami z tej półki co Udinese:
2-3 z Lazio
3-0 z Bolonią
3-0 z Atalantą
3-1 z Chievo
3-2 z Hellasem
Wyjazdy Udine do rywali o przybliżonym poziomie co Frosinone:
2-3 z Genoą
1-3 z Empoli
0-3 z Palermo
1-3 z Carpi
3-2 z Chievo
Jak widać znakomite początki notowali piłkarze Frosinone w przeciwieństwie do tego jak Udine dawało grać gospodarzom. Lekka lipa jest z tym, że zabraknie Toneva i Sammarco bo to jednak ważne postacie zwłaszcza Sammarco, ale po takim kursie jak najbardziej spróbuje.
Frosionone pierwsze 3 rożne @ 2,20 ⛔ 1-3
365
Zaczęło się obiecująco, niestety dla rożnych za szybko wpadła bramka, chociaż można było spokojnie skontrować bieg wydarzeń i wyjść z niewielkim minusem.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
W tygodniu Juve po prostu zlekceważyło Inter, to nawet nie było minimalistyczne podejście, bo kto normalny przy wyniku 3-0 będzie dalej atakował i otwierał rywalowi drogę do kontrataków? ???? Antybohaterem spotkania został Rugani, można powiedzieć, że na jego konto zapisane są dwa stracone gole. Ale to już przeszłość. Na pewno jest odczuwalna presja, Napoli 3-1, Roma 4-1. Atalanta od 12 kolejek bez zwycięstwa, niezła seria.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Kolejka pełna pomysłów i typów, ale i takie zdarzają się w sezonie.

Atalanta - Juventus
Spore spadki już na Juventus co nie może dziwić, bo są pod presją wyników. Na Coppa specjalnie nie zwracałbym uwagi bo tam ich zaangażowanie do gry było poniżej krytyki. Ogarnęli dopiero w dogrywce, gdy zrozumieli że w końcu pojawiła się wątpliwość w awans do finału. Dzisiaj wracają do gry same pewniaki, środek pola Khedira-Marchiso do tego lewa strona z Pogbą i Evrą, Barzagi z Buffonem podobnie. No i jeszcze Dybala z Mandużkiciem. Nijak nie idzie tego porównać do jedenastki co zagrała w Mediolanie.
Kryzys Atalanty w ogóle mnie nie dziwi. Dziwne ruchy transferowe w zimie. Odejście Grassiego i Denisa, w tej chwili kontuzja Gomeza i jak tu ma dobrze wyglądać ofensywa. W ich miejsce ściągnęli Diamantiego i Borriello co mówiąc delikatnie wygląda słabo, jeśli ta dwója ma zagrozić dzisiaj a jest awizowana w podstawowych składach to jestem spokojny o czyste konto a przy okazji zwycięstwo Juventusu. Najlepszy w kadrze napastnik Pinillia tylko na ławce, ale i on czuje się jak w nowym ataku po tych odejściach i obecnej kontuzji Gomeza. Do tego fakt jak wygląda H2H to jest coś niewyobrażalnego wręcz na korzyść Stare Damy. W normalnych okolicznościach grałbym jakieś przełamanie Atalanty po tylu nieudanych latach, ale no nie idzie znaleźć tam cokolwiek pozytywnego by mogło mnie to przekonać.
Juventus od kilkunastu spotkań z rzędu na zero z tyłu. Buffon śrubuje nowy rekord, Bayern dopiero za 10 dni więc 100% dają z siebie dzisiaj. No nie widzi mi się, że to Atalanta bęzie pierwszym zespołem, który przełamie tą fantastyczną serie z czystym kontem.
Juventus do zera @ 2,00 ✅ 0-2
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vero1897 123

vero1897

Użytkownik
Jeżeli ktoś nie spodziewa się pogromu w wykonaniu Juventusu w Bergamo to ciekawym typem wydaje się under 2.5 przy jednoczesnym zwyciestwie gości. Oczywiście niezbędne jest wtedy zachowanie czystego konta ale jak już wspominaliście Atalanta szału nie robi, dodatkowo Gigi nie wpuścił już bramki w lidze od 8 spotkań a obrońcy Juventusu nie dają przeciwnikowi zbyt wielu okazji do choćby oddania celnego strzału na jego bramkę. Jeżeli dodamy do tego typowy dla Włochów minimalizm to końcowy wynik: 0-1 lub 0-2 wydaje się całkiem prawdopodobny.
Juventus i poniżej 2,5 @ 2,87 ✅
Pozatym idę również w bramki na Mapei Stadium bo zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie i aż szkoda, że grają o tej samej porze co Juve bo chętnie obejrzałbym ten pojedynek. Spodziewałem się nawet dużo niższego kursu bo jednak obydwie drużyny mają kim straszyć w ataku i lubią postrzelać a już szczególnie gdy grają przeciwko sobie. W 5 ostatnich bezpośrednich pojedynkach każda z drużyn schodziła z boiska z przynamniej jedną bramką na koncie.
BTS @ 1,90 ⛔
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom