>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

29 kolejka Ekstraklasy [23.05.2009r.]

Status
Zamknięty.
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Górnik Z.
Data i godzina: 23.05.09 godz. 17:00
Typ: 2
Kurs: 3,90
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dziś o 17:00 w Krakowie odbędzie się arcy ważny mecz dla Górnika Zabrze i Cracovii Kraków. Obydwie drużyny walczą o to, aby zostać w Ekstraklasie.Górnik jak i Cracovia mają tyle samo punktów (28), lecz Cracovia ma lepszy stosunek bramek. Zawodnicy z Zabrza są przedostatni w tabeli, a Cracovia jest miejsce wyżej. Ten mecz prawodopodobnie zadecyduje o tym kto z tych drużyn zostanie w Ekstraklasie. Górnik jak i Cracovia wygrali swoje ostatnie mecze. Podopieczni Henryka Kasperczaka pokonali Odre Wodzisław 2:0, zaś Cracovia pokonała po cięzkim meczu GKS Bełchatów 1:0. Sądzę, że dziś Górnik pokona Cracoive ponieważ ten zespół dysponuje lepszym składem i warto zaznaczyć że w Cracovi zabraknie Derbicha który w ostatnim meczu dostał czerwoną kartkę. ,,Nasz Górnik nigdy nie spadnie!!!&quot;
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Po bardzo emocjonującej kolejce wreszcie możemy już zmniejszyc grono kandydatów do tytułu do dwóch drużyn: Wisły Kraków, która po bardzo ciekawym spotkaniu pokonała Lechię 2:4 oraz Lecha Poznań, który w równie ciekawym meczu zremisował 3:3 z Polonią Warszawa. Z gry odpadła już Legia remisując dzisiaj ze Śląskiem Wrocław. Teoretycznie możemy powiedziec, że już znamy Mistrza. Białej Gwieździe wystarczy tylko remis w meczu ostatniej kolejki z Śląskiem Wrocław (który już nie gra o nic). Lech żeby zdobyc tytuł musi pokonac walczącą o utrzymanie Cracovię i liczyc na porażkę Wisły - wtedy zrówna się z nią punktami ale dzięki lepszemu bilansowi wskoczy przed nią. Jednak ja w taką możliwośc nie wierze. Bardzo ciekawie jest za to na dole tabeli. Wciąż nie możemy wskazac dokładnie drużyn które spadną. Dlatego już dzis można przewidziec jak ciekawa może byc ostatnia kolejka. W tym momencie najbliżej spadku jest Arka. Na dodatek zagra z Odrą co na pewno nie ułatwi zadania piłkarzom z Gdyni. Również ciężkie zadanie czeka Górnika, który w tej kolejce zremisował bezbramkową z Cracovią (ten wynik na pewno nie zadowalił żadnej z drużyn) ponieważ zmierzy się z Polonią Bytom. Tak więc jak widac, nawet przedostatnia kolejka nie wyjaśniła wszystkich niewiadomych. Ten fakt może nas kibiców cieszyc ponieważ liga w tym sezonie była (jest) wyrównana. A dzięki temu możemy emocjonawac się takimi spotkaniami jak dziś w Gdańsku czy Warszawie. A Wy jak widziecie 29 kolejkę? Czy drużyny walczące o przetrwanie zagrały na granicy możliwości? Czy Legioniści faktycznie byli dzisiaj za słabi by pokonac Śląsk? A może piłkarze już nie wierzyli w możliwosc zdobycia tytułu?
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Również ciężkie zadanie czeka Górnika, który w tej kolejce zremisował bezbramkową z Cracovią (ten wynik na pewno nie zadowalił żadnej z drużyn) ponieważ zmierzy się z Polonią Bytom. (...) A Wy jak widziecie 29 kolejkę? Czy drużyny walczące o przetrwanie zagrały na granicy możliwości? Czy Legioniści faktycznie byli dzisiaj za słabi by pokonac Śląsk? A może piłkarze już nie wierzyli w możliwosc zdobycia tytułu?
Górnik gra z Polonią Warszawa:spokodfhgfh:
Z drużyn grających o utrzymanie to oczywiście Lechia mi się najbardziej podobała! Było widać, ze nie tylko będa się bronić jak z Lechem, gdyż własne boisko i chęć zdobycia jakże ważnych punktów, a grali otwartą piłke. Dopóki mieli siły grali bardzo dobrze i gdyby tylko zachowali Je do końca to przynajmniej remis by był... Tutaj na pewno BKS zasłużył na brawa i podjecie walki. Życze im z całego serca 3 punktów z Piastem i utrzymania się. ????
Kolejny mecz istotny między Cracovią, a Górnikiem pokazał, że drużyny bały się zaryzykować. Każda z drużyn miała bardziej w podświadomości, żeby nie stracić, bo porażka ich praktycznie przekreśla. 1 punkt to także nie dużo, ale zawsze to jakieś punkty są. Myśle, ze w tym meczu zawaliła Cracovia, wiedząc że jedzie do Poznania, który walczy o MP i powinna bardziej zaryzykować.
Arka o dziwo wywiozła 1pkt, co początek tego nie pokazał. Nawet mogli prowadzić lecz niestety gol padł ze spalonego. Wszyscy przekreślali Arke, ale również ma szanse utrzymania się, gdzie gra z Odrą, która na pewno jest do ogrania i przy korzystnym układzie innych drużyn ma jeszcze szanse. Mimo wszystko wydaje mi się, że Arka spadnie wraz z drużyną Cracovii, chyba ze Lech nie będzie wierzył w MP i uratuje zgode... Baraże Lechia lub Górnik, zależy wszystko od postaw obu drużyn. Osobiście chciałbym aby Górnik grał, ponieważ baraże z Podbeskidziem mogą być bardzo ciekawe dla kibiców ze Śląska piłkarsko jak i kibicowsko.
Śląsk oczywiście dzisiaj najbardziej mnie chyba zadowolił, gdyż zrobił to co oczekiwałem - odebrał punty Legii. Dzięki temu stolica może się pożegnać z LM oraz zapewne z wicemistrzostwem.
Ucieszył mnie również wynik w Wodzisławiu, dzięki któremu Lechia będzie miała troszke łatwiej w Gliwicach. ????
Walka o MP jest już raczej rozstrzygnięta, katastrofa musiałaby się stać. Ale walka na dole wciąż trwa i cieszmy się tą ostatnią kolejką, gdyż dawno nie było tak ciekawie na górze jak i na dole. Dzisiejsza kolejka dała naprawde mnóstwo emocji, że człowiek nawet zapomniał o pomyłkach sędziowskich oraz poziomie naszej ligi. Mnie nie pozstaje nic jak tylko czekać na fete za tydzień ???? :spokodfhgfh:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie tyle Wisła musi zdobyć punkt ze Śląskiem co Lech musi pokonać Cracovie co tez nie będzie prostym zadaniem zresztą ostatnie wyniki Lech na Bulgarskiej mowią same za siebie powinni jednak powalczyc o ViCe czy zepchną przyjaciól z ligi ? tez mam dylemat ????
Polonia gra w Zabrzu o puchary oba te mecze są cięzkie do wytypowania choc najmniej prawdopodobnym wydaje sie ze padną remisy.
Lechia jedzie do Gliwic grac z Piastem który mam nadzieje do soboty będzie świetował utrzymanie w ekstraklasie...wiec nie widze powodu by Lechiści nie zwyciezyli..determinacji i woli walki nie braknie a zwycieza ten kto ma go wiecej ;)

kilka kolejek przed koncem ktos kto typowal na Wisłe dostawał sporo uwagi za kierowanie sie aspektami kibicowskimi wszystkie typy sie sprawdzily wychodzi na to ze aspektami kibicowskimi kierowali sie zwracający uwage:twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom